Otwarte Forum Tematyczne – 22.05.2017

„Pomierzyć niemierzalne” – to pierwsza część prelekcji Włodzimierza Zylbertala pod patronatem Wolnej Wszechnicy Polskiej, wygłoszonej we Wrocławiu 8 maja 2017 r.

Włodzimierz Zylbertal – filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki „zjawisk paranormalnych”, autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie. Prowadzi własną niekomercyjną placówkę badawczą – Laboratorium Energii Subtelnych, zajmującą się wypracowaniem naukowych metod badania zjawisk paranormalnych. Jest też wykładowcą podstaw psychotroniki w krakowskim Studium Psychotroniki im Juliana Ochorowicza.
Wykonuje szeroko pojęte doradztwo życiowe (zawodowe, osobiste, partnerskie); korzystając z potencjału swego laboratorium oferuje także badanie zdolności ekstrasensorycznych – bioterapeutycznych i radiestezyjnych. W laboratorium wykonuje także osobiste energetyzatory, pomagające w wielu problemach psychicznych i zdrowotnych. Jest też ekspertem w sprawach profesjonalnej ochrony radiestezyjnej.

Więcej na http://www.labes.edu.pl/


Bożena Przyjemska swoją króciutką wypowiedź poświęciła omówieniu kwestii szkodliwości glutenu w naszej diecie, a także chorób związanych z przewodem pokarmowych, jak celiakia czy nieszczelność jelit.


69 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.05.2017

 1. Świadomy Polak w Nowej Polsce, czyli jak znaleźliśmy się w szponach negatywnych osiągnięć cywilizacji 🙂

  JEST PROWADZONA Z NAMI WOJNA NA TOTALNE WYNISZCZENIE A NASZ WRÓG PODAJE SIĘ ZA NASZEGO PRZYJACIELA, KTÓRY CHCE NASZEGO DOBRA, czyli TYPOWA DIABELSKA ROBOTA którą MUSIMY umieć DOSTRZEC

  Wróg ludzkości usiłuje zbombardować nas bombami demograficznymi, strasząc KARAMI tych, którzy BRONIĄ się przed bombardowaniem. To oczywiście nie wszystko, ale spójrzmy na naszą rzeczywistość, z takiego punktu widzenia, a szybko zacznie stawać się klarowne to, co dotąd nie chciało się wyklarować.

  A więc:
  1 – UCHODŹCY – TO JEST BOMBA DEMOGRAFICZNA KTÓRĄ NA KRAJE EUROPEJSKIE ZRZUCAJĄ FASZYŚCI UKRYWAJĄCY SIĘ POD NAZWĄ UE i DOKONUJĄCY PODBOJU EUROPY tzw. „METODAMI POKOJOWYMI”

  2 – PODBÓJ EUROPY PRZEZ FASZYSTÓW z UE METODAMI POKOJOWYMI, NIE BYŁBY MOŻLIWY BEZ FASZYSTOWSKICH AGENTÓW ZAKONSPIROWANYCH i DZIAŁAJĄCYCH W KRAJACH PODBIJANYCH, jako tzw. „WŁADZE KRAJU”, których ZADANIEM JEST WYKONYWANIE ROZKAZÓW PRZYCHODZĄCYCH z FASZYSTOWSKIEJ CENTRALI o NAZWIE KOMISJA EUROPEJSKA

  3 – PROCES PODBOJU EUROPY MUSI ODBYWAĆ SIĘ BEZ WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI, co oznacza, że WSZELKIE tzw. „WYBORY DEMOKRATYCZNE” MUSZĄ BYĆ POD KONTROLĄ FASZYSTÓW, aby – bez względu na wynik wyborów – PLAN PODBOJU MÓGŁ BYĆ REALIZOWANY przez „TAKIE” czy „INNE” FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENTÓW!

  Pytanie retoryczne:
  Co ZMIENIŁO się od momentu, kiedy tę marionetkową władzę w Polsce objął PiS? Zastanówmy się, co faszyści z PiS zrealizowali ze swoich KŁAMSTW, zwanych WYBORCZYMI OBIETNICAMI, które umożliwiły im „przejęcie pałeczki” po faszystach z PO?!
  Czy FASZYŚCI z PiS nie realizują DALEJ PLANU UNICESTWIENIA NARODU POLSKIEGO, który wykonują dla FASZYSTOWSKIEJ UE – tego samego ludobójczego planu, który przed nimi realizowali FASZYŚCI z PO?!

  Teraz zastanówmy się:
  Co obserwujemy w mediach GŁÓWNEGO ŚCIEKU informacyjnego?! Czy widzimy tam prawdziwą sytuację, jaka ma miejsce w świecie? A skąd możemy mieć taką pewność? Kto nam tę sytuację PRZEDSTAWIA?

  Może najpierw zacznijmy od tego, co w ogóle oznacza słowo „przedstawiać = przedstawienie”?

  Czy słowo „PRZEDSTAWIENIE” nie oznacza mniej więcej tyle samo, co słowo: „TEATR”?!!

  A więc wystarczy odpowiednio REŻYSEROWAĆ to nieustanne PRZEDSTAWIANIE nam SYTUACJI a następnie ten SPEKTAKL TEATRALNY POWTARZAĆ non-stop pod pozorem tych rzekomych „wiadomości/faktów/wydarzeń…itp”, aż SPOŁECZEŃSTWO UWIERZY, że TO JEST PRAWDA i wtedy – ZAKULISOWO – można robić, co się chce z naiwnym motłochem – „bydłem”, zapatrzonym w ten teatr, czyż nie tak?!! 🙂

  Skąd możemy mieć PEWNOŚĆ, że nam ścierwo meNdia mówią prawdę, skoro OKŁAMUJĄ NAS już od czasów tzw. „okrągłego stolca”, który przecież TEŻ BYŁ WYREŻYSEROWANYM SPEKTAKLEM TEATRALNYM?!! 🙂

  no więc:
  Czy MOŻNA DALEJ tak NAIWNIE UFAĆ OSZUSTOM KTÓRZY przez tyle lat PUBLICZNIE UDOWADNIALI NAM WSZYSTKIM że są ZAWODOWYMI TEATRALNYMI OSZUSTAMI?!!!

  CZY SŁYSZELIŚCIE O UKŁADZIE Z DOROTHEENSTRASSE?!!

  Jeśli nie, to posłuchajcie tego: https://www.youtube.com/watch?v=ze3kDqMHwyw

  oraz zapoznajcie się z tym: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/23/uklad-z-dorothenstrasse1918/

  TO JEST REALIZOWANE! To, że istnieją państwa – to nie ma ŻADNEGO ZNACZENIA, ponieważ dzisiaj podboje, zniewalanie i łupienie podbitych narodów robi się już zupełnie INNYMI metodami, które nie są dla społeczeństwa dostrzegalne!
  Posłuchajcie, co mówi Michał Marusik: https://www.youtube.com/watch?v=29cTpMoF2Q4 – „teraz już nie jest tak, że trzeba przestawić słupki graniczne, żeby móc drenować czyjeś zasoby (…) kiedyś trzeba było przestawiać słupki graniczne, żeby drenować czyjeś zasoby, a dzisiaj robi się to inaczej. Dzisiaj słupki graniczne mogą stać tak, jak stały, możemy mieć orzełka, z koroną – wszystko jedno, bo nikt nie przykłada do tego wagi. Chcą Polacy mieć swoją flagę – niech sobie mają, chcą mieć jakiś tam parlament w Warszawie – niech sobie mają. Tymczasem cały nasz dorobek rozpływa się po świecie w taki sposób, że my pracując, nawet nie wiemy, na kogo pracujemy (…) są w świecie siły takie, że polska gospodarka pracuje nie na dobrobyt obywateli, tylko pracuje gdzieś na zewnątrz (…) scenariusz rozbiorowy jest już dokonany, co oznacza, że jesteśmy pod okupacją (…) jeśli nasze marionetki polityczne działają na czyjąś rzecz, to bardzo mała jest szansa, że wypowiedzą posłuszeństwo swoim zewnętrznym mocodawcom ” itd…

  Mamy do czynienia z obŻYDliwymi LUDOBÓJCAMI – TCHÓRZLIWYMI SZCZURAMI, które to szczurzyska MIESZKAJĄ POMIĘDZY NAMI i REALIZUJĄ te zadania, ale PANICZNIE BOJĄ SIĘ DEKONSPIRACJI w obawie przed ROZLICZENIEM ich, bo jest ich NIEPORÓWNYWALNIE MNIEJ od nas.
  Dlatego uciekają się do PODSTĘPÓW, SPISKÓW, NIEUSTAJĄCYCH OSZUSTW oraz tego ciągłego ODGRYWANIA nam TEATRALNYCH RÓL, jakoby byli oni naszymi przyjaciółmi i że – rzekomo – pracują dla naszego dobra, czyli dla dobra Polski i Polaków!
  Ukrywają przed nami PRAWDĘ o tym, co robią i kim są w rzeczywistości, tłumacząc to tzw. „bezpieczeństwem państwa”, więc może warto byłoby zacząć pytać te gnidy, które państwo mają na myśli – o bezpieczeństwo którego państwa tak zabiegają?! 🙂

  Takimi OSZUSTAMI są m.in: Kaczyński, Duda, Szydło, Petru, Schetyna… – wprost nie sposób ich wszystkich wymienić, więc…

  Po prostu zastanówmy się, czy REALIZACJA NISZCZENIA NARODU POLSKIEGO: https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs – w sposób NIEDOSTRZEGALNY dla Polaków, przez tyle lat, byłaby w ogóle możliwa BEZ AGENTÓW którzy mieszkają pomiędzy nami, ale UKRYWAJĄ SWOJĄ PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ oraz prawdziwe CELE, jakie realizują w KONSPIRACJI przed nami?!

  Oczywiście nie po to stawiamy sobie takie pytania, żeby się tym martwić, tylko po to, aby pewne sprawy sobie UŚWIADOMIĆ, bo naprawdę:
  NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ ANI TEŻ CZEGOKOLWIEK OBAWIAĆ! 🙂
  NAWET MOŻEMY TE SZCZURY ZAPEWNIĆ, że JEŚLI CHODZI O ICH CELE – TO TE BEZ WĄTPIENIA OSIĄGNĄ! 🙂
  ICH CELE JUŻ NA NICH WSZYSTKICH WRĘCZ DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĄ !! 🙂

  Pamiętajmy, że to są TCHÓRZLIWE SZCZURY, które POWIEDZĄ NAM KAŻDE KŁAMSTWO, aby RATOWAĆ SWOJE ZBRODNICZE DUPY, więc NIE PATRZMY NA TO co nam MÓWIĄ, tylko NA TO CO NAM CZYNIĄ, bo ZASZLI już TAK DALEKO w ich LUDOBÓJCZYCH ZAMIARACH wobec nas, że JUŻ NIE WYMIGAJĄ się od ODPOWIEDZIALNOŚCI TEKSTAMI TYPU: „nie wiedziałem/am co robię”!!

  POLACY! Nie łudźmy się NAIWNIE, że ta obŻYDliwa zaraza zrobi COKOLWIEK, co będzie służyło NARODOWI POLSKIEMU!

  Najprościej możemy naszą sytuacje opisać w taki oto sposób:

  Razu pewnego, do naszego DOMU o nazwie „POLSKA”, przybyła GRUPA TEATRALNA WĘDROWNYCH PRZYBŁĘDÓW, która nie posiadając własnego domu, ROZPEŁZŁA się po całym świecie, i pokazuje WSZYSTKIM NARODOM (czyli także w sąsiednich domach) ten swój DIABELSKI TEATR pt: „obrona demokracji i praw człowieka”, który ma tyle z demokracją i prawami człowieka wspólnego, co świnia z orangutanem!

  Wiadomo, że:
  Świnia na drzewo nie wejdzie, bo świnia ma już taką „psychiczną budowę”, że potrafi tylko babrać się w tym CHLEWIE, który czyni WSZĘDZIE TAM, gdzie się pojawi. Dlatego naszą PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚCIĄ jest POKAZYWAĆ naszym rodakom ten CHLEW, który nam robią te WĘDROWNE TEATRALNE ŚWINIE, na naszej ŚWIĘTEJ ZIEMI, aby KAŻDY MÓGŁ DOSTRZEC zarówno te ŚWINIE jak i też obraz tego CHLEWA, który te ŚWINIE nam tutaj czynią, bo nie wszyscy Polacy to widzą, ponieważ wciąż są tacy pomiędzy nami, którzy są ZAFASCYNOWANI tym TEATREM, jaki nam fundują te świńskie przybłędy!!

  Mamy więc PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE w naszym domu: „POLSKA”, podczas którego wszyscy byliśmy zapatrzeni w to PRZEDSTAWIENIE pt.: „odzyskaliśmy wolność – jesteśmy wolni!”. Jednak co trzeźwiejsi z nas i bystrzejsi szybko zaczęli ZAUWAŻAĆ, że oto ZNIKAJĄ NASZE PORTFELE, bo „ktoś” w międzyczasie „plądruje nasze kieszenie”! Zaczynamy zauważać też, że OBRAZY też już ZNIKNĘŁY ze ścian, że ZNIKNĘŁY TAKŻE MEBLE i WYPOSAŻENIE NASZEGO DOMU, a i w międzyczasie to PRZEDSTAWIENIE nabrało takiego obrotu sprawy, że CZĘŚĆ WIDOWNI nawet WYEMIGROWAŁA bo już NIE MOGŁA NA TO PRZEDSTAWIENIE PATRZEĆ!
  A teraz dowiadujemy się, że pojawiły się „kraty w oknach” i świnie próbują na różne sposoby pozbyć się nas – tych, których OKRADŁY! Widzimy też, że „ktoś” próbuje nam wrzucić do środka „granat demograficzny”, aby nas tym „granatem” wykończyć, bo – wykańczając nas – świnie nie poniosą ODPOWIEDZIALNOŚCI za ten cały rabunek, jakiego się w naszym domu dopuściły, nie mówiąc o tym, że mają ochotę ten dom nam ukraść w całości i stać się jego prawowitymi właścicielami !

  Wychodzi teraz na scenę jeden z tych obŻYDliwych wieprzów – aktorów, i próbuje zwrócić naszą uwagę na to, że on „zatrzyma ten granat”, bo chce zwrócić naszą uwagę na „jedno wejście”, przez które chcą nam ten „granat wrzucić”. Jednak temu wieprzowi tak naprawdę chodzi o to, żeby skupić naszą uwagę na tym jednym wejściu, bo wtedy nie zauważymy, jak „tylnym wejściem” (od Ukrainy) jest nam „wrzucany inny granat etniczny” – JUŻ UZBROJONY! Czyli ten szczur próbuje nam „wbić nóż w plecy”, odgrywając przy tym rolę „dobroczyńcy” – typowe dla Żyda!!!

  Ponadto to, co mówi Kaczyński, wcale nie oznacza, że islamiści nie trafiają do Polski, bo jak można wierzyć ŻYDOWSKIM KŁAMCOM, dla których KŁAMSTWO jest „powietrzem do oddychania”, bez którego te tchórzliwe szczurzyska wyzdychałyby?!!!

  ŻydoSSki teatr na dzień dzisiejszy, to wykorzystywanie MARIONETEK poprzebieranych w szaty tzw. „WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI”, aby pokazać światu, że w Polsce „naprawdę musi źle się dziać”, jeśli tak „zacne persony” protestują przeciw planom tzw. „rządu”! 🙂
  żydostwo umówiło się, że zrobi przedstawienie na cały świat, więc jedni muszą zadbać o POWODY do zaistnienia TEATRU, a drudzy ten TEATR ODEGRAJĄ 🙂 Ażeby tę farsę bardziej UWIARYGODNIĆ „na zewnątrz”, to wciągnięto w to żałosne przedstawienie także tzw. „artystów” 🙂 W końcu nie jest to trudne, bo pośród nich też aż roi się od Żydów: https://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8 – w ten sposób żydowski OKUPANT „woła o pomoc” do żydowskich FASZYSTÓW oficjalnie działających jako UE. Działający w Polsce faszystowscy agenci czują, że im się pod dupą już zdrowo pali, bo WSZYSTKO WYCHODZI NA JAW!

  Pamiętajmy, że to nie kto inny, jak FASZYŚCI z tzw. „KOMISJI JEWREJ-PEJS-KIEJ”, która jest organem NIEWYBIERALNYM, a więc NIEDEMOKRATYCZNYM, OŚMIELAJĄ się OCENIAĆ STAN DEMOKRACJI w NASZYCH KRAJACH! 🙂 CO ZA NIKCZEMNOŚĆ?!!
  ALE KTO IM w TEJ NIKCZEMNOŚCI POMAGA?!! KTO NIEUSTANNIE KOMBINUJE JAK PRZYGOTOWAĆ FASZYSTOM z KE „POWODY” DO ZAJMOWANIA SIĘ POLSKĄ?!! KTO TEN ŻYDOWSKI TEATR REŻYSERUJE i KTO W NIM TUTAJ GRA ?!!

  O FASZYSTOWSKIM RODOWODZIE tej tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” mówi Niemiec Dr Matthias Rath w wielu wykładach dostępnych na YT, więc zacznijmy żyć ze ŚWIADOMOŚCIĄ, że UE to FASZYSTOWSKI TWÓR ale ten faszystowski twór nie może przecież istnieć BEZ FASZYSTÓW którzy go TWORZĄ, bo FASZYZM NIE MOŻE ISTNIEĆ BEZ FASZYSTÓW!

  Musimy TAKŻE UŚWIADOMIĆ sobie, że:

  1 – FASZYŚCI, którym nie udał się PODBÓJ EUROPY za pomocą WOJNY, wcale NIE ZREZYGNOWALI z TEGO PODBOJU i DOKONUJĄ GO NADAL tylko tzw. „METODAMI POKOJOWYMI” – stąd mamy ODPOWIEDŹ na pytanie SKĄD bierze się to takie BEZCZELNE NARZUCANIE NAM PRAW, WPIEPRZANIE SIĘ W NASZE SPRAWY WEWNĘTRZNE oraz BANDYCKIE PODPORZĄDKOWYWANIE KRAJÓW temu FASZYSTOWSKIEMU TWOROWI pod nazwą UE!!!

  jednak:
  2 – ABY FASZYŚCI MOGLI REALIZOWAĆ PLAN PODBOJU EUROPY metodami pokojowymi, to POTRZEBUJĄ w TYM CELU FASZYSTOWSKICH AGENTÓW działających w naszych krajach, którzy IM TO UMOŻLIWIAJĄ i to właśnie TE FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENCI FASZYZMU z MORDAMI PRZEPEŁNIONYMI „patriotyzmem” oraz „walką o praworządność i demokrację”, ROBIĄ NAM TEN TEATR!
  Celem tego TEATRU jest to, żeby FASZYŚCI z UE przyszli z pomocą tym faszystowskim zasrańcom, którzy żyją pomiędzy nami na NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI i przez lata pracowali nad podbojem i niszczeniem Polski i Polaków.
  Ci PiS-dnięciPO-srańcy wiedzą, co ich czeka, dlatego ze skóry wyłażą, aby doprowadzić do SPACYFIKOWANIA nas, bo w tym widzą dla siebie RATUNEK PRZED ROZLICZENIEM, jakie ICH CZEKA.
  Widzą, że CAŁY NARÓD STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMY SWOJEJ SYTUACJI, a to oznacza dla nich KULĘ W ŁEB!

  DLATEGO – NIE DAJMY SIĘ NA TEN ŻYDO-SS-KI TEATR NABIERAĆ !!!

  TAK DZIAŁA WSPÓLNIE ta FASZYSTOWSKA czyli PiS-owsko-PO-wsko-KOD-owsko-NOWOCZESNA ZARAZA ŻYDOWSKA więc OTWÓRZMY OCZY POLACY na to co NAPRAWDĘ się tu dzieje i odrzućmy PRECZ ten żydowski TEATR!

  KACZYŃSKI JEST ŻYDEM ale TO NIE MA ZNACZENIA KIM ON JEST! ZNACZENIE MA TO TYLKO TO CO TEN FASZYSTOWSKI OSZUST ŻYDOWSKI ROBI – JAKICH KŁAMSTW SIĘ DOPUSZCZA ABY NAS – POLAKÓW – OSZUKAĆ!!!

  Jeśli nie wiesz, co oznacza określenie „demograficzny granat” lub „demograficzna bomba”, którą faszystowskie bestie żydowskie ZRZUCAJĄ NA EUROPĘ to POSŁUCHAJ TEGO, co – w „przypływie szczerości” – mówi pewien „składnik bomby demograficznej”, do Niemca: https://www.youtube.com/watch?v=owjS-B5mArI !

  Nie zapominajmy, że te przybłędy najpierw chcą RÓWNOUPRAWNIENIA, potem PRZYWILEJÓW, a wtedy mają już wszystko, czego potrzebują, aby móc PRZEJĄC KONTROLĘ nad NAIWNYM NARODEM, który im na to POZWOLIŁ!
  Tak właśnie my – POLACY – pozwoliliśmy ZARAZIE ŻYDOWSKIEJ na ROZPANOSZENIE SIĘ NA NASZEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI POLSKIEJ i TERAZ PONOSIMY KONSEKWENCJE GŁUPOTY NASZYCH PRZODKÓW!

  ALE BEZ OBAW – BARDZO SZYBKO TĘ ZARAZĘ DIABELSKĄ SPROWADZIMY DO PARTERU i UCZYNIMY „PODNÓŻKIEM” POD NASZYMI POLSKIMI STOPAMI – TO ŻADEN PROBLEM!
  MUSIMY TYLKO JAK NAJSZYBCIEJ PRZESTAĆ GRAĆ W TĘ GRĘ, którą NAM TA DIABELSKA ZARAZA NARZUCIŁA!

  tzn:
  Działanie, według zasad, jakie nam ta zaraza narzuciła, to jest jak gra w „trzy karty” z oszustami – nie wygrasz z nimi, bo nawet jak ci dadzą wygrać „jedną rundę” na podpuchę, a widać, jak ta zaraza teraz „rozkręciła się w zanęcaniu”, to i tak całą walkę przegrasz, jeśli pozwolisz sobie narzuć ich zasady gry!
  Żeby te szczurzyska ROZWALIĆ RAZ NA ZAWSZE – trzeba IM NARZUCIĆ NASZE WŁASNE ZASADY GRY, bo NASZYCH ZASAD GRY ta szczurza zaraza NIE JEST W STANIE KONTROLOWAĆ.

  Czyli mamy działać tak, jak jest nam to PODYKTOWANE w utworze „reszta nie ma znaczenia”: https://www.youtube.com/watch?v=xydwMqIhZ54 – „nigdy nie dbaj-my o to, co (nam) mówią, co robią (jaki teatr tworzą) ani też o to, jakie gry prowadzą (z nami) – liczy się ZAWSZE TYLKO TO, co PŁYNIE PROSTO z NASZYCH SERC i TYLKO TYM KIERUJEMY się w naszym życiu codziennym, bo CAŁA RESZTA NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA”!
  🙂

  Plan działania jest naprawdę PROSTY, lecz jego trudnością jest PRZESTAWIENIE naszego UMYSŁU ZBIOROWEGO na ODRZUCENIE WSZYSTKIEGO, co nam narzuciła obŻYDliwość i rozpoczęcie działania „po swojemu”, czyli w sposób, który całkowicie WYMYKA się spod kontroli tej diabelskiej zarazy.

  Zwróćmy uwagę, że szukaliśmy rozwiązań wyłącznie w sposobie myślenia, jaki został nam narzucony, jakby sądząc, że inaczej działać nie można. A przecież to wszystko, co zostało nam narzucone, to z definicji nie może działać na naszą korzyść, bo nie po to tworzy się system zniewolenia ludzkości, żeby potem pozwolić niewolnikom na ich wyzwolenie się! 🙂
  To oznaczać musi, że sposoby zmiany naszej sytuacji za pomocą tzw. „demokratycznych wyborów”, muszą być TYLKO FARSĄ – takim dobrze wyreżyserowanym TEATREM, którego zadaniem jest dać niewolnikom ILUZJĘ decydowania o swoim losie.

  Dlatego mówi się, że gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić, to by ich zabroniono. Mówi się także, że trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Tak właśnie nas DYMALI przez… szkoda gadać.
  Więc skończmy z naiwnością i zacznijmy działać w sposób, który jest POZA ICH KONTROLĄ, bo wszelkiej maści wybory jakie były nam dotąd znane – niestety – są pod ich kontrolą.

  Ale są sposoby, które WYMYKAJĄ SIĘ SPOD KONTROLI TYM PSYCHICZNIE CHORYM, LUDOBÓJCZYM BESTIOM

  1. przecież to jest żywcem wyjęte, podyktowane ze śpiewnika inspiratorów 3 rzeszy, zastosowano tu jedynie sprytny zabieg w ich stylu psychomanipulacji że to niby jest w opozycji do ludobójczych be-ss-tii by szerzyć dalej nienawiść rasową w swej esencjonalnie najczystszej formie i tego zwodniczych konsekwencjach…

   a podobno złe byty nie mogą dyktować … kolejny dowód na fałszywość szerzonego właśnie tu w tym też celu założenia po to by odwieść od prawdziwych mocodawców …

   1. to wszystko na co Cię stać? 🙂 wiesz, że na takim bełkocie daleko nie zajedziecie i nigdzie nie ukryjecie się? wciąż brak wam wyobraźni?

   2. no cóż, obchodzi mnie to bo jestem izraelitką, po kądzieli z pełnym prawem do paszportu dziś się dowiedziałam

    dla mnie to też jest szokującą wiadomością … choć krew nie woda

   3. sesia No widzisz sesia – jeszcze niedawno byłaś Bogiem a teraz jesteś już tylko Żydówką z prawem do izraelskiego paszportu . Tak więc zamieniłaś paszport do Wieczności , na paszport do Izraela 🙂

   1. Obserwator , u r just perfect , ,
    Rozumiesz wystarczająco dużo , widzisz wystarczająco daleko i nie są Ci potrzebne wskazówki głuchych i zaprogramowanych .

   1. Majestic Czy wiesz jak łatwo jest zmanipulować taki film i podać go do sieci jako prawdę ? Kompletnie w to nie wierzę , że Franciszek całował po rękach tych ludzi i tyle w tym temacie .

   2. Majestic „Andrzej Dragan. Fotografowanie cudzych głów” Jak dotrwasz do końca tej prezentacji – to się dowiesz się bez wątpienia , jakie to/manipulowanie obrazem/ jest dziecinnie proste . Ale Ty Majesticu wolisz jednak wierzyć tym , którym właśnie na tym zależy abyś im uwierzył . Uważam , że Franciszek jest ok a w Kk jest teraz rozłam i walka starego porządku z nowym spojrzeniem na pojęcie religii i w niej duchowości .

   3. Gaju ” i tyle w tym temacie” nie nie , te wizyty to fakty . i to nie pierwszy raz .”walka starego porządku z nowym spojrzeniem ” to nowe spojrzenie to NWO , a reszta to ratowanie imperium , rocznie to setki miliardów dolców generuje ta instytucja nie bądź Gaju naiwna ,wierzysz w jakieś przemiany ? tam niema co już zmieniać , a dziwi mnie że potrzebujesz pośredników opływających od zarania krwią i wyzyskiem ? nie widzisz w tym okultyzmu „Lucyfer w Watykanie Bóg Kościoła Rzymsko-Katolickiego ” https://www.youtube.com/watch?v=d7jJPva6VzU nawet to nieważne szkoda się spierać, wszystko to czysta ufologia od demonicznych „bogów ” a historie są różne nawet zapisane w świętych księgach !? https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU https://www.youtube.com/watch?v=s9VsD4RkDwk https://www.youtube.com/watch?v=Px3QX4fjkGQ Gaju uwolnij nieco Siebie bo jak widać „ręce” masz związane mówisz o kreacji energetycznej jej sile , a polegasz na czymś co zniewala, ogranicza, wymusza ,buduje struktury hierarchii ? to nie jest obraz wolnej istoty , wolny świadomy czlowiek tak nie postępuje ?!

 2. 1 szerzenie propagandy faszystowskiej
  2 jak i rozpowszechnianie i propagowanie faszyzmu
  3 nawoływanie do nienawiści rasowej, nie tylko na tle rasowym

  jest karalne, dodam na całym świecie i nie bez powodu…

  4 serwis jest odpowiedzialny prawnie za treści jakie są publikowane na jego łamach. w tym również w kwestii komentarzy do treści, czym głównie uzasadniono tu konieczność wprowadzeni moderacji jako wymóg prawny

  – więc moderacja i administracja serwisu jest świadoma treści jakie są szerzone pod jego auspicjami. oraz jest świadoma odpowiedzialności karnej w wypadku łamania prawa, w tym prawa międzynarodowego. (o prawie moralnym nie wspominając)

  ?

  1. ? – Co? Czyżbyś też poczuła, że pali się pod dupą??? 🙂

   Kara się za CZYNY a nie za SŁOWA a ZBRODNICZE CZYNY są PO STRONIE LUDOBÓJCÓW ZAKONSPIROWANYCH POD NAZWĄ: „DEMOKRATYCZNE STRUKTURY PAŃSTWA” i właśnie to, co ci ZBRODNIARZE ROBIĄ, jest DOWODEM na to, KIM SĄ NAPRAWDĘ !!

   Więc ZAMELDUJ przełożonym, którzy zlecili Ci tutaj USIŁOWANIE ZASTRASZANIA, żeby przygotowali się na taką sytuację, że TYM RAZEM POLICJANTEM wykrywającym PRZESTĘPCÓW zakonspirowanych pod nazwą „demokratyczne struktury państwa”, oraz PROKURATOREM ICH OSKARŻAJĄCYM i zarazem SĄDEM NAJWYŻSZYM WYDAJĄCYM NA TYCH PSYCHOPATÓW WYROK – JEST WYŁĄCZNIE SPOŁECZEŃSTWO!!
   To samo społeczeństwo, które te ludobójcze bestie zamierzały w konspiracji WYMORDOWAĆ – na to są dowody!!

   To taka przewrotność losu, kiedy pewny swego – GŁUPI MYŚLIWY, nagle uświadamia sobie, że właśnie staje się ZWIERZYNĄ i nawet nie ma dokąd uciec, ponieważ był TAK GŁUPI, że nawet nie zakładał możliwości PORAŻKI!
   A teraz nastąpiła „nieoczekiwana zamiana miejsc” – zamiana ról – i teraz zacznie się polowanie na ludobójców, których jest GARSTKA w porównaniu z tymi, których te bestie chciały wymordować…
   Za dobrze byłoby ludobójcom, gdyby wystarczyło im się POPRZEBIERAĆ w STROJE PRAWORZĄDNOŚCI aby w TEN SPOSÓB DOKONYWAĆ ZBRODNI na LUDZKOŚCI i UNIKAĆ KARY ZA ICH POPEŁNIANIE !
   Widać trzymasz stronę ludobójców? Dzięki za tę informację! 🙂

   1. OBSERWATOR pisze:
    23 maja 2017 o 19:44

    ? – Co? Czyżbyś też poczuła, że pali się pod dupą??? ????

    Kara się za CZYNY a nie za SŁOWA a ZBRODNICZE CZYNY są PO STRONIE LUDOBÓJCÓW ZAKONSPIROWANYCH POD NAZWĄ: „DEMOKRATYCZNE STRUKTURY PAŃSTWA” i właśnie to, co ci ZBRODNIARZE ROBIĄ, jest DOWODEM na to, KIM SĄ NAPRAWDĘ !!”

    Przepraszam ,ale co moja osoba ma do twoich omamów nienawiści w stosunku do wszystkich i wszystkiego?

    Nie identyfikuję się z poglądami takich ludzi jak TY, ja rozróżniam intencje i możliwości, oraz nie możliwości działania.. polityków.
    Co wcale nie znaczy że wspieram istniejący rodzaj polityki w każdym przejawie, są dobre, złe i bardzo złe.

    Kiara.

   2. właśnie

    są też istoty dobre, a nawet bardzo dobre. są złe a i są nawet bardzo złe i nie ważne jakie ciało ukradną z jakiej nacji czy narodowości by osiągnąć swój cel. jakim jest też dezinformacja by posłać parę w gwizdek jak to już bywało… z wiadomym skutkiem.

    zacytuje aje. takim praktykom mówię stanowcze nie. nie ważne w jaki gwizdek od jakiego czajnika tych na skraju przejrzenia na oczy ktoś chce przekierować dla zamotania i ukrycia prawdy o prawdziwym problemie…

   3. bo to takie proste dla prostaków. a raczej dla pokręconych i nie prostych prawdziwych że to ci w rurkach albo ci w trampkach tak to ci w trampkach są winni całemu złu. więc logicznym jest że każdy kto ma trampki jest SS tią i Bla qufaaa faaa jaaa zik hajjj

    a każdy kto nie ma trampek jest WOW i super taki kochanyyy

    trzeba być DEILEM żeby się na to łapać że jak się ktoś urodził w rodzinie żydowskiej albo cygańskiej albo urodził się inny to jest WINNY WINNA a każdy kto się tam nie urodził jest KO ko dak HANYYYY o JEJJJJ i co kolwiek powie jest dobreeee

    dwie szare komórki w mózgu, nie pozwalają przeprowadzić innego procesu myślowego. swoją drogą najprostszego z najprostszych. dedry jest dobry a ten co krzywdzi jest zły bez względu na to w jakich i czy ma trampki i czy jest tej czy innej narodowości…. nie to się Zwoje Niewolnikom najeźdźców rzepalają i zawsze się dadzą podjudzić by se parę upuścić !!@! WRRRRRRR!

   4. Wszystko to dzieje się dlatego , że jeden drugiemu , chce na siłę udowodnić , że jest bardziej /od niego/ wzniesiony w tej Iluzji :))))

 3. ZNALEZIONE ;;;;;; te aby szanowny Majestic ,Oscar i inni zapoznali sie jak jest faktycznie z tymi tzw . RZADAMI ;;;; Maniek 22 maja 2017 at 20:57 Reply
  Zanim komuś zaufacie pomyślcie o co mu tak na prawdę chodzi.Czy chodzi mu o równość wszystkich ludzi czy o nowy system władzy pan i niewolnik czyli hrabia i chłopi.
  Myślę,że warto to sobie przeczytać:
  BAWMY SIE UJAWNIANIEM I CUDEM ZYCIA https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/czym-jest-rzad-czyli-budowa-lozy.html

 4. Thanks Gaja =dzieki takim Istotom jak Ty ,Kiara ,Maajestic i sesia coraz czesciej ma swoje spostrzezenia te forom stalo sie ciekawe kazdy prezentuje swoje przekazy i poglady =ujawnienia i fakty po swojemy =stalo sie ciekawie w tych KOMENTARZACH u Janusza w NTV.PL DZIEKUJEMY i pozdrawiamy wszystkich i kochanego Vojtka =bawmy sie cudem istnienia i cudem pisania komentarzy ha ha ha

 5. @Pomierzyć niemierzalne
  Szanowny Panie Włodzimierzu !
  Na fanpage’u FB „Laboratorium Energii Subtelnych” zamieścił Pan w lutym ubiegłego roku post odnoszący się do wątku wykorzystania psychotroniki przez KGB i analogiczne zachodnie służby.
  W opisie zamieszczono Pana ręką uwagę, iż niektóre z opisanych w artykule doświadczeń udało się Panu powtórzyć samodzielnie w swoim laboratorium.
  Czy nadmienione ograniczały się do oddziaływania „klasyczną” falą elektromagnetyczną, czy też udało się przekroczyć próg oddziaływania i postrzegania pozazmysłowego ?

 6. Powstaje polski film o kosekwencji szczepień „Autyzm i alergie, choroby narzucone prawem?”
  Jeśli ktoś może i zechce wesprzeć tą produkcję paroma złotymi,to polecam. Atrakcyjne nagrody.

  https://wspieram.to/autyzm

 7. Świat jest pojebany.

  //
  Tomek, to nie świat… to ludzie, którzy go tworzą.

  Voytek – [Admin]

  1. Jestem już uwiązany w to więc spróbuję za msc, całe życie przechlapane przez ten hazard, widze nadzieje, i idę za tym, ale za szybko sie cieszę, nie mam sił… na nic…. wyłączyłem fejsa komórkę i na ntv tez nie chciałem wchodzic, przez to moje pisanie o tym, ale widziałem sesie i wodeckiego, i miałem sen o końcu świata, za tydzień ma być, bo ziemia się skurcza, ale nie patrzałbym na daty, one mylą, królestwo uciezyłem się i nie ważna była kasa, nie wiem dlaczego w życiu codziennym gdy otworze oczy jest taka wazna dla mnie….. Już nigdy nie napisże nic o ruletce, są ciekawsze tematy, jest mi głupio , że jestem nieudacznikiem, 50 zł okazało sie za mało, 500 czasem nei wystrcza, jestem uzależniony. bo nic mi nie zastąpi wrażeń z tego, widać jaki byłem podjarany, ale wtopiłęm na 9 ce i 17 które powinny wyjść i nie weszły. nie wiem czemu… coś z klikaniem musi być, nie ważne, nic nie jest ważne….. Koniec ze mną… Nigdy słowa o tym nie napiszę, bo takiego zawodu jaki doznałem wczoraj, takiego zepsutego ego nikt nie ma tylko ja… Poza tym nie odzywam się do nikogo, w samotności to przeżyję…. jak mogło się nie udać, jak mogłem być taki pewny, teraz potwierdziło sie ze jestem głupi, cieszyłęm sie tylko ze będę pomagał, a jestem nikim… bez sukcesu jestem nikim, i nawet jak bede miał sukces, kiedyś, nie wydobendę z siebie słowa, tak się zawiodłem wczoraj… 🙁

   1. Tomciu Jest taka zabawka „Kula decyzyjna Philippi” . Obejrzyj ją sobie bo jest w Internecie . Skoro nie chcesz odpuścić dalszej gry – to może sobie ją kup , bo przypomina ruletkę i baw się nią , bez kosztów dodatkowych . Przekonasz się wtedy , czy masz na nią mentalny wpływ , czy tylko tak Ci się wydaje . Napisy na tej Kuli , możesz uznać za cyfry w ruletce .

   2. ” HIM Ponad Światłem ” Spójrz kim jest człowiek , który potrafi wpływać na materię i jakim sposobem to osiągnął . Ten film pokazuje jakie są Jego możliwości / również w ruletce , co jest pokazane w tym filmie / . Jednak kiedy osiągniesz taki stan świadomości , nie zechcesz zajmować się ruletką – a raczej służyć pomocą innym ludziom , odnośnie ich zdrowia . Wtedy to gra w ruletką przestanie być twoim priorytetem i zniknie ze sfery twoich zainteresowań . Pozdrawiam Cię Tomciu . https://www.youtube.com/watch?v=59jqOXSC0hA

   3. „Jednak kiedy osiągniesz taki stan świadomości , nie zechcesz zajmować się ruletką..”

    raczej inaczej tzn. :
    nie osiągniesz takiego (wyższego) stanu swiadomosci jeśli nie zechcesz przestać zajmować się ruletka

   4. wiec warunkiem wzrostu swiadomosci jest zmiana zainteresowan

    wiec nieskie zainteresowania hamuja albo wręcz uniemozliwiaja wzrost swiadomosci

    wiec nie bądź tu w mylnym bledzie Gaja 😛

   5. shado Można sobie spokojnie medytować i co jakiś czas sprawdzać – czy ta medytacja naprawdę działa . 🙂 m Tak wiec jedno nie wyklucza drugiego . Obejrzyj film , to zobaczysz o co chodzi . ten człowiek nie oderwał się od rzeczywistości/ film oparty na faktach/ On żyje , medytuje , pomaga ludziom i potrafi też robić inne niesamowite rzeczy . ps. / nie zwracaj uwagi na błędy ortograficzne tłumacza /

   6. no zgadza się a ona swoje moje od mańki strony bredzi nie zajarza istoty sprawy

   7. bo ona jak by się o pług potknęła to by myślała że ją skurcz złapał 😉

   8. tylko że to nie forum a system komentarzy

    to tak jak byś twierdziła że motorówka to helikopter

   9. sesia shado to ty , więc trzeba się trzymać od tego bełkotu i …….z daleka .

   10. @aja mam do ciebie stanowczą prośbę. pomóż mi zrozumieć czego nie rozumiem i obal każdą kwestię własnymi słowami spójnie rzeczowo i merytorycznie jaka nie wyraża prawdy. żeby każdy widział i wiedział jaka jest prawda. a ja ci jeszcze podziękuję.

    w przeciwnym razie trzymaj się z dyskredytacja i bełkotem z daleka – jak wyżej.

    🙂 hehe

 8. Przecież gdyby tylko chciał, skupił /wytężył zmysły i z całą siłą uderzył w dany kolor lub liczbę, koło by się zatrzymało w pożądanym miejscu.Inna sprawa kiedy wchodzą pieniądze,czym większe tym większy strach a strach niweczy wszystko.Pionowe pieniądze są dla mistrzów/władców kwantowej rzeczywistości .Reszta musi tyrać na poziome hihihhihihihihihihi

  1. Podałam ten link”Parapsychiczne Przebudzenie” , jednak może to być niestety , kontakt ze światem Astralnym, co podobno nie jest dla nas dobre. Dlatego poniżej podałam link „Saint Germain . Terapia Narodów” gdzie jest to wyraźnie podkreślone .

   1. Gaja, Ty taka oczytana osoba wierzysz w bajania Saint Germaina?

    Moi znajomi już dawno wyrośli z tych bajek i nakręcania makaronu na uszy przez różne zagraniczne projekty.

    Złapać trzeba kontekst przekazu, a nie falę nośna , która leci po chciejstwach ludzi…. najwięcej prawdy jest między wierszami w niewypowiedzianych słowach…. chociaż i te wypowiedziane często odkrywają to, co myśl chciała by ukryć.

    Kiara.

   2. Kiara Z twojej wypowiedzi jasno wynika , że nie chcesz wolności ludzi – której właśnie nauczał Jezus Chrystus . Jeżeli znasz treść dawnych tekstów / co wielokrotnie tutaj podkreślałaś /- to wiesz doskonale , czego NAPRAWDĘ / a nie” kościółkowo” /nauczał ludzi , Jezus Chrystus .

   3. sesia Udowodniłaś mi tym samym , że nie jesteś tu wcale przypadkowo , lecz …………. No cóż … persona non grata .

   4. sesia W zasadzie nie czytam twoich bzdur – ale jak już tak innym zazdrościsz – to może umieść swoje” genialne” video na „yt ” . Wtedy /być może/ puszczę twojego linka.

  2. Gaja pisze:
   27 maja 2017 o 09:30

   Kiara Z twojej wypowiedzi jasno wynika , że nie chcesz wolności ludzi – której właśnie nauczał Jezus Chrystus.

   **********

   Z mojej wypowiedzi jasno wynika ,że mamy myśleć samodzielne, wyciągać wnioski,analizować treść logiką…. a, nie powtarzać jak papugi wszystko co usłyszymy… a już szczególnie wszelkich zakulisowych i amerykańskich wiedzących lepiej… co jest dla kogoś jego dobrem.
   Wolność to indywidualny wybór…. indywidualne odczuwanie i indywidualne zrozumienie …

   Klakierstwo… nie jest oznaka wolności , tylko mentalnego zniewolenia.. braku możliwości samodzielnego myślenia… gra pozorów .

   Jezus niczego na nikim nie wymuszał… przekazywał wiedzę i zostawiał wolnej woli CZŁOWIEKA wybór drogi.
   To, co jest Twoim dobrem Gaja…. wcale nie musi być dobrem innych ludzi… to co jest moim dobrem nie musi być Twoim dobrem…. info.. tak, Ok! ale nie ciągła monotematyczność , bo to się jawi jak misyjność.

   Każdy z nas ma tylko jedną misje…. przeżyć swoje życie najlepiej jak potrafi… każdy urodził się z planem zdarzeń, które powinien zrealizować.. nie jesteśmy identyczni, dlatego warto się dzielić tym co wiemy i mamy, ale nie warto twierdzić ,że tylko to jest jedyną drogą dobra.

   Pozdrawiam Cię Gaja serdecznie.

   Kiara.

   1. Kiara Tak trzymaj Kiara , bo prawda to kraina bez dróg . Też Cię pozdrawiam .

  1. Gaja…. po co linkujesz tutaj jakąś niby tam ”terapie narodów”.
   Pozwól innym być sobą!!!
   Domagasz się tego od innych, a sama co innego robisz…?…!
   Więc, nie musisz nikomu pod nos podstawiać to, co akurat Ciebie interesuje.
   Jak ktoś będzie tym zainteresowany to sam se odnajdzie. Na tej samej zasadzie jak ktoś zainteresowany jest zdrową żywnością, to z pewnością odnajdzie sklepy z taką żywnością omijając Biedronki, Kauflandy, Tesca …itp.

   1. John Veto Spróbuj odróżnić ziarno wolności o której jest mowa w tym linku , od wszechobecnej codziennej plewy , służącej zniewoleniu ludzi .

Comments are closed.