Otwarte Forum Tematyczne – 22.07.2015

Jerzy Zięba o fundacji „Polacy dla Polaków”, o unikatowej w sumie inicjatywie dzięki której będzie możliwe zadbanie o zdrowie Polaków, chorych dzieci i dorosłych – wszystkich Polaków.
http://www.polacydlapolakow.pl/


Przekrojowa rozmowa, w której poruszono różne wątki od ezoteryki po psychologię. Rozmówcą Janusza Zagórskiego jest dr Krzysztof Kolecki więc też i nie mogło zabraknąć kwestii związanych z enteogenami.

Krzysztof Kolecki ma odwagę być nieortodoksyjny. Nie wierzy, że nauka – zwłaszcza psychologia – ma odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie ufa naukowcom, którzy ograniczają się do empiryki: badań medycznych, testów psychologicznych, matematycznej i statystycznej analizy danych. Nie wierzy, że zjawiska naukowe – tym bardziej umysł ludzki – da się sprowadzić do funkcji biologicznych i procesów chemicznych. Drażni go arogancja ludzi, którzy na wszystko mają „naukową” odpowiedź. A gdy nie potrafią znaleźć odpowiedzi – wyśmiewają i wręcz wykluczają ze swego grona tych, którzy proponują niekonwencjonalną interpretację.

107 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.07.2015

 1. Taki oto mail dostalam od nieznjomego na moj adress.
  Jak sie mam do niego ustosunkowac ?

  „Zieba i wielu wielu innych , nie tylko lekarzy . Dlatego patrząc na niektórych , ktorzy wychodzą na ulice , krzyczą , bluznia na rzad i królowa , maja swoje kanały na YT i… żyją i maja sie dobrze , zawsze mi sie zapala CZERWONA LAMPKA .
  I pytanie : czemu im na to pozwalają ?? Czy oni maja jakaś inna , ukryta funkcje do spełnienia ? Moze w 90% oczywistej prawdy ktora i bez nich znamy jest ważny dla NICH , fałszywy przekaz ? Cos czym chca nas zmanipulować ? Wiesz ze A Jones ma powiazania i illum i CIA ?
  To nie taka znowu tajemnica . A Icke ? A inni ? Gdyby ich wiedza zagrażała panom tego swiata to juz dawno by ich tu nie było , dawno by ich uciszyli. Tak jak to sie dzieje z tymi ktorzy IM rzeczywiście zagrażają .
  A ntv ? 🙂 . Śmiechu warte . Tam tylko Ty cos robiłaś zeby sie przeciwstawić temu co sie dzieje . A reszta toczyła pseudofilozoficzne rozmowy – przepychanki ktore nic nie wnosiły i nie wniosą . A nawet wiecej bo robiły robotę dla nwo zamazując prawdziwy obraz sytuacji itd , nawet nie chce mi sie wyliczać . Trolinki doprowadziły do tego ze tam juz nie ma po co wchodzić a cała ta tv chyli sie ku upadkowi . Najbardziej mnie śmieszy ze gruba większość z nich porzuciła kościół na rzecz SEKTY 🙂 . I z otwartymi gebami słuchają tego Owsianki ktorego Bog jest niestabilny i kapryśny i co program to zmienia swoje plany w stosunku do nas i wszechświata . Ha ha , to dopiero Bog . Zamienił sie stryjek siekierka na kijek – jak mowi stare polskie przysłowie .
  A ja mowie ze głupota ludzka nie zna granic a wszystkie drogi prowadzą do NWO . „

  1. Masz się cieszyć, bo swój swego pozna, dobrze gdybyś się też zapisała do jakiejś kato-lickiej czy tejże odłamu sekty. W końcu tak samo jedziesz na destrukcji 😉

   Choć notabene z wieloma wnioskami się zgadzam, szczególnie co do Trylinek skoro jestem tą największą no to chyba coś o tym wiem 😛 .

   Ogólnie mogę powiedzieć tylko jedno co ma sens, całościowo „i stała się ziemia siedliskiem Ducha nieczystego” (też nie negując przecież) i dodać „I wystąpią Diabły przeciw diabłom nawet” No wypisz wymaluj, aż nie do wiary że to było napisane kilka tysięcy lat temu o tych czasach i nie odbiega od prawdy ani na jotę. Powiem Ci też że lepiej z mądrym stracić, niż z głupcem znaleźć. Takie przysłowie, wiesz mądrość ludowa. W zasadzie cała ludzkość jest szalona, te 30 procent że nie oznaczało by że co trzeci jest zdrowy, i ba światłą istotą. Ale na to jest inny cytat z przed tysięcy lat „Że kiedy znajdziesz choćby ślady Człowieka na Ziemi. Będziesz całować je niedowierzając że, to w ogóle jest możliwe a sam Człowiek jest jak Złoto z Ofiru Rzadkością” Widział ktoś kiedyś takie złoto? 😉 Ja słyszałam lub czytałam o nim, jak o śladach Człowieka, osobiście nigdy nie spotkałam. Ba wręcz zwątpiłam że ja jestem Człowiekiem skoro to jest Normą Ludzką ale to już „Rzucanie pereł przed wieprze, bo te się obrócą i Cię rozdepczą” Tak z wariatem nikt do ładu nie dojdzie. 😉

   Fakt, przecież choćby tyłek miodem smarować to zbyt gładko mi to idzie i za słodka, za ostra, za mądra, za naiwna no i główny zarzut zawiści, skąd ma tę wiedzę? Żydowska Reptylka, lub co gorsza Archontka, na pewno wróg tych co się kryją w ludzkich ciałach jak wilki w owczych skórach jak dziesiątki miliardów. Po co ja to piszę? 😉 ehhh Tylko się wystawiam. ale mogą mi nagwizdać, włącznie z Tobą i autorem tego listu i całą resztą 😉

   Trudno, taka prawda.
   https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths 🙂 z włosem

   1. 🙂 Nic z tych rzeczy, żadnych nakryć głowy, nawet w świątyni błękitnego nieba nad głową. Bo tylko w tej można rozprostować ksidełka …

  2. „Tam tylko Ty cos robiłaś zeby sie przeciwstawić temu co sie dzieje . A reszta toczyła pseudofilozoficzne rozmowy – przepychanki ktore nic nie wnosiły i nie wniosą . A nawet wiecej bo robiły robotę dla nwo zamazując prawdziwy obraz sytuacji itd , nawet nie chce mi sie wyliczać . Trolinki doprowadziły do tego ze tam juz nie ma po co wchodzić”

   Krótko z wyłączeniem tej części tekstu się zgadzam. Zaraz 🙂 Debilom trzba palcem pokazać, jak to napisać prościej? To co tu zacytowałam (zacytować / przytoczyć / wyodrębnić) Nieee to nie ma sensu, lepiej użyć jakiejś broni biologicznej 🙂

   Więc jak najbardziej co do reszty 🙂

  3. Witam,
   Kalino poczuj, jakie emocje w Tobie wywołuje ten tekst i już będziesz dobrze wiedziała, co z tym badziewiem zrobić 🙂

  4. Kalinko, ja od jakiegoś czasu czuję, że tak to jest. Zgadzam się z tym człowiekiem całkowicie.Co do NTV to rzeczywiście zapraszani tu ludzie i tematy rozmów są coraz częściej dla mnie wręcz szokujące. Jeśli mają one służyć podnoszeniu świadomości, to nie spełniają swojej roli. Mieszają natomiast w głowach ludziom poszukującym prawdy. Zupełnie jakby o to właśnie chodziło.
   Myślę, że ludziom będącym na wyższym poziomie świadomości to nie zaszkodzi, bo oni potrafią wyłapać każdy fałsz. Zagrywa się niestety bardzo brzydko wobec ludzi, którzy się budzą teraz. Myślę, że jest to celowe działanie.
   Co do Icka i innych….nic dodać nic ująć. Napisał nieznajomy człowiek prawdę.
   Według mnie tak właśnie to wszystko wygląda, dlatego tacy ludzie mogą bezpiecznie robić ludziom wodę z mózgów.
   Pozdrawiam.

   1. Małgosia , widzisz dałaś się „ponieść ” nie oceniajmy, zostawmy w pełnym spokoju ,zapewniam fałsz i nieprawda sama wygaśnie ,dawno temu stara forma NTV i cale alternatywne zagadnienie miało po kilkunastu widzów i to co jakiś czas ,krytykując merytorycznie stawiajmy na kooperacje , polepszajmy, eliminujmy zarzewia które stają się pożywką na destrukcyjną krytykę ,przecież każdy może Tutaj wyrażać swoje poglądy zbieżne z linia alternatywnej ścieżki , wiec obierajmy taka drogę ,chyba nikt tu nie chce moherowych smrodów ? albo jakiś dogmatów wymyślonych dla potrzeb krzewienia ciemnoty, zabobonu, i okradanie z pieniedzy za krzewienie mitów stworzonych do czystej manipulacji .

   2. Małgosiu, to jest celowe działanie żeby ludzi dezinformować właśnie teraz, kiedy czasu jest co raz mniej, bo ciemna strona nie śpi, tylko działa.
    Do przeczytania i zastosowania we własnych poszukiwaniach sposobu na wzmocnienie własnej duszy przypis w końcu artykułu w nawiasach (sam artykuł niekoniecznie do czytania). https://magdarian.wordpress.com/koszczaje/

   3. Witaj Tosza !!! Milo Cie znowu widzieć 🙂 Ps , masz jakieś ciekawe nowiny ? Pozdrawiam jak zwykle Serdecznie 🙂

   4. Hej Tosza 🙂 Faktycznie strasznie poplątany Artykuł, Ludzkim pojmowaniem dnia dzisiejszego.

    Chciała bym się ustosunkować, pomijając już naiwne choć dla Ludzi pożyteczne przypisy Grzegorza. To jednak na wstępie trzeba by zrozumieć, że tak zwane istoty ciemności, podszywają się, przekłamują fakty nawet by podać się za Przodków Ludzkości na Ziemi i oczernić Przodków Ludzkości czyli Archontów. Owszem działają tu Ci tak zwani też ciemni, ale Nigdy nie został otwarty portal dla Nich i nie mogli jako tacy wejść w tą rzeczywistość, bo kiedy zasłona zostanie zdjęta i portal otwarty, przekonacie się że nigdy tego nie widzieliście. Ponadto twierdzenia że Archonci są źli są co najmniej wyrazem niewiedzy, jak nie dezinformacji. Gdyż to są Ludzie z Ziemi, z przed Waszego upadku. Są uznawani za Bezstronnych obserwatorów i doradców z poza czasu i tej przestrzeni w każdym ze światów i w każdej cywilizacji na każdej z wolnych planet. No i Ziemia wcale nie jest ostatnia a wręcz od niej się wszystko niegdyś zaczęło i na niej skończy. To znaczy To ona odbije pozostałe planety i uwolni tak Ziemian z pod wszelkiej tyrani i ba rozstrzygnie spór ze światem ciemności jakim jest puki co sama jako Matka i Córka. Steku takich manipulacji jakie tu się odbywają nie da się od tak wyprostować skoro są na każdym gruncie jak by wyrazem zakaźnej choroby.

    Powiem za to co innego. Szacunek jest Ważny, do Siebie w szczególności co przekłada się na szacunek do przodków i bliźnich co dnia. Tak prosta sprawa a jakoś umknęła choć potrafi zmieniać wszystko.

    Pozdrawiam Cię Tosza, i Małgosie 🙂

    jedna z Was.

   5. Tak przy okazji 🙂 , mając w życi ocenę chciałam dodać i nadmienić że każdy ma jakiegoś Rodzica, Mamę i Tatę Im należy się zawsze szacunek. Jesteśmy z Nich jeśli o ciało chodzi, nawet kości łamiemy sobie te same w tym samym wieku, znamy ich nawet jeśli nigdy nie spotkaliśmy, to jest ważna część nas i samopoznania. A ktoś kto zapiera się przeszłości, nie ma też otwartej przed sobą, przyszłości. I choć jest wolny, jeśli nie jest więźniem zaparcia. Każdy na miarę Przodków niech zrozumie i przyzna 🙂

    To źródło szacunku do siebie i … To chciałam napisać już dawno niemniej tak nie było okazji 🙂
    Krew z krwi i kość z kości a Duch z Ducha gdzie co do Ducha któż jest moim Ojcem, czy Matką lub Bratem czy Siostrą? Jeśli nie Ci jacy idą tą samą drogą i karmią się tym samym chlebem? Oni są mą rodziną i w nich jesteśmy zapisani i tak jesteśmy i my.

   6. Majestic, witaj. Z nowin: Nasi Słowiańscy Przodkowie radzili sobie z Mind Control i mieli na wspomnianą kontrolę Umysłu wiele sposobów. I tak w większości ta wiedza do nas nie doszła. Z tego wniosek – że ciemna strona ma przewagę. Jak siebie bronić od ataków i jak wzmocnić własną duszę – to najważniejsza teraz rzecz. Co tydzień wiele czasu spędzam w lesie, nad rzeką na naturalnych wzniesieniach. Boso nie chodzić, jakby się nie chciało. Przy atakach kaszczajów – mówić do nich głośno, że wiesz, że są i działać bez litości według własnego uznania.

   7. Tosza „Przy atakach kaszczajów – mówić do nich głośno, że wiesz, że są i działać bez litości według własnego uznania.” dokladnie tak ! robię tak chyba od zawsze !? Pozdrawiam 🙂

   8. Tosza dzięki 🙂 że uaktywniłaś ten wątek u mnie ,czlowiek z tym żyje ale jak Bratnia Dusza 🙂 za-rezonuje staje się to nadrzędne https://krystal28.wordpress.com/2015/04/11/kim-sa-archonci/ Pozdrowienia dla : krystal28 🙂 SeJu „ale Nigdy nie został otwarty portal dla Nich i nie mogli jako tacy wejść w tą rzeczywistość” SeJu powiedz ze to pomyłka ? i nie wiedziałaś co redagujesz? jako tacy ? no właśnie tacy jacy weszli, to ważne jacy ? AMON .

   9. Po prostu chodzi o to żeby nie mylić Archontów z tymi złymi, oni są ponad podziały i sztuczne gierki dzieciaków. A to mylenie i przypisywanie cech jest powtarzane jak dogmatyczna mantra. Ale czy przez to jest bardziej prawdziwa? 😉

  5. Kalinko, to mówi samo za siebie „””Najbardziej mnie śmieszy ze gruba większość z nich porzuciła kościół na rzecz SEKTY „”” mnie najbardziej cieszy ze gruba większość z nich porzuciła SEKTE na rzecz osobistego „kosciola” gdzie liturgia religii ma swój fundament w bezgranicznych sumieniach co jest pełnym rezonansem na możliwie najkrutszym odcinku .Fanatyzm wyznaniowy, „”” Zieba i wielu wielu innych””” bezgraniczna dyktatura ,może coś takiego sformułować ? bo cóż jest wart zdrowy czlowiek dla nich , wyzbyty chorób, strachu, nakazów i zakazów ,Kalinko to ofensywa Jesteś zbyt wartościowa „””Tam tylko Ty cos robiłaś zeby sie przeciwstawić””” właśnie dlatego masz taka nominacje ,od wieków wszystkie przejawy światłości były izolowane modyfikowane i zapominane , ktoś powiedzial ze licho nie śpi i oto jego przykład i pole działania Pozdrawiam Serdecznie 🙂 Moc z Nami !

   1. Witaj Majestic 🙂 . Mnie sie wydaje ze wyrwałes zdanie
    z kontestu i wyszedł Ci błędny wniosek . Ja odebrałam
    to inaczej . Zdanie ktore przytoczyłeś i następne zdanie po przytoczonym przez Ciebie tworzy logiczna całość , wyjaśnia czemu śmieszy autora maila to ze ” większość porzuciła kościół na rzecz SEKTY ”
    Ja juz wiem 🙂
    Rzadko tu pisze wiec przy okazji chce pozdrowić Kaline , Małgosię , Tosze i Ciebie , a takze Seje no i wszystkich na forum 🙂

   2. AnonYm Witaj , jestem otwarty na poprawki i Dzięki za uwagi oraz za pozdrowienia 🙂 ,tak jeśli wyrwane z kontekstu to czy faktycznie odbiega od meritum całości ? Pozdrawiam

  6. Zapytaj go, co on osobiście zrobił i robi, by było wokół lepiej, normalniej, przyjemniej. By ludzie szanowali siebie i innych a nie szli prostą drogą do NWO.
   Może zna receptę na to wszystko i nam ją zdradzi 🙂

  7. Może ktoś tyra, może przychodzi to mu ot tak (może to hybryda 🙂 )
   Nie korzystać z Takiej Pomocy ?…

   1. …ojjjj , mam na myśli Was udzielających się tutaj i to czym się dzielicie 😀 To o Waszą pomoc chodzi.
    …com ja zrobił 😀

   2. Będę se nieskromna. W końcu jestem Tyrająca Hybryda jakiej wszystko przychodzi od tak, 🙂 Wszyscy zrozumieli, a Ci co nie to i tak trudno. Nie chcieli. Nie nie, nie uzurpuje nic sobie po prostu zrozumiałam i dla tego pisałam o szacunku do rodziców w innym miejscu. Też 🙂

    Bracie 🙂

  8. Nie wiem, czy zaliczam się w poczet tych „zamazujących prawdziwy obraz”, nie dbam o to bo piszę co mi serce i rozum dyktuje. Jednak chcę się odnieść do tego co napisałaś o o ruchu głosicieli prawdy z Jones’em i Ickiem na czele. Mnie też śmierdzi ta ich działalność. Pamiętam, kiedy jeszcze w czasie fascynacji tekstami Icke, znalazłem jego wspomnienia z pierwszych doświadczeń duchowych. Pierwsze wrażenie było takie, jakbym czytał scenariusz niskobudżetowego filmu fantasy. Opis doświadczeń idealnie wpisywał się w powszechne wyobrażenia jak takie doświadczenia mogą wyglądać – widziane z zewnątrz. Widziane okiem praktyka duchowości – odrzucały od razu, bo duch nie działa w tak spektakularny sposób. To był pierwszy zgrzyt. Następnym, była opowieść o polimorficzności elit rządzących światem – jakoby jaszczury ukrywały się pod ludzkim kamuflażem. Są o wiele prostsze metody bezpośredniej kontroli nad światem, bez uciekania się do tak efektownych filmowo metod. Natomiast spora część przekazu pozostaje zgodna z moimi i wielu innych odczuciami. Po co taka dziwna zagrywka? Skąd Icke i inni mają kasę na tak rozbudowany marketing? Dlaczego nikt ich nie zwalcza?
   Myślę że odpowiedzi na te pytania będą spójne, jeżeli faktycznie ich działalność programowo została zainicjowana przez ruch NWO. Prawdopodobnie od dawna było oczywiste, że głęboko skrywane od wieków tajemnice w dobie internetu zwyczajnie MUSZĄ wyjść na światło dzienne i trzeba zrobić coś, aby obniżyć wiarygodność tych informacji. Najlepiej to zrobić sklejając te prawdziwe i ważne z totalną bzdurą. W takim zestawie poważnie myślący człowiek nigdy ich nie łyknie. Oszołomów i tak nikt nigdy nie brał pod uwagę i niezależnei od tego co powiedzą, pomyślą, nie będzie to miało znaczenia dla reszty. Myślę że właśnie do tego celu służą tuby propagandowe typu Janes, Icke i tak, tak… również NTV. Dlatego czerpiąc informację z tych źródeł, trzeba włączyć mocny filtr na śmieci.

   1. Dokładnie 🙂 Chodzi też o to by nie przebiło się nic innego, podobnie jak to było w innych częściach świata, sławetne / zloty fascynatów UFO pod auspicjami wszelakich do tego celu przygotowanych gruntów /. Ośmieszanie prawdy, zmienianie sensu, rozmywanie i tak dalej. Słowem sterowanie gawiedziom tak by sama nawet niszczyła wszystko. Gdzie I Ty Krzysiek w krótkim czasie masz szansę zasłużyć na miano Trolinka przez jakiego to nie ma po co tu wchodzić nawet 😉 System świetnie wie i skutecznie to wykorzystuje że jest jaki jest poziom świadomości i nie wolno dopuścić by osoby jakie mają coś do powiedzenia na prawdę mogły cokolwiek zmienić, więc trzeba je dyskredytować, wkręcać, podgryzać … Równocześnie zapychając prawdziwym spamem i substytutami rodem ze zjazdów „oszołomstwa”. Do tego celu ma też choć wcale nie trzeba kilku prowodyrów zawsze a do kontroli umysłów nie muszą się uciekać raczej. 😉

   2. No trzeba promować co promować, wiadomo. Po tylu latach praktyki, z takim doświadczeniem to nie przypadki 🙂

   3. 😀
    *Widziane okiem praktyka duchowości – odrzucały od razu, bo duch nie działa w tak spektakularny sposób. 😀 Noto W którnech ramkah Kszyś obsadzi *8iebie /załóż gogle;
    Obrazy dla ramki ozdobne/ 🙂
    * Dlaczego nikt ich nie zwalcza? 😀 Nobo onegdaj zkumałem, że każden *walek stawia mnie zy gury na pozycji łodwrotnie do pszewidywanej 🙂 kelner browar 😛
    *W takim zestawie poważnie myślący człowiek nigdy ich nie łyknie. 😀 * Dlatego czerpiąc informację z tych źródeł, trzeba włączyć mocny filtr… . 🙂 , 🙂 , 🙂 /resztem pomijam/ nobo niech Krzyś zprecyzuje pojęcie śmieci …
    😀 czytam, słucham, pacze a *kópóie ino to co zy moiom dusyckom gra, la, la ,la 🙂

    🙂 Śićkiego naj from *tumłorał-Kszysztofie http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_wx_orig.gif
    & https://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw

   4. , widzisz wszystko jest bardzo skomplikowane , jest a niema , niema a jest ?, bardzo się mylisz w tych osądach , albo celowo to robisz ? a to, np „Skąd Icke i inni mają kasę” czy w dobie internetu ciężko to zlokalizować ? widzisz kasę,ale wykładów Icke nie !? „polimorficzności elit „”scenariusz niskobudżetowego””kamuflażem””Oszołomów „znalazłeś coś co jest już wylansowane aby przepuścić atak „Janes, Icke i tak, tak… również NTV” , z Twojej poczty wyczytałem jeden przekaz , niszczyć źródła prawdy ! widzę ze z tej całej rozgrywki dużo nie rozumiesz ? to zbyt krótki dystans, albo jak wspomniałem robisz to z pełną premedytacją ? cały scenario ataków jest niemal identyczny , jak wyśmianie w ostateczności zjawiska ufo ,bo dało to przedpole ciągłości, nawet powstały światowe organizacje „ufologiczne ” do zacierania śladów i wskazywania nieszczelności ,na corocznych zjazdach znana agencja „kosmiczna ” rozdaje nawet swoje karty wizytowe ? a przy pierwszym lądowaniu na „srebrnym ” globie podczas kręcenia scen na plan filmowy weszła koza która się zabłąkała na pustynnym terenie ?

  9. Archontowie inkarnują w organizacji Jezuitów i duchowo kontrolują swoich administratorów (Drakońscy Illuminaci, operujący systemem finansowym), swoich wojowników (Gadzi najemnicy, którzy chronią Illuminati), oraz swoich niewolników (ludzie używający ich pieniędzy i pracujący na podtrzymanie ich systemu). Poprzez Jezuitów i Wolnomularzy 33-ciego stopnia, podtrzymają oni strukturę Illuminatów w spójnej całości. Ta struktura teraz w końcu się rozsypuje.

   Czyli Franciszek to Black Pope NAJGORSZY Z NAJGORSZYCH .Putin z nim Rozmawiał. CZYLI LADA CHWILA COŚ TĄPNIE.Oby te glichy nie zdążyły otworzyć portalu po Genewą .

   1. Majestic , domyślam sie ze to było do mnie , Twoj post z 18. 26
    Ja NIE jestem autorem maila wiec czemu wylewasz
    na mnie swoja irytacje ?????( najłagodniej mówiąc ).
    Ja na pisalam co mysle o JEDNYM konkretnym zdaniu ,
    jak ja to odebralam i zrozumiałam .
    Myślałam ze tu sa wolni ludzie z którymi mozna
    prowadzić dyskusje bez ryzyka bycia okrzyczanym
    podstępnym zdrajca , perfidnym dezinformatorem niszczącym źrodła prawdy , idiota ktory nic nie rozumie , agentem ze scenario niszczenia i zamazywania prawdy . Och ,
    duzo tego za jeden pogląd niezgodny z poglądem innych . Czuje sie prawie jak zbity pies 🙁
    Śledzę to forum od prawie początku . Wielu ludzi ktorzy mieli
    cos ważnego do przekazania przestało pisać .
    I chyba rozumiem dlaczego . Możesz znowu wylać
    na mnie co chcesz jesli Ci to sprawi przyjemność . Mnie to juz nie sprawi różnicy .
    Pozdrawiam

   2. AnonYm nawet o tym nie pomyslalem ??? tu masz odpowiedz 26 lipca 2015 o 08:29 pisząc te wyjasnienie nawet ten tekst jeszcze się nie ukazał z 26 lipca 2015 o 08:29 ani Twój z 26 lipca 2015 o 01:45 uważam to za nieporozumienie z Twojej strony ???

   3. Majestic , cieszę sie bardzo ze to tylko nieporozumienie .
    A ze z mojej strony wiec przepraszam .
    Nie było adresata ale post wydawał sie byc odpowiedzią na moj wcześniejszy do Ciebie , tak to zrozumiałam i tak wyszło .
    Pozdrawiam
    Tam była godzina a nie data 🙂 .

   4. AnonYm , wszystko jest ok .w gruncie rzeczy chodzi o poglądy , jest bezsensem „atakowanie” poszczególnych ich przedstawicieli , chodzi o płaszczyzny rzeczywistosci , jeżeli ktoś podchodzi konstruktywnie do dyskusji to dla obu stron jest to z pożytkiem bo nic nie umknie , problem jest z fanatyzmem i dogmatem obojętnie jakim religijnym, naukowym itp , w takich przypadkach nie otrzymasz odpowiedzi , otrzymasz taka samą definicje jak na poczatku , bo fakty i argumenty nie docierają .w nauce jak widzimy podstawa są teorie które staja się dogmatami i maja swoja niszczycielska sile bo wszystko co nowatorskie jest automatycznie odrzucane, „zbity pies” dobre !? jeżeli takie sytuacje zaistnieją??? proponuje kontratakować argumentami bo zbity pies to już dokonany fakt ,każdy dyskutant jest mile widziany ,jedynie personalne potyczki maja negatywny i destrukcyjny wydźwięk ,Pozdrawiam i życzę tylko pozytywnych wrażeń 🙂

  10. No i jeszcze nieznajomy z emailu mojego nie dodal NTV goscia Na ktorym bogu jest takie o to cos
   http://romannacht.blogspot.com/DLACZEGO WYBRALI POLSKĘ?

   „””Na zjawisko zwane wojną można patrzeć jak na każde inne zjawisko przez pryzmat świadomości.
   „Dla jednego może to być obłęd, w który popadają ci, którzy dobrowolnie i bezmyślnie biorą w nim udział, dla drugiego może to być pewnego rodzaju warsztat, w którym biorą udział ci, którzy świadomie lub nieświadomie chcą poznać siebie (niesione w sobie programy) w ekstremalnych sytuacjach… Jeden chce pozować na bohatera w swoim mniemaniu i mniemaniu innych, podobnie myślących jak on, chce przejść do historii, marzy o tym, żeby postawiono mu pomnik, inny do końca ziemskiego żywota będzie cierpiał z powodu urazów których doznał. Jego psychiatra oceni to jako neurastenię… Są też tacy, którzy zdecydowali się służyć mocom ciemności i dla nich wojna stanowi misterium. Im więcej ofiar – tym większą ofiarę składają swemu bóstwu, a w zamian, chwilowo, mają na materii to, czego sobie tak bardzo życzą – władzę nad innymi, niezdrowa satysfakcję z faktu, że dzieje się ich wola, a nie wola Stwórcy, który jest Światłem, a nie ciemnością, która pomimo wszelkich wysiłków Światła pokonać nie zdoła. „”
   Kiedys mi sie pisalo . White Abraham magic, Green Abraham magic,Red Abraham magic. To sa rytualy wykanczajace ziemie i ziemian .

   1. Widzicie ,konowały też używają łaciny.Powód jest tylko jeden, ażeby zwykły człowiek nie wiedział /nie doszedł szachrajstwa całego tego ”leczenia”.

   2. ŻYDÓW NIC NIE WYBIELI POSTĘPUJĄ DOKŁADNIE TAK JA NAZIŚCI.Mordują Palestyńczyków,LIBAŃCZYKÓW I INNE NARODY a TERAZ KIEDY PRZYSZEDŁ KONIEC SZUKAJĄ NAIWNYCH ABY IM WSPÓŁCZUĆ .TRZEBA BYŁO SIĘ DZIELIĆ PROFITEM TAK JAK Jezus PRZYKAZAŁ A NIE CHCIELIŚCIE OCHŁONĄĆ WSZYSTKO I WSZYSTKICH ,NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!!Manekiny konsumenci to wasz świadomy produkt NA NISZCZENIE PLANETY PO PRZEZ KONSUMPCJE!!!!!

  1. Qucyp 🙂 , dokładnie tak jest jak napisałeś .
   Nie oglądam tv , nie słucham nawet radia .
   Ale czasem dochodzą do moich uszu z tv pokoju ( fan tv ogląda tv)
   reklamy : kupuj , gotuj , jedz , to dla ciebie , wszyscy kupują to
   czy tamto ( w domyśle jak wszyscy to i ty musisz ), okazje , obniżki itd.
   To oni kreują manekina konsumenta to oni napędzają koło konsumpcji. To oni niszczą planetę .
   Teraz sie dobierają do dna oceanów , chca eksploatować złoża z dna oceanów ,
   chca wydobywać ropę na biegunie , wycinaja lasy Amazonii
   po to zeby zakładać tam plantacje . Czym to grozi planecie ??
   Zaburzenie równowagi , zniszczenie środowiska wraz ze
   wszystkimi innymi wynikającymi z tego konsekwencjami .
   Dla nich nie liczy sie NIC oprócz tej chol…ej mamony.
   Pozdrawiam Ciebie i Viki 😀

   1. A ja nie jestem w stanie pojąć co to ma wspólnego z kolorem skóry czy miejscem urodzenia?

    To też jest wtedy dezinformacja, wyraz szaleństwa i do tego już wielokrotnie było i nic nie przyniosło dobrego. Wydaje się wręcz że takie nacjonalistyczne i rasistowskie postawy to projekcja własnych cech na wszystkich co innych, a że musi być jakiś kozioł ofiarny, byle tylko dalej od prawdy o prawdziwym sensie i najeźdźcy. Taki przykład, nie winien Bankier i nie winien Mamon, nie winien Komornik i nie winien Mengele, winni Cyganie, albo lepiej o tak Żydzi winni. Toż to nie wiem czy utopia czy działania prawdziwych ukrytych Najeźdźców. 😉

    To samo, nie winne Religie, winien Jezus. Nie winne Demony w ludzkich ciałach, winni Archonci.

    Tym transformowaniem pojęć cały net jest zasypany. Oczywiście też przypadkiem. 😉

 2. Zakończyłam oglądanie rozmowy z Krzysztofem Koleckim w momencie, gdy powiedział, że w pewnym momencie runy i gwiazdy wskazały mu drogę po wizycie u wizjonerki( ? ). No i właśnie, jak tu kupić podobno cudowną książkę pana Krzysztofa?
  Mnie już dawno runy i gwiazdy nie wskazują drogi, bo to nie ten czas. Słucham siebie i to jest jedyna droga. Czy myśli pan, że czyjaś droga i jego na ten temat przemyślenia,doświadczenia i rady to dobry pomysł na zwiększenie świadomości ludzi?
  Czy myśli pan, że one się komukolwiek teraz przydadzą? Czy uważa pan, że doświadczenia innych, obcych mam ludzi mają jakikolwiek związek z naszą własną drogą?

 3. Ja chyba sobie pojde swoja droga z plecakiem moich przemyslen moze ktos wrzuci swoje rzeczy do niego i bedzie bardziej ciezki . Nieszkodzi z ciezkoscia .Bo w tym rzecz , ze ciezar obecnie ma wieksze znaczenie niz gornolotne pierzaste sprytne mysli fruwajace we wszystkich katach labiryntu .

  1. Ja już to bardzo dawno zrobiłem 🙂 )Nie ma nic przyjemniejszego niz własa droga,chociaż wydaje się że prowadzi donikąd ale to moja i nic nikomu do tego.
   Ocieczcie bez Aariocowych vel Jezusowych przypowieści/Nauk były by tylko manowce 🙂 )a tak czuje się ze się Żyje/CHCE SIĘ hhhuhihihihuhihihihi 🙂 )

   1. Qcyp . Dzięki za urocze sceny myślę ze ta Dziewczynka wyraziła „wole boską” ? Ciesze się ze jesteś w pełni sil i Energi 🙂 i trwaj zawsze w tym ,wszystko co szczere prawdziwe samo się napędza , ludzie szukają recept, metod ,energii, a wystarczy uruchomić sumienie i wszystko działa lepiej bo nawet nie trzeba kanału zwrotnego jak np w dwu punkcie to tak na marginesie,sumienie jest bezwzględnym modulatorem łączności z autentycznym źródłem intuicja ma ułatwiony proces przekazu ,transferu ,zakotwiczenia , naszych myslo-energo-ksztaltow na planie „fizycznym”. Pozdrawiam Was Ciebie i Kalinkę 🙂

  2. @Kalina: Ja chyba sobie pojde swoja droga z plecakiem moich przemyslen
   *
   Hmm.. ale znaczy że dotychczas nie szłaś swoją drogą .. a to nowina .. wszak wiele razy pisałaś/podkreślałaś że kierujesz się zawsze tylko SWOIM czuciem .. więc ?!

   1. Alejaja Taka zmiana hihihihih toż to nie do pomylenia hahahaha

    przecież wiele razy obiecywałaś .mówiłaś ,pisałaś, zarzekałaś się i co? i jak?/ więc ?!

    O ja nieszczęśliwa, sami dookoła relatywni ekshibicjoniści a ja sama muszę w prawdzie trwać,nie mogę się z kompromitować, cele by przepadły i kim/czym ja bym była,w ogóle to kim ja jestem?
    https://www.youtube.com/watch?v=3q_yncqH5tM

   2. .. oj Qcyp jak ty niestrudzenie chrzanisz/insynuujesz cieniasie blebleble .. zmieniłeś deko płytę bo nie napisałeś że zazdraszczam itepe hehehe .. alejaja Taka zmiana toż to nie do pomylenia buhahaha

   3. Inny sens
    w nawiazoniu do maila od nieznajomego mam swoja intuicyjna opinie na temat wszystkich przekazow Victoria . To przekazalam na forum , zeby ludzie tez mieli jakis wglad w cos co moze wydawac sie prawda ale nia moze nie byc .
    Generalnie to intuicja i czucie jest personalna sprawa i nie mozna tego za wszelka cene pchac w czyjes ramiona . Ale kazdy bez wyjatku ma prawo byc swiadomy wszystkiego I falszu i prawdy .

   4. Ok Kalina „inny sens” .. ale dalej nie wiadomo co miałaś na myśli pisząc „ja chyba sobie pojde swoja droga z plecakiem moich przemyslen” wszak wcześniej wiele razy pisałaś/podkreślałaś że kierujesz się zawsze tylko SWOIM czuciem czyli właśnie swoją drogą .. więc mnie to zdziwiło i zapytałam i tyle .. swoją drogą spójność jest cacy :o))

   5. @Qcyp: O ja nieszczęśliwa, sami dookoła relatywni ekshibicjoniści a ja sama muszę w prawdzie trwać,nie mogę się z kompromitować, cele by przepadły i kim/czym ja bym była,w ogóle to kim ja jestem?
    * * * * * * * * * * * * * *
    Znowu wnoszę o mistrzostwo świata dla Qcypa w insynuowaniu/przypisywaniu innym swoich (brzydkich)myśli/projektowaniu ich na innych wszak:

    1 – nie napisałam ż e dookoła s a m i ekshibicjoniści a relatywni to już wcale nie !
    2 – nigdzie nie pisałam że ja muszę sama w prawdzie trwać i że nie mogę się kompromitować (móc mogę ale co innego móc a co innego chcieć ale widać pan Qcyp o tym nie wie :))) ale o tym że nie chcę też nic nie pisałam panie dorabiaczuqucypny !

    Oto moje pozdrowienia/fakty a reszta to jak widać wymysły/insynuacje Qcypowe:

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/07/oblicza-duchowosci-16-07-2015/comment-page-1/#comment-62609

    tzw. p.s. niektórzy są ekshibicjonistami i inni nie .. każdy ma swojego bzika każdy swoje hobby ma .. po prostu tak jest .. i nie ma lepszości i gorszości .. ja wtedy zauważyłam że tych pierwszych tu dostatek .. dałam temu wyraz .. pozdrowiłam ich w kontekście zarzutu Qcypa że jakoby jestem „manipulantka chora z zazdrości ,umykająca ..” i tyle

    Pozdrawiam wszystkich insynuatorów/przewrotnych oraz tych prezentująch plastikową miłość .. wszystkich …. jasność jest cacy:o)

 4. Racja 🙂 jest wielu wartościowych jak diamenty Userów, a tamten list owszem mówił prawdę, łechtał ego po to by w efekcie wszystkiemu co pozytywne dokopać i wzmocnić w rozbijaniu by umocnić jakąś własną religię jaka czuje się zagrożona. …
  ***

  A wracając do tematu audycji. Wczoraj obejrzałam sobie Apel Pana Dr. Zbigniewa po powrocie z Warsztatów u Profesora Liptona i spodziewałam się (przed wyjazdem na logikę biorąc) ogromnego wzrostu świadomości. A co widzę? (z drugiej strony jakoś mnie to nie dziwi) Apel o wsparcie finansowe przez Polaków by z nich finansować badania medyczne na Obywatelach Polski czyli by sfinansować badania dla farmy na ludziach. A wydawało mi się że farma ma pieniądze i sama finansuje takie badania. Podobnie jak świat medyczny, ma fundusze ba nawet sam płaci za udział w testowaniu nowych leków i tak dalej, przynajmniej tak jest tam gdzie nie ma baranów za jakich mają Polaków … Znów z jakim chorym dzieckiem w tle, dajcie kasę, wyślijcie dzieci na ulicę by żebrały na wzór innej fundacji a tym samym stwórzcie ruch przyzwolenia społecznego by z polski uczynić poligon i laboratorium badawcze dla dobra Medycyny i Farmaceutyki pod auspicjami kolejnej Fundacji.

  Co to ma być, kto wrócił bo to nie jest Pan Zięba. Czy kiedykolwiek był? Wydaje się że przygotowywał grunt, a kasę jak wspomniał dadzą Jemu podobni, ważne by uwierzyć że to będzie miało na celu pomagać ludziom, ale tego jeszcze nie było, za to będą sobie tam legalnie z gawiedzią bijącą pokłony do woli prowadzić eksperymenty na ludziach. A na pewno nie ograniczą się do maryśki, tym bardziej że SĄ BADANIA I KRAJE GDZIE SIĘ LECZY LUDZI W TYM TAK, Więc co to za ŚCIEMA?

  1. Seja nie rozumiem Cie.Widocznie nie ma oficjalnych badań nad maryską leczniczą .Są tylko fakty i dowody bez urzedowych podpisów chyba.Oczywiscie ja tam nie wiem bo nie jestem w temacie ale wierze ze pan Zieba jest w temacie i jest to jakis sposób zeby pomóm nie tylko tym dzieciom z padaczką.
   Wiem ze masz pewnie antytpatie do oficjalnej medycyny ,badaczy itym podobnych ,jak większosc tutaj,ale zauważ ze tu chodzi o pomoc komuś.Moze nam samym w przyszłosci.
   Ostatnio był w tv przypadek malego Kajtka chyba z ciągłymi ranami na ciele i zbierali dla niego pieniądze.Ale kto skorzysta na tych pieniądzach?Oficjalna medycyna.Czy to przeszkadza sie zrzucić zeby pomóc temu dziecku?no raczej nie powinno w moim przekonaniu.

   No i o jakich eksperymentach na ludziach mówisz odn marihuany leczniczej.
   Jesli beda eksperymentowac to jednoczesnie pomagać.Bo szkodliwa to ona raczej nie jest.
   Wiesz ile ludzi by chcialo sie poddac tym eksperymentom?
   Podejrzewam ze duzo,jako ochotnicy.

   1. No oki Lilka 🙂 Ja jak najbardziej jestem za pomaganiem ludziom.

    Niemniej z tego na ile się orientuje takie badania na ludziach wymagają użycia co najmniej kilku grup pacjentów, z jakich jedni będą leczeni klasycznie, inni wcale (placebo) a jeszcze inni powiedzmy tym ekstraktem z Maryśki Medycznej. Co daje OGROMNE pole do testowania też innych rodzajów leków, … gdzie ludziom mogą mówić co chcą, i wcale nie prawdę nawet co im dają. Weźmy na przykład Raka Mózgu innymi słowy przyzwolenie na eksperymenty na ludzkim mózgu na osobach pozornie nieuleczalnie chorych. Co daje Niewyobrażalne możliwości w tym na kontrakty i dla wojska …

    Podczas gdy sam Pan Dr. Zięba wyjaśniał że to nie są choroby jakich się nie da leczyć.
    Gdyby farmacji zalerzało to znalazły by się i fundusze na badania
    A gdyby nie było badań w kwestii skuteczności Medycznej Marychniny nie było by takich terapii w wielu krajach ani nie byli by tak leczeni ludzie, ani nie była by dopuszczona do leczenia. A wiemy że jest i jest i jest. A że tu nie jest wynika z czegoś innego. Braku woli i chęci leczenia a przeogromna chęć zarabiania na cierpieniu oraz na kontraktach na badania bo to dopiero jest przeogromny biznes. A co się tam będzie działo faktycznie, nie dowiesz się, ba musisz zwolnic takiego lekarza z wszelkiej odpowiedzialności za skutki takich eksperymentów i do tego zachować wszystko w tajemnicy. Więc o co tu chodzi? Bo ja nie wierzę w pomaganie. No nie wierzę. Gdzie trawka jest tylko pretekstem i przykrywką.

   2. lilka jedno jest pewne konopie były zagrożeniem na równi jak darmowa energia Tesli albo i więcej to zyski i kontrola zadecydowały w obu przypadkach o tym samym , to nauka stworzyła trucizny na które szuka antidotum „””pewnie antytpatie””” „”jak większosc tutaj””” czy nie widzisz ze żyjesz w oszukańczym świecie ? dosłownie wszystko jest fałszem ,Ps szkoda ze nie należysz do tej wiekszosci tutaj ?,cala ta mafia wystawia rachunki za pseudo zabiegi i badania aby wypełnić kontrakty bo jak nie to następnym razem kasy nie będzie w nadmiarze , był czas ze operacje wykonywano nawet na tych co nigdy u „doktora „nie byli , a teraz jak w 4 kwartale maja jeszcze wolne moce przerobowe to trzeba uważać , bo wizyta z kolanem może się skończyć założeniem bajpasów albo rozrusznika Pozdrawiam

   3. Seja.moze ja nie wiem wszystkiego ,ale takie badania chyba niemalo kosztuja,nie wiem ,pensja ,sprzęt ,badania krwi inne itd ,nie wiem co jeszcze,pomieszczenia…Czy to bedzie robić jakiś lekarz ,doktor znikąd?oddelegowany from official medicine factory ,podejrzany?Kurcze mam nadzieje ze nie jakis frankenstein tylko zaufany doktór.I nie bedzie robil tam niewiadomo czego na tych biednych pokrzywdzonych.

    „Bo ja nie wierzę w pomaganie. No nie wierzę. Gdzie trawka jest tylko pretekstem i przykrywką.”
    Seja a pamietam dyskusje o pieniadzu z Toba i pisałas tam co innego.ze gdyby nie bylo pieniedzy to wszyscy by ruszyli na pomoc bezinteresownie,zeby cos dla ciebie zrobić cos ci dać.
    Hmm.No niestety ja w to takze nie wierzę.Ale wierzę ze jak ktos ma taka chęc akurat na pomaganie to pomaga bezinteresownie ,lub interesownie,bo wiadomo ze jak pomagasz komus to niejako tez sobie.
    Gdyby farmacji zalezalo na wyleczeniu czegokolwiek a nie dawaliby tylko ochlapów zeby nie bylo ze nic nie potrafią,to by chorób nie bylo tyle.Wiemy jak oni dzialają ,ale to jest „system”.
    My nie jestesmy z systemu ale trzeba sie nim posłużyc .
    Naiwnośc nie naiwnosc,ale komu mam wierzyc jak nie komus takiemu jak pan Zieba.Nikomu.?to bez sensu.nie wierzyc w nic?tez bez sensu.
    Majestic wlasnie naleze do wiekszosci tutaj .Znam to z autopsji jak pieniadze są marnowany i wyciekaja grubym strumieniem przez caly ten system medyczny.Kiedys calkiem przypadkiem odkrylam swoije dwie wizyty u lekarza ktorych nie bylo.Tylko dlatego ze zaglądnelam do wypisu swojej karty histori choroby.
    Jesli ja bylam a nie bylam,to jest tego tysiace w skali kraju dziennie.I jest tak jak mówisz też.przeciez wiem ,nie urwalam sie z choinki dopiero co :p

   4. Lilka 🙂 ale takie badania żeby były wiążące ich wyniki ktoś przecież zleca, znaczy je chce i za nie płaci / na nie wykłada bo jak nie to znaczy że ich nie chciał, nie potrzebuje nikt i se można je nawet jeśli to między dobre intencja a bajki włożyć żeby w buty nie powiedzieć 🙂 Czyli co? Kasa, czyli co? Przykrywka, czy li co? Wszystko tylko nie deklarowany cel na jaki Polacy mają zbierać czy wyłożyć pieniądze i się ofiarować dla dobra nauki. Ufać czy nie ufać, to jest grubymi nićmi szyte. Zresztą cały ten system idiokracja z priorytetem kasy więc nic mnie nie zdziwi, nawet to że ktoś święcie wierzy że pomaga, coś robi dla ludzi, biednych dzieci … tyle że efektem jest galimatias i marnotrawstwo w najlepszym wypadku. … A zawsze znajdą się tacy jacy zwietrzą liczne interesy.

    Tak ja uważam co do tego Finansowania rzekomych badań i eksperymentów na Ludziach dla rzekomego dobra w tym wypadku. I tyle 😐
    A faktem jest że do takich badań muszą być ochotnicy, i to odpłatnie. Taka jest norma na świecie ale nie w RP, tu jeszcze mają wyłożyć dziesiątki milionów sami na te badania, bo co? Farma nie chce i nie potrzebuje akurat tych badań? To Ich nie uzna i pieniądze w błoto, bo i system ich nie uzna skoro będą bez autoryzacji, nie uzna ich FFZ, Ministerstwo ani nikt. Więc z czego to ma szansę się utrzymać? Z datków? No nie, na pewno z pobocznych kontraktów na ciche eksperymenty na ludziach.

    Innej woli nie ma.

    To jest tak Lilka. Ja zamawiam u ciebie Ciasto, to Ci za nie płacę bo ja je potrzebuje i Go chcę. A jeśli Ty sama upieczesz ciasto bo dobrze pieczesz ciasta i pójdziesz z nim do restauracji żeby Ci zapłacili i wciągali je do swojego menu, to Ci mogą powiedzieć smacznego prawda? 🙂 Nie chcą Twojego ciasta i nie będą zmieniać menu, ba mają własne i lepsze interesy na innych kontraktach. 😉

   5. Tak ogólnie już nie co do tego, ale prawda jaką ja znam jest wręcz nie do przyjęcia i dla wielu nie do pojęcia. Ludzie wierzą w jakiś system, w to co Im się mówi, co oglądają w TV jako pranie mózgów że jest tak lub tak, gdyby ludzie sobie zdali sprawę z prawdy i na jakim świecie żyją to co najmniej chodzili by przez długi czas jak obłąkani nie mogąc się otrząsnąć jak po wypadku samochodowym. Byli by w realnym szoku, a wręcz zastanawiali by się jak mają żyć i co robić? Nie że dla innych, ale jak sami mają się poruszać i co uważać a jednocześnie nie ponieść uszczerbku na własnym umyśle, sercu i Duszy. Prawda też jest taka że i Ci co biorą w tym udział w zasadzie prawie nigdy nie zdają sobie w pełni sprawy, ani nawet kim są. A co dopiero żeby jakąś całość dostrzegli. Nawet gdyby ktoś pokazywał latami to by nie uwierzyli ani nie pojęli, nie udźwignęli, zwariowali i chodzili by w kółko jak zombi nawet nie wiedząc jak się nazywają.

   6. Tak Lilka niewierzyc nikomu to tez jest paranoia .
    Masz racje . Mozemy jeszcze wierzyc sobie . Tylko to pracuje w dziwny sposob w nas .
    Podaje przyklad .
    Na przyklad nie wiedzialam , ze jedzony ryz ma pelno bakterii jak sie go nie je odrazu tylko na przyklad za 2 godziny po ugotowaniu i pozostawiony w normalnej pokojowej temperaturze .
    Moja wiedza wewnetrzna mi zawsze mowila , zeby nie jesc rzeczy odogrzewanych tylko odrazu jesc jak sie je ugotuje .
    Z mojej wewnetrznej wiedzy nic nie wiem specyficznie o ryzu ale z reguly nie jadam rzeczy z nastepnego dnia ugotowanych bo mam taka wewnetrzna regule jakby moja wewnetrzna ocene nigdzie nie usyszana ani wyczytana .

   7. Seja,ja wiem ze jest taka prawda o ktorej wiekszosc nie wie.OK.Znasz ja Ty znam ja ja w jakiejs częsci.Ale z tego co widze Ty odfruwasz od ziemskiej rzeczywistosci tej matrixowej i chcialabyś od razu zeby wszystko sie zmienilo na idealne.
    Tak ja to odbieram.Ja bym tez chciala zeby nie bylo farmacji ,zeby nie bylo 8 godzinnej pracy,podatków i telewizji oraz szkoly w terazniejszej postaci.Ale jest.A my musimy jakos życ i sie przebijać w tym co jest ,na co sami z wlasnej glupoty poszlismy i na co nas tu wkręcili.Nie da sie wszystkiego zmienic za jednym zamachem ,bo my nie zabijamy.Moglibyśmy pare osób wyeliminować stąd,kilka rodzin ,ktore blokują zmiany na lepsze dla wszystkich.Ale kto to zrobi?My nie zabijamy .My jestesmy inni.Moglibysmy ich osądzić,ale wczesniej oni sie pozbedą tych sądzących.
    Nie widzialam tych filmow ,tylko sie domyslam.Sa inne sily zła,niewidoczne i co z tego ,wystarczylaby sama swiadomosc tego,zeby to pokonać.Media to pierwszy podstawowy krok to zmiany myślenia w dzisiejszych czasach.Gdyby media glownego nurtu zaczely nadawac cos w stylu ntv to zmiany poszlyby szybko.A tak to wszystko takie wysilki ,krople w oceanie potrzeb.

   8. Po prostu stwierdzam fakt 😉 Nie mam nic przeciwko żadnym pewnym rodzinom, za to Media to jest na rzeczy 🙂

    Żadnego odpływania.

  2. lilka ,oczywiscie nie można wykluczyć Twojego punktu uwidzenia , ale staje się to patologia społeczną , przyzwyczajamy te bandę do takich rozwiązań , to my im udowadniamy ze im kasy brakuje ,to my pomagamy żeby nie inwestowali w trwalszy i nowoczesny sprzęt ,przerobili swiadomie cały system na wyssanie kasy , nie nadarzają wypisywać aktów zgonu ,wszystko jest sterowane pod kontrakty, szuka się u pacjentów , naprowadza ich w toku” leczenia” na zabiegi zawarte w kontrakcie ,ludzie powinni przestać odwiedzać domowych naganiaczy , przynajmniej by odpadły te placówki gdzie są rzeczywiscie tylko zagrzybiale łóżka ,a wieloosobowe sale służą jedynie do rozprzestrzeniania infekcji , te inkubatory wyśmienicie spełniają swoja role w czasie zimy brak nawiewu i klimatyzacji i oczywiscie zakaz otwierania okien wykona swoja prace .Pozdrawiam 🙂

   1. Majestic no tak ,dokladnie.Ja sie boje szpitali ,boje sie lekarstw medycyny,aczkolwiek czasami trzeba zażyć ich chemie przeciwbólowa np albo jakis antybiotyk.Nie popieralabym badan nad kolejnym cudownym chemicznym lekiem .Ale popieram badania nad naturalnym lekiem..Ja takie preferuje,(jak większosc tutaj hyh)i popieram..Oczywiscie najlepiej jakby to produkowala polska firma w 100%.Licze ze na to sie zanosi.

   2. Majestic przypomnialo mi sie cos w temacie jak komus we Wrocławiu wycieli zdrową nerke zamiast chorej z nowotworem.
    Bląd ,pomyłka.Moze.Przeszlismy do tego tak jak media to pokazaly,ale nie wiem jak bylo naprawde.Czy lekarz ktory operuje nie widzi guza nerki która wycina?,wycina tak z pedu? ,moze.A moze ta druga nerka byla potrzebna komuś i lekarz nawet jak straci prace jest ustawiony .No nic dowodów nie ma,ale przeciez na sali operacyjnej nie pracuje jedna osoba tylko kilka i zadna sie nie zorientowała?
    To tak w kwesti zaufania do lekarzy.

 5. Drakońscy i Reptiliańscy, niewolniczy wojownicy, są wysyłani by wywrzeć presję psychologiczną na słabe punkty przebudzonego człowieka, aby powrotem obniżyć jego wibracje i tym samym zamknąć dziurę w matrixie.

  Zgadza się!!! Czekam tylko na potwierdzenie nie istnienia karmy jeśli wróżka myliła się/zmyślała 20 lat temu,TO……………… .Naprawdę to już jest ich KONIEC!!!!!!!

 6. INWAZJA ARCHONTÓW

  Do tej pory odbyły sie trzy, główne inwazje Archontów i podporządkowanych im ras -takich jak Drakoni i Reptilianie- z innych miejsc w kosmosie, w znanej ludzkosci historii Ziemi. Wszystkie one miały miejsce zarówno na planie fizycznym, jak i na duchowym.

  Pierwsza z nich to inwazja Kurgan, która wydarzyła się około 3600 r. p.n.e. Ciemne istoty dostały się poprzez kaukaski portal wymiarowy.

  Kurgan
  https://www.youtube.com/watch?v=mvnq_W0i3Bs

 7. No nie tylko 3600 lat temu dzialy sie takie rzeczy . Afganistan Pakistan i tam gdzie jest glucho i ciemno i nikt nic nie wie ale ALE BIG ALE sie kreuje , jacys zolnierze wiedza , ktorzy tam byli i slyszeli od tubylcow . Cale wioski w gorach sa czasami zzerane przez reptile . No mozna powiedziec duze ciemne istoty bo moga sie przedstawic inaczej takie sa ich grzecznosciowe maniery .
  Zadne media konspiracyjne tez o tym nie mowia ,Ciekawe ?
  Tam sa portale dla nich Wiec wojny na pewnych terenach sa albo portalowe albo jakies nazistowsko sztanskie gdzie poprzez astralna moc otwiera sie portale .

  1. Przyjrzyj się mapie ci koszaje nawet nie wiedzą gdzie jest granica Polski i gdzie była przed 2 wojną światowa a rysują pentagramy, oczywiście dla straszenie bo ja osobiście nic złego nie widzę w znakach/pentagramach. Śmiech na sali.!! Znów żydostwo myśli/PRÓBUJE nas przestraszyć hihihihihihi

   Pieniądz upadnie a wraz z nim siły ciemność buuuuuuuuhahaha

  1. https://www.youtube.com/watch?v=yZpei6K83bo Powiedz, stary, gdzieś ty był? Dziwną minę masz.
   Pewnieś zwiedził Rzym lub Krym już nie jeden raz.
   Możeś wiatry w polu gnał, aż zgubiłeś ślad?
   Powiedz, gdzieś pod rynnę wpadł?

   Powiedz, stary, gdzieś ty był? Ileś soli zjadł?
   Może urwał ci się film u podnóża Tatr?
   Coś przed nami ukryć chcesz, lecz nie zwiedziesz nas!
   Powiedz! Już najwyższy czas!

   Stara wiara znów przygarnie cię – szkoda słów!
   Więc uśmiechnij się i do góry głowa!

   Powiedz, stary, gdzieś ty był przez okrągły rok?
   Pewnie świat nie szczędził ci zmartwień ani trosk.
   I choć grałeś, nie dał los tych najlepszych kart.
   Siadaj! Może byś coś zjadł?

   Stara wiara znów przygarnie cię – szkoda słów!
   Więc uśmiechnij się i do góry głowa!

   To nieważne, gdzieś ty był! Byłeś diabła wart!
   To nieważne, gdzieś ty był! Nie udał ci się start.
   Słuchaj, stary, sekret znam, by uratować cię:
   https://www.youtube.com/watch?v=GBBeTHrG6C Kraju mój, który jesteś na wzgórzu
   rozpostarty jak staruszek we śnie,
   nuda, rezygnacja z niczego
   jestem Twoją chorobą,
   kraju mój zostawiam Cie, odchodzę.

   Co będzie, co będzie, co będzie,
   co będzie z moim życiem, kto to wie,
   potrafię robić wszystko lub nic, od jutra się zobaczy
   co będzie, będzie to co będzie.

   Moich przyjaciół prawie wszystkich już nie ma/Moi przyjaciele prawie wszyscy już odeszli
   a inny wyjadą po mnie
   szkoda bo było mi dobrze
   w ich towarzystwie
   ale wszystko przemija, wszystko odchodzi.

   Co będzie, co będzie, co będzie,
   co będzie z moim życiem, kto to wie,
   wezmę ze sobą gitarę
   i jeśli w nocy będę płakał
   kraj będzie mi kołysankę grał.

   Kochanie moje, całuję Cię w usta,
   które były źródłem mojej pierwszej miłości
   spotkamy się, jak i gdzie nie wiem,
   ale wiem tylko, że wrócę.

   Co będzie, co będzie, co będzie,
   co będzie z moim życiem, kto to wie,
   wezmę ze sobą gitarę
   i jeśli w nocy będę płakał
   kraj będzie mi kołysankę grał.

 8. @lilka patrz zawsze w oczy rodziców a zobaczysz powód choroby dzieci..5% genetycznych rzekomo powikłań również jest z naszych poprzednich poczynań/żyć i czy warto ,czy my mamy prawo naginać prawa Stwórcy?To jest podstawa rozumienia czegokolwiek ,reszta to celowe trucie populacji ludzi,a wiec stańmy do walki, a nie płaćmy cwaniakom ,,lekarzom” instytutom , nie tedy droga!!!zdrowe życie to zdrowa PLANETA NIE MA INNEJ DROGI……………….!
  KARMA TO FAKT NIEZAPRZECZALNY…………………….dla większości populacji ludzi
  NAPISZ JEŚLI UDA CI SIĘ WYRWAĆ A KOŁA SAMSARY???

  1. 5% a 95% ?

   Był jeden ślepiec od urodzenia jaki żebrał nieopodal … Ludzie się zastanawiali kto zawinił, On (w poprzednim życiu skoro od urodzenia) czy Jego rodzice (coś spaprali, byli nie oki) Jezus odpowiedział „Ani On, Ani jego Rodzice” Ale żeby się mogło okazać kim Wy jesteście. I pomógł uzdrawiając Go. Często nie potrzeba cudu, a wystarczy prawdziwa chęć, drugi człowiek.

   Wedle Twojej logiki jeśli kto złamał nogę i leży przy drodze, to znaczy wola Boga, taka karma, zasłużył z pewnością, i grzeszy ten kto choćby poda mu kij, ma tam leżeć aż zdechnie. A jeśli zostawi dzieci w mieszkaniu jakie jeszcze same nie chodzą, też niech zdychają. To za wielka ingerencja w przeznaczenie, jak pomiędzy żyć a nie żyć. Jak pomiędzy Człowiekiem, boską istotą, a skundloną Bestią jaka szuka powodów by usprawiedliwić swoje bestialstwo z zaniechania, kamiennych serc i więdnących umysłów łaknąc zysku i złota.

   Fajnie że tym istotom nie są potrzebne przepisy, książki prawnicze, kamienne tablice bo sami wiedzą co jest słuszne a co dobre i co takie nie jest. Szok, ale nie mini ich zapłata, karma i konsekwencja i oby w tym życiu miarą jaką odmierzyli sami. Fajnie że mają wymówki. 😉

   1. Te wymówki przydadzą się Im później, by nie zadawali sobie pytania czym sobie zasłużyli … 😉

   2. Wisz już dla czego Ziemi z trudem zaczyna mieścić te konsekwencje? Dla czego coraz więcej kataklizmów, wojen, głodu, ucisku, gwałtu, zaniechania bo gdzieś Ci co mieli wymówki muszą doświadczyć, nauczyć się, przekonać sami. Tak Ci co szczepili są dziś szczepieni, Ci co truli truci, ci co mordowali mordowani, ci co dyskryminowali dyskryminowani, ci co wyzyskiwali wyzyskiwani, ci co głodzili głodzeni, ci co odmawiali wody w posusze, ci co mogli w niemocy, co odmawiali i przepychali w odmowie i przepychaniu. Ci co w gwałcie gwałceni … … …

    A jak to zaklęte koło zatracenie obrócić by zaczęło się samo napędzać w drugą stronę? Chorych leczyć! łaknących nakarmić!, pragnących napoić! Cierpiących pocieszyć! Słabych bronić … … … I nie szukać wymówek więcej, ani w jakimś Bogu, ani w księgach bo tam ich nie ma. A Samemu stać się prawdziwie Boską Istotą Człowiekiem. Wtedy ta maszynka sama zacznie się kręcić w drugą stronę, aż znikną nieszczęścia a każda łza będzie otarta a na twarzach uśmiech. Nie szyderczy śmiech jak dotąd. Znikną trąby powietrzne, tsunami, awarie elektrowni, susze, spuchnięte z głodu brzuchy, smugi chemiczne, żołnierze z kolbami czy maczetami wywalający drzwi i nie pytający a mordujący …

    To my i nikt inny mamy to zmienić, albo urodzimy się w piekle i nie będzie zmiłuj i nie pójdziemy dalej dopóki tego nie zmienimy w sobie.

   3. To jest też związek przyczynowo skutkowy z demonami i najeźdźcami. Ba ogromna większość istot na Ziemi to Ludzie jacy są z ciała zrodzeni jedynie a sterowani programem Gaji by to realizować, sprawiać wrażenie że trudno to zmienić. Oni są wypadkową naszym wewnętrznym lustrem. Gdzie My prawdziwi Twórcy i mocodawcy Wcielone Istoty jakie tu przyszły zobaczyć kim są, doświadczamy i się uczymy o sobie, wciąż mogąc decydować.

    Więc kim jesteś Dobry Człowieku, postacią z gry jaka musi wykonywać rozkazy jak Mengele i Himler? Czy Boską istotą jaka sama decyduje i wie co jest słuszne? …

    http://rebelianci.org//uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201403/1396086198_by_mamacita_500.jpg

   4. @SeJa A ja znam lepsza opowieść i nawet film nakręcili jak to niewidomy zapragną widzieć i widział .Tylko że ten świat, ludzie zaczął/zaczęli niszczyć jego psychikę,zatem jezusowe przypowieści/cudowne uzdrowienia z przed 2000 lat nijak się mają do dzisiejszych czasów w szalonym i zdewastowanym srodowisku.
    Na nasze ciała fizyczne zawsze wpływa Psyche,CZYLI ZAPIS ŚWIADOMOŚCI z POPRZEDNICH WCIELEŃ i obecne środowisko.Rodzice również nieświadomie wiążą się z dzieckiem mentalnie co w większości przypadków powoduje że dziecko może odpowiadać za złe decyzje obojga rodziców w tym lub poprzednim życiu.Dlatego jest to tak ważne aby nie wiązać się /przywiązywać do kogokolwiek i czegokolwiek ,wiedzieć jak wymieniać się informacją która buduje silne Psyche a w rezultacie piękne i silne ciało fizyczne. Węzeł gordyjski ciężko przeciąć a niejednokrotnie doprowadza do samounicestwienia ,zawsze psychicznego a w rezultacie fizycznego.Te obciążenia rodziców i własna informacje z poprzednich wcieleń próbują leczyć konowały nie wiedząc nic o 9 ciałach eterycznych w każdym człowieku.
    Prosty przykład, daj mi jakiekolwiek ciało fizyczne tak zwane chore, zrobię podpinkę i będzie funkcjonowało według mojego widzimisię czyli wedle mojej Świadomości .Nawet genotyp 5% tak zwany przypadkowy,zdany na łaskę i nie laskę Natury dostosuje się do moich potrzeb.
    Zawód lekarza zniknie tak jak kasjerka w sklepie.Ludzie muszą powrócić na drogę światła, inaczej zagłada pewna.

   5. Rozumiem Cię i nawet podzielam, niemniej chciałam wypunktować że to nie usprawiedliwia niczego, że jest jak jest… skoro właśnie jest tak jak jest 😉

 9. Caly astral wieloprzestrzenny razem z Ziemia nie jest matrix.Zawiera on w sobie Matrix jest to system oparty glownie na hierarchi i zroznicowaniu wszystkiego( wewnetrznoprzestrzennej wrstwowej i zewnetrznoprzestrzennej warstwowej ) .A=B =C(ASTRAL)-oczywiscie bardzo uproszczone okreslenie .
  A>B<C lub takie kombinacje B<C=A i tak dalej rozne kombinacje mniejszy wiekszy i rowny w nich tez .Cos co przypomina mi logiczne definicje i wywody( wedlug mnie to jest MATRIX).
  Definicje te kreuja caly matematyczny set up 🙂
  Wyzsze tony nizsze tony .
  Co mi sie nasunelo nawet klawisze na pianinie sa bardzo iluminackie czarno -biale Tony sa obnizane i zawyzane poprzez anunackie dzwieki czarne klawisze je nzywam . Nie wiem ale biale wygladaja mi na cos co jest prostosta ociosana reptalianska tonacja .Ilosc tonow na pianinie ma zwiazek z matrix .Nie wiem dlaczego sobie tak mysle ale tak mi sie kolacze po glowie. I w kazdym dobrze usytuowanym domu bylo uczenie sie na pianinie gry .Od czasow moze juz (1655-1731). Nie ma po polsku zadnych informacji na ten temat .Wogole po polsku nic nie moge znalezc mysle , ze to jest celowo zrobione zeby polskie informacyjne nie byly gietkie i strony byly totalnie zawezone i zbakatelizowane swoja plytka natura internetowa .
  Pianino
  Even later on, (i.e. throughout the 18th and early 19th centuries), pianos were financially beyond the reach of most families, and the pianos of those times were generally the property of the gentry and the aristocracy.
  Harfa była znana już w Azji Mniejszej około 5000 lat temu ma duzo wiecej tonacji. Jest jeszcze Lyre hafa .The remains of a 2300 year old lyre was discovered on the Isle of Skye, Scotland in 2010 making it Europe’s oldest surviving stringed musical instrument.
  My ludzie mamy ponoc konekcje z Lyra konstelacja zajezdzona przez reptalis -anunaki

 10. wrota astralne nr 2 https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA wrota astralne nr 3 https://www.youtube.com/watch?v=VIEilZOZt0c wnikliwie to analizując widzimy czym jest dogmat i zabobon ,jaka kumulacja i czego przewaga gdy zdajemy się na watahy guru , gdy swiadomie oddajemy swoja boskość, gdy szlajamy się na kolanach , otwierajcie bramy „niebios” teraz dosłownie ! myślą słowem i uczynkiem , dla własnego użytku wspomagając wszystkich zmanipulowanych i oszukanych , gdy bylem tam gdzie Darek oczywiscie nie miałem tych projekcji , spotkałem ich osobiście bo nic nie mogli mi „zaoferować ” ich bron to strach ,strach sięgający zenitu przenikający wszystko , jak czerń czarniejsza od czerni bo w ostateczności tacy są .różnice -granice rzeczywistosci są praktycznie żadne , otwarta swiadomosc zawsze ich wyłapie i wyświetli projekcje w obecnej rzeczywistosci, literatura z Bloga” krystal28 ” https://krystal28.wordpress.com/2015/07/20/piata-perspektywa-wychodzenie-poza-czas-i-przestrzen/

   1. 9.CIAŁO ASTRALNE
    8.CIAŁO FIZYCZNE
    7.CIAŁO EMOCJONALNE
    6.CIAŁO MENTALNE
    5.CIAŁO PRZYCZYNOWE
    4.CIAŁO INTUICYJNE
    3.CIAŁO FLUIDYCZNE
    2.CIAŁO FIZJOLOGICZNE
    1.CIAŁO PSYCHICZNE
    Jak widzisz nie ma tutaj ciała pedagogicznego hihihihihhuhih:)

   2. Kiedy się dba o te wszystkie 9 Ciał a nie talko o ciało fizyczne(wampir energetyczny)Człowiek jest kompletny i nie ma szansy na żadne wymówki,usprawiedliwienia. Jest się całością,zintegrowaną Istotą Boską,inteligencją całościową.Skupianie się tylko na ciele fizycznym albo pedagogicznym:)powoduje że jesteście fragmentem,nie kompletnym bytem hihihihihhihi:)

   3. Pójdźmy dalej………..Szacunek i gloryfikowanie np rodziców,dzieci.zwierząt,osób,związków,rodziny itd a nie wiedza o sobie ,własnej wielowymiarowości Astralnej jest głupotą ,ignorancją. Dlatego ten świat, ludzie,Ziemia cierpią i będą cierpieć,oddając siebie we władanie innym pasożytom energetycznym.I tak koło Sansary się toczy od milleniów hihihihi

    Koło Samsary ?oj niebądzmy tak drobiazgowi hihihihihi SeJu
    czepiamy się jednej literki a olewamy naszą całościowa esencje.

  1. Informacji o cudownym działaniu oleju z konopi Ricka Sipsona jest bardzo duzo.
   Wielu ludzi i wiele dzieci zawdzięcza mu zycie .
   Tam gdzie medycyna nie mogła juz nic zrobic np w przypadku raka , olej R Simpsona ratował zycie .
   Wyższa Szkoła Medyczna w Wirginii dostała fundusze od Państwowego Instytutu Zdrowia na znalezienie dowodów na to, że marihuana uszkadza ludzki układ odpornościowy. Wyobraźcie sobie ich zdziwienie, kiedy ich wyniki pokazały coś dokładnie przeciwnego: zamiast przyspieszać śmierć myszy ze wszczepionym rakiem mózgu, marihuana w radykalny sposób zwolniła wzrost guzów i przedłużyła ich życie. To Agencja ds. Narkotyków i Leków zawiesiła i zakończyła te obiecujące studia naukowe. Zdaniem Jacka Herera, dwa lata później prezydent Ford położył kres wszystkim publicznym badaniom nad konopiami i przyznał głównym spółkom farmaceutycznym wyłączne prawa do rozwijania syntetycznego THC.

   http://medicalcannabis.weebly.com/zielone-info/olej-konopny-ricka-simpsona-po-polsku

   1. AnonYm ,to był zapewne wypadek przy pracy , a wszyscy zaangażowani zapewne skończyli w jakiejś mleczarni badając ilosc mleka w mleku .

   2. Zalinkowane strony zostały skasowane z internetu. To mówi samo przez siebie. Mówię o odsyłaczach z zapodanej lokalizacji gdzie był przepis na Olej konopny i Artykuł na ten temat. W filmik nie klikałam.

    Słowem nie ma woli by leczyć, by pomagać, jest za to wola by zarabiać i napawać się cudzym cierpieniem. Wyrazem tego jest choćby niespotykana sytuacja gdzie Prawo z zasady tworzone w Duchu by być pożyteczne i pomocne Ludziom, jest tu tworzone by mordować ludzi nawet wbrew samej istocie prawa. To też mówi wszystko samo przez się.

 11. Ludzie !!!
  Dlaczego pisząc, co tylko wam się przypomni w tym momencie trolujecie tak poważną odezwę Jerzego Zięby?
  A jesteście ponoć najbardziej uświadomieni i oświeceni !

  1. Kto tu troluje ???
   My rozumiemy i popieramy .
   Nie mozna przecież wylać dziecka z kąpielą ?
   Czy trzy posty powyżej o tym nie świadczą ?

  2. Raynold przerabiamy to już długie miesiące dla mnie to oczywiste od samego poczatku ,nie jest to problemem samym w sobie , jest zaakceptowane od pierwszego słowa „A jesteście ponoć najbardziej uświadomieni i oświeceni !” za siebie się nie wypowiem, ale tak jest ,tylko sól w oku pali ,a tam gdzie rezonujemy stajemy się czescia tego , oczywistością , to tak jak pozytywne emocje można je po latach nawet przywołać ,obecnie mnie interesuje wrzawa w scierwomediach na ten temat ,obowiązkowe szczepienia, nawet zakupiłem książkę Pana Zięby , nie dla siebie , ale pożyczam znajomym , to tez rodzaj wsparcia, życzeniem by było aby miliony kupiły dając w taki sposób dofinansowanie i jednoczesnie dawka swiadomosci i rzeczywistosci , Raynold nic by nie stało na przeszkodzie żebyś sam tutaj coś propagował ? a nie od razu pretensje ? jako widz mógłbym pod każdym tematem coś podobnego skleić ? proponuje zacząć od siebie dawać przykłady ,każde słowo spostrzeżenie się liczy Raynold nie bierz tego bezpośrednio do siebie, nie Ty pierwszy i ostatni , chodzi mi o ogólny wydźwięk aby każdy wymagający poczuł się sam do obowiązku ,Pozdrawiam

   1. 🙂 Majestic , zapewne był to nieprzewidziany przez nich wypadek przy pracy.
    Jesli naukowcy wylądowali w fabryce mleka to byli szczęściarzami
    Wielu takiego szczescia nie miało i nie ma .
    Ostatnio niezależni badacze i lekarze giną w dziwnych okolicznościach .
    http://www.naturalnews.com/050500_Dr_Nicholas_Gonzalez_unexpected_death_alternative_cancer_treatments.html

    http://www.naturalnews.com/050553_Dr_Bradstreet_GcMAF_cancer_therapy.html
    Linki po angielsku , niestety .

Comments are closed.