Otwarte Forum Tematyczne – 22.08.2016

Wykład Romualda Kosznika na Harmonii Kosmosu 2016 r.
Jest to cześć pierwsza wystąpienia.


Antoni Przechrzta, zajmujący się od wielu lat teoretyczną i praktyczną sferą uzdrawiania, opowiada w Studio NTV o sprawie, którą próbuje rozwiązać w Sądzie.
Kilka lat temu został nagrany materiał w czasie zorganizowanego przez niego kursu jasnowidzenia. W kursie tym brał udział anonimowo dziennikarz śledczy.
Reportaż został wyemitowany w telewizji publicznej, w jednym ze znanych programów telewizyjnych.
Gość omawia jak w materiale tym, ukazane zostały fragmenty nagrań ośmieszające i kompromitujące zagadnienia zjawisk jasnowidzenia, działania na odległość, etc. i także jego samego.


13 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.08.2016

 1. Jedynym co można zrobić to Żyć Świadomie, możliwie jak najbliżej Natury, w sposób prosty, jedząc mało i czysto,
  dobrze oddychając, redukując własne potrzeby, ograniczając do minimum konsumpcję, kontrolując pragnienia(NIE SEX?) i rozszerzając tym samym granice własnej Wolności.

 2. „Śmiech intelektualny” jest negatywny; śmiech
  „naiwny” lub „prosty” pozytywny. Ci, którzy umieją się śmiać również z siebie
  są ,,czyści”.?

 3. Prawdziwe poznanie nie płynie z książek, nawet tych świętych, ale z doświadczenia. Najlepiej poznawać rzeczywistość poprzez uczucia, intuicję, a nie przez intelekt. Ten
  jest ograniczony.?

 4. My sami jesteśmy
  dowodem na to, że istnieje rzeczywistość ponad rzeczywistością zmysłową, że istnieje prawda ponad
  prawdą faktów i – jeśli upieramy się, aby w to nie wierzyć – gubimy drugą część życia, a wraz z nią radość tajemnicy.?

 5. Żeby żyć na świecie, odrobina „Ja” jest niezbędna do obrony. Wystarczy tylko, żeby „Ja” nie brało się zbyt na serio i wiedzieć, że to tylko maska?

 6. Świadomość Ziei się budzi, Yin wzrasta:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-silne-trzesienie-ziemi-w-regionie-marche-pierwsze-zdjecia/2ddmj7

  Jest Matką Wszechrzeczy i jak Matka czasem wstrząśnie dzieckiem, aby się opamiętało.. a ludzkie dzieci są rzeczywiście jak dzieci. Zamiast podziękować Jej za Życie (a Ona jest Życiem) rozpaczają, ze trochę kamieni się rozleciało, które mogą odbudować w mig. I jeszcze zadają głupie pytania: jak bóg mógł do tego dopuścić, nie rozumiejąc, ze w nich jest bóg, zapomniany. Jak w więzieniu i chce swobodnie się uwolnić, by wniknąć w ich Zycie, zatańczyć święty taniec z Mokoszą.

 7. DZIEKUJE ROMUALD ,wysluchalem Ciebie bracie to piekny PRZEKAZ -sama praktyczna wiedza i DOSKONALE przyklady jak sobie radzic ze soba z tzw. CHOROBA-KONFLIKTAMI ,ktore zalegaja i trwaja jedych do piacu spuchaja /MOZG to robi???/ potwierdzam sam odkrylem w sobie wiele tych smieci -konfliktow i zneutralizowalem -poprzez nazywam to rozbrajniem MIN!!! .Wielu innym tez pomoglem a sporo sie nauczylem od ciebie ,podaje rodzinie ,znajomym iwszystkim aby tez to robili a Tobie Romualdzie dziekuje i zycze abys swoje praktyczne PODPOWIEDZI przekazal calej POLSKIEJ SPOLECZNOSCI I CYWILIZACJI ,dziekuje -baw sie dobrze jan piotr

 8. w/w tekscie /CHOROBA-KONFLIKTAMI ,ktore zalegaja i trwaja jedych do piacu spuchaja /MOZG to robi???/ potwierdzam sam odkrylem w sobie wiele tych smieci – UMKNELY MI LITERY??? jedych- jednych ,; do piacu-do piachu ,;spuchaja-spychaja ma BYC sorki za bledy . Dodam Romuald Kosznik tym wykladem -przekazem daje ludziom -dosonale PODPOWIEDZI -TO PIEKNE I CUDOWNE INFO -FAKTY ,po raz pierwszy od 61 lat ogladalem taki prosty -latwy i przyjemny -przekazany tez wspanile dziekuje

 9. prosba do Vojtka-admina ,niema alternewsow a tA info-FAKTY uwazam za istotne i wazne http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-regularnie-zestrzeliwuje-amerykanskie-drony-ktore-naruszaja-przestrzen-powietrzna to pachnie wiadomo czym naglasniajmy takie INFO-FAKTY CZEGO GLOWNE MEDIA NADAL MILCZA!!!

  //
  Nooo. Sezon wakacyjno-urlopowy i faktycznie z alternewsami cienko, nawet korespondencje z od Jurka Berlina czy Andrzeja z Genewy nie są regularne…

  Voytek – [admin]

Comments are closed.