Otwarte Forum Tematyczne – 22.08.2017

Co prawda w tytule prelekcji jest kręgarstwo nie mniej jednak wystąpienie Edwarda Szypunowa owszem, odnosiło się do kręgosłupa ale do tego moralnego. A potem już m.in. o człowieku, duszy, przepływach energetycznych i blokadach oraz symbolice krzyża i jego wpływie na życie, również fizyczne.


Jednym z zaproszonych gości na wczasach był Mirosław Prycik z Dolnośląskiego Centrum Mikroorganizmów. W swojej prelekcji nasz gość poruszył nie tylko zagadnienia związane z rolnictwem ekologicznym ale również odniósł się do mikroorganizmów występujących w ciele człowieka, a także wirusów, wolnych rodników i ich roli w utrzymywaniu równowagi mikrobiologicznej w organiźmie.


Wystąpienie Krzysztofa Czoby zarejestrowane podczas wczasów NTV w Tąpadłach w 2017 roku.


 

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.08.2017

 1. POLSKA JEST NASZA , OD CIEBIE ZALEŻY JEJ PRZYSZŁOŚĆ .

  PRZECZYTAJ UWAŻNIE

  Ci, którzy widzą, mają również obowiązek działać. Działać, w tym przypadku znaczy walczyć o rozsądek, gwarancję, że Polska będzie krajem wolnym od GMO. Oznacza to również położenie kresu drakońskim przepisom blokującym konsumentom dostęp do prawdziwej żywności. Obie te kwestie są aktualnie rozpatrywane przez rząd RP, który zamierza w najbliższym czasie przyjąć nowe (złe!) przepisy.

  Polityka stanowi grząski grunt i jest mocno skorumpowana; tylko zdeterminowane i świadome jednostki mogą zapobiec najgorszemu.
  UWAGA! Tylko my, ludzie wielkich serc i umysłów, nieskalani żądzą pieniądza i władzy, możemy poprowadzić innych w stronę wolności i prawdy.
  To może być nasza największa szansa na to, by powstrzymać PiS przed zmianą prawa na jeszcze gorsze, niż miało to miejsce do tej pory. Dlatego właśnie tak ważna jest Wasza obecność w Sejmie 11 i 12 września (szczegóły poniżej).

  Jest to ostatnie wezwanie do tego, byśmy się zjednoczyli, zajęli mocne stanowisko i wpłynęli na ostateczny rezultat. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić, jeśli tego nie zrobimy, jest zbyt wysoka!

  SZCZEGÓŁY:
  Zarezerwuj czas i zgłoś udział w posiedzeniach komisji sejmowych:
  11 września godz. 12.00 – posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO i tego samego dnia o godz. 17:00 – posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO.
  12 września godz. 11:00 – posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności przez rolników.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie tego u nas pod adresem biuro@icppc.pl oraz podanie kontaktu telefonicznego. Szczegóły posiedzeń i procedurę zgłaszania udziału w sejmowych posiedzeniach podamy w kolejnym e-mailu.

  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html

  Z pozdrowieniami,
  Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  Lena Huppert Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT,
  Edyta Jaroszewska-Nowak, Ekoland o/Zachodniopomorski

  KONTAKT:
  ==========================
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  1. Proszę tę informację wrzucić na Facebooka i poadać adres/stronę
   Chciałabym przekazać dalej a czasu coraz mniej.
   Trzeba działać!

Comments are closed.