Otwarte Forum Tematyczne – 22.09.2016

Krystyna Maciąg zaprasza na cykliczną imprezę – „Powitanie Jesieni 2016„. Nie zabrakło również szczegółowego omówienia programu oraz informacji organizacyjnych i tych tzw. ostatniej chwili.


Gościem Edyty Borzymowskiej jest ponownie Aneta Skarżyński – śpiewaczka operowa (mezzosopran), malarka i pisarka. W tej odsłonie, plastycznej, poznajemy jej drugą wielką pasję – malarstwo. W tle jej obraz „Metronomiom”. Na koniec programu króciutka  prezentacja obrazów z gatunku realizmu baśniowego autorstwa Anety Skarżyński.
Więcej o artystce na stronie:
www.aneta-skarzynski.wixsite.com/arts


Pierwsza część prelekcji o znaczeniu dźwięku OM i wedyjskiej nauce o dźwiękach, którą przedstawił INDU na XIV Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach w 2016 r.


9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.09.2016

    1. cwane bestie ! ładnie to sobie poukładali , ciekawe czy będzie jakaś nocna zmiana ? a dywersant podpisze gdzieś na kolanie , w toalecie „okazyjnie ” nową ustawkę , a dziewczynka wręczy bukiet kwiatuszków , jakie będzie to wymowne „Narodowe”” Patriotyczne „obcy nad wyraz muszą być patriotyczni , muszą ociekać patriotyzmem .

  1. gdyby istniała prawdziwa wiedza -religia w Narodzie , takie zjawiska byłyby sporadyczne , ale jak zgraja zboków w wszystkich kierunkach z pedofilskimi papierami umoralnia moherowe bydło to co się dziwić że patologia przerasta patologie , poza tym takie tematy to próby wybielaniach z ich strony, dobra okazja aby pokazać się w „Ludzkiej ” postaci gdy pomnożymy to przez tysiąc to i tak za mało http://kkpp.blox.pl/2014/06/Dzieciobojstwo-w-irlandzkim-Kosciele-wychodzi-na.html

  2. Mam trzy opłacone miejscówki na POWITANIE JESIENI 30.09 – 2.10 z noclegami w WILLA SOBÓTKA w pokoju trzyosobowym. Zainteresowanych proszę o kontakt 501 437 417

Comments are closed.