Otwarte Forum Tematyczne – 22.10.2017

We wrześniu 2015 roku ekipa NTV trafiła do Walimia, by spotkać się z Romualdem Kunickim, człowiekiem od dzieciństwa zamieszkałym w tej miejscowości. Oto zapis jego bardzo ciekawej wypowiedzi na temat podziemi i tajemnic związanych z tym terenie. W niektórych miejscach wyciszyliśmy podawanie nazwisk przez pana Romualda, głównie w obawie o jego bezpieczeństwo. Wkrótce inne materiały z tej wyprawy.


Nawet jeżeli jesteś dobrym lekarzem i naukowcem i stosujesz naukowo udokumentowane praktyki lekarskie i tak możesz narazić się medycznemu establishmentowi. Wystarczy, że sięgasz po naturalne i holistyczne metody leczenia – będą cię zaciekle zwalczać – to kwestia czasu. Historia dr Józefa Kropa z Kanady jest kolejnym tego przykładem.


Zawsze z radością witamy w naszym studio NTV osoby, które po wielu latach dojrzewania decydują się podzielić z otoczeniem refleksjami i wiedzą na temat ich doświadczeń życiowych. Wiążę się to też z głęboką zmianą ich linii życia. Tak też jest w przypadku Mirki Wróblewskiej z Niemiec.


Rozmowa z Elżbietą Wiśniewską i Marzeną Skap prowadzona przez Janusza Zagórskiego koncentruje się na medytacji, treningu autogennym jako narzędziach pracy nad sobą i swoimi emocjami.


 

One thought on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.10.2017

  1. Wyrażając swoją zdecydowaną wolę / w imię swojego Jam Jest /uwolnijmy wreszcie innych od karmy , jaką nam spłacają ! Gdyż wszyscy żyjemy niestety w zapomnieniu swoich poprzednich wcieleń . Tak więc ani oni nie mają pojęcia jaką karmę nam obecnie spłacają , ani my sami nie wiemy , jaką karmę spłacamy innym . Uważam , że lepiej jest powiedzieć , że ” nie zależy mi na tym , ktokolwiek spłacał mi swoją karmę ” , niż grzebać się bez przerwy w swoich poprzednich wcieleniach . Takie jest moje własne zdanie , na ten temat .

Comments are closed.