Otwarte Forum Tematyczne – 23.01.2017

Janusz Zagórski rozmawia z Jerzym Ziębą o śmierci Tomasza Kality do której najprawdopodobniej przyczyniły się obowiązujące procedury medyczne. Drugi poruszony w rozmowie wątek stanowi kwestia legalizacji medycznej marihuany, która jest prowadzona (ta „legalizacja”) tak aby jak najbardziej utrudnić pozyskanie leku przez pacjenta.


Janusz Zagórski rozmawia z Iriną Liszczuk – trenerem rozwoju o duchowym wymiarze życia, również tym materialnym, bo duchowość to nie znaczy zaraz asceza i ubóstwo oraz umartwianie się, choć taki program matrix nam zakotwiczył…


Informacja własna nt. działań związanych z Republiką Ślężańską i I Konferencji: Program „Zdrowi Ślężanie”.


40 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.01.2017

 1. dziekujemy Januszowi i Irinie to piekne podpowiedzi jak pokochac siebie=rozpoznac swoja moc to doskonaly przekaz to co wielokrotnie piszemy i coraz wiecej ludzi jest zacheconych do wziecia swego losu i zycia w swoje rece ,kazdy jest stworca i teraz mamy ten cudowny czas korzystajmy i dzialajmy https://www.youtube.com/watch?v=1Lje0HNZ988 + jak to sie dzialo w pl.

 2. Wysluchalem calego wywiadu Pana J.Zieba o smierci Tomasza Kality i krew mniezalewa jacy barany rzadza Polska.Przed I wojna swiatowa Rosja carska byla byla zaglebie uprawy konopi z ktorego robiono wiele np.worki na zboze,peta,ubrania itd.i nikt nie chorowal poniewaz marychuana nie jest narkotykiem.Jeszcze po IIw. sw.ojciec uprawial male poletko konopi,poniewaz z niego powrozy ubrania,koszule byly bardzo zdrowe ludzie sie niepocili itd. teraz nic nie wolno;konopi,maku itd.niby to dla noszego dobra.Niby tak dbaja o nasze zdrowie a juz dzieci umieraja na raka.Zatruli juz wszystko ziemia juz w bardzo duzym stopniu jest jalowaszczegolnie poprzez srodki ochrony roslin i stosowanie nawozow sztucznych.To samo robiaz powietrzem poprzez te opryski z samolotow{biale pasy na niebie}.Ludzie szczegolnie mlodzi musicie sprawy wziasc w swoje rec i tych bandytow jak minister zdrowia posadzic do wiezienia i pozbawic matku.Przeswietlic wszystkich.

  1. M.Kolodziejuk pisze: 24 stycznia 2017 o 19:14…” Wysluchalem calego wywiadu Pana J.Zieba o smierci Tomasza Kality i krew mniezalewa jacy barany rzadza Polska.” Odpowiadam:..( do wierzacych katolikow )..Biblia Ew.Mateusza 5: 39..” Ja (Jezus) jednak wam mowie: Nie stawiajcie oporu niegodziwemu ale temu,kto cie uderzy w prawy policzek nadstaw i drugi…” Zatem Katolicy zlozcie bron ,zlikwidujcie samoloty i czolgi
   …Wystapcie z Ukladu NATO i przestancie sie bronic! Spacerujcie po Swiecie z nadstawionym policzkiem…Natomiast Kapelanow Wojskowych
   nauczcie wyznaniowego zgrzytania zebami w Pokoju…i nie podnoscie rak przeciw innemu czlowiekowi nawet jezeli taki jest zbrodniarzem lub innym morderca… Czytaj dalej…Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Szatana-Diabla,ktorego sam stworzyl,Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe (Jehowa)… Teraz dalej do M.Kolodziejuk…Jakim urzadzeniem nalezy przeswietlic „Wszystkich”? Moze Urzadzeniem Wyznaniowym?

 3. Cyt. z 43:50 „Czy twórcy kabaretu mają świadomość o czym tu rozmawiamy”?

  Społeczeństwo (c0raz mniej, ale wciąż jeszcze w jakimś zakresie) ma w dupie to, że inni cierpią, dopóki skala cierpienia, jaką OBŁĄKANI LUDOBÓJCY zaplanowali dla polskiego społeczeństwa, nie dopadnie w końcu ich samych.
  Do artystów zdaje się nie docierać jeszcze skala ZBRODNI popełnionych przez polskojęzyczne przybłędy, na Polsce i Polakach. Oczywiście są też mniej, lub bardziej, świadomi artyści, którzy znaleźli się np. w polityce i nie tylko w polityce, co pokazuje choćby „Moja wina” i wywiad, z którego dowiadujemy się, że jest jakiś pomysł na pokazanie tej CHOREJ RZECZYWISTOŚCI, w jakiej żyjemy, w przekazie artystycznym.
  Pytanie tylko, czy ze ZBRODNI i LUDOBÓJSTWA, jakiej dopuszczają się na Polakach polskojęzyczne przybłędy, można robić kabaret? Czy wypada nam śmiać się z nieszczęścia, które dotyka innych? Czy można śmiać się, kiedy to nasza OBOJĘTNOŚĆ OŚMIELA tych polskojęzycznych ZBRODNIARZY uzurpujących sobie prawo do decydowania o naszym losie, do zbrodniczego działania?!

  Musimy sobie uświadomić, z jakimi DEGENERATAMI mamy do czynienia i ten film dość dobrze pokazuje to, jaki rodzaj WYNATURZENIA i ZEZWIERZĘCENIA siedzi w GENACH tej bandy przybłędów, jaka usiłuje nas wymordować na RÓŻNE sposoby, za pomocą tzw. „prawa”, które w tym celu tworzą i narzucają nam:
  https://www.youtube.com/watch?v=dKUgJughnoM

  Cyt: „System zmusza go do bycia kryminalistą…” – w związku z czym chory boi się leczyć, żeby nie podpadać pod paragrafy, które poustanawiali nam … no właśnie – kto i w JAKIM CELU takie prawo wprowadza w społeczeństwie?!

  Czy aby na pewno wprowadza się takie prawo, aby bronić społeczeństwo przed kryminalistami, czy może jest tak, że to tzw. „prawo” wprowadzane jest przez KRYMINALISTÓW aby w ten sposób móc mordować ludzi ?!

  Czy PRAWO ma POMAGAĆ ŻYCIU czy ma POMAGAĆ ŚMIERCI ?!!!

  Ludzie – przestańmy myśleć kategoriami, które nam narzucają zbrodniarze, abyśmy myśleli w taki sposób, w jaki oni tego chcą i od nas „wymagają” !!!

  Przecież to jest przykład HOLOKAUSTU jakiego Żydzi dopuszczają się na Polakach i TAK TRZEBA to NAZYWAĆ – NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU !!!

  A skąd bierze się prawo takie, jak np. GMO, przymusowe szczepienia – w tym także dla noworodków, CETA, TTIP, ustawa 1066… itp itd ?!!!

  JAK NAZWAĆ TYCH WSZYSTKICH SKURWYSYNÓW, którzy TAKI STAN PRAWNY NAM TWORZĄ ?!!

  I teraz kiedy ci zbrodniarze – agenci obcych interesów – wiedzą, że to wszystko już zaszło tak daleko, że już się nie wymigają od odpowiedzialności za popełnione zbrodnie, to co nam próbują organizować?! WOJNĘ z ROSJĄ i SPACYFIKOWANIE NAS aby ŁATWIEJ MOGLI NAS WYMORDOWAĆ! Nie widać do czego tym zakonspirowanym, tchórzliwym szczurom, potrzebny jest ten wojenny złom, który sprowadzają wraz ze zbrodniarzami, którym zorganizowali bazy wojskowe no i ten cały żydowski teatr pt. „zagrożenie demokracji w Polsce – potrzebna interwencja”?!

  PRZECIEŻ PRAWDZIWI PRZESTĘPCY – ZBRODNIARZE TO SĄ CI KTÓRZY DOPROWADZAJĄ DO ŚMIECI INNYCH LUDZI NA RÓŻNE SPOSOBY – NIE TYLKO BEZPOŚREDNIO MORDUJĄC ICH, ALE TAKŻE MORDUJĄC ZA POMOCĄ ZBRODNICZEGO PRAWA, a NIE CI LUDZIE KTÓRZY CHCĄ ŻYĆ i POTRZEBUJĄ w TYM CELU LEKARSTWA które jest PRZEZ ZBRODNIARZY IM ODBIERANE ZA POMOCĄ PRZEPISÓW tzw. PRAWA !!!

  CZYM RÓŻNI SIĘ np. BANDYCKIE WYRWANIE LEKARSTWA Z RĘKI POTRZEBUJĄCEMU OD UNIEMOŻLIWIENIA MU DOSTĘPU DO TAKIEGO LEKARSTWA?! NO CZYM?! CZY EFEKT KOŃCOWY NIE JEST TAKI SAM – CZYLI ŚMIERĆ?!!

  Gdyby zbrodniarz wyrwał z ręki lekarstwo potrzebującemu i inni wrażliwi ludzie widzieliby ten fakt, to taki zbrodniarz dostałby po ryju i tyle by mu z tego przyszło
  Ale jeśli zbrodniarz działa inteligentnie, więc najpierw przejmuje kontrolę nad świadomością zbiorową, więc ma możliwość kształtowania jej i dopiero wtedy potrzebne choremu lekarstwo NAJPIERW uzna za szkodliwie społecznie i właśnie taki obraz tego lekarstwa będzie kreował w świadomości zbiorowej społeczeństwa, a następnie wprowadzi tzw. „prawo”, które spowoduje, że potrzebujący sam będzie bał się po takie „zakazane lekarstwo” sięgnąć, aby nie zostać nazwanym kryminalistą, to czy w takim przypadku ZBRODNIARZ – ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ ZBRODNICZĄ, ŻYDOWSKĄ „POMYSŁOWOŚĆ” – NAGLE PRZESTAJE BYĆ ZBRODNIARZEM, tylko dlatego, że „sprytnie” sobie tę ZBRODNIĘ na społeczeństwie WCZEŚNIEJ zaplanował ?!!

  Czy środowisko medyczne słyszało o medycynie germańskiej: http://germanska.pl/ ?

  Czy to jest prawa, że Żydzi nie chorują na nowotwory: https://www.youtube.com/watch?v=3DPk55gjP6U ??

  JAK DŁUGO JESZCZE MOŻNA TO ZBRODNICZE – LUDOBÓJCZE KUREWSTWO POLSKOJĘZYCZNE NAZYWAĆ NASZYMI WŁADZAMI ?!!

  ILE ŚMIERCI JESZCZE POTRZEBA ŻEBY NASZE SPOŁECZEŃSTWO W KOŃCU OTWORZYŁO OCZY i ZOBACZYŁO ŻE TE CZŁEKOKSZTAŁTNE BESTIE KTÓRE W ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ UCHODZĄ za tzw. DEMOKRATYCZNE STRUKTURY PAŃSTWA TO JEST ZAKONSPIROWANA PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA KTÓREJ MIEJSCE JEST NA ŁAWIE OSKARŻONYCH i pod murem z KULĄ we ŁBIE?!

  Tylko KTO SPRAWIEDLIWIE OSĄDZI tych ludobójczych psychopatów, jeśli SĄDY to TEŻ JEST BANDA ZBRODNIARZY która należy do TEJ SAMEJ ROZBÓJNICZEJ ZGRAI LUDOBÓJCÓW?! 🙂

  Jednym słowem – jak to trafnie ujął w prelekcji na temat sądownictwa jeden z jej uczestników – „to (czyli ten tzw. „wymiar sprawiedliwości”) nie nadaje się do jakiejś reformy, to jest do wykorzenienie z fundamentami, wypalić z fundamentami” (w 1:11:35) : https://www.youtube.com/watch?v=kt63fMFU6Rw – nic dodać, nić ująć, z tym, że to DOTYCZY całego SYSTEMU – WSZYSTKIEGO, co żydostwo nam zorganizowało i JEST NA TO SPOSÓB, BŁYSKAWICZNY SPOSÓB, tylko najpierw …

  MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ NASZE ZGUBNE NAWYKI MYŚLENIA KTÓRE NAM ZAPROGRAMOWANO i MUSIMY ICH SIĘ POZBYĆ TAK JAK NARKOMAN czy inny ALKOHOLIK POZBYWA SIĘ SWOICH ZGUBNYCH NAWYKÓW JEŚLI CHCE SZCZĘŚLIWIE ŻYĆ

  MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ to UZALEŻNIENIE NASZEJ ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ BO MUSIMY SIĘ WYLECZYĆ z TEGO …

  1. OBSERWATOR pisze: 24 stycznia 2017 o 21:57…” JAK DŁUGO JESZCZE MOŻNA TO ZBRODNICZE – LUDOBÓJCZE KUREWSTWO POLSKOJĘZYCZNE NAZYWAĆ NASZYMI WŁADZAMI ?!! „… Odpowiadam:..(dotyczy nie tylko wierzacych) …Oto katolicki Bog Jahwe powoluje do zycia
   elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci Swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup z populacji ludnosci … 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie sposoby jak tez i skuteczne srodki… W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg-

  2. OBSERWATOR pisze:24 stycznia 2017 o 21:57…”..MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ NASZE ZGUBNE NAWYKI MYŚLENIA KTÓRE NAM ZAPROGRAMOWANO i MUSIMY ICH SIĘ POZBYĆ TAK JAK NARKOMAN czy inny ALKOHOLIK POZBYWA SIĘ SWOICH ZGUBNYCH NAWYKÓW JEŚLI CHCE SZCZĘŚLIWIE ŻYĆ

   MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ to UZALEŻNIENIE NASZEJ ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ BO MUSIMY SIĘ WYLECZYĆ z TEGO …”
   Odpowiadam:…Nigdy! Powtarzam nigdy Polak nie wyleczy sie z Wyznaniowego Nalogu,ktory decyduje o losach panstwa,o losach rodziny i kazdego Polaka osobno! Jedyne co pozostaje to jest Swiadomosc bladzenia w Wyznaniowych Ciemnosciach… Popieram cie OBSERWATOR i wiem co myslisz i co w takim Obliczu Prawdy tez czujesz… Pozdrawiam-lumen

 4. Pani Irina opowiada to co jest szeroko znane i mamy na ten temat setki, tysiące publikacji, książek, wykładów, wywiadów, konferencji.

  Temat w mojej ocenie dotyczy obfitości….
  Mamy w samej Polsce tysiące bogaczy : – biznesmenów, prokuratorów, sędziów, ministrów, posłów, wojskowych, policji, pracowników służb, wywiadów, urzędników którym nie można zarzucić braku obfitości. Wielu z nich nawet nie wie ile na koncie ma
  tych wydrukowanych papierów o nazwie ”pieniądze”.
  I co z tej obfitości…?
  Tu wcale nie chodzi o obfitość. Lecz chodzi o to co z tym robisz, a w istocie chodzi o świadomość, a nie o papier toaletowy z napisem 200 zł pomnożone przez ilość.

  Świadomość !
  O jaką świadomość chodzi ?

  O, tą świadomość chodzi : – https://www.youtube.com/watch?v=IShrBuKvi44

  Jeżeli nie znasz głębszej odpowiedzi na pytanie kim właściwie jesteś i co tutaj robisz, a znasz tylko częściową odpowiedź na to pytanie, to na tym można zakończyć internetowe dywagacje.

  1. Dayana pisze:24 stycznia 2017 o 23:02… ” Mamy w samej Polsce tysiące bogaczy : – biznesmenów, prokuratorów, sędziów, ministrów, posłów, wojskowych, policji, pracowników służb, wywiadów, urzędników którym nie można zarzucić braku obfitości. Wielu z nich nawet nie wie ile na koncie ma
   tych wydrukowanych papierów o nazwie ”pieniądze”… Odpowiadam:…Katolicki Bog Jahwe (Jehowa) jednych ludzi stworzyl Kwiatem a drugich ludzkim Chwastem. Jednym dal bogactwo i zdrowie a drugich dotknal straszliwa choroba i pchnal w otchlan nedzy. Jednym dal Wode Zycia i Barwe Chmur a drugim Blekit Nieba i Suchy Piach Pustyni. Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!… Dodam jeszcze katolicki wzor: … Matka Teresa z Kalkuty (laureat nagrody Nobla) zapytana…Dlaczego bedac swiadoma potwornej biedy w Kalkucie (Indie) otrzymane miliony dolarow przekazala na konto Banku Vaticano?…Odpowiedziala ze…”Do Lask Bozych dochodzi sie przez cierpienie”…Bank Vaticano z radoscia przyjal te przekazane miliony a Matka Teresa z Kalkuty zostala ogloszona Swieta… Dayana pisze dalej:… ” I co z tej obfitości…?
   Tu wcale nie chodzi o obfitość. Lecz chodzi o to co z tym robisz, a w istocie chodzi o świadomość, a nie o papier toaletowy z napisem 200 zł pomnożone przez ilość.”… Prosze tutaj o mala chwile refleksji… Pozdrawiam-lumen

 5. WASHINGTON — Soon after President Donald Trump was sworn in, his administration announced the U.S. withdrawal from the Trans-Pacific Partnership, a trade pact championed by former President Barack Obama and Japanese Prime Minister Shinzo Abe.
  Trump wycofuje sie z TPP skomponowanego przez obslizglego pacyka Obame i japonskiego zimnego drania Shino Abe . :)) Ho ho ho ciekawie sie robi na naszym padole ziemskim Splaszczonym zeby byc wiekszym Bo kula w koncu jak splaszczona to sie robi wiekszej powierzchni :)Kumaty ludzie jak sie wzmie na przyklad plastelinowa kule to jak sie ja splaszczy to jest wieksza powieszchnia . Wlasciwie to nam homocpansis matematyczne teorie swiatla sa nie potrzebne Wysatrczy naiwnosc dziecieca i logika + wspaniala swiadomosc i jej inteligencja . No coz ale mozg zostal skazony szczegolnie w polsce skazili go normami prawnymi . Tutaj wszystko musi miec zapis notarialny .

 6. Tak sobie pomyslalam
  Zalatwienie byle jakiej sprawy u notariusza kosztuje zalozmy 120 zloty – czy 150 natomista plomba w zabie gdzie dentysta ponosi odpowiedzialnosc i robi ja moze 30-40 minut kosztuje 150 zloty .
  Fucken cos mi nie pasuje w tym kraju .Tamci wyzej za podpis zlozony w ciagu sekundy i zredagowaniu jakiejs bzdury na papierze przez nastepne 10-15 minut nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci i biora tyle samo co dentysta .
  Ja mysle , ze pruderia prawnikow w tym kraju powinna byc totalnie zweryfikowana .
  Nie oplaca sie tez byc krajem cwaniakow i klamczuchow jak widzicie . Takimi constant ciekciazami jakich w Polsce bylo duzo kiedys . Bo ten mind cwaniactwa wykreowala krolestwo dla Polskiego kraju prawnikow . Uczciwi ludzie w Polsce najbardziej dostaja w dupe .
  Jest czas pzemyslec sprawe 🙂

 7. kochani pisarze Lumen ,Obserwator obejrzyj prosze w/w link zamieszony przez jana piotra w poz. 1 https://www.youtube.com/watch?v=1Lje0HNZ988 + jak to sie dzialo w pl.
  Odpowiedz doszkolcie sie koledzy przespaliscie historie albo byliscie na wagarach ??? ha ha ha durnoty piszecie i szcunek dla Vojtka /robisz zajebista robote w NTV. PL =nagrywasz i sluzysz za tzw. ksiedza ADMIN=zapewne brakuje ci czasu nato aby przegladnac=przeczytac co np. w/w tekstami koledzy pisza i to jeszcze doodatkowo duzymi literami!!!=czyzby i u waz mozna jednym to robic a innym nie ??? =jak ja pisalem to dales KOCHANY VOJTKU=odpowiedz ze ja krzycze =i oczy bola bo sie czytac nie da???/ a wracajac do tematu wczoraj podalem celowo link z p. profesor https://www.youtube.com/watch?v=1Lje0HNZ988 + jak to sie dzialo w pl.
  Odpowiedz w/w i jakos nikt z tych niedoksztalconych nie pofatygowal sie i nie obejrzal a p. prof.Krystyna Pawlowicz i Janusz Szewczyk poslowie PIS-u Ujawniaja fakty dlaczego tak jest i bedzie jeszcze gorzej jak UNIA sie rozpadnie =Polska nie ma Konstytucji =pisalem tu juz wielokrotnie o tym temacie Konstytucja =prostytucja =to papier do czterech liter . Zapewne Kochany Vojtek nie zamiesci tego komentarza . Badzcie swiadomi w tu i teraz kontroluj co piszesz i baw sie w odkrywanie swojej mocy i odpowiedzialnosci oraz wartosci wolnosci ,dziekujemy i pozdrawiamy Vojtka i cala doskonala ekipe JANUSZA ZAGORSKIEGO =ten czlowiek zasluguje na NOBLA POKOJOWEGO .

 8. Sorry myslalam , ze sie pisze w „zabie „a nie” zebie” ale teraz mysle , ze sie pisze po polsku w zebie ha ha ha . Tak mi pasuje . No coz musicie zniesc moje zle lawirowanie w jezyku polski czasami :0 ooooo

 9. Trump nie byl przygotowany do perfidnej polityki USA No i nawet PUUUUtin nie wiedzial , ze On wygra wybory . https://www.youtube.com/watch?v=uCVRyCVXJGg
  Tak wiec ani Putin ani Assange ani establishment nie wiedzial , ze sprawy sie tak obruca .Oh jak ja lubie take niezaplanowane zdarzenia :))
  Ciekawe chyba swiadomosc ziemska wolala bardziej uziemnionego faceta niz odlotowego jakigos czarnej magi prekursora albo prekursorke .

 10. dodam sprawdzilem ponownie ten link z p. Krystyna Pawlowicz i jest zablokowany; podaje tytul pod jakim mozna znalezc; NA ZYWO : Krystyna Pawlowicz i Janusz Szewczyk w klubie Ronina. wczoraj obejrzalem ten wywiad a dzisiaj jest zablokowany /widocznie bardzo komus zalezy aby przekaz faktow i ujawnienia zostal zr trzymany!!!

 11. prosze Admina =Vojtka o zamieszczenie z Otwartego Forum Tematycznego z 20.1.17 w NTV.P = o zamieszczenie komentarzy Gaji =nalezy /nie wiem czy mezczyzna czy niewiasta/ jest jedna z Istot zadkiego gatunku =ktora zrobila i robi robote ze soba sama ,pisze fakty i tylko fakty,dziekujemy = a podaje bo jest zwiazane z w/w tematem komentarzy i to co mowi Janusz w wywiadzie z Irina :Gaja pisze:
  25 stycznia 2017 o 00:51
  Wpływ Świadomości na Wszechświat / jesteśmy tym o czym myślimy / https://www.youtube.com/watch?v=sahSRP3aIW8
  Odpowiedz
  Ironman pisze:
  25 stycznia 2017 o 08:47
  Twój wpływ na wszechświat jest ŻADEN. Nie masz nawet wpływu na wysokość swojej emerytury. Nawet jakbyś całymi dniami medytowała i odprawiała setki rytuałów nie przesunęłabyś szpilki na stole o 1 mm. Tyle macie mocy ile jesteście w stanie wysupłać kasy i wpłacić komuś na konto. Myślenie magiczne upośledzonych ludzi.
  Odpowiedz
  Gaja pisze:
  25 stycznia 2017 o 10:44
  Ironman Niewolnik żyjący w systemie i pracujący dla systemu , nigdy nie odważy się wyjść poza system – bo jego ograniczone myślenie i poddaństwo , nigdy mu na to nie pozwoli . Z uporem maniaka będzie bronił swoich własnych ograniczeń , bo wmówiono mu , że istnieją tylko te ograniczenia . Pełzaj więc dalej na kolanach przed dotychczasowym systemem , na wszelkie możliwe sposoby gdzie ich spektrum jest ogromne .
  Gaja pisze:
  25 stycznia 2017 o 01:35
  Iluzja Rzeczywistości , istota duszy https://www.youtube.com/watch?v=2DUEC9XXCdk

 12. Agendy Obcych sterujące Systemem Kontroli Umysłów (SKU), których celem jest wdrożenie transhumanizmu przy zastosowaniu systemów militarnych Sztucznej Inteligencji, implementują obecnie w błyskawicznym tempie wiele sztucznie stwarzanych (wzorce stojących fal skalarnych) holograficznych rzeczywistości. Każdy człowiek angażujący swe myśli i emocje w hologramy tych rzeczywistości (niskowibracyjne) podlega z automatu prawom funkcjonowania tych struktur. Są one systemowo programowane przez maszyny pracujące w oparciu o holograficzny software. Decyzja o życiu w tym systemie jest równoznaczna z całkowitą rezygnacją z siebie w sensie bycia prawdziwą Istotą Ludzką i stanie się cyborgiem.

  Ważne, aby jak najwięcej z nas wiedziało o tym, co naprawdę dzieje się na Planecie i abyśmy poświęcili obecnie każdą sekundę naszego życia na oddzielenie się od programów niższego umysłu (ego), które są składową SKU. Jedynie pełne przejęcie odpowiedzialności za swoją świadomość i pragnienie połączenia się na zawsze z żyjącym Polem energii, czyli żyjącą świadomością Źródła, przejawioną w kreacji umożliwia przejście do wyższych harmonicznych Ziemi.

  separate_worlds

  Mówiąc prościej, absolutne zaprzestanie myślenia i powtarzania wszelkiej negatywnej informacji (niskie częstotliwości zasilające SKU). Trzeba pamiętać, że samo zwrócenie na nią uwagi jest automatycznie wytworzeniem połączenia (mechanika skalarna) z tymi polami rzeczywistości, które nie istnieją w obrębie żywej świadomości Źródła, a należą do SKU.

  Warto zatem odstąpić raz na zawsze od oceniania czegokolwiek i kogokolwiek, porzucić pretensje, niczego nie oczekiwać od innych, polegać tylko na sobie, nie polemizować, nie rozsyłać linków niskowibracyjnych po fb, nie paplać, nie mówić o innych, nie wracać do wspomnień, nie projektować wydarzeń na przyszłość, nie mówić o problemach, nie narzekać, zachowywać spokój we wszystkich sytuacjach (nie ma emocji!), mówić w sposób stonowany, bez histerii, nie stosować używek (uniemożliwiają podłączenie do wyższych harmonicznych Pola), unikać nic nie wnoszących spotkań, a będących powieleniem starych nieświadomych wzorców zachowań (alkohol, tytoń, narkotyki, obgadywanie, narzekanie, awantury). Nie wymuszać na nikim żadnych czynności, nie krzywdzić nikogo, konsumować mało, wysokowartościowo i świadomie.

  A co wolno? Kochać bezwarunkowo (bez oceny i oczekiwań) każde najmniejsze przejawienie życia i uruchomić myślenie samodzielne, którego źródłem jest Otwarte Serce.

  Nelly Radwanowska

 13. Jedno mnie zaciekawilo z tego Interwiu wyzej .
  CIA nie ma tylu agentow jak to jest powszechnie uznawane To znaczy MI 6 ,M I 5 tez nie ma .
  Wiec sprzedajszczyki danych panstw pracuja dla ich sekretnych agentur i kombinuja informacje wlasnych polityk na swoim terenie Takze sprzedajszczyki danych krajow opracowuja taktyke i co by mozna bylo zrobic na tym gruncie jakie peturbacje i jakie zamieszanie na ktorym dzialaja bezposrednio i znaja go najlepiej .

  1. Achaaa ma jaja jak berety :)) jednak prawdziwego mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna a jak kończy – czas pokaże .. bajerować widać umie .. może zaskoczy/zaszokuje nową kolejną żoną albo inne pokazywactwo :)))

   1. Raczej nie bajeruje ale dobrze przycisnie , ze az soki poleca z amerykanskiego ladu .Pozatym Icke tez mial jakies zony i defacto przyjaciolki .
    Ja sama mialam nawet kilku partnerow zyciowych .
    A nawet sekretarka satanu nie jestem 🙂
    Mezszczyzni zwykle zle koncza jak nie zjama sie glebszym mysleniem tylko biadoleniem 🙂

   2. trampek to…. FARBOWANY LIS….. o jakim mowa w przepowiedniach iż…. ZWIEDZIE WIELU…..

    a film PURGE to to co ma w planach….. w ZA POPULISTYCZNYCH KULISACH…

   3. Achaaa farbowany oj farbowany .. też nawet dosłownie.
    Zwiedzie oj zwiedzie .. już zwodzi.

   4. Achaaa no to widać że nie tylko sekretarki stanu są/mogą być przeleciane .. i zwąchał swój swego trampka ;)))

    No ale dziwne że panu JanuszowiZ pisałaś/miałaś za złe że ma inną nową młodszą partnerkę – ty możesz mieć wielu Trump takoż a Janusz nie .. ojojoj co za wybiórczość .. co akurat nie nowina :)))

   5. Tutaj jest cos po polsku o Obamie https://www.youtube.com/watch?v=RJXF21xJrl0
    Trump nie ma z nimi ( to znaczy blekitna krwia – homoCapesnsis ) takiej konekcji jak Obama i nie bedzie juz mial bo jest inny czas i inna swiadomosc chociazby u Amerykanow.
    Bo w Polsce to wola eleganta przeciez .Bo tutaj jest troche na wyglad sprawa i na aparycje i na aktorstwo i charyzme ( bo i tak nie rozumieja za dobrze co on mowi ) tez nie czatuja jego modulacji glosu i powtarzania pewnych sekwencji i narzucania tego podlego nektaru amerykanom do picia. Spiajali az 2 kadencje az wreszcie sie pochlali . Dlatego Obama napacykowanym polskim dziennikarkom i dziennikarzom sie podaoba a nie Trump – drwal pieniezny

   6. No tak moze pisalam ale moi partnerzy nie byli zonaci i nie byli mlodsi od mojej corki Ha ha Ha .

   7. Wiele razy bebowałaś na Janusza że zmienił partnerkę.
    I/a tu istotą sprawy rzec by można jest nie jacy (przechodzeni z odzysku czy nie i czy młodzi czy starsi) byli partnerzy ale że było ich w i e l u !!! pani odwracająca kota ogonem z wybiórczą pamięcią o swych czynach hehehe

 14. No wiec Trump
  Kiedys pisalam , ze beda dwa swiaty pozytywny i negatywny wlasciwie to te swiaty byly ale nie bylo ich na bazie politycznej w takim zanczeniu jak teraz . Trump jest przedstawicielem swiata niby to pozytywnego ( czyli jakies przelomowej zmiany ) .
  Nie jestem wlasciwie zwolennikiem ani pozytywnego, ani iluzji ,ani negatywnego i nigdy nie bylam . Jestem zwolennikiem uczciwosci neutralizmu i obserwacji i fascynacji i analizy i krytyki i znowu analizy i gebokiego czucia i ponownej analizy i znowu glebokiego czucia . Nie jestem zwolennikiem zadnej bezwarunkowej milosci ale zrozumienia sprawy i wlasciwie odrzucenia wszystkiego jak bedzie to pracowalo z negatywna albo pozytywna sprawa .
  W Ameryce jest Trump jako fascynacja czegos nowego . I TO JEST FAKT i prawda , ze jest taki ktos kto wprowadza diametralnie zmiany w polityce tego panstwa .
  No dobrze , ze jest ten pozytywistyczny ruch Trumpa bo szala byla totalnie na negatywizmie swiatowej polityki skupiona i musi sie troche przechylic na pozytywizm ale nie zalizac sie na smierc slodkoscia nowego pradu polityki . Bo tak samo pozytywizm jak negatywizm sa klamliwe bo moga przykrywac swojej niby to prawdy gowna albo lukrem albo krwia rytualna albo morderstwami jak to sie dzialo do teraz na ziemi .
  Cykle wojen i morderstw w matrix dalej proboja sie kreowac i to od nas zalezy Czy sie damy na to nabrac zeby dalej byc w jakims cyklu .Najlepiej zrezygnowac z cykli astralnych wplywow na nasza rzeczywistosc i nie dac sie ponownie zwabic niewidocznej wibracji :))

  1. Tryptyk filmów PURGE z trumpem jako NOWYM ZAŁOŻYCIELEM….

   to JEST PRAWDA….. a nie jego teatralne przedstawienia w mediach…..

  2. Trumpa swiadomosc jest dokladnie tam gdzie Icke ma .
   No wiec mind control jest u obydwoch . No wiec do koloru i wyboru 🙂
   Zwykle u ideowcow ,naukowcow ,mesjaszy, filozofow ,mistykow i inteligentow politykow -centralizacja swiadomosci jest w rewirach glowy albo czola albo na czubku glowy albo gardla jak sa w lepszej nauczycielskiej formie . Albo w srodku glowy A jak jest w srodku glowy i na czubku to juz niezla popelina . A takich mamy na cale nieszczescie zbyt duzo na swiecie .
   I dlatego jest tak a nie inaczej , ze matrix leci w cyklach . Centralizacja okolo glowy moze sie przemieszczac .
   Sorry , ze pisze o tym w taki autorytatywny sposob ale od prawie dwoch lat badamy to z przyjaciolka i wlasciwie to jest wiedza , ktora dostalysmy poprzez czucie .
   Doszlysmy tez do konkluzji , ze energetyka ciala nie ma nic doczynienia ze swiadomoscia . Jakby nie bylo organicznej swiadomosci to syntetyczna by nie mogla sie urzeczywistnic bo nie miala by modelu na ktorym mogla by sie wzorowac .
   Tak samo pewne teorie o krwi i grupach sa totalnie niepoprawne .
   I wogole nasuwa mi sie pytanie dlaczego jest – i + .
   Positive negative . kto wykreowal taki mess w ludzkiej krwi i kto zmanipulowal ludzkosc Grupy krwi tylko swiadcza o dlaszej defragmentacji organicznej ludzkiej swiadomosci .
   Dawniej czlowiek w pelni organiczny mial tylko jedna krew O
   A o tym to nikt juz nie powie . Moze niedlugo bedzie jakis material na ten temat ale jeszcze poczekamy .
   Jedno jest logiczne i nikt tego nie rozwazal , ze kiedy O null niby moze dac krew wszystkim dookola to znaczy ma pewna prostote doskonalosci w sobie i prawdy perfekcyjnej organicznej .I , ze nie ma sztucznosci w sobie .
   Natomiast O null grupa nie moze miec od nikogo krwi tylko od takiej jak ona .

  1. No to popelina mam taki sweter z marighuany z emblematem z Australii. O kurcze musze to odproc :)))
   A co zrobie z tym co ja posialam na jakies pola . Tak jak Alex powiedzial :))
   Zasieje cala ziemie . Dowod kryminalny – Niech w wiezieniu siedzi natura i nasiona ktore kielkuja .

  2. No wiec Majestic . Ja mysle , ze ten gosciu na wizji z tuba jest prawnikiem dlatego taki ograniczony .
   Moj maz nosial marihuany rzaczy i wlasciwie tylko kupowal z konopi . Uwazal , ze sa idealne dla czlowieka ciala .
   No tak alkoholu sie nie da nosic a leczy tylko glizdnice . Robi z ludzi totalna popeline a tego sie nie zakazuje . Ciekawa gra .

   1. „taki ograniczony” albo wyrafinowany wątpię aby nie miał mozliwosci się dokształcić , jakby nie było to gra w określonym zespole http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych takie mordowanie narodu w białych rękawiczkach , widać goje same tego chcą i nie należy im w tym przeszkadzać Pozdrowionka Kalinko ? Ps ktoś napisał abym Ci dal bukiet kwiatów ależ oczywiscie ! dla Ciebie nawet kwitnący Świat https://www.youtube.com/watch?v=hG8WNdwcVHM

 15. [..]

  //
  Janie Piotrze, nie duplikuj swoich wpisów. W jednym miejscu wystarczy. To nie śmietnik czy jakaś spamernia aby zalewać każdy wątek tą sama treścią.

  Voytek – [Admin]

  1. Jakie społeczeństwo tacy rządzący?Widać to szczególnie w sobotę po południu kiedy bankster Morawiecki puści Ukro-polaków po brykać ze swoich fabryk?100 km/h to norma w centrum miasta!W poniedziałek wyjeżdżają dzieci ubytków(policja)aby zarobić na flaszkę?, stojąc w centrum miasta destabilizują ruch uliczny w wiadomym celu.
   https://www.youtube.com/watch?v=puUFj86ebxw

Comments are closed.