Otwarte Forum Tematyczne – 23.04.2015

Kolejna rozmowa z cyklu Szczepienia jak jest naprawdę. W studiu NTV ponownie stała ekipa: Jarosław Kasprzak i Przemysław Cuske.  Tym razem tematem audycji jest zagrożenie wirusem HPV szczególnie u kobiet, który w określonych okolicznościach może prowadzić do rozwoju raka szyjki macicy. Jedną z rodzajów profilaktyki dla kobiet są szczepienia przeciwko HPV – budzące wiele kontrowersji. Okazuje się jednak , że najlepszym rodzajem profilaktyki jest korzystanie z określonych badań, o których większość kobiet po prostu … NIE WIE ! Każda kobieta powinna obejrzeć audycję, aby dowiedzieć się jak właściwe dbać i chronić  swoje zdrowie.

9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.04.2015

 1. Bardzo dobra audycja. Autorzy przekazali wiele profesjonalnych informacji, które kobiety, dziewczyny, matki, mężczyźni, i ojcowie powinni wziąć sobie do serca. Politycy nie bo oni nie mają serc, oni „mają kieszenie”. Przed „ich mądrością” musimy się bronić.

 2. Znów przyszły potwory z piłami. Znów „pielęgnują” zieleń przez amputację okaleczonych kikutów konarów po poprzednich „pielęgnacjach”. Pan z piłą protestował gdy robiłam zdjęcia. W Inspektoracie Ochrony i Kształtowania Środowiska dowiedziałam się, że nie ma obowiązku zabezpieczać ran drzew, nie ma tego w przepisach. Gdy zwróciłam uwagę, że może dobrze by było ten warunek umieścić w przepisach, bo na pewno zahamowałoby to „radosną” wycinkę, miła pani odpowiedziała, że może kiedyś to się zmieni!!! KIEDYŚ, KTOŚ. Zrobiłam zdjęcia i patrzę im na ręce. Panu odpowiedziałam, że nie ma o co się obawiać, jeśli pielęgnacja odbędzie się zgodnie ze sztuką. Na razie piły warkoczą i warkocze maszyna mieląca żywe jeszcze przed chwilą gałęzie.

  1. Ludzie, którzy nie reagują teraz, a narzekają w czterech ścianach pokoju, sami sobie są winni.

   1. @Alina Nie tak dawno na podobną wycinkę drzew , a właściwie na pobojowisko po niej – patrzyłam ze zgrozą , tuż przy Urzędzie Wojewódzkim w naszym mieście . Tak więc dosłownie , na oczach urzędników . Pozdrawiam Cię serdecznie i przyznam ,że bardzo mi Ciebie brakuje na Forum NTV .

   2. Alina7 Kocham Cię milością bezwarunkową , a Ty jako jedna z nielicznych , wiesz co to naprawdę znaczy 🙂

 3. Sól….. wielu lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin życia podważa jej rolę w naszym codziennym jadłospisie,wielu chce ją całkowicie wyeliminować z naszego życia.
  Ci ludzie nie posiadają wiedzy o jego pierwotnym powstaniu z soli i energii słońca.

  Czym dla nas jest sól… bardzo interesujący i prawdziwy jej opis znalazłam zupełnie przypadkowo w starej książce „Kuchnia i medycyna” P.Juliana Aleksandrowicza i Ireny Gumowskiej.

  WSZA ŻYCIE WYSZŁO Z WODY…… O EWOLUCJI ŻYCIA BIOLOGICZNEGO NA ZIEMI…..

  ” Słońce i sól.

  Kiedy skorupa ziemska ostygła ,a w obłokach pary wodnej otulającej naszą planetę powstała szczelina ,promień słońca padł na kałużę wody morskiej ,pozostałą po odpływie.
  Wtedy to w jakimś przypadkowym, a korzystnym dla startu życia układu biopierwiastków ,zawartych w soli morskiej, powstała sytuacja, w której z aminokwasów utworzyły się prymitywne białka i nabrały właściwości pół przewodników.
  Tak podobno zrodziło się życie.
  Potwierdzała by się w ten sposób bardzo stara teoria szwedzkiego uczonego Arrheniusa (woda jest zarówno kwasem jak i zasadą) , że życie „spłynęło na ziemię na promieniach słońca”. Ślady podobnych twierdzeń odnaleźć można również w starych wierzeniach i mitach, jak w tym o Wenus, czyli PRAMATCE RODU LUDZKIEGO.
  Ta najbardziej harmonijna w swym pięknie forma życia na ziemi zrodzona została z piany morskiej. Oto jak nauka może być bliska poezji!

  Potwierdzeniem tych hipotez jest również słony smak krwi,potu,i łez, oraz wód fizjologicznych.
  Ich skład mineralny podobny jest do wody morskiej.
  Kod genetyczny ,który powstał wiele miliardów lat temu , dostosowany był do tworzywa ,w którym został zaprogramowany , czyli do wody morskiej.
  Wtedy zapisany został w podwójnej spirali DNA ,plan gmachu jakim jest organizm człowieka.
  Gmach rozwinął się w toku procesu ewolucyjnego , ale kod obowiązuje do dziś.
  Plan jest cały czas ten sam, ale tworzywo inne,bo sami zmieniamy nasze środowisko i mineralny skład pożywienia.
  Zgodnie z kodem genetycznym instynkt nakazuje uzupełniać strukturę naszych organizmów pożywieniem, a w nim niezbędnymi dla życia biopierwiastkami.
  Chociaż występują one w znikomych ilościach ich podaż jest niezbędna dla zdrowia.
  Ponieważ ustrój nie może sam syntetyzować tych składników , przeto zdany jest na to, co otrzymuje z pożywieniem, wodą i powietrzem.

  Jesteśmy odzwierciedleniem stanu biosfery ,która nas żywi ,oddziałuje na strukturę i funkcje organizmu. Toteż różnice między organizmami żyjącymi w różnych warunkach bywają pokaźne.
  Rzymski przyrodnik Pliniusz Starszy wyraził się około 2000 lat temu, że ” dwie są rzeczy najważniejsze w świecie: słońce i sól” .

  Sól odgrywała zawsze w naszej cywilizacji rolę szczególną , zarówno kopalna, jak i odparowywana zwody morskiej. Była przyprawą ale czymś więcej , gdyż ludzkość jakby instynktownie wiedziała , że zawiera ona składniki decydujące o zdrowiu.
  ………..

  …….Nie oczyszczano wówczas jak dzisiaj soli ługiem sodowym.
  Kto wie czy pozbawienie współczesne bydła soli kopalnej , a wraz z nią także i jonów magnezu nie jest jednym z powodów białaczek u bydła. Dietą ubogą w sole magnezu wyzwalamy dziś białaczkę u zwierząt doświadczalnych.
  Magnez jest oprócz sodu i wapnia zasadniczym składnikiem soli morskiej i kopalnianej. Nie ma nic tak długiej siły żywotnej jak błąd raz popełniony, a takim błędem jest ługowanie soli i pozbawienie jej wszelkich składników mineralnych.
  Współczesna technologia zabiera z soli WSZYSTKO, co w niej wartościowe,m.in. : jod, magnez, lit, selen, cynk, cynę, itd… W ten sposób marnujemy skarby, które daje nam natura.”

  Reasumując dla naszej prawidłowej i zdrowej egzystencji, dla prawidłowego funkcjonowania naszego DNA i obiegu energii w organizmie przez wszystkie płyny ustrojowe NIEZBĘDNA JEST ODPOWIEDNIA ZAWARTOŚĆ SOLI NIE OCZYSZCZANEJ ŁUGOWANIEM!

  Pozbawienie jej nas prowadzi do wszelakich zaburzeń w przepływie energii ( słony roztwór w naszym organizmie pełni rolę elektrolitu) włącznie z niebezpieczną białaczką.
  Właściwe funkcjonowanie anteny naszego DNA UZALEŻNIONE JEST RÓWNIEŻ OD SOLI Z ZWARTOŚCIĄ BIOPIERWIASTKÓW W NASZYM JEDZENIU.

  Po zdrowie jeździmy do „słonych kurortów” , zregenerować siły nad ciepłe morze…. jednym słowem kod pierwotny życia zdeponowany jest głównie w dwóch elementach, słonej wodzie i energii słońca.
  Sól ma jeszcze inne sekrety… znane dawno temu.

  Kiara.

 4. ŻYCIE WYSZŁO Z MORZA….. <3

  Najwspanialsze metody leczenia, cud terapie i suplementy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów dopóki nie przywrócimy podstawy pierwotnej równowagi biochemicznej w naszych organizmach i otaczającym nas środowisku.

  Zatem marzenia o podnoszeniu wibracji w ciele fizycznym/ naszym pojeździe ,trzeba zacząć realizować od podstaw… czyli przywrócenia mu pierwotnych parametrów życia.

  Bowiem WSZYSTKIE zdeponowane w nim możliwości są możliwe do uruchomienia TYLKO WÓWCZAS GDY SPRAWNOŚĆ CIAŁA JEST W 100%.

  Wówczas uruchomi się nasza ANTENA DNA i da sygnał zdeponowanym możliwością duchowym i fizycznym.

  Warto o tym fakcie wiedzieć i pamiętać, bowiem myśleć można wiele… pisać i mówić również…. ,a działanie na nie oczyszczonym i nie uregulowanym planie nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

  Podstawą jest oczyszczanie organizmu i wprowadzenie w nim harmonii do tego niezbędne jest kilka elementów;

  SÓL KOPALNIANA , SŁOŃCE ,WODA I CHLOROFILE …

  Reszta powinna być dopasowana do indywidualności człowieka.

  http://www.pepsieliot.com/prababka-z-pradziadkiem-czyli-nasza-pierwotna-energia/

  Kiara.

Comments are closed.