Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2013

Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na spotkaniu Wolnych Ludzi, które miało miejsce we wrześniu 2013 r. w Lesznie.

Zapis  wystąpienia Michała Święszka, które miało miejsce w Gdańsku 2 marca 2013 r. w ramach spotkania Ruchu Wolnych Ludzi.

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Aleksandrem Berdowiczem, twórcą PorozmawiajmyTV.

9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2013

 1. CZY BYLY „PREZYDENT” JESLI TAK W CUDZYSLOWIU MOZNA TEGO CZLOWIEKA NAZWAC, …. Lech Walesa pujdzie siedziec do wiezienia?

  http://1planet1home.wordpress.com/2013/09/23/lech-walesa-do-wiezienia-przestepstwa-przeciwko-rzeczypospolitej-polskiej/

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/09/24/lech-walesa-powinien-zostac-zatrzymany/

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/09/23/l-walese-powinno-natychmiast-zatrzymac-a-b-w/
  Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej

  Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  MAINSTREAM PISZE:

  http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,tc0tv

 2. ..Panie Januszu Święta prawda..nie jeżdże za Wami ..bo poprostu mnie nie stać…Jest takich jak ja wielu…szkoda ze spotkania z Wami są podyktowane,niestety przez ten pieniądz jak to powiedział słuchacz—pieniadz impotent–dokladnie tak…

 3. 🙂
  @ Pacze w słońce.
  I tu mom tysz inszy podgląd na tom sprawe.
  Otóż tu jak i w inszych 1-sza zasada toje ” MASZ TO NA CO GODZISZ SIĘ” 🙂
  /1-em słowem co sobe wpukasz do „maq-ufki @ CO”, to mosz jak w banku 😉 /
  Nobo jo np. pacze i w chodakach, pacze bez, pacze srana, pacze kiedy chce paczyć
  i ni mom pieczeni, ino bez moment ni moge żripać na pulpitowe literki.
  A bedzie to łod HO! HOHOHO!!, a moze jesce dłurzej 🙂
  Oczywizda toje m(ó)j podgląd i cza mieć WIARĘ, co SłONECKO kochane toje tfuj frend 🙂
  Tyle i asz tyle:-)
  Cyt. „Masz to, na co godzisz się”- http://teksty.org/kasia-kowalska,to-co-dobre,tekst-piosenki
  A poza tem: „Do nieba nie chodze,
  bo jest mi nie po drodze, niebo znajde wszędzie,
  gdy zabraknie tchu.”
  „póki wiara napędza mi krew,
  bo ufam, że jest w tym sens.” – http://teksty.org/szymon-wydra,do-nieba-nie-chodze,tekst-piosenki 🙂
  Pozdro.

 4. fenek pisze:
  ‚spotkania z Wami są podyktowane,niestety przez ten pieniądz jak to powiedział słuchacz—pieniadz impotent–dokladnie tak…’

  – pieniądz jako pojęcie raczej zgoła abstrakcyjne (zwłaszcza w dobie: pieniądza: pustego, fabrykowanego-bankowo, wirtualnego, absurdalnego w swym obiegu – jak to określił współrozmówca Alex. B.) trudno żeby było – tak to rozumiem – impotentem czy nie-impotentem samym w sobie. Raczej, system monetarny ma władzę czynienia zniewolenia: siania i zbierania żniw zniewolenia (powiedzenie: kto nie ma miedzi ten w domu siedzi) inaczej, czynienia impotencji u człowieka poprzez niemożność działania, zwłaszcza kiedy chciałoby się coś zrobić

 5. Ameryka i Australia to w zasadzie kolonia, duza na kontynent ale jednak. Oni nie maja wlasnej historii tysiacletniej, gdyby mieli siegac tak daleko musieli by mowic o aborygenach i indianach, czego nie chca robic. Pewnie u nich historia zaczyna sie od Kolumba czy nawet Waszyngtona, ktorego zreszta traktuja nieco jak bostwo. Nieco to ma sens z pewnego punktu widzenia ale nie obiektywnie bo tak czy siak musi sie to wszystko trzymac na jakiejs fikcji. Cala ameryka stoi na snie, wizji a nie na czyms konkretnym (american dream) i byc moze dlatego wielu tam wpada w paranoje zaprzeczajac wszystkiemu ze nic nie jest prawdziwe i wszedzie sa teorie spiskowe i duchy, big footy i ufo (te wszystkie rzeczy moga byc wk@rw1ony#i duchami indian!)

 6. Dzieci są genialne i uczą się kilku języków naraz z powodzeniem i sukcesem – owszem, znam to zjawisko ze swojej szkoły. Trwa, dopóki dzieci poznają słówka i proste zwroty. Potem jednak następnym etapem jest układanie zdań zgodnych z regułami obowiązującej gramatyki – pełnej wyjątków- i tutaj bajka się kończy.

 7. Najwyższa administracja USA, to faszyści, włącznie z jednym polskim bardzo znanym doradcą kilku prezydentów USA.

Comments are closed.