Otwarte Forum Tematyczne – 23.10.2015

Barbara opowiada o dawno planowanej realizacji, której efektem jest powstanie strony internetowej http://www.polskieexpansions.pl/ a także trochę o sobie, swoich planach i pracy ze Stewartem Swerdlowem.


W studio NTV ponownie Stewart Swerdlow, Madlen Namro – organizatorka światowego cyklu seminariów S. Swerdlowa i Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia tu w roli gospodarza programu. Rozmowę tłumaczył Bartek Kurzeja, a dotyczyła ona zagadnień zdrowia, mind control, pomocy ludziom w tym zakresie oraz przyszłości świata, Europy i Polski wg wiedzy Swerdlowa.


Szczepienia – skoro jest ryzyko musi być wybór. To stwierdzenie to jednocześnie tytuł wystąpienia Justyny Sochy ze Stowarzyszenia STOP NOP na Kongresie NTV.


46 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.10.2015

   1. Twoje milczenie Seja, wskazuję na to, że nie chcesz mnie znać, niech i tak będzie, szkoda tylko literek….. 🙂
    ale bynajmniej już wiem, komu ufać a komu nie…… 🙂
    wszystko jest po coś, dziś omal nie znalazłem się na granicy niemiecko polskiej, ale wycofali połączenie do Szczecina, mało brakowało 🙂 Zobaczymy kiedy będzie kolejna próba wyjazdu !
    hi hi szaleniec. Do odważnych Świat należy 🙂

 1. „Wiele pipul zdaje mi to pytanie” <3 – pozdrawiam tłumacza który włączył moją głupawkę na cały wieczór 😀

 2. Jedyne co działa dobrze na tej stronie , polskieexpansions.pl/ , to podstrona z numerem konta do wpłat 🙂 . Każdy chce natrzepać kasy na innych a robic niema komu .

   1. a kto ci każę chodzić do kościoła, wieszać obrazy itd?Twoja wola/wybór Wolny człowiek nawet nie spojrzy na te burdele?

 3. Pis rządzi 😛
  Ha ha teraz będzie dobrze
  Smoleńsk wrak czarne skrzynki
  Katolik (katolicki kraj)
  Religia górą !!
  Ludziom otworzyły się oczy
  wreszcie polska będzie Polską !
  Kukiz 44 miejsca
  Tylko bić brawo.
  100% odpowiedzialności…
  W Pis du 😛
  w Po du 😛
  w Kukiz du 😛
  i inne gnioty du 😛
  Teraz cieszy się cała Polska !
  Ciekawe co z tym zrobią 😛
  Emerytury 6cio latki in vitro
  to się nigdy nie skończy 😛
  8 lat nudy dla Polski było…..
  a co teraz?? Chwała Bohaterom.

  1. Gdy się modliłem o Polskę usłyszałem te słowa :
   Polskę szczególnie umiłowałem,
   A jeżeli posłuszna będzie woli mojej
   wywyższę ją w Potędze i Świętości.
   Z niej wyjdzie Iskra, która przygotuje Świat
   na ostateczne przyjście moje. 🙂
   św. Faustyna Kowalska

   1. Katolicki Bog Jahwe (Jehowa) jednych ludzi stworzyl Kwiatem a drugich ludzkim Chwastem. Jednym dal bogactwo i zdrowie a drugich dotknal straszliwa choroba i pchnal w otchlan nedzy. Jednym dal Wode Zycia i barwe chmur a drugim Blekit Nieba i suchy piach pustyni. Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!

   2. Zaiste od teraz będzie 30 lat wielkiego rozwoju Polski i Polaków w tym również świadomości.Ludzie będą życzliwi,solidarni między sobą,zresztą pokazały to wybory ,to jest globalny sukces .Hordy arabów zaatakują wykolejoną starą UE,LECZ TO BĘDZIE ATAK INERCYJNY,bez jakiejkolwiek przemocy!Do tego czasy będziemy samo wystarczalni i zdolni technologicznie przeciwstawić się komukolwiek.Lecz nie będzie takiej potrzeby!Nasza piękna postawa we wszystkich dziedzinach codziennego życia wprost będzie paraliżowała ,wprawiała w zdumienie dzisiejszych wrogów.DZIĘKUJE wszystkim tym którym zagłosowali na PiS.`
    ZACZYNAM ,,PAKOWAĆ WALIZKI” ?

   3. To normalne, że takiej fortuny nie da się dorobić legalnie…
    Fakt faktem Radio Maryja i Trwam, to jest jakiś cel dla ludzi i to się chwali, jednak jakie są tego korzenie? Gdybyśmy tak mieli patrzeć, to wszystkie religie wszystkie posady, są brudne. Gdzie ja żyję? he he… Wierzę tylko w jednego Boga, prawda a Bóg to 2 różne sprawy tak sobie myślę 🙂 Można było by to olać wszystko ale żal ludzi którzy tak ślepo wierzą… i o nich trzeba walczyć, bo ja mam to gdzieś jakie imperium religijne będzie lub jest, jakie imperium władzy będzie lub jest, nieprawości kłamstw, żal tylko dobrych ludzi, Świat to jedna Wielka Sekta Rydzyk, TVN, po jednych pieniądzach, czyli po pieniądzach do władzy. 🙂 Jak mówię, żal tylko ludzi, masy ludzi, któzy zamiast w prawdziwego Boga wierzą Mamonie… ilu trafi do Piekła? Ilu trzeba będzie wyciągnąć? Kto teraz w tych czasach idzie właściwą ścieżką… Prawości zasad wpojonych przez rodzinę, kto jest gotów oddać się Bogu w całości i mówić jego ustami i czynić jak On chcę nie tracąc wiary…? Szczerze to ja nie wiem czy Kościół Katolicki jest dobry czy zły, to nie tak powinno się na to patrzeć, urodziliśmy się tu, wśród wiary katolickiej i powinniśmy się starać ją zrozumieć to nasze zadanie,teraz przez księży Pedofilii niezdrowe zachłanne życie Księży napiętnujemy Księży i Kościół Katolicki, ale czy nie powinniśmy zrozumieć, chyba, że rozumiemy naprawdę tylko zło, a kto pamięta jak było na lekcjach Religii, ? Czyż nie uczyli dobra? Wiary bo kto uczy wiary w Boga, czyni dobrze, a tak właśnie robi Kościół Katolicki. Ma swoje za uszami i pewnie więcej niż swoje, bo zabijaliśmy, kradliśmy gwałciliśmy, teraz próbujemy się oczyścić, już się tego nie robi nie praktykuje, praktykuje się pieniądz, datki, nie wierzę kościołowi, ale jakaś prawda w tym nauczaniu jest, co zrobimy bez kościoła? he teraz mnie naszło, a może bez kościoła było by lepiej? Tylko kto będzie nauczał o modlitwie? Może sam Bóg ma taką władzę, zakręciłem się hehe, przynależność jest bardzo ważna, bo kształtuje nasze wartości, ale przynależność do Boga jest najwazniejsza i tego nie można zatracić POZDRO 🙂

  2. Problemem PiS nadal bedzie nienawisc i wyznaniowy jad do rzeczywistego pojmowania wydarzen.Smolensk-Oto podstawowe pytania , na ktore bardzo latwo mozna odpowiedziec.Lecz PiS widzi to tak, jak chce widziec:
   1.- Czy piloci mieli mozliwosc ladowania na innym bezpiecznym lotnisku..?
   2.- Czy ktos pilotow przymuszal do ladowania na tak watpliwym i niebezpiecznym lotnisku w Smolensku..?
   3.- Dlaczego piloci podchodzac kilkakrotnie do ladowania zdecydowali sie jednak ladowac..? Mimo wszelkiej wiedzy o stanie pogody i wszelkich ostrzezen! Odpowiedz jest jasna i nie wymaga specyficznej filozofii myslenia. Polscy politycy PiS-u i polscy katolicy! Opamietajcie sie!

   1. drugi, ale wiesz że jest sterta pytań bez odpowiedzi na znacznie ciekawsze pytania. choć przyznaję, dupy dali

   2. Qcyp pisze:
    26 października 2015 o 08:28

    „Gdzie jest samolot? ” Doradca Putina wyśmiał publicznie wiarę, że brzoza spowodowała katastrofę w Smoleńsku „Żadna brzoza nie byłaby w stanie zniszczyć skrzydła takiego samolotu” – powiedział Iłłarionow Gdzie jest samolot- y https://www.youtube.com/watch?v=cZ0i0YTvkxc Brytyjczycy do dziś nie udostępnili akt dotyczących śmierci Sikorskiego, ostatnio przedłużyli nawet okres ich utajnienia do 2050 roku. Rosjanie maja czyste konto , wykonali swoje procedury, nie będą „szczekać ” za kogoś kto jest jedynie kundlem na posyłki .http://gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/419-oszustwo-katastrofy-smolenskiej-proba-rekonstrukcji

 4. Coscie wypracowali po II-woj.swiat..? Coscie wypracowali po upadku komunizmu w Polsce..? Uczyniliscie komunistycznych zbrodniarzy i zlodziei bohaterami Narodu Polskiego zamiast postawic ich przed prawdziwym Polskim Sadem!Wzbudzi to w spoleczenstwie Prawdziwa Nadzieje i przyhamuje zapedy przyszlych Politycznych Zlodziei i Oszustow przed ich dalszymi planami rozkradania Polski. Wobec obecnej sytuacji nic innego nie pozostaje jak dalej zyc w swerze marzen i Wyznaniowych Urojen.Ponad 5-mil.Polakow jest juz na emigracji! To juz 70-lat oglupiania Narodu Polskiego!Co chcecie dalej osiagnac?Miejsce Polskiego Patrioty jest przy zmywaku w UK albo za wozkiem inwalidzkim,na ktorym siedzi stary Niemiec twoj pracodawca.
  Podkul ogon w pokorze Polski Patrioto i pchaj swoj patriotyczny Bagaz i nie kradnij. Lecz wypelniaj 10-przykazan,ktore twoj bog za posrednictwem tego samego krzyza wcisnal tobie bys pamietal kim jestes. Polski Rzad i Kosciol Rzymsko Katolicki beda mialy z ciebie pocieche.Kto dzisiaj jest w stanie uwierzyc nastepnym potencjalnym rzadowym zlodziejom?

  1. `To dobrze ze patrioci=idioci zmywają gary i wrócą odnowieni inni bez żądnych programów,fałszu nacjonalistycznego .Zaiste nic żeśmy nie wypracowali i nikogo nie osądzili.CZŁOWIEK sam to robi w zdrowym kochającym społeczeństwie!A teraz mamy szanse, proszę nie zmarnujmy tego!!!

   1. Qcyp , to Ci sami, oni już tu byli !!!, wierzysz w jakąś niesamowitą przebudowę ???! uważasz ze Ludzie przestaną emigrować ? chyba jak wszyscy wyjadą !? kraj powinien cicho siedzieć ,żyć w najlepsze z sąsiadami , a nie udawać terminatora budować obce bazy , wydawać miliardy na przestarzale uzbrojenie walczyć w Irkach, Afganistanach ,Majdanach ,kit wyborczy łatwo się sprzedaje naiwnym ,wiec wesołego Ciemnogrodu !!! ? http://www.demotypolityczne.pl/3101/Tymczasem_po_wyborach.html

   2. „@Majestic czy ja wierze?Ja nawet w siebie nie wierze a co dopiero w innych ludzi ?
    Zobaczysz co będzie się działo jak Putin pokaże dowody na zamach SMOLEŃSKI.Rosja chce partnerstwa z nami/ z silnym przywódcą,szczerze oddanym ,mającemu wizje pomyślności jednostki ludzkiej.
    Qcyp , to Ci sami, oni już tu byli !!!
    Nie wiesz jak działa Duch.W obliczu wielkich tragedii wyzwala się wielka energia,energia zmiany świadomości.Bracia Kaczyńscy popełnili błąd to pewne ,Lech Kaczyński ZAPŁACIŁ NAJWYŻSZA CENĘ. Nie jest logicznym powtarzać 2 razy-tą samą lekcji a wiec, Oni są tu po raz pierwszy ,WIDZIMY REINKARNACJI ZA ŻYCIA.

  1. Pismo sw.(Biblia)..Ew.Mateusza 19:21…” Rzekl mu Jezus:
   Jesli chcesz byc doskonaly ,idz sprzedaj co posiadasz i rozdaj ubogim
   a bedziesz mial skarb w niebie,potem przyjdz i nasladuj mnie „…
   Jak widac to Kosciol Rzymsko Katolicki daleki jest od uczciwosci i szczerosci.
   Na oszustwach i klamstwach fundamentu wybudowal wyznaniowy absurd
   i wmawia wyznaniowym ciemnosciom jasnosc wiary swoich urojen…

   1. Chyba raczej prześladuj mnie?
    Człowiek który rozdaje ,sprzedaje jest pusty ponieważ gromadził ,chciał zapełnić tą wewnętrzna pustkę rzeczami materialnymi.Widząc że to gromadzenie tylko pogłębiło jego rozpacz zaczyna rozdawać/sprzedawać.A wiec natrudził się /napracował ale mentalnie nie ruszył z miejsca .Pustka dalej jest.

   2. Kler dokładał wszelkich starań aby trzymać nas w ciemnocie,na ile było tylko to możliwe.Zmniejszając poziom naszego rozwoju intelektualnego, Duchowego i fizycznego by mogli lepiej nad nami panować.Teraz mamy Wiedzę i to od nas zależny czy to my będziemy Świadomi.Zapanujemy nad sobą ,nad naszą dualistyczną wielowarstwową nierzadko zaprogramowaną Psyche.

   3. Bogowie dalej walcza z Bogiem w imie Boga o Boskie przewodnictwo na Boskiej drodze do Boskiego Krolestwa. By z Boska moca i Boskim blogoslawienstwem zwyciezyc Bogow…Bog z wami i niech wam Bog blogoslawi no i szczesc Boze na tym Polskim Boskim torze…Wiecej pomnikow,kosciolow i Domow Opatrznosci Bozej…Bog zaplac!

  1. To Polaków nie dotyczy nie jesteśmy krajem kolonialnym. Nie wykorzystywaliśmy Nie czerpalniczy zysków z podbitych krajów i niewolniczej pracy!!!!!
   Stop ponadnarodowym korporacjom ,które bezpośrednio przyczyniły się do emigracji arabskiej i wypędzeniu Polaków na emigracje zarobkową.

  2. Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe (Jehowa).

   1. Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście».

   2. Bog Jahwe (Jehowa) okazuje swoja Wielka Milosc do czlowieka i zsyla Potop by w ten okrutny sposob dokonac najwiekszego Ludobojstwa w dziejach ludzkosci! Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog nie wiedzial ze z tych 8 ocalalych osob rozmnoza sie tacy sami ludzie,ktorych wymordowal Potopem? Powoluje do zycia swojego umilowanego syna Jezusa by Go potem kazac okrutnie zamordowac i jako jakas „ofiare” okupu kaze zlozyc samemu sobie? Obdarzyl czlowieka „wolna wola” wiedzac doskonale do czego zdolny bedzie czlowiek? Bomba atomowa zabila w ciagu zaledwie kilku sekund ponad 100-tys.istnien ludzkich! Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono male niewinne dzieci do gazu. Na smierc! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa twarza ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie…Bog ma widocznie upodobanie w ludzkich cierpieniach. dlatego sa wojny,konflikty, choroby,glod i wolna wola. I tak jest odbierane czlowiekowi Prawo do korzystania z Radosci Zycia.

   3. Moze jeszcze dla podtrzymania temperatury entuzjastow Katolickiego Boga to przytocze tutaj cytat z Biblii Ksiega Hioba (Joba)..”Bog razem z Szatanem (jak rowny z rownym) uzgadniali jak tu dolozyc Hiobowi? Szatan wymordowal Hiobowi cala rodzine i dobytek. Samego Hioba dotknal straszliwa choroba. Jednak zone Hioba oszczedzil! Tylko dlatego zeby ktos mogl sie Hioba zapytac dlaczego po tylu cierpieniach nadal w Boga wierzy? Czyzby Bog nie wiedzial do czego bedzie zdolny Hiob? Cala ta Biblia (Pismo Sw.) jest to zdeformowany katalog watpliwych wydarzen ponaginanych do wyznaniowych potrzeb. Czytajac uwaznie dostrzezesz wrecz niewiarygodne opisy mordu i okrucienstwa,w ktorych ten Bog ma upodobanie. Jak dlugo jeszcze beda wykorzystywane roznego rodzaju portale internetowe by trzymac czlowieka z dala od Prawdy?

   4. Pismo sw. (Biblia)..Ew.Mateusza 19:11… ” A On im powiedzial:
    Nie wszyscy pojmuja te sprawe,tylko ci,ktorym jest dane „…
    Tak wiec boska uczciwosc i szczerosc wobec czlowieka jest kaprysem tego Wszechwiedzacego,Wszechmocnego i
    Wszechmocnego i Doskonalego Katolickiego Boga Jahwe (Jehowy). Czytajcie te sw.Pismo z uwaga a dowiecie sie wiecej…

   5. Pismo sw. (Biblia)..Ew.Mateusza 18:9…” A jesli cie oko twoje gorszy wylup je i odrzuc od siebie.
    Lepiej jest dla ciebie z jednym okiem wejsc
    do zywota,niz z dwojgiem oczu byc wrzuconym do Piekla Ognistego „…
    Najlepiej zebys wystrzegal sie swojej ludzkiej natury ?!

   6. Ja też uważam, że Pan Bóg karmi się cierpieniem, jest tyle niesprawiedliwości, ale kto jak nie Bóg ma prawo do tego…
    Gdyby nie było Boga kogo byś obwinił, człowieka? Wyszła by jeszcze większa masakra… To całe cierpienie jest po coś, a Ci co cierpieli te dzieci co szukały pomocnej dłoni, na pewno będzie to im wynagrodzone w Niebie, może to wszystko co piszesz co Cie boli było po to byś zrozumiał to Ty Mateusz, bo jesteś jedynym na tej Ziemi który może to zrozumieć, to cierpienie które nosisz w sercu, jest po to byś wiedział, że to nie Bóg jest zły, tylko My.
    Nie obrażaj się na Jezusa, nie wierz w Jehową, poszukaj czegoś głębiej… w modlitwie może..? Mnie boli to samo co Ciebie, ale umiem już z tym żyć, bo wiem, że zło widzą tylko Ci co nie widzą dobra, ja nie widzę zła, widzę dobro, dlatego widzę Boga dobrego, starającego się by każdego zadowolić, a życie jest takie, że jesteśmy obserwatorami, tego złego również, można zadawać sobie pytania, odpowiedzi są tylko w Bogu. Tym prawdziwym Jezusie. Pozdrawiam Ciebie Mateusz.

   7. uważacie tych ufonautów za boga, bogów ? prawdziwy Kreator by wyłączył światło i po wszystkim ! a tu jakieś potopy , nagonki , laboratoria genetyczne w edenach ? Taki „Ojciec” Pana Tadeusza to widać ze to Kreator, Programista,Informatyk , to praca nad energiami ,a nie latanie po pustyni za jakimiś plemionami aby ich załatwić ładunkiem atomowym .

   8. „Przez 6000 lat Bóg był łaskawy i wybaczający w stosunku do człowieka i nie pozwalał Szatanowi na pełną kontrolę nad ziemią. Gdy Jezus umarł na krzyżu zadał Szatanowi śmiertelny cios i pokonał śmierć, piekło i moc grobu raz na zawsze dla wszystkich. Tak jak Jezus powstał z martwych, tak i my powstaniemy, i otrzymamy nowe ciała, takie jak otrzymał Jezus trzy dni po Swoim ukrzyżowaniu. Pismo Święte naucza nas, że Szatan zranił Jezusa w piętę, ale Jezus zmiażdżył jego głowę. W tym końcowym roku przed powrotem Chrystusa na ziemię, wiek łaski się zakończył i rozpoczął się dzień gniewu Boga. Śmiertelna rana na głowie Szatana została tymczasowo wyleczona i wolno mu teraz robić na ziemi to, na co ma ochotę, a Jezus go nie powstrzymuje.Bóg jest Bogiem doskonalej miłości i porządku ,a chaos jaki widzisz wokół siebie jest skutkiem działania szatana i jego mocy ciemności.Bóg po prostu daje ludzkości to,na co ludzkość zasłużyła z powodu jej grzechów,w nadziei ze więcej ludzi zwróci się w wierze do Niego,zanim ich wieczny los zostanie przypieczętowany.Bóg nadal daje Ci możliwość,by przyjść do Niego .Pielko,które teraz doświadczasz,jest niczym w porównaniu do wieczności w ciemności i oddzieleniu od Boga
    ” „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony. Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego. A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.” Ew.
    Jana 3:16-19 „A takie jest to świadectwo. że żywot wieczny dał nam Bóg, a żywot ten jest w Synu jego. Kto ma Syna, ma żywot; kto nie ma Syna Bożego, nie ma żywota. To napisałem wam, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie żywot wieczny.”
    1 Jana 5:11-13
    „Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz.”
    Rzymian 10:9 „

  1. Święty Mateusz – wg.nowego testamentu byl celnikiem, a później dopiero zostal apostołem Jezusa.Prawdopodobnie on napisal jakąś część Ewangelii.

   Jego święto jest obchodzone 21 września lub 16 listopada.

   Mateusz z hebr. mattānya ‚dar Jahwe’, znaczy więc to samo co Dorota, Bogdan, Teodor, Bożydar.
   Święty Mateusz Ewangelista jest czczony zarówno przez katolicyzm i zarówno prawosławię.

 5. Ja widzę to tak pani Barbaro, najpierw opowiem wszystkim w jakim to brutalnym świecie żyjemy, jakie to zagrożenia na nas czyhają, jakich technik się używa żeby nas zniewolić, jak bardzo jesteśmy chorzy i zagubieni .A potem opowiem jaką mam moc,której nie posiadają inni, że jestem w stanie naprawić ten świat i uzdrowić ludzi tych co co mnie przyjdą, doprowadzić ich do szczęśliwego i wspaniałego życia.
  Będę się starał żeby być bardzo przekonywujący w tym co mówię.
  Tylko najpierw podam numer konta na które należy wpłacać kasę.
  Pozdrawiam i życzę udanej współpracy z panem Swerdłowem.

Comments are closed.