Otwarte Forum Tematyczne – 23.10.2017

Rozmowa z Jadwigą Łopatą i Julianem Rose na temat narady liderów środowisk niezależnych, która odbędzie się 28-29 października 2017r.
Inicjatorami tego spotkania są m.in Robert Wagner, Janusz Zagórski, Edyta Jaroszewska, Jan Taratajcio, Julian Rose, Jadwiga Łopata i Jolanta Dal.


„Fruwaj na własnych skrzydłach” – czyli o tym dlaczego tak trudno jest iść w życiu do przodu, wyjść poza określone schematy i rytuały wyobrażenia siebie. O tym najlepiej wie z własnego doświadczenia Marcin Antoniak od lat zmagający się z porażeniem mózgowym.


Dyktowanie Indianina, świętego don Juana Matusa o śmierci. Duchowy opiekun Roberta Gajdzińskiego dyktuje o swojej śmierci oraz ilustruje na przykładach jak Jezus Bóg pomaga w momencie śmierci lub zabiera kogoś w szczególnych przypadkach.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ NA ALLEGRO KSIĄŻKI:

http://allegro.pl/uzytkownik/ksiazkireality?order=m

W razie pytań prosimy o kontakt:
Sławek
ksiazkireality@gmail.com
tel. 796328145


5. audycja zrealizowana w ramach prozdrowotnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. W tym odcinku został podjęty bardzo ważny temat dla zdrowia kobiet, a mianowicie prawidłowa diagnostyka piersi. Z coraz częstszych przypadków kobiet zgłaszających się do Akademii z diagnozą zmian nowotworowych w obrębie piersi okazuje się, że około 80% zostało mylnie zdiagnozowanych. Kwalifikacja ich do terapii antynowotworowej jest błędem, co jednoznacznie wykazuje Aliaksandr Haretski w prezentowanym materiale. W większości przypadków przyczyną jest… zalegający w piersiach pokarm (mleko) i to u kobiet, które dawno są po menopauzie. Wydaje się, że obecne zatrucie naszego środowiska (wody, powietrza i żywności) osiągnęło poziom zaburzający równowagę hormonalną i stąd brak blokowania laktacji.


 

9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.10.2017

 1. Mnie oblicze zycia sie niepodoba .Pies drapal ze smiercia
  Totalnie sie wkutafonilam Boris Berezovsky jest swietnym pianista . Ja lubie w jego wykonaniu Muzyke rosyjska .
  Chcialam zobaczyc jakie konserwatorium konczyl a tutaj mi sie wyswietlila ta geba zaprzeproszeniem , ktora sobie zrobila takie samo nazwisko i jest sprzedajnym busnesmenem . Boris Berezovsky, the pianist, is forever overshadowed by Boris Berezovsky, the businessman.
  Cos tutaj jest nie wporzadku na tym swiecie .
  tak sie traktuje porzadnych ludzi i utalentowanych artystow sprzedajnymi jews , ktorzy sobie porobili inne nazwiska i to ciekawe dobre nazwiska . Nie mam nic do pianistow zydowskich , ktorzy uzywaja swoich nazwisk
  To jest faktyczny Berezovsky https://www.youtube.com/watch?v=5fq-_er5cQk
  A to jest sztuczna kukla Berezovsky ograbijaca ludzi z pieniedzy http://www.jewornotjew.com/profile.jsp?ID=1598
  No nie chyba nie bede mogla spac ze wscieklosci 🙂

 2. Dyktowania same w sobie są autentyczne to fakt , ale dlaczego ci bogowie świeci itd trzymają ludzkość w sidłach karmy ? Ok, oko za oko , ale jak wytlumaczyc pogromy w wojnach ostatnie 2 tys lat to nieustanne wojny ,ubiegłe stulecia to kilka setek milionów ofiar zamordowanych zagłodzonych zainfekowanych itd wychodziłoby na to że wszyscy co zginęli to byli mordercy , ktoś powie uczymy się, ale czego niby ,komu to niby pasuje tu i tam ? ile razy trzeba nie zabić aby dać się zabić ? kwestia pomorów ludzkości epidemie i inne , to zemsty bakterii i wirusów ? niby świat ma być piękny ludzkość karana karmą i jest coraz gorzej !? a moze to ewidentne wiezienie a dusze mówią tylko to na co im klawisze pozwolą ? Indian północnych wymordowano Aborygenów wymordowano i wiele innych Narodów co jest tutaj nie tak , gdzie ta wolna wola otwartość ? pozwolenie na dyktowanie ? dlaczego Kennedy nie moze niby powiedzieć dlaczego było Dallas ? wszędzie tam gdzie są ograniczenia zakazy nakazy to jest Perfidna Dyktatura . Kennedy powinien chyba powiedzie kogo ma zabić w następnym życiu ? a gdy zabije w ciele to zapewne będzie musiał ponownie być zabity , i tak nie będzie ” Końca Królestwa Niebieskiego”, czytaj( Matrixowego ) tutaj rozmowa z Aniołem Stróżem https://www.youtube.com/watch?v=BoJWiG_BZXs

 3. Zobaczcie co te dupki Polskiego Rzadu zrobily. Parszywe scierwa , ludzie po calym swiecie mysla , ze my Polacy i Rosjanie mamy problem ze soba . Zobaczcie ten wpis pod Szopenem a gra go Evgeny Kissin
  Ja nie mam i moja mama tez nie ma . U mnie pol rodziny mowilo po rusku i spiewalo piosenki rosyjskie .
  O co chodzi tym krzyzackim homocapensis rzymsko-katolickim oprychom niszczacym slowianskie rody i genetyke .

  Taki wpis na przyklad duzo wyjasnia o plotkach politycznych na temat Polakow i Rosjan .
  Alex MarquezTV
  1 year ago
  One of the best pianists of our time. Hear a Russian pianist playing Polish music is certainly a historic reconciliation that the magic of classic music can provide.
  40 ludzi lapka w gore

Comments are closed.