Otwarte Forum Tematyczne – 23.11.2017

Nagranie archiwalne z X 2010 r.
Zapraszamy do wysłuchania niesamowitej historii, opowiedzianej przez Grzegorza Nowaka na XIV UFO Forum w 2010 r. we Wrocławiu. Wszystko wydarzyło się na Górze Św Anny.


Z cyklu „Oblicza władzy”, Robert A. Gajdziński przedstawia dyktowanie Napoleona.


Janusz Zagórski rozmawia z Walentyną Mokhno – uzdrowicielem duchowym z Ukrainy.


22 listopada 2017 na połączonym posiedzeniu komisji: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochrony Środowiska na temat zmian ustawowych w sprawie GMO – doszło do starcia rządzących z przedstawicielami organizacji i środowisk pozarządowych.


 

40 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 23.11.2017

 1. DO POLEK I POLAKOW =oraz Vojttka admina aby ten apel zamiescil =zamieszczam jednakowe texty moje i innych niech ZACZNIE SIE DZIALANIE wsrod tych jak Tomek pisze rozsadnie dodam madre bo ci idioci czekaja i sa gotowi na bunty ??? ===;;;http://telewizjarepublika.pl/to-cud-naukowcy-odnalezli-podwodne-miasto,57096.html to zaden cud takich miejsc i tajemnic jest skrywane przez cwaniakow i hybrydy przyspawane do wladzy . Teraz pojawilo sie i pojawia coraz wiecej ludzi swiadomie WOLNYCH i do nich kieruje apel za tydzien wchodzi po cichu przepchnieta USTAWA EKSTERMINACJI POLEK I POLAKOW a wszedzie cihco ?????????!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO TU NA FORUM NIKT ALARMU NIE WSTRZYNA =dlaczego tzw. dobra zmiana =w 2015 roku zwana ZARAZA =bo taki mieli wybor placy pomiedzy DZUMA A ZARAZA = i ta zaraza robi jakiej zabawne ruchy w stylu 500+ itp. a zarazem ustawowo za tydzien ma tonastapic masowo wstrzykiwanie =SZCZEPIENIA /RTEC =w kazdej szczepionce/ =rtec blokuje szyszynke i ludek staje sie obezwlasnowolniony i gotowy isc na smierc /pisze tak celowo bo jak to mozna nazwac innaczej???/ w czasie II wojny ludzi oszukiwano wprowadzajac ich do kompieli=gazowania / a teraz ZMUSZA SIE JAKAS USTAWA ludzi=hybryd =bo jak ich mozna nazwac ??? skoro w sejmie przeszla i p. prezydent podpisal i wchodzi w zycie za tydzien od 1.12. 2017 NIKT nie protestuje i CISZA =tu naforum sa klotnie o jakies bzdurne sprawy i tematy i wystepuja podobne hybrydy ktore zamulaja fakty ??? czy nie czas zajac sie tym co TERAZ JEST GROZNYM ZJAWISKIEM ZABIJANIA POLEK I POLAKOW pod przymusem zanim jest czas koniecznym jest przeciwstawienie sie temu ZJAWISKU =piszmy do wszystkich co sa byc moze jeszcze ludzmi a jak nie to usunmy ich odspawajmy od wladzy albo byc moze macie inne rozwiazania tego tematu??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest jeszcze OPCJA PRZEJSCIA PRZEZ PIELUCHY PO RAZ KOLEJNY!!!!!!!!!!!!!???????????? co do szczepien temat mam sprawdzony w stowarzyszeniach mowiacych STOP SZCZEPIENIOM =potwierdzily to ze to sa fakty. Kieruje otwartym TEXTEM PROSBE DO JANUSZA ZAGORSKIEGO ABY PODJAL I ZAJAL SIE TYM TEMATEM = WRAZ Z PANEM ZIEBA I POKIEROWALI TYM TEMATEM NA FORUM . Co do piszacego ten texty moje 4 litery i cialo jest w uk. mam jednak syna + wnuki + rodziny =ktorym brak swiadomych faktow i tez sa w spiacymi ludzmi = oprocz mego syna ktory czynnie dziala i to on potwierdzil mi ze fakty sa co do szczepien a jak przekazalem jemu ta info=fakty to szczeka jemu opadla i brak bylo slow czy to mozliwe???????????!!!!!!!!! sorry ze byc moze chaotycznie pisze jestem wstrzasniety takim obrotem spraw i takimi FAKTAMI . Jest w necie taka ilosc bzdetow i info faktow a ten TEMAT UWAZAM ZA NR. 1 NA TERAZ. z powazaniem jan piotr kutereba

 2. Na Swietej Gorze wszystko sie moze wydarzyc Dlatego nazwana jest Swieta .
  Technologia astralu A. I lubi swiete miejsca :0
  Kiedys sie zapytalam mojej znajomej z AU Argentynki .Dlaczego leci do Argentyny przez USA . No i dlatego juz rozwiazalam zagadke lotow 🙂
  To bylo jej stale latanie przez USA .
  http://www.flatearthvideos.org/flights/4593947418

  1. no i Johannesburg przez Dubai do Sydney . kartografia dużo się pociła aby to ukryć, mapy , azymutalne (płaszczyznowe),stożkowe,walcowe,umowne a wielkości
   i odleglosci , skala mianowana, skala liczbowa , skala liniowa diabeł tkwi w szczegółach czyli różnorodności map tam są ukryte faktyczne odleglosci jak i pozycje , Japończycy chcieli rzeczywiste wymiary włożyć na kule no mimo super komputerów fiasko z umiejscowieniem tego na kuli , i jeszcze to Merkator aby gnojowicy Gojom wlać w łepetyny https://www.youtube.com/watch?v=lPNrtjboISg cały ten zamęt to sprawka ukrywania względnej płaskości Ziemi, jak logo dla idiotów zjednaczanych

 3. ponizej zamieszczam kolejne linki wpisy innych ktorzy czynnie tentemat SZCZEPIEN =MORDOWANIA POLEK I POLAKOW TAK UWAZAM TRZEBA NAZYWAC SPRAWY I FAKTY PO IMIENIU = PROSBA DO pana Vojtka ADMINA aby zaprzestal zamieszcza ===vv===== ta hybryda atakuje wszystkich naFORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? albo niech podpisze sie z imienia i nazwiska i zacznie byc conajmniej LUDKIEM =okazuje sie ze potrafi swiadomie cos napisac ??? oto inne wpisy z wczoraj uwazam ze potrzeba je publikowac co dzien i wstrzac dzialania madre i ROZSADNE NA TERAZ!!!!!!!!!;;; lumen pisze:
  23 listopada 2017 o 12:38
  NWO – 10 przykazań Iluminatów – Monument informujący O Redukcji Populacji Film Dokumentalny Lektor
  Jw Ex https://www.youtube.com/watch?v=UM0VG_MQg0c
  Odpowiedz
  zwykły…pacuś. pisze:
  23 listopada 2017 o 13:43
  Pamiętajcie o ROZWADZE, to bardzo przydatna cecha osobowości !!!! (tak mi przyszło na myśl, myśląc o Nas)
  Odpowiedz
  do Polaków pisze:
  23 listopada 2017 o 17:27
  Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego
  Minister Zdrowia forsuje groźny zapis w ustawie:
  Do szczepień – zamiast lekarzy –
  mają kwalifikować pacjentów pielęgniarki.

  Zgłoś swój sprzeciw!

  Szanowni Państwo,

  Czas bić na alarm. Ministerstwo Zdrowia właśnie zatwierdziło przygotowany przez lobby farmaceutyczne bardzo niebezpieczny dla polskich pacjentów projekt ustawy.

  Chodzi o projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Ogromne wątpliwości budzi zapis, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.

  To bardzo groźne dla naszego zdrowia

  Pielęgniarki nie mają wystarczających kwalifikacji medycznych do oceny stanu zdrowia pacjenta. Tym bardziej nie znając jego historii chorób, nie mając dostępu do jego pełnej medycznej dokumentacji, nie są w stanie kompetentnie ustalić, czy nie istnieją przeciwwskazania do szczepienia.

  Tym bardziej, że szczepionki przeciw grypie są – ze względu na swoją specyfikę i proces powstawania – praktycznie nieprzebadane pod kątem bezpieczeństwa ich stosowania.

  Jeśli ustawa przejdzie w proponowanym kształcie, grozi to zwłaszcza osobom starszym i przewlekle chorym poważnymi komplikacjami zdrowotnymi.

  Ten zapis pozwoli koncernom
  farmaceutycznym omijać prawo

  Nie jest bowiem jasno określone, kto miałby dokonywać wyboru konkretnej szczepionki, którą pielęgniarka podaje pacjentowi.

  Obecnie czyni to lekarz, kierując się swoją wiedzą medyczną. Rozszerzenie możliwości kwalifikowania do szczepień na pielęgniarki sugeruje przekazanie im również prawa dokonywania wyboru preparatu.

  Tym samym projekt ten stwarza firmom farmaceutycznym szansę łatwego dotarcia do osób decyzyjnych i wywierania na nich wpływu w celu promowania swoich produktów.

  Prawo znacznie ogranicza bowiem koncernom możliwość wpływania na lekarzy (pamiętamy jeszcze nie tak dawne wycieczki zagraniczne i inne kosztowne prezenty fundowane lekarzom, którzy wystarczająco często przepisywali pacjentom leki danego koncernu).

  Jednak w przypadku pielęgniarek niczego im nie zakazuje.

  Mamy czas do 30 listopada br.,
  aby zgłaszać sprzeciw do projektu ustawy
  30 listopada br. mija termin na konsultacje publiczne projektu tej ustawy. Jeśli nie zostaną zgłoszone żadne uwagi, będzie on przekazany do zatwierdzenia przez rząd, a potem do przegłosowania w parlamencie.

  Pozostało niewiele czasu. Dlatego podpisz, proszę, skierowany do Ministra Zdrowia sprzeciw wobec proponowanego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Apelujemy o wykreślenie z niego art. 16b ust. 4, który mówi o tym, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.

  Zgłoś swój sprzeciw

  Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego- http://www.iozn.pl
  ul. Tużycka 8 lok. 6, 03-683 Warszawa
  kontakt: kontakt@iozn.pl
  Odpowiedz
  do Polaków pisze:
  23 listopada 2017 o 17:34
  Zgłoś swoj sprzeciw
  .. https://www.crpo.org.pl/petycje/stop-uprawnieniom-do-szczepien-dla-pielegniarek,13
  Odpowiedz
  Kalina pisze:
  24 listopada 2017 o 08:40
  Oni tutaj wszyscy sa w oblokach ( szczepionki GMO ) to jest pieprz i sol do potrawy )ale nie takie obloki ProszePanstwa sa wam wskazane . Depopulacja wedlug NASA dokumentu wlasnie na zalaczonym obrazku nieba polskiego . NASA nie zbierala money na space program tylko wlasnie na tego typu manipulacje i powolne likwidowanie przez ich satanistow- kabalistycznych ludnosci na Ziemi . Wielebny Mr Cousto
  Zbierala tez na manipulowanie Sloncem kase . Zeby tak wycykac miliony ludzi to sie w glowie nie miesci i do dzisiaj to sie dzieje tak gleboko jest zakorzeniony we wszystkich space program .Popatrzcie na siebie jak mozna wami manipulowac . Wystarczy zabrac wszystkim zdolnosc samokrytycznej obserwacji . I wlasnie to wam zabrali . Mama mi mowi dzisiaj bedzie pogoda bo tak mowili w TV . Ja jej mowie poprostu otworz okno i ocen sytuacje albo wyjdz i popatrz do gory na niebo .
  Jak przyjechalam do Polski to mowilam ludziom . Dziwna zupe macie na niebie. To nie jest naturalny stan pogody . Ha ha ha total ignorancja I tutaj na forum jestescie podobni i w NTV tez . Zeby nie widziec i nie czuc komory gazowej w ktorej jestescie i koncentracyjnego obozu smierci. Wojna juz jest i to jedyna satanistyczna instytucja wielce ceniona pelna durnych kosmonautow polglowkow wlasciaie cwierc inteligentow „kosmonautow „bo jakbyscie ich posluchali i zobaczyli body language tych kretynow mordercow to byscie zrozumieni , ze to jest nazistowski program na ludzkosc -NASAuzurpuijaca sobie prawa kosmiczne i klamstwa manipuluje cala ludzkoscia na ziemi .

  Jacques-Yves Cousteau ciekawe co On tam gadal o depopulacji . Zabawa z ludzkoscia te obrazki Obwiniania ludzi za wszystko i to byl niezly falsz . Falsz , ktory dal nie uczciwy obraz ludzkosci a wygladzal ochydny charakter polityki swiatowej inspirowany przez NASA programy .Wiadomo przeciez , ze korporacje roznego typu doprowadzily do zalatwienia ziemi i jej srodowiska ale obwinia sie ludzi za to , ze pol ludzkosci robi swoje odchody po lesie i podciera sie liscmi .
  W czasie okupacji hitlerowskiej Cousteau działał we francuskim ruchu oporu, za co po wojnie otrzymał Legię Honorową.
  Francuski badacz był zdecydowanym przeciwnikiem eksperymentów nuklearnych, czemu dał wyraz w trakcie wizyty prezydenta Charles’a de Gaulle’a w Monako.
  By przeciwnikiem naprawde ?
  Byl tez propagatorem idei wytluczenia pol populacji na Ziemi .
  Kto wie czy na UN konferencji w RIO nie dla idei dla NASA slynny badacz podwodnych krain . Dla mnie sprzedajny bandyta wojskowy marynarz .
  Patetyczne sa te obrazki . Ochydne wrecz . Totalna manipulacja ludzkim umyslem http://www.gettyimages.ca/photos/earth-summit?excludenudity=true&sort=mostpopular&mediatype=photography&phrase=earth%20summit&family=editorial
  Odpowiedz

  1. Janie, ta petycja pachnie mi manipulacją świadomością Polaków. Nie jest właściwe walczyć o to kto będzie kwalifikował do szczepienia, pielęgniarka czy lekarz, bo oboje zrobią to co nakaże góra, bez oglądania się na względy medyczne i bez fatygowania swojego sumienia. Problemem jest sama trutka którą zmuszeni będziemy przyjmować. Należy zgłaszać sprzeciw przeciwko ustawie zmuszającej nas do przyjmowania szczepionek ze znanych trucizn plus nie wiadomo czego jeszcze, również sprzeciw przeciwko brakowi odpowiedzialności gwałcicieli za konsekwencje tych szczepień.

  2. Aua !!!!Morduja Kalina krzyczy !!!!
   Hola hola do mordowania Janie to jeszcze nie tak blisko .
   Nie po to mam buzke nie wyparzona i dwa obywatelstwa . Nawet jak mnie ukatrupia to i tak sobie nie dam igly wbic Bo mam wstret do igiel i zrobie afere z kazdym iglanym widokiem .

 4. ALARM GMO =dziekuje Januszowi to super wazny temat =na teraz uwazam trzeba CZYNNIE w sposob madry i rozsadny zapobiec mordowaniu polek i polakow to juz za 7 dni ten proceder moze sie rozpoczac albo dzieki MADROSCI I ROZSADKOWI + WOLI + DETERMINACJI POLEK I POLAKOW ZAPOBIEC NIECH TO SIE STANIE =zjednoczmy nasze SERCA +mozgi pod prowadzeniem serc sa rowniez konieczne to jest najwazniejszy moment w HISTORII POLEK I POLAKOW =pisalem o tym w marcu i kwietniu 2017 roku jednak nawet moja wyobraznia nie przypuszczalem ze przyjdzie mi zyc i doswiadczac czegos takiego jak to ma miejsce teraz z TYMI OBOWIAZKOWYMI SZCZEPIENIAMI I EKSTERMINACJA !!! =nadal jestesmy w stanie wojny przeciez nikt z polek i polakow nie podpisywal aktu zwyciestwa ani kapitulacji =ten czas POBUDKA WSZYSTKIM i prosba o rozsadne madre zadzialanie uwazam ze potrzeba napisac do tego tzw. mistrza Jaroslawa Kaczynskiego byc moze on o tym nie wie ??????????????? cha cha cha to paranoja aby zyc w takich czasach

 5. KABARET NA ZYWO =EGZAMIN = dostalem od kolezanki ze szwecji =polecam wszystkim dla rozprezenia I SMIECHU = SMIECH ROZLUZNIA I 10 MINUT SMIECHU ZASTEPUJE ponoc 1 godzine cwiczen naszych body??? ==;;;; https://www.youtube.com/watch?v=MmtbHRsySZg&feature=youtu.be podaje bo pojawilo sie podobnie jak w latach 1980 roku bylo cale mnustwo smiesznych KABARETOW??? to tez znak ze dzieje sie dzieje duzo nawet kabarety daja przerkazy ze cos z tym matrixsem mamy koncowke??? a tu kabaret tez mamy np. z atakami ===vv=== roznym belkotem ????? cha cha cha polecam

 6. JAK ZMIENILISMY PRZEZNACZENIE UNIKNELISMY III WOJNY I POZNALISMY PRAWDE 8% ZIEMI ===;;;; https://www.youtube.com/watch?v=52NTKVukNnc NO PROSZE prosze to co podaje szanowna kolezanka Paulina to intersujace co odczowam i wiele innych istot potwierdza rowniez Paulina i wielu innych istot mowi o tym samym co i ja tu pisze o UJAWNIENIU FAKTOW I SAM doswiadczam /zablokowano mi e-mail i gluche telefony/ cha cha cha dzieje sie dzieje pozdrawiam i zachcam wszystkich do dzialania i ujawniania FAKTOW I TYLKO FAKTOW pozdrawiam

 7. Majestic ,Tomek ,Kalina i wszyscy co pisali tu o plaskiej ziemi mam dla was fakty ponizej poodaje =oj oj oj bedziecie mieli o czym pisac w weekend;;; – płaska ziemia artykuł z 11 stycznia 1907 r. z gazety i mapa ( w zał. warto przeczytać, znaleziona w świątyni buddyjskiej w Japonii, przedruk powstała ok 1000 lat temu, ponoć wykonana i dodarła do Japonii od kapłanów z Chin): https://drive.google.com/file/d/0ByXl

  -Karty iluminatii z lat 80 tych, karta płaskiej ziemi ( przeczytaj jej opis ciekawy)

  http://alexjones.pl/images/2016/09051

  – najlepsze zdjęcie satelitarne bieguna północnego z końca lat 60tych ( na południowej środkowej krawędzi widać Spitsbergen- porównaj krawędzie np w google maps – widać jego dokładnie połowę )

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/

  – filmik bieguna północnego ze słońcem wewnetrznym ze stacji

  https://www.youtube.com/watch?v=ExgAb

  – mapy nazistów środka ziemi – masz zaznaczone kontynenty wewnętrzne, bazy jakie założyli a nawet „Nowy Berlin” ich stolica na Nowej Szwabii

  https://www.ancient-code.com/wp-conte

  https://www.ancient-code.com/wp-conte

  http://media.galaxant.com/000/187/282

  – link do Chile i kopuły

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nie

  – inne mapy

  https://i.imgur.com/ULkqCIg.gif

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&…

  http://4.bp.blogspot.com/-IAz6PvPsdsE

  – a tu ten co mówi że malował ziemie i planety dla NASA oficjalne zdjecia

  https://www.youtube.com/watch?v=8dwfZ

  – a tu mapa ONZtu – czym ( jaką Ziemią ) na prawdę rządzą 😉

  http://1.bp.blogspot.com/-wnkDeO4Ze1I

  – a tu tworzenie ropy – szczotki organiczne + ciśnienie + ciepło i woda morska (od 22 minuty przez 3 minuty) opisuje badania i eksperyment Exonn w tworzeniu ropy z 1993 r. + opisuje tworzenie nowej ropy u wybrzeża kalifornii obecnie

  https://www.youtube.com/watch?v=5bTLu… (od 22 minuty przez 3 minuty)
  Video Konsultacja: http://www.paulinamoskalik.sklep.pl/p
  Odpromiennki mojej produkcji: http://www.paulinamoskalik.sklep.pl/
  Aby swiadomie programowac swoja rzeczywistosc wykonaj Cwiczenie 1 mojej autorskiej metody Coaching Binarny: https://docs.google.com/document/d/1W

  Znajdz mnie na FB; https://www.facebook.com/pages/Paulin
  Akademia Wyobrazni Pauliny Moskalik na FB: https://www.facebook.com/akademiawyob
  POKAŻ WIĘCEJ

   1. Nie są zablokowane, tylko niekompletne. To efekt bezmyślnego zaśmiecania typu kopiuj – wklej. 😛
    A przecież wystarczyło podać tylko link do tego nawiedzonego źródła… 😛

   2. U Jana Piotra maja lepszy granulat do syfonu wodnego . 🙂
    Zreszta niektore z tych linkow to i tak bym sposciala do kanalu 🙂

 8. PRZED CHWILA ZAMIESCILEM TO CO PODALA PAULINA MOSKALIK =wiekszosc tych linkow nie moge otworzyc pisze w szkole w uk. tu jest podwojny system blokad info=faktow byc moze uda sie wam zwlaszcza Majestic = Qcyp i Tomek oraz zapewne Kalina i inne dziewczyny potrawia to zrobic i niech to UJAWNINE zostanie prosz podawajcie te fakty niech zalewaja i oczysczaja falsz =klamstwa i teorie matrixsa???? pozdrawiam i dziekuje jan piotr kutereba

  1. Jakiej blokady? Po prostu to co widać na stronie YT, nie jest tym samym co przeglądarka próbuje otworzyć. Rzeczywisty link zawiera przekierowania.
   Jak ktoś BARDZO chce to obejść, to można taki link do edytora skopiować i ręcznie zbędne rzeczy wyrzucić.
   Tak łatwo was powstrzymać, o wy, „poszukiwacze prawdy”? Podstawy dobrze sprawdzonej wiedzy obalać chcecie i na nice je wywracać, a z głupim linkiem nie umiecie poradzić sobie… 😛
   Facepalm…

 9. DOBRE WIESCI O SREBNYCH SAMOLOTACH duzo sie dzieje podam obserwowalem niebo w uk. wczoraj i dzisiaj i CO BRAKUJE SREBNYCH SAMOLOTOW NA NIEBIE???????????????? CHA CHA CHA I NIEBO W UK. JEST NIEBIESKIE SA NATURALNE CHMURY a teraz koledzy z jednego stolika i onich mowi Witold Gadowski;; https://www.youtube.com/watch?v=G0SBvRT5eR4

  1. Ojciec Pio to byl czlowiek technologia Janie Piotrze . A technologie trzeba traktowac jak wode lejaca sie pomiedzy palcami .

  1. Jaki sie grzeczny zrobiles Janie Na pewno Wojtek to doceni :)No prosze juz masz mniej emocji przy pisaniu a jednak 🙂

 10. znalezione na drugim forum ntv.pl pod wystapieniem EWY PAWELA =KTOREJ BARDZO DZIEKUJE ZA UJAWNIANIE I PRZEKAZY =link ponizej zamiescilem czesciowy na wczorajszym forum a tu jest calosc w tym linku DLACZEGO ?????????? OWIECZKI I BARANKI TAK POSLUSZNIE IDA NA RZEZ!!!!!!!!!! cha cha cha to jest wg. mnie wlasnie jakby nazwac to /brak slow ??? na to zjawisko =rozdzielenie swiadomych od bez swiadomych =bez ja ???/ bestie cos takiego ??? ;;; Szczepionkom oczywiście mówimy zdecydowanie nie! Ale kto chce niech szczepi. Zapraszam na stronę https://futureonearth.wordpress.com/ gdzie powoli zamieszczam wskazówki jak uwalniać świadomość od uwarunkowań cywilizacji korporacyjnej. Proszę państwa, to co naprawdę truje to są powszechnie stosowane w przemyśle gazy techniczne. Oraz wszelkie sztuczne wyroby. Plastik + Chemia gospodarcza. Niemcy przodują w truciu – wytruli u siebie większość owadów już.
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

 11. 🙂 … ja*nie nobo we mUj niebo
  we mojej *wśy momy ynszy podlond natom y ynszom *tfórcość tysz
  yaqbyczo – *acha 🙂 …
  od onegdaj jakem zmięńył {*podgląd} znacy śem miast kapelósa zy dóRZem rondem/pszeswańaw widocznośćy-śćemńaw/ nabyw rzem
  🙂 https://lb0.dstatic.pl/images/39180128/I520x520-beret-z-antenka-orsay-czarny-00-orsay-com.jpg
  yną rzem nańjus mawe poprafqy znacy antenke pszećjn rzem na 4-śtery y ftyncas nastawa lo mńe *jasność* znacy/szczytovańe powrUćywo nazat/ 🙂 http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201208/1345240014_ihf4cc_500.jpg
  🙂 pszetarłem zaplÓscawe paczałqi y pszestał rzem waźżyć ze spósconem głowom yną http://i.viaplay.com/scandi/Viaplay_Prod_-_Scandi/854/76/ededdneddy_hero.jpg?width=1600&height=900
  🙂 y popaczył rzem łockamy CHopcyka jak*byczo aha – /zy oleńki/ https://dybuk.files.wordpress.com/2013/01/luke-pearsons-how-to-draw.jpg?w=480&h=303
  a poza y tym noto nima zmiwUj nobo
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Zi0RpNSELas

  🙂 ∞ pees *Wiara bez rozumu jest ślepa, a nierzadko błąka się po bezdrożach herezji. 🙂 wenRZyqem jaśu
  + do peesu nui taq fkuńec noto rzem jest poza jak/byczo http://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/01/kaj-ty-masz-kabel_2017-01-23_22-01-05.jpg
  🙂 … 3-ymta ta śem http://www.eioba.org/files/user28766/a212057/przycz5_small.jpg

 12. Kalina pisze:
  25 listopada 2017 o 05:40
  Jaki sie grzeczny zrobiles Janie Na pewno Wojtek to doceni :)No prosze juz masz mniej emocji przy pisaniu a jednak ????
  Odpowiedz Kalina zawsze taki bylem i jestem . Pozdrawiam u ciebie zauwazam wielkie zmiany i to cieszy widzac jak wielu tu piszacych doznaje olsnienia=oswiecenia czy jak tam zwal a po prostu UWALNIA sie z ego a pisza z sensem ,szacunkiem i zauwazaja innych stukajacych ze przeciez oni sa tacy SAMI =roznica jest tylko w wyborze dzialaniu czestotliwosci = mowic po polsku sa uprzejmi i z szacunkiem przyjazni to to samo wszak innaczej napisane. pozdrawiam idziekuje wszyskim za to ze sa tu i pisza .

Comments are closed.