Otwarte Forum Tematyczne – 24.04.2017

W dniu 21.04.2017 w Sejmie RP odbyło się połączone posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska w sprawie nowelizacji przepisów dotyczących GMO.
Po otwarciu obrad przez posła Jarosława Sachajko głos zabrał Minister Ochrony Środowiska prof. Jan Szyszko. Jego wypowiedź wywołała na sali falę krytycznych głosów oskarżających rząd i partie PiS o chęć wprowadzenia tylnymi drzwiami GMO do Polski.
To było pierwsze wystąpienie Ministra na tym posiedzeniu. Opuścił on salę na ok 1 godzinę i potem zabrał głos po raz drugi (to będzie jednak osobnym materiałem filmowym). Przepraszamy że w wielu miejscach mamy słabą jakość dźwięku. Dotyczy to szczególnie głosów z sali, które nie były zbierane przez system nagłaśniający sali.


To już po raz piąty Janusz Zagórski testuje na sobie zabiegi w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach (Centrum Medycyny Ludowej). Tym razem omawiany jest z Aleksandrem Haretskim sposób w jaki Janusz przechodził w praktyce swoje pierwsze oczyszczanie wątroby. W drugiej części rozmowy omawiane są różne przypadki osób korzystających z różnych zabiegów w tym Centrum.


Mariola Biela wystąpiła na II Konferencji „Zdrowi Ślężanie” w Sobótce. Na spotkaniu 12 marca 2017 roku prowadzonym przez Janusza Zagórskiego opowiada o swoich doświadczeniach w zabiegach bioterapeutycznych. Jest szczególnie pomocna przy chorobach skóry.


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Andrzejem Bazgierem inicjująca autorski cykl programów pt.: „WARIANTY RZECZYWISTOŚCI”.


Stop GMO – wystąpienie Edyty Jaroszewskiej – Nowak i Rafała Kaszyńskiego na połączonym posiedzeniu sejmowych komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska i zasobów Naturalnych – 21.04.3017.