Otwarte Forum Tematyczne – 24.07.2015

Prośba Dominiki Dominiak o rzadką krew AB rh+ dla jej babci. Którą można oddać w szpitalu MSWiA w Warszawie dla Barbary Rusek w dni powszednie od 7:30 – 13:00.
Dodatkowo prośba o wsparcie medytacją w intencji zdrowia dla babci w godzinach 22:00 – 22:15.


Janusz Zagórski rozmawia ze Zbigniewem Kękusiem, który od wielu lat toczy heroiczną walkę z polskim wymiarem „sprawiedliwości” i sądownictwem. Jego historia żywo przypomina słynną powieść Franza Kafki „Proces”.


Zapis wystąpienia dr hab. Zdzisława Ilskiego na XIII Harmonii Kosmosu o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. Prelekcja pod koniec zamieniła się w dyskusję, która dzielnie moderował Janusz Zagórski.

133 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 24.07.2015

   1. kucyp, a nie mógłbyś te swoje linki dawać w jednym poście?
    łatwiej będzie je pomijać, więc zrób przysługę innym pls
    pozdrawiam,

   2. Piotr pisze , „a nie mógłbyś te swoje linki dawać w jednym poście?
    łatwiej będzie je pomijać, więc zrób przysługę innym pls
    pozdrawiam,” Piotr na litość Lucyfera zacznij wreszcie pisać na temat ,Qcyp to Weteran ,zresztą nie było tu żadnych komentow , chcesz zająć miejsce Qcypa ? 🙂 to jakaś prowokacja ? jak Siara Sieracki powiedzial https://www.youtube.com/watch?v=RWrBzqm4OKY

   3. @Majestic: Piotr na litość Lucyfera zacznij wreszcie pisać na temat ,Qcyp to Weteran
    *
    Hmm a znaczy te linki wklejone przez Wetrana są na temat .. a który/jaki za przeproszeniem .. na swój .. że się tak zapytam :o)))))))))))

   1. Qucypek 🙂 Ale słuchania 🙂 same nowości dla mnie, super wpadają w ucho aż tańczyć i śpiewać się kce 🙂

   2. no proszę !?”same nowości dla mnie, super” pisze Goldi ,a Piotr już szubienice zbijał ??? co za peszek ? 🙂 🙂 🙂

  1. Jeśli to nie jest riposta, pastisz do którejś z audycji, to ja też pozwolę sobie tak „odniechcenia”
   Ten z wąsem to ich ojciec? szwagier? Jedno zbliżenie poświęcił mu kamerzysta, którego doczekał się pod koniec teledysku. Ewidentne faworyzowanie młodych i pięknych
   Ta czarna małpa w czerwonym (jakby powiedział o niej nieboszczyk prezydent) która śpiewa, m.in:
   „W taką zimę, poniżej zera,
   jak w czarno-białym filmie
   jeśli zakocham się,
   to zakładam sweter i wychodzę
   z pędzlem i z farbami
   i maluję,”
   potańczyła byse bardziej, ale tych dwóch nie robi jej miejsca, ściśnięta jak w imadle wciąż tylko musi uważać na wibrujące blisko jej twarzy gryfy, może pozwolić sobie co jedynie na potrząsanie głową (tzw mózgotrzep) w miejscu,
   co by tu jeszcze zauważyć.. chyba nic, szkoda prądu

   1. Wiktoria: extra muza/dźwięki .. i nie ma „mózgotrzepu”

    Nie ma…bo tu nic (na wizji) nie ma… poza muzyką
    ..Zresztą ten gatunek… o Romowych korzeniach

  2. „chyba nic, szkoda prądu”
   miało byc tu (w sumie bez większego znaczenia)

   1. jes OK, prawidłowo „rozrzuca” wpisy, kol. Qcyp o to zadbał, mniejsza dlaczego, może z nudów (demokracja bezpośrednia – co nie zabronione -to dozwolone 🙂

  3. „chyba nic, szkoda prądu” (czyt. całość)
   miało byc tu (w sumie bez większego znaczenia)

  4. Linki do utworów piosenkowych bez polecenia czy dedykacji, do nikogo więc tak jakby do wszystkich

   1. @Gregory: Linki do utworów piosenkowych bez polecenia czy dedykacji, do nikogo więc tak jakby do wszystkich
    *
    Hmm .. nie tak jakby .. bo nawet jakby były TU polecone/dedykowane to i tak TU byłyby do/dla wszystkich .. przecież nie jesteśmy TU w wąskim gronie u cioci na imieninach .. i nic nie idzie do/na uszko jak niektórzy dziwnie myślą .. a na świat cały .. nieprawdaż :o))

   2. Victorya: „A jednak trudno i się z tym zgodzić”

    i tak i nie do końca tak… Jeśli coś jest stricte bezpośrednio do kogoś, to czyż nie bardziej trzeba liczyć się własnie z tym? Zawsze powinnaś liczyć się z tym, że usłyszysz: „To nie do ciebie” – o ile tylko forma Twojej odpowiedzi nie spodoba się nadawcy wpisu. I będzie miął do tego prawo. Uważam że niektóre wpisy są należą do ściśle prywatnych, co należy uszanować ciszą, lub odnosić się do nich z ostroznością bez wżynania się np. między wódkę i zakąśkę czy też między młot a imagło. Tak że…wiesz 🙂 …prawdaż ? 🙂 Tak może się mieć z dedykacjami kierowanymi docelowo żtp (że tak powiem)

   3. Gregoryj .. masz prawo się zgadzać i nie zgadzać .. ja też mam takie prawo .. wszyscy maja takie samo prawo .. bo czyż są równi i równiejsi !?

    Uważam że prywatne/intymne wpisy należy pisać prywatnie przy osobnym stoliczku z wódką i zakąską i wtedy wara .. a publikując na ogólnym forum godzimy się by wszyscy mogli dzielić się przemyśleniami i nie ma tu wtedy wżynania się np. między wódkę i zakąskę czy też między młot a imadło.

    Zaiste zawsze trzeba liczyć się z tym, że usłyszysz: „To nie do ciebie” – o ile tylko forma twojej odpowiedzi nie spodoba się nadawcy wpisu. I będzie miął do tego prawo takie samo jak ten co się włączył a nie werżnął .. w dialog .. publiczny właśnie !

    Każdy reaguje na swój sposób dają świadectwo o sobie i ma do tego prawo. Tak że…wiesz :o) …prawdaż ? :o))))

   4. Podsumowując :o)))

    Na publicznym forum każdy ma prawo włączyć się do każdego opublikowanego dialogu i/ale jednocześnie każdy ma prawo uznać to za wżynanie paradoksalnie .. wszak każdy ma prawo kompromitować się i każdy ma prawo zauważać ten fakt .. dzielić się przemyśleniami

    Natomiast prywatny stoliczek/pokoik/domek z wódką i zakąską to już inna bajka i słowa są kierowane tylko do uszka albo wybranych osób/do towarzystwa .. często wzajemnej adoracyji .. no i wtedy innym wara .. puk puk zamknięte .. nieprawdaż :o))

 1. jeśli macie blask w oczach /jeśli pragniecie WIEDZY,ZADOWOLENIA SZCZĘŚCIA,MIŁOŚCI BĄDŹ JUŻ TO WSZYSTKO MACIE BĘDZIECIE ŻYĆ WIECZNIE

  Qcyp……………………………………

 2. Thank you Qcyp
  I am forever young 🙂
  Yes I Know .
  How to do it for the first time ?

 3. czy jest jakaś szansa ze będzie coś o Jorgosie Paschalidis-ie i jego odkryciu???
  czy raczej nie ma na co czekać?

  //
  Będzie materiał z Harmonii… Cierpliwości. Są wakacje, urlopy, upały itp. Weź wyluzuj, walnij browca, umów się na randkę z żoną/dziewczyną. Korzystaj z życia póki możesz jeszcze uczynić go pięknym dla siebie i bliskich.

  Voytek – [Admin]

   1. .. zaiste .. kolo normalnie zapytał .. ale jak to nigdy nie wiadomo co na kogo zadziała jak czerwona płachta na byka .. ludziska maja problemy ze sobą jak tu często widać po reakcjach .. a przerzucają je często gęsto na innych .. nie nowina .. niestety .. fuj

  1. Voytek – [Admin] pisze „Korzystaj z życia póki możesz jeszcze uczynić go pięknym dla siebie i bliskich.” z drugiej strony to brzmi jak przestroga ,ostrzeżenie ? jakiś armagedon po wakacjach ?

   //
   Kombinuj, kombinuj… ale bardziej chodziło mi o rodzaj uniwersalnego motta na co dzień dla każdego 🙂

   Voytek – [Admin]

   1. widzisz Qcyp miałem racje , ale dziękuje Voytek – [Admin] za odpowiedz :),to będę udawał ze nie będzie armagedonu na wschodniej granicy . I dalej nie wchodzę w drogę Adminowi mimo wszystko należny respekt , w kontekście „rozdrapią nas kruki i wrony ” dlatego Prawe Prawo trzeba przestrzegać , nie pamiętam kto to napisał odnosnie kruków , no ale ktoś napisał i ma to jakiś sens , chyba ze będą tu ornitolodzy i mi ripostę zmalują ?

 4. https://www.youtube.com/watch?v=o0Zr6q1yuS8

  23 lipca 2015 roku mieszkańcy Wysp Owczych zapędzili do zatoki i zabili prawie 200 grindwali (delfiny morskie)
  Zatoka spłynęła krwią martwych zwierząt, których zwłoki po prostu pozostawiono w wodzie. Kiedyś przynajmniej te zwierzęta były przeznaczone na zapasy żywności… dzisiaj to tylko krwawa tradycja, broniona w imię „wolności” i „niezależności” od Uni Europejskiej

  1. macu66 ,wojny,rzezie, rytualne uboje, krucjaty, swiete wojny, inkwizycje itd kto to lansuje przez tysiąclecia ?! obecnie ponad 80 % upraw to pasze dla zwierząt , biomasy , i niby paliwa oleje, itp .wcale nie musimy zabijać, hodować , wystarczy przywrócić równowagę w żywieniu ,znaczy odnowić uprawy dosłownie setek roślin w wiekszosci celowo zapomnianych albo wyrugowanych machinacjami „ekonomicznymi” różnorodność zapewni człowieczeństwu wszystkie potrzebne składniki do trwania w zdrowiu .Po takich scenach świat powinien protestować , gdzie są zielone partie , obrońcy zwierząt ,oni wszyscy niejako biorą za to pieniądze, gdzie presja ludzkości ,czy tam tez czyta się swiete księgi i mówi nie zabijaj co niedziele ?? ? Trzeba im wytlumaczyc ze takie manifestowanie „niezależności” to rodzaj ludobójstwa tym bardziej ze jest to dla samego zabijania na oczach dzieci ,jeżeli będą to co roku oglądać ? nie zdziwi fakt ze swoim pieskom i kotkom będą robić puku , a później jak znalazł ,czlowiek to tez krwisty kawałek mięsa .

 5. Wiktoria pisze:. a teraz jedna z moich ulubionych .. nie ma to jak zagubić się w raju ..

  O nie ,tylko nie to!!! Znów będą mi się śniły koszmary brrrrrrrr………………….? 🙂 🙂 🙂

  1. No nie !! to coś ten twój raj koszmarny .. taki piekielny raj z koszmarami .. fuj…………….!?

   1. Noo klasyka Fuj :o)))))))))) wspieramy cię wspieramy cię wszyscy się wspierajmy :o)))))))))) dzisiaj wszyscy się wspieramy :o)))))))))) las wspierających dłoni :o))))))))))))))))))))))))

 6. Kucyp 🙂 toż Ty jesteś dojrzały facet a nie czaisz bazy w ogóle. Wiktoria Ciebie tu uwodzi klimatyczną muzą, przezwyciężając strach (co to świat na to powie :D, znamiona manii prześladowczej? :D) lub dając upust swej megalomanii 😀 (ze świat niby cały patrzy).. a Ty nic i jeszcze wybrzydzasz .. a fe.. zaprosiłbyś Ją na tę swoja plażę, jakiś zamek dla niej zbudował z piasku.. zresztą co ja Ciebie będę instruować co tam zrobić 😀
  A na poważnie, albo i nie za bardzo :D, to jakoś tak Was widzę w duecie:
  https://www.youtube.com/watch?v=KWZGAExj-es
  a dla Wiki extra:
  https://www.youtube.com/watch?v=HOyhbCMZI38

  Tak, na tym forum jest jak „u cioci na imieninach”, taki ma urok swój własny, niepowtarzalny i żaden cenzor, ani strażnik moralności czy czego tam jeszcze, tego nie zmieni 😀 Ludzie wolni nie przejmują się co świat na to co piszą, mówią i czują…bo wiedzą, ze to oni tworzą swój świat a nie odwrotnie.

  Do Miłego i bez fochów proszę 😀 😀 😀

  1. I dla @ll … nie tylko jako świadomość kolektywna mordujemy siebie, innych i tę piękną planetę. Potrafimy kochać, oddać życie nawet i za „wroga”, jesteśmy altruistyczni i tworzymy piękno.. i piękną muzykę też. Jesteśmy niezwykli i rozdarci jeszcze, prymitywni, ale mamy zadatki na wielkość, w co głęboko wierzę, że w końcu się ona wykluje…kolektywnie. Na razie szlifujemy siebie niczym diament 😀 obyśmy zdążyli przed totalną destrukcją. 3mam kciuki za nas. W końcu Pilot nadzoruje lot 🙂
   Symfonicznie
   https://www.youtube.com/watch?v=GNLtvAcQMIk

   1. @Iza45: obyśmy zdążyli przed totalną destrukcją. 3mam kciuki za nas. W końcu Pilot nadzoruje lot
    *
    .. skoro pilot nadzoruje lot to spoko przecież ..
    w y s t a r c z y – z a u f a n i e/nie ma się co napinać/oby zdążyć/z trzymaniem kciuków/wykluwaniem i takie tam patetyczne zadęcia/nadęcia !?

   2. Pilot, Prawdziwa Istota Ziemi, Ziemianin, każdy chodzących na swoich dwuch nogach, w swoich odkrytych w Sobie wibracjach,
    a tutaj cos ode mnie
    kolejne rozjaśnienie? może odkrycie? a może stanie sie w Sobie ponownie Soba w naturalnych swoich wibracjach.
    Ponownie Z I E M I A N I N I E nazwano nas Ciałami, zatrzymując nasze rozwinięcie Umysłu, gotowego Umysłu, na poziomie, dla nich przybyszów, wysłanych na Ziemie, wpierw jako myśl Ojca,, tak przedstawia historia, Czy Prawdę? Czy będąc juz Ziemskim, Jest Drugi Ojciec?ten Większy? czyli duchowośc, zapytanie, skierowane do Siebie, który juz w Pramocy Matczynej stworzył Ziemie, z Siebie, cząstek Kosmosu, łacząc je w Miłości jej Mocy przez ogień, Ojciec, który budowniczym zamysłu w który włożył całego Siebie, I tak rozdzielił sie na wiele, budujac Planety, prawem przyciagania Energii, aby jako indywidualnośc rozpocząć budowanie dla Siebie fizyczności, Człowieka, Ziemianina, Mężczyzny Kobiety, Umysł wielki, Człowiek, nazwany Ciałem, Czy Złotem sie mieni? już taka Planeta , była kiedyś, I Złotko, porzerało Złotko, nie mogąc byc fizycznościa, Jako rodzące sie ŻYWE ŻYCIE, od poczęcia, przyjmujesz w Siebie, to, co w przestrzeni Ziemi, jest jako duchowość, pola morficzne, wszelkie mądrości, kształty I Duchy, korzystajace z ziemskiej przywłaszczonej zagrabionej „gościnności”, Złoto, tak Słońce, w którym wzrastać miała roślinność cała, służąc Tobie jako porzywienie, w połaczeniu z Energia Ziemi, Gdy ty ziemianin, harmonizowac sie zaczniesz, zgodnie z wibracjami Jadra Ziemi, odkrywać będziesz Swą Mądrośc , Wiedzę Podnosząc Skopany ograniczony Umysł, który zatrzymano I który Jest nadal „Dzieckiem” wykonujacym wszelkie posługi dla Wszystkich tylko nie dla Siebie. wielki Umysł, majacy w Sobie całą wiedzę Tworzenia dotyczącą Ziemi, czy przeszkodą? Jest manipulacja,? Ziemska naturalna wibracja, przywraca w Tobie naturalne wzorce, rytm, I zmienia również skład serca, bo jesteś nim, poubierany w nieziemskie wibracje , które jako duchowośc, myśl, która zadomowiła sie w Tobie, I Przestrzeni, jako przybyła Złota Energia, tak sie nazwała, odchodzi z tej Ziemi, Człowiek, wielki budowniczy , dla Siebie, Twórczy, wpierw , plan w całości, stwarza I widzi, w Sobie, później przenosi go na fizyczne budowanie, Kochani, czas zakańczać to korzystanie, przez tych , którzy nadal maja fizycznośc za Ciało, dla swoich wcieleń, wibracja przez , PRZEZ, Serce Promieniująca, podnosi Ciebie Umyśle wielki, Człowieka, powiadają Jam Jest , w sercu każdego, Kogo? Serce fizyczne, jest do oczyszczenia , właśnie z podłaczeń, wibracyjnych wzorców, które rozświetlane są poprzez Energię Ziemska, tę z Jądra, prawdziwą wibrację, Ziemi I Twoja, Jest cząstką fizyczności, wibracyjnie odzielona I podobnie do pozostałej zmienioną, wibracyjnie. dla tych , którzy wciaz wcielaja sie w Ciebie jako „w Ciało”. Wiele zapisów, w Tobie I Przestrzeni, wiele ezoterycznych religijnych, I chcących wybielić sie nauczycieli, Mówiących o Duszach, o Duchach, o Złocie, I Nic o ŻYWYM ŻYCIU, które staje się w Sobie w harmonii, o Praistocie tej Ziemi, Która Świadkiem była Wszystkiego, co dokonano na Niej, przez Nią, I wciąż prubuja powrót wibracji w Człowieku, Ziemskich wibracji rozpoczął po raz kolejny na przełomach tysiac leci, rozpuszczenie zapisów, I duchowości, zrobił sie wielki ruch religijno ezoteryczny, I widoczni staja sie Ci którzy korzystaja nadal z Ciebie, widoczni dla Twoich prawdziwych oczu, gdyś Świadomościa otulajaca siebie Umysł, Serce Jest częścią Człowieka, fizycznego ZYCIA, który Wszystko ma w Sobie I Jest Ziemskim ŻYCIEM, Stającym sie w swojej wewnętrznej harmonii Przedstawicielem Ziemi, Czy tworzyć będzie myślą,? tak jak wielu głosi, czy tworzyć będzie z Eteru?, tym już był jako swój o Sobie zamysł, Przyszła pora zby w Człowieku podnieść Prawdziwy Umysł, który od poczęcia, był obłożony wzorcami, czy Ziemskim, Czy tych którzy walczą między Soba jedni wskazuja religię I Jej Ciemnośc, inni Ezoteryke I Jasność, błędne pojmowanie Czarnego I białego, Czerń symbolizuje Materie Cieżka , z której Ziemia się kształtowała, I Macierzą się stała, biel,Czy duchowośc, Czystość Harmonię, Biel uzupełniajaca Czerń, będąca w Tobie, Połączenie czterech ŻYWIOŁÓW, którymi Jesteś, Energetycznie niewidzialnie I fizycznie widzialnie, Jako TY Jeden, Jedna, Ty której Umysł zatrzymany został, I Jesteś nim Całym, Nikt oprócz Ciebie, nie zna Tajemnicy ŻYCIA, Jesteś nią I masz ją w Sobie, nie możesz jej oddać, każda próba, skorzystania z Ciebie wiedzy, była możliwa, w Tobie, lub z podpięciem do Ciebie, Oni widząc że jako duchowośc nie mogą tej wiedzy wyprowadzić z Ciebie, tak zwyczajnie powracali rozwijając tę wiedzę, poprzez Ciebie, tutaj na Ziemi, ale dla Siebie, nie uwzględniając Naturalnej Żywej ZIEMSKIEJ Energii I jej wibracji w Ziemskiej Przestrzeni, zastąpiono Ja falami rozprowadzającym ich częstotliwości, przez urządzenia, które stworzyli i wymyślili , korzystajac z Ciebie, wielki Umyśle, naruszona została naturalna Energetyka, Twoja I Przestrzeni wokół Ziemi, Praistota, Którą Jesteś I która Jest w Jadrze Ziemi I w Tej Galaktyce,, rozpoczęła powracanie do swoich naturalnych wibracji, W Ziemskiej harmonii, Promieniując z ŻYWEGO SERCA, Tego malutkiego w Tobie I całego fizycznego kształtu Kobiety I Męzczyzny, Jesteś Nim TY ŻYWE ŻYCIE, Jam Jest w Sercu każdego jest rozpuszczane I ŻYWE ŻYCIE, rozpoczyna powrót poprzez swoją Świadomość w Sobie do swojej wielkości Prawdziwego Umysłu, którym rozkwita w harmonii ze Świadomością wspierającą ten powrót,, przyjmujac wibracje Praistoty, którą Jest jako Jedność Swoja, poprzez Serce, Promieniując Sercem w każdą Komórke swoją , Co ze Złotem, Jest odrzywką Promieniem, w Tobie, Jest Energią , oczyszczoną z włożonych wzorców, które wdychałes z Przestrzeni Ziemi w Siebie, Jest dopasowane poprzez Wibracje Pradziwe I Ziemskie, do Ciebie jako Jedności swojej Kobiety Mężczyzny, Praistoty, Przedstawicieli Ziemi, Doskonałości, Ponownie razem, jako indywidualnośc w wibracjach Ziemi w Przestrzeni Ziemi, I niech sie dzieje Przedstawiciele Ziemi, Kobieta I Mężczyzna, odtwarzajacy jej Piękno , Prawdziwa Ziemska Rodzina,
    http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  2. Iza45: Wiktoria Ciebie tu uwodzi klimatyczną muzą, przezwyciężając strach (co to świat na to powie :D, znamiona manii prześladowczej? :D) lub dając upust swej megalomanii ? (ze świat niby cały patrzy).. a Ty nic i jeszcze wybrzydzasz .. a fe.. zaprosiłbyś Ją na tę swoja plażę, jakiś zamek dla niej zbudował z piasku.. zresztą co ja Ciebie będę instruować co tam zrobić ….

   Ludzie wolni nie przejmują się co świat na to co piszą, mówią i czują…bo wiedzą, ze to oni tworzą swój świat a nie odwrotnie.

   ***
   .. proponuję mistrzostwo świata dla Izy w konkurencji: jak insynuować nie insynuując :))))))) oj jak ty widać lubisz niestrudzenie insynuować .. och jakie brzydkie myśli u ciebie .. przylukrowana/przykitowana złośliwość .. fuj !

   .. ludzie wolni też wiedzą że wolność to nie samowola i potrafią rozróżniać/mają wiadomość tego że internet to cały świat a nie kilka osób u cioci na imieninach !

   .. coś krótko byłaś w tych krzakach i widać że jednak bez kaganka i kagańca niestety .. i czyżbyś była zazdrosna/rozżalona że Qcyp ciebie nie zaprosił na wycieczkę na którą się ostatnio śliniłaś !?

   .. do następnego i bez złośliwości i insynuacji proszę !!

   1. 🙂 🙂 Nie jestem w żadnych krzakach, nie mam czasu czytać wszystkiego.. przeleciałam wzrokiem co nie co, w wolnej chwili przy kawusi.. śmiejąc się, bo zaiste (podoba mi się ) niezłe wariatkowo tu :D/ Coś Ci powiem Wiki, jesteś cierpka, ale zajrzałam w oczy kiedyś takiemu cierpkiemu człowiekowi i ujrzałam TO. Im bardziej cierpki człowiek, tym bardziej zniewolone TO. Ale TO jest w Nim.. Bo w każdym jest, w biorobocie też. Nie bądź takim terminatorem :D, albo bądź.. wolna wola.. Chociaż TO rozwala każde wiezienie (nawet doprowadzając do śmierci ciało, zresztą najczęściej Miłość zabija, taka killerka dla zniewolonych, pozamykanych w głowie ludzi. Niektórzy widzą Ją z kosą i słusznie 😀 ) aby wydostać Siebie.
    „To” to Miłość oczywiście. Miłość to Śmierć 🙂 iluzji…
    Pozdrawiam, naprawdę serdecznie… 😀
    https://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g

    I uwolnij styl pisania, bo pomyślę, że masz uszkodzonego Merkurego w Radiksie.. Pisz z Serca nie z Umysłu. Umysł to biorobot 🙂 reaktywny, powtarzalny.. a Serce to Artysta… 🙂 🙂

   2. Hmmm .. jak dużo życzliwie lukrowanych rad :))))) naprawdę serdecznie pozdrawiasz :))))) iście miłość plastikowa się wylewa :))))) oczywiście pokazałaś tu że nie jesteś cierpka ale słodziutka :)))))) jad przylukrowany słodyczą :)))))) zaiste uwolnij nieuczciwy/insynuatorski styl pisania.

    @Iza45 nie mnie pyszałkowato wnikać czy piszesz to z serca czy z umysłu. jednak po choćby tym przekazie widać jakie w tobie FUJ .. nie bądź takim fujterminatorem .. nie bądź taka albo bądź .. wolna wola

    Odwzajemniam pozdrowienia niech tak się stanie zaiste .. i dedykuję nie filmik a mądrą sentencję: pycha (choćby była przulukrowana udawaną pokorą/dobrocią/słodyczą) zawsze kroczy przed upadkiem !

   3. @Iza45 ..
    Aa ii napisałam powyżej: i czyżbyś była zazdrosna/rozżalona że Qcyp ciebie nie zaprosił na wycieczkę na którą się ostatnio śliniłaś !?

    Więc by ktoś nie skompromitował się twierdzeniem że insynuuję .. wklejam .. tu twoje wszem i wobec bo chyba nie na uszko Qcypowi :))) ogłoszenie/opublikowanie faktu zakochania się i ślinienia na proponowaną przez Qcypa Nową Kaledonię :)))

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/07/oblicza-duchowosci-16-07-2015/comment-page-1/#comment-62558

  3. Iza45: Tak, na tym forum jest jak „u cioci na imieninach”, taki ma urok swój własny, niepowtarzalny *i żaden cenzor, ani strażnik moralności czy czego tam jeszcze, tego nie zmieni

   Hmm .. „żaden cenzor ani strażnik moralności tego nie zmieni” .. naprawdę uważasz że właściciel/organizator tego miejsca nie ma nic do gadania .. na razie widać że nie broni kompromitować się popisywać się cieniactwem czy czym tam jeszcze .. można to jedynie zauważyć wszak „szlifujemy siebie niczym diament” .. i każdy sam daje świadectwo o sobie .. więc spoko „Pilota” nie da się zmanipulować/oszukać .. na szczęście :o))

   .. uroczo może być jednak trzeba mieć świadomość że tu nie prowadzi się rozmówek w cztery oczy tylko publicznie na świat cały .. i że i każdy kto czyta może kiedy chce wtrąć swoje widzimisię .. i żaden cenzor ani szef towarzystwa adoracyjnego czy czego tam jeszcze tego nie zmieni :o))

   1. 😉 😉 😉 nie wiem co mam myśleć o „tego” 😀 Coś tam iskrzy, i dobrze…

 7. A w astralu sie kotłuje…-juz ktorys dzien(noc) z rzedu…
  Co tez sie przekłada na zachowania ludzi…tez i tu…
  „Zabawa ogniem ” moze spowodowac poparzenia raczek…i nie tylko…(co niektórzy zrozumieja)
  Poza tym,zycze duzo radosci i usmiechu …;-)

  1. Pio , chcesz powiedzieć ze będą kąsać ? zresztą co można się spodziewać po Bestii . nadchodzi era światła ,myślę ze prawdziwi ludzie dali się ostatni raz wyrolować , musimy to w genach zapisać i zapewne tak będzie , 26 tys lat zniewolenia to wystarczająca lekcja .

  2. Mam żaroodporne ręce a z astralem łączymy się przez indywidualny umysł i stąd różne obrazy docierają, w zależności co kto ma w podświadomości.. ale niech się dzieje w astralu, idzie ZMIANA a zmiany zachodzą zawsze poziom wyżej niż w fizyce… czasem trzeba coś zniszczyć (remontowałeś coś w życiu? to wiesz :), aby wybudować coś nowego. Śmierć i Życie tańczą swój taniec..
   Siedząc nad jeziorem zobaczyłam big mrówkę ciągnącą zwłoki pająka.. pomyślałam: recykling materii. Materia jest duchowa, nieśmiertelna i Duch tez jest nieśmiertelny.. to czego my do diaska się tak boimy? Dlaczego nie schodzimy z tych programów zwierzęcych broniących własnego terytorium? Wszechświat stoi otworem dla Nas a my się o miedzę bijemy i o jakieś zwłoki, gdy obok jabłoń się ugina pod naporem owoców….

   Tak więc Pio astral się przesuwa a za chwilę Tu (czuję To w sobie…. Byleby bez większych turbulencji.. a zresztą dla Niezniszczalnych w swej naturze i turbulencje mogą być 🙂
   Pozdrawiam serdecznie, skrzysz tu niczym Diament 🙂

   1. tak Iza „trzeba coś zniszczyć” zapewne sama zauważyłaś ?ze na przykład w moim przypadku nigdy nie konserwowałem destrukcji i zastoju , i nie trzeba nic niszczyć wystarczy przestać zasilać czy to bezpośrednio czy tez pośrednio ,a najistotniejsza sprawa jest wskazywanie miejsc faktycznego źródła, zła , zaklamania ,co niektórzy nie chcą dyskutować i wskazywać na wylęgarnie destrukcji , co jest fatalne w skutkach jako całości ,jak kiedyś już pisałem wszyscy ci co rozpoznali zło w imię faktycznego podniesienia swiadomosci powinni innych zdezorientowanych ostrzegać , i jest diabelskim powiedzeniem ze z uwaga idzie energia i nie ruszajmy tego w przypadku destrukcji ???jest inaczej ratujemy w ten sposób miliony , ludzie angażują rzeczywista uwagę jak są nieświadomi , a gdy maja swiadomosc to omijają zło i nie karmią jego , to tak jak znaki ostrzegawcze to ten który je postawił wyeksponował destrukcje ??? każdy, omija , zwalnia zapomina o zakręcie smierci , gdybyśmy myśleli inaczej tysiace ludzi by się zabijało , dlatego wszyscy co sądzą inaczej to raczej niedorozwój duchowy i czyści dezorinformatorzy ,współwinni ludzkich nieszczęść i tragedii , to tacy co swiadomie zakrywają znaki ostrzegawcze , mówią o miłości a z premedytacja toleruj zło, Pozdrawiam

  3. Majetic 🙂
   Kąsają,próbuja traumatyzowac i takie tam…
   Tak,w genach to juz raczej jest zapisane.Po ostatnim razie…
   Dlatego tylu nas tutaj.I wszedzie pytania bez odpowiedz…(przynajmniej na razie).
   Byłbym ostrozny co do dat i przekazów…Od kilu lat, cos ma sie wydarzyc,ktos
   przyjsc…Sam kiedys czekałem …a ile razy sie wk…..;-).
   Lepiej skupic sie na terazniejszej chwili…bo tylko tu, mozemy cos naprawde zrobic.
   A jak cos Fajnego przyjdzie…,to niech to bedzie niespodzianką.:-)

   Sejka – (widzę Cie) 😉
   Kubeł zimnej wody wskazany…Sam co rano sie nią polewam(moze troszke z innych przyczyn).Usmiechu tez nigdy za wiele…:-))))))))))))

   Iza45 🙂
   Tak i nie,;-) podswiadomosc i jego procesy swoja droga-zgadzam sie w zupełnosci.Ale zainfekowany astral „troszke” nam bruzdzi tj.np.programuje na swoją modłe,traumatyzuje,wyciaga energie,itp.(niestety autopsja).

   „Czasem trzeba cos zniszczyc,aby wybudowac cos nowego”
   Zeby wybudowac naprawde cos nowego,to nie tylko czasem,ale zawsze trzeba stare zburzyc.
   A tam, pietro wyzej jest… hmm,rozpiz(s)Ducha…;-)

   Piszesz ,ze Wszechswiat stoi otworem…,no oprocz, tych kilku kratek…masz w zupełnosci racje.;-)
   Bijemy sie o miedze,WIEDZĘ i jakies tam zwłoki,
   bo ktos, w taki sposób, zaprogramował nasze umysły…
   I nas tam zamknął…a klucze schował…
   A teraz pilnuje, aby ten stan utrzymac…
   Odnosze wrazenie, ze czesto odrzucasz ingerencje:kogos,czegos…w naszą terazniejsza egzystencje,a kładziesz to na karb, naszej zawiłej psychiki…?
   W wielu przypadkach, jest tak na pewno…
   Ale w jeszcze wiecej, nie jest…
   Tak to widze.

   Buziaki.

   1. O Pan Dr. Zięba

    W tym wypadku się całkowicie zgadzam, tylko zastanawiam się czy jakieś dyskusje, petycje, mają jakikolwiek sens. Gdy mamy do czynienia z zaplanowanym Ludobójstwem na szeroką skalę. To dokładnie jak by do kancelarii Rzeszy słać podpisane petycje że nie zgadzamy się na … uhu jasne. Nie mówię że nie należy nic robić, ale paktować? Liczyć na skruchę? Jak by to miało jakieś znaczenie czy morderca uznaje swoja winę. Gdzie w sumie cały aparat państwowy to wspiera, ba może być z powodzeniem uznany za zorganizowaną działalność przestępczą, a właściwie zbrodnie przeciwko narodowi a tym samym na ludzkości. Co myślę sobie też jest zaplanowane by w końcu wjechały tu jakieś wojska wyzwoleńcze i dokończyły aktu miłosierdzia.
    Petycje tu są zupełnie nie trafione, a boje się to pisać bo sieje wiatr. A co Oni sieją od lat?

 8. Oh !
  Moj ulubiony Alex Collier ma chyba raka i juz jest po operacji . Obecnie przebywa w hotelu gdzies w Colorado odpoczywa po operacji .

  1. [co z tobą Kalina .. czyżbyś straciła swój charakterystyczny rezon .. waleczność ego .. jakbyś/czyżbyś położyła uszy po sobie !? alboco ?? takie inne klimaty u ciebie czuję/widzę więc dlatego pytam .. tak czy owak pozdrawiam :o)

   kłaść/położyć uszy po sobie = stracić, tracić odwagę, pewność siebie, stawać się pokornym, potulnym, tchórzyć’; zwrot, przyr.; oznaką strachu u zwierząt jest zmiana położenia uszu z pionowego na poziome.]

   1. Jestem zalamana bo mam bardzo dominujaca corke z Melbourne :)Ja tak wogole to nie jestem dominantem domowym wole byc w swoim pokoju i analizowac w ciszy 🙂
    Bardziej waleczna niz ja pokonala mnie i sie wkopalam w moj ogrod bo juz mnie zarosl do konca jasmin i inne zywoploty sa na 4 metry . Ale mysle coz jest degeneracja naszej egzystencji .Caly czas mysle .Jak posklejac prawde do kupy . Niesamowite ale wszedzie jest defragmentacja puzle . Akle z drugiej strony jak sie posci swiadomie wszystko to nie ma sily na nas . Ale najpier trzeba byc swiadomym .
    I LET GO przychodzi mi do glowy Kazdy moment obserwuje jak LET GO robie . Zobacze jak wszystko na to reaguje i Ja tez 🙂
    Dzieki Victoria za kopa . Jeszcze mnie reptois nie zbanowali .
    Zreszta politykiem nie jestem .
    Kazdy polityk jest w hierarchicznej strukturze mind wiec ludzie naprawde musza to zrozumiec .
    Nie byc w hierarchi to znaczy kompletnie nie miec poczucica wyzszosci i nizszosc. Co jest absolutnie trudne.

   2. @Kalina:
    Caly czas mysle .Jak posklejac prawde do kupy . Niesamowite ale wszedzie jest defragmentacja puzle ..

    Nie byc w hierarchi to znaczy kompletnie nie miec poczucica wyzszosci i nizszosc. Co jest absolutnie trudne.

    Dzieki Victoria za kopa.

    ***
    Zaiste.

    Dziękuję .. po prostu napisałam jak umiałam co czuję, myślę i obserwuje .. zaiste :o)))

   3. Jestem z Wami Kalina 🙂

    (nie bardzo czasem potrafię wyrazić uczucia, by coś nie namieszać i nie pierdzielić znaczy się więc tak napisałam i już, no dobra powiem że aż mi się łezka zakręciła, nie ze smutku o nie i, i…)

  1. .. jak rasowy niewierny Tomasz, usłyszałam i do 3 razy sztuka.. pewnie nie wiesz o co chodzi :D, ale tak to jest jak się gada z Niewidzialnym i On znakami i symbolami przemawia.. a ciągle słyszałam i widziałam.. idzie nowe, ale czekaj na wiatr.. No to czekam. Ściskam Ciebie mocno Krzysiu posłańcu bogów 😀 <3

 9. No wiec stara generacja ma daleko w nosie przyszlosc swoich wnukow . Tylko zeby mieli tylko jakas posiadlosc . Smiechu warte kupuja ziemie i zabezpieczaja pokolenie a nie patrza na niebo albo stracili poczucie dobrego widoku nieba . NO wiec nie mozemy liczyc na starszy wiek na mlody wiek na sredni wiek troche jak ktos jest do przodu z rozumieniem prawdy i falszu no i nie mozemy liczyc na wypudrowane mlode pokolenie ,ktore sie uczy totalnych klamstw wszedzie w kazdej edukacji panstwowej .Komputer kazdemu w glowie i nowe obiecujace programy .
  Sorry ale mam troche spiec z moja corka bo ona prawie komputer haker 🙂

 10. SeJa, petycje nie mają sensu. Też tak myślę.
  A co mała grupa ludzi świadomych tego, co się dzieje na prawdę może zrobić. Większość ludzi nawet nie wie co się dzieje tak na prawdę. Myślą,że tak ma być. Dla nich szczepienia są dobrodziejstwem, a że za darmo, to już ,,wypas,, .Dlatego, rządzący pozwalają sobie na takie zagrywki, bo wiedzą, że nie mamy szans. Wiadomo, że jest to celowe działanie, by dokonać następnego ataku ludobójstwa na Polakach.
  Kalinko, na młode pokolenie uwikłane w kredyty i pracę od rana do wieczora, by przeżyć, nie ma co liczyć. Wiem to na przykładzie mojej córki.
  Choć, by zakończyć optymistycznie, widzę jak ludzie się zmieniają. Na prawdę to widzę. I to daje mi siłę, by widzieć dobrą przyszłość.
  Przecież to wszystko musi się skończyć, bo dalszej drogi nie ma.
  Nie uświadomimy ludziom, którzy nie korzystają z internetu i nigdy nie mieli potrzeby przeczytania czegokolwiek by szukać prawdy, że świat jest inny niż ten, który oglądają w telewizji. Dla nich ten świat jest prawdziwy.
  Ale myślę, że świadomość ( prawdy ) każdego z nas, nasze myśli, intencje mają duży wpływ na to, co się dzieje.
  Prawda zawsze zwycięża.
  Pozdrawiam wszystkich i kończę najdłuższy ze swoich komentarzy.

  1. No Hej Małgosia 🙂

   Tylko kto tu na prawdę jest tymi rządzącymi? Bo tak też sobie myślę, że i Ci nasi Reprezentanci w każdym razie z naszego przyzwolenia i mandatu, wydaje się nie robią nic więcej jak tylko się przystosowują. Gdzie Nic ich nie interesuje poza własnym interesem, nie wychylaniem się przed szereg, lizaniem tyłka jakiejś enigmatycznej sile do jakiej próbują się przystosować. Gdyby jeszcze ta siła przyszła i powiedziała czego od nich chce, to przecież z radością nawet dusze by sprzedali tak bardzo są ulegli, ktoś wątpi? . Dokładnie jak ta owa większość, nieprawdaż?
   Więc kto tak na prawdę tu rządzi? Kto jest realną siłą jaka nie tylko ich ma moc namaścić lub zdjąć. Ale sama wie i jest świadoma czego chce. Co i każda inna siła, musi przyjąć do wiadomości i się zastosować, przystosować do woli tej świadomej mniejszości. Więc to nie tyle jest dla naszej garstki sytuacja beznadziejna, ale wręcz wymarzona. Ba, w obliczu naszego pragnienia społecznego by być przydatnymi właśnie jako społeczeństwo i się przystosować, stanowi Gwarant Trwałości zmian, cóż jeśli nawet najbardziej szkodliwych czy idiotycznych. To nawet jest Dowodem na naszą Królewską Pieczęć. Do kogo więc pójdziemy na skargę my sami w naszej garstce? Gdzie nasi Poddani w tym wyznaczeni do reprezentacji się zwrócą? Jeśli nas nie będzie by pokazać. Pewnie do jakiejś enigmatycznej sile trendów, nurtów i wyznaczników, ciemnych nie jasnych i dla nich wytycznych z Enigmatowa tych bardziej przystosowanych. 😉

   Jeśli nawet siedząc i sobie myśląc lub wyrażając to na co-dzień zmieniamy świat, to co dopiero kiedy zrozumiemy? Kto tu tak na prawdę rządzi 😉

   Idę robić kawę, bo jeszcze śnię pewnie 😛
   Dyzma 😉

   1. Nie myślałaś o guaranie? „drobnej” zmianie, zrobić coś inaczej 😉

   2. Ha ba żartujesz jak ja z tą kawą 😀 To tak jak byś do Ferrari wlał Nitroglicerynę, bo ja nawet napoju druidów pić nie muszę, ani soku z gumijagód 😀 Polecam Ci film pt. „Jestem Bogiem” gdzie Senator Eddie Morra to przy mnie alzheimer z demencją. Przy czym ja tak mam jak mam bo tu nie ma czego porównywać nawet od urodzenia, bez wspomagaczy a zrobiłam wszystko by się przytłumić nawet za cenę zniszczenia mózgu, nie ma takiej opcji nawet bez mózgu 😀

    http://www.cda.pl/video/146747b8 tu masz film, fajny i po polsku 🙂

   3. „jak byś do Ferrari wlał Nitroglicerynę”
    – -ale w jakim sensie? znasz działanie coffeiny zawierającej się w guaranie? Jest inaczej, zupełnie inaczej. Nie bądź taka konserwatywna ignorantka, ostatnio napisałas o sobie że taka jesteś (dodałem konserwatywna, ale ignorantka z reguły jest konserwatystką 🙂

   4. Długo by pisać Gregory 🙂

    Fajny specyfik i na pewno bardzo pomocny 🙂 Ale ja mam inny organizm, niż Ludzkie ciało. Niby niczym się nie różni a nie wiem czy znalazła bym jedną zbieżną cechę, może za miliard lat? 😉 W końcu na pewno 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=xMFFRgqf6ro
    Rudy Ojciec, muda Matka, ruda kita to jej spadek 😉

  2. Czy petycje , dyskusje maja sens ?
   A moze inaczej ? Czy mamy sie poddać bez jakiegokolwiek
   oporu ? protestu ? Nawet nie próbując i z góry zakładając ze to nic nie da , nic nie zmieni ? Czy mamy IM ułatwić przeprowadzenie ICH planów i milcząco stac z boku i nic nie robic , nie reagować ? To jakby dawac IM
   ciche przyzwolenie . Moze nawet nie jakby , to jest dawanie im przyzwolenia .
   A wiec WSPÓŁUDZIA£ w tym co robia .
   Czy mamy pokornie i bez sprzeciwu jak barany iść do rzeźni ? I prowadzić tam nasze potomstwo ?

   1. W każdym razie samo to by zwolnić się z czegokolwiek, jak wysłanie sms`a o treści pomoc na 0700 nie ma sensu bo nic nie da. 😉
    Ale to co napisałaś AnonYim nie przeczy działaniu, nawet drobnemu.

   2. Bardzo niewiele można. Te petycje to takie…podniecanie ducha, żeby nie usnął. I żeby trzymać się razem… …jakby coś..
    Zeby można było wyjść na ulice, jak (o ile..) przyjdzie czas.
    Można – a raczej trzeba – nie brać kredytów, a najlepiej i kredytów i nie mieć dzieci. No ale kto sobie na taki komfort pozwoli – to przecież szaleństwo! 🙂
    Co zrobić z tymi wszystkimi popędami i instynktami, w co je ulokować? Ot pytanie

 11. Opowiem Wam coś 🙂

  Śni mi się, że mieszkam w Wielkim Swetrze, stwarzanym z Pięknych Cudownych Niteczek. Ciągnie mnie do nich i jak je spotykam (…no nie tylko, a raczej też tu żebyście sobie nie myśleli…:D ), to nawet jak są nadąsane, burkliwe, złośliwie chichoczące czy z pianą na ustach ( niech ta bedzie, że to takie trochę projekcje, ale jakie fajne 😀 ) to widze, że to jedna Wielka Nić bez początu i końca i ten snujący Ją Ktoś to Ona sama ( wybacz Kalina, tylko ten jeden raz 😉 🙂 ) Ale ten Sweter jest ciągle „w trakcie”. Zastanawiam się kiedy będzie gotowy i czuję , że to być może już niedługo (cokolwiek to znaczy) . Mam nadzieję, że uda mi się z moimi kilkoma centymetrami. Trochę się boję, że narobię supełków (…dobra, trochę narobiłem) , będę musiał pruć i nie zdążę. Chociaż Coś mi mówi, że tak W Ogóle nie może się nie udać 🙂 A jak już urosnę i kiedy Wielki Sweter 😀 będzie gotowy to Go…przymierzę, ponoszę i się Nim nacieszę 😀 ! ( no Między Innymi oczywiście 🙂 ) Ciekawe jak to będzie :)…?

  Jutro idę sobie posnuć w robocie (na miarę oczywiście 😀 ) …no co?…przecież Wszystko Jedno :D.
  (… szefowa… „straszny” pierwiastek…byle by za dużo nie nasupłać…)
  Wrócę tu, żeby podpatrzeć trochę fajnych ściegów, więc się przykładajcie 😀

  (przejdzie 🙂 ?… no, nie na temat, ale widuję tu „różne” rzeczy..no i…Pozdrawiam 😀 )

  Pozdrowienia z Supełkowa-Gdzieś z Głębi Swetra 🙂
  Tak s(S)obie do Was pomachałem-bo chciałem 🙂
  Chyba będzie fajna Impreza 🙂 🙂 🙂

 12. No to teraz dalej sobie przemyslimy sprawe DOME.Glass DOME Ziemia . Glass poniewaz dla nas ziemian Glass jest fizyczna forma glownie z krzemu skomponowana . Dalej cala nasza rzeczywistosc tez jest bardzo fizyczno-organiczna . Obudowanie ziemi musi miec jakas wartosc fizyczna To znaczy moze byc z materialow ziemskich organicznych zrobiona Glass dookola ziemi .Taki kosmiczny domek obwarowany szklanymi scianami oblymi jak kopuly .
  Co widzial Alex Collier jak byl u Andromedan DOME syntetic rzeczywistosc holographic kreacji wszystkiego w dome MOZE !!!w kosmosie . Co wodzial Francuz z Australi w ulubionej ksiazkce twojej Qcyp .
  Powiedz Qcyp co widzial ten maly francuz jak byl wziety przez inna cywilizacje .
  Cos mi sie kojarzy DOME .Tak jak widzial Alex Collier .
  Wyglada na to , ze ziemia moze jest cyrkownia w ktorej tocza sie rozne programy i przedstwaienia . http://www.cyrk-zalewski.com.pl/
  Co cyrk robi ?
  Przemieszcza sie z miejsca na inne miejsce . Ciekawe gdzie obecnie zawedrowalismy w kopule Ziemskiej :))))))) Chyba w jakies zawadyjackie miejsce obecnie sie wdeptalismy :))))))
  Takie sobie skojarzenia roznorodne przychodza mi do glowy .
  Moze faktycznie w innych kosmicznych domach lepiej sie wiedzie ich mieszkancom .

  1. Dlatego , ze mi sie wydaje cos , ze GOD jest zarzadca farmy ludzkiej wiec musze sobie to poukladac troche w mojej glowie .Robie to dosyc glosno ale to chyba nieszkodzi 🙂
   Bede musiala ogladnac film Dark City z 1998roku .Moze sklepienie ma glass a potem jeszcze siedem layers nad tym . Jak tak jest to Slonce i ksiezyc sa zrobione przez KOGO wiec !!!!
   W takiej rzeczywistosci to wlasciwie nie ma znaczenia w jakim jezyku ja gtacze:).

Comments are closed.