Otwarte Forum Tematyczne – 24.08.2015

Trzecia rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Kękusiem o jego heroicznej walce z polskim wymiarem sprawiedliwości, pałowaniu się z sądami (ponoć niezawisłymi) i udowadnianiu, że nie jest wielbłądem czyli o tym, że jest poczytalny i zdrowy na umyśle choć system szykuje dla niego psychuszkę (oddział zamknięty bez klamek).

Możesz wspomóc finansowo dr Z. Kękusia wpłacając dowolną kwotę na jego rachunek bankowy:
Konto bankowe w SKOK im. Franciszka Stefczyka
Zbigniew Kękuś, 30-019 Kraków,
nr : 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001


Janusz Zagórski rozmawia z Markiem Podleckim prowadzącym aktywnie blog Monitor Polski (www.monitor-polski.pl), a od dawna zajmujący się nagłaśnianiem sprawy dr Z. Kękusia.


Informacja Janusza na temat projektu Nowa Polska i podejmowanych działań w kontekście planowanego II Zlotu Sympatyków NTV.

31 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 24.08.2015

 1. Janusz Zagorski rozmawia z Markiem Podleckim…Ja jestem 34-lata na emigracji a to co widze i bserwuje to…Coscie wypracowali po II-woj.swiat..? Coscie wypracowali po upadku komunizmu w Polsce..? Uczyniliscie komunistycznych zbrodniarzy i zlodziei bohaterami Narodu Polskiego zamiast postawic ich przed prawdziwym Polskim Sadem!Wzbudzi to w spoleczenstwie Prawdziwa Nadzieje i przyhamuje zapedy przyszlych Politycznych Zlodziei i Oszustow przed ich dalszymi planami rozkradania Polski. Wobec obecnej sytuacji nic innego nie pozostaje jak dalej zyc w swerze marzen i Wyznaniowych Urojen.Ponad 5-mil.Polakow jest juz na emigracji! To juz 70-lat oglupiania Narodu Polskiego!Co chcecie dalej osiagnac?Miejsce Polskiego Patrioty jest przy zmywaku w UK albo za wozkiem inwalidzkim,na ktorym siedzi stary Niemiec twoj pracodawca.
  Podkul ogon w pokorze Polski Patrioto i pchaj swoj patriotyczny Bagaz i nie kradnij. Lecz wypelniaj 10-przykazan,ktore twoj bog za posrednictwem tego samego krzyza wcisnal tobie bys pamietal kim jestes. Polski Rzad i Kosciol Rzymsko Katolicki beda mialy z ciebie pocieche.Kto dzisiaj jest w stanie uwierzyc nastepnym potencjalnym rzadowym zlodziejom?

 2. ,,Kto dzisiaj jest w stanie uwierzyc nastepnym potencjalnym rzadowym zlodziejom?,,

  Myślę, ze nadal wierzą im ci, którzy biorą udział w wyborach.
  Dziękuję za wpis i pozdrawiam.

  1. W Australi moja znajoma zaplacila pare stow za to , ze nigdy niechodzila na wybory .Chyba nie chesz obowiazkowych wyborow z nastepnymi sankcjami karnymi w pieniadzu .
   Trzeba isc na wybory tylko pisac rozne slogany na tych karteczkach i swojej zlote mysli 🙂
   Wiesz co powiem ci jedno ludzie sa malo kreatywni w swoich antydzialaniach indywidualnych i dlatego mamy taki zalosny swiat .
   Z drugiej strony sa wszyscy za bardzo serio . Powinnismy to cale rzadowe barachlo traktowac jak komedie i wogole ich niesluchac tylko robic swoje . Mowic ciagle NIENIENIE!!!!
   Dobrze tupaci sie szmotac po podlodze jak nieznosny bachory . Moim zdaniem obudzic dziecko w sobie w ten sposb.
   Jest to jedna z metod zalatwienia i oswiecenia zarazem .
   Rodzice takiego bachora leca po genialna nianke .
   No i negocjowanie jakies sie zaczyna .
   Wtedy rodzice poszczaja z tonu i staraja sie byc bardziej wyrozumiali .

  2. I ci jacy liczą na zmiany w ramach obecnego systemu, takie gierki polityczne, przepychanie Demokracji Bezpośredniej byle się nie zająknąć nawet o prawdziwych rozwiązaniach. Ale się Pan Janusz zdziwi kiedy nic z tego nie wyjdzie. Bo umysł się myli. 🙂

   W ogóle pięknie Pan Janusz wygłosił orędzie, tylko te wstawki polityczne a wszelka ideologia tylko by przepchnąć interesiki. Szkoda. Podobało mi się, ale to jest nie do przyjęcia. Było by, że warto, ale sprzedawać Prawdziwe wartości, a nie by budować grunt dla kombinatorów, to po to tam jedziecie na te spotkania przedwyborcze? 😉

 3. https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s a kim jestesmy My okradani? tu jest oblicze emigracji tu jest oblicze przykazań , nakazów rozkazów i milionowych zbrodni https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U obłąkana prawica ZAWSZE posyłała hasła PATRIOTYCZNE , PO to aby mordować Patriotów , w powstaniach ,zrywach, wojnach, w odbudowach i przebudowach , Wiec precz z PRAWICA, z Feudalnymi zboczeńcami , sPISkowcami którym się marzy odwieczne wyDUDANIE Narodów Słowiańskich .

 4. Jeżeli zasądzą na tym najbliższym posiedzeniu sądu Panu dr. Zbyszkowi K. Obserwację psychiatryczną, co wydaje się bardzo prawdopodobne. To może się okazać że na tej obserwacji wydarzy się incydent psychiatryczny, nawrót tak zwany utajonej choroby. Pan Zbyszek będzie objęty leczeniem farmakologicznym, gdzie po pierwszej garści tabletek, lub nawet zastrzyku a jeśli Pan Zbyszek by się choćby próbował opierać wjedzie banda osiłków jaka Go pobije i obezwładni co będzie wpisane jako Agresja ze strony Pana Zbyszka i zasadność trafności diagnozy by w papierach coś było. Pan Zbyszek się skręci pod ścianą w przeciągu 20 minut od tego faktu i wyjdzie po pół roku jako totalne śliniące się warzywo.
  To stara metoda. Czego absolutnie nie życzę Panu Zbyszkowi, ale powinien się moim zdaniem bardzo poważnie z tym liczyć. Bo przecież co? Demonstrujący tłum Go uwolni? Po 24h będzie i tak to bez znaczenia dla Pana Zbyszka. 🙁 I co kto zrobi? Kto za to odpowie? Nikt. Bosch żebym tylko się myliła. Bo co zrobić? Zażądać wyroku więzienia? wykręcą się tym że nie można Go skazać przed badaniami, a takie żądanie będzie tylko dowodem na niepewną poczytalność w aktach. Albo uciec przed rozprawą gdzieś na drugi koniec świata? Może to jest najrozsądniejsze co Pan Zbyszek może zrobić, i tak Zrobił wiele i to że zrobią z Niego rododendron na parapet nic nie zmieni tak na prawdę. Tyle że gawiedź zakrzyknie, no tak patrzcie, ale z drugiej strony kto wie? Teraz już i tak musi być leczony i tyle, rozejdzie się po kościach, kurz opadnie, po co na to czekać? Ehhh. 🙁

  1. Azyl jako uchodźca polityczny.

   Albo zgłoszenie się do szpitala za granicą w niezależnym kraju by na własne Żądanie zweryfikować swoje zdrowie psychiczne. Zrobić to przed rozprawą, a nie stawienie się uzasadnić pobytem w szpitalu, wtedy będzie mocny papier jaki Im to uniemożliwi by nie uciekać 😉 Bo wtedy to już nie będzie potrzeby wysłać na obserwacje, a jeśli nawet dla picu, to nie będzie można nic przypiąć i jak by co to było by to jawne uszkodzenie zdrowia, przestępstwo, nie mogli by, bali by się.

   1. Zresztą Azyl nie wyklucza badania, choć może wtedy nie trzeba ale nie można wrócić do Polski. No i Takie nagłośnienie sprawy za granicami RP, jako uchodźca polityczny od reżimu morderców. Dało by więcej wszystkim nam niż Rododendron na parapet.

  1. Mind control to on jest już dawno.Słyszałam, że odprawia modły 3 razy dziennie.Czarni magowie kontrolują swoją ofiarę na bieżąco.

Comments are closed.