Otwarte Forum Tematyczne – 24.09.2015

W dzisiejszym spotkaniu Michel Rachel rozmawia z Michałem Krasnosielskim – koordynatorem wolontariatu Hospicjum we Wrocławiu.


Kolejna porcja nowych informacji o przemianach duchowego wszechświata, a także odpowiedzi na korespondencję.


W studio NTV ponownie Bogdan Skrzęta i rozmowa na temat map świadomości D. R. Hawkinsa.

W 1975r. dr Hawkins rozpoczął badania nad kinezjologiczną reakcją na prawdę i kłamstwo. Jego wieloletnie badania z udziałem tysięcy osób potwierdziły, że reakcja kinezjologiczna odzwierciedla zdolność ludzkiego organizmu do odróżnienia nie tylko bodźca pozytywnego od negatywnego, ale też anabolicznego (ulepszającego życie) od katabolicznego (pochłaniającego życie) oraz, co najbardziej doniosłe, prawdę od fałszu!

W miarę dalszych badań, wykorzystując test kinezjologiczny, dr Hawkins stworzył sposób kalibracji relatywnej prawdy, dzięki której stanowiska intelektualne, wypowiedzi, czy ideologie mogły zostać sklasyfikowane na skali od 1 do 1000. Liczby określające kalibracje nie odzwierciedlają wzrostu arytmetycznego, lecz logarytmiczny. Dla przykładu: poziom 300 nie jest podwojeniem poziomu 150 lecz oznacza wykładnik potęgi liczby dziesięć (10300). Niewielki wzrost o kilka punktów reprezentuje zatem znaczny wzrost mocy.


Janusz Zagórski rozmawia z Jerzym Tulikiem, mistrzem w rzemiośle Radiestezja. Rozmowa dotyczy nie tylko radiestezji jako takiej, ale poruszono równiez wiele innych wątków prozdrowotnych. Tytułowy Biały Ozyrys to opracowanie metody i konstrukcji emitorów, którego dokonał nestor radiestezji Leszek Tulik we współpracy z synem – Jerzym Tulikiem. Metoda sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Od lat jej stosowanie daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych.


We wrześniu 2015 roku w Warszawie odbył się Kongres na rzecz redukcji szkodliwego wpływu organów kontrolnych na przedsiębiorczość w Polsce. Prezentowany materiał to zapis wprowadzenia do Kongresu przez Przewodniczącego Porozumienia na rzecz przedsiębiorców poszkodowanych w outsourcingu pracowniczym przez organy RP – Wiesława Wójcika V-ce Prezesa ZPPM LEWIATAN.

400 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 24.09.2015

  1. Największym dramatem Polaków a majstersztykiem władców marionetek jest to, ze Polacy uwierzyli, ze mają do wyboru TYLKO PiS lub PO. A to jest AWS i UW. I możemy śpiewać.. ale to już było.. i niestety wraca. Ukazując naszą (!!!) głupotę. To jest dżuma i cholera. I nas wykańczają gierkami a my ciągle tańczymy ich taniec.. jak dzieci we mgle..

   1. 🙂

    Aunas we wśy ot rana,
    *Ciągle pada!
    mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
    żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie.

    A ja? – aja podlewoam kwiaky 🙂 … y
    chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
    patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
    patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic! 😀

    A ja?
    A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa,
    Ani piorun, który trafił obok drzewa,
    słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. 🙂

    A ja?
    A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
    Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
    patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie. 😀

    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=7XEQ_vY0_cU

 1. „Wiesława Wójcika V-ce Prezesa ZPPM LEWIATAN.”
  – ten człowiek to ściema
  (kto w ogóle dał takie nazewnictwo: „Lewiatan” to zdaje się jedno z imion Bestii, Demon. Dobrze sprawdzić od czego jego rola,,, czy nie łupienia biednych…)
  LEWIATAN siedzi w kieszeniach posłów RP ! Wszelkie ustawy (np. śmieciowe) to ich robota.
  Związek Pracodawców/Przedsiębiorców LEWIATAN powstał dla… „równowagi” na Związki Zawodowe Pracowników. A że LEWIATAN ma pieniądze – a nie Związki Zawodowe – to mamy to co mamy: Piotra Dudę który nie żyje ze składek pracowników „Solidarność’ ale z budżetu danego czy danych przedsiębiorstw – więc czyim jest człowiekiem??? czyich interesów orędownikiem jest tak naprawdę?…
  Czyj to pomysł, projekt, ustawa że Przewodniczący ZZawodowych w Polsce dostają wynagrodzenie (kilkanaście tys.PLN) z kasy przedsiębiorstw – jak nie własnie LEWIATANA. To szatańska sztuczka na miarę polskiego życia, sytuacji absurdu w Polsce

  1. 🙂

   *Można żyć bez bogactwa,
   prawie bez grosza.

   Ale żyć bez czułości,
   tego byśmy nie mogli,
   nie, nie, nie, nie,
   tego byśmy nie mogli.

   Można żyć bez chwały,
   która niczego nie dowodzi.
   Być nieznanym w historii
   i dobrze na tym wychodzić.
   Ale żyć bez czułości,
   nie ma mowy,
   nie, nie, nie, nie,
   nie ma mowy.

   Cóż za słodka słabość,
   jakie piękne uczucie,
   ta potrzeba czułości,
   która nas nachodzi od urodzenia,
   naprawdę, naprawdę, naprawdę…

   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=mw7i4KMEQuY

  1. ROZPAD uni,powrót do narodowych walut to szansa na suwerenność wolnych narodów.Zdjęcie Anglosaskiego jarzma.To będzie wielki sprzeciw przeciwko usa również/jednocześnie.Europa podzieli się na małe państewka ze swoimi własnymi prawami,kulturą,obyczajami,Wenecjaninie,Baskowie,Flamandowie itd.Nie oglądam pana Michalkiewicza ,nalegam ażeby oddał dzieciom piłkę.?

 2. Do Pana Tadeusza 🙂

  A może w kwestii tych widelców, nożów jak i ram. Choć o sztućcach nie mówiłam tak w prost 😉 Chodzi o konsumpcjonizm jakiego już nie będzie w ramach tych Ram? 😉
  I nie jest to bagatela z powodu zmiany na wzorcowy system wartości w miejsce konsumpcjonistycznego systemu przesuniętego poczucia wartości na czynniki zewnętrzne, gdyż wszystko zmienia na przestrzeni pokoleń bardziej niż można sobie wyobrazić w tym nasze zdolności … . Bez tego ani rusz.

   1. P. Owsianko 24:48 .. „nikt ze starym rachunkiem niczego nie doczeka i nie przeczeka .. musi .. wydusi z niego wszystkie brudy które są jego osobiste .. to jest zwyczajne oczyszczenie i wyrównanie rachunków”

    A więc wszystko po staremu ten sam stary Qcyp insynuator .. wszak zaiste to żaden bagaż wspomnień/uprzedzeń .. to jest wyrównanie rachunków/zwyczajne oczyszczenie!

  1. Taak po mojemu Ogólnie Ogólnie

   Ze swojego kamienia.
   O Nie! nie będzie wymówki, że to asteroida, kometa a inne cy co, fala X zmian, czyt inna taka, Puki nie będzie na kogo zwalić, nie będzie na kogo zwalić. … nie będzie. To musi dotrzeć, nim będzie…

   1. Kiedyś, kiedy rozmawiałem/interakcje z manekinami zadawali mi często pytania dlaczego ja się nie bronie,nie walczę o swoje itd oni dalej postępują tak jak system nakazuje a mi to dało szanse stać się WOLNYM!!!!!?
    Zmiana utrwala się po przez uświadomienie sobie swoich walorów, nabytych w poprzednich reinkarnacjach.?Tak samo jest z materializmem.To jest nabyty DAR .

   2. Właściwie ten film jaki powstał w jednym duchu choć na zlecenie 😉 Udowadniał co? Że nie ma sensu rozmawiać, bo i tak nie są w stanie się zmienić. A dopiero przyszłe pokolenie\a warunkowane inaczej mogą odkrywać w sobie potencjał jakiego ten film nie był w stanie przekazać, ba bo i był kierowany do dzisiejszej populacji by o ile to możliwe zebrać tych jacy nie mają zrytych bań, by dać Im tę pewność i by nie wierzgali „Robimy wszystko co można …” W każdym razie nie da się rozmawiać z kimś kto ma od w zasadzie przed urodzin wadliwe oprogramowanie. Takie moje gruszki na wierzbie jak wyjaśniałam i sens wcielania się konkretnych istot o zdefiniowanych poglądach i wibracjach 😉

    Pewnie że jak mówi Pan Tadeusz iż zniesienie Pieniądza nie rozwiąże wszystkich problemów ludzkości, ale nie ulega wątpliwości że jednocześnie wszystkie problemy krążą wokół zdeformowanego i wypaczonego systemu wartości i tym samym deformacji pojęcia człowieka 😉 Co z kolei już samo wpisuje się w wszelkie nowe, potencjały w tym genetyczne 😉

   3. @Qcyp: „Kiedyś, kiedy rozmawiałem/interakcje z manekinami zadawali mi często pytania dlaczego ja się nie bronie,nie walczę o swoje itd oni dalej postępują tak jak system nakazuje a mi to dało szanse stać się WOLNYM!!!!!

    NIEHCEM ALE MUSZEM”

    ***
    .. jeśli ktoś twierdzi iż „nie chce ale MUSI” to czy to świadczy o WOLNOŚCI tego człowieka czy nie ?!

    .. można być wolnym „OD ..” ale dalej zniewolonym „TYM ..” !?

    .. szansa – na bycie wolnym jest szansa/możliwość/sposobność osiągnięcia czegoś/widoki na coś – jest „otwarta” jednak szansa nie jest osiągnięciem.

   1. Jest możliwa tylko jedna relacja ze stwórcą dla Was jako poziomu świadomości ogólnie.
    A mianowicie składać ofiary, nie podnosić wzroku i wycofywać się ostrożnie licząc na upodobanie i to że WAS nie rozdepta 🙂
    Nie ma nic gorszego niż rozgniewać Boga. On przeprowadzi swoje plany, nawet jak każe Was wszystkich wyrżnąć i zastąpić tymi jakich sprowadzi w krańców Ziemi i nazwie Dziećmi nieba dając Im Wasze domy i regionalne obietnice 😉 😀 😀 😀
    Średnio Bogowie szacują swoją cierpliwość na jakieś Trzydzieści lat, Po tym czasie coraz ciężej ich nakłonić na jakiś akt FilanToropii 😀 A później zaczynają kopać w RYJ za podniesienie oczu. Świetnie to wiecie co macie w sercach, czyli to co w głowach, dobrze nasrane tylko źle wymieszane więc uciekacie gdzie pieprz rośnie, szczególnie Goauldy i bioroboty konsumenty. Wiecie że tylko pełzanie ma sens, więc pełzajcie ale Wasze dary są żadne jak nie na miarę kundla z krzaków uwłaczające.

    Oto możliwa relacja 😉 Więc i Sami na siebie sprowadzacie Gniew Bogów, swoją ZGNILIZNĄ i FETOREM. (Powtórzcie za Hiobem „I ziściły się moje obawy”)

    Mówię Wam prawdę, Waszą prawdę Polaki okupujący tę Ziemię.

   2. Bo ciągle hodujecie kompleksy i niewolę. Choćby emigracja jest Waszą nadzieją? Czemu? Bo oddycha innym zachodnim powietrzem choćby, bo i grypa z zachodu jest lepsza. Swego za to w łyżce wody utopicie. Co jesteście w stanie stworzyć, jako Państwo, czy choćby lokalnie czy jako społeczność? Jedynie podgryzanie siebie i plucie na własne i swoje. Z jednym argumentem, bo nie CUDZE. Gdyby cudze to co innego, można w Dupę włazić i dopłacać nawet. Kupa cwaniaków, zdrajców, sprzedawczyków, agentów i tyle. A Polak siedzi cicho i boi się odezwać, bo SWOI go obskoczą jak kundle. No chyba że przyjedzie z Zachodu. Niewolnicy i Dno jedynie. Płaczą jak to nie da się łupić humanitarnie i tak dalej. A Osoby wartościowe? Nie mówię tu o sobie ( wariatce ), są oszołomami, autsajderami, wygnać ich. A przynajmniej bojkotować. To kim jesteśmy? Kim ? I tu brzydkie słowo. Kto nakręcił te filmy o pieniądzu, naród wybrany, Wy? Wy nie jesteście w stanie nic tylko wygryzać sobie gardła.

    I jak nie wygarnę to pęknę.

 3. ,,Zmiana utrwala się po przez uświadomienie sobie swoich walorów, nabytych w poprzednich reinkarnacjach.?Tak samo jest z materializmem.To jest nabyty DAR ,,

  No coś w tym jest Qcypie, zgadzam się.
  Fajnie, że już nie tańczysz w eterze.
  Pozdrawiam.

  1. No jak pojawiła się Wiktoria to muszę zejść na ziemie,pogadać troszeczkę,powspominać stare dobre czasy hhihihihihih?

   1. Nie chce ale musi .. MUSI
    ot Qcyp wolny człowiek
    nie to co te manekiny konsumenci
    hihihehebuchachacha

 4. SeJa pisze:A dopiero przyszłe pokolenie\a warunkowane inaczej mogą odkrywać w sobie potencjał jakiego ten film nie był w stanie przekazać, ba bo i był kierowany do dzisiejszej populacji by o ile to możliwe zebrać tych jacy nie mają zrytych bań, by dać Im tę pewność i by nie wierzgali „Robimy wszystko co można …

  Popatrz nie pomyślałem o tym.Bylem przekonany ze ta ,,cywilizacja,, nie przetrwa.Nawet pomyślałem sobie co z naszym Psyche?, skoro jesteśmy tu i teraz ,Po co?To nie jest żadna nauka.Nie wiem ale co dziennie widać/odkrywają się karty w jakim stopniu jesteśmy zniewoleni.Może tylko o to chodzi?

   1. CZŁOWIEK jeśli zbuduje sobie most łączący z Bogiem ,będzie zawsze widział przepaść oddzielającą go od systemu/ ludzi żyjących we nim.
    DOBRANOC!!! ?

  1. W każdym razie gdym ja miała robić taki film, rozpatrywać jego sensowność, maksymalną skuteczność. To dedykowała bym go do osób jakie owszem są gotowe jakoś wewnątrz ale nie mają żadnych argumentów by wzmocnić ponad wszystko to przekonanie jak jest. 😉

   Bo i owszem można by zrobić film, 16 godzin przez 16 lat dla wtajemniczonych, na prawdę rozwijając każdy wątek, ale czy to ma sens? 😉

   1. Albo właśnie inny film by pokazać jak mamy zryte i pod górkę. podczas gdzie takich materiałów i filmów jest miliony wszędzie i na każdym kroku i co do każdej kwestii w każdym temacie i nic nie wnoszą poza tym jak jest do bani. Więc czy ten miał jedynie na celu by pokazać jak jest do bani? Nie wydaje mi się 🙂 bo ba wydaje mi się że ukazywał:

    – Że przyczyna choroby jest taka a nie inna
    – Jak bez sensu jest liczyć na to że samo się przed zagładą zmieni
    – Że można inaczej i to odwróci sytuację

    Czego nie spotkałam Nigdzie indziej. W żadnym innym materiale lub filmie o tym jak jest do dupy i fajnie jest się rzucić ze skały bo taka a nie inna i natura w najlepszym wypadku nasza wina że nie ma szans i to w najlepszym wypadku i koniec filma 😉 Ten był inny.

 5. A dziś promocja na Seję 😉 Mam ochotę sobie pogadać z kimś, na każdy temat z pominięciem no wiecie 😛 Skype : seja-wolna
  nuddaaaa 😛

   1. No dobra jak muszę to dwie stówy za bra kabre i pięćdziesiąt za kuku na muniu 😛 😀 hee

   2. Może ktoś ma jaką chorobę nieuleczalną? Obiecuje że zedrę skórę, a to już na serio bez tumitam, można pisać umowę 😛

    Powaga no mnie się nudzi 😉 A seja jak kce to trafi a nawet po trafi 😛

   3. Zakres usług do wskrzeszania zmarłych włącznie, byle ne zakopanych bo nie próbowałam tworzyć nowych ciał 🙂 Ja mówię całkiem serio jak ktoś ma walichę pieniąchów to jak w dym ja też mam marzenia. Dość mam być tu jak PIES. Ps. Ani grosza bez efektów. O! i Yo.

   4. Zła? nie ma nikogo by nawet pogadać. Psa mogę przytulić od dziesięcioleci. Inni się boją bo mi wiszą, gdzież waliłam kasę.

   5. Nie przejmuj się, ważne że my sobie dziś pogadaliśmy, ktoś zrozumie kiedyś i da dużo za taką chwilę, głowa do góry, zła? 🙂 Dobre 🙂

   6. Aa referencje, to poniżej mojej godności, ale to zdaje się zrozumiecie. Wciąż żyje i mam się świetnie 🙂 A to zdaje się nie mało, szczególnie jeśli o mnie chodzi 😉 W sumie mówię serio, nie mam pacjentów, szukać ich po świecie bo są zdrowi Oni i ich Dzieci, przed laty nie potrzebują mnie. Ja nie leczę ja wyleczam. A że tego nie robię od lat? Bo mnie to kosztowało a nigdy nic nie chciałam. Więc glanowałam wszelką potrzebę w samoobronie. Wiedząc że każdy czegoś potrzebuje, ale jak od głupiej nic nie chce dać w zamian, nikogo wcześniej nie pytałam sama leczyłam i były cuda oficjalnie w szpitalach na dzieciach i dorosłych. Taka prawda. Dalej w Dupie mam Wasze pieniądze, ale jeśli inaczej nie mam nikogo prócz bezpańskiego Psa na podwórku? To nie ma zmiłuj, mogę użyć swego ale też mam marzenia. Chcę wyjechać …

   7. Tak pogadaliśmy sobie Goldi 🙂 Jak za dawnych lat 🙂 A Oni nich zapomną bo srają po gaciach 😉

   8. To nie tyczy Ciebie Goldi, są sprawy o jakich wiem tyko ja i ktoś kto nie powie, a dziś mnie ma za nic.

   9. Nie nie to w ogóle było słabe że kogokolwiek mogłam mieć nawet na myśli tu czy gdzieś? 😉 Nie ważne ważne że nie ważne że kiedyś już była taka akcja. bez odzewu. A raczej … w konsekwencji pójdę się przywitam z bezpańskim psem. 😉

   10. Hee jak wiesz Tomek piszę od początku neta w RP a wcześniej go budowałam 🙂 Tysiące moich wpisów znajdzie się na każdym forum, od Imladisa, przez katolik.us jako właśnie gałązka gdzie spalono dziesiątki moich książek. Przez jak wspominałeś moją funkcję moderatorki działu schizofrenia na serwisie jak mu było? Już nie pamiętam jakieś tam zdrowie a cy co To była jazda, tam się poznaliśmy przyjacielu 😛 Jak i na wielu oj wielu że nie wymienię bo lazłam wszędzie gdzie były problemy i innych serwisach i w NTV jako zbanowana moderatorka ze skasowanymi tysiącami wpisów i …. hmm. To znaczy kasowali tylko na Katolik.us i NTV FWL hahaha Ale tak mam wkład wszędzie, nawet tysiące wpisów na transeksualizm.p hermafrodytyzm, …l i wszystkich innych dosłownie, bo ja mam bateryjki że hoho. Ale nie w tym rzecz, ja się uczyłam i doświadczałam. …

  1. Myśle, że moich wpisów od początku neta też jest sporo, więc działamy ze zdwojoną siłą 😉 COŚ Z TEGO BĘDZIE ! MUSI SEJA

   1. Ludzie mówią że ja mówię albo mówiłam głównie rozumem, ale przecież ja mówię tylko sercem, z niego czerpie siłę i mądrość jaką tylko rozumem wyrażam 😉

   1. 🙂 … Ewa Bem
    >Moje serce to jest muzyk< Majne tysz 🙂

    *Świat wokół mnie wie, czego chce i radzi mi nie raz:
    plan jakiś zrób, uszyj suknię na ślub,
    jakiś pomysł na życie mieć czas.
    Wypiłam kaw i, strzeliłam gaf z niejednym panem sto.
    Im lepszy pan, co do mnie miał plan,
    tym ja szybciej zmykałam mu, bo

    Moje serce, to jest muzyk,
    który zwiał z orkiestry,
    bo nie z każdym lubi grać.
    Żaden mu maestro nie potrafi rady dać.
    Moje serce, to jest muzyk improwizujący,
    co ma własny styl i rytm,
    ale, gdy gorąco kocha, wtedy gra jak nikt.

    Wkrąg ludzi moc duma co noc nad samotnością swą…
    Gęściej od gwiazd pośrodku swych miast
    ludzkie serca samotne się skrzą…
    A mnie wciąż gna każdego dnia na skrót przez drogi złe
    za szansą mą, za kimś miłym, kto
    wreszcie pojmie, zrozumie to, że…

    Moje serce, to jest muzyk…

    Moje serce, to jest muzyk…

    Moje serce, to jest muzyk…

    🙂 …

 6. ,,W każdym razie nie da się rozmawiać z kimś kto ma od w zasadzie przed urodzin wadliwe oprogramowanie. Takie moje gruszki na wierzbie jak wyjaśniałam i sens wcielania się konkretnych istot o zdefiniowanych poglądach i wibracjach,, ?

  Tak to dokładnie czuję SeJa.
  Po prostu nie da się nic zrobić, gdy masz do czynienia z kimś takim.
  I to jest wyjaśnienie dlaczego tak jest.
  Możesz się starać, wypruwać sobie flaki, a taki ktoś po prostu nie czuje kompletnie o co biega.
  No i tyle.
  Pozdrawiam.

  1. Wracając do filmu, to myślę że trzeba stawiać przed faktem dokonanym? Wtedy zaistnieją warunki psychospołeczne by rozwijała się inna świadomość. Ale to wiem łatwo powiedzieć 😉

 7. No I doczekałam sie, Cieszę sie , że pierwsi Mężczyźni zaczynaja kontynuowac to co przerwane, a może zapchane było, ta Cięzka Męska Energia, która przestała dostrzegac Kobiecosc, Podstawa, zawsze Gotowa była, I taka miała pozostawać, Kobieta Mężczyzna, z których rodzić sie miały Gotowe Czasteczki, Serduszka, W wiekszym Sercu Wszechświecie, stało sie inaczej, Przyśpieszenie, I Energii Męskiej wyrównanie, przez Podstawę , w dwuch kształtach, Podstawę fizyczną Wszechświata jako swoje przejawienie fizyczne będacego na Ziemi, Mówił pan kiedys , aby uważać na to co się Mówi, , troche inaczej to ujme, gdy jest Sie już Świadoma Podstawą, Mężczyzna Kobieta, staje sie równiez Prawdziwym Umysłem, Dostep poprzez Wibracje, Właśnie z Serca, to co nazwano Miłością, I o czym pisałam Miłośc Jest kazdym z Nas indywidualnie, bo będąc cząstka Wszechświata , jesteśmy w Nim I Jestesmy NIM, Będąc Soba , Jest odczuwaniem w Sercu Samego Siebie, wzrost, dostaosowanie się całości I ponowny wzrost, bez Świadomości, uczucie osoby do osoby, kazde nasze działanie, jest sprawcze, do budowania kolejnej Planety Macierzystej w kolejnej przygotowywanej do „ożywienia” Galaktyce, Odczucie tej swojej Jedności, Swojej, bez Zosi, Kasi, Jasia, Swojej, Powodowac będzie teraz , Partnerstwo, oparte na połaczeniu dwuch połówek Mężczyzny I Kobiety, bez podtekstów, seksualnych jakie były, I Miłości, która wiązała, I uzależniała, czy były to związki bez sensu, Sens w kazdym połaczeniu był głęboko ukryty, nalezy go odnaleźć w Sobie, I odpuścic, I teraz popatrzcie , każde rusztowanie zbudowane na piasku, aby rozpoznac Siebie w Sobie, już sie wali, Śluby, związki, Umowy, Systemy, Wszak to wszystko oparte było, na zniewoleniu Człowieka , Fizyczności , Podstawy , bez jej zgody, Gdzie była ta Ziemska Świadomośc, Poubierana w te umowy, gdy odpuszczać zaczęła, zrobiło sie Jasno, I Tak Kobieta , obok Mężczyzny stanęła, który zrozumiał I poczuł, że bez tej Energii Żeńskiej będzie odchodził I powracał, będzie kręcił sie wkółko, zamiast wzrastać I otrzymać swój indywidualny dostęp, Do Umysłu Ojca, aby Jako Jego Życie, rozpocząć dostarczać mu wszystkich obrazów swoich, włacznie z przelicznikiem w jednej tylko Myśli, Czy szybszej od Swiatła, w Świetle Nie ma Czasu, Gdy wykonujesz, to juz we Wszechświecie istnieje, Acha, Podobnie nauka dana była zdegradowanej do Energii bezwarunkowej Kobiecie, I tak ponazywano to w Ezoteryce aspekty, pierwiastki, a jest I zawsze było Jedno Życie, bez usprawiedliwień I poczucia winy, które przyjałes bo być może kawał Ci zrobili, Porobiło sie I robi dalej, I niech się dzieje, Poczuć Siebie Wszechświat, Który Jest budowniczym w czymś nieodkrytym , nienazwanym I niewypowiedzianym, Pracy tej Prawdziwej Tobie I jemu nie zabraknie, a nazwa tej Pracy Radosne świadome, ŻYCIE, na tej Planecie, I odbudowa, decydowanie, co z techniki , ale tej skrytej na niej dla Życia, fizyczności Wszechświata pozostanie, I wdech , wydech, jak znajome uczucie, Wdech wydech, ale już Świadome, obrazy stworzone przez Świadome Życie, bez chcę, musze , Jestem I się cieszę, Bo jako budowniczy buduję I Odpowiedzialny Jestem , Odpowiedzialna Jestem,
  http://www.jestemsobą8.blogspot.com

  1. .. z podtekstem seksualnym Moja Droga. A od kiedy seks to fe.. to już było. Kundalini jest Wejściem Ducha/Boskiego Mężczyzny w Ciało/Boską Kobietę i ma charakter seksualny, bo czakra seksualna jest zwana czakrą sakralną. Ten seks jest święty i u ludzi też. Taoiści i tantrycy o tym wiedzą. To my skażeni kulturą (?) judeo-chrześcijańska nie pozwalamy uświęcić tego ważnego aspektu połączenia Człowieka z Bogiem/Boginią jakim jest seksualność. Zresztą nasi przodkowie Słowianie o tym wiedzieli. U nich seks nie był tabu i czymś bee i fee To przylazło z judaizmem w tzw chrześcijaństwie.

   1. Zgadza się Iza, tylko czy ten seks , był Prawdziwym Sexem, czy w przedziałach dostępnych dla Wszystkich, I wiażących jak „Samców I Samice” którymi nikt z nas przecież nie był, Mówisz o tradycji Słowian, Kim Oni byli, tych których pokazuje historia, Mieli Jedną więźń , szacunek dla Ziemi, to pozostało, była już walka, I różne domieszki, powstałe poprzez krzyżówki, z Przybyłymi Rodzicami I Dziećmi, Tyś Ziemianinem, z Tradycją więzi z Ziemia, czy Już mieszanka , z której masz teraz stać się Sobą? Czakra, zamieniłam Ja na Święte łono w Kobiecie, I powracaja wibracje wpierw odczuwania siebie, aby harmonie przywrócić , w kazdej cząsteczce Siebie, wpierw Kobieto daj wolność, TYM Duchom, którzy czerpali z Ciebie, przy kazdym akcie seksualnym, bo do czakry ludzkiej byli podłączeni, A rozpoznasz Siebie, I sex wtedy będzie Prawdziwym Sexem,
    Sex stał się tabu, poprzez wielopartnerstwo, przyjete na Ziemie , czy w ramach szkolenia? czy może każdy chciał pokosztować Sobie, I wraz z Żywym Życiem Podstawą Tej Ziemi, wznosić sie w przedziałach wyznaczonych przez Siebie, nic nie robiac, Jeżeli Jest teraz Żywy , z Ciałem z którego tylko korzystał w ramach rekreacji, to co tutaj robi, wspiera tę Planete I na Niej Prawdziwe Życie, czy doświadcza sobie nadal w tych dla niego stworzonych Przedziałach, aby odnalazł sens tego wszystkiego co na tej Ziemi sam stworzył I tak Jesteśmy tutaj wszyscy, z Ziemi która istnieje I z tej która Jest tworzona, I nieukończona, I tej na której Teraz Jesteśmy, Każda Podstawę ma Jedną Fizyczność w wibracjach swojej Planety, I każda jest Odmienną Wibracyjnie Planeta Macierzystą, jedno Jest współne indywidualne Życie, dla Ducha każdej Planety, bez korzystania, bez podglądania, bez powielania, a Swojego indywidualnego rozwijania, Kupą Mości Panowie już było, teraz czym wesprzesz TO Życie, gdy swoje skopałes na tej innej Planecie, I powróciłes , gdy na tej rodziło sie to Jedyne , niepowtarzalne indywidualne, Ojciec Jest Jeden Wszechświat Wielki, który chciał sie rozwijac poprzez Życie swoje na Każdej Macierzystej Planecie, indywidualnie będące, Gdy staniesz sie Jedna , Sex który był zaakceptowany będzie I powiazania , z Partnerami, którzy ograniczali Ciebie Kobietę, rozpuszczone w prawdziwych wibracjach Ciebie, już bez nazewnictwa Energia seksualna, kundalini, Kundalini , kiedyś pisałam o kundowaniu po lini, kundowanie, chodzenie , po domach innych I tu cos skubnę , tam dostanę I tak sobie Żyje , nie żyjąc wcale,
    http://www.jestemsoba8.blogspot.com

   2. Wszechświat Jest Tobą indywidualnym Mężczyzną Kobietą swoją Fizycznością I Fizycznością Która jest dla Niego Źródłem I inspiracja do dalszego rozwoju, w wibracjach Tej Planety na której Jestes Życiem dla Niego, Duch nie wchodzi poprzez Mężczyznę w łono Kobiety, On doświadcza swojego Żywego Przejawienia I Swoich odczuć poprzez fizyczność, która otacza „Świętą Echarystią” Uwielbieniem, Uwielbieniem Samego Siebie, I swojego Życia , w tej fizyczności, Dla Niej I dla Siebie, Połaczenie Energii Męskiej tej Prawdziwej I Energii Żeńskiej I Mamy Prawdziwy Sex, poprzez Jedno indywidualne Świadome Życie w Duchu , z Drugim Świadomym Życiem w Duchu, Jest cztery? I czy teraz ten sex będzie służył Życiu I podnosił wibracje do dalszego tworzenia? czy nadal pozostanie stara Świadomość I miast radować się swoim Życia połaczeniem I odczuwac Siebie w ekstazie podnosząc wibracje Życia I Ducha , który jest Jednością Naszą I tej Ziemi, będziemy poprzez ten Seks tworzyć? Przyśpieszenie , które powoduje zanik rozdzielenia pomiędzy Wszechświatem a Życiem, Jesteś jednym , każde twoje działanie , odbywa się bez przemyśleń , z tego masz wyjść, myślenie już było, I jestes jego Owocem, Przyśpieszenie I nakrywajaca się Jedność, Życie I Duch w Jedności z Dusza Energią Żeńska w Kobiecie, Dusza Mężczyzny, otrzymuje Męskie Ojca wibracje, I tak Trójca w Jednym Ziemskim Sercu Nazwanym Wszechświatem Soba będąca , odzielna, a Jedna zgodnie ze swoim kształtem, tak wielu już nas połaczonych w Jedno Serce z Trójcy połaczonych nic więcej,

   3. I tak kochani Duchowie, czas przychodzi, w którym każdy staje się Soba, Czas na odpiecie od Fizycznego kształtu Kobiety, Bo odczuwać zaczyna I rozwijać swoje wibracje od Serca dla Siebie Fizyczności I Ojca, Czas powrócić do „Ciał”, w których żeście bywali, wciąż powracając I Energie w kobiecie czy obniżając, może utrzymujac na swoim bezpiecznym dla Was poziomie, Kim Jestes, z Ojcem już Jednym, czy nadal kryjesz się pod spódnicą Nieswiadomej dotad Kobiety, Koniec zabawy , Czas stać się za Siebie I swoje czyny I Stworzone warunki odpowiedzialnym, kolej na Was kochani, tak cichutko siedzący pod sódniczkami Mamy, siostry, córki, Kobiety,

 8. Acha jest jeszcze Jedno, Jako ŻYCIE Świadome, którym Jestem teraz, przeszłam swoją Drogę, a może rozpoczęłam zbierać Siebie, To co odrzucałam , bo wierzyłam , że te wibracje , którymi jako Życie byłam , były czymś gorszym , że powinny byc Świetliste I leciutkie, a więc część Siebie rozświetliłam , według instrukcji obsługi, która z Ezoteryki przyjęłam, Gdy byłam już leciutka I przeźroczysta, zaczęło brakowac mi tego fizyczności odczucia, I jako fizycznośc nie chciałam tego rozświetlonego Cuda, co chodzi z głowa w chmurach, to część mojego programu, który sama sobie nałożyłam , był podany, wiec się nim zainteresowałam, a więc sama to Sobie zrobiłam, Można ponownie posklejac się , w Jednośc, I zacząć odczuwac , wpierw Siebie Swoja Żywośc, a później Wszechświat I sens, tego co się stało, I odblokowanie w Swojej Indywidualnej Drodze , tych zapchanych przez Siebie Prawdziwych kanałów, aby budować , I Żyć jednocześnie, I cieszyć się I kochac, I co jeszcze, to się okaże, w trakcie rozwijanie tego Prawdziwego Tworzenia, Pozdrawiam,

  1. Haha no właśnie Ela. Czyli co? Cały rozwój i to budowanie polega na powrocie do Archetypów Siebie, wypucowaniu się z tych wszystkich śmieci jakie ktoś kiedyś nam wmawiał bo nie znaliśmy sami siebie ani swojej relacji z otoczeniem. A raczej uwierzyliśmy tym jacy mieli ją zaburzoną i niby coś odkrywali i niby budowali że niby to było lepiej i gdzieś tam sami nie mając o sobie pojęcia 😉 A wreszcie i siłą upaprali innych. Pobrudzili świadomość, zaburzyli relacje. Właściwie to spójrz 🙂 Życie Żyje i może się cieszyć i doświadczać tego Faktu, tylko w relacji z otoczeniem, bez tego było by Puste, próżne jak iluzja dla iluzji, podczas gdy to nasza tu iluzja dotyku choćby i promienia na twarzy jest prawdziwą Ja i sensem. Cóż chcieć więcej? 😛 Wszystko.

 9. A tutaj cos dla Kobiety,
  Otrzymałam to dla Siebie,
  Warto odnaleźć Siebie,
  Kobietę,
  I gdy Siebie poczujesz, Wszystko odpuścisz,
  I Przyjmiesz Dary Od Niego
  Twojego Wszechświata Wielkiego,
  Który Przygotował Wszystko Dla Ciebie,
  Swojego ŻYCIA W TOBIE KOBIECIE,
  A On Nieba Ci przychyli,
  I obdarowywać Cię Będzie
  Tym co dla Ciebie w Miłości uczynił,
  Aby tylko mógł tworzyć dalej,
  pozostawiajac Ciebie Kobiete ,
  w tej Cudnej obfitej we Wszystko
  Przestrzeni Ziemskiej,
  Jestes dla Niego ŻYCIEM,
  z Którego uwolniony wypływa,
  Wraz z Twoim rozpoznaniem,
  Jego I Ciebie ŻYWEGO ŻYCIA,
  I zawsze Jest z Toba ,
  Będac Twoim Wszechświatem,
  wciąż tworzacym dla Ciebie Kobiety,

  1. 🙂

   „Mężczyzna szuka mądrej kobiety
   Potrzebuje komfortu przy jej piersi
   Jak dziecko w ramionach, ssące dziecię
   Utrzymuje mnie w poczuciu bezpieczeństwa i ciepła
   W uporczywym teście i sile
   Staje przede mną naga i bosa
   Lecz kobieta
   Jest dla mnie słodkim uśmiechem tajemniczości

   Kobieta wiecznie po coś sięga
   Przynosi nadzieję, obawę i dziecko
   Wydobywa całą istotę ze mnie
   Jest tworem niebios, matką ziemi
   Jest dzieckiem natury, urodzoną dziewicą
   Jest mą siostrą, jest mą matką
   Jest mą córką i jest mą kochanką
   Lecz kobieta, kobieta
   Jest dla mnie słodkim uśmiechem tajemniczości”

   https://www.youtube.com/watch?v=JP5-ma6NJjQ

   1. I może czas , aby przestał szukać a stał się Świadomym Siebie Życia, I połączył się z Wszechświatem, który na Niego Czeka, bo blokuje wciąż to co jako potrzebujacy wsparcia Kobiety I jej Ciepła, pozostawił, bo było my tak wygodnie, I tak rozdzielił sie z Ojcem,

 10. Panie Bogdanie, nie trzeba być inteligentnym, aby znać coś na pamięć. Goebbels nie był inteligentny, tak jak wyznawca koranu uczony siłą nie jest inteligentny tylko dlatego, że siłą wbijają mu koran do głowy, przesadził pan.

  1. Wymyślając sobie powody, jak Dziecko. Zabijasz w sobie Dziecko. Kolekcjonując i segregując je te powody tak na prawdę. Źle było? To po co, jak każdy snuć i pielęgnować ukryte powody chyba tylko przed sobą samym udając przyjaźń. Ty, a inni? Jak każdy projektant z innego niż moje kółka 😉 I nie ma przebacz między minkami i jakieś domysły drobne niby insynuacje, gdzieś tam w tle te kolekcje i szukanie haka a dziury w całym, lata całe. No i O! 🙂 Tak na prawdę od pierwszej ciekawości, po pierwszą zawiść, przyjaźń tylko po to i tylko z tego powodu, jeden duch.

 11. 🙂

  A ja? – aja podlewoam kwiaTky 🙂 … y tudei tysz. 🙂

  Pees. Anasze pszodky noto 100-łóf ni stosowaly y lo tego kurtularnie na mchu iadaly, sobie 😀

  *To jest tylko prosta piosenka,
  którą samodzielnie napisałem dla ciebie.
  —>F.R. David – Words<—
  Nie me żadnego ukrytego znaczenia, wiesz, kiedy..
  kiedy powiem, że cię kocham, skarbie,
  Proszę uwierz, że tak jest naprawdę, bo…

  1. To co masz w Sobie w fizyczności Ziemskiej jako Ludzkość, a więc I w Świecie zwierząt, One widza Twoimi oczami I czy Człowieczymi? to jest pytanie, Zwierzęta patrzą I zachowują się na Ziemi, zgodnie z ludzkim wzorcem który ma w Sobie , wbędac w fizyczności, przedziale odpowiadajacym Światy zwierząt, Przedziale , który zebrał Wszystko, aby chronic Wielki Umysł, przed tymi , którzy wciąz prubuja technikami , kundalini I innymi praktykami bez Matki, go rozbudzić, Bez Matki, Energii Żeńskiej , która pojawia się , ujawnia w Sercu I przez Serce w fizyczności Ziemskiej do Człowieka wstęp jest zabroniony, wpierw należy przywrócić tym Światom Ziemskim Godnośc aby wejść w tajemnice Życia umieszczona w Człowieku, Gdzie Człowiek , odkryjesz gdy sprzątać u Siebie zaczniesz, albo odejdziesz w niebieskie przestworza, z kad na Ziemię wysłany zostałes aby po tych co czekaja posprzątać , to jak będzie , wsparcie dla Ziemi czy swoich Bogów, blokujacych Dostęp Wszechświata Ojca, powtórka Atlantydy zy współpraca z matką wibracja Energii Żeńskiej w Sercu Ziemianina, I podnoszenie wibracji w tej Ziemskiej Przestrzeni I w kazdym zatrutym Wszechświecie, który nadal JestŻywy, przystosował się do każdej trucizny I uodpornił, na każde działanie zewnętrzne w całej Ziemskiej fizyczności, w kształcie I bez kształtu Wszak to Energia Ziemska , która zwsze była na tej Planecie I szczegła swojego jedynego szczęścia, I radości I Miłości Matczynej I Ojcowej przez nich z Siebie zrodzonej, Nic wiecej , Pokochaj Siebie I podnoś wibracje Siebie I Życia Ziemskiego w którym Jestes,

   1. Macie oczy,a nie widzicie,
    Macie uszy,nie słyszycie,
    Macie serca,a nie czujecie,
    Macie rozum,a nie pojmujecie,
    Ale za to, chetnie swoja miarą kroicie…
    I niesprawiedliwosc wielka czynicie.
    Głodny zawsze mówi o chlebie…
    A madry inaczej ,powtarza bez zrozumienia
    i wczesniejszego upewnienia…

  2. Posłuchajcie, filmic można nakręcić, I ogłosić poprzez aktorów, niestworzone historie, którą ludzkość obdarowywano tak chojnie, zajmując wszystkim włacznie z nowinkami technicznymi, odciagajac ich widzenie, tego co dokoła nich się dzieje, a wystarczy samemu popatrzen I poczuć , a kot, I pies, wytłumaczy Ci , że ty masz patrzeć przez swoje oczy, bo masz je po to, On patrzy przez swoje I obraz , a może fragment do fragment Wszystkich Światów Ziemskich tworzy całość, nie sztucznie stworzony hologram, czy filmic tylko całość , połaczona ze Wszystkich uczestniczących w niej Wibracji Ziemskiej Ale Jednośc, jakiej żaden filmowiec nie nakręci, I gotowa Praca dla Wszechświata, który buduje odtwarza Obraz Wykonany przez Siebie, swoje fizyczne Źródła o odpowiedniej częstotliwości drgań indywidualnych, Sory, jeżeli kogoś uraziłam przekazując robie miejsce na kolejne, to co tak długo w kolejce czekało we mnie,

 12. I może coby, poprawić humory , a co po niektórym wyostrzyć pazurki, Przyjemnego wzrastania Życzę , a może odnalezienia Siebie na Tej Planecie,
  Kocham Cię Ojcze , Wszechświecie Ziemski I TY który Jestes jeszcze Większy, dziękuję za piękno , które stworzyłes, abym wzrastała, I abys ponownie rozpoczął Tworzyć , dla Siebie Przeze mnie, Życie Twoje Kobietę, Którą Świadomie Jestem w swoim Cudnym I ŻYWYM Ziemskim Świecie, dla MNIE dla cIEBIE, Jedno Życie rozwijające się I tworzące na Tej Planecie, z poszanowaniem Żywej Energii Ziemskiej, tej w kształcie I tej niewidzialnej, do oddychania przeznaczonej I naszego czystego w Jedności połaczenia, Jedność Istota Ziemi w Istocie Wszechświata Ziemskiego, w Tym niezbadanym I nienazwanym, Jednością się stała I tworzyć rozpoczęła dalej, Będąc Sobą Indywidualna w Sobie dla Siebie I Przez Siebie, W Jednym Ziemskim Życiu, Kobiecie, Mężczyxnie, Cudne ponowne rozdzielenie, a może odkopanie indywidualności Siebie?
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 13. Wiktoria pisze:Nie chce ale musi .. MUSI
  ot Qcyp wolny człowiek
  nie to co te manekiny konsumenci
  hihihehebuchachacha

  Ależ wy też jesteście wolni!!!Buzie uśmiechnięte od ucha do ucha w galeriach handlowych.Cele jasne i przejrzyste aby zdobyć jak najatrakcyjniejszy towar. Słuchaweczki w uszka, smartfonik w rączkę ?i Heya Być może to nie wolność ale jaka radocha ,,szczęście”kosztować cudów techniki? jak mucha ekskrementów.

  1. .. fajnie ze piszesz „wy” wszak mnie się nie dotyczy to: „uśmiech od ucha do ucha, smartfonik, słuchaweczki w uszka, smartfonik w rączkę, tudzież inne cuda techniki/ekstrementy .. takie formy zniewolenia” – polecam więc zawsze kierować słowa pod właściwy adres !!!

   1. 😀 poza tym Qcyp ma mentalność Inkwizytora 😀 . Gdyby mógł ależ by rozpalił stosy.. każdy kto nie spełnia jego standardów (pokrętnych) płonąłby jak nic…

   2. Kochany! Qcyp ma potencjał i się nie martw.. dałbyś mu możliwość (władzę nad innymi) to by się wykazał jak nic.. to przecież czuć w jego tekstach.. tę pogardę dla drugiego człowieka, który śmie być inny niż on by tego oczekiwał…

   3. .. to widać słychać i czuć niestety .. lekceważenie wręcz właśnie pogardę/pyszałkowatość/wywyższanie się/przekonanie o swej nieomylności .. przewrotność .. choć też pobrzmiewają i inne melodie .. takie pomieszanie z poplątaniem … z jakiegoś powodu co wiele razy Qcyp pokazał a ja zauważałam ten potencjał hehebuuu!

    .. wreszcie Iza przejrzała na oczy alboco .. w każdym razie to podobnie postrzegam hihihehe .. teraz tą sama miarkę/szablon należy przykładać do wszystkiego i stale do siebie .. prawda spójność i ważność tego co się tworzy hej :o)

 14. Iza45 pisze:„Mężczyzna szuka mądrej kobiety

  Raczej Wolnej! Ale samo to że jest się kobitą jest się niewolnikiem(taka karma?)Pomijam Kalinę i Seję!i?

  1. „Wolnej” OD .. czego panie Qcypie ???????

   Ale samo to że jest się człowiekiem jest się niewolnikiem (taka karma) i czy można kogoś zakwalifikować do „pominięcia” !?

   1. Ależ można Kobiety zawsze były silne jak Atena,Latiliola.Reszta pragnie/lgnie do facetów.Gdyby było inaczej nie używali by maszkary ,innego odzienia by zwrócić na siebie uwagę,po prostu przestały by się męczyć.Kobiety są słabe,a co jest najśmieszniejsze ,szukają silnych,facetów.Słabość przyciąga słabość ,zniewieściałość mentalną.

   2. „Wolnej” OD .. czego panie Qcypie ??????? ?????????

    Może i były uznane przez kogoś za silne może same się za takie uważały nie zaprzeczam .. może .. i może też z jakiegoś powodu nie pragnęły/nie lgnęły do facetów jak ta reszta o której piszesz .. może .. jednak czy to oznacza ze były wolne od wszelkich słabości !!!!? .. NIE .. no i co dla jednego słabe/złe dla drugiego mocne/dobre !!!!? i moc w słabości się doskonali nieprawdaż hihihehehe

   3. .. czytanie dialogów ze zrozumieniem/bezstronnością ci się kłania panie Majestic – wszak widać jasno że to Qcyp zadarł – zadarł z niewłaściwymi kobietami bo tymi silnymi :o)))))))))))))

   4. „””zadarł – zadarł z niewłaściwymi kobietami bo tymi silnymi :o)))))))))))))””” i tutaj zobaczmy afront !? ” zadarł” ???? czyli wyrażał swoje zdanie , czyli równowaga jako bilans końcowy ma być wylacznie na stronie kobiet??? , bo ja slyszalem ze kobieta potrafi z niczego zupę ugotować i awanturę zrobić!!? i to jest właśnie ten bilans skoro „zadarł „

   1. Wiktoria tak naprawdę cierpi?Nie sądzicie, że kreują się na niezależną, samowystarczalną, silną i ,,wolną.’A tak naprawdę jest w głębi ,bardzo samotna i potrzebują miłości.Potrzebuje kogoś kto się nią zaopiekuje?
    Wiec przesyłam jej bez insynuacji hihihihihih energie Miłości?
    https://www.youtube.com/watch?v=5boRQcTvnwU

    Miej litość Wiktorio nie znęcaj się nade mną:) 🙂 🙂

   2. Kitek to raczej niespełnione dziecko? , czeka w swojej wieży na ratunek ze strony księcia , na białym „koniu „? Qcyp właśnie dlatego kreuje się ,chce być docenionym dyktatorem masz racje .znaczy chce aby Jej jeść z reki ,dlatego mimowolnie doceniamy Kitka ze potrafi grac role mocarza bo to tez jakaś cecha , Kitek zobacz jaka jesteś nie odrzucaj tego nurtu !!? https://www.youtube.com/watch?v=lrF814OnFQ4

   3. TAKICH chopów wrednych zachowań bidulków przewrotnych
    – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

    p.s. „przesyłam jej energie Miłości” – można przesłać tylko to co się ma – a jak się nie ma to się przesyła puste słowa – miej litość Qcypie i nie serwuj mi takiego cieniactwa – pozdawiam basistę/przytupywacza Majestica grającego rolę mocarza :o))

   4. .. odpozdrawiam .. i oby każdy był wylądował w takim tzw. niebie za jakim tęskni/tworzy .. chce żyć i już żyje .. oby każdy z tzw. walizkami wylądował tam gdzie pasuje .. w każdym razie w mojej bajce nie ma miejsca np. na przewrotność/manipulaowanie .. „honor” różnie jest pojmowany więc obyś wylądował z podobnymi sobie panie Majaczniku

 15. Iza45 pisze:
  26 września 2015 o 16:16

  Kochany! Qcyp ma potencjał i się nie martw.. dałbyś mu możliwość (władzę nad innymi) to by się wykazał jak nic.. to przecież czuć w jego tekstach.. tę pogardę dla drugiego człowieka, który śmie być inny niż on by tego oczekiwał…

  Będąc w chorym destrukcyjnym systemie monetarnym to najwyższa pogarda dla jednostki ludzkiej KTÓRA JEZUS CHRYSTUS(Aariioc) wyraził już 2000 lat temu .A ty zarzucasz mi ze to moja wina/mój problem.Kiedy tak naprawdę słabość i materializm jest wasza codziennością A WOLNOŚCIĄ SOBIE USTA WYCIERACIE.

 16. @Wiktoria WIEM że też bardzo pragniesz być Wolną/wolnym ,POMYŚL NAD TYM?
  Przecież uważasz się za biegłą/szybka/w mig /na wskroś rozumującą WIEC POWINNAŚ WIEDZIEĆ CZYM PISZE?????

  1. .. no to tym wpisem to żeś się rzeczywiście popisał na całego jak zwykle .. dialog na takim poziomie mi nie odpowiada panie Qcypie .. kup se trąbke i trąb :o)))))))))))))

   1. Wiec nie jesteś biegła ,przepraszam?
    BEDNE JAŚNIEJ PISAŁ DLA JAŚNIE PANIENKI.
    Nie ma różnicy dla jednostki WOLNEJ CZY JEST SIĘ MĘŻCZYZNA CZY KOBIETĄ.Kiedy kochasz granice się zacierają,nie ma podziału

   2. zorganizowane polowanie na Qcyp ,a ??!

    Dokładnie, zniewolone kobitki pokazują pazurki a później chruścik i papa

    Wiktoria pisz

    Takich hopów – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

    Cóż za przywiązanie do kobiecości

   3. Qcyp .. raczej tak wszak to nie tylko kwestia płci: Nie ma różnicy dla jednostki WOLNEJ CZY JEST SIĘ TAKIM/taką czy SIAKIM/siaką. Kiedy kochasz różnice się zacierają, nie ma żadnych podziałów.

    Jeśli kochasz/w miłości nie ma miejsca na pogardę/pyszałkowatość/wywyższanie się/przewrotne
    insynuowanie.

    Hmm .. dziwaczne to twoje przepraszanie takie manipulatorskie/podstępne .. wszak w czymśtam jestem biegła w czymś nie no i jestem biegła kiedy chcę jak to wolny człowiek hihihehe

    Aleś wyssał z palca „przywiązanie do kobiecości” .. przepraszam że lubisz ssać z palca buchachacha

   4. Qcyp: Takich hopów – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

    Cóż za przywiązanie do kobiecości

    *******
    Cóż za przywiązanie do ignorancji!

    Urojenia masz czy co bo gdzie w tym tekście widzisz męskość kobiecość!?

    Kocham jasność więc powtórzę cieniasowi:

    Takich h o p ó w – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

    hop – wykrzyknik wzywający lub zachęcający do szybkiego wykonania czynności .. hopla hops siup

   5. TAKICH zachowań/postaw/cieniactwa – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

  2. Hmmm Qcyp twierdzisz że jesteś WOLNY .. od czegośtam pewnie tak .. ale od czegośtam zapewne nie .. panie niewolny .. bo jednak czy insynuowanie jakie choćby min tu prezentujesz świadczy o WOLNOŚCI .. przeciwnie świadczy niestety !

 17. ,,Wiktoria tak naprawdę cierpi?Nie sądzicie, że kreują się na niezależną, samowystarczalną, silną i ,,wolną.’A tak naprawdę jest w głębi ,bardzo samotna i potrzebują miłości.Potrzebuje kogoś kto się nią zaopiekuje,,

  No co Qcypie, napisałeś o sobie hihihihahaha.
  Nie wiedziałam, że z tobą jest aż tak źle.
  Ale wiesz, ciągle dowiadujemy się czegoś nowego o sobie, więc znów masz następną okazję.
  Ale czy wolny człowiek chce by ktoś się nim zaopiekował? No nie wiem hihihihihihihihaaaaaaaaaaaaaaaa
  Pozdrawiam.

  1. Zaiste Małgosia ..

   Qcypie
   z tobą jest aż tak źle!
   napisałeś o sobie!
   ciągle dowiadujemy się czegoś nowego o sobie więc znów
   masz następną okazję!
   no nie wiem hihihihihihihahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
   czy wolny człowiek chce by ktoś się nim zaopiekował?

   Miej litość Qcypie nie znęcaj się tak nad sobą/nie trwaj w tym cieniactwie.

  2. Wolny człowiek może zaopiekować się sobą i innymi. Bo nikt nie jest samotną wyspą, mimo, że ma taką iluzję. Popatrzcie na fontannę, rozpryskuje milionami kropel (gdyby każda zyskała samoświadomość ludzką to zaczęłyby się bić i walczyć ze sobą) by wrócić do tej samej sadzawki bez oddzielenia.. i tak jest z ludzką świadomością.. na chwilę zyskuje samoświadomość, iluzję oddzielenia i zapomina, że jest częścią całości i stąd ten dramacik. Można być wolnym w związku a do tego związek.. z kimkolwiek, z dzieckiem, matką, ojcem, przyjacielem, kochanką uczy wyjścia z egoizmu. Bo wtedy traktujesz partnera jako Boga, którym de facto jest. Bo w każdym jest Bóg nawet w manekinie konsumencie.. gardzenie nim jest gardzenie Bogiem. A Qcyp ma iluzję oświecenia, naczytał się Dzidy Krisznu, namedytował ale serce zimne jak stal, jak lód.. i pogarda dla Bogini materii/Ciała.. i jej fizycznej manifestacji fizycznych kobiet. Bywaj Qcyp.

   1. Co za brednie kochana Izuniu.Każdy kto płaci jakiekolwiek podatki przyczynia się do zagłady i niewolenia Ziemi i nas samych.Praca manekinów konsumentów utrzymuje was w Jaźni życia, następnie stan nieprzebranej euforii KUPNO. Tak jak kiedyś kościół który oddzielał ludzi od boga Wielkiego Ducha ,tak dzisiaj galerie, supermarkety łączą wszystkie religie,bóstwa i ubóstwa.Z mojej strony nie ma żadnej pogardy do tych ślepców,rozumie ich doskonale ,każdy z nich jest w innym położeniu życiowym i zrozumienia.Nie ma też z mojej strony współczucia,to nie są chorzy ludzie, potrzebujący wsparcia/opieki/specjalnej troski.Z moich kilkuletnich wpisów wypływa jedynie nauka,ukazanie problemu i konfliktu naszych braci i sióstr ,nigdy pogarda.To manekiny konsumenci są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie za Exodus Arabski za zanieczyszczoną wodę w rzekach i oceanach.Kiedy ich władcy podejmują decyzje, zrzucają bomby na Irak Afganistan,Libię itd Manekin konsument robi w tym czasie zakupy.Kiedy dzieci płączą bo stracili matkę, ojca kogoś najbliższego ,manekin zjada suty obiad, popijając to winem,bądź bawi się w dyskotece tak głośnej że Elektrony Ciała Astralnego są wytrącone/wymazywana pamięć .Taki INDYFERENTYZM (obojętność)doprowadził do degradacji Duchowej Człowieka.Ci ludzie nie mają kontaktu z Wyższa Jaźnią. NA własne życzenie/poprzez własną ignorancje oddzielili się od Wielkiego Ducha.Na pewno nie wiesz ale dzisiejsi twórcy NWO pobierali porady u Juddi Krishnamurtiego a i on sam był zawsze elegancki,czysty,schludny,zadbany czy tak żyje człowiek który wyzbył się zła pieniądza?Kochał szybkie samochody,nowe technologie i pieniądze o których nic nie mówił a powinien .Gdyby był tym prawdziwym ,niosącym światło.To że miał podpinkę,jakiegoś demona wcale mnie nie dziwi,do końca walczył z nm (rak trzustki)Dlaczego tak oświeceni ludzie nie podzielą się z 6 miliardami istnień ludzkich na Ziemi.Wolą nas mordować,wykorzystywać,gwałcić sprzedawać,manipulować,okłamywać,wszystko co najgorsze byle by mieć władze nad nami po przez pieniądz.Możni tego świata gdy przyjdzie czas zgładzą i was Iza ,ciebie i każdego kto nie będzie im już potrzebny. Zostanie tylko tak zwana ,,elita ”łoświeconych zasługująca na życie i rozwój.Teraz rozumiesz kto tak naprawdę gardzi człowiekiem??? Nie??To ty sama przyczyniasz się bezpośrednio do auto pogardy swoją pracą,marnym życiem dla korporacji,banków,koncernów naftowych etc.
    Pozdrawiam Niech Wielki Duch cię Wspiera i Oświeci.?

    Pod wpływem pisania tego tekstu doszła do mnie informacja że Wiktoria to jest jakaś korporacyjna/systemowa wariatka.A pisał to mój DUCH a ON nigdy się nie myli?

   2. Kochany Mój Qcypku.. pozwól Bogu przejawiać się jak chce… Jak chce.. w jakiejkolwiek formie. Nie bądź pyszny i nie narzucaj mu swoich koncepcji.. wszak On idiotą nie Jest i to Jego szachownica a Ty, ja , manekin to Jego pionki (ego zawyło? 😉 )
    Możni tego świata są manifestacją Boga również, w upadku.. ale Bóg jest nad tym wszystkim (bo poza Nim nie ma niczego).. gdy Bóg (bo tylko On zadecyduje) zechce mnie wylogowac (czyli Siebie) to ja Mu powiem Tak. A gdy zechce mnie użyć do obrony słabszych ja też Mu powiem Tak.
    Bóg osadził mnie w takich warunkach a nie innych. Porzucenie dzieci, to byłoby nie tylko tchórzostwo ale i pogarda dla Boga. On mnie prowadzi, On pracuje moimi rękami, zaiste nie wymyślałabym tych projektów, które przechodzą moimi dłońmi sama, bo za głupia jestem. Nie uczę dzieci konsumpcjonizmu. Uczę radowania się tym, co jest. A czasem razem płaczemy. Uczę nieoceniania a ze to bardzo zdolne dzieci, to gdy się potykam i oceniam szybko nawołują mnie to pionu. Moje dzieci są moimi Mistrzami.

    A Twoim Mistrzem jest Wiktoria. To mi powiedział Duch.. 😉

   3. Iza 🙂 piska: „i pogarda dla Bogini materii/Ciała.. i jej fizycznej manifestacji fizycznych kobiet. ”

    Czyli Męska Energia to Energia Ducha, a żeńska, ba Kobieta jest odpowiedzą samej materii. Taki dualizm, a do tego degradacja Kobiet do produktu ciała na zlecenie Męskich energii Boga i jakiejś Boginji urojonej – Dualizm i Degradacja do stołka jak siódma woda po kisielu. Stawia to kobietę jednoznacznie w kategorii istot nie wcielonych, biomaszyn zwierzęcych bez ducha bo duch to 2 piętra wyżej i nie dla psa kiełbasa 🙂

    Podczas gdy Każda materia jest Odpowiedzią Ducha, interakcją, wynikiem Jednej Siły i Mocy. Więc i każde ciało bez względu na kwestie wtórne jak płeć i nie ma żadnego Boga ani Bogini. Tylko Człowiek istota wcielona jest Wyrazem tej siły i Stwórcy i samym Bogiem bez względu na ciało a tym bardziej płeć. 😉 Tym bardziej że ciało jest wszelką materią w całym wszechświecie jako jeden organizm.

    No nie ważne, jak groszkiem o parawanik 🙂

   4. A wracając do kwestii technicznych 😛 Mam ochotę opisać pewne przemyślenie a nawet i spostrzeżenie.

    Załóżmy że na naszej planecie są faktycznie istoty z wyglądu idento, ba nawet korzystają z tych samych ciał. Tacy złodzieje ciał, jak w Awatarze? W każdym razie ten film jest świetnym przykładem, ale jest i Intruz taki film i inne przykłady. No nie ważne. Wiadomo o co lotto. Więc co taka istota musiała by przede wszystkim zrobić, by nie być zdemaskowana po swoim zachowaniu? By jak w Awatarze nie śmierdzieć intruzem? A pamiętajmy że te istoty nie są z naszej planety, ba nawet z naszego świata i nasze zachowania, wzorce, zwyczaje są im całkowicie obce. Gdyby tak było, co musiały by zrobić? Mieć system Edukacji, uczyć się z marnym skutkiem co znaczy moralność, co jest dobre a co złe, co słuszne a co nie, jak żyć, kim być bo same tego nie znają. Więc wyprodukowały by setki tysięcy Praw, książek o tym jak Być Człowiekiem, mieć na każde zachowanie parafkę, fiszkę i paragraf. Bo zwyczajnie to jest system maskowania iż sami tego nie potrafią odróżnić ani określić.
    A kto potrafi? Wie sam z siebie co znaczy być człowiekiem? Wnioski są przerażające. To my Tu u Siebie jesteśmy gatunkiem na wymarciu, a wszystkie pojęcia na całej planecie zostały Terraformowane już a i nasze dzieci ogłupione i indoktrynowane. 😉

    Oczywiście to kolejne SF z kategorii a łyżka na to 😉 Tyle że dzieje się. Ba i na spotkaniach przedwyborczych nTV 😉

   5. Ukradli Ci Ciało SeJa? hahahahhahah dobre… kiedyś szatany, diabły a teraz nowsze wersje… Ok wylogowuję się stąd, bo paranoja tu zaczyna rządzić.

   6. SeJa pisze: „A kto potrafi? Wie sam z siebie co znaczy być człowiekiem? Wnioski są przerażające. ” bardzo celowe SeJu ,to jest ta właśnie dyktatura te paradoksy i debilizmy to mówi samo za siebie .

   7. Film jest dedykowany Głównie Panu Zagórskiemu. Gdyż Pan Nas nie reprezentuje, za to reprezentuje Pan Stary system nowych paciorków, dla tych samych grup Cwaniaków jacy mają rzekomo mniej kraść i bardziej humanitarnie niewolić kiedy dostaną własne drukarnie pieniędzy 🙂 Obraża Pan naszą inteligencję, działa przeciwko Ludzkości 🙂

    Nie Zgadzam Się! na to.
    Podpis Seja 🙂

    _____________
    Nie Iza za to Twierdzisz że, ja jako kobieta (co tyczy tylko kobiet jak napisałaś), jestem produktem materii co jest bzdurą. Powiadasz paranoja? Jesteście za to mistrzami w przekierowywaniu pary w gwizdek, specjalistami od kłamstwa. 😉 Skoro nalegasz 😛

   8. Właściwie to nie moderacja tylko automat mi zatrzymał poprzedni wpis ze względów politycznych, Voj 🙂 może puści, a i lepiej bo przeczyta 😉
    ____________
    Więc tu dopiszę choć zatrzymany wpis nie miał z tym nic wspólnego była tylko taka wstawka dodatkowa jako odpowiedz dla Izki. Więc uderz w stół a nożyce się odezwą.

   9. Qcyp: Pod wpływem pisania tego tekstu doszła do mnie informacja że Wiktoria to jest jakaś korporacyjna/systemowa wariatka.A pisał to mój DUCH a ON nigdy się nie myli?

    ***
    Hmm .. czyżbyś uważał że ten twój DUCH jest duchem Miłości – FUJ – to jest ta „energia Miłości” którą mi przesyłasz – FUJ!buchachachachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Po owocach poznać drzewo – jaki duch takie owoce/energia !!!!!!

   10. @Iza45 do @Qcyp:
    A Twoim Mistrzem jest Wiktoria. To mi powiedział Duch..

    ****
    .. no proszę ile to rożnych/odmiennych/przeciwnych/dobrych/złych Duchów się pokazuje/objawia się tu na tym forum hihihehebuuuuuuu

  1. Seja, Męska Eneria, Moc kreacji, Moc powiedzenia dośc, odwrócenia sie na piecie, I stania się nareszcie Soba, Męska Energia, najczęściej zdławiona, u małych dzieci, schemat, wierzenia, tradycja, I powtórka za powtórka , tylko dla Kogo, Życie chce żyć , Siebie, decydować, rozwijac sie , a nie wciąz powtarzać historie, która czy była, może tylko napisana została, wierzac w nia , stwarzamy warunki dla Siebie fizyczności, I odgrywamy te wypisane role, które są czy zmyślone? dzieje, a jawole jak zaczyna dziac sie dla Mnie , zgodnie ze mna ta Jedna, wszystkim podłaczonym zaproponowałam wakacje I dałam kiesę złota dla kazdego, pognali szczęśliwi, że zwolnieni zostali z tej Cięzkiej szkoły, I co za ulga, oddech pełny, wszyscy wyjechali, gdzie? to juz jest ich sprawa,

   1. Dla mnie Elu Energia to energia, ani dobra ani zła, ani katolicka ani lewicowa. Energia to energia, jak móż to nóż, można chleb posmarować, albo zaostrzyć dzidę. Tak samo emanacja to emanacja, jak chemia to też emanacja, można leczyć i można truć 😉 Więc po co dzielić na żeńskie i męskie na tym poziomie? To tylko poziom emanacji.

    🙂
    Jeden Bóg, Jeden Duch i jedna Moc. Dla każdego. Zawsze wszędzie i wszystko Tym i w Tym. I Kot i wróbel i lew i antylopa. … Co nie znaczy że mam pójść do reaktora się z nim ukochać i jednoczyć czy wskoczyć z miłości w roztopioną stal, ani położyć się na dnie rzeki jak kamień bo One są dobre skoro tam leżą 😉

   2. A Stwórca nie jest ani mężczyzną ani kobietą, ani nijaki, ani nijaka. Jest jaki i jaka zechce. I znów ciało, w tym i płeć jest tylko Emanacją na daną potrzebę. Owszem jest świętą emanacją świętego Ducha. Jako uświęcona materia jest Bogiem, bez konotacji co do płci znaczy to jest obojętne bo nie zmienia postaci rzeczy kim jesteśmy bo nie tylko kobietą lub tylko mężczyzną z innej gliny, bo nie ma czegoś takiego jak przeciwstawna Bogini w odniesieniu do Boga to JEDNO.

    Więc Zosia to Bogini
    Felek to Bóg
    Tylko ze względu na obecną tożsamość a nie inną moc stwórczą, a na pewno nie przeciwstawną. Nie ma Boga stwórcy i Bogini Matki bo to dualizm. To jak by twierdzić że jest Energia Plusa i Minusa w elektryczności, podczas gdy jest tylko Różnica potencjałów, coś i mniej coś.

   3. Albo że są fale długie i krótkie, podczas gdy to jest tylko różnica modulacji takiej samej fali. Albo światło czerwone i zielone, nie ma dwu świateł tylko inna częstotliwość drgań tego samego światła ani nie ma ciemności tylko brak światła, tak jak nie ma zimna ani ciepła to pojęcia względne …

   4. Tak jak nie istnieje też materia inaczej jak Energia. A energia właśnie to Różnica potencjału, bo ona też nie istnieje, jest względna. Jest tylko świadomość, ale świadomość jest kwantowa, więc powiedzenie myślę więc jestem jest błędne. Bo JA jestem tylko istnieje. Pierwotna iskra samostworzenia przejawiona w odniesieniu do emanacji jako projekcje świadomości lub nie.

    I to nie jest kwestia wiary, religii czy światopoglądu, to kwestia wiedzy i fakt. 🙂

   5. Właściwie ta iskra też bierze się z pojęcia względności Czasu w przestrzeni. Bo Świadomość jest kwantowa, a w nieliniowym czasie mogę jednocześnie istnieć jak i nie istnieć, być gdzieś lub KIEDY inziej, dowolnie. Dla tego zawsze mogę się przywołać i zaistnieć gdzie i jak zechcę, nawet zniszczenie całej przestrzeni w danym czasie nie zmieni faktu mojego istnienia kiedy indziej. Nawet zniszczenie mojej przestrzeni przed moim zaistnieniem nie zniszczy mnie, ponieważ już mogłam być wszędzie i zawsze, gdziekolwiek w jedną chwilę, nawet gdybym nie zaistniała, to już dawno istniałam. Zawsze wymknie się czasowi i stworzy dowolną przestrzeń choćby i w innym nowym czasie = ZERO

    ja

   6. Seja, zgadza sie Stwórca Jest Jeden, I był moca w kształcie męskim, jawnym, oj wykreował poprzez te Moc, niejeden męzczyzna, I pytanie czy ten mezczyzna był Ziemski?I Czegos sie nauczył, a zwłaszcza szacunku do Żywej Energi, bezwarunkowo, poprzez jej wyczuwanie bo przecierz Jest Energia, która straciła Świadomośc przez Życia NIEPOSZANOWANIE. I teraz własnie to sprzatasz? raczej powinniśmy posprzątać, Energia Żeńska I jej Moc Stwórca, działała jawnie czy raczej skrycie, ileż to żyć spalono na stosie, tylko dlatego, że widziała Prawdziwe Życie, I jaśniej Świecić wewnętrznie zaczęła, tak wiec dławiono to Światło już w zarodku, ENERGIA, jest Energia, I pozostanie , w kształcie, kobiety I mężczyzny , Świadomośc się ujawnia, z pod płaszczy , którymi zakryła się aby przetrwac, będąc u Siebie na Ziemi, Powijaki, czas rozwiązać, a okaze się, że bez raczkowania Ziemianin potrafi biegać, I jeszcze coś w swoich indywidualnych wibracjach otwiera, ale to juz indywidualnie, sie dzieje, I tak Istota Ziemi we Wszechświecie swoim naturalnym Światłem oświetla TĘ Ziemie,

  1. Qcyp, w tym cały sęk !? na dodatek wyobrażasz Sobie coś takiego ? pakując się ewentualnie później powie tak : spakowałam chama 🙂

 18. – Czy byłabyś zazdrosna, gdybym myślał o jakiejś kobiecie z mojej przeszłości, będąc z tobą? Czy niepokoiłabyś się, że mogę do niej odejść?
  – Nie.
  – To znaczy, że mnie nie kochasz?
  – Nie rozumiesz. Miłość nie ma nic wspólnego z zazdrością i z obawą, że coś stracisz. Kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść, ponieważ nie możesz zapomnieć o innej kobiecie – to dobrze. To będzie prawdą. Ponieważ gdybyś został – byłoby to kłamstwo. Jeśli odejdziesz, to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje – nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić.
  – Jakoś dziwnie mnie kochasz… Nie przywiązałaś się do mnie?
  – Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś, oznacza strach, że takiego jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z nikim, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównania. Spójrz na siebie – wówczas się nie pomylisz…

 19. A To odemnie dla Wszystkich, bezwarunkowo,
  Śpiew Mojej Duszy, Śpiew Mojego Piekna,

  Energia Matki, do mnie dołańcza od Serca,

  Rozszerza się I Przenika, łącząc sie w tańcu Miłości,

  Wibracje swoje wprowadza

  w Ciężka Ojca Energie

  w Jednej Już Świadomości,

  Ciężkość, Która ograniczyny byłem
  Jako Umysł Dla innych tworzacy,

  Poprzez Siebie rozpoznany

  Teraz przyjmuję ponownie Wibracje Matki,

  I Śpiew Mojej Duszy
  w Sobie dźwiękiem I drżeniem Będący,

  Który łaczy mnie w Jedność

  Od wspólnej Podstwy,

  w Mym I w fizycznym Sercu będącej,
  I tak Człowiek przez Matke Połączony,
  z swym Fizycznym Sercem,
  aby wpłynąć do łona
  I tam tez Scharmonizować Energię ,
  poprzez Śpiew mojej Duszy Kobietę we Mnie,
  I Nia się Staję, Moc stwórczą w Jedność swą łaczę,

  I Co Jedność pomyśli,

  Dla Siebie Kobiety stworzę,
  Spiew Mojej Duszy, któta w Sercu pozostawiłem,

  W Głowie Umysłem byłem,
  I świadomość Siebie w jej wibracjach odzyskałem

  Śpiew Mojej Duszy, która Świadomość wypełnia,
  wibracjami swojego drżenia,

  I czy trzeba wychodzić,

  aby ten Świat na zewnątrz Zmienić,
  tylko posłuchac w cichości swojej,

  Śpiewu , który w swojej delikatności,

  nabiera Mocy Twojej,

  I czyz nie swojej,
  Kobieta, Jedno płączone poskładane Życie,
  z Wielkim Ojcowym Umysłem,

  Śpiew Mojej Duszy,

  Czy Twoja już Śpiewa,

  Czy nadal chcesz byc jedynym Stwórcą ,
  warunków,w ciężkiej poubieranej Męskiej Energii?
  Czy słyszysz już drżenie swojego Serca?

  Czy pozwalasz, a może inaczej,
  czy Sobie pozwalasz na usłyszenie,
  Śpiewu Swojej Duszy ,
  w Sercu na Ciebie czekajacej,
  aby zharmonizowac , to co stało się częścia ,
  a zawsze w Esencji było Jednościa,
  Żywego Ziemskiego Życia,
  Od Narodzenia Jednego,
  bez śmiercie I umierania,
  I poziomów przez Siebie
  rozdzielania,
  Spiew Mojej Duszy, I połączenia odzyskanie?
  w Sobie ze Soba I dla Siebie, w tym Jednym Wielkim
  niezbadanym Wszechświecie?
  Czy odejście, bez możliwości,
  powtarzania tego co w najwyższych wibracjach Życia,
  odchodzie z tej Ziemskiej Przestrzeni
  I ze Swojej fizyczności,
  Bo Jedna Jest Energią w Jednej swojej Świadomości I Jedynym Umysłem
  I swoim Indywidualnym Kształem,
  Spiew mojej Duszy
  Przemiania się w Śpiew Mnie Jedności,
  w Kim ? I można by tak było w nieskończonośc,
  Czas się zatrzymac , I troche pożyć,
  Jako Swój dźwięk wydany kiedyś z Siebie,
  w tych najwyższych wibracjach stworzonych dla Siebie,
  JESTEM Życiem tutaj na Tej Planecie,
  aby rozpocząć swoje śpiewanie,
  gdy cały Chór Ziemski bedzie już w komplecie,

 20. „@Iza45 pisze:Ty, ja , manekin to Jego pionki (ego zawyło? ? )
  Nie ma co zawyć Izuniu. Bóg i ja jesteśmy dobrymi kumplami,On by mnie nigdy nie poddał mnie żadnej próbie.To ja jestem od tego aby próbować ,bawić się,żartować ,doświadczać wszystkiego co stworzył aby on przeze mnie mógł czuć tak ja to czuje co znaczy ŻYĆ!
  „@Iza45 pisze:Porzucenie dzieci, to byłoby nie tylko tchórzostwo ale i pogarda dla Boga.
  Pisałem każdy jest w innej sytuacji życiowej i zrozumienia.Ale na boga nie można twierdzić że pieniądz to energia w zależności jak się ją użyje.Pieniądz nie jest żadną energią .
  @Iza45 pisze:Moje dzieci są moimi Mistrzami.
  Świetnie NASTĘPNY udany związek.:)

  A Twoim Mistrzem jest Wiktoria. To mi powiedział Duch.. ?
  Ktoś/coś podszywa się za twojego Ducha 🙂

  1. Hmmm głaskanko/zagłaskiwanie/manipulowanie/kupowanie alboco!?

   Iza napisała do Qcypa:
   „A Twoim Mistrzem jest Wiktoria. To mi powiedział Duch..”

   Jakiego Ducha jest człowiek/jaki przez niego działa widać po owocach .. po owocach jednak nie po pozorach .. a jaki Duch się poszywa pod Qcypa .. bo wyraźnie widać że to nie „energia Miłości” ?!

  2. Iza napisała do Qcypa:
   „A Twoim Mistrzem jest Wiktoria. To mi powiedział Duch..”

   Jakiego Ducha jest człowiek/jaki przez niego działa widać po owocach !!! po owocach jednak nie po pozorach !!! a jaki Duch się poszywa pod Qcypa .. bo wyraźnie widać że to nie „energia Miłości” ?!

   1. Dobry ,Mądry i Szlachetny Duch wydaje owoce dobre/dobra/szlachetne/szlachetności a nie cieniactwa jakie ty pokazujesz mówiąc najogólniej.

   2. Qcyp: Pod wpływem pisania tego tekstu doszła do mnie informacja że Wiktoria to jest jakaś korporacyjna/systemowa wariatka.A pisał to mój DUCH a ON nigdy się nie myli
    *
    Skoro takie informacje ci daje no to rzeczywiście WIELKI cienias jest ten twój Duch .. kto z kim przestaje takim się staje i będzie hihihehebuuuuuuuu

   1. .. czyniąc cokolwiek też mówiąc/pisząc co idzie z wnętrza z myślenia niejako dajesz świadectwo/pokazujesz czy chcesz czy nie chcesz jakiego „masz Ducha”.. wydajesz owoce .. zaiste .. nieprawdaż !?

   2. .. jednak pokazywać w sensie grać/czy odgrywać się/mieszać/budować ego to rzeczywiście nie ma sensu według mnie.

   3. Hmm kadzonko/popisywanko ..
    TAKICH czynów – koniec bliski!
    Zacznijta pakować walizki. :o))))))))

   4. jestem za .. czyniąc cokolwiek też mówiąc/pisząc co idzie z wnętrza z myślenia niejako dajesz świadectwo/pokazujesz czy chcesz czy nie chcesz jakiego „masz Ducha”.. wydajesz owoce .. zaiste .. nieprawdaż !?

   5. jestem za .. „czyniąc cokolwiek też mówiąc/pisząc co idzie z wnętrza z myślenia niejako dajesz świadectwo/pokazujesz czy chcesz czy nie chcesz jakiego „masz Ducha”.. wydajesz owoce .. zaiste .. nieprawdaż !?”

   6. Duch po prostu Jest, jest nośnikiem jak komputer kwantowy. Wszystko mu jedno jak Go użyjesz, tak jak i prawa przyrody nie zależą od widzimisię. Nie ma Katolickich Samolotów, albo Pól u prawnych. Wszystko jest w jednym Duchu, w tym różne światopoglądy, Planety, Światy jak w oceanie pola świadomości i na Bagnach Jedne istoty mają zbiory świadomości osadzone w strachu, a inne w szacunku, jedne są drapieżnikami inne są neutralne. To są pola świadomości, takie Bańki i mówiąc masz złego Ducha mamy na myśli że ta bańka świadomości jest nam Wroga a nawet zabójcza. Jak i Cyjanek jest z tych samych praw, taką samą emanacją Ducha, ale nas zabija z zasady. A Miłość nie może twierdzić że a choćby pieniądz jest oki mimo iż nas zabija i niewoli, a każdy kto chce to powiedzieć jest zły? Dla kogo zły? Dla tych jacy karmią się Nami co dla nas jest Nie dobre.

   7. Znaczy nam nie wolno się przeciwstawić krzywdzie. Bo krzyczą że to my jesteśmy źli bo nie pozwalamy się krzywdzić, a to ich zdaniem dobreee tak dla nich może i dobre, ale czynią krzywdę wszystkim i basta. 🙂

   8. To dokładnie jak małpa z brzytwą, będzie cięła każdego bo jej się to podoba, albo daj jej kałacha to będzie walić do wszystkiego bo skoro Bóg dał jej karabin to ma prawo? NIE! Trzeba ja rozbroić i leczyć albo wykopać z tej przestrzeni. Nie ważne jak będzie się DRZEĆ ŻE JĄ KRZYWDZĄ. A będzie 😀

   9. Zresztą Istoty o takim poziomie degradacji świadomości uwielbiają jechać na poczuciu winy innych, są jak zaraza. Jak morowe powietrze dla wszystkiego co Żyje. A my mamy siedzieć cicho bo jak nie to pałą w łeb i nas zarżną krzycząc że to Im dzieje się krzywda. Tacy są. 😉 Walczą o przetrwanie bo gdzie będą jeśli sytuacja na planecie się odwróci? Stracą wszystkie atuty w innym społeczeństwie. No i nie będzie już można prać mózgów i niewolić innych by to podtrzymać 😉

   10. Nie Rekiny, nie Krokodyle, nie Wilki i nie jadowite Płaszczki, … Ale Istoty zwane Demonami świetnie to wiedzą 😉 …

   11. Dokładnie Seja, wtedy jak nie zeżrą się sami, będą chcieli nas prosić o pomoc, a pewnie My pomożemy, bo nie jesteśmy tacy jak oni. Ślepawce, co wyżej dupe mają jak srają, zaślepieni walką o stołki, nic humanitaryzmu I Bywa że ten co przegrał jest wygrany, niech nie boją się już przegrać, bo tak naprawdę zwyciężą, i razem wszyscy odetchną, że dzwigali ten bagaż, bagaż nieprawości wobec nas

 21. Wiktoria pisze:
  28 września 2015 o 01:36

  BA! zresztą i no. :o)

  O 3-ciej zaczyna się godzina demonów. Ludzi zawziętych,zazdrosnych,rywalizujących z innymi,pamiętliwych.O 3 -ciej Wiktoria dostanie coś do zjedzenia,To BA! znaczy ,już nie mogą się doczekać,dlaczego idziecie spać?”Istoty o takim poziomie degradacji świadomości uwielbiają jechać na poczuciu winy innych, są jak zaraza”.

  1. @Qcyp napisał : O 3-ciej zaczyna się godzina demonów. Ludzi zawziętych,zazdrosnych,rywalizujących z innymi,pamiętliwych ..

   ***
   Ale co SeJa kto jak kto ale ty to powinnaś wiedzieć o co Qcypowi chodzi wszak rączka rączkę myje sorry rozumiecie się w mig popieracie w ciemno :)))

   no i ty notorycznie wręcz notorycznie nie śpisz po nocach często gęsto pisałaś niemal całą noc o różnych godzinach !!!

   to może to jest bardziej o tobie wszak ja tylko czasami a nie systemowo/nie systematycznie nie śpię w tych godzinach o których Qcyp pisze więc wiesz o co biega nocny marku !??

   rzeczywiście należysz do ludzi : „zawziętych,zazdrosnych,rywalizujących z innymi,pamiętliwych jak uważa Qcyp ?

  2. Moja doba jest nieco dłuższa, a bateryjki nieco pojemniejsze, samo pojęcie czasu nie liniowe Wiki 🙂

  3. Istoty o takim poziomie degradacji świadomości uwielbiają jechać na poczuciu winy innych, są jak zaraza”.

  4. Istoto .. zawsze możesz tak brzydko nie jechać – zawsze możesz zacząć uwielbiać/cenić inne wartości – decyzja należy do ciebie!?

 22. Bogdan Skrzęta co za bzdury człowieku opowiadasz ,posłuchaj Janusza każdy geniusz to debil Np HITLER malarz,,chociaż rozwiązuje całki/ułamki itd on niema żadnej świadomości. Po drugie Wojtyła nie miał zadnieje Świadomość to był najbardziej zakłamany papież, nawet Franciszek(BLACK POPE_)Próbuje syjonistów aby zaprzestali głębić/mordować Ludzkość.

  Nie kupujcie żadnych obrazów od psycholi hihihihihihihihi
  Gdzie jest Kalina? hihihihii

  1. Kalina ma się dobrze, powtórzę jej Twoje nawoływania.Nie wiem dlaczego, ale Cię lubię dlatego dam Ci radę.Nie reaguj na osobiste zaczepki i nie daj się wciągać w jałową dyskusję.Nie ma potrzeby przeciągać tego w nieskończoność.
   Pozdrawiam ciepło.

   1. No i też tak myślę 🙂

    Przy okazji 🙂
    A co do tej skali świadomości czy jak zwał 😉 Była by świetna gdyby nie wysysanie z palca powyżej 1000 jak na przykład Twierdzenie że Jezus miał tylko 1000 a Archaniołowie czyli Jego słudzy mają wielokrotnie wyższy poziom świadomości. To część Katolickiej indoktrynacji nic nie mająca wspólnego z wiedzą. Do tego niespójne i nielogiczne wyjaśnienia Pana Bogdana cokolwiek Katolika właśnie na temat metody badania, to Twierdzi że to naukowe metody, skanowanie kości, a kiedy się dopytywać znaczy że robi się to wahadełkiem w oparciu o reakcje mięśni na pytania. Znaczy jak się badało te kości? No na stojąco … i takie to gadanie z kimś kto sam ma poziom świetnie jak koło 200. A prawda Pan Bogdan przeczytał jakie są wyniki Wielkich robione przez innych miernych ;). To też jak? Istota o tak niskim poziomie świadomości, tym bardziej że normą jest około 20 czyli wręcz stan chorobowy może obiektywnie się wypowiadać na tematy poziomów o jakich sama nie ma Zielonego pojęcia? To są jedynie subiektywne domniemania w wydaniu takich Istot. Nie są w stanie określić istot że tak nazwę wyższych. No i Wahadełko jednak Trzyma kto? Ktoś o niskim poziomie świadomości i to jego mięśnie reagują również według też jego wzorców. Więc jest to z gruntu nie obiektywne więc i nie naukowe. Więc jak już pisałam, a wiem co piszę. Osoby o niższym stopniu świadomości nie są w stanie określić poziomu istoty o znacznie wyższym poziomie pojmowania czy świadomości. To tak jak by Przedszkolak chciał określić na jakim poziomie jest powiedzmy sobie dla jaj Tesla. Z prostej przyczyny może tylko zgadywać, Nikt nie przeskoczył Siebie.
    Więc skala jest fajna, ale sensownie można jej użyć tylko w oscylacji swoich wyższych rejestrów do Dna włącznie. Natomiast żadną nie da się ocenić takiej istocie istot o znacznie wyższym poziomie do jakiego nie sięgają Ci jacy chcieli by to wymierzyć czy ocenić. Więc reasumując, Oświecony tego nie potrzebuje bo sam wie, a nie oświecony może się bawić jedynie, zaś zaburzony ma fajną serwetkę jedynie 😉 I to samo tyczy wszystkich innych metod.

    A żeby tego było mało, wydaje się istotom tu że taka skala jest zawsze liniowa, co jest z gruntu błędnym założeniem. A choćby dla tego i nie jest możliwy test osoby najwyższej gdyż najwyższy poziom jest CAŁOŚCIĄ skali w nieskończoność w obie strony a nie od 600 w zawyż 😉 Właściwie od poziomu akceptacji / zrozumienia to już zaczyna się przenikać w ramach serwetki, tak rozmywać, a do poziomu jedności jest TŁEM serwetki z jakiej wyrasta poziom JA od jakiego już potrafi wykraczać poza serwetkę czyli Bańkę skali tej świadomości.

    Ludzka świadomość i pojmowanie niestety jeszcze uparcie jest Płaska i Liniowa więc i każdy model. To jak cokolwiek określić nie rozumiejąc w zasadzie jeszcze NICZEGO? 😉

    Może lepiej wróćcie do składania Ofiar 😉 😛

   2. Ludzie a na pewno Ci z przed kilku lat i Ci z kręgów naukowych tak zwanych 😉 Nie mają pojęcia co to jest świadomość w ogóle. Jak działa, ani czym się przejawia, jak jest dokładnie skonstruowana i na jakich zasadach. Więc co mogą obiektywnie ocenić czy zmapować? To tak jak by nie wiedzieć co to woda i próbować budować zapory 😛 Właściwie nic nie wiedzą o sobie, więc jak choćby siebie określą? A co dopiero określać innych?

    Bo weźcie tą metodą zbadajcie kamień, albo kij, wyjdzie wam świadomość kilka tysięcy jednostek 😉 A to tylko inna konstrukcja osobowości. Tak samo jest z Aniołami czy Archaniołami, są na innym rdzeniu. Więc w ogóle nie wiecie co badacie nawet 😉

   3. To tak jak w tych rozmowach na temat Fizyki Kwantowej, wiem Wy nazywacie to Mechaniką oki 🙂

    Dwóch Panów rozmawia godzinę po raz setny, wymieniając się informacjami nie o czym wiedzą, a o czym bardziej od innych nie wiedzą (za co dostaje się Dyplomy naukowe na ścianę), czego bardziej nie rozumieją raz po raz puentując że nigdy się nie dowiemy i że to jest nie do pojęcia przez człowieka. I to są jedyne konkluzje, właściwie sens rozmowy sprowadza się do licytacji który z Panów więcej nie wie WOW 😉

    Przynajmniej szczerze, tyko szkoda ze jest to jedyny słuszny obowiązujący kierunek poznawczy. Wręcz religijny dogmat w obronie niewiedzy gotowi jesteśmy jako gatunek palić na stosach wszystko co mogło by wykazać bezsens takiej postawy i dać rozwiązania. 😉 A dla czego? Bo nikt nie ma prawa Wiedzieć, gdyż co warte nasze Dyplomy za niewiedzę? 😉

   4. Właściwie to również pokłosie szkodliwych wzorców i dogmatów Religijnych, jak jest ukształtowana ludzka psychika i co przekłada się na wszystko inne. 😉

   5. @Małgorzata do @Qcyp:
    Kalina ma się dobrze, powtórzę jej Twoje nawoływania.Nie wiem dlaczego, ale Cię lubię dlatego dam Ci radę.Nie reaguj na osobiste zaczepki i nie daj się wciągać w jałową dyskusję.Nie ma potrzeby przeciągać tego w nieskończoność.
    Pozdrawiam ciepło.

    ***
    .. a co powiesz @Małgorzato na takie osobiste zaczepki lubianego przez ciebie @Qcypa :

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/otwarte-forum-tematyczne-24-09-2015/comment-page-1/#comment-66296

    .. prawda że mega wredne zaczepki .. czy je zauważasz czy je masz na myśli i o nich piszesz czy raczej do mnie pijesz .. więc/a może/jeśli ci się podobają to życzę ci takich jak najwięcej .. może wtedy zmienisz zdanie i polubisz inne wartości czego ci życzę !?

   6. .. skoro tak uważasz .. dzięki za informację/pochwalenie się .. ale co mi do tego czy się byczysz czy nie i jak i gdzie i po co i na co .. no i co siejesz to zbierzesz a jak nie siejesz to nie zbierzesz :o) @GOLDPRESS

 23. No i dobrze, ze wygarnęłaś SeJa.
  Żeby nie iść za stadem baranów, którzy lubią być podobni do siebie, trzeba mieć odwagę.
  Mając świadomość tego co jest prawdą a co nie ( własnym czujem ) nie da się spuszczać oczu i udawać, że się czegoś nie ma i dalej żyć.
  Albo jest się ciepłym albo zimnym, ale zawsze prawdziwym. Uśmiechać się kiedy jest się radosnym. Płakać gdy jest się smutnym. Nie udawać kogoś kim się nie jest, nie zakładać sztucznej maski udając uczucia i nie tylko.
  Mówić to co się myśli a nie to co chcieli by usłyszeć od nas inni.
  Mówić wtedy gdy mamy coś do powiedzenia i chcemy to zrobić właśnie teraz a nie potem, bo potem coś innego będzie ważne.
  Dzięki SeJcia.
  Pozdrawiam

   1. A tak nawiasem Małgosia 🙂 Wiesz do jakich wpisów się odnosiłaś. Gdzie One są? Wiary czy nie do wiary? Voytek jak to jest? Co tu się dzieję? … ? …!

  1. //Albo jest się ciepłym albo zimnym, ale zawsze prawdziwym. Uśmiechać się kiedy jest się radosnym. Płakać gdy jest się smutnym. Nie udawać kogoś kim się nie jest, nie zakładać sztucznej maski udając uczucia i nie tylko.
   Mówić to co się myśli a nie to co chcieli by usłyszeć od nas inni.//

   Zaiste.

   1. spoko Wiktoria ja odchodze, wróciłęm by puscic piosenkę Qucypowi i zostałem, ale wedle życzenia mnie nie ma już.

   2. Zostań Goldi, widzisz ile się dzieje 🙂 Bo ja nie zamierzam się poddać bynajmniej nie tak łatwo a wcale? Nigdy 🙂

   3. Sejka u mnie to jest tak, że zależy to od rodziny, mogę mieć przez nich nastrój że wyjadę na pół roku, albo nie bede sie własnie odzywał do Świąt ale kocham Was i sam sie dziwie jak mnie tu do Was ciągnie, chciałem poświęcić się sobie, ale nie umiem Wy jesteście ważniejsi niż ja więc pewnie zostanę, a to , że pisałem że odchodzę, to ja czasem specjalnie takie mocne słowa puszczam, by ktoś zauważył co jest ważne a wtedy była ważna piosenka w dół brzuchem i chciałem byś ją przesłuchała, bo wiem, że ze względu na neta nie we wszystko klikasz, co nie zmienia faktu, że mam co robić aż do Świąt, ale wiem już, że nie potrafię wytrzymać dnia bez NTV, chociaż coraz mniej mam do powiedzenia, ale ludzie którzy nas słuchają też powinni się wypowiadać, czuję czasem, że zostaliśmy tu sami w gronie 10 osób, gdzie są Ci co mają coś do powiedzenia? Puszczają tylko linki i odchodzą, piszcie ludziska, bo My to nie maszyny, też chcemy mieć temat do obgadania a każdy kto jest na forum NTV jest wyjątkową osobą, tak mi poiwedział Pan Bóg w którego wierzę bezgranicznie pozdrawiam i dziękuję Seja w sumie za wszystko i jeszcze nie raz Ci podziękuję, że jesteś czasem po mojej stronie, chociaż bardziej ja po Twojej, bo przewyższasz mnie mądrością, wezcie pod uwagę że mam tylko 34 lata i dopiero mądrość życiowa przede mną o ile będę chciał, wiem że Was Kocham to tyle? Mało? Aż? Co więcej mogę? Chce zgody, chce uniesień chce zmian, i będę do tego dążył razem z Wami, ale czasem błache tematy w tym wszystkim też są ważne, tutaj na forum są sami ludzie idealni moim zdaniem, dlatego górlaek zostań, bo jesteś właśnie takim człowiekiem, nie wbijaj sobie przypadkiem do bani że coś nie gra, wszystko gra ! Kochamy Cię przemyśl, i wróć to tyle ode mnie przyjacielu.

   4. Hmm .. insynuaowanie to widać tu zaraźliwa choroba wszak ja po prostu stwierdziłam fakt i tyle – fuj – w żaden sposób nie jest wyrażałam takiego życzenia i w żaden sposób nikogo nie wyganiam stąd – co ci też przyszło do głowy – pisałeś tak że do świąt się żegnasz – czyżbyś zaprzeczał temu !?

   5. Wiki nie zaprzeczam, wtedy byłem pewny, że do Świąt odejdę, ale po rozmowie z Seją na skypie, i po tym jak Qcyp puścił piosenkę wszytko chuj, postanowiłem mu pomóc, i puściłem pocałuj noc. Widocznie nie mam silnej woli, nie zaprzeczam Wiktoria, masz rację, ale nawet jak odszedłbym to i tak bym zaglądał, po prostu nie chciałem nic pisać, bo nie miałem nic ciekawego do powiedzenia, a okazało się, że miałem, o ile coś w oóle można nazwać ciekawym. Przepraszam, Wiki że się z Tobą chciałem sprzeczać, szanuję Cię, i nawet broniłem Cię przed Seją, nie wiem czy czytałaś… nie ważne, rób swoje.

   6. Wiki nie zaprzeczam, wtedy byłem pewny, że do Świąt odejdę, ale po rozmowie z Seją na skypie, i po tym jak Qcyp puścił piosenkę wszytko ch**, postanowiłem mu pomóc, i puściłem pocałuj noc. Widocznie nie mam silnej woli, nie zaprzeczam Wiktoria, masz rację, ale nawet jak odszedłbym to i tak bym zaglądał, po prostu nie chciałem nic pisać, bo nie miałem nic ciekawego do powiedzenia, a okazało się, że miałem, o ile coś w oóle można nazwać ciekawym. Przepraszam, Wiki że się z Tobą chciałem sprzeczać, szanuję Cię, i nawet broniłem Cię przed Seją, nie wiem czy czytałaś… nie ważne, rób swoje.

   7. Racja i Kochamy Wiktorię naszą jedyną 🙂

    A co do świąt, to co dla kogo i kiedy święto? 😛

   8. Dobrze że jesteś dobrze że jesteś GOLDPRESS ja bardzo cenię sobie twoje przemyślenia .. naprawdę jesteś u mnie w rankingu porządności dlatego otrzepało mnie jak zobaczyłam że się bierzesz za insynuacje – pilnuj się .. dzięki za wszystko pozdrawiam:o))

   9. Pewnie, że Kochamy Wiktorie 🙂 ale co ja tam za kogoś bedę mówił 😛 Dzięki Seja Pa Lanoć !

   10. Będę się pilnował, dziękuje za wszystko również i nawet więcej, bo za piosenki, które są dla mnie motorem napędowym, pozdrowienia, śpijcie dobrze, Wiki jesteś cool, pamiętaj !

   11. Wiesz Goldi 🙂 Ja po dzisiaj, nie czuje się upoważniona by Ci coś radzić, wymądrzać się i tp 😛 . Mnie nie przeceniaj tylko tyle powiem, a NTV znaczy tyle co My wszyscy, więc nie zapominaj o sobie, pamiętaj 🙂 Trzeba czasem wszystko olać by móc być sobą 😛 … Wiem po sobie znaczy się 😛 No i wymiatasz fakt, nie jesteśmy maszynami … 🙂

   12. Pełne Zaufanie między nami Seja, cokolwiek by się nie działo, to nasza wspólna zasługa, że Świat zwariował? Czy to ja? (Zwariowałem) ? albo Świat jest piękny, jak Ty, albo zjawiskowy jak My? A może inteligentny jak ja? W każdym razie czuje coś, i to są pozytywne uczucia jakich nie miałem od lat, wyrzucam całą złość i bezgranicznie Tobie ufam, nie przeceniam Cię i nie pomylę się, bo dziś… na nowo uwierzyłem w przyjazń, dzięki Tobie, i to tą jedyną, moją wymarzoną, zawsze miałem przyjaciół facetów, moim najskrytszym marzeniem było „uchować” sobie kobietę, teraz zaczniemy zmieniać Świat a nawet ludzi i Bogów, bo jedność to My jak napisałaś, przepraszam jak to powiem, ale jedność w Bogu, dążmy do tego, żeby takich ludzi jak My było więcej, bo to jest klucz, koniecznie zrozum te słowa, dążmy do tego, by takich ludzi było więcej… (NTV)

   13. No tak 🙂 Myślę, bądźmy sobą, róbmy swoje. I musi się okazać że świat się zmieni, zrozumie 😉

    Dopisała bym, pracujmy nad sobą osobiście i rozwijajmy się. Ale to oczywisty truizm, poza tym ja uwielbiam swoje słabości bardziej niż zadzieranie nosa i fanfaronadę opanowania i takich tam, nie była bym sobą a część siły w słabości, więc co? Zaufać, głowa do góry i przed siebie 😀 Zresztą, zawsze mówię, bo wiem 😛 Nie ważne kto mówi, ale co mówi i to ma siłę zmian w drodze do nowego Świata. Wiem w starym ważne jest nie co się mówi, ale kto mówi 😀 😀 😀 Tyle że prawdziwi ludzie nie przyswajają bełkotu w drogim gajerze, a jeśli to to nic nie znaczy, ponad sprzedaż odkurzacza bynajmniej nie zmian na skalę świadomości 😛

   14. @SeJa i @GODPRESS: Kochamy .. Kocham .. Kocham”
    *
    Miłość „bierze” z tzw. dobrodziejstwem inwentarza – co nie oznacza pobłażliwości dla wszystkich czynów tzw. przyjaciela którego Kochamy – nawet przeciwnie – wymaga zauważenia/wytknięcia/reprymendy/upomnienia/nagany/bury w przypadku niewłaściwego/nie wartościowego zachowania – nieprawdaż – bo inaczej to nie jest Kochanie ale kochanie i pytanie czego .. ego – nieprawdaż !?

   15. .. aaaaa „tylko” a myślałam że „aż” :o)))
    .. gdzieś kiedyś czytałam wasze deklaracje „kocham” .. więc !?

   16. Jak każdego jak niebo na głową i słoneczne chwile 😉 Siebie, Ciebie, … Nikogo? Względnie 😉

   17. .. tak się możemy ślizgać/odbijać piłeczkę buchacha co nie zmienia faktu iż z „tylko” bądź „aż” Przyjaźnią/Kochaniem jest w największej ogólności tak jak napisałam powyżej hihihihi

  1. cała przyjemność po mojej stronie 😉 Również dziękuje, że jesteś, a nawet więcej dziękuje że byłaś, jesteś i pewnie będziesz, bo łączy nas jedna sprawa 🙂 Pozdrawiam !

   1. To nie kłuć się z nią Goldi i nie zachowuj się jak byś był tu śmieciem .
    Masz prawo tu być i rozmawiać z nami.
    Nikt prócz admina nie ma prawa Ci tego zabraniać.
    Jesteś tu tak samo ważny jak każdy z nas.
    Zrozum to, że być sobą nie znaczy być takim jak inni.
    Bycie baranem jest żałosne.
    Pozdrawiam

   2. .. no widać GOLFPRESS ty w zaczepkach jesteś dobry :o)))))) a ja w bronieniu się przed zaczepkami i dawaniu nauczki zaczepkowiczom a ty nazywaj sobie to jak chcesz :o)))))) i tylko weź może jakiś antybiotyk przeciw insynuowaniu żeby cię całkiem nie wzięło :o)))))) ja jednak zamierzam się przejąć tekstem: nie reaguj na osobiste zaczepki/insynuacje/obelgi i nie daj się wciągać w jałową dyskusję :o))))) róbta co chceta każdy zbierze co siał z nawiązką i tyle.

   1. Znaczy zniknęły dziś, ale skaptowali Admina w kiblu w Londynie dopiero 🙂 Teraz wiadomo co się dzieje, spoko, ja mam Arta jak ta lala i „sprzedam” WSZĘDZIE indziej jak chcecie 😉 I możecie zapomnieć o sponsorach, o 10 milionach baksów za zdradę, i wyborach ustawianych na parę w gwizdek 🙂 Podajcie mnie do sądu 😛 plisss 🙂

 24. Powiedzcie że je widzieliście 3 wpisy w tym 2 długie i nawet wkurzające ale moje i prawdziwie szczere. I jeden dla Was. Gdzie one 3 są? GDZIE?

  Bo o czwarty czyli pierwszy nie zapytam w połowie tematu jaki zatrzymany i nie puszczony. Teraz te puszczone i skasowane. Boję się napisać że co? Sponsorom by się nie spodobały? Tylko dla tego mogły być skasowane jak i ten za pewne po chwili.

  Realna siła, realne odpowiedzi więc realna odpowiedz Systemu? Kim się okazujecie? 🙂 A kim ja się okazać mogę? Okaże się.

  1. potwierdzam. Jednak akurat by Seji wpisy zjadł puknijcie sie w głowe, to CIA albo jakiś inny twór. Seja jest wyjątkowa, i pisze wyjątkowe rzeczy, komuś widocznie to przyszkadzało, a fejsbukowy wirus, to ja pewnie spowodowałem 😛

  2. Zdaje się ostatnio NTV przeniosło się z Nazwa na Home. Widzę że się grzebie w bazie danych, i wywala ale ???

 25. ,,Powiedzcie że je widzieliście 3 wpisy w tym 2 długie i nawet wkurzające ale moje i prawdziwie szczere. I jeden dla Was. Gdzie one 3 są? GDZIE?,,
  Ja je widziałam SeJa, bo na nie Ci odpowiadałam.
  Pamiętam je i pamiętam, że zniknęły zaraz po moim komentarzu.
  Pomyślałam nawet przez chwilę, że może ich tam nie było i zwariowałam, ale one były.
  No widzisz tak to wygląda.
  Teraz pewnie ja jestem ich wrogiem.
  No cóż .
  Co więcej powiedzieć SeJa?

  1. Dzięki bo ja też pomyślałam że może zwariowałam, a to były moje wpisy, więc jak mogło mi się wydawać? hee 🙂

   Ta 🙂

  2. Zresztą widziałaś ze t wpisy były jak by poza bazą. Odpisałaś na nie i odpowiedzi wskoczyły od razu wyżej. Moje wpisy wisiały od kilku dni nienaruszone na końcu, wbrew datom …

   1. Moja odpowiedź wskoczyła na sam koniec, mimo ze odpowiadałam na wczesniejszy komentarz.
    Pamiętam, ze Twoje komentarze były dzisiejsze.
    Zdziwiłam się ze moj komentarz ukazal się akurat w tym miejscu bez składu ładu i cofnęłam na poprzednie teksty.
    Wtedy 2 ostatnie twoje komentarze jeszcze były ale bardzo szybko zniknęły.

   2. No to ja je od razu widziałam „do skasowania”. Znaczy dziwiło mnie ze Twoje odpowiedzi są wyżej 😉
    Do tego żadna odpowiedz od jakoś 3 dni nie pojawiła się poniżej mojej innej, Tylko moje w tym tamte dwa po kilku dniach. Wszystkie odpowiedzi i innych były zawsze wyżej. Niechronologicznie. W tym odpowiedzi na link do Wkręconych itp. Wisiało kilka moich na końcu, wydawało się że tylko ja mogę pisać hronologicznie i tylko moje wpisy nie wskakiwały gdzieś indziej niż chcę. Tak było widać u mnie po resecie przeglądarki też. Aż znikły. 😉

   1. Też tak miałam często stąd wiem że grzebał ktoś w bazie. Ale to wydaje się nie mieć związku, wpisy jakie już tam były same by nie znikły 🙂

   2. Fajny nick @Ciele 🙂 (Dwie matki … 😉 ) Czy aby nie pisałeś/aś już pod innym? Wydajesz mi się znajoma/y 🙂

    Zresztą nie obliguje 🙂 To tylko moje spostrzeżenie 🙂 Ave Ty kimkolwiek jesteś nic mi do tego 😛 Tak tylko wspomniałam że Cię lubię i że masz fajny nick 😛

   3. Biernie od dawna, ale czynnie tutaj mnie nie było, jestem świeże. To tylko nick, ważniejsze jest Wasze pisanie.

   4. Dzięki za odpowiedz 🙂 No to Witaj, w czymkolwiek to puki co jest 😀 To miło że jesteś tu z nami też … 🙂

   5. podpisuje się pod tekstem SeJci ” Dzięki za odpowiedz 🙂 No to Witaj, w czymkolwiek to puki co jest ? To miło że jesteś tu z nami też … :)”

  1. według mnie to że wpisy nie pojawiają sie pod wpisem to nie jest przyczyna braku seji wpisów, juz od dawna tak jest ,(od 3 dni) chyba, ze wpisy nie pojawiaja sie pod wpisami bynajmniej u mnie, to coś jakiś chochlik albo naprawdę ktoś jest temu winny że seji wpisów nie ma ! (na szczęście czytałem) szkoda, tylko ,ze nie skopiowałem, ale skąd mogłem wiedzieć… makabra jakaś.

 26. No i z ntv zrobiło się tvn.
  Czyli gówno.
  Może czas się pożegnać z internetem, bo w tym wydaniu nie ma to sensu.
  To następny etap zniewolenia.
  Ilu nas tu zostalo? Gdzie reszta?

  1. No właśnie było sporo wydawało by się mądrych ludzi jakoś się zjawionych 🙂 Ja na pewno się nie poddam, jak nie tu to przeciw tu i gdzieś na pewno 😉

 27. Dobrej nocy wszystkim poza sprawcami ;), nie będę się podniecać, 3 wpisy czy 2 to nie 2-3 tysiące jak tu już było 🙂 Ważne że wiemy… 🙂

  1. Teraz kiedy Ue i Nato pokazały swoją bezradność /słabość, rozpad eurokolchozu jest bliższy niż myślałem.Dudy(polski) nikt nie słuchał na forum onz .Farsa i ?żenada ,totalna kompromitacja.Liczyli się tylko Rosja i USA.Franciszek załatwił sprawę, sjonisci na razie odpuścili ale to tylko drobna pauza przed kontratakiem ?

  2. dziwne ta Ukraina widnieje jako region (Ukraińska SRR (1919–1991)) i to stworzona z terenów Rosji ,czyżby Prezydent Putin faktycznie musiał walczyć o swoja dawną Ruś Kijowską ?

   1. Ja to już zgłupiałem?Putin normalnie chciał się stuknąć kieliszkami z Dudą a ten gbur,udał że go nie widzi a Obamę to zauważył?. Patrzę dalej na rozwój sytuacji?Oby Putni nie był egocentryczny hihihihihi bo marny los poliakow hihihihihi?

   2. Qcyp ma prawo być egocentryczny to Wielki Człowiek, a psy na uwięzi zawsze szczekają , ktoś powiedzial ponadto” psy szczekają a karawana idzie dalej ” to dopiero poczatek dyrektyw z „ciemnej „góry , gojom trzeba namieszać, tradycyjnie !!!?

   3. @Majestic : Qcyp ma prawo być egocentryczny to Wielki Człowiek
    *
    Hmmmmm .. znaczy jak Wielki to może być cienias – że co że człowiek Wielki ma glejt/ma pozwolenie na bycie małym!? buchcachachachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

   4. Każdy ma prawo być wielki 😉 A jak ktoś już jest, to co? Nawet raz do roku, nie może se być malutki i mówić ludzkim głosem 😛 ? Oczywiście sobie żartuje sytuacyjnie tylko 😀

   5. .. oczywiście każdy ma prawo do wszystkiego !!!!

    .. nie no wiadomo każdy Wielki może być malutki jak mu się znudzi być wielkim :o))))))))))))))))))w tzw. kuluarach albo raz do roku a nawet częściej na całego .. ma glejt ma glejt :o)))))))))))))

    .. wygląda z twojego tekstu iż uważasz że żeby mówić ludzkim głosem trzeba stać się malutkim !? a to nie było paru takich co to gadali ludzkim głosem nie stając się malutkim !? po owocach/głosie poznać wielkość :o)))) p.s. żartować/obracać w żart zawsze bezpieczna taktyka :o))))))))))

   6. .. ja nawet jak żartuje to mówię poważnie – z zartach prawda tak w oczy nie kole – prawda was wyzwoli od .. dobrego samopoczucia .. dobry/mądry żart jest tynfa wart .. dobra*noc :o))

   7. W sumie ta cała wielkość to też kwestia skali i względna 🙂

    No tak Wiki 🙂 Moje poczucie humoru też bywa złożone. Co prawda nie mija się z poglądami, jednak czasem dla mnie coś ma kolejne „dno” i kolejne i tak można też sobie żartować długo, to już było by mało śmieszne nawet 😛 No więc cóż żart to żart, ni mniej nie więcej, w sumie często nawet nie wiem o co chodzi, i nie ważne ważne że mam jakieś skojarzonko słowne a cy co 😉 Bo czy zawsze chodzi o jakąś ba moją rację? Eeee tam 😛

    A tak na serio to ostatnio znów nasunęło mi się jak to takie względności są wszędzie, i co jeszcze ciekawsze względnie postrzegane. Bo weźmy dwie osoby. Jedną jaka bardzo się stara, nawet dość szybko uczy, ale ma powiedzmy poziom wiedzy by to jakoś zobrazować w dowolnej skali JUŻ 30 jednostek. No i druga jaka powiedzmy jest bardzo stara, nie tak zdolna ani ambitna, ale wiele widziała chcąc nie chcąc ma wiedzę jakieś 900 Miliardów jednostek i oleje to bo to żadna frajda, mówi wykorzystując jakieś nużące od niechcenia 150 jednostek. A osoba jaka ma ze spięciami w obwodach te 30 uzna co? Że 150 to popisówa, to kierowanie się Mózgiem, popisywanie wiedzą … A przecież mało gaci nie zafajda ten co ma 30 i to On się popisuje czyż nie? Względność jak na dłoni 😉 Zresztą wiele jest takich względności, bo wszystko względem czegoś, na jakimś tle. Na przykład proporcja umysł serce, może być na poziomie Miliardów jednostek, stosownie dopasowana do percepcji odbiorcy co się odezwie? Ego tego kogoś kto myśli że taki ktoś mówi tylko rozumem, bo przerasta obesrańca. I to cała wina. Ot i widzisz 🙂

    Tak więc myślę, że są więksi ode mnie to więcej niż pewne 😉

   8. Ta wiara jest dla mnie jak Tlen, radość i sens, choćby tylko wiara, … zstępując w Otchłanie Edenu …

   9. Mam takie powiedzenie też 😉 Nie mądry powiedział co wiedział 😉 Zaś mądry wie co mówi 😉 Bo przecież nie jest w stanie powiedzieć wszystkiego co wie, choć by nie wiem jak chciał i choćby nie wiem kto chciał to nie wiem gdzie pomieścić. Zwyczajnie nie realne. Bo jeśli mamy do czynienia z wiedzą nieskończoną? Ograniczoną tylko własnymi założeniami. A wymiana jest rodzajem interakcji, to trzeba się jakoś dopasować do granic możliwości odbiorcy? Więc istota o niebo mądrzejsza musi zejść do mojego poziomu, inaczej nie ma żadnego rezonansu ani żadnej płaszczyzny. 😉

   10. O nie śpisz 🙂

    Sorki tak mnie tylko naszło 😛

    Nie gromadzić, nie zapisywać, otworzyć spichlerze i podnieść zapory 😉

   11. ”Więc istota o niebo mądrzejsza musi zejść do mojego poziomu, inaczej nie ma żadnego rezonansu ani żadnej płaszczyzny.”

    .. zejście do poziomu bynajmniej nie oznacza zniżania się/spadania do poziomu w sensie że wielki ma się stać małym .. wystarczy się schylić .. żeby wytłumaczyć pijakowi niesłuszność picia nie muszę się z nim zapijać bo inaczej nie zrozumie mojego przekazu !

 28. Nie da się przekazać wszystkiego, co się wie i czuje.
  Czasem nawet jak się chce coś komuś wyjaśnić to nie wiadomo od czego zacząć, by ten ktoś zrozumiał o co chodzi.
  Chciało by się wtedy przekazać wszystko naraz, bo wszystko jest ze sobą powiązane, a inaczej to trudne.
  Najbardziej nie lubię gdy ktoś pyta ,,skąd to wiesz?,, bo nie potrafię tego wyjaśnić.
  Po prostu wiem. Nie usłyszałam, nie przeczytałam o tym, ale wiem.
  Pewnie to jakaś pamięć z bardzo odległych czasów-tak myślę.

  Tak mnie tylko naszło!
  Pozdrawiam

  1. „Najbardziej nie lubię gdy ktoś pyta ,,skąd to wiesz?,, bo nie potrafię tego wyjaśnić.” – zgadza się .. albo mówi „uzasadnij to udowodnij” :o)

  2. No właśnie 🙂 Czasem żeby móc w ogóle ruszyć jakieś wyjaśnienie trzeba przemeblować cały światopogląd, uzupełnić braki i dopiero odpowiedz komuś ma sens. Tyle że nikt nie przeskoczy siebie i potyka się na pierwszym stopniu, to co zrozumie? To tylko pozory, przelewa się wiedza jak przez rzeszoto.

   No i wiecie jak to jest, a za wiele opowiadać jak to jest że już nie korzystamy z Mózgu jako takiego magazynu. Jest tam parę bieżących wyników, resztę wraz z drogą ściągamy z Absolutu. To tylko kwestia treningu, czasu, ale nie każdy też musi być obligowany do konieczności wyjaśnień Dlaczego. Jest tak i już 🙂 Tyle że tak to też każdy może sobie uznać co chce a to nie tak 🙂

   Ty Małgosia faktycznie nie wiesz tego bez powodu, to doświadczenie nawet miliardów lat jakie wielu ma w sobie nawet w tym ja. O ile w ogóle mowa o jakiejś liniowości, po prostu też i jedności 😉 Takie stałe łącze wysokiej przepustowości 😛 Nikt nie wie kto Bóg kto „Ja” bo jednym są. To jest nie do odróżnienia „jak” jeden umysł w sensie dostępu do wiedzy gdzie tożsamość to tożsamość. W skrócie tak to widzę 🙂 Zresztą o istnieniu niektórych plików nawet nie wiem, nie było stycznych ani powodów. W ogóle Umysł jest jak sonar taka boja świetlna, pytanie, rezonans odpowiedz, po krańce wszechświata. I efekt procy, przemeblowanie układanki, kolejna galaktyka. Bo wzbudzone rezonujące odpowiedzi też są takimi sonarami i ślą dalej i dalej wzajemnie ściągając całość obrazu. To jak odpytywanie serwerów 🙂 Zadajesz pytanie i serwery jakie mają części pytania czy składowe odpowiedzi odpowiadają zwrotnym info, same też są widoczne dla kolejnych i one też mogą zaproponować kolejne ścieżki. To jak serfowanie po wszechświecie i przypomina aktywność Mózgu, sieć neuronów i powiązań kwantowych, jak to pięknie rozbłyskuje do dyspozycji wszystkie umysły i synapsy galaktyk 🙂

   1. Czyli, po prostu, naturalne i przyrodzone ;P

    Każdy z tego korzysta tylko nie każdy to zauważa. Bo najtrudniej dostrzec rzeczy tak oczywiste że wręcz ich nie ma 😛

    Bo jak wyjaśnić Rybie deszcz? 😀 albo odnieść się do/od siebie? Jak zmierzyć wszystko i względem czego zaobserwować?

   2. Mamy wszystko, włącznie z Telepatią, prekognicją, telekinezą, wiedzą, korzystamy z tego na co-dzień, jak i z mocy stwórczych tylko o tym nie pamiętamy, nie wiemy bo to tak naturalne i niezauważalne zbyt oczywiste. A bez tego nie da się poruszyć palcem, nawet bo to podróż w czasie i przestrzeni. Wszyscy jesteśmy połączeni, interagujemy z otoczeniem oraz na nie wpływamy i wspulnie je tworzymy. Grupujemy się i ubogacamy, lub niszczymy jak nowotwór organy. Zagęszczamy energię rozwibrowując przestrzeń, tworzymy światy i grawitację, bańki świadomości i repozytoria kultur. Wzajemnie determinujemy i uzupełniamy. …

   3. piękne SeJciu rozmyślania 🙂 myślę ze sam absolut w swojej konsekwencji jest jeszcze ograniczony mówią chociażby o tym takie pojęcia jak, nicość ,pustka ,bo jak tu wyznaczyć granice ? albo ogarnąć nieskonczonosc ? jak ulokować swiadomosc nieskończoną w najmniejszy pierwiastek .

 29. ,,Nie gromadzić, nie zapisywać, otworzyć spichlerze i podnieść zapory ?,,

  Tak SeJa, myślę że to jedyny sposób na przypomnienie sobie Kim Jesteśmy.

  1. 🙂 a pamiętasz taki komunikat na YT ” Nie ściągaj, oglądaj w domu 🙂 ” Bawił mnie ten róg obfitości 😉

 30. @Ktoś tam pisze?Miłość „bierze” z tzw. dobrodziejstwem inwentarza – co nie oznacza pobłażliwości dla wszystkich czynów tzw. przyjaciela którego Kochamy – nawet przeciwnie – wymaga zauważenia/wytknięcia/reprymendy/upomnienia/nagany/bury w przypadku niewłaściwego/nie wartościowego zachowania – nieprawdaż – bo inaczej to nie jest Kochanie ale kochanie i pytanie czego .. ego – nieprawdaż !?

  Tresura to nie Miłość !!!Ale już do tego doszliśmy ze ktoś/COŚ wyrządził/O ci krzywdę?

 31. Ktoś tam pisze/zaczepia/insynuuje: Tresura to nie Miłość !!!Ale już do tego doszliśmy ze ktoś/COŚ wyrządził/O ci krzywdę
  *
  Zaiste Miłość to nie tresura i nie ma nic wspólnego z takim wrednym zachowaniem .. ale już do tego doszliśmy :o))

 32. Nie do wiary 😛 Pojawiły się zakazane wersety, czyli moje wkurzenie z przed kilku dni 😉 No, dzięki 🙂

   1. Fokus mokus 😛

    A słyszałaś że „Agra ka Dabra” oznacza „W imię Boga” tylko nie wiem jakiego 🙂 Ale miało by sens 😛

   2. Hmm „jakiego” – po mojemu są dwie wersje albo Wielki Duch albo Wielgi Duch zależy z kim trzymasz :o)

    – gdyby trójkąt wymyślał swojego boga to na pewno miałby trzy kąty :o))))))))))

   3. No ja z tym pierwszym, czyli drugim? znaczy sobą 😉 To już by były trzy, jak dobrze liczę 😉
    Znaczy takich troje jak nas dwoje to nie ma ani jednego 😉

   4. .. no to jeszcze jak dwa razy zamieszasz jak lubisz to ci wyjdzie …. naście – napisz jak zakończysz mieszanie i zdołasz się doliczyć :o))))))

Comments are closed.