Otwarte Forum Tematyczne – 24.10.2016

Pierwsza część rozmowy z Dariuszem Zarębą, który na własnej osobie i rodzinie doświadczył zatruwania organizmu poprzez szczepionki i od tego momentu zaczął zgłębiać temat obrony organizmu przed toksynami, nie tylko tymi ze szczepionek. Z wnioskami do jakich po latach doszedł oraz sposobach detoksykacji dzieli się z widzami w tym programie.


Zapis prelekcji Miriam Lundgren, która organizuje wyjazdy do Brazylii do Jana od Boga.


Prelekcja o tym, że geniusz jest w każdym z nas, którą wygłosił Bogdan Oś na otwarciu nowej fazy projektu „Republiki Ślężańskiej” w dniu 2 października 2016 r. w Sobótce.


22 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 24.10.2016

 1. Ale pan Dariusz przedłuza.Ważne sa konkrety.
  Im wiecej wiedzy tym mniej telefonow i maili od zainteresowanych,chorych itd.
  W sumie kazdy powinien sobie robic dzisiaj takie kuracje odtruwajace,pierwsze trucie idzie z wody ,powietrza potem jedzenie w zaleznosci kto jak je ,i szczepionki w zaleznosvci.Kazdy ma w sobie te trutki.

 2. Bardzo pomocny wywiad Panie Dariuszu:) Nic nie zostaje na wiecznosc w nas w sferze syntetyczno organicznej 🙂

 3. Sensacyjny raport BND, zlecenie na zamach w Smoleńsku
  https://www.youtube.com/watch?v=gnIqGP5HzA4&feature=player_embedded

  Mało im 2 wojna będą mieć 3.Teraz widzicie że system dyslokacji arabskiej działa bez zarzutu.HaHaHA chciały się wyrwać za pomocą ruskich ze strefy wpływów Amerykańskich hihihihihihihi.Niedoczekanie wasze!!!!!Wszystko co macie zawdzięczacie bandyckiej wojnie/grabiezy.Czas upomnieć się o odszkodowania za 2 wojnie św i dobić finansowo chamów/psycholi faszystowskich.?
  http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ksiazki/artykuly/450857,jakie-dziela-sztuki-w-czasie-wojny-niemcy-wywiezli-z-polski-grabiez-europy-lynn-h-nicholas-recenzja.html

 4. niech „PIEKŁA” pochłoną trucicieli na wieczność tych wszystkich co robią to rozmyślnie z premedytacją z chęcią zysku i wyzysku , podpiszcie się Wszyscy pod Tym życzeniem . za późno na wysyłanie energii miłości jedynie chyba po to aby ich wzmocnić !? zbrodniarzy trzeba wskazywać wyodrębniać i izolować , wszyscy obojętni milczący będą kiedyś i tak ofiarami albo ich potomstwa! obojętność to przyzwolenie no i sumienie to bagaż i paliwo na życie po życiu przed tym nikt nie ucieknie , jak tu na ziemskim planie sparszywieje to tam się jeszcze spotęguje no i dobrze bo niema nic za darmo i tak powinno być . https://www.youtube.com/watch?v=WlVPkqHgoVU

  1. No jeszcze nie ma nic za darmo, ale będzie, tylko tych parszywych zdrajców świata trzeba odizolować podpisuję się.

 5. Od filmu z Daruszem Ziembą – foto strony z Dariuszem na tre muchomorów wszystkie nagrania audycji NTV zbiorcze te do których zakładki w postaci etykiet obrazkowych są pod wyswietlaczem gł i na str Pana Janusza i na stronie NTV nie dają się odtworzyć wogóle – Nigdy od audycji z dnia -tej z muchomorami – te dlugie bloki dzienne zrzuty całej transmisji z danego dnia (prucz kilku przypadków) nadane w danym dniu zawsze się odtwarzały. Te nieodtwarzające się byly jednostkowe, transmisja on-line działa a po audycji zrzut tej audycji – jak wojtek ja umiesci pod oknem głównym NTV w postaci tych plików oznaczonych ikonami ze zdjeciem – slajdem, nie było tak długiej serii archiwum audycji zdnia w jednym dloku nieodtwarzalnej off-line. Prosze zerknać co z waszej str jest nie tak. Usterka musi byc po waszej str gdzyż juz pojedyncze takie martwe „pliki” bywały ale jako pojedyncze raz na jakis czas -rzadko. Urzywam przegladarki Chrome ….. Jak te martwe zrzuty plików całych audycji nie działały kiedyś w przypadkach jednostkowych nie działały równierz na Lisie -Firefoxsie – Mozillli.

  Obecnie Mozillę musiałem wyrzucic ponieważ po wgraniu nowej wymaganej wersji 52giej czy raczej 54tej i wgram ja dopiero po wyczyszczeniu wszystkich różnych pozostałości po aplikacji Firefox porozrzucanych po systemie Windows 7. Szkoda, ze nie mam namiaru na maxa….- coś tam – Przepraszam zapomnialem Jego nicka – któty w NTV i na letnich harmoniach pod Ślężą czy wakacji z NTV miał wystepy w postaci porad jak gdzie co znaleźć w krytykowanym Win -microsoft zachecajac do przechodzenia na systemy otwarte oparte na unixie czyli otwarte systemy darmowe a legalne.

  PS – moze ktoś ma namiary na owego „infośledczego” – jak sam się przedstawia – By poradził mi jak zlokalizować, czym i wywalić pozostałości po wszystkich poprzednich wersjach Mozilli które były wgrane przezemnie od pierwszego pobrania Firefoxa circa 4 lata temu / moze już nawet 5/6 lat

  Wielkie DZIĘKI …. !!!

  Pozdrawiam NaRa, rzycząc słonetrznej ładnej pogody w dniach 1 i 2go listopada

  //
  Proponuje zasubskrybować kanał NTV na YT https://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja wtedy powiadomienie o nowym materiale przychodzi na maila wraz z linkiem.
  Nie bardzo ogarniam Twój problem. Korzystam z chrome i FF i zarówno w NTV jak i w domu – wszystko się otwiera. My raczej mamy problemy z emisją on-line.
  Człowiek, o którego pytasz to Martin McKey. Tak go znajdziesz na YT i na fejsie jeśli z niego korzystasz.

  Pozdrawiam – Voytek – [Admin]

Comments are closed.