Otwarte Forum Tematyczne – 25.08.2014

Janusz Zagórski i najnowsze info o wizycie Stewarta Swerdlowa we Wrocławiu.

Jarosław Kasprzak w rozmowie z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP o składzie szczepionek.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 25.08.2014

 1. Było – ale b. ważna informacja od dr Jaśkowskiego:
  „Otóż okazuje się, że wirus ten jest opatentowany jako „EBO BUN” nr patentu: CA2741523A1!!!
  Powyższy patent jest zarejestrowany także jako: US 20120251502 A1, numer zgłoszenia :US 13/125890, Numer PCT/US 2009/062079. Zgłoszenie danych: 24 października 2008. Wynalazca: Jonathan S.Towner &4.
  Jeszcze ciekawsze jest to, że właścicielem patentu jest firma jak najbardziej rządowa, opłacana przez podatnika i mająca chronić społeczeństwo, czyli słynne CDC, na które tak często powołują się krajowi urzędnicy, w rodzaju pracowników Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w Warszawie.

  Wnioskodawcami patentu są: Rząd Stanów Zjednoczonych, reprezentowany przez Sekretarza Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, Centrum Kontroli Chorób.

  Wynalazek dostarcza ludzkiego Ebola – hEbola- wirusa oznaczonego jako Bundibugyo EboBun, złożony w CDC w Atlancie Georgia, w dniu 26 listopada 2007 roku.”

  http://www.polishclub.org/2014/08/11/dr-jerzy-jaskowski-swinska-grypa-ebola-kompleks-militarny-a-farsa-medyczna-czesc-iii/

 2. Dziękuję za bardzo rzeczową rozmowę z p. Przemysławem Cuske. Nic dodać nic ująć. 🙂

 3. Ponad 200 dziewczynek z niewielkiego miasteczka w Kolumbii w Ameryce Południowej zapadło na tajemniczą chorobę. Władze próbują ustalić przyczyny, ale nie wykluczają też, że dzieci uległy masowej histerii.
  Rodzice dzieci wiążą je ze szczepieniami, jakim zostały poddane dziewczynki. Wszystkim zaaplikowano szczepionkę przeciwko HPV, czyli wirusowi wywołującemu raka szyjki macicy.
  http://losyziemi.pl/el-carmen-de-bolivar-kolumbia-masowa-histeria-lub-tajemnicza-choroba-dotknela-ponad-200-dziewczynek-w-wieku-9-16-lat#more-31853

  1. W Nowej Zelandii zrobili taki experyment tez na dziewczynkach i mozna nawet posluchac na you tube jakie maja objawy a przynajmniej jedna z nich , poniewaz kiedys tylko jednej sluchalam . Nie wiem czy pozostale zyja czy juz nie .

 4. Czy pan Cuske byłby w stanie doprecyzować o jakie ilości płodów chodzi?
  Jak się domyślam odbywa się to zapewne na zasadzie, że firma za tę „usługę” płaci jakieś ochłapy kobietom w trudnej sytuacji materialnej, być może nawet nielegalnym imigrantkom? Nie wiem, zgaduję…
  Oczywiście zapewne różne organizacje ProLife od obrony życia napoczętego na okrągło na trzy zmiany protestują pod siedzibą tych firm?
  A księża co niedzielę oczywiście piętnują te firmy z ambony?
  Nie? Ciekawe dlaczego…

Comments are closed.