Otwarte Forum Tematyczne – 25.09.2015

Audycja o kolejnym Seminarium Autorskim Stewarta Swerdlowa „Zdrowie i Mind Control”  w Polsce, tym razem w Poznaniu w dniach 17-18.10.2015 (sobota i niedziela) W studio telewizji NTV – która objęła patronat medialny na tym wydarzeniem – organizatorzy : Jadwiga Lorenc, Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia i Madlen Namro organizatorka światowego cyklu seminariów S. Swerdlowa.
Dyskusja dotyczy zagadnień zdrowia  i mind control, ich wzajemnego związku. Podczas dwudniowego seminarium będzie klika autorskich sesji tematycznych, gdzie uczestniczy poznają wiele cennych i praktycznych technik aby poprawić swoje zdrowie a także jeśli mają problem z mind contol jak się przed nim bronić i jak się deprogramować. Więcej informacji na temat seminarium jest dostępne na stronie www.seminariumswerdlow.pl a kontakt do organizatorów:
mail : seminariumswerdlow@wcpz.pl tel. 501 698 652.
Ponadto została utworzona specjalna playlista na youtube z audycjami w telewizji NTV Stewarta i Janet Swerdlow pod adresem www.seminariumswerdlow.com.pl


Janusz Zagórski w nowym spocie zapowiadającym Kongres NTV.


Janusz Zagórski rozmawia przez skype z Adamem Anczykowskim.


Prelekcja Igora Witkowskiego wygłoszona na „5 Wczasach z UFO”, w sierpniu 2015 r.

 

55 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 25.09.2015

 1. Soros jest członkiem klubu Rzymskiego, Bilderberg, najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos, jest też masonem i kabalistą. W 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos odbyła się konferencja pod hasłem „Wielka Transformacja” podczas której George Soros oznajmił zebranym:
  „jestem aniołem który chce ratować świat” jak taki człowiek uważa ze jest naszym aniołem to ja się nie dziwie ze ludzie chorują i chcą popełnić samobójstwo i nie potrzeba do tego Mind Control wystarczy Soros

 2. Czyli Panie Igorze nasuwa się samoistnie pewne stwierdzenie co do tej nie wydanej książki jako dzieło Życia. „Kto wie ten nie mówi, kto mówi ten nie wie” 😉

  W zasadzie Wszystko jest teatrzykiem, Wojny, wygrane przegrane, polityka, media, ziemna wojna, Niedokończone rzekomo technologie, religie … 😉 Właściwie od upadku Atlantydy.

  1. Zamachy, Terroryzm, Alkaida, wojny … to wszystko teatrzyk, włącznie z Wojnami Światowymi. A Prawda jest na miarę zawału 😉

  2. tak SeJu NAIWNI myślą ze to jakieś sprawy losowe, przypadki , i pomyslec ze to w sumie mala banda morderców , spreparowała taki system gdzie ten sam „właściciel „napuszcza swoje szczury na siebie aby się zagryzały , i biedne szczury myślą ze komuś odbiło z ich stada liczą straty, odbudowują jedzą zatrutą karmę ,piszą historie, poematy ,ale nic nie wspominają o „właścicielu” bo właściciel ma wszystkie przyciski …… https://www.youtube.com/watch?v=j91fF67xf2U

 3. STRACH, to NAJPOTĘŻNIEJSZA BROŃ ZŁA
  STRACH, to BŁĄD UMYSŁU.
  Pytanie dlaczego?
  To pytanie ludzkość zadaje sobie od tysięcy lat.
  Dlaczego jesteśmy w ciemnym tunelu, dlaczego ludzkość jest ciągle na granicy, dlaczego mamy ciągle, raz wojna, raz pokój? dlaczego ciągle nad nami zbliża się kolejne widmo różnych napięć, dlaczego tak się dzieje?
  Dlaczego człowiek robi wrażenie, jakby nie myślał?
  Naszym największym wrogiem, największym moim wrogiem, największym wrogiem
  ludzkości nie są politycy, nie jest widmo wojny, nie jest farmacja, źle pojęty system zdrowia, nie jest bankowość, nasze długi, banki szwajcarskie. Największym wrogiem
  ludzkości i moim osobistym jest LĘK!

  1. KTO TEN LĘK I CO TEN LĘK GENERUJE, JAKI JEST TEGO CEL?

   „Polityka i wcześniej wymienione problemy, to wszystko generuje lęk, po to żebyśmy uważali, że jesteśmy uzależnieni i żebyśmy się bali.
   Jeżeli ja się boję, to tworzę niskie wibracje, takie wibracje, których oczekują ci, co ten lęk w nas generują.
   Utrzymując w sobie lęk, generuję niskie wibracje i mam współudział w negatywach, których nie chcę.
   Nie chcemy naszym lękiem zasilać ciężkich energii. Jeżeli ja odczuwam lęk, to zgodnie z prawem przyciągania, przyciągam do siebie negatywy. Nieszczęście tworzy nieszczęście!
   Kto stwarza te wszystkie nieszczęścia? My to stwarzamy naszym lękiem.
   My jesteśmy wolni, ale trudno w to uwierzyć, ponieważ na tym polega cały program, w który nas wkomponowano.
   Bój się i miej poczucie winy! Jak się boisz, można tobą manipulować, tworzysz energie niskie, potrzebne tym, którzy na to czekają.
   Spójrzmy do naszych domów, spójrzmy w nasze serca, czy tam nie napiętrza się tak mocno energia, jak w świecie, czy tam nie ma teraz Bliskiego wschodu w moich relacjach z najbliższą osobą, w moich zmartwieniach o dzieci, o wnuki, o pieniądze, emeryturę, o pracę. Wszystko jest tak napięte, że dochodzi jakby do granic możliwości, do granic wytrzymałości i to robi wrażenie jakby miało nastąpić wielkie bum!
   Dlatego usuwam lęk, pomimo wszystko usuwam lęk i poczucie winy!
   Istnieje zbieżność pomiędzy tym co się dzieje w moim umyśle,we mnie, w moim domu, a tym, co się dzieje w świecie dookoła, bo my to stwarzmy naszym lękiem.
   Nie siedź w klatce swoich negatywów.
   Popatrzcie na obraz braku świadomości, obraz niemożności. Kiedy gdzieś jest jakaś przestrzeń, a my nie potrafimy się do niej przebić poprzez naszą podświadomość, poprzez nieskończoną ilość różnych programów.
   Co się dzieje z człowiekiem przebudzonym, pęka krata, mamy nadzieje na jakieś zmiany,podejmujemy decyzje, no i wreszcie możemy powiedzieć, witaj, witaj świetle,witaj! , bo do wyższych rzeczy jestem stworzony, witaj mistrzu nowej energii
   Stwarzamy świat myślą, ale przede wszystkim uczuciem, serce jest wiele razy silniejsze i wiele razy mocniej działa. Kreuję swój świat, chcę być szczęśliwy, muszę to czuć, że jestem już szczęśliwy, wtedy się to uda.
   Mogę zmieniać tylko siebie, nie jestem w stanie nikogo na zewnątrz uszczęśliwić, ani zmienić.
   Zmieniam tylko siebie.
   Jeżeli coś takiego sobie uzmysłowimy,o wiele łatwiej będzie w relacjach międzyludzkich.
   Jeżeli będę wolny, będę sam. Jeżeli będę wolny, będę niebezpieczny dla tych, którzy chcą mną manipulować, bo wtedy nikt nie jest w stanie na mnie wpłynąć, robię to, co uważam za słuszne, wtedy mówię tak, jeżeli chcę powiedzieć tak,mówię nie, jeżeli chcę powiedzieć nie.
   Jak jesteś inną owcą w owczarni, masz kłopoty, z tym się trzeba liczyć.
   Musimy uwierzyć w swoją moc i w to, kim tak naprawdę jesteśmy. Za mało sobie uświadamiamy, że jesteśmy dziećmi bożymi. Jeżeli dziećmi, to i dziedzicami.
   Boję się, bo nie mam pewności tego dziecięctwa bożego.
   Wszystko o czym myślisz, o co poprosisz, stanie się.
   Usuwam lęk i poczucie winy. Dlaczego poczucie winy? bo odpowiadam tylko za własny rozwój.
   Jestem zdecydowany na zmiany i odczuwam własną moc.
   Nie krytykuję nikogo, a szczególnie siebie,nie obwinaim nikogo, a szczególnie siebie, nie neguję niczego, jestem otwarty na wszystko.
   Spróbujmy poczuć moc naszego dziecka bożego.
   Nie boję się nikogo i niczego, bo nikt i nic nie jest w stanie mi zaszkodzić, jeżeli na to nie wyrażę zgody.
   Jestem duszą i mam w sobie moc i nie pozwolę sobie tej mocy odebrać,przez siebie, bo sam sobie ją odbieram, nie wiedząc o niej, nie wierząc w nią,
   Żeby wejść głębiej w to, powiem sobie w sercu teraz: ufam, skoro to dostałem w prezencie, nie musiałem prosić, jest tak, jak jest,więc ufam, nie boję się, ufam.
   Jestem gotowy na wszystkie rozwiązania, bo cokolwiek Bóg mi da, skoro dał mi ciało, to wszystko będzie na moją korzyść, chociaż chwilowo wydaje mi się inaczej.
   Wejdź w głąb siebie, a zrozumiesz wszystko.
   Jam jest wolnością,jam jest wytrwałością.
   Nakazuję by lęk ustąpił.”

   Na podstawie wykładu Ryszarda Kleina

   1. system osiągnął albo raczej dochodzi do swojego apogeum , „zgodnie z prawem przyciągania, przyciągam do siebie negatywy.” ta definicja jest prawdziwa ,gdy istnieje płaszczyzna wolnego wyboru , ale teraz to kwestia czasu , bo zobojętniałe osobowości dają niejako przyzwolenia , a pozytywna postawa samozachowawcza z czasem i tak zostanie zniszczona i będzie ofiara w konsekwencji tez samej siebie ,wiec omijanie zła to efekt krótkoterminowy i nic nie wniesie do nowej normalnej swiadomosci .

   2. Dokładnie Majestic 🙂

    Są tacy jacy się z niczym nie liczą ani niczego nie boją. Więc co się stanie kiedy Ktoś też przestanie się bać? Ma stać się jak Oni i to usprawiedliwić co widzi? Dla świętego spokoju jakiego pragnął, znajdzie go? Nie wydaje mi się, bo wciąż zostanie System Pieniężny. I mimo wszelkich afirmacji i tak ktoś w końcu walni z buta w Drzwi Jego czy Jej domu czy odpali jaką inną atomówkę.

    Więc strach to kwestia nie tylko wtórna, sztucznie podtrzymana. Ale wyzbycie się paraliżu samo w sobie pozwala działaś a nie nic nie robić bo jest super i fajnie całe kilka dni aż przywykną. Oczywiście najpierw trzeba się nie bać, ale Najpierw a nie, i już.

    🙂

 4. Myślę, że na ten temat mogła by nam coś sensownego powiedzieć SeJa.
  Ona potrafi tworzyć takie rozjaśniające umysł ,,pigułki,,.
  Jest w ty dobra-zapewniam.
  Pozdrawiam.

   1. No właśnie. Lubię Cię SeJa za te, jak powiedziałaś Małgosia „pigułki” 😀 Myślę, że wypasa się na nich całkiem spore pogłowie 😉 Aha , no i w ogóle Ciebie i Was, znaczy Ludziów Tutejszych Lubię 🙂 , a najbardziej Tych od Likarstew 😛

    A jak uzupełnić, to najlepiej Samowiedzopigułką- nie dałoby się, hęę???

  1. A co do samego strachu jaki paraliżuje 🙂 To można sobie z nim świetnie radzić za wiele nie myśląc o tym co będzie. W sumie strach wynika głównie z przewidywań przyszłości i stanowi samospełniającą się przepowiednie często. Jest świetnie wykorzystywany w ramach Iluzji Systemu, w sumie sam jest iluzją w tym destrukcyjnym zakresie. Bo w sumie wszystko na czym się opiera potęga systemu jest oparte na strachu i iluzji że są potężni, podczas gdy wcale tak nie jest, a bez nas są nikim. 😉 Zwyczajnie wmówiono nam że jest inaczej dla tego boją się wszelkiego przejawu myślenia czy samodzielności. Bo nad niczym nie panują, dla tego wymagają numerów, rejestracji i zezwoleń, zaostrzają restrykcje, ograniczają prawa, …. Podczas gdy nawet nad przepływem gospodarczym czy migracją emigrantów tak na prawdę nie panują. Wmawia nam się skuteczność systemu i systemów, podczas gdy przestępcy działają na wolną rękę w zasadzie a cała skuteczność to zwyczajny element propagandy.

   Prawdę powiedziawszy to pewnie botów sami nie potrafią sobie zawiązać i na niczym się nie znają. 😉

   1. Za to świetnie grają na strachu, wspólnym wrogu jaki usankconowuje potrzebę „obrony”, grają na strachu egzystencjalnym, bo jak sobie poradzimy bez iluzji. Tym bardziej że nie znamy niczego innego, więc strach przed nieznanym dochodzi jako spoiwo. Władza też o wiele bardziej się Boi. Ale są tacy jacy się nie boją więc to robią. Utkali tę sieć iluzji od tysięcy lat.

    Jestem zmęczona dziś 🙂 Dobrej nocy 🙂

  2. Przepraszam też za formę, powinno tam być więcej zwrotów w stylu „mim zdaniem” „w pewnych aspektach” „w moim odczuciu” „wydaje się” „E tam, mnie tylko czasem uda się zaskoczyć głównie siebie” „wiem że nie o to chodziło ale miałam ochotę tak to ugryźć” No i takie tam, strasznie to wypadło 🙂 Tym bardziej warto odpocząć 😛

 5. Lęk/strach jest zawsze czymś znanym.Dlatego jest tak wspaniale nic nie pamiętać,nie ciągnąc wozu drabiniastego wspomnień..Kiedy uwolnisz się od tego balastu, strach/lęk zniknie,zniknie również tamten ty.Kto się nie boi zniknąć jest zdolny do MIŁOŚCI.
  Dobry ,Mądry i Szlachetny Duch 🙂 🙂 🙂

  1. Ale TRWOGA to dopiero emocja.W lutym tego roku pływałem w deszczu i burzy,fale 2 m .Pies zabrany przez fale wypłyną/zobaczyłem go po ok 0,5min. Wyszedłem z wody i dostałem ochrzan od niego. Idziemy do studni a tu nagle WIDZĘ tsunami PATRZE NA PSA CZY ON TEZ TO WIDZI?Widział . Piorun uderzył w ziemie albo w wodę,ziemia się zatrzęsła,znieruchomiałem.Zawsze w głowie miałem żebym z tego wyszedł,lubię kataklizmy ale ten przyszedł tak szybko, niepostrzeżenie ,znienacka.Nie mogłem nawet drgnąć,trwoga mnie sparaliżowała.Szczekanie psa mnie ocknęło z własnej iluzji/projekcji własnego Umysłu.

  1. Dziwnie to zabrzmiało, że lepiej żeby ich nie było, niech są, tutaj chodzi tylko o Religię, i gwałty nieprawość, terroryzm, (tylko) 🙂 Polacy też są imigrantami, my nie chcemy muzułmanizmu, jak powiedział qcyp niech przyjadą laickiej Syrii chrześcijanie, kurde nie znam się nawet na tym, nie słuchajcie mnie, nie chcę już się zastanawiać, czy bedą czy nie, czy są czy nie, ważne, że narazie nie robia krzywdy. Bo jak się krzywdzi drugiego człow. to serce boli

   1. @GOLDPRESS Zapewniam cię , fanatyków religijnych nic nie boli,tylko innowiercy:)bez względu jaka by to nie była religia zawsze będą w opozycji.Dlatego trzeba dążyć/kreować rzeczywistość aby kościoły,meczety,synagogi i inne dziwactwa znikły bezpowrotnie.To jest ropiejąca rana w mózgach(defekt psychiczny), która nie pozwala dostrzec cudy Życia ,siebie jako boskiej świetlistej istoty.Człowiek Wolny to człowiek Wiedzący….Wiara jest niczym w porównaniu z Wiedzą.:)

   2. Mira to też Wiktoria częsta kompromitacja ?i częsta zmiana nicków,klasyka hahahahihihihuuuuuuu:) 🙂 🙂

   3. .. a ten cieniasek Qcyp znowu swoje .. taki Wieelgi duch co kocha zaczepki/mściwość/insynuacje .. to dopiero kompromitacja !?

 6. http://wolnemedia.net/polityka/imigranci-to-tarcza-ochronna-dla-isil/
  „Na drodze do zjednoczenia USA i Europy stoją zróżnicowane bogactwa poszczególnych krajów, dlatego zamiast podnieść poziom krajów biednych łatwiej będzie zubożyć bogatsze kraje Europy. Bogatsze kraje będą musiały pokryć zadłużenie uboższych, najistotniejszym krajem w Europie są Niemcy, dlatego trzeba je zadłużyć na pokolenia, a sami Niemcy muszą zrozumieć, że trzeba pomagać innym i być chętnym do współpracy. Należy do tego wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się nadarzą, a jeżeli dojdzie do jakichkolwiek protestów to będą one jedynie ze strony organizacji prawicowych, od których większość społeczeństwa się dystansuje i nie przyłączy się do nich, z tego względu, że poprzez wieloletnie wychowanie społeczeństwa i propagandę nie będą oni ryzykowali, że zostaną posadzeni o prawicowe poglądy. Ze względu na możliwość wojny religijnej muzułmanie bardzo się nam przysłużą w utracie tożsamości narodowej, która musi być wykorzeniona, wszystko musi się dokonać do roku 2018.”
  Sama słyszalam jak jakis wazny urzednik unijny niedawno mowil o zrownaniu plac w Europie.
  Tak sobie myslalam ze to spoko,moze bedziemy wiecej zarabiac.Niee.
  Oni bedą zarabiac mniej ??

  1. lilka, tak taki jest plan , taki sam los trafi renty i emerytury będą zrównane , te niskie podniesie się do poziomu wysokich , z tym ze te wysokie będą znaczyć pułap socjalny ,bo będą wywindowane ceny – podatki – inflacje , tak straszne czasy zaplanowali .

   1. Taki jest plan,ale coraz częsciej nie wypala.:)
    ciekawe jaki jest trik w pogodzeniu sie z Putinem,zaproszeniu go czy cokolwiek.
    Presja spoleczna?
    Putin chce cos zrobic z Syrią to jak usa bedą wygladac odrzucajac calkowicie to ?
    My mamy wplyw na to co oni robia.A raczej nasza swiadomosc.
    Kiedys mieli łatwo ,teraz juz troszke pod gorke sie zrobiło.

  1. był to kraj rozwijający się mimo podkładanych „świń” ,i nie zadłużony co istotne ,ciekawe ile teraz oficjalnie i nieoficjalnie nabił tam już zegar długu publicznego tak na dobry początek , przecież demokracje „kosztują” grube miliardy ?

   1. A kolejny „reżim” Łukaszenki juz sie nauczyl zeby nie wpuszczac do siebie fundacji Sorosa.Tak więc narazie Białorus bezpieczna.
    Nie ustana jednak wysiłki.Angelika Borys dziala.Źle jej sie tam żyje w tym strasznym reżimie.
    A w Polsce demokracja i rezim finansowy-prawdziwy.

Comments are closed.