Otwarte Forum Tematyczne – 26.05.2014

Zapis wystąpienia prof. ndzw. UM, dr hab. n. med. Rafała Matkowskiego z Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu na konferencji „Medycyna naturalna w leczeniu i profilaktyce nowotworów”, która się odbyła w Krośnie w maju 2014 r.

Zapis wystąpienia dr hab. n. farm. Ilony Kaczmarczyk-Sedlak reprezentującej Śląski Uniwersytet Medyczny na konferencji „Medycyna naturalna w leczeniu i profilaktyce nowotworów”, która się odbyła w Krośnie w maju 2014 r.

7. wykład Heleny Smereczyńskiej poświęcony drożdżycy w oparciu o przepływy energii w meridianach. W tym odcinku omawiamy meridian wątroby.

3 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 26.05.2014

  1. W temacie soja itd to jak odniesiecie sie do takich informacji ?
    http://www.kontestator.eu/artykuly_z_nexusa/nexus_012_produkty_sojowe_obietnice_i_zagrozenia.php

    Czy w Azji faktytcznie jest tak jak mowi Pani Ilona Kaczmarczyk-Sedlak ? Swoja droga wyklad jest o roslinach ale dalej jest bardzo akademicki i mainsteamowy czyli nie ma slowem wspomniane o konsekwencjach w obszarze tarczycy i plodnosci. Rozumiem ze oczywiscie bylo i zawsze jest malo czasu ale omowiona jest zaleznosc pomiedzy jednym czynnikem i jednym skutkiem z kompletnym pominieciem innych skutkow nie mniej chyba istotnych.

  2. Pani Heleno wspaniałe wykłady, dziękuję bardzo. Jestem pod wrażeniem Pani wiedzy i umiejętności przekazywania jej. Kiedy opowie Pani jak oczyszczać „z głową” organizm aby pozbyć się niechcianych lokatorów ze swojego organizmu. Od jakiego organu zacząć, jeśli zagrzybiony jest cały organizm (łuszczyca), jak się odżywiać ? Pozdrawiam megi.

Comments are closed.