Otwarte Forum Tematyczne – 26.05.2016

Zapis prelekcji wygłoszonej przez Łucję Szajdę na Powitaniu Wiosny w Sobótce, w kwietniu 2017 r.

Łucja Szajda, specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia, kierownik poradni terapii uzależnień we Wrocławiu. Od wielu lat zajmuje się również regresją hipnotyczną.


Kosmiczny eksperyment? Wystąpienie Artura Mickiewicza i Janusza Zagórskiego na Seminarium Fatima – 100 lat na temat słynnego stygmatyka i ufologa Giorgia BONGIOVANNIEGO.


Kolejna wizyta Janusza Zagórskiego w Świebodzicach. Po zabiegach z zakresu terapii naturalnych   rozmowa z Aliaksandrem Haretskim i jego gościem.


3 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 26.05.2016

 1. A może by tak zacząć analizować rzeczywistość….. nie dawać się zwodzić za nos kosmicznym „zbawcom” i channelingom od istot lepiej wiedzących co jest dla nas dobrem….
  Ich opowieści o miłości, półprawdy naukowe i ściema o kosmosie .. powinny być już zauważone.

  Naszym zbawieniem, albo wybawieniem na ziemi jest chęć zmiany myślenia… miast ciągłego powtarzania cudzych prawd… zacznijmy logiczna analizę rzeczywistości.. oprzyjmy się na tym co jest blisko nas… cyklach przyrody, jej reakcjach i przemianach pod wpływem zewnętrznych zmian.

  Akcja .. i reakcja… przyczyna i skutek…. powinny być naszymi wyznacznikami analiz… bowiem SKUTEK…. zawsze pokazuje PRZYCZYNĘ.

  Ludzie budzą się już, a niektórzy nauczyli się odróżniać… powody zdarzeń…. są ciągle od lat te same…. PRZEJECIE WŁADZY na ziemi… zmienia się tylko scenografia, nazewnictwo i kostiumy aktorów.

  Teraz już nie są dobrzy aniołowie i demony…. teraz są dobrzy kosmici i gady….. 🙂 🙂
  Co nie zmienia faktu ,że w kosmosie są postacie o gadoidalnych ciałach.. są , ale oni , jako oni nie mają TERAZ dostępu do ziemi.

  Kiedy CZŁOWIEK NAUCZY SIĘ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE?

  https://wolnemedia.net/co-channelingi-od-gwiezdnej-federacji-swiatla-maja-wspolnego-z-wielka-polityka/

  Kiara.

Comments are closed.