Otwarte Forum Tematyczne – 26.07.2017

Kontrola umysłów i wpływanie na zachowanie mas ludzkich i całych społeczeństw od dawna interesowało władców tego świata. Nie inaczej też było w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich (ZSRR), a samym zagadnieniem interesował się Lenin, który chciał aby aby rosyjskie masy naśladowały komunistyczny wzorzec reagowania i myślenia. Z tym zwrócił się do Pawłowa, no bo jak u psów można wyrobić bezwarunkowy odruch (zwany odruchem Pawłowa) to czemu nie u ludzi. Do tego zaprzęgnięto radzieckich naukowców, o czym w programie mówi Ewa Pawela.

Linki z audycji:

http://www.newsweek.pl/historia/masowe-transfuzje-krwi–krzyzowanie-czlowieka-z-malpa–telepatia–radzieckie-eksperymenty-na-ludziach,99536,1,1.html

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4139-z-piekla-rodem-okultystyczne-korzenie-komunizmu

https://www.youtube.com/watch?v=f5Lyo8AFG78


W trzecim dniu XV Harmonii Kosmosu odbył się panel dyskusyjny przedstawicieli różnych środowisk anty-systemowych pod hasłem „Czy środowiska alternatywne mogą zjednoczyć się w działaniu i wokół czego?”. Dyskusję panelistów poprowadził Janusz Zagórski.


„Nowoczesne, holistyczne podejście do przewlekle chorego człowieka” to tytuł prelekcji wygłoszonej przez lek. med. Irminy Mrozowicz-Szmidt na Powitaniu Wiosny 2017 r.


 

3 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 26.07.2017

  1. wiemy że takie przemiany potrzebują kataklizmów w stosunku do Mas , ofiary pogromy zniszczenia , ludzkie zmysły doznają wstrząsów i są otwarte na inne odmienne , z poczuciem przemiany odnowy i tradycyjnie w konsekwencji złudzenie świetlanej przyszłości , ale tym razem będzie to mieszanka dwóch wypróbowanych już systemów .

 1. Ja osobiscie mysle , ze krolestwo szlacheckie sie kreuje w Polsce .Po co ci Hrabiowie Potoccy i rozne hrabiowkie gadki na forach TV . Kazdy chce byc wysoko urodzony i szuka jakis korzeni w tej kwesti i celowo sie wywyzsza blue blood .Moda na szlachte i monarchie i insygnia zwiazane z tym rodowe .
  Angieski royals chlam . Mialam kolege Anglika w pracy caly czas gadal , ze jest z lini jakis to hrabiowskich powiazan . Ja bym sie wstydzila na jego miejscu bo homocapensis genetyka mi nie pasuje 🙂
  Zydostwo robi komunizm oparty o pieniadz tez mi nie pasuje . Coz to za komunizm W teori tylko .
  Dla zydow lepiej byc rownym bo sa w nizszej lini od homocapensis . Blue blood zawsze bedzie wyzej.Bo to oni wykreowali rase zydowska .
  Prosze wrocic do 12 tysiecy lat temu i analizowac wszystkie tereny i kontynenty pod kontem dominacji wladzy . Wtedy mozna patrzec bardziej precyzyjnie na polityke obecna .

Comments are closed.