Otwarte Forum Tematyczne – 26.09.2016

W maju 2016 roku odbyło się w Krakowie seminarium z udziałem czanelera Lee Carroll’a, który od lat publikuje przesłania od duchowej istoty (bytu) o imieniu Kryon. Korzystając z okazji i pośrednictwa Janusza Grabowskiego, który organizował pobyt i seminarium w Polsce Lee Carroll’a nagraliśmy obszerną rozmowę o dość szerokim spektrum zagadnień. Roli prowadzącego i tłumacza podjął się Janusz Grabowski, a za kamerą stanął Janusz Zagórski.


Drugi fragment warszawskiego seminarium Adama Anczykowskiego, którym jednocześnie zapraszamy na kolejny cykl jego autorskich warsztatów – „KOSMICZNE TRANSMUTACJE” 2016/2017.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy wystąpienie dr inż. Janiny Błażej z Uniwersytetu Rzeszowskiego, Prezesa Podkarpackiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego „EKOGAL”.


Dziś (26 września 2016) ruszyła akcja ufundowania projektu na portalu Polak Potrafi – Studio NTV Sobótka oraz Republika Ślężańska. Zapraszamy na stronę projektu i prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-


90 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 26.09.2016

 1. http://wolnemedia.net/co-ludzie-zrobia-by-dostac-prace/
  Sam redaktor i aktorzy nie zwrócili uwagi na to, że to oni dla pieniędzy posunęli się do zwykłego oszustwa w stosunku do osób szukających pracy. Żaden z zaangażowanych do tego celu aktorów nie pomyślał nawet i oczywiście nie sprzeciwił się krzywdzeniu innych będących w trudnym położeniu osób. A przecież tak naprawdę i oni sami mogli być obiektem manipulacji i ostatecznym celem całego eksperymentu mogło być faktyczne zwerbowanie osób do „brudnej roboty” przez podstawionych naiwniaków myślących (?), że to tylko gra.

  1. FAŁSZYWA WIZJA POLSKI I POLAKÓW!

   Zaiste ten obszar odnowi się ale wtedy kiedy czarni pójdą z dymem .PiS właśnie zaczął zbierać chrust na własny stos.Czarny pope wskazał kierunek a barany będą za to płaciły..(woda,gaz,paliwa,tv,reklamy etc)Polska dzicz kościelna sama się nie unicestwi,potrzebna jest idea patriotyczna aby bronic interesów vatykanu, nike, adidas, malboro, deutshebank, cern,nestle,boeing, itd.Lista jest naprawdę długa ale rzeczywistą władze dzierży zaledwie tysiąc osób.
   http://www.independent.co.uk/news/world/bilderberg-group-meeting-what-is-it-and-who-is-attending-global-elites-a7069561.html

   1. Qcyp już nie kochasz PI -su ?? no i Twoje obietnice wyborcze obiecałeś czyste niebo po szycie NA -to ?! chyba raczej niebo będzie radioaktywne bo zobacz co wyrabia ten psychol , szczeka jak podła hiena na wschód i prosi cham o armagedon dla goi .

 2. Ło matko z córką…. nie lubię ciągłej krytyki , ciągłego korygowania przeróżnych „rewelacji”.. ale jakoś tak się składa,że na mnie to pada… uffff

  No To zaczynamy, skupię się na 3 informacjach.

  1. Czas stworzenia CZŁOWIEKA to około 100. tys lat, a Życie na ziemi kilkanaście milionów lat.

  2.Plejady i Plejadianie którzy są stwórcami CZŁOWIEKA…. Ufffff! Przedstawiciele dawnych plemion Ameryki południowej i Australii potwierdzają te informacje.

  3. Szyszynka to klucz do bramy między wymiarowej….

  Wysłuchać zawsze warto.. zrobiłam to bardzo uważnie…. moje refleksje.

  1. Czas ziemski , około 100.tys lat to nic innego jak 1. CYKL GALAKTYCZNY , który składa się z 4 etapów/ Cywilizacji po około 26. tys lat.. te zaś z dwóch cykli południowego i północnego po około 13 tys lat. to są wielkości przybliżone.

  Ponad 100. tys lat temu rozpoczęła się ziemska EPOKA CIEMNOŚCI… czyli wiedza niepełna.. czas przekazania czasowego jurysdykcji nad Ziemią osobie znanej nam jako Pan Enki .. wielu imion… On jest i był „strażnikiem dolnego progu ” epoki Ciemności na półkoli południowej odpowiada to ustawieniu wskazówek zegara na 6. Inaczej jest On biblijnym „opiekunem zwierząt”…. czyli LUDZKIEGO niższego poziomu rozwoju uczuciowego.. uczuć emocjonalnych.. miłości uwarunkowanej.
  Jego zadaniem było ( wcale nie łatwe) nauczyć swój ród etycznego, prawego życia , oni tą wiedzą mieli podzielić się z innymi.

  On dla swojego RODU był pierwszą postacią , którą oni zobaczyli , bo On był pierwszą Energią W SWOIM RODZIE WYDZIELONĄ Z JEDNI.. ALE TYLKO W SWOIM RODZIE.

  Jest On osobowością bardzo niedojrzałą emocjonalnie , Jego domeną jest kłamstwo, oszustwo i wszelakiego rodzaju manipulacje informacją, On nigdy nie mówi prawdy i nigdy nie przyznaje się do kłamstwa , nawet złapany na nim bezpośrednio.
  Zatem bardzo łatwo było mu oszukać swój RÓD .. przedstawić się innym jako jedyny Stwórca!Oczywiście uwierzyli mu , bo nie widzieli nikogo innego przed nim.

  Żeby uwięzić i ograniczyć ród w określonej przestrzeni wibracyjnej należało stworzyć nowe wzorce, nowe parametry życia…czyli odpowiednik dawnych 7 sióstr PLEJAD ( PLEJADY .. 7 matryc , dawnych dźwiękowych życia , w CZŁOWIEKU 7 CZAKR o odpowiedniej wibracji wzorcowej) , Enki obniżył tony dźwięków.. zastąpił 5 samogłosek stwórczych ich niższymi tonami …

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plejady_(mitologia)

  ARTEMIDA/ DIANA/ BOGINI KSIĘŻYCA.. PRA MATKA ŻYCIA jej „7 sióstr” … to 7 czakr/ matryc życia , wywodzących się z niej kolejnych aspektów.

  Tak więc….. „a” zamieniono na „e”… „e”.. zamieniono na „i”.. „i” zamieniono na „o” … „o”… zamieniono na „u”… „u” zamieniono na „Y” jest to pierwowzór stworzonych przez Pana Enki Hiad , których wzorce wprowadzono jako fałszywe kody wibracyjne w LUDZKIE ZYCIE!
  Została zniszczona w ten sposób pierwotna komunikacja miedzy LUDZKA ( POMIESZANIE JĘZYKÓW) .. zaistniała w przestrzeni okołoziemskiej kakofonia blokująca nam dostęp do KONTAKTÓW Z INNYMI POZA ZIEMSKIMI CYWILIZACJAMI … BO ONI NADAL UŻYWAJĄ W KOMUNIKACJI ZASAD OPARTYCH NA PIERWSZYCH 5 SAMOGŁOSKACH STWÓRCZYCH .. ZACZYNAJĄC OD „A” do „U” , NIE OD „E” do „Y”….

  Zatem kontakt z innymi cywilizacjami jest absolutnie możliwy , gdy przywrócimy dawny język dźwiękowy, czyli powrócimy do dawnej wyższej wibracji.

  Sto tysięcy lat.. w przybliżeniu to czas kiedy Enki została czasowo przekazana ziemia na rozwój duchowy Jego Rodu… Co zrobił?
  Rządny władzy Enki inteligentny i zdolny z przekazaną wiedzą od Stwórcy chciał podboju ziemi i kosmosu, oraz ludzi do tego celu.
  W eksperymencie EDEN …. ( jakoś dziwnie podobny ten skrót do A.. DNA… zamienionego na E.. DEN !) ze swojego DNA utworzył dodatkowa linię genetyczną dla wcielania programu… wiązki zaprogramowanej energii , która ożywiała biologiczne ciało tworząc hybrydę/ syntetyczną inteligencję.

  W ten sposób powstały biologiczne androidy, syntetyczna inteligencja… którą zapełnił ziemię i część kosmosu.

  2. Moje informacje nie są żadną rewelacją, są znane od dawna , istnieją w wielu różnych źródłach, wystarczy je połączyć , wyciągnąć logiczne wnioski.

  Wówczas zrozumiałe staje się że dawne plemiona półkuli południowej posiadają takie same informacje.. bo takie zostały im przekazane/ wgrane w podświadomość po kolejnym zniszczeniu poprzedniej cywilizacji, zatem mogą się opierać wyłącznie na nich. Niszczono każde prawdziwe info. zastępując je spreparowanymi artefaktami, tak robi się i dzisiaj, wymuszając przesiedlenia / wędrówki ludów.. zamazywano całkowicie wiedzę o ich pierwotnych mieszkańcach.. dotyczy to również Chin .. wymieniono rdzenną białą ludność na skośnookie plemiona stepowe , tworząc sztucznie Chińczyków.

  Tera usiłuje się to robić z Europą , zamieniając białego CZŁOWIEKA na ludzi z Afryki i ludność arabską… niszczy się dawne artefakty na ich terenach , by całkowicie zatrzeć wiedzę historyczną, pozostawić zupełnie inną.

  Mamy niezmiernie skróconą wiedzę historyczną na temat życia na ziemi, Kryon twierdzi że ono na ziemi trwa kilkanaście milionów lat.. a my w Polsce mamy dowody w kopalniach soli ( Kłodawa 250 milionów lat) że odparowanie oceanu nastąpiło na naszych terenach 250 milionów lat temu.. co było tam wcześniej? Było życie .. bo była woda i słońce, oraz ciepło, które stymuluje wszystkie procesy życia.

  Tak więc Plejadianie nie byli stwórcami CZŁOWIEKA NA ZIEMI…. Bo CZŁOWIEK JEGO ISTNIENIE JEST DUŻO STARSZE NIŻ JEDEN CYKL GALAKTYCZNY ZAWARTY W PONAD 100. TYS LAT.
  Ale w swojej Epoce III Wymiaru byli twórcami człowieka bez duszy, czyli biologicznego androida.. syntetyczna inteligencja.

  Wszystkie te informacje zgrabnie ułożone na kanwie częściowej prawdy przekazywane przez Kryona są nieprawdziwe, pomimo od dawna istnienia takich samych w wielu miejscach.

  3. Czy szyszynka jest kluczem do „bramy między wymiarowej”….. ufffff szyszynka jest „BRAMĄ MIEDZY WYMIAROWĄ” to jest prawda…. kluczem do niej jest WIBRACJA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ … KTÓRĄ INTONUJE SIĘ 5 SAMOGŁOSEK STWÓRCZYCH „A, E,I,O, U” , kto osiągnął w swoim rozwoju taka wibrację może otworzyć sobie w sobie I dla siebie BRAMĘ MIĘDZY WYMIAROWĄ SZYSZYNKĘ .. ale wcześniej musi sam w sobie spalić fałszywy wzorzec HIAD obniżonego tonu od samogłoski „E”. , to jest bardzo długa i wytrwała praca… ale możliwa do wykonania…. WSZYSTKO ZACZYNAMY OD PRADZWIĘKU „a”…..
  Kto zostawia klucz w bramie jeżeli ma ona blokować dostęp do czegoś… chyba osoba bez rozumu… a jeżeli jest klucz w bramie… to po co go szukać… wystarczy przekręcić!
  To jest totalny brak logiki, wabienie LUDZI w sytuacje , które nie dają rozwiązania.. jak koło karmy.

  Tak więc , szukać należy, słuchać innych również , zadawać pytania trzeba, ale…. poszukiwać w wielu źródłach, analizować wszystkie informacje, łączyć wiedzę .. opierać się bardziej na logice i swoich odczuciach, mniej na cudzych jako jedyna prawda.

  Bowiem jesteśmy TERAZ w ostatnim momencie naprawdę czasów ostatecznych , toczy się perfidna walka o przejecie LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI , WPROWADZENIE DEHUMANIZACJI , ZNISZCZENIE NASZEGO DNA.. te byty nie mają DUSZY, a zatem nie mają również uczuć, są bezwzględne. Używają wszystkich możliwych sposobów manipulacji informacją, każdej socjotechniki, a najważniejsze grają LUDZKIM brakiem prawdziwej wiedzy. Jesteśmy w większości wypadków łatwym łupem dla nich, bo perfidnie wykorzystują nasze słabości, wiedzę o naszym ego i niedojrzałość emocjonalną, potrafią manipulować podświadomością , wprowadzać prosto do mózgu fałszywe obrazy i fałszywe informacje..

  W każdej rasie, rodzie i pojedynczym CZŁOWIEKU znajdują słabe strony i lęki, zasilają je , obiecują cuda na kiju… czyli rzeczy i możliwości, których nie mieli i nie mają, oraz nigdy mieć w swojej dyspozycji nie będą… i tą przynętą prowadzą LUDZI do zguby!

  Niektórym RODOM obiecują przetrwanie nad innym, władzę i dyspozycję większością ziemi oraz realizację obietnic Stwórcy za uległość i współpracę… a jest to tylko podstęp , którym wciągają ich w uzależnienia.. tworząc nienawiść innych do nich…. bo mają cały czas jeden i ten sam cel… żeby LUDZIE WZAJEMNIE SIĘ POZABIJALI W WIELKIM WYKREOWANYM STRACHU ORAZ WZAJEMNEJ NIENAWIŚCI.

  Jeszcze raz channeling Kryona jest kolejnym oszustwem , sprytnym i bardzo podstępnym jak wiele innych , PRAWDĘ należny znaleźć w sobie, zaufać sobie… czym szybciej to zrobimy, tym lepiej dla nas.

  No.. ale….. miłej zabawy wszystkim…… 🙂 🙂

  Kiara.

   1. Własnie kim byli?Była szansa aby scenariusz powtużyc !!!Na pogżebie szymka! nie wiem na co oni czekają?.Moze brakowało putina i reszty przygłupów hihihihihihihihu

   2. Według mnie to wojny w kosmosie między 2 cywilizacjami , które miały też swój epilog na ziemi.
    Doszło wówczas do olbrzymich zniszczeń, używano broni orgonowej.
    Odparowanie wielkich przestrzeni wody było błyskawiczne, pustynie nie wzięły się znikąd…. przez 2 tygodnie wędrowałam po Saharze zatrzymując się w Oazach … widziałam wysychające dawne morze ( teraz słone niezmiernie jezioro), otaczające Oazę Siwa. Widziałam popękane czarne kamienie, które świadczyły o niezmiernie wysokiej temperaturze.
    Byłam na pustyni w dolinie dawnej rzeki , która teraz jest przepięknym i smutnym miejscem z mnóstwem artefaktów dawnej cywilizacji.

    Sahara w dużej części , to dawne dno odparowanego morza.

    Czas tych zdarzeń jest wspólny dla wielu miejsc, a to wskazuje logicznie na skoordynowane działania istot inteligentnych ( dla tych, którzy nie ufają oglądom poza fizycznym), tak, to była wojna i to nie jedna.

    Kim był pogromca dawnych cywilizacji.. to zawsze ta sama grupa Energii , Biblia, to dużo późniejszy czas.
    Oni uczą się na swoich błędach i okrutnych doświadczeniach wrażliwości, wyższych uczuć , prawości i innego systemu wartości.

    Mają trudne lekcje, ale nie ma innej drogi , bo każdy musi chcieć zmienić się sam… dzięki osobiście poznawanej, przeżywanej wiedzy.
    Ziemia to scena i poligon doświadczalny zarówno dla okrucieństwa , bólu, cierpienia jak i dobra pełnego radości i szczęścia …. wybór po , co sięgniemy zawsze należy do nas.

    Jeszcze jedno na TEJ ziemi w TYM III wymiarze większość wcielonych dusz… to MY z przeszłości…. dokładnie TE SAME osoby, które spowodowały te wszystkie wojny, były ich twórcami i ofiarami naprzemiennie.
    Poznań musimy obydwie role, kata i ofiary… władcy i niewolnika… bo WIEDZA CAŁKOWITA to pełnia wiedzy czyli negatyw i pozytyw, który każdy z nas niesie w swoim depozycie.

    Kiara.

    Kiara.

   3. Kiara, byłem akurat wczoraj z Morfeuszem na małej wagabundzie w astralu, kiedy dobił do nas fetor duszonego kalafiora … Czy myślisz, że to efekt po użycia broni orgonowej ?
    Konsultowałem się natychmiast z Kużaicą, ale jej zdaniem powinienem mieć do tej sprawy dystans, bo to prawdopodobnie nie orgon lecz krewetki z patelni tak w 3D śmiardnęły.
    Jakie jest Twoje zdanie. Odnotowałaś coś podobnego wczoraj ok 03:00 PM CET ?
    ?

  1. Kiara pisze: „że odparowanie oceanu nastąpiło na naszych terenach 250 milionów lat temu.. co było tam wcześniej? Było życie .. bo była woda i słońce, oraz ciepło, które stymuluje wszystkie procesy życia.” wszystko wskazuje na to że powierzchnia obecnej ziemi była raczej w całości pokryta wodą akurat teren Polski w wiekszosci jest pokryty warstwą naniesioną dlatego pierwotne dno jest na tych pokładach gdzie są pokłady soli , a dla przykladu cala reszta europy to pofałdowany teren , a każde wypiętrzenie wzgórze to czyste dno morskie pod minimalną warstwą gruntu , był to znany proces pękniętego globu rów mariański , co było celowym działaniem identycznie jak potop .parchy naukowe twierdza że tu był ocean- morze ,a ludzie chodzą w jurze krakowsko częstochowskiej myśląc że to rzeczywisty obraz , bo nikt z „uczonych ” nie wyjaśni na jakich zasadach to powstało , dla nich Enki Marduk i inni genetycy z „EDENU” nigdy nie istnieli , a np : zakazana archeologia przecież to świadome zacieranie śladów pamięci historycznej , mam nadzieje że Perun powróci i rozgoni te bandę hybryd biorobotow i innych wybranych pasozytow .

   1. Pochodzenie czlowieka jest nieznane umowmy sie nikt nie wie kiedy powstal czlowiek .Ludzie Common !!
    Ocean Spokojny byl oprozniony z krzemu , krysztalow i brylantow tam byly drzewadosyc duze moze jak red wood . Niektore drzewa mialy krzemowo-diamentowa konstrukcje nazywali ten swiat Oceanu Spokojnego EDEN . No wiec zrobili dla was gdzies w kosmosie swietny przyczulek nazwany krysztalowym swiatem- albo Edenem ,( miasto krysztalowe -chris energy tam sie gdziec kreuje ) Fuck them of 🙂 🙂 Ogolocili nasza fizyczna ziemie zeby dalej robic na organicznych formach swoje sztucznie okrutne experymenty czasowe , Ludzie swiatla to wlasciwie ochydne istoty decepcji i iluzji . Jak sie tam udacie zalatwicie sie na zawsze Ha ha ha Zobaczcie na google jakie jest podloze tego oceanu poorane i dlaczego jest tak sejsmiczne i dlaczego najwieksze wulkany sa na tym oceanie . Dlaczego az w najglebszym miejscu 8.9 km pod poziomem morza .Bo zostalo ogolocone z energetycznej swej niezwyklej istoty . Ja mysle , ze dosyc juz tych iluzyjnych lebkow i plejadjaniskich homocapensis jezeli stworzyli czlowieka to napewno ja nim nie jestem bo urorodzilam sie z kreacji swiadomosci planetarnej i z dreamming time i O tym wiem .Dlaczego Brzeg Japoni jest tak dziwnie przeryty . Caly ten teren zostal zorany przez homocapensis maszyny i wyciagneli bardzo duza ilosc tonowa nie jestem pewna czy gory skaliste https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3ry_Skaliste i Andy nie sa poprostu usypane guys .Tak usypane .Popatrzcie i przemyslcie pamietajcie nauki geografi geologii i kosmosu mozna wlozyc do najdalszej szuflady bo sa dopasowane do zalozonych teori naukowcow z grantem rzadowym .

   2. Tak Majestic sól w Kłodawie jest 600m pod ziemią i niżej , złoża tam i w pobliżu mają ponad 250 milionów lat.

    Wnioski się zatem nasuwają same… dawno temu powierzchnia ziemi miała zupełnie inny wygląd , co nie znaczy ,że były wówczas tylko morza i oceany, był też ląd ale inaczej ukształtowany.
    Nasze tereny z przed około 30 tys lat miały inny klimat ,żyły u nas kolibry, które są w znaleziskach archeologicznych.

    Enki, Enlil i Isztar chociaż to odległa mitologia, to jednak ich obecność na ziemi była faktem.
    Odczyt tamtej historii nie do końca jest prawdziwy i nie właściwie interpretowany.
    Dlaczego „Rada Bogów” ( bogowie … bardziej to odpowiednik „władców”, ale nie terytorialnych, a zakresu jakiejś wiedzy… raczej naukowiec najwyższej rangi , autorytet w określonej dziedzinie, nazewnictwo z tamtych czasów nie jest adekwatne do obecnego rozumienia tego słowa, Boga jako religijnej postaci kultowej, który żąda posłuszeństw , poddaństwa i korzyści od wyznawców ) a w tym Enlil nakazali zniszczenia eksperymentu Enki .. ( czyli tworzenia z jego DNA w swoim laboratorium ( E DEN…. ) biologicznej hybrydy ożywianej wcielonym programem w postaci wiązki energii , której udoskonaleniem zajmują się pewne opcje do dzisiaj)… wiadomo było, że ta bezduszna i bezuczuciowa hybryda ( człowiek indygo , powstała z elementów ziemi i na ziemi) z wcielonym programem logicznej opłacalności , kiedyś będzie zagrażała WCIELONYM DUSZOM…. CZYLI LUDZIOM NA ZIEMI.

    Seks z biorobotem/ cyborgiem był zabroniony prawami Biblii!
    Owe ” piękne córki ziemi” to projektowane zasadami św. geometrii ciała materialne dla syntetycznej inteligencji/ ortoborowy ludzi bez dusz i uczuć !

    Owszem różnimy się tym,że nasze pochodzenie WCIELONYCH DUSZ jest z Gwiazd , a ich z ziemskiego laboratorium… w III wymiarze w odległych czasach podczas istnienia na ziemi jeszcze w II cywilizacji.
    Do przebiegunowania ziemi.. czyli niemalże odwrócenia jej do góry nogami doprowadzano sztucznie, gdy żyjąca CYWILIZACJA WCIELONYCH DUSZ osiągała poziom ewolucyjny wejścia w kolejny IV wymiar.

    Władcy III wymiaru Enki.. i jego współpracownicy dawniej i teraz ( połączeni dawnym przymierzem) nie chcieli do tego dopuścić, bo tracili swoją WŁADZĘ… używali dawniej i teraz obrzydliwych sposobów manipulacji świadomością LUDZI , kłamstwami, wykorzystywali znane im socjotechniki, tworzyli podziały wojny , wywoływali zarazy ( broń biologiczna) , używali broni ogonowej by przesunąć oś magnetyczną ziemi i zmienić jej ustawienie kosmiczne w stosunku do wybranego gwiazdozbioru.

    Efektem tego były wielkie kataklizmy włącznie z potopami oraz zamrożeniami wielkich przestrzeni ziemi, które dawno temu tętniły życiem.

    Historia Sumeru jest prawdziwa , jego wiedza znacznie przewyższała naszą obecną, dawne Świątynie były najwyższymi uczelniami przekazującymi wiedzę danego „BOGA” … czyli określony kierunek . Dzieliły się na Humanistyczne/ WIEDZA DUCHOWA Ścisłe/ WIEDZA DUCHOWA ZAMIENIONA NA TECHNICZNE URZĄDZENIA , ale w innym niż teraz odczycie informacji należny to rozumieć..
    Egzaminami kwalifikacyjnymi na te „uczelnie” był poziom rozwoju duchowego , a nie nauczone na pamięć formułki.

    Dawna wędrówka ludów.. a raczej rodów… ( chodzi o wibracje podobieństw duchowych , a nie koligacje rodzinne w obecnym zrozumieniu) miały zupełnie inny sens niż mówi nam się teraz. Oni szli do miejsca o wyższej wibracji by poznawać przez życie tam wiedzę wszystkich żywiołów w wyższym aspekcie.

    Oczywiście wśród nich byli „przewodnicy” , czyli najbardziej wrażliwi na kontakt duchowy , najszybciej i najlepiej odczytujący energię, najlepiej przekazujący tą wiedzę innym. Dzisiaj nazywamy ich różnie .. najczęściej mędrcami ( co dawniej również znaczyło MAG) .. zdeprawowanego współcześnie do sztukmistrza wyspecjalizowanego w zręczności i manipulacji uwagą.

    Oj wszystko się zmieniło, szczególnie poprzemieniano dawne znaczenia słów i ich zapis zastępując pierwotną samogłoskę kolejną po niej… czyli „A”… zamieniono na „E”.. itd…

    Powrót do dawnej wibracji i wiedzy nie jest łatwy, bo ludzie wierzą wpojonym w nich tradycjom, oraz ciągłemu powtarzaniu pamięciowemu informacji, miast logicznie ja analizować i wyciągać samodzielnie wnioski.

    Pierwszym etapem powrotu do pierwotnych kodów życia było uaktywnienie dawno temu zablokowanych najważniejszych punktów energetycznych na ziemi , przywrócenie im dawnych połączeń ze sobą , odblokowanie dawnych LEY LINES by energia światła popłynęła dawnymi strumieniami przywracając naturalne dawne ustawienie osi magnetycznej ziemi.

    dopiero po zakończeniu tej podstawowej pracy .. przywróceniu dawnych ustawień kosmicznych Ziemi możemy przejść do kolejnego etapu … czyli powrotu do PRAWDZIWEJ PEŁNEJ WIEDZY.

    Kiara.

  2. „czyli odpowiednik dawnych 7 sióstr PLEJAD ( PLEJADY .. 7 matryc , dawnych dźwiękowych życia , w CZŁOWIEKU 7 CZAKR o odpowiedniej wibracji wzorcowej) ”

   – 7 pochodzi od „strun” liry czy też muz Apolla i nie ma z pejadanami nic wspólnego poza tym iż uczestniczyły owe opisywane jako STATKI przez Asyryjczyków twory w…

   ROZPĘTANEJ przez owych plejadan (prawdziwe pochodzenie to gwiazd Żurawia) wojnie w której na mocy „małżeństwa” Apollo pomagał pjejadaninowi Echnatonowi w wojnie przeciwko mojrzeszowi – naczelnemu kapłanowi ludobójczego kultu reptoida sobka znanego też jako amen, amon, amun etc (w bibli robi za OCHYDE AMMONITÓW – czyli żydów) i zarazem wezyrowi faraoniej armii.

   Pochodzenie Apollo względem gwiazd to gwiazd. Smoka (nie mylić z biblijnym wężem z gw. Wężownika – skąd tez pochodzi meduza maryjka od jezusa- satyra).

   1. ps. A, tak swoją drogą Kostucha ,wprowadzanie w obieg kilku fałszywych ścieżek informacyjnych miedzy ludzi, którzy wiedzy prawdziwej mają niewiele, jest odwiecznym sposobem socjotechniki, stosowanym przez różne służby… Wiesz o tym?
    Myślę ze wiesz… i to dobrze.

    Kto się zorientuje która ścieżka jest prawdziwa w śród 100 fałszywych ale podobnych?
    Powiem ci kto….. TYLKO TEN , KTO NIĄ PRZESZEDŁ NAPRAWDĘ… a zatem pisz dalej Kostucha chociaż trochę odsłonisz swoją twarz. … 🙂 🙂 🙂

    Kiara.

   2. Kostucha, widziałem się w sobotę z Echnatonem przy bazarku „Na dołku”. Twierdzi, że jedyny Apollo jakiego zna to ten koleś z filmu Rocky i prosi by konsultować z nim wcześniej takie historie, bo się dzieciaki z niego nabijają później na dzielni.

    ?

   3. Spoksik Boksik pisze:
    3 października 2016 o 14:39

    Kiara, byłem akurat wczoraj z Morfeuszem na małej wagabundzie w astralu, kiedy dobił do nas fetor duszonego kalafiora … Czy myślisz, że to efekt po użycia broni orgonowej ?
    Konsultowałem się natychmiast z Kużaicą, ale jej zdaniem powinienem mieć do tej sprawy dystans, bo to prawdopodobnie nie orgon lecz krewetki z patelni tak w 3D śmiardnęły.
    Jakie jest Twoje zdanie. Odnotowałaś coś podobnego wczoraj ok 03:00 PM CET ?
    ?

    Myślę że ani kalafior, ani krewetki tylko masz w pyszczydle niewyleczone zęby ….. 🙂 i to one tym fetorem zieją….. że aż do astralu jedzie… ty na efekty argonowe nie zwalaj może zrób sobie randkę z królową śniegu.. bo będziesz miał znieczulone pyszczydło za jednym razem…. 🙂 🙂

    Skup się facio na dobrym wyrwij zębie i oglądaj ze zrozumieniem reklamy pasty do zębów! efekty specjalne znikną….

    Kiara.

   4. Kiara, zagadka została rozwiązana. Problem wywołało jednorazowe spożycie ponad 2 kilogramów śliwek (prezydent). Zwykła dyfuzja :/
    Czuję się jednak trochę zmartwiony Twoimi doświadczeniami z uzębieniem. Wstrząsające …

   5. „ps. A, tak swoją drogą Kostucha ,wprowadzanie w obieg kilku fałszywych ścieżek informacyjnych miedzy ludzi, którzy wiedzy prawdziwej mają niewiele, jest odwiecznym sposobem socjotechniki, stosowanym przez różne służby… Wiesz o tym?
    Myślę ze wiesz… i to dobrze.”

    — naprawdę myślisz iż nie wiem o czym piszę,?
    — naprawdę myślisz iż „PIERWSZE” wystąpienie 7 w mitologiach wzięło się od „plejadan” ?
    — naprawdę mylisz iż przekłamując wydarzenia co do stron i motywacji cokolwiek tym osiągniesz ?

    Ha, ha, ha…..
    nie z władcami 7-ek te numery.

   6. Kostucha….. „— naprawdę myślisz iż nie wiem o czym piszę,?
    — naprawdę myślisz iż „PIERWSZE” wystąpienie 7 w mitologiach wzięło się od „plejadan” ?
    — naprawdę mylisz iż przekłamując wydarzenia co do stron i motywacji cokolwiek tym osiągniesz ?

    Ha, ha, ha…..
    nie z władcami 7-ek te numery.”

    Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem co ja napisałam….

    Ci „Plejadianie „co z za ściany gadają … moim zdaniem nie mają nic wspólnego z prawdziwymi Plejadami !

    Mitologia.. to tylko opowieści symboliczne, co wcale nie znaczy nieprawdziwe.

    Jak dla mnie ci „Plejadianie” to zawsze ta sama grupa bytów…. nie Duchowych Istot , a bytów, które operują pewnym systemem informacyjnym, modyfikują go nieco do indywidualności grup ludzi ,którymi się zajmują. Przedstawiają się każdej grupie inną nazwą , używają zmienionego nazewnictwa tego samego, tworząc sztucznie multiplikację siebie.

    Zawsze są w tych opowieściach wspólne części, identyfikujące nadawcę, wystarczy uważnie słuchać i czytać.
    Nie łykać tych „rewelacji” jednym tchem… i nie wierzyć w nawijanie makaronu na uszy o swojej wyjątkowości.. i wybraniu… mówią to dokładnie każdemu… ci Astralni Panowie….

    Nie ma żadnej drogi na skróty… przez cudowności informacji kupionych na kilku dniowych warsztatach takich , czy innych…

    Rozwój duchowy to CALE ŻYCIE CZŁOWIEKA…. wszystkie myśli słowa i czyny w trakcie tego życia.. to wielka przemiana osobowości na coraz większy i jaśniejszy pozytyw .
    Identycznie mu podlegają plemiona w buszu, które nigdy nie słyszały o „cudowności kursów duchowych” i ezoteryce , jak i ci , którzy na nich bywają.

    Jedynym nośnikiem INFORMACJI , KTÓRA MA WPŁYW NA NASZ ROZWÓJ DUCHOWY…. JEST KAŻDA NAJMNIEJSZA CZĄSTKA WODY , KTÓRĄ WDYCHAMY RAZEM Z POWIETRZEM…. TYLKO W NIEJ JEST ZDEPONOWANY PROGRAM ( CO 24 .h. MODYFIKOWANY, TEŻ ZALEŻNY SKĄD NADAWANY….. )…. ZGODNIE Z WIBRACJĄ NASZĄ I JĄDRA ZIEMI NA DANY MOMENT.

    Cała reszta ma niewielkie znaczenie , to zaspakajanie ciekawości ludzi , i wiele sposobów zarobkowania ( mówię o mnóstwie wymyślonych tematów…. jako wyjątkowości technik… a , tak naprawdę to wybujałość ludzkiego ego), bo nikt nikogo nie uzdrowił… każdy musi to zrobić sam.
    Nikt za nikogo życia nie przeżył, każdy musi to zrobić sam.. sam podjąć decyzję , którą drogą iść i co na niej zrobić.. by wzrastać, wszystko dzieje się od wewnątrz, a nie od zewnątrz.

    Można podzielić się swoją wiedzą, ale nie można twierdzić że jest ona panaceum na wszystko dla wszystkich, którzy się z nią zetkną.

    Nie można ustawić komuś DNA…. bo niby do czego….. do swojego? Każdy ma inne i inne potrzeby z tym związane.. KTO … z ludzi niesie w sobie pierwotny KOD DNA… KTO JEST JEGO STRAŻNIKIEM…. WSZYSCY????? ]
    Wszyscy , którzy podają się iż potrafią go ustawić… można tak twierdzić pomimo,że mamy mnóstwo informacji na temat manipulacji genetycznych nami?

    Tak samo jest z czakrami i ich wzorcami, zawsze są takie wzorce w kosmosie, które swoją energią stymulują, uaktywniają wzorce ziemskie w określonych układach astronomicznych i czasie .
    Ci „Plejadianie” którzy robią channelingi nie mają z nimi nic wspólnego.
    Manipulacja informacją zaczęła się po przesunięciu osi magnetycznej ziemi i połączeniu energetycznym czakramów ziemi z innymi konstelacjami gwiezdnymi i energią Hiad… ( tak Hiadami.. ich wzorcem energetyczny zmanipulowano czasowo zarówno czakramy ziemi jak i nasze czakry) to ma wpływ na całokształt życia również na nasze DNA.
    Bo .. każda informacja , to tak naprawdę wiązka światła o określonej wibracji.. barwie, długości fali…
    Gdy zmienia się je i proporcje w nich .. powstają fałszywe wzorce, zaburzenia w pierwotnych.. trzeba się cofnąć do pierwowzoru, a nie tworzyć kolejną multiplikację ze zmienionej kopi.

    Zależnie od tego czym.. jakim światłem naświetlamy czakry… taką energią one emanują… tak działają na otoczenie, czyli nas i nasze organy wewnętrzne… na nasze zdrowie i całokształt życia na ziemi.

    A, zatem… naiwnością jest twierdzenie… że ja mogę to…. czy tamto… w powrocie do pierwowzoru, skoro WZORZEC PIERWOWZORU jest zablokowany.

    Zdecydowana większość ezoteryki była i jest zwodzeniem LUDZI…. daliśmy się nabrać.

    Każdą pracę należy zacząć od siebie i podstaw…. naszą podstawa są czakramy nasze i ziemi …. ich ustawienie w stosunku do kosmicznego wzorca, odblokowanie przepływu energii w ziemskich LEY LINES… dopiero otwiera możliwość przepływu WŁAŚCIWEJ WZORCOWEJ energii z kosmosu.

    Jak to się stanie , wchodzi następny etap….naszego oczyszczenia, wyzerowania dawnych wzorców wiedzy i połączenia się z nowymi.. a, dopiero TO otwiera nam zablokowane funkcje w naszym DNA..

    Wówczas jak to się stanie możemy mówić o indywidualnym rozwoju przez wzorce nowej wiedzy… którą wdychamy razem z powietrzem w najmniejszych cząstkach wody i wydychamy już osobiste na niej ustawienia, które NAPEŁNIONE SĄ NASZĄ ENERGIĄ ŻYCIA I MAJĄ BEZPOŚREDNI WPŁYW NA CAŁOKSZTAŁT ŻYCIA NA ZIEMI… BOWIEM TO MY .. W TEN SPOSÓB DECYDUJEMY O POZIOMIE WIBRACJI NA NIEJ .. MY W TEN SPOSÓB NAPEŁNIAMY JĄ ENERGIĄ O ODPOWIEDNIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI…. DLATEGO TAK BARDZO WAŻNE SĄ NASZE UCZUCIA I MYŚLI W NAS….

    W TAKI PROSTY SPOSÓB MY .. SAMI…. ALBO POPRAWIAMY JAKOŚĆ ŻYCIA NA ZIEMI… ALBO OBNIŻAMY JĄ… NIKT TEGO NIE ROBI OPRÓCZ LUDZI , KTÓRZY SĄ WCIELONYMI DUSZAMI.

    Energią i wzorcami życia zapisanymi w wydychanych cząstkach wody tworzymy naszą rzeczywistość , tak powstają nasze indywidualne matryce życia, które .. tworzą wibrację całej przestrzeni ziemi….

    To jest bardzo prosty proces .. bardzo prosta wiedza…. ale ukrywana przed nami.

    Teraz … staje się jasne i absolutnie zrozumiale, dlaczego nasza uwaga jest kierowana w tematy bolesne, traumatyczne,tworzące strach…. bo w ten sposób podstępnie używa się nas .. naszych myśli i uczuć do bycia UWIĘZIONYM W NISKICH WIBRACJACH.. I BLOKOWANIU NASZEJ EWOLUCJI.

    A, zatem ta głupawka… Spoksik Boksik…. wbrew pozorom jest doskonałym remedium na przerwanie tego łańcucha mentalnych smutków. 🙂 🙂

    Kiara. 🙂 🙂

  3. „1. Czas stworzenia CZŁOWIEKA to około 100. tys lat, a Życie na ziemi kilkanaście milionów lat.”

   — dawne kultury (na przykład Sumeru) zliczały dni które przez „luminatów” „wiedzy” zostało celowo wzięte za lata. Ale wystarczy podzielić te brane z kosmosu liczby przez 360 i nagle zaczną pasować do datowania na przykład z egipskich papirusów…

   „2.Plejady i Plejadianie którzy są stwórcami CZŁOWIEKA…. Ufffff! Przedstawiciele dawnych plemion Ameryki południowej i Australii potwierdzają te informacje.”

   — są twórcami co najwyżej żydów….. 40 lat na pustyni eksperymentowali w stworzenie z genów małpy, murzynów i porwanych białych kobiet (Słowianek) zindokrynowanego na maksa imbecyla znanego dziś jako żyd….. gollluma (golema) desygnowanego do wojen ze Słowianami któremu MOŻNA WMÓWIĆ WSZYSTKO. Nawet to iż kupa świni jest koszerna – patrz izraelskie świńskie fermy i opinie ich rabich o nich (-> certyfikaty koszerności).

   Dziś to „tworzenie” poszło dalej bo do „żydów” dołączyli (między innymi) „katolicy” „ezoterycy” i inni…… którym UROJENIA nie mające POTWIERDZENIA w pismach wydają się „rzeczywistością”. I CUDZY Bogowie ich własnymi.

   „3. Szyszynka to klucz do bramy między wymiarowej….”

   – szyszynka jest o najwyżej KLUCZEM DO BRAMY GŁUPOTY….. ale podobno starożytne tajemnie papirusy mówiły iż walenie szyszynką o ścianę z rozpędu (tzw koziołek) pozwala dokonać „przeskoku międzywymiarowego” i poczuć się „jak w niebie”. A nawet go pomacać jak się odpowiednio mocno walnie w jakąś wystającą kamienną krawędź.

   A wracając do realności to iż ludzie teraz dostają „mocy” to nie jest efekt szyszynkowy ale KOMPATYBILNOŚĆ z AURĄ tego na jakiego wołają „40 i 4” i jak sobie on pójdzie skończą się i „szyszynkowe” cuda…..

   bo one są tylko dla NAWRÓCONYCH….. a tych jak na razie jest garstka mniejsza niż mityczne 144 tysiące WYBRAŃCÓW ASRAELA (jakim pozwoli on korzystać ze SWOJEJ MOCY)……. z jakiego kretyni najkretyjniejsi spośród największych kretynów jacy kiedykolwiek istnieli na świecie zrobili sobie (wymyślili) izrael. Bo CI MĄDRZY siedzieliby jak Bóg przykazał na Madagaskarze i PRZESTRZEGALI PILNIE przykazań.

   I nie tu znaczenia czy się samemu je łamie czy się do tego STRĘCZY INNYCH….. sanhedrynowe (i nie tylko) DINOZAURY….. POTOP już jest na orbicie…. ze wzmocnioną formułą „300% żydków” (i innych ze znamieniem bestii znanej jako maryja)….. w stosunku do tej opisanej w bibli…… Chcecie powtórki tamtego „wydarzenia” to BĘDZIECIE JE MIELI….. ;D

   1. No… Kostucha…. brawo.. chociaż jedna radosna twórczość… bo czytanie ciągłe gloryfikacji „cudownych” bytów z za ściany…. i oglądanie gięcie się przed nim w uniżeniach to raczej radością nie nastraja 🙂
    Lepiej już poczytać fantazje które śmiech do bólu brzucha wywołują…. 🙂 🙂 🙂

    Pisz dalej Kostucha…. zmienisz tu nieco nastrój.

    Kiara.

   2. Spoksik Boksik pisze:
    3 października 2016 o 10:19

    Kiara, wczoraj w astralu spotkałem Szaraka, który twierdził, że jest Indygo …
    A, ten indygo to był jasny , czy ciemny……. jak jasny to wsadź go do pralki z dżinsami będzie mądrzej gadał……

    kiara.

   3. Kiara, Szarak był … szary.
    W jakiej temperaturze pierzesz swojego. Rzuca się po odwirowaniu ?

 3. Każdy organ ma swoją wibrację ,to normalne, a co za tym idzie emituje jakiś dźwięk, każdy bez wyjątku, ale szyszynka jest bramą do wyższego wymiaru.
  Zatem żeby ją przekroczyć trzeba podnieść swoją wibrację, …… wszystkich swoich komórek……. , trzeba przekroczyć sobą CAŁYM wibrację szyszynki.

  To jest osobisty energetyczny proces , całego naszego jestestwa, a nie jednego organu , jednego dźwięku.
  Bowiem bramę szyszynki musimy przekroczyć dokonując transcendencji… nie stanie transcendencja częściowa…. 🙂
  Nie stanie się to gdy MY jako całość jestestwa wibrować będziemy niską wibracją.. nawet nie ma mowy o zaintonowaniu dźwięku o wyższej wibracji niż sami jesteśmy..
  proszę o trochę logiki…
  To MY jesteśmy instrumentem wydającym dźwięk i dźwiękiem strojącym i płynącym z instrumentu … to jest nierozdzielne zdarzenie, oparte na długim procesie osobistej ewolucji, której efektem jest odpowiednia wibracja głosu.
  Głos każdego CZŁOWIEKA jego brzmienie, tony i wibracja są unikalne.. nie ma dwóch identycznych , wedle nich można identyfikować każdego z nas, bo on reprezentuje każdego osobowość energetyczną.
  Zatem każdy z nas ma swój osobisty klucz do swojej szyszynki … którym otworzy sam dla siebie bramę wyższego wymiaru… gdy uzyska odpowiednią wibrację.
  Naprawdę nie ma drogi na skróty, portal między wymiarowy dla ziemi, otworzy „STRAŻNIK KODU”.

  Wszystkie te „rewelacyjne ” informacje od różnych tajemniczych bytów prowadzące na skróty.. są zwodzeniem i drogą donikąd.

  Kiara.

  1. Kiara, czy to oznacza, że jeśli zetknę się z kimś czachą, to powinienem móc go zidentyfikować po wibracji szyszynki ?
   Jak długo czachy powinny być zetknięte ?
   Potrenuję dziś wieczorem z Kużaicą.

   ?

   1. No wiesz … Spoksik Boksik podobne przyciąga podobne…. to Twoje nawet dobowe zetknięcie się czachą z czachą…… 🙂 rokuje małe prawdopodobieństwo na kontakt z wysoką wibracją szyszynki….. 🙂

    Co by tu Ci poradzić….. sama nie wiem , może cud nad Wisłą….
    albo jakom orkiestrę świątecznej pomocy… ????

    tylko nie rezygnuj…. plis…. jak nic nie zadziała to jeszcze jest św. geometria…. to jak u Goździkowej…. bez recepty dają!! 🙂

    Kiara. 🙂

   2. Kiara, tak się szczęśliwie składa, iż przebywanie ze swoją drugą połową zapełnia moje życie na tyle, iż nie starcza już miejsca na kreowanie i uzewnętrznianie astralnych fantazji.

   3. Kiara, czy Twoim zdaniem możliwe jest podnoszenie wibracji szyszynki przez przytykanie czachy do pracującej pralki ?
    Czy jak przejdę kolejne programy i wytrzymam przytyknięty całe odwirowanie, to przybiję piątkę ze Strażnikiem Kodu?
    Boje się tylko trochę o te służby co będą mnie nachodzić po transcendencji. Zwykle jeżdżą za zwibrowanym, czy latają śmigłowcami ?

  2. Tak zauważyłem że Kiara to jakaś „inna” Kiara jak przed laty ?, oczywiscie w pozytywnym kierunku i bardziej uniwersalnym , Pozdrawiam Serdecznie ? ? ?

   1. Majestic … ej tam…. dowartościowałam się jak mi pewne służby zaoferowały 8 milionów euro na wstęp….. 🙂 zadziało… ba, na każdego by zadziałało !!

    Tylko rozumu mi widać nie przybyło bo nie wzięłam…. 🙁 🙂 🙂

    a reszta po staremu .. do pierwszego ciężko….. 🙂 🙂 oj ciężko….

    Kiara.

 4. Twoje ostatnie zdanie Kiaro jest dosyc itotne . Dlatego trzeba dobrze poobserwowac teren nawet czachy ludzi ha ha ha i ich sposob myslenia i piorytety .Nie jest to psychologia ogolna ale korelacja czlowieka z natura .
  Ale tez wiem od dawna , ze sa istoty ziemi ( nie te z nieba , ze tak powiem ) ktore zyja kolo nas i zyja w naturze i jak sie zorientowlysmy nie lubia generalnie ludzi w lasach i ludzkiej energii .Sa inteligentne w pelni zyja ze swiadomoscia planetarna i maja troche denerwujacy ludzi humor , potrafia okreslic ludzkie przypadlosci w ich systemie wartosci ,ktory o dziwo my tez znamy ale jestesmy zbyt powazni zeby traktowac zycie jak skrzaty .Sa dluzej na ziemi niz czlowiek .Zapytajcie sie lepiej ich jak dlugo my jestesmy na ziemi . Nie lubia ludzi bo sa chalasliwi , ciezko chodza i maja obowie ktore ich nie gruntuje wogole jak widze to skrzaty czy cos w tym rodzaju nie lubia jak sie zakloca ich terytorium nie bedac swoja naturalna swiadomoscia w tym terytorium calkowicie . https://www.youtube.com/watch?v=YOkHDEbeZ5g
  To nie jest bajka dla doroslych . One sie sprytnie i sie swietnie chowaja 🙂 🙂

   1. Spoksik Boksik
    To jest jakies gosc na Haju . Moze nie mogl juz sam wytrzymac siebie samego albo wpakowango programu ,ktory nie skoordynowal sie zbyt z jego cialem .Bezosobowosciowosc sie nazywa to schorzenie . To tak samo jakbys chodzil po samachodach i sciskal i calowal wszystkich nawet goniacych cie policjantow 🙂
    Jednak wole swoja space 🙂

   2. Kalina, przepraszam, zapomniałem, że jesteś ANZAC i czasem trudno jest wtedy wyczuć melodię żartu bez codziennej praktyki w rodzimym języku.
    Robimy sobie jaja wraz z żoną i ta historyjka z nawiedzonym Elfem jest całkiem zmyślona.

   3. Mysle , ze ja ta historyjke juz niestety widzialam wczesniej i jest mi znajoma nie z twojego zrodla Spoksik i wiem co chesz okreslic/naswietlic przez to . Ale mam otporna swiadomosci i patrze globalnie dlatego sie nie bede czepiac jednostek na forum bo to nie jest to moja robota . Ja wiem swoje . Jak znamy chrakter ludzi i czujemy co oni mysla i wlasciwie wiemy kto oni sa tak naprawde ( bo ludzie moze juz nie ludzie ukrywaja sie jak slimaki w swoich skorupach ) tylko mi wystarczy wiedziec gdzie maja swiadomosc jak maja tam gdzie nie ma centralizacji to tylko uwierza w to co jest im wprogramowane czyli edukacja , historia , nauki spoleczne, nauki scisle , politologia ,religia i nawet filozofia Bo naprawde na przyklad Creative Evolution autor Henri Bergston byl 33 stopna freemasonem I sie przedstawial rzekomo jako Szkespir ( zreszta mial szeroki leb na gorze jak homocapensis) . Z mojej orientacji 85 procent ludzi na ziemi leci tylko na programach . Taka jest prawda naszych mozliwosci i ja jej nie zmienie i nikt spoza .

   4. Kalina, niepotrzebnie sięgasz tak daleko.
    Stosuję żarty sytuacyjnie nie uderzające w nikogo personalnie. Biorę na warsztat zarówno głoszone fakty jak i mity, bez specjalnej złośliwości
    Natomiast faktem jest, że im bardziej niesamowita jest historia tym bardziej atrakcyjną stanowi pożywkę. 😀

   5. P.S.
    Jak pewnie zauważyłaś najbardziej lubię dopasowywać do scenariusza i śmiać się z siebie samego 🙂

   1. Nie nie wiem nic o ksiezycu wiem , ze jest holograficzny raczej . Kiedys byl inny ale sprawdzimy to . Chyba zmienili scenerie . Byli tacy dwaj co ukradli ksiezyc jak drugi pojdzie do swojego Boga to moze bajka sie skonczy 🙂 Zobacz to video nawet nie trzeba znac na poczatku angieslkiego. Usmialam sie niezle https://www.youtube.com/watch?v=V-SdpbJxDAQ

   2. Kalin jak chcesz to sprawdzić ? Jakby co, ja nie lecę !
    ___
    😀

    Wedle posiadanej wiedzy widok powierzchni księżyca jest odmienny w zależności o punktu obserwacji ulokowanego na różnych półkulach.
    http://www.ampr.poznan.ws/users/sp3cmx/ksiezyc
    [za SP3CMX]
    Nadmienione wskazuje na to, że nasz satelita jest co najmniej półsferą.
    Nie może być więc gigantyczną płaską nalepką na upstrzonym przez Szaraki kloszu.

    Nie zapominajcie też proszę, iż amerykanie nie są jedynymi, którzy udostępnili obrazy video mające pochodzić z powierzchni księżyca.
    W grudniu 2013 na powierzchni srebrnego globu Chińczycy posadowili lądownik z pojazdem księżycowym o nazwie „Jadeitowy Królik” (w oryginale 玉兔 – Yutu)

    http://english.cntv.cn/program/newsupdate/20131215/100540.shtml
    http://english.cntv.cn/special/lunarmission/index.shtml
    [CNTV.CN]

    Pozostaje sprawdzić ile i jakiej jakości materiały udostępniono.

    ?

   3. tak Kalinko nigdy tam NIEbyli przynajmniej z tego co pokazali , ale zachowanie” kosmonautów ” potwierdza ze wyładowali na pustyni w Nevadzie , podobnie jak ten łazik na Marsie , księżyc jest prawie płaskim hologramem , dlatego jest przezroczysty w jego ciemnej stronie firmament jest sztuczny słońce to zwykła lampa ,żyjemy na wycinku kuli znaczy potężnej planety dlatego powierzchnia jest prawie plaska pod kloszem ,cale te horyzonty linie zaniku to „wada” wzroku , soje i widzę horyzont A IDIOTA mówi że to miejsce gdzie uciekła ziemia bo jest kulista !? biorę lornetkę i widzę dwa razy tyle za horyzontem , gdyby była kulista byłoby to niemożliwe . zastanawia mnie „efekt zimy ” przecież od 21 grudnia powinno być coraz cieplej ? a ta oficjalna wersja jakoś nie pasuje to kit dla idiotów , ta lampa( słonce ) udająca gwiazdę musi wykonywać jakieś eliptyczne piruety i raczej tak jest bo biegun północny jest centrum tej „płaskiej „ziemi , gdyby miała funkcjonować oficjalna wersja nie byłoby poczatku zimy w czasie gdy słońce w konsekwencji nachylenia ziemi emituje więcej ciepła , i jeszcze jedno niema fazy przejściowej księżyca w jego oświetleniu on niby odbija światło ale jego niewidoczne części nawet w jednym procencie nie mają podświetlenia od ziemi to co świeci to świeci a reszta nie istnieje !? no ale co ma świecić jak to prawie plaski hologram a niektóre kamery wyłapują czestotliwosc tego hologramu i jest faza spóźnienia jak kiedyś filmowane stare monitory gdzie przechodził biały pas , kamera nie była kompatybilna z emitowanym obrazem .ponoć na pustynnym planie lądowania na księżycu wyszła koza z pobliskiego pastwiska ha ha ha ha ??? Chinki łazik musiał się zepsuć bo im powiedzieli za 5 dwunasta że to atrapa wisi na 7 tys km ha ha ha ? ? ?

   1. Fucken zmyslowe jak nic na swiecie jest to up to us , ze tak powiem . Faktem jest ze te wierze jak wyzej na mont Wellington na przyklad ( to nic dziwnego , ze ktos napisal , ze siega nawet do Afryki) have some info that i have researched for my book
    The 130m Broadcasting Tower sits atop the 1250m Mt Wellington and is Tasmanias tallest structure!
    Erected in 1995, the tower is part of the 13$ million upgrade of the facilities. The site is considered one of the most inhospitable broadcasting sites in Australia with large incidence of strong winds which generally derive from the roaring forties that sweep the Southern Ocean from Africa. The structure replaces the 60m steel lattice tower of 1960.The tower consists of a fully enclosed concrete section with a vertical taper of 13.5m at base & 6.3m dia at a height of 67m. From here a randome-enshrouded latticed steel antenna support column rises to 130m. Construction of the first stage commenced in Jan 1994 & second stage in Jan 1995.
    hope this helps
    Jakby byla ziemia globe to nie budowali by tyle wierz bo im by plan sieci nie wyszedl .Ja osobiscie nie wierze w satelity kooperujace z wierzami Ja nie wierze w satelity robiace podobne zadanie transmisyjne nie wierze sorry .Moze robia inne zadanie a zreszta jak one sie utrzymuja Moze sa przyczepione do jakis frnamentow Na anielskich skrzydlach helikopterowych czy szybowcowych ha ha ha . Kiedys jak mialam 16 lat byla w spadchroniarstwie i wiem od szybownikow , ze nie mozna tak w kolko latac po niebie nawet jak sie wykorzysta wszystkie prady to jest tez parodia .Nie potrzeba satelit po co jak ziemia ma inny ksztaly niz globe .Na plaskiej czy lekjowej ziemi doskonaly objekt tylko satelit siec . Im wyzsza tym bardziej wiekszy ma zasieg Trzeba im te wierze zalatwic jak w Szwewcji ktos zrobil . Ale w Polsce ha ha ha aborcyjna kampania trwa .UPS antyaborcyjna :)Sorry ale aborcji tak oficjalnie to przeciez tutaj nie bylo dosyc dlugo .
    Nikt nie pomyslal , ze niechcianym sie urodzic i nie miec tatusia i mamusi i byc nie kochanym i skonczyc u siostr w przybranej rodzinie albo byc znalezionym w smietniku albo najlepszym przypadku skonczyc jako foster kid traktowanym inaczej niz dzieci chciane albo dostac sie do jakiegos pedofila , ktory gwalci i nikt nic nie wie bo nie ma sie nikogo komu mozna sie poskarzyc albo miec pijaka ojca albo zadragowana mame i skonczyc na garnuszku niedoleznej babci . Wszystko ja wiem .Bo mialam okazje pracowac w takich shalters w Tasmani A tam naprawde jest lepszy social . Fajnie wiecej chrzescijan i wiecej programow do owijania w bawelne religijna A w konsekwencji albo wiezienie albo bomba w leb albo ciagla nieprzynaleznosc A potem moze sie niechciec zyc . Any way ja jestem za aborcja jak jest ciaza nie chciana 100procent i gwizdze co obecne Polaki o mnie mowia .W Australi to robili w szpitalu bez zadnych prblemow a tutaj zaraz wielkie katolickie moralnosci niszczenia zycia i kazdy sie boi oddechem wydobyc to co w glebi mysli .Albo zostal tak mind control , ze mysli , ze to jest naprawde zabijanie ja mysle , ze taletki koncepcjne potencjalnie tez zabijaja nie tylko plod ale i kobiete brest cancer jest w duzym stopniu od tego swinstwa Thank You na ten temat to tyle No nic kosciol chce duzo programowanych nieszczesliwych ludzi a Aganda 21 -NWO chce wybijac ludzi . Totalnie im sie porabalo .Wreszcie co oni chca ?

 5. Kalina….
  Ci z lasu.. wcale nie prawda że nie lubią LUDZI , urodziłam się i wychowałam w lesie… a zatem… las był moim drugim domem. Od małego dziecka nigdy się nie bałam ciemności ni lasu, chodziłam do lasu w nocy, gdy udało mi się wymknąć z domu już od 5 lat.’Czasami długo mnie szukali razem z sąsiadami .. las nie stanowi dla mnie tajemnicy.
  Oni tylko nie lubią wchodzić do naszych domów, do nich dochodzą nawet gdy kogoś odprowadzają.
  Są różni mniej i bardziej przyjaźni, mali, więksi barwni i w jednym kolorze, mają też różne formy zewnętrzne.

  Zawsze odczytują naszą wibracje i intencje, dlatego jednych akceptują innych nie.
  Są to istoty z niższego wymiaru, on jest ich naturalnym domem, w lesie mają swoją naturalną wibrację.
  Ale to nie na teraz temat, chciałam tylko zaznaczyć że oni nie są naszymi wrogami, jeżeli mówią , to mówią prawdę, ale ich informacje bardziej dotyczą ich przestrzeni.

  To jest inny świat , piękny ale jest już tylko w swoich ramach , bo całokształt ewoluował.
  Czasami się pokazują nawet teraz ale to oni wybierają komu.

  Kiara.

  1. Kiara, ja natomiast jak byłem mały urywałem się z domu przy użyciu plecaka rakietowego (Reaktiwnyj Raniec lub inaczej Dżet-Pak). To cholerstwo faktycznie miało niesamowicie wysokie wibracje …

   https://www.youtube.com/watch?v=jEvdvnSqJbM
   Niestety w okolicznym GSie była tylko nafta, dwa wiadra i za duże gumofilce. Orzech pożyczony a białych, klimatycznych rajstop, jak i samej farby zabrakło …
   Musnęliśmy jednak wtedy granice astrala …
   ?

   1. Nie wiem, czy miałbym tyle ikry i młodzieńczej brawury, by w wieku lat 19 ryzykować głową w takiej eskapadzie. Cóż, Duch Epoki … 🙂

   2. A to Ci co juz swoje kosmiczne podroze odbyli . Ciekawe kiedy oddadza pieniadze swojemu amerykanskiemu spoleczenstwu za caly apollo program NASA- rzadowy wylotow na ksiezyc .
    Zobaczcie jak spiernczaja przed reporterem , ktory im pokazuje dowdy klamstwa tego programu lotow kosmicznych na ksiezyc . Nawet dwoch dupkow z APOLLO zaczelo byc totalnie zwierzeco -agresywnych https://www.youtube.com/watch?v=xVUIgKXjS3Y

   3. Kalina, trudno jest wnioskować po reakcji ludzi atakowanych przez jakiegoś obcego człowiek z Biblią w ręku, który rozkazującym tonem wymusza złożenie uroczystej przysięgi …
    Jak na mój gust należy takie zdarzenie potraktować jako sytuację poniżej godności i co najmniej zignorować :/
    Dyskusja w obrębie wypraw księżycowych toczy się od lat, jednakże wedle mojej opinii wątpliwości dotykają potencjalnych problemów technologicznych w toku realizacji, czy preparacji opublikowanych materiałów fotograficznych.
    Dla mnie wątpliwości budzi na razie tylko materiał dokumentalny a nie sama wykonalność tego typu misji.

   4. P.S.
    Nie interesowałem się dawno tym tematem, lecz w kwestii uzupełnienia mogę dodać, iż intrygował mnie zawsze sam fakt przetrwania tradycyjnego materiału fotograficznego (negatyw czy diapozytyw ?) w tak ekstremalnych i skrajnie zmiennych warunkach o jakości utrwalonego obrazu nie wspomniawszy.
    Drugą sprawą był fakt opublikowania elektronicznych kopii negatywów, które rzekomo powstały w oparciu o oryginalne obrazy a niestety po drobnej obróbce w prymitywnym edytorze graficznym ujawniały ślady fotomontażu (widoczne ślady cięcia po prostej materiału negatywowego i nakładanie na siebie obrazów).
    Do tej pory nie wiem co o tym myśleć, nie jest to moim zdaniem żadną przesłanką ku temu by odbierać komukolwiek prawa do szacunku i uznania dla odwagi i brawury.
    Tylko dzięki takim „romantykom” i „wariatom” możliwy był tak daleki skok w czasie tylko jednej dekady.
    Bezinteresowna determinacja i pogarda dla śmierci, to, na tle surowości użytej technologii, to w tej epoce podziwiam.

   5. Akurat
    Astronauckie mumie sa bardzo God teoria zorientowani . Moze to lucyfer ale maja jakiegos nad soba Anunaki . A kasa im pachnie i slawa tez . Nie powiesz mi , ze ludzie nie lubia poklasku a udaja skromniakow . Jak widze to kazdy musi miec jakiegos adoratora a niektorzy to musza miec caly narod albo swiat .To jest psychologiczny stuff .Akurat u mnie w domu bylo duzo psychologii bo ojciec nawet doktoryzowal sie w tej dziedzinie ale nie bylo zaklamanej religi i naprawde zostal mi w genach inny porzadek swiata I nie uwierze zadnemu katolikowi i jezuicie . Tak wiec nie wierze w Koprernikowska teorie i fiasta . Poza tym znam ksiazki , ktore podwazaja jego teoria i nie z tego wieku prawdopodbnie umknely dystrukcji i nie w jezyku polskim i trudne po angielsku bo stare .
    Pamietaj Spoko kazdy amerykanin placil 7 dolcow w miesiacu na space prgram i moze do dzisiaj placi szarlatanskiej NASA za jej obrazki narysowane przez artystow .To tez juz wyszlo na jaw > Za duzo cos niespojnosci w tym podrozowaniu po kosmosie . Ja powiem tak . Bulshiting i nic poza tym.
    Patrzmy wiec jak to domino sie wali im na plaszcyzne moze lejkowej, plaskowej, concave, jajowej ale nie globe ziemi :))

   6. Kalina, w przypadku lotów orbitalnych nie ma chyba czego ukrywać i zaprzeczać. Obecnie nawet w zasięgu młodzieży gimnazjalnej jest organizacja i wysłanie balonu doświadczalnego do stratosfery. Jak na razie nikt nie zgłosił żadnych nietypowych obserwacji …
    https://www.youtube.com/watch?v=FLGtAlJESVo
    [Robert Grochalski – Lot w stratosferze]

    Jeśli chciałabyś zobaczyć ślad satelitów lub ISS na własne oczy, to możesz zaplanować takie wydarzenie dzięki poniższemu.
    http://www.heavens-above.com/main.aspx?lat=-42.1263&lng=146.6016&loc=Unspecified&alt=905&tz=TST
    [Heavens Above]
    Dla przykładu ISS pokaże się nad Twoim domem w pełnej okazałości na ok 4 minuty jutro 6.10 ok. 5 rano 🙂

 6. Tak wszystko sie zgadza Kiaro jak piszesz dokladnie tak jest aczkolwiek my uwazamy , ze ONI jednak stoja wyzej niz my . Czuja nasze uczucia ,mysli i energie . My musimy mowic duzo bez sensu i czasami nie prawde zachowywac sie w specjalny maner bo bedzie wizualno-slowna opinia zaraz – My ludzie musimy manipulowac i czasami nie mowic prwde zeby tuszowac sprawy i miec sledcza policje bo nikt nie czuje kto zabil kogo tylko musi zatrudnic cala chorde policji kryminalnej . No tak my stoimy wyzej w alienacji totalnej od srodowiska naturalnego tym kim naprawde jestesmy .Ile ludzi mowi co mysli tak naprawde ? My musimy uzywac mowy zeby sobie wszystko wyjasniac nawzajem. Ja uwazam , ze to jest nizszy stopien rozwoju niz poprostu wiedziec i czuc i sprawa zaltwiona nic sie nie sklamie i nic sie nie zacwaniaczy i nie upiekrzy i nie zahandluje i nie skontroluje jak ktos jest swiadomy swojego glebokiego czucia Ludzie lesni sa.
  Usmialam sie niezle jak mojego wypieszczonego kota nazwaly zapyzialym bufonem I wogole z kotami maja troche na pienku z tymi domowymi bo laza wszedzie . Tylko jeden kot Rozbojnik go nazwalam ( ktory jest tez moim przyjacielem i czesto do mnie przychodzi ale jest bardzo dziki ) kooperuje z nimi bo wygania wszystkie inne koty 🙂 Naszym zdaniem ludzie lesni woleliby zeby jednak z mojej wsi ludzkie programy zostaly w domu a nie chodzily po lesie . Ja podobno mam straszny nielad w ogrodzie . Moja mlodsza kolezanka , ktora ciagle mi gada o swoich chlopakach ale chodzi twardo ze mna po lesie do nocy jest uwazana przez nich jako krzyczaca kukla Ha ha ha .I chodzi ciezko i ma okropne buty . Ja osobiscie nie mam takiej opini 🙂 Mowia , ze wola jak chodze sama .
  Musze powiedziec , ze sa cholernie prostoliniji i uzywaja krotkich bardzo do punktu sformulowan .

  1. Tak , Kalina, komunikacja z nimi to proste krótkie i bardzo konkretne zdania, mówią że w naszych domach śmierdzi…. nie ma czym oddychać, są dziwne , wolą nie wchodzić.
   Nie lubią chemii , którą używamy, nie lubią jak używamy perfumy i dezodoranty,nie mam kota, ale z psem nie było problemu.
   W śród nich też jest hierarchia,mają swoje „wiedzmy”….. 🙂 ja nigdy nie doznałam od nich żadnej przykrości czy złośliwości, ale potrafią się tak zachowywać w stosunku do złych ludzi.

   Przyjaźnie z nimi są stałe jak kogoś uznają za przyjaciela, można mieć z nimi kontakt niezależnie od miejsca zamieszkania identycznie jak z każdym drzewem w lesie.
   Nie zdajemy sobie sprawy że każda żyjąca istota ma swoją duchową osobowość z którą można się kontaktować.
   Nośnikiem komunikacji są uczucia , gdy nasze energie się połączą na tym poziomie , zawsze się identyfikujemy i odnajdujemy, czas i odległość nie są przeszkodą.

   To jest wspaniały świat obok nas , często dzieci ich widzą, ale jak mówiłam niższy wymiar, oni nie ewoluują już , żyją swoimi zasadami , co nie znaczy,że są gorsi… są inni.
   Naprawdę dysponują bardzo starą nie zmienianą ludziom wiedzą na temat ziemi i życia na niej, ale wcale chętnie z każdym się nią nie dzielą.

   Zdobyć ich zaufanie, to długa droga wielu sprawdzianów.

   Kiara.

  2. Kalina, Kiara, czy mówicie o tym samym zjawisku, czy też przepleciono dwa różne wątki ?

   Kalina, przyznaję, że dla mnie opisywana przez Ciebie historia brzmi mocno fantastycznie (nierealnie). W pierwszej chwili myślałem, że opisujesz kontakt z nawróconymi Palawan guys, ale chyba nie do końca …
   Czy te tajemnicze postacie prezentują się materialnie, czy też tylko objawiają w postaci pełno obrazowych wizji, czy też tylko doświadczeń słuchowych ?

 7. Majestic.. nie rób zadymy… trzeba zrobić zrzutę na GPS dla trolla bo się zagubił biedaczek, nie może ścieżki do swoich znaleźć, czacha mu dymi, a nawet ptaka sobie urwał jak białe rajstopy naciągał… i teraz drze pyszczydło.

  Biedactwo w GSie mu olej na naftę podmienili i mózg mu się w orzeszek zamienił….. uffff ma pozamiatane!

  W GSie wibratorów nie było.. to już o wibracjach nam nie praw Spoksik Boksik, jak byleś mały to miałeś tekturowy tornister , a nie plecak … ty nam tu nie ściemniaj , piłeś atrament z kałamarza i masz do teraz pod czachą jazdy o astralu.

  Ech… usiałam się wystarczająco.. dzięki, jest mi to potrzebne od czasu do czasu. 🙂 🙂

  Kiara.

  1. Tobie Kiaro i tobie podobnym się wydaje iż z uwagi na „intensywność spływających wibracji” już jesteście 2 nogami w ELdoRAdo…

   ale tak naprawdę jesteście jak ryby, już nawet nie zagonione na płyciznę by łatwiej było je wyłapać ale, już na brzegu gdzie wesoło marząc o potędze i kolejnej 4 hitlerowskiej rzeszy semickiej zwyczajnie czekacie na Sąd Boży….

   jaki was SKASUJE, i WYZERUJE z tej planety (czytanie ze zrozumieniem Apokalipsy św Jana się kłania).

   To że teraz wszystko się „wydelikaca”, że „energie” „szaleją, etc….. NIE MA ŻADNEGO PRZEŁOŻENIA NA ROZWÓJ DUCHOWY….. O nim świadczą uczynki a nie to jak zajebiście się będzie świecić materia z jakiej zbudowane są wasze ciała…… [zresztą to „delikatnienie” materii jest wynikiem systematycznego WYBIJANIA żydowskich aniołków w tym maschacha jaki NIE PRZYBĘDZIE ŻYDKOM NA RATUNEK bo sam od dawna służy jako podpaska rakszasom w szeolu.]

   a wasze „uczynki” są „podłe”…. no bo kto z was przestrzega WSZYSTKICH przykazań?

   Więc skoro mieliście je w nosie, skoro dany teraz okres na NAWRÓCENIE się jest IGNOROWANY to jedyne co pozostaje to życzyć wam udanego wymierania jak to zrobili wasi dinozaurowi (reptyliańscy) przodkowie……..

   bo do ELdoRAdo będą wpuszczeni tylko NAWRÓCENI. Całą resztę WYMIECIE Z PLANETY nadciągający Sąd Boży. Jak to ładnie mówi biblia „ZOSTANĄ WYTRACENI W OGNIU PIEKIELNYM”, w lepszej wersji tego co stworzyło Saharę i podobne miejsca na planecie…

   tak więc cieszcie się istnieniem, ostatnim zresztą bo DUSZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE. Nie dla tych co już przybyli wysprzątać planetę z posiadaczy Znamienia Bestii zwanego judaizm (i klonów tej pseudoreligijnej rasistowskiej ideologii).

   I posiadanie nawet 666 MM was przed tym losem już nie uratuje bo GAME IS OVER i to od ponad 50 lat. Od narodzenia się na planecie Syna Człowieczego. Znaczy Córki bo to jest „kobieta z Krakowa”….

   1. Kostucha, czy mogę poprosić o rozwinięcie tematu Kobiecego Mesjasza ?
    Nie wiem nic na temat, a wyniki wyszukiwania treści w sieci mogą znacząco różnić się od Twojej opinii.
    Czy zachodzi jakaś analogia do biblijnego pierwowzoru (np. pochodzenie z rodziny wyznania mojżeszowego) ?

  2. No i super. Trzeba się śmiać i mieć dystans do świata, bo inaczej wkracza się na ścieżkę, na której różnorakie historie rodem z Fantasy traktuje się poważnie. Człowiek zapada się z każdym krokiem w swój wykreowany świat jak w bagno, nie wiedząc co namacalne jest a co tylko urojeniem. Później już tylko szaleństwo …

   Co do uzewnętrznień Majestica.
   Nie zastanawiałem się nad tym co o tym wszystkim sądzi. Ma prawo do swoich opinii, choć czasem przekracza dalece dopuszczalną granicę. Widocznie ma taką potrzebę …
   Co do wirtualnych wcieleń mojej osoby, muszę szanownego Majestica zapewnić, iż objawiam się tu od dłuższego już czasu pod jednym nickiem a pojawiające się alter ego (lub zależnie od punktu widzenie odwrotnie) to moja (sztuk jeden) małżonka .

 8. Spoksik Boksik pisze:
  4 października 2016 o 10:00

  Kiara, czy Twoim zdaniem możliwe jest podnoszenie wibracji szyszynki przez przytykanie czachy do pracującej pralki ?
  Czy jak przejdę kolejne programy i wytrzymam przytyknięty całe odwirowanie, to przybiję piątkę ze Strażnikiem Kodu?
  Boje się tylko trochę o te służby co będą mnie nachodzić po transcendencji. Zwykle jeżdżą za zwibrowanym, czy latają śmigłowcami ?

  Wiesz…. naprawdę nie wiem czy pralka wystarczy….. spróbuj z wysoko obrotowa betoniarką… co ma cement szybkoschnący… to przynajmniej sobie te wibracje ugruntujesz na stałe.

  Strażnik progu postawi Cię na pewniaka jako wzorzec ale czy piątkę przybijesz…. hmmmm może i przybijesz i tak będziesz trzymał.

  Z TYMI służbami grasz w kości w astralu .. ich swojak już jesteś.. tylko nie wiruj szaraków bo jakieś cieńiastwa z nich wyjdą…. a może odwiruj, to morgaleny zobaczymy w realu.

  Co Ty ciągle z tym praniem.. w pralni jakiej pracujesz czy co???? 🙂 🙂

  🙂 🙂

  Kostucha.

  „….I posiadanie nawet 666 MM was przed tym losem już nie uratuje bo GAME IS OVER i to od ponad 50 lat. Od narodzenia się na planecie Syna Człowieczego. Znaczy Córki bo to jest „kobieta z Krakowa”….”

  Niech będzie święta i błogosławiona od ponad 50 lat Córka … „kobieta z Krakowa”….
  amen… chciała bym napisać Kiara i wszyscy Żydzi.. ale nie da się bo ich nie reprezentuję, było by to nieuczciwością.

  Kiara.

 9. Wiele osób mówiło że karmimy cyborgi , bo oni nie są w stanie przetwarzać kosmicznej energii orgonowej na energie , którą żyją ich biologiczne organizmy, czyli potencjał dor.
  Bo nie wszystko czerpiemy z tego co jemy…. to są proste procesy ale wieloaspektowe przepływu światła w naszych organizmach.

  Zawsze chodziło i nadal chodzi o energię…. ktoś ten orgon musi przetwarzać czyli obniżać jego wibrację ,uzdatniać do poziomu III wymiaru.
  Skoro nie cyborgi/ syntetyczna inteligencja ( bo oni nie mają systemu 7 czakr jak wcielone dusze.. i nie maja jak MY wszystkich zmysłów to wiadomo ,że TYLKO wcielone dusze… MY to robimy , My jesteśmy niewolnikami do obniżania potencjału energii kosmicznej / orgonu do poziomu doru.

  http://www.orgonity.pl/sk/o-orgone/czym-jest-orgon

  Miniaturyzacja LUDZI ( te wielkie szkielety , to MY z przeszłości) spowodowana jest miedzy innymi zmniejszeniem ilości energii oraz obniżeniem pola magnetycznego ziemi. To wszystko wprowadzeniem zmienionych kodów życia, przez przesuniecie osi magnetycznej ziemi o 1/8 obwodu koła.

  To była długa praca ,a raczej walka władców III wymiaru o przejecie ziemi. Chyba wiecie że przy wielkiej Piramidzie w Gizie jest sztucznie stworzona oś od dawna otrzymująca jej nachylenie umożliwiające kontakt stworzonej osi obok piramidy z konstelacją Oriona , a nie jak pierwotnie wierzchołek Piramidy z konstelacją Łabędzia.
  Przesunięcie sarkofagu w piramidzie też miało cel zmiany odbioru strumienia energii informacyjnej płynącej z innego gwiazdozbioru.
  Również w tym samym celu niszczono dawne kręgi kamienne , bo ich lokalizacja wyznaczała przepływ energii światła w dawnym ustawieniu kosmicznym.
  Kręgi kamienne zastąpiono nowymi budowlami , nowymi piramidami , tworząc nowy system energetyczny na ziemi…. aktywny w czasie Atlantydy… w naszych czasach zastąpiono go siecią katedr w dawnych miejscach mocy.

  W ten sposób zmieniona została oś magnetyczna ziemi i utrzymana w nowym ustawieniu , dawno temu ziemia miała inne nachylenie kątowe , a co za tym idzie nieco inna trajektorię inne naświetlenie energią i inne pole magnetyczne.

  Gdy orgon zamienił się w dor zmieniły się parametry życia, wibracja ziemi i LUDZI znacznie się obniżyła , bo wprowadzono inne wzorce życia oparte na wojnach , strachu, przemocy , bólu cierpieniu i wszelakiej konkurencyjności oraz podziałach.

  Ludźmi zaczęła rządzić materia , uzależnili się od niej , wprowadzono autorytety, które budowały swoją wielkość na wzorcu… MAM … , miast KIM JESTEM…

  Wmówiono LUDZIOM że bezpieczni są tylko w grupach , że do życia niezbędna jest im akceptacja grupy , jej uznanie i wzorce jakie ona tworzy za pomocą tradycji… miast ewoluującej wiedzy
  Zniszczono w dużej mierze indywidualność CZŁOWIEKA , jego BYĆ.. ponad mieć.

  Owszem teoretycznie wiemy to, ale w praktyce niewielu LUDZI odważa się na tworzenie swojej indywidualności osobowościowej poz akceptacją grupy…. czyli nawet gdy są wyjątkowymi indywidualnościami , nie mają odwagi wyjść poza normy grup.

  Czyli nadal kontynuowana jest zasada powtarzania dawnych ról w nowych wersjach personalnych w innej scenografii… bo strach o utratę dostępu do materii oraz utraty autorytetu jest silniejszy niż wiara w siebie.

  Zasada zawsze jest taka sama….. WSZYSCY jesteśmy polem wirowym… zawsze najsilniejsze wirowanie wymusza na słabszym swój rytm i kierunek wirowania… podporządkowuje sobą wszystkie słabsze pola wirowe… tak to działa.

  Nie zdajemy sobie sprawy ,że tak naprawdę nawet nieświadomie 99% LUDZI jest mentalnymi kopiami władców III wymiaru.. ich pół wirowych. Większość ludzi myśli , mówi i robi dokładnie TO, co oni przygotowali i uznali za dobro dla ludzi ( oczywiście każdy ciutkę inaczej, bo przez swoja indywidualność , to robi), ale cały czas jest to realizacja programu niewolniczego.

  Wyjście z niego jest możliwe, wymaga niezmiernej determinacji w pokonywaniu osobistych trudności życia w oparciu o naprawdę wysoki system wartości.
  Nie można dać się zwieść swoim słabościom… wiadomo ,że każdy je ma, trzeba desperacko stawiać na własne odczucie dobra oparte o prawość i etykę.

  Bo to jest warunek przestawienia zwrotnicy życia… wejścia na drogę prawdziwej duchowości , a nie tylko opowiadania o niej i wysłuchiwania wielu niesamowitości.

  O stworzeniu zewnętrznych warunków już napisałam. … reszta to rzecz indywidualna , każdy musi sam swoimi myślami i uczuciami .. ich energią napełnić swoja matrycę energetyczną , która otacza ciało fizyczne i tworzy nasz unikalny indywidualny świat.

  Czym ją napełnisz… to się zamanifestuje w twoim życiu… już napisałam , napełniamy ją energią zdeponowaną w ukształtowanych naszymi uczuciami mini cząsteczkach wody w wydychanym powietrzu.
  Wzorce te są różne, mają one związek zarówno z naszymi 5 zmysłami jak i ich wpływem na żywioły oraz dominację któregoś z naszych aspektów.

  To dosyć skomplikowana wiedza o tworzeniu nie na taki post, jednak zasada jest jedna.. nasza kreacja zależna jest od dominacji w niej jednego z uczuć miłości lub strachu.

  Miłość lokuje kreację powyżej zera na osi życia.. strach poniżej zera na tej osi.
  inny jest rodzaj energii w obydwu przestrzeniach , bo inne są uczucia i odczucia towarzyszące zdarzeniom w nich.

  Jednak to MY i TYLKO MY sami wydychaniem zapisanych wzorców życia naszymi uczuciami, lokalizujemy siebie w jednej z przestrzeni. Naprawdę wszystko zależy od nas… ale nie tylko od deklaracji słownych…. ( same słowa nawet najpiękniejsze nie są wystarczające) , a od energii uczuć, którymi napełnione są nasze czyny.. od wywoływanych przez ta energię skutków zewnętrznych.

  Warto , o tym wiedzieć… by wieczorem zrobić sobie kilkuminutową analizę dnia , obejrzeć siebie na tle zdarzeń i wyciągnąć wnioski , co jutro chciał bym zrobić ,żeby wieczorem uśmiechnąć się do siebie w lustrze…

  Kiara.

  1. Kiara, mam pytanie. Skąd czerpiesz taką wiedzę jeśli mogę zapytać.
   Czy to zlepek różnych ewolucji treści internetowych, czy własne przemyślenia ?
   Proszę tylko nie zarzucaj mnie linkami stron na serwerach w zasypanych śniegiem krainach.
   Przekonaj sceptyka w dwóch zdaniach 🙂

   ——
   Nie nabijam się tym razem.
   Umówmy się, że w przypadku, kiedy będę sobie robił żarty to wkleję pod tekstem emotikon „:D”

  2. Bo nie wszystko czerpiemy z tego co jemy…. to są proste procesy ale wieloaspektowe przepływu światła w naszych organizmach.

   No!W końcu coś konkretnego!Zaiste można by rzec, jedzenie blokuje przepływ światła/energie.Wszak Umysł jest zawsze na pierwszym miejscu nie żołądek.

   Fagets

 10. Spoksik Boksik pisze:
  5 października 2016 o 09:35

  Kiara, mam pytanie. Skąd czerpiesz taką wiedzę jeśli mogę zapytać.
  Czy to zlepek różnych ewolucji treści internetowych, czy własne przemyślenia ?

  No wiesz jak grali w ruletkę gdzieś tam na górze…. to ktoś wystawił mnie jako najwyższy walor….. ( 🙂 🙂 chyba na wagę to oceniali…. 🙂 …. ktoś przegrał .. ten co wygrał w nagrodę 🙁 🙁 dał mi otworzony dostęp do wiedzy….i z hukiem wielkim puścił na ziemię…

  Powiedział że nie mam prawa powrotu jak wszystkiego nie posprzątam i nie poustawiam jak było pierwotnie.

  Chrzanie się z tym już tyle wcieleń że szkoda gadać…. znam temat na wyrywki z pamięci nawet jak śpię to usiłują wyciągnąć info. ode mnie ..
  Mogę chodzić tyłem do przodu i przodem do tylu i tak wchodzę gdzie trzeba.
  Czasami gadam, czasami nie gadam …. ale robię .. bo mi tęskno do wakacji.

  Ktoś kiedyś chyba przez pomyłkę bezpośrednio połączył mnie z wiedzą tak dawną i tak pierwotną że chyba on o niej zapomniał…. 🙂 puścił moją ścieżkę powrotu przez tą wiedzę.
  Stała się ona moją wiedzą wewnętrzną …. w niej odbijają się wszystkie ziemskie multiwersy jak opcje krzywych zwierciadeł… uff .. wiesz jak trudno powiedzieć że są to tylko nieprawidłowe osobiste ustawienia ludzkich soczewek… kto w to uwierzy jak nic innego w życiu nie widział i nie poznał?

  No, to się turlam po ziemi od punktu do punktu i przestawiam wajchę … wedle mojej wiedzy wewnętrznej.. i mam naprawdę w nosie, że jedni się śmieją, inni stukają w czoło a jeszcze inni gryza pazury ze złości…

  Jedni nazywają mnie demonem, inni aniołem jeszcze inni szatanem, są tacy co mówią że jestem szarakiem i tacy co twierdza że jestem gadem….

  Szczerze mówiąc mało jest takich , którzy wiedzą naprawdę kim jest.. bo, to znaczy skąd mam taką wiedzę naprawdę …. ale oni farby nie puszczą….

  Jednych to cieszy bo wiedzą że nasze opcje idą w górę.. ewolucji nie da się zatrzymać.. a innych smuci bo wszystko co zrobili żeby do tego nie dopuścić… zwyczajnie dało ciała…. 🙂

  Szczerze mówiąc wcale mi nie zależny co ktoś o mnie mówi i myśli.. bo nie mam zamiaru być kameleonem i zmieniać się stosownie do cudzych wyobrażeń…. ważne jest dla mnie, co ja o sobie myślę i jaki mam z tego powodu obraz siebie.

  A moja wiedza…. nic wielkiego, każdy kto jest wcieloną Duszą ją ma w swojej głębi…. wystarczy przejść jej ścieżkę wedle tej nawigacji i już….
  Piszę z autopsji.. zawsze jak mam za sobą kolejny etap.. jest to moja wewnętrzna wiedza… i nic więcej.

  Kiara.

 11. Zabijanie
  No wlasnie obludnicy ochydni obludnicy aborcyjnych projektow , sparalizowani oprawcy w ich mind . Szczepionki tym narodzonym baibies no i na duzych babies jak my szykuja nowe atrakcje WEAPONIZED CELL TOWER FEATURES LARGE KILL RADIUS.
  Caly ten program aborcyjnych debat pewno Nato wykorzystuje do szmuglowania czegos albo jakies podatkowe bazgroly homocapesis niewolnikow slowian rozpatrywane sa na tapecie . Towers smierci robia gotowanie co niektorych a tutaj wielkie przekomazania sie o jakies dziwne rzeczy . DO KOBIT NALEZY DECYZJA . Czy chce miec dziecko czy nie > Do kobiety to nalezy czy chce brac ich drugs czy nie . A zreszta one tez nie dzialaja czasami to wiem bo wiele dziewczyn sie skarzylo na to i to nie tutaj ale w AU i tam nie musialy klamac a tutaj nawet tego nie rozpatruja kiepy . Jak ogladam czasami programy TV. To Ok mowicie panowie panie TV czasami skladne zdania i sie wymadrzacie intelektualistycznie i zadziornie ale open mind to niestety wielki problem w polskiej spolecznosci . Asertywnosc , stand back, badz spkojny, badzi kim nie jestes , uspokoj sie ,nie bedz czlowiekiem . Nie mzoesz miec wlsnego zdania bo jestes morderca i niegodziwcem , wulgarny , niepoprawny i nie kulturalny za bardzo emocjonalny . Tak banllny banallny banallny A zdrugiej strony to widze ochyde w programach takich jak kulinarne i wielka uczciwosc nagle wybucha w krytyce i cale zyganie opresorow sedziow kulinarnych sie wylewa ich wulgaryzm i wielkie w sobie zadufanie . Hej cos tutaj jest nie tak panowie panie .Cos tutaj jest nie tak
  Dlaczego nikt nie zabierze osobistego zdania tylko zastraszony jest zabijaniem .Oni zabijaja was caly czas .Zobaczcie na niebo i inne atrakcje chemicznego leczenia raka i szcepiony , GMO i antybiotyki w produktach zywnosciowych . No prosze tutaj nie ma debat zadnych ze strony katolickiej choloty. Tak katolickiej choloty bo tak widze ja tutaj na swoim gruncie . To sa najbardziej agresywne i dominujace istoty z oczami skierowanymi do nieba . Jak powiedzialam , ze w lesie bazylijek nie beda budowac bo ja sie nie zgadzam i nie dam glosu na to to myslalm , ze mnie zakracza i zlinczuja :)Ale , ze bylo wiecej osob za mna to dali mi w konsekwencji spokoj . Any way i tak mnie uwazaja za dziwaka
  Dlaczego nie ma zadnego YOU TUBE po polsku , ze ktos powie , ze jest za aborcja jak jest dziecko niechciane do 2 miesiaca moze byc poronienie spowodowane i sprowokowane / Dlaczego nikt sie nie odwarzy sie wyrazic opini wewnetrznej znajac sytuacje na ziemi . Przeciez recycling astralny dalej trwa . To nie jest takie uczciwe z tym narodzeniami i smiercia tez . To decyduje o tym swiadomosc kto sie ma narodzic kto nie .Podejmnie i tak decyzje jak nie przyjdzie w tym ciele i w tych okolicznosciach to w innych sie zjawi jak jest zdeterminowana . Jak na razie to malo jest swiadomosci dookola wszystkiego tylko jest energia uskuteczniana wielkiego myslenia i upieprzania i zaszczucia i zrobienia ofiara .Zwykle dzici niechciane nie maja swiadomosci scentralizowanej i nigdy jej nie beda mialy bo sa sterowane astralnie z defragmentacji soul .

Comments are closed.