Otwarte Forum Tematyczne – 26.09.2017

W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji. Jednym z zaproszonych gości był też Janusz Zagórski, któremu zgotowano niezwykle ciepłe przyjęcie…


Tak, wiemy – dźwięk w tym nagraniu jest kiepski, ale ze względu na na zakres tematyki i informacje podane przez Janusza Grabowskiego zdecydowaliśmy się mimo tych mankamentów udostępnić zapis tej prelekcji, która miała miejsce w sierpniu 2017 r. na naszych Wczasach z UFO.


 

7 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 26.09.2017

  1. ” Zbigniew Brzeziński napisał:”
   „Technologia udostępni przywódcom największych narodowości, techniki prowadzenia tajnej wojny , z czego potrzebny jest jedynie minimalny poziom sił bezpieczeństwa”. Techniki modyfikacji pogody mogą być wykorzystane do długotrwałych okresów suszy lub burz.”
   http://www.whale.to/b/brzezinski_h.html

  1. Złotej Pięknej Jesieni już nie uświadczymy , zauważcie z jakich chmur tworzy się deszcz , te sztuczne chmury są pod normalnymi chmurami , dlatego są chaotyczne w swoim zachowaniu , łatwo je rozpoznać są ciemno granatowe i jak się kumulują przy względnie słabym wietrze wyglądają jak wiszące kopuły , opady deszczu z nich są nierównomierne totalny chaos , zjawisko to pokazuje że jest duże nasycenie atmosfery tymi chemikaliami i truciznami , zachmurzenia i permanentne deszcze , w lecie wyssanie wilgoci z powietrza wiec bardzo suche tygodnie , mamy tu wiele patentów modyfikacji pogody , no i HAARP do produkcji huraganów nawałnic w postaci wyłomów energetycznych co powoduje bardzo intensywne przemieszczanie się mas powietrza w wyniku różnić ciśnień temperatur itp .Teraz celem jest rolnictwo i potrwa kilka lat do czasu wprowadzenia na masowa skale GMO .

  2. ” prawda dla Polaka 39 (Lewandowski-AARON LANGMAN oraz EU) ” https://www.youtube.com/watch?v=bB0e9rglHBo „, niedlugo będą problemy z wodą !!!, będzie jarzmo jakiego świat nie widział drakońskie opląty, zakazy nakazy , monopol na wodę to odcięcie narodu od wody , aby tego dokonać woda nagle będzie niezdrowa zatruta chemicznie i pełna bakterii , mimo że teraz to występuje , ale będzie to potrzebne aby na nocnej zmianie uchwalić pakiet wodny . NARODZIE DO „BOJU „!!! https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A„ ” Deszcz ” https://www.youtube.com/watch?v=hFw96gPw8go

   1. Smiechu warte . Jak uslyszalam pierwszy raz nazwisko J lewandowski odrazu wiedzialam , ze to zyd z czucia . Zydostwo jak wiem juz od lat wykreowalo butelki plastykowe do wody . Dobry interes Co nie ? Wszyscy maja wode do picic przy pasie , na rowerze, na stoliku w pociagu na parapecie . Jednym slowem woda sie leje do buzi i jest podobno pic wode bardzo zdrowo ha ha ha Wszyscy pija to g…no ile wlezie .

Comments are closed.