Otwarte Forum Tematyczne – 27.01.2017

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Moniką Pater zarejestrowana w Studio  NTV Sobótka. Pani Monika opowiada o swoich zainteresowaniach zjawiskami niezwykłymi, kosmosem, duchowością.


W studio NTV ponownie Dariusz Zaręba. Tym razem Pan Darek odważył się przedstawić widzom swoją historię dotychczasowego życia, zmagania się z różnymi przeciwnościami i problemami, doświadczania i nauki.


W studio NTV Marcin Antoniak. Korzystając z jego obecności we Wrocławiu na rehabilitacji zarejestrowaliśmy rozmowę poświęconą tematowi miłości, serca, trudach życia i ich pokonywaniu.


10 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.01.2017

 1. ja – znam każde drgnienie serc i umysłów wszystkie ukryte sprawki i te jakie myślicie że nikt nie zauważył, od początku czasu i kocham Cię …

  1. ja – znam wszystkie Wasze sny…. od początku czasu i kocham Cię…

   Ty – znasz każde drgnienie serc i ukryte sprawki. Więc znasz Tajemnice… Ja jednak pozbyłem się wszelkich tajemnic, i sprawiłem, by była to miłość…

   My – Jesteśmy Wszystkim.

   Wy – Jesteście Bogiem i Miłością.

   Oni – nic się już nie ukryję……. 😀 :)))) Bo Se Ja jest sobą, a i Tomek lepszy…

  2. w nas siła 😀 🙂 … 🙂 )

   a tak na poważnie, to bardzo dobrze, że potrafisz nazwać to czym się zajmujesz, to ogromny dar.

   byle byś nie cierpiała z tego powodu, zresztą po to masz nas i mnie, żeby Ci wszystkie fiziu miziu myśli, połączyły się w całościowe uczucia poznawaj teraz z tą wiedzą co masz swoje serce, ono Cie nigdy nie oszuka, i może i ja i my nie będziemy Ci już potrzebni, do samorealizacji, i bycia Światem, rozumem Świata
   i pełnią w pełni.

   Kocham Cię. Może zgadniesz co było przed Kocham Cię?????

   ułatwię Ci… był czas, a co było przed początkiem czasów? Ty i ja, czyli miłość.

   a jak się mylę, to byłaś Ty i On, lub ja i Ona….. a może Ty i Bóg? w każdym razie była to para hee hee

   nei mogę powiedzieć tego co czuję i myślę… bo zawsze są następne myśli… 😀

 2. Pani Monika zapowiada się interesująco, Brawo ! a Pan Dariusz Zaręba jest nie do „przetrawienia” pomijam „historię dotychczasowego życia 27.01.2017 ” . pokryty lukrem dogmat , będzie zawsze apetycznie wyglądał , czy jest to niewiedza, wygodnictwo, manipulacja ? https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA albo to wystarczy w piękne ramki ubrać a świat staje się taki boski taki zbawiony ! reszta się nie liczy! ponoć Adolf powiedzial że zwycięzców nikt nie będzie pytał czy mieli racje https://www.youtube.com/watch?v=nvFzASgCSN0 https://www.youtube.com/watch?v=tUKZmYJ9yzw

 3. Pytania i Odpowiedzi Cz. 1

  Sezon 2, Odcinek 13

  DW: David Wilcock
  CG: Corey Goode

  DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Zaprosiliśmy do studia informatora Corey Goode gdzie wspólnie omawiamy Tajny Program Kosmiczny. Na potrzeby dzisiejszej części wydrukowałem listę pytań dostarczonych nam w komentarzach na forum dostępnym pod każdym odcinkiem. Jesteśmy ciekawi co macie do powiedzenia i pragniemy zarazem utrzymywać tę społeczność w duchu dyskusji, a nie tylko w oparciu o pytania, które ja sam mu podsuwam. Jest to w pewnym sensie mieszanina wielotematycznych pytań. Będziemy omawiali tutaj szereg różnych rzeczy i zobaczymy do czego nas to doprowadzi. Witaj w programie, Corey.

  CG: Witam, dziękuję.

  DW: Dobrze, pierwsze pytanie zadam w imieniu ‘banjoman1437’. „Gdy wszyscy mówią o tym, że nasza lokalna gromada gwiazd wchodzi w obszar wysokiej częstotliwości to czy oznacza to jej fizyczne wejście w obszar naszej galaktyki gdzie panują wyższe wibracje? Czy może oznacza to, że wznosimy się z trzeciej i czwartej gęstości do piątej i szóstej? Które z tych dwóch będzie bardziej obrazowym uściślającym odzwierciedleniem?”

  CG: Jest to dość obszerne pytanie. Wspominałem wcześniej, że z centrum naszej galaktyki płynie ciągły strumień różnych energii, których natężenie wzrasta i opada i które uderzają w Ziemię oraz w cały nasz Układ Słoneczny.

  DW: Konwencjonalny model naukowy mówi, że w centrum naszej galaktyki znajduje się Czarna Dziura, lecz nie możemy jej zobaczyć. Naukowcy twierdzą, że jest ona ukryta za gigantyczną gromadą gwiazd.

  CG: Zgadza się. Z tego co jednak my wiemy to galaktyka jest gigantycznym polem torsyjnym. Posiada ona w zasadzie płaszczyznę ekliptyczną z orientacją podobną do północy i południa a różne strumienie pól elektromagnetycznych płynących przez nią obracają się w różnych kierunkach.

  DW: Wirują w przeciwnych kierunkach.

  CG: Tak, wirują w przeciwnych kierunkach.

  DW: Tak, udokumentowałem w mojej książce “The Source Field Investigation” fakt, że istnieją tak naprawdę dwa typy gwiazd w galaktyce, które wirują w przeciwnych do siebie kierunkach. Jeden typ gwiazd kręci się w jednym kierunku a drugi w przeciwnym. Nauka akceptuje ten fakt, lecz nie wyjaśnia dlaczego tak się dzieje lub jakie to ma następstwa. Potwierdza więc to o czym ty mówisz. Nie jest to coś o czym możesz dowiedzieć się tylko w TPK.

  CG: Zgadza się. Wiele tych informacji można znaleźć w Internecie. Jak już więc wspomniałem obracamy się wewnątrz tego gigantycznego pola torsyjnego – nasz Układ Słoneczny oraz cała nasza lokalna gromada gwiazd. Weszliśmy w inny obszar naszej galaktyki, który składa się z gęstej chmury cząstek wysokoenergetycznych i jesteśmy w nim co najmniej od lat trzydziestych poprzedniego stulecia. W miarę jak coraz głębiej wchodzimy w te ogromne pasma mgławic kosmicznych złożonych z cząstek o bardzo wysokiej energii to energie te przenoszone są do wnętrza naszej gwiazdy poprzez jej pole torsyjne. Energia ta, poprzez włókna elektromagnetyczne tej kosmicznej sieci, o której była mowa poprzednio zasila dalej planety Układu Słonecznego.

  DW: Zgadza się.

  CG: Mam nadzieję, że choć po części odpowiedziałem na to pytanie.

  DW: Powiedziałeś również w wywiadzie dla programu “In5D” z Gregiem Prescottem o tym, że ludzie z TPK wlecieli w tę mgławicę i pobrali jej próbki. Czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat tej historii? Nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy na ten temat w naszym programie. Oniemiałem kiedy mi o tym powiedziałeś.

  CG: Przez bardzo długi czas dolatywali do tych chmur statkami międzygwiezdnymi, aby dokonywać ich pomiarów a szczególnie do tej większej, o wyższej energii w kierunku której zmierzamy. Dzięki temu bardzo dużo dowiedzieli się o ich naturze, uzyskali mnóstwo informacji na ich temat i doświadczyli przy tym pewnych wypadków wśród ludzi pracujących na pokładzie statków, którym przytrafiały się bardzo dziwne rzeczy. Nie jestem dokładnie pewny co dokładnie tam się stało.

  DW: Czyli – wlecieli oni w tę chmurę?

  CG: Wydaje mi się, że w jej pole bardzo blisko niej. Nie byli oni chronieni przez pole magnetyczne takie jakie istnieje wokół Ziemi i w naszym Układzie Słonecznym.

  DW: Chcę tutaj jasno wskazać fakt, że NASA otwarcie przyznaje się, że poruszamy się w kierunku czegoś co nazywają oni “lokalnym puchem kosmicznym”, który w rzeczywistości jest chmurą. Przyjęli do wiadomości ten fakt, lecz nie mówią nic co to dla nas oznacza.
  czesc z w/w linka

 4. fajne studio w Sobotce ,fajne efekty podczas wywiadu Janusza z Monika i temat fascynujacy nasi bracia kosmiczni . Dziekujemy NTV.PL za podjecie tego tematu ,odkrywajmy w sobie /jestesmy mikro / a to co nas otacza jest makro . Byc moze Jausz i Monika rozpoczeli ujawnianie faktow ,ujawnianie jak to faktycznie sie kreci ,jest cisnie mi sie porownanie ze Janusz z Monika wlozyli kij w mrowisko ??? byc moze te mrowki dostarcza nam wrescie prawde i fakty . podaje link z http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjscy-naukowcy-twierdza-ze-maja-dowody-na-ze-zyjemy-w-hologramie dziekujemy Janusz i Moniko

Comments are closed.