Otwarte Forum Tematyczne – 27.02.2015

W studio NTV gościmy Stewarta Swerdlowa wraz z Madlen Namro, Alexem Berdowiczem a rozmowę poprowadził Janusz Zagórski. Wiele poruszonych kwestii odnosiło się do tematów, które są w programie jego seminarium we Wrocławiu  w dniach 28.02 – 1.03.2015. Niestety, nasz gość nie wyraził zgody na rejestrowanie przebiegu seminarium.

236 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.02.2015

 1. Niechciał dać plamy,że jego odkodowanie,jest kodowaniem w inną odmiane religijnych wierzeń. Wierzeń w światopoglądowy indywidualizm zabarwiony samouwielbieniem..

 2. Odnoszę wrażenie, że David Icke jest częścia jakiejś tajemnej organizacji i jego ksiązki w jakis sposób tłumacza tych, którzy działaja na naszą szkodę, bo z jego książek mozna odnieść wrażenie, że tłumaczy tych którzy nam szkodza i obarcza winą tych z IV. V lub nawet VI wymiaru. Można z tego wywnioskować, że ci na Ziemi nie są winni temu co się na niej dzieje.

 3. Wysoki profesjonalny poziom przygotowania do rozmowy ze Stewartem Swerdlowem, całej trójki w studio. Płynność przechodzenia pytań, tłumaczenie gościa i dla gościa. A także optymalne doskonałe rozmieszczenie osób przy stole
  Gratulacje

  1. Tak podpisuje sie pod tym,bardzo udane spotkanie.Super atmosfera,az chcialo sie tam byc z Nimi.
   Aleks tylko Ty w roli tlumacza!.Madlen ,zyczliwa i ciepla ,nawet Janusz Z. byl soba na ten czas.
   Wielkie dzieki!

  2. Ja omijam tematy w których jest Swierdłow-niech se chłop robi co chce-ja jemu nie płace.

   1. poza tym Gregory-z czego się cieszyć?Komandos Alex-emerytowany miał instrukcie,tematy znał,a rozmieszczenie 15 osób przy stole było trudne.Chyle czoła-sory.Zagórski na ambasadora Świata Śmietany-spijanej osobiście ale nie wiadomo z czego.

 4. SS”Wszyscy mamy JEDNO POCHODZENIE”?? Ew.św.Jan 9.44. W macie Szatana za ojca i spełniacie pożądania waszego ojca. Od początku był On zabójcą i w prawdzie nie wytrwał,bo Prawdy w nim nie ma.Kiedy mówi Kłamstwa,od siebie mówi,bo jest kłamstwa i ojcem Kłamstwa..

  Modlitwa Ojcze nasz ” Szatanie”.. nie wódz nasna pokuszenie!!

  Kto wodzi ludzi na Pokuszenie??
  Bóg ?? Czy Szatan będący ojcem Kłamstwa Rodzaju ludzkiego??

 5. nasz gość nie wyraził zgody na rejestrowanie…
  what a shame!
  a ja studiowałem w rzeszowie 🙂

 6. Chcesz być odkodowany, dawaj 500zł 🙂 Jak nie dasz, masz przerąbane, będziesz chodził zakodowany. Ale oczywiście, kto nie widzi heroicznego poświęcania się Sewarta dla dobra ludzkości, ten jest zmanipulowaną marionetką systemu. Stewart się naraża, ryzykuje, odkodowuje, wie wszystko o niecnych planach Iluminatów, dacie lądowania kosmitów i inne rzeczy. Oczywiście nie należy drążyć skąd wie, przecież on sam podaje, że „z różnych źródeł”. Nie ma to jak mieć Rycerza Światła po swojej stronie. Zwłaszcza jak coś odpali przy okazji organizatorom. Brawo NTV.

  1. @Ten co się Tylko Czepia Oczywiście ,że się czepiasz , bo nie wiesz , jakie są rozliczenia finansowe . Zrób sam za darmo , podobne szkolenie , to chętnie przyjdę i posłucham .

   1. Owszem, zrobiłbym za darmo. Gdybym posiadał wiedzę, która naprawdę mogłaby pomóc ludziom w „odkodowaniu” rzeczywistości, zrobiłbym wszystko, aby była ogólnodostępna. Nagrałbym darmową prezentację i udostępnił na youtube a nie robił ekskluzywne seminaria i zabiegi za jakieś astronomiczne pieniądze. To co robi Swierdlow to szczyt hipokryzji. I nie mówcie mi, że „każdy przecież musi z czegoś żyć”. Gdybym naprawdę miał coś ważnego, co mogłoby uczynić ludzi wolnymi, po prostu bym im to dał za darmo i jeszcze dopłacił, aby jak najwięcej osób mogło to odnaleźć, nie ważne, czy byłbym bogaty czy biedny. Pewne rzeczy nie mają ceny. F. Gamble zrobił film „Thrive” za miliony i udostępnił go natychmiast za darmo w internecie. Wielu ludzi prowadzi blogi oraz akcje informacyjne za darmo. Poświęcają swój czas i pieniądze, nie robiąc z siebie oświeconych mistrzów i guru, po prostu dają z siebie co mają najlepsze. Swierdlow nie należy do tej kategorii. To zwykły oszust.

   2. //Owszem, zrobiłbym za darmo. Gdybym posiadał wiedzę, która naprawdę mogłaby pomóc ludziom w „odkodowaniu” rzeczywistości, zrobiłbym wszystko, aby była ogólnodostępna. Nagrałbym darmową prezentację i udostępnił na youtube a nie robił ekskluzywne seminaria i zabiegi za jakieś astronomiczne pieniądze.//

    .

  2. Toż przecież mówiłem nieraz, że mi to „cheopsem” wonieje. 😛 Te same mechanizmy manipulacji…

   1. Dobrze mówił 🙂

    Nawet Enki dobrze mówi jak się rozumie, ten to ma dopiero przerąbane, z takimi EhęęHęehęę się użerać 🙂 Poszukam se jakiegoś przekazu pośmieje się 😛 Tam gdzieś w głębi, Enki to mój brat. Pomijając Jego niewdzięczną robotę.

   2. W biurze podać wielokrotnie nierozpatrzonych 😀 😉 Na własnym piętrze.

   3. @SeJa Na tyle ile się zapoznałem z przekazami Enkiego, to oczywiście, miejscami przekazywał on prawdziwe informacje, ale przemieszane z nieprawdą a wszystko podlane sosem strachu. Oczywiście to wszystko z troski i miłości do naszego gatunku…
    Tylko w miarę upływu czasu proporcje się zmieniały i jakoś tak coraz mniej było troski, a coraz więcej straszenia… 😛
    Wszak pamiętać należy że „Najniebezpieczniejsze kłamstwa to prawdy nieco zniekształcone.”

   4. Jasne 😛 No widzisz, Ty to widzisz hee. Jakie wyznawcy taki i rozmówca, guru czy jak kto woli. On sam podawał że zabierze swoje jaskółeczki, czyli na-wabi oszołomów i skasuje z tego świata. Takich oczek w sieci jak wiemy jest całe mnóstwo. Gdzie jak widzę, można wyciągać za uszy, tylko po co? Jak wychodzi też wtedy na to że trzeba by wręcz za takich myśleć, decydować, monitorować każde drgnienie umysłu bo wracają usilnie do swojego poziomu pojmowania. To też jest pułapka, gdzie taki Uczeń, wcale nie staje się przez kontakt z osobą wyżej rozwiniętą bardziej świadomy czy oświecony, a jedynie wyprany, oderwany od jedynego co zna swojego zwierzęcego korzenia i bardziej w konsekwencji zagubiony. Ale karmi się ego o swoim oświeceniu … wiec nic to nie daje, i nie zostanie ocalony. Taka sama jaskółeczka tyle że w objęciach Davida Icke, Pana Owsianki, nawet moich, … jeśli ciągnę za uszy czy Ramthy. Oczywiście w szerszym pojęciu, nawet co do nauki w szkole, rozmów przy kawie. Nawet jeśli ktoś ma TYLKO i wyłącznie szczere intencje i na prawdę chce coś ofiarować, a ktoś udaje by nie okazać się nagim że rozumie i brnie w kłamstwo wtedy. Staje się jedynie tresowaną małpą jaka śni o swoim przebudzeniu. 😐

    Dziś dzień milczenia 🙂

   5. Takie ćwiczenie ogólnie 🙂

    Postaw kamień na kamieniu. Dosłownie. 🙂 I spójrz, widzisz? Tyle w tym sensu co w naszych zmaganiach, tym co tworzymy wokół siebie. Jaki więc powód jest by te kamienie tak pozostały? Fajnie to ujął Aron, jaką jakość stanowimy sobą byśmy mieli ocaleć. ? 😐

    A Oni wciąż targają kamienie.

   1. @Gaja ty – mieniąca siebie „intruz miłości” twierdząca że wiesz co to jest bezinteresowna miłość – myślisz/piszesz o konkurencji – – uważam że jedno zaprzecza drugiemu !!! wszak
    w słowniku bezinteresownej miłości słowo konkurencja nie istnieje !!!

  3. Możesz na podstawie ksiązki za 50. Seminarium jest dla ciekawskich którzy akurat mają 500 do pozbycia

  4. Ten co się czepia pisze:
   Owszem, zrobiłbym za darmo. Gdybym posiadał wiedzę, która naprawdę mogłaby pomóc ludziom w „odkodowaniu” rzeczywistości, zrobiłbym wszystko, aby była ogólnodostępna.

   OK. to nie zapomnij jak już będziesz posiadał.
   szacun za taką postawę

   1. To błędne koło i paradox, jak ktoś nie wie CO TO, będzie wygłaszał teorie wolnościowe że: ZA DARMO BĘDZIE DAWAŁ
    Korporacje nie lubią takich i wysyłają Seryjnego Samobójcę na takich (Bruno Greoning)

   2. Odpowiedz(cie) na banalnie proste pytanie.
    Skąd Swierdlow ma wziąć na bilet lotniczy żeby przylecieć i dać Ci to za darmo?
    Albo skąd na papier i farbę, żeby wydrukować książki by je następnie rozdać? W czasie kiedy pisze i trenuje umysł nie może jednocześnie zmywać na zmywaku, być na taśmie w fabryce czy zamiatać ulic żeby włożyć jedzenie do ust i pisać dla Ciebie? W czasie kiedy Ty zarabiasz i połowę przepuszczasz na piwo i frytki. Robisz coś altruistycznie, charytatywnie dla innych – czy tylko inni mają za darmo Tobie dawać?
    Zastanawiałeś się jeden z drugim nad tym i owym?

 7. Steward na pewno nie jest wiarygodnym informatorem, ale jakas wiedze posiada i odsluchanie go od czasu do czasu – nie zaszkodzi.
  Ogladam NTV bardzo rzadko , miedzy innymi ze wzgledu na towarzyszaca nieustannie
  prawie wszystkim wywiadom pusta paplanine pana Zagorskiego – nawet jezeli rozmowca mialby cos do powiedzenia, jest to przerywane i rozmowa traci natychmiast na informatywnosci a takze na jakiejkolwiek glebi .
  Ten „wywiad” to juz jest szczyt „zenady”!
  Swiedlow wielokrotnie zaczynal mowic o Polsce – zamiast sprawe poglebic, dopytac pan Zagorski „rozwala” po prostu logiczny tok podawania informacji i zmienia temat.
  Najlepszy byl moment, kiedy pan Zagorski zaczyna opowiadac o jakims „niezwykle wtajemniczonym” ale tez „nie mogacym sie ujawnic” (jeden z wielu „swietych” , jakich NTV wylansowala albo jeszcze wylansuje).Tak sie „wglebia” w opowiadanie o tym nastepnym „swietym” (zapomnial podac jeszcze , ile ten „swiety” ma odciskow i jaki numer buta), ze nie wie nawet jakie pytanie ma zadac.ZENADA!
  Swierdlow mial do powiedzenia cos o Polsce , o zagrozeniu ze strony rosji , niemiec – kazdy normalny dziennikarz by po prostu dopytal – o to az sie prosilo -no ale pana Zagorskiego to oczywiscie nie zainteresowalo. On zmienil temat – jak zwykle. Nawet jesli zdarzy sie NTV zaprosic ciekawych ludzi, to w kazdej rozmowie z panem Zagorskim „laduje” sie tak samo- „globalny umysl” Zagorskiego zaczyna nadawac bez przecinka i kropki, jak wodospad, jak zaprogramowana kukla – ciagle to samo . To juz nie jest tylko ” zle dziennikarstwo” – to jest cos gorszego.

  1. Nie było czego ciągnąć w wymienionej kwestii. Pan Stiuard (Słowianin i po części Polak więc nie zangielszczam) powiedział dość, tylko to zrozumieć, przecież palcem nie pokaże skoro sam nie wie 😉 A właśnie Pan Janusz wyskoczył jak filip z konopi z tym Anonimowym informatorem z psiej wólki. Hm, jakieś to zaborcze bo nie chcę powiedzieć nie słusznie krzywdząc Polskę, polskie. Gdzie nawiązując do siwej Głowy Pana Janusza aż biło uniżonością do lepszej bo Angielskiej tu abstrahując od Pana Stiuarda Grypy choćby. Tego się już nie da zmienić, to przerasta Pana Janusza, a z chwili na chwilę wzrasta demencja i … zapatrzenie.

   Reasumując. Pan Stiuard powiedział Wszystko frii, tylko umieć słuchać. 🙂
   No i odkrył w sobie Polaka 😛 hee wie co robi 😛

   1. SeJa pisze: ..”przecież palcem nie pokaże skoro sam nie wie”…

    Dobry żart tymfa wart… jak już wszystko w imię Mamona 😉
    Komedia omyłek…

   2. @SeJa „…No i odkrył w sobie Polaka… „ Jeśli już, to rosyjskiego żyda… Yakov Sverdlov – jego wuj to – Jeszua-Solomon Mowszewicz. Nie wiem dlaczego zmienił pisownię nazwiska na Swerdlow, ale na tej podstawie bawiąc się w lingwistyczne sztuczki usiłuje kreować się na obrońcę prawdy ;-). Na Excalibura się kreuje… 😛 Wysoko mierzy. Ale niedoczekanie… Idąc tą samą drogą można uzyskać dokładnie przeciwstawny efekt… Swerd – to zlepek słów pochodzący od „sweet”&”word” (analogicznie jak sheeple – „sheep” & „people”)… Czyli słodkie (zatrute) słówka prawi… 😛 , Natomiast „low” – działanie moralnie naganne, nieuczciwa zagrywka… „You kicked him in his broken leg? That’s low….” 😛 No ale co ja tam wiem… przecież jestem zaprogramowany… 😀 Tylko cudowne wisiorki od Espheni chronią przed programowaniem… 😉

  2. „nawet jezeli rozmowca mialby cos do powiedzenia, jest to przerywane i rozmowa traci natychmiast na informatywnosci a takze na jakiejkolwiek glebi ”

   „zamiast sprawe poglebic, dopytac pan Zagorski „rozwala” po prostu logiczny tok podawania informacji i zmienia temat.”

   „kazdy normalny dziennikarz by po prostu dopytal – o to az sie prosilo -no ale pana Zagorskiego to oczywiscie nie zainteresowalo. On zmienil temat – jak zwykle.”

   „Nawet jesli zdarzy sie NTV zaprosic ciekawych ludzi, to w kazdej rozmowie z panem Zagorskim „laduje” sie tak samo- „globalny umysl” Zagorskiego zaczyna nadawac bez przecinka i kropki, jak wodospad, jak zaprogramowana kukla – ciagle to samo ”
   /////
   Już już ciekawy wątek się zapowiada aż się prosi pociągnąć/zgłębić a tu co a tu pstro .. pan Z wyjeżdża ze swoim popisem/zmiana tematu .. globalny umysl” Zagorskiego zaczyna nadawac bez przecinka i kropki, jak wodospad :)))

   Zaiste – mam podobne spostrzeżenia/odczucia nie od dziś – to jest taka klasyka pana Zagórskiego w jego rozmowach/wywiadach – mając pewnie inne mocne strony widać ta nią nie jest więc może nic na siłę i może trzeba iść na jakość a nie na ilość panie Z !?

   1. To jest właśnie gadka prosto z serca,co oczywiście tym nie jest a jest natomiast spontanicznym wywodem prosto z Duszy z zapisanych elektronów,mózg jest wyłączony jest gdzieś na boku.Czasami mam takie przemowy sam do siebie na głos i później zastanawiam się gdzie ja jestem i czy wokół mnie nie ma ludzi,zapewne jest to nie normalne w waszych Umysłach ale zaręczam wam to jest lepsze od orgazmu hihihihihihii… 😀

 8. Intuicja podpowiada mi, nie wierz temu panu o diabolicznym wyglądzie!!!!
  -Ten co sie Tylko Czepia-mam bardzo podobne odczucia~!!!

 9. Tak to prawda jezeli temu czlowiekowi zalezalo by na ludzkości , to rozdawal by wiedze za darmo czyli przynajmniej jak ochraniac dzieci i siebie . Na dodatek pani Madlen odkodowywuje sie codziennie i jest madra czyli nie daje sie hmmm …..ale pary z buzi nie puszcza jak to robi.
  Niestety smutne ale mam wrazenie ze ….. nie oceniam czas pokaze .

  1. Po prostu 🙂 Nie daj się wkręcić, dostroić w nurt mint. To kwantówka. Kochaj, Żyj – miej odskocznie, raduj się, bądź swobodnym obserwatorem a nie zaangażowaną kukłą i już 🙂

   Proszę pięć stów na konto 7 7 7 , albo olej to, za jeden uśmiech jutro do nieznajomej 😛
   https://www.youtube.com/watch?v=z6jG8LxoeVI

  2. Jak nie oceniasz to ja ocenię 🙂
   Odpowiedz(cie) na banalnie proste pytanie.
   Skąd Swierdlow ma wziąć na bilet lotniczy żeby przylecieć i dać Ci to za darmo?
   Albo skąd na papier i farbę, żeby wydrukować książki by je następnie rozdać? W czasie kiedy pisze i trenuje umysł nie może jednocześnie zmywać na zmywaku, być na taśmie w fabryce czy zamiatać ulic żeby włożyć jedzenie do ust i pisać dla Ciebie? W czasie kiedy Ty zarabiasz i połowę przepuszczasz na piwo i frytki. Robisz coś altruistycznie, charytatywnie dla innych – czy tylko inni mają za darmo Tobie dawać?
   Zastanawiałeś się jeden z drugim nad tym i owym?

   1. Crowdfunding?
    Papier i farbę? e-booki tego nie potrzebują, a jak kto chce, niech se sam wydrukuje… Oszczędziłby lasy…

   2. HAHAHA Gregu, jesteś słodki. A ja już myślałam że jesteś Tylko Męskim Szowinistą, ale wychodzi na to że się nie ograniczasz 😀 😀 😉

    A Pan Stiuard się może zastanowił? Nad tym owym 😀 Dla czego Ktoś miał by Mu dawać, choćby na bilet powrotny? Niech zostanie i też zakasa rękawy, a na pasje czas też się znajdzie 🙂 Wiesz jak fajnie się myśli przy zmywaku choćby? Nie gorzej jak siedząc w fotelu i licząc że ktoś da, za dobre rady. Po co Siedzi w tej złej Ameryce (mam na myśli politykę światową i przyszłość) ? Skoro to tu dzieje się przyszłość. Ja Nikogo nie wyganiam 😛

   3. Odwracając kotka ogonkiem 😉 Czemu On z całym szacunkiem nie ma CHOĆ tyle by cokolwiek po prostu Dać, ofiarować i nie patrzeć co za to. Nie mówię o Gratisach do zakupu.

    Ja też mogę sprzedawać cudowne placebo (i wielu wstało by z wózków na prawdę). I tyle mówić akurat w zajawkach by wydawało się opłacalne przyjść posłuchać wykładów. Ale nie potrafię ludzi okłamywać. A do tego sprowadza się cały Biznes nie ważne czy w Ezo, czy NewAge, czy Gdziekolwiek jeśli to jest biznes.
    Przecież jest sposób, sprzedawać Ebooki po dwie dyszki. i Free spotkania z czytelnikami, takie właśnie seminaria. Więcej by zarobił.

   4. Na bilet bidulka nie ma 😉 No to ma tyle co ja HAHAHA

    Seja na eksport 😀 DDDDD zżuta?

   5. To nawet nie o to chodzi SeJa. Tylko ten rażący podział: tłuszcza na zmywak i taśmę (jako prowiant piwo i frytki 😀 ) a guru pod drzewo Bodhi (z dostawą kotleta schabowego) trenować umysł a potem co łaska 500 zł się należy. Znam ludzi, którzy i pracują zawodowo, mają rodziny i trenują umysł i pomagają innym. Gratis. Bo wszystko co najlepsze jest za darmo 😉 /chociaż to takie małe kłamstewko, bo transfer energii idzie tak czy siak/

  3. @Smutna Ja ufam książkom serii Ramtha . Czy mówią prawdę ? – najlepiej wprowadzić tę wiedzę w swoje życie i tym samym wypróbować czy działa. „Ramtha Kreowanie Rzeczywistosci „kosztuje 29.90 zl a wiedza w niej zawarta , jest przeogromna i w moim pojęciu , zdecydowanie przekracza , nauki Swerdlowa.

   1. Robert dobrze napisał. E-booki 😛 w tym wideo a co? 😀

    Ale racja 29 to nie 500. Na ilości też można zarobić i to znacznie więcej. Nie jeden tak się wpisał na listę najbiedniejszych, znaczy tych kasiastszych 😉

   2. Gaya: „Jeżeli to jest prawda…”
    – odpowiedziałem więcej (poniżej) pod Obliczami Dych.

   3. eNeN A Ty tylko kase liczysz. 🙂 Podobno szczęśliwi czasu i pieniędzy nie liczą , bo sami decydują o swoim życiu -a tu masz babo placek 🙂

   4. „najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem” to tyle. 🙂

   5. „najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem”

    Zaiste ! klasyka ! BE !

   6. Aj Waj 🙂
    Liczę i wyliczam nowy paradygmat masz coś przeciw? Liczę i pokazuje rozwiązania, przeszkadza Ci to? Od tego jak D..a od ehęę jestem, by choć do tego się przyczynić i Tym czuję się wyróżniona że mogę się przydać coś zmienić realnie a nie noszeniem wianka na głowie i że przeczytałam zagraniczną znaczy lepszą książkę o niczym i obracaniem paciorków w palcach to w prawo to w lewo zależnie kto, jaki guru na topie bo samo się pozmywa i samo stanie 😉

    Powiem Ci, jak ktoś mi kiedyś „To żeś Kurna wymodliła” :DDD Ile jeszcze tysięcy lat potrzebujesz na modlitwy, medytacje, afirmacje i aktualizacje, o nie to ostatnie Nie!, prawda? Gdybyś miała czas, Gdybyś Matko Ziemio.

    Wiem to miało być na rozkórce, tak niby, NN przesadzasz przecież … Ale Żydówka, wiadomo lincz, śpoko. 😉 Ty potrafisz inaczej? I dziwisz się? Ze powiedziano iż miecz ognisty z ust wyjdzie? I spali każdego kto będzie szkodzić choćby i chciał? Nic nie poradzę.

  4. @Smutna Paulina Moskalik tłumaczy , że nie możemy kreować w momencie , kiedy jesteśmy spolaryzowani . Kreator bowiem , nie jest spolaryzowany . On jest w punkcie Zero. Nie obrażaj się na mnie , ale ja Ci /delikatnie/sugeruję zmianę nicka w związku z tym , gdyż uzywając go , możesz się programować , na polaryzację .

 10. człowieku -co ty wypisujesz ,co się czepiasz P Zagórskiego.A kto Ci każe oglądać ,papierowy profesjonalisto -zrób sobie sam program i poprowadż.Nie masz zaufania do Swierdłowa a interesuje cie -co powie o losach Polski? Skończcie z tymi infantylnymi komentarzami

 11. Tak patrze na to co napisala iskierka…ktora chyba sobie zarty robi…Super atmosfera?Przepraszam ale za to co napisze ale z mojego punktu widzenia wywiad skopany WZOROWO.Ja wiem ze pewnie buzdet nie za duzy i nie mozna bylo zaprosic z tego powodu konkretniejszego tlumacza ale to co ten tlumacz wyprawial zakrawa o smiech.Januszowi, ktorego uwielbiam za swoja inteligencje,swiezosc umyslu i intuicje dzis nie mozna pogratulowac wystepu.Nie liczyl sie kompletnie z tym ze tlumacz ma do przelozenia na angielski dosc dlugie i bardzo zlozone mysli tylko ciagnal swoja wypowiedz i pytanie wydawalo by sie w nieskonczonosc uzywajac jak to on (za co go bardzo cenie) dosc wysublimowanego slownictwa z czym jednak kompletnie nie radzil sobie tlumacz a jego szanse (tlumacza) zmalaly do minimum z uwagi na dlugosc (bez jakichkolwiek przystankow) wypowiedzi Janusza.
  Szkoda wielka bo majac takiego goscia w studio mozna bylo by to rozegrac zupelnie w innym stylu.
  Ja Swerdlowa odbieram dwuznacznie.Z jednej strony to co mowi bardzo rezonuje z moimi odczuciami a z drugiej strony…odczuwam cos dziwnego w stosunku do tego czlowieka.Jakas niepewnosc we mnie budzi,nie do konca dobrze odczuwam jego wibracje.Jednak z tym co mowi nie sposob sie niezgodzic.Nie wiem czy ma to zwiazek z ta domniemana inwazja obcych za pomoca technologi jaka opisuje Swerdlow ale od wielu miesiecy obserwuje wielka ilosc motywow UFO gdzie tylko sie nie rozejrze.Czy to w reklamach TV czy na bilbordach ,ulotkach jakby ktos chcial oswoic nas ludzi z widokiem spodka UFO.Mieszkam w Hiszpanii i ogladam tego naprawde cala mase.Ostatnio w reklamie tutejszego internetu przedstawiono inwazje UFO.Co ciekawe na spodkach byly zamieszczona dziala armatnie jak za czasow II wojny swiatowej.Widok przedziwny i zapewne jest w tym jakis ukryty sens.
  Na koniec dam maly przyklad tego o czym pisze.Prosze spojrzec na ta reklame.Prosze ogladnac calosc.Czy nie widza tam Panswo czegos DZIWNEGO???
  Jesli nie widzicie to ogladnijcie raz jeszcze i skupcie sie szczegolnie na 3,4 i 5 sekundzie REKLAMY.
  Widzicie to co ja?

  Pozdrawiam

  Neo

  1. Neo napisze tylko ,że jak byłam w ciąży to wszędzie dosłownie rzucały się w oczy mi i mojemu mężowi kobiety w ciąży. Sama się dziwiłam co ich sie tak namnożyło, były wszędzie, teraz ich prawie nie zauważam.

  1. Przesadzasz, że niby UFO? haaa 🙂 Ale co jeśli to nie będzie żadna manifestacja Ufo? Co jeśli jak zawsze ludzie wiedzą po fakcie i to nie będzie żaden kit? 😉 Brrr ja nie chcę, strach pomyśleć. Tylko jedno może zmusić bogów do pobudki. Mianowicie Pobudka 😀 I tylko jednemu nie mogą się oprzeć jak w egzorcyzmach. Mianowicie Pokusie 😉 😀 😀 😀 😉 Haaaahaha

   1. Niekt nie jest wieczny 🙂 Powiedział nieśmiertelny przed śmiercią ze spokoju 😉

 12. Nie dajcie sie zwiesc Swierdlowowi, bo on Wam krwi chce upuscic. Aby oni mogli wprowadzic swoje ogniste zabawki, potrzebuja pretekstu. Jak Swierdlow powie Polakom, ze sa silni, bo maja silna genetyke, to Polacy uwierza i przeciwstawia sie Ciemnej Stronie. To przesiwstawienie sie, bedzie pretekstem to walki zbrojnej przeciw polskim Arianom. Oni prowokuja Polakow na wielu poziomach. Robia tak, zeby Polacyjedzenia po smietnikach szukali, albo rozjezdzali sie po swiecie i mieszali swoje cenne geny z genetycznymi smieciami, gdzies za oceanem. Wolnosc zaczyna sie od wlasnego zrodla energii. Drugim krokiem, jest tworzenie grup i w duzych grupach, zajmowanie zagrabionej Wam ziemi uprawnej. Nie wolno za nic placic Zydom, bo oni to zagrabili. Nie bawcie sie w polityke, bo to zydowska i watykanska polityka. Ona nigdy nie byla i nigdy nie bedzie polska.

   1. Gregory, Ślepcu Ty Wielki Pogodzony ze sobą! Przestań szkodzić ludziom, wprowadzając ich w błąd. To żydowska religia chrześcijańska wbija Ariom do głowy pokorę od ciut więcej niż tysiąc lat. Nigdy nie chyliliśmy czoła żadnym narodom, póki podstępem nie wprowadzono na ziemi Lechitów niewolniczej religii, reprezentantem której jesteś pisząc do Kucypa, żeby się z czymś niewiadomo czym pogodził sam w sobie.
    Sprawa jest poważna. Polacy, nie dajcie się sprowokować, do żadnej wojny i do wyrażania zbrojnie czy to nienawiści, czy to sprawiedliwości. Nauczcie się ignorować żydowskich polityków z ich rządem.
    Grzesiek pisze o tym jak się uniezależnić. Chcecie odzyskać wolność? Jedyna droga ku niej na Ziemi- własne źródło wolnej energii i własny kawałek ziemi.
    Każdy kto mówi, że Jasna strona prawie zwyciężyła, wystarczy poczekać, każdy kto powtarza, że wolność już za chwilę nastąpi sama, że wystarczy kochać i stworzyć własny iluzoryczny świat szczęśliwości, żeby się uwolnić po prostu nahalnie kłamie, aby Was oszukać i przypodobać się swoim Ciemnym i Szarym Panom.

   2. Tosza
    „Jedyna droga ku niej na Ziemi- własne źródło wolnej energii i własny kawałek ziemi.”
    – Doradzam własną elektrownię anty-grawitacyjną w Mongolii – to jedyne państwo na świecie gdzie nie trzeba kupować, nawet zgłaszać o zajęciu ulubionego kawałka ziemi. Po prostu zatrzymujesz się, zsiadasz z wielbłąda, budujesz, i mieszkasz

  1. Grzesiek, piszesz: „Oni prowokuja Polakow na wielu poziomach.”
   – – –
   Dorzucę do tego link o najnowszych ich pomysłach związanych z atakami rakietowymi na polskie miasta, aby oskarżyć o nie Rosję i na siłę popchnąć Polaków do wojny. Plan ten został sczytany z przestrzeni i przekazany Aronowi Jasnowidzowi do ujawnienia. Link do jego najnowszego przekazu:
   http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/02/pomys-za-wywoanie-wojny-poprzez-ataki.html

   1. @Zbyszek A skąd wiesz , dla kogo pracuje , świadomie lub nieświadomie , Aron ???

  2. Jezu co za bzdury!….wypisujesz toz to krucjata,to Wy nadajecie moc temu wszystkiemu,walicie gdzie popadnie i w kogo.
   Rada utworzyc wlasna strone i zaprosic na nia -efekt-nuda nic sie nie dzieje…….

 13. „Owszem, zrobiłbym za darmo. Gdybym posiadał wiedzę, która naprawdę mogłaby pomóc ludziom w „odkodowaniu”.
  Ale nie posiadasz i to jest ta roznica.

 14. @Neo pisze:
  „Na koniec dam maly przyklad tego o czym pisze.Prosze spojrzec na ta reklame.Prosze ogladnac calosc.Czy nie widza tam Panswo czegos DZIWNEGO???
  Jesli nie widzicie to ogladnijcie raz jeszcze i skupcie sie szczegolnie na 3,4 i 5 sekundzie REKLAMY.
  Widzicie to co ja?”
  ************************
  W tym czasie co podałeś, zauważyłam palnik gazowy w kształcie spodka, było pokazane wyraźne zbliżenie. Nie wiem czy to samo miałeś na myśli określając jako „coś dziwnego”?

 15. Wiktoria pisze:

  //Owszem, zrobiłbym za darmo. Gdybym posiadał wiedzę, która naprawdę mogłaby pomóc ludziom w „odkodowaniu” rzeczywistości, zrobiłbym wszystko, aby była ogólnodostępna. Nagrałbym darmową prezentację i udostępnił na youtube a nie robił ekskluzywne seminaria i zabiegi za jakieś astronomiczne pieniądze.//

  grzeczna Mądra wnusia hihhihihihidawaj 500zł 🙂

  1. No .. tak napisał @Ten Co Się Tylko Czepia a ja się zgodziłam z tym sformułowaniem bo nie zawsze muszę się wymądrzać swoimi – wszak widać podobnie postrzegam ten temat a gaduła nie jestem – no i pewnie że Grzeczna i Mądra wnusia .. doceniam że to zauważyłeś 😀

 16. Neo,nie to nie zart.Moim zdaniem atmosfera taka byla,inny odbior jest wtedy gdy oceniasz a widze ze wiekszosc z Was na tym wlasnie sie skupila.Nic tez dziwnego ze nie bedzie nagran z seminarium.
  Ja tez nie moge w nich uczestniczyc miedzy innymi z powodow finansowych,do tego zawsze x 2 [maz].Mimo to nigdy nie uzyje tego przeciw osobie ktora za pieniadze taka wiedze przekazuje.
  Zawsze chronie sie w swoim wnetrzu przed wydaniem takiej opini,mamy wolna wole i zawsze wybor.
  Wszysto mamy w swoim wnetrzu i z tego cu tu sie pisze wyglada na to ze wszyscy tam sa i nie potrzebuja wiedzy tym bardziej tej za pieniadze-po co wiec oceniac,szydzic,macie ta madrosc-okazujcie ja!.

 17. Podzielam przekonania,.SS jest „szarakiem”pokazującym w jakim to Złym kanale świadomości była ludzkość,a On jest światłością do Nowego Kanału” MC”.
  Znam Nauczycieli którzy dla DOBRA ludzkości oddawali wszelkie dobra materialne,byli pogardzani ,prześladowani za przekazywanie swego posłannictwa,wspominając Jezusa,który poświęcił swoje Życie dla Dobra ludzkości.
  Ten Jezus Dobry Nauczyciel powiedział” nie bierzcie ni złota ,ni srebra,ani dwóch płaszczy”..
  Ss to taki mentalno -moralny Osobnik,jak krytykowane przez Niego elity rządów władzy,a SS dla wprowadzenia w Błąd podaje swoich pobratymców jako przeciwników..
  500zł to są srebrniki Judasza.

 18. Palnik gazowy..?Moim zdaniem to swoisty rodzaj przekazu podprogowego.To co przedstawia 3,4 i 5 sekunda reklamy to w 100 procentach wechikul UFO ukazany „pod przykrywka” palnika gazowego.
  Jesli uwazacie ze to zwykly palnik gazowy to polecam poszukac w sklepach z takimi kuchniami gazowymi podobnego ksztaltu palnika…Powodzenia.

  Iskierka – gdybys zapytala Janusza o wczorajsza atmosfere, zgranie z tlumaczem itp pewnie powiedzial by Tobie to co ja napisalem powyzej.No chyba ze sie zwyczajnie myle…

  Neo

 19. Osoby , które nie potrafią zmanifestować sobie pieniędzy nawet na seminarium , proszę o pilne zaprzestanie, wypowiadania się na tym , uduchowionym Forum 🙂 🙂 🙂

  1. Wszystko co najlepsze jest za darmo… jak ktoś się bawi w manifestację Mamona to już coś nie teges… powinien się zatrzymać i zapytać Siebie o co common…
   Pieniądze, jak już coś, to atrybut a nie cel…

   1. Manifestować …ATRYBUT. tak lepiej?! 😀
    to coś z zmieniło?…sory że pytam

   1. a wiec wojna !!! wszyscy co nakradli wystarczajaco i maja konta w Zurichu , niepostrzeżenie niech wyjeżdżają!!!, zawsze tak było i tak ma być! ,cale złoto zgromadzone za granica i aktywa będą do dyspozycji tych uciekinierów aby się lepiej żyło , tradycyjnie Ania i Frania jako alianci wesprą pozostawione mięso armatnie, tak aby skutecznie się usmażyło . https://www.youtube.com/watch?v=3wHOduShfvQ

   2. Przepowiednia o. Klimuszko
    „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy będą zawarte wszystkie traktaty i będzie odtrąbiony trwały pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi i runą w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersiami uderzy ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki orzecha”.

   3. @Majestic Przestań rozsiewać wojenne niepokoje , na tym Forum. Czy wiesz czym jest „samospełniająca” się przepowiednia ? Wystarczy tylko , aby odpowiednia ilość osób , myślała o wojnie , czyli aby osiągnąć tym samym tzw masę krytyczną – a wojna rzeczywiście stanie się faktem . O ile wiem , nie jesteś w Polsce a jednak , zagrzewasz ludzi do wojny . Nie mówię tutaj natomiast o tym ,żeby się nie bronić w razie potrzeby. Wielokrotnie Ci już o tym mówiłam a Ty dalej robisz to samo . Czy tak bardzo Ci zależy na tej wojnie , a jeżeli tak – TO POWIEDZ SZCZERZE , KIM TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ???

   4. Gaju niepokoje ? właśnie to jest niepokój ze pokój jest zagrożony ,nic Gaju nie rozumiesz ? po takich tendencjach pomijając proroctwa ale odnosząc się do faktów Ludzie powinni wyjść na ulice i właśnie powiedzieć dość eskalacji i nienawiści nie będziemy brać udziału w żadnych wojnach ,mnie oskarżasz ze coś podsycam ? oglądnij TV i zobacz tam co tam tak zaciekle propagują dopiero zobaczysz masę krytyczna ,swiadomie chcesz trzymać ludzi w nieświadomości , ze wszystkim tak jest o GMO jakoś nie było słychać publicznych dyskusji a jednak jak sama widzisz podpisał jednogłośnie z cala klika , tam tez była masa krytyczna ?swiadomie odcinasz Ludzi od informacji prawa wyboru , już Ci mówiłem ze zrobiłaś sobie różany ogródek na polu walki i udajesz ze się nic nie dzieje ale większa eksplozja zdmuchnie wszystko w sekundę ,może i masz racje ze najlepsze ofiary to nieświadome bo z zaskoczenia ,i polon większy ! dlaczego pracujesz tutaj na Forum dla ciemnej Energi skrzętnie ja ukrywając, wręcz odwrotne zjawisko na jakie oczekujemy cala prawda ma wyjść i jak widzisz wychodzi a Ty Gaju ciągle zaciągasz hamulec .już Ci kiedyś pisałem ze jak jest dziura w drodze to trzeba o tym mówić bo ktoś najedzie i się zabije ale Ty ciągle Twierdzisz ze jak o tym komuś powiesz ze jak najedzie to się zabije to faktycznie się zabije !????? To jest paradoks fenomen ? gdzie tu masy krytyczne ? ja Ci powiem masa krytyczna była jak budowano te drogę, przygotowywano komponenty , itp , tak wiec nawiązując do całości moja rada ? szukaj tej masy krytycznej, gdzie indziej bo błądzisz Gaju , pamiętaj milczenie to przyzwolenie , każdy kto ma sumienie postąpi tak jak ja , jest nienormalne !? widząc czyjaś krzywdę obojętnie kogo przejść obojętnie a na dodatek udając ze się nie widzi ?! bo masa krytyczna wzrośnie ??? masa krytyczna opanowała już przez 2 tys lat niemal wszystko ,tylko ludzka swiadomosc wszystkiego może powstrzymać świat przed zagląda widać Gaju daleko Ci do tego ? TO POWIEDZ SZCZERZE , KIM TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ???

  1. http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/piątek, 27 lutego 2015
   POMYSŁ ZŁA -WYWOŁANIE WOJNY POPRZEZ ATAKI SAMOBÓJCZE na Polske
   Wczoraj otrzymałem taką wiadomość od Góry i przedstawię ja w skrócie tutaj ,ponieważ pamiętam to co najważniejsze :Zło wymyśliło plan ,który zaczęło wdrażać w życie ,stąd ich myśli i plan zostały z czytane i wam przekazane ,przekazane zostały też do tego którego chcą użyć przeciwko wam ,poinformował was o tym że ta wojna to będzie wojna apokaliptyczna (chodzi o słowa Putina o konflikcie na Ukrainie)a mimo to część z was pała nienawiścią do swojego sąsiada i wierzy mocno w to co mówi zło .Pokazano wam wczoraj że ustawili wojska na krajach sąsiednich(Łotwa ,Litwa,Estonia)że wysyłają juz wojsko kłamiąc że na szkolenie do ukrainy ,wszystko robią po to aby móc zrealizować swój plan a zakłada on że sami wywołają tą wojnę ,wystrzelą w kierunku polski i innych państw rakiety i wtedy ogłoszą wojne ,w mediach usłyszycie że to rakiety rosyjskie i pozamykają banki ,zostaniecie tylko z tym co macie w domu ,wtedy zmuszą was do walki przeciwko Rosji bo gdy propaganda zadziała ,natychmiast wojska usa zaczną atakować rosje z łotwy ,litwy i estonii ,rozpoczyną wojnę i wami będą sie w niej posługiwać ,dlatego nie nabierzecie się na to oszustwo tak jak nabrali się obywatele usa 11 września ,nie wysyłajcie swoich synów i ojców na wojnę ,gdy otrzymacie karabin zjednoczcie się i wygońcie roboty które wami sterują ,połączcie się z narodami innymi które nie przystąpią do wojny ,połączcie się z czechami ,węgrami i usuńcie z władz całe zło które wymyśliło taki plan ,jeżeli tak się nie stanie Rosja użyje broni o jakiej nie macie pojęcia ,o jakiej nie ma pojęcia usa i unia i zmieni wszystko ,ale nie na gorsze ,lecz zacznie sprzątać to co zasiało zło ,wraz z tymi co mu służą ,z tymi co dali sie nabrać ,z tymi u których jedyna wartością jest nienawiść i zawiść ,pieniądz i życie dla niego .Mamy plan i musimy na niego zareagować ,ale czy taki znak nie obudzi was ? może to jedyne co zauważycie ,moze jedyne co pokaże wam droge do Żródła ,Nauczy wiary i wreszcie pokaże że to nie pieniądz rządzi światem.Nie ma odpowiedzi od Źródła ,nie ma kontr reakcji ,nie ma pocieszenia ,dano na ziemi ludzi i istoty które muszą się zmierzyć z tym palem ,to co zrobią postanowi dalszą drogę .
   Tyle zapamiętałem z wczorajszej rozmowy ,dzisiaj nie ma przy mnie istot gdy to piszę ,dlatego jest to z mojej pamięci i nie takie jak inne przekazy które płyną bezpośrednio ,ale coś się poważnego dzieje skoro postanowili odejść ,coś ustalają skoro nasz naród nie potrafił się zjednoczyć ale ich nastawienie na obalenie tej władzy jest jak tykająca bomba a do tego brak środków w zusie ,w kasie państwa w unii stanowi kolejne zagrożenie dla nich ,więc poczekamy na to co zrobi góra kiedy zło tak mocno idzie w tym kierunku ,nie wiem kiedy to nastąpi i czy nastapi ale lepiej byc przygotowanym na taką ewentualność niz potem płakać i żałować .Na razie wszelkie ruchy wskazują na to że dążą do wojny ,jedyne pocieszenie jest w tym że Rosja ma wsparcie zewsząd ,i doskonale czyta ich plany ,wojna na ukrainie była po to aby zainstalować tam rakiety i móc w każdej chwili uderzyć na rosje ,aby odciąć rosje od floty na krymie ,Unia i usa wiedzą że odległość ich rakiet od rosji daje jej przewagę i tak jak powiedział minister obrony rosyjski że oni 30 sekund wcześniej będą wiedzieli o każdym otwarciu silosu i przygotowaniu unii do wojny tak ten czas pozwoli im na obronę i atak i wystarczy aby unicestwić ich zamiary ,gdyby jednak te rakiety stały na Ukrainie tego czasu by nie było ,dlatego Rosja tak broni sie na ukrainie ale nie zabiera jej całej ,aby nie dac pretekstu do wojny globalnej ,taka polityka nie podoba sie usa i unii która chce wojny i ewidentnie do niej dąży ,Nie mozna z jednej strony rozmawiać o pokoju a z drugiej nakładać sankcje i wysyłać wojska i broń ,to mydlenie oczu i programowanie ludzi .Teraz ważne aby udało się nam trzeźwo ocenić sytuacje i nie dać się zagonić na rzeż . Tyle od mnie ,mam nadzieję że ten scenariusz się nie sprawdzi i że ludzie wyślą tyle próśb o pokój że da to tyle pozytywnej energi że Góra zmieni cały ten absurd .
   Autor: aron jasnowidz o 05:01 7 komentarzy:

   1. http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/poniedziałek poniedziałek, 16 lutego 2015
    PODZIAŁ EUROPY -WSCHÓD -ZACHÓD -CO USTALILI W MIŃSKU
    Widząc co się dzieje u nas w kraju i ostatnie rozmowy „pokojowe ” w Mińsku poprosiłem w medytacji o opowiedzenie nam trochę więcej niż to co mamy w mediach i to czego sie domyślamy ,abyśmy mogli zrozumieć co się dzieje i kto tak naprawdę teraz jest naszym wrogiem a kto sprzymierzeńcem,oto co usłyszałem od naszych przyjaciół na górze :Mówią wam że nic nie ustalili ,że rozmowy były bez owocne ale to kłamstwo .Zło zawsze walczy podstępem i oszustwem ,aby zachować swój status ,ustalono podział Europu na wschód i zachód ,taki jaki znaliście w 20 wieku .wszystko co widzicie to powtórka z waszej historii ,często o niej mówicie ,często się nią chwalicie ale nigdy nie wyciągacie z niej wniosków ,dlatego teraz macie w jednym -dwa złe okresy ,powtórkę z rozbioru waszego kraju przed 2 wojną światową i walka o wolność z lat osiemdziesiątych. Każdy naród zmierzy sie z tym co tworzył ,gdy nie zrobił nic aby doprowadzić do zmiany systemu ,dano mu szansę aby tak się stało ,dano wam szanse odpracowania tych dwóch okresów w waszej historii .Zostaliście sami ,ustalono na spotkaniu że Europa będzie podzielona między stary wschód i stary zachód ,że wojna na Ukrainie się nie skończy bo zachód potrzebuje energii do istnienia i zrobi wszystko aby tą energię uzyskać .Nie brali jednak pod uwagę tego co się dzieje w waszym kraju ,zło było tak pewne tego ,że wasi przywódcy dadzą sobie rade z tym skłóconym i podzielonym narodem że wykonają dokładnie to co zostało zaplanowane ,że gdy zostanie podany pretekst do wojny oni rozpoczną ją ,nie patrząc na was ,sami znajdą bezpieczne schronienie na zachodzie ,użyją waszej nienawiści do siebie i do Rosjan aby czerpać z tego energie do istnienia .w zależności od wydarzeń u was w kraju i od wydarzeń starego wschodu ustalono kilka dat wybuchu wojny >
    pierwsza ,najszybsza ,gdy wasza jedność zagrozi tej władzy ,wówczas zachód sprowokuje Rosjan do ataku na was aby poszerzyć pole do czerpania energii ,wasza jedność wtedy zadecyduję o tym czy Rosja zaatakuje czy nie .Wasz wysiłek musi skończyć się usunięciem waszych przywódców ,usunięciem wszystkich organizacji które pod fałszywymi nazwami jednoczą ludzi chciwych ,pazernych ,rządnych władzy.(chodzi o usuniecie wszystkich partii i rozwiązanie sejmu ).Te organizacje karmią się waszą pracą ,waszymi pieniędzmi a są tak samo fałszywe i obłudne jak ten system ,dlatego w radzie powinni zasiąść ludzie czyści ,uczciwi którzy widzą co się dokładnie dzieje i jaki to czas .Ci ludzie są wami dani ,będą opluwani ,będą mówić prawdę którą będzie gorzka dla was ,ale która zniszczy fałsz jaki przy was stoi .Ten okres będzie bardzo trudny dla was ,musicie zrozumieć że ludzie którzy dbają o to abyście mieli co jeść ,abyście mieli energie do istnienia ,są uwolnieni poprzez brak matryc nad przestrzenią w której żyją .Mówiliśmy wam że zło potrzebuje energii aby kontrolować wasze umysły i wasze istnienie ,dlatego gdy zaczęło im brakować tej energii ,przesunęli wszystko nad duże miasta ,tam gdzie jest was najwięcej ,tam gdzie jest najwięcej władzy i fałszu a dzięki temu uwolniła sie świadomość ludzi na terenach po za miastami ,dlatego teraz gdy przeciwko nim wykorzystują waszą zazdrość i zawiść nie dajcie się oszukać .Wmawiają wam że ci ludzie są bogaci ,bo maja narzędzia które są drogie ,ale dlaczego narzędzia które utrzymują was przy życiu ,które dają wam pokarm i energię są takie drogie? przecież coś co jest podstawą waszej egzystencji powinno być darmowe ,tak jak woda ,powietrze i ziemia którą otrzymaliście od Źródła.To pokazuję jak przez waszą zazdrość ,nie wiedzę ,zawiść wami manipulują ,jakimi niskimi emocjami kierują sie aby was skłócić i tak było zawsze ,ale wy rzadko kiedy widzieliście coś więcej niż pieniądz u waszego bliźniego .Zawsze liczyliście cudze pieniądze nie patrząc skąd i jak ciężko na to pracuje.Teraz wasza zawiść została użyta przeciwko tym co chcą zmienić wszystko i uchronić was od wojny i zniszczenia .
    Druga data :wasz wysiłek został kupiony ,otrzymaliście po worku pieniędzy i pojechaliście do domów aby je zaraz wydać ,wtedy przyjdzie termin wybierania nowego-starego przywódcy i wszystko zostanie znów sfałszowane ,ale wtedy wasz system będzie was gnębił tak mocno aż zabierze wam wszystkie worki pieniędzy i nie zostanie wam nic jak walczyć w wojnie którą sami wywołacie ,dacie sie znów kupić fałszywymi wiadomościami i staniecie biedni i zmęczeni do nie równej i z góry przegranej walki ,Linia podziału została ustalona ,przechodzi ona przez wasz kraj ale nikt z was nie będzie czuł sie dobrze ani po jednej ani po drugiej stronie .Przestrzeń wasza to wasza energia która możecie spożytkować lub zmarnować ,gdy tworzycie coś nowego opartego na współistnieniu i zrozumieniu wówczas cała energia służy wam i nowemu ,gdy jednak energie zamieniacie na pieniądz który podtrzymuje ten system wówczas ściągacie na siebie to co daje zła energia i co trzyma ten system .
    Trzecia data :po anomaliach pogodowych zachód jednoczy się z usa i zaczynają wojnę globalną w celu wprowadzenia nowego porządku gdzie zło ma wszelką władzę ,to najgorszy scenariusz bo wtedy zostanie włączony etap oczyszczania ziemi katastrofami które są po za waszym wyobrażeniem .wtedy ziemia zostanie oczyszczona aby nikt nie zanieczyścił jej jeszcze bardziej.Znaki przyjdą od wody ,potem od wulkanów a na końcu z nieba ,zostaną tylko ci co będą potrafili stanowić jakość.
    BRAK DATY -to najlepszy scenariusz który teraz tworzycie -JEDNOCZYCIE SIĘ WSZYSCY usuwacie cały zgniły system wraz ze wszystkimi którzy w nim siedzą od lat ,tworzycie nową radę ,wybieracie nowego przywódce ,który swoją uczciwością pokaże wam że można tworzyć sprawiedliwy i uczciwy okres przejściowy ,w którym nauczycie się że wasza praca jest wspólna i że wasze wspólne istnienie jest jednością .Że każdy z was pracuje dla dobra innych i że nie pracuje dla pieniędzy ale dla całej przestrzeni i dla istot które ja wypełniają .Okres ten nazwany będzie złotym okresem ,potem zamieni sie w okres docelowy gdzie wasze dzieci które zostały tu zesłane otworzą nowe ,piękne wspólne czasy dla wszystkich .Gdy mówicie że nie możliwe ,łamiecie energię ,niszczycie tą którA została wam podarowana ,w waszej historii jest wiele wydarzeń które z niemożliwych stały się początkiem możliwego ,dlatego teraz macie do zrobienia jedną wspólną rzecz ,zaufajcie sobie nawzajem ,połączcie siły i zmieńcie to co zostało wam narzucone ,uwolnijcie sie od zachodu a porozmawiajcie ze wschodem ,nie walczcie na sztucznej wojnie ,nie zasilajcie ją bronią i energią ,nie bierzcie pieniędzy z zachodu ,zacznijcie od nowa tworząc wasz wspólny środek dla wszystkich .Będą wam dani ludzi którzy będą tworzyć jedną wspólną organizację ,która zrzeszy was wszystkich i waszą pracę ,która zostanie w waszej przestrzeni ,którą wszyscy wspólnie będziecie się dzielić tak ,aż zrozumiecie że pieniądz należy spalić a wszystkie podziały usunąć .Wtedy poznacie co to wolność od długów ,religii ,dogmatów ,systemu .Gdy wszystko będzie wspólne wtedy nic nie będzie was dzielić .Gdy odseparujecie zło od dobra ,gdy jedyną wartością ,jedyną waszą walutą będzie DOBRY CZŁOWIEK ,nic wam już nie zagrozi i my poprosimy was o przyjęcia nas do grona waszych przyjaciół .
    SAMI WYBIERZCIE CO WAM SŁUŻY i w którą stronę chcecie iść ,nie liczcie na uczciwość waszych polityków ani tych co byli przy nich ,wszyscy oni są zainfekowani ,są przekupni tak jak wasi przywódcy ,wybierzcie dobrze i właściwie a wszystko będzie pracowało dla was i waszej przestrzeni .Zostanie zmieniona skala amonali pogodowych ,zmieniona energia w waszym kraju i gdy wschód będzie się zmieniał wy będziecie świecić przykładem dla zachodu ,aż sami dojdą do tego co wy zrobiliście w swoim kraju i zniszczą to co ich dzieli .Możecie sami odzyskać to co wam zabrano ,możecie porozumieć się ze wschodem ,tam dano duszę która doskonale wie co się dzieje i jaki jest teraz czas ,dusza która będzie czynić to co konieczne aby obudzić i pokazać wszystkim że są to czasy ostateczne dla starego systemu .Połączcie siły i swoją energię a to co się stanie przekroczy wasze marzenia a nam pokaże jak silna jest wspólna walka przeciwko złu .”
    Dodam od siebie zę pokazano mi tą linie ,że będzie ona przesuwać się na zachód ,że Niemcy i reszta krajów gdzie żyją obcy i ludzie razem od wieków ,będą za wszelką cenę chcieli utrzymać ten niewolniczy system i gdy będą z ludzi robili niewolników z większym workiem pieniędzy to Góra pogodą zmusi ich do pracy nad sobą .Nie zmienia to faktu że do istnienia zachód potrzebuje plugawej i złej energii i zrobią to samo co robi usa przez ostatnie lata .Ile wojen wywołało usa a ile rosja? w ilu umierali ludzie z całej Europy? Każde państwo ma złą przeszłość bo w każdym mieszkało zło ,ale teraz gdy usa przyznało sie do tego że wywołali zamach na Ukrainie ,że sponsorują państwo islamskie i że dążą do wojny globalnej ,to przecież widać kto jakie ma szanse w takiej wojnie i po której stronie warto być .Możemy powiedzieć że podzielono nas tak jak przed 2 wojną światową ,ale tam oba mocarstwa chciały tej wojny ,natomiast tutaj jest inaczej ,to usa i zachód chce a Rosja robi wszystko aby do niej nie doszło ,dlatego jeżeli wykorzystamy naszą szanse aby zmienić cały ten chory system u nas w kraju ,żaden pretekst nie otworzy wojny z Rosją ,bo pierwsze co zrobimy to porozmawiamy o tym aby wyłamać się z tego absurdalnego embarga dla nich i znów móc dzielić sie nimi tym co daje nam nasza przestrzeń a poprosić od nich to co daje im ich przestrzeń. Zaczęli to już robić Węgrzy ,po cichu robią to Czesi ,Cypr Grecja ,więc schowajmy nasze stare uprzedzenia i stare podziały bo mamy zupełnie inny czas i ważne jest aby teraz bez emocji i gorzkich żalów za przeszłość ,otworzyć oczy i zobaczyć że razem z sąsiadem buduje sie przestrzeń a nie plugawi się ją swoja zazdrością ,zawiścią ,dumą, honorem ,religią ,dogmatem ,ego itd itd .Jeżeli my nic nie zrobimy to zrobią to za nas ,ale na pewno nic dobrego wtedy dla nas nie będzie .Mamy szanse zjednoczenia się nie po worki pieniędzy ale po to abyśmy sami ustalili swój własny program rozwoju naszej przestrzeni i realizowali go własnymi rękami tak aby nasze dzieci powiedziały o nas TYLKO DOBRZY I MĄDRZY LUDZIE MOGLI NAM ZBUDOWAĆ TAKA PIĘKNĄ PRZESTRZEŃ .
    Nie rozczarujmy naszych dzieci ani siebie ,bo przecież nie mamy nic do stracenia a wszystko do zyskania
    Autor: aron jasnowidz o 06:26 10 komentarzy:
    Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

  2. O Ty Podpisie* Jeden 🙂 Dziękuję!!!. A więc jednak, Nie jestem sama.

   Ten BLOG ARONA Po prostu TRZEBA PRZECZYTAĆ i nagłośnić jak tylko kto potrafi o ile zrozumie.

   Podpis 😛

   1. SeJu, nigdy nie byłaś sama 🙂 tak to trzeba zrozumieć , a esencje porozstawiać w właściwych miejscach i czasie, wtedy oblicze samo wychodzi, Pozdrawiam 🙂

   2. A ja myślałem że ty SeJa rozsądna.
    Przepowiednie nagłaśniają ci, którzy chcą wykreować przepowiadaną przyszłość.

   3. przedwczoraj uniknąłem zdania do EneN: piszesz tak jak jedna Seja. Ale i tak dałem się nabrać na tę zmianę nicka.
    Uprzedziła o tym wcześniej?

   4. Przeczytałem jednak na wyrywki przytoczony tekst. Powiem wam że jakkolwiek intencje szczere ma ten człowiek, to jednak widzenie sytuacji ma niespecjalnie trafne.
    Problem polega na tym, że i zachód i Rosja szczują do wojny, bo to dwie strony tego samego medalu (tzn elity tych stron). Dlatego kiedy myślimy o Rosji, lepiej widzieć tłum Rosjan niż organizację pod nazwą Rosja z Putinem na czele. Oni (tzn Rosjanie) są tak samo rozgrywani propagandowo jak my.
    Polecam jeszcze jeden odcinek mojego bloga na Neon24:
    http://12345-abcde.neon24.pl/post/119087,szopka-negocjacji-pokojowych-w-minsku

   5. Gregu Uprzedziła i to aż afera prawie była o to 🙂 Bo myślisz że skąd inni wiedzę co ? Wiem Grzegorza było 😉 Bo faktycznie Cię wtedy nie było.

 20. Przepraszam Voytek, może lepiej skasuj te 3 wpisy, na wszelki wypadek 😛 Sorki że zrobiłam sobie notatnik a Tobie kłopot 🙂

  I dziękuję za zwiększenie liczby Ostatnich Komentarzy na stronce 🙂 Tak, dam se na luuuz wreszcie 😀

  //
  Musisz mi podać dokładną godzinę i minutę publikacji każdego wpisu, z którym chcesz abym coś zrobił 😀
  Okno moderacji zawiera wszystkie wpisy po kolei, w porządku chronologicznym, więc nie będę się domyślał o co Ci biega…

  Voytek – [Admin]

 21. Tez jestem zdania ,ze p.Swerdlow nie jest szczery.Jakies informacje ma,mowi o mind control a sam probuje zastraszyc.Pigulke na to ma ,pod warunkiem ,ze mu zaplacisz.Tez jestem zdania,ze kazda wiedza ,ktora moglaby przyczynic sie do zmiany rzeczywistosci na lepsza powinna byc udostepniona za darmo,zwlaszcza ,ze czasu nie zostalo zbyt wiele.Ten pan nie cierpi niedostatku finansowego dzieki sprzedanym ksiazkom ,udzielonym wywiadom ,czy seminariom.Pierwsze moje wrazenie gdy uslyszalem jego osobe na lamach internetu bylo takie,ze nie jest szczery.Ten wywiad mnie w moim odczuciu umocnil.Druga sprawa ,czy zauwazyliscie tendencje swiata filmowego ?Pojawiaja sie juz od paru lat filmy o „obcych”,ktorzy przedstawiani sa tylko w negatywny spsob.Mam wrazenie ,ze chodzi o manipulacje naszych umyslow po to,zebysmy ,jezeli „obcy” sie pojawia,mieli do nich nieufne podejscie i zaufali rzadzacym elitom.

 22. 1 marca 2015 o 14:44
  1 marca 2015 o 15:10
  1 marca 2015 o 15:43

  O te 3 mi biegało 🙂 Dzięki 🙂

  //
  Proszę bardzo. Mówisz i masz 😀

  Voytek – [Admin]

 23. Coś było na rzeczy, nie można było znaleźć serwera.
  No Panie Zagórski, ma pan tutaj kilka kretów co pod Panem ryją swoimi ryjkami. Czasami się dziwię, że jeszcze nie zamknęli tej NTV, bo zbyt szczerze i zbyt prawdziwie.

 24. @Gregory w odróżnieniu od ciebie to ja WIEM kim jestem a te pouczenia zachowaj dla siebie i swoich towarzyszy Brauna i Michalkiewicza notabene zdziadziałych katolików 😀

  1. O to to – wreszcie się zdecydowałeś na „moją” wersję .. natura/lność a nie jakieś efekciarskie przekombinowane wygibasy .. Kucypie może nie manekinie ale na pewno konsumencie .. też zwierzątek/ryb!?

   1. Jezus jadł ryby i był Vege a chyba on najlepiej wiedział co jest co.… 😀

   2. Kucypie powołujesz się na autorytety – a jak ktoś ma potrzebę posiadania/uczepiony jest autorytetu/ów to zawsze nie za dobrze świadczy o poziomie duchowym bidulku .. niestety

 25. „”Bagnet na broń,Kiedy przyjdą podpalić dom,ten, w którym mieszkasz ?kiedy rzucą przed siebie grom kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą ty, ze snu podnosząc skroń,stań u drzwi.Bagnet na broń!Trzeba krwi!Są w ojczyźnie rachunki krzywd,obca dłoń ich też nie przekreśli,ale krwi nie odmówi nikt:wysączymy ją z piersi i z pieśni.Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb?Za tę dłoń podniesioną nad Ojczyzna -kula w łeb! bagnet na broń””” .Ten mody ochotnik postąpił identycznie pociski rozwaliły jego rodzinny Dom a On cudem ocalał !? https://www.youtube.com/watch?v=WTvc1ZgOCgo

  https://www.youtube.com/watch?v=WTvc1ZgOCgo

 26. Ja tam w te techniki używania języka nadprzestrzeni się nie pcham. Dla mnie są one nieskuteczne. Jak zastosowałem symbol nieskończoności umieszczając go nad głową podczas medytacji, to po dwóch dniach byłem jak zombie. Medytacja serca jest tym co czuję, że daje mi siłę. Można to robić na wiele sposobów, chociażby ten proponowany za darmo w formie dwupunktu. Instrukcja dostępna na youtube. Polecam serdecznie.

  1. @Darek Co to znaczy , że byłeś jak „zombie” ? Możesz to bliżej wyjaśnić ?

  2. ” to po dwóch dniach byłem jak zombie”

   – dlatego tę „technikę” tak nachalnie promują. Dla tego „zombie”.

 27. Narracja Swierdłowa jest trochę dziwna, bo on głosi co w/g niego się na tym świecie dzieje, tylko, że nie mówi dlaczego ? Nie podaje przyczyn ? Chociaż z drugiej strony, to tylko opinia, bo trzeba było by głębiej zapoznać się ze wszystkimi treściami, które głosi, aby wyrobić sobie właściwe zdanie.

  Mnie interesuje skąd Swierdłow bierze tą wiedzę jeśli chodzi np o sprawy związane z ”obcymi” cywilizacjami ich roli, ich zamiarów wobec Nas ?
  Zauważyłem już dziesiątki razy, że ludzie to tak … słuchają, słuchają, słuchają, ale jakoś nikt nie zapyta – a skąd Ty o tym wiesz ?
  Więc, kontrowersyjne jest nie to co mówi, bo każdy mówi podług siebie, lecz kontrowersyjne jest to jakie są podstawy, jakie jest źródło danej wiedzy …

  Ps. Często trafiam na uwagi wobec Janusza Zagórskiego, bo coś tam przerywa, zmienia itp …
  Powiem tak.
  Jakieś wady trzeba mieć…
  A, pozatym trzeba popatrzeć na wieloletni całokształt pracy J. Zagórskiego, a nie tylko
  na jakieś tam chwilowe (co mi się nie podoba?).

 28. A jeden gość, niejaki Jezus, robił jeszcze lepsze odkodowanie zupełnie gratis. Nawet zdaje się, że sam za to drogo zapłacił.

  No cóż, chciałoby się powiedzieć, „jakie czasy taki mesjasz”.

  1. sundayman Zanim zaczniesz wypowiadać się , na temat Jezusa -Chrystusa , to polecam Ci najpierw przeczytać książkę : ” Ramtha Jezus -Chrystus Życie Mistrza” . To nie jest wersja „kościołowa” a to czego On dokonał , było czymś naprawdę niezwykłym. Jezus pokazał potęgę Boga w Człowieku , ale ludzie nadal nie wiedzą ,o co w tym wszystkim chodziło , gdyż zostali celowo odcięci , od tej wiedzy. Jezus nie przyszedł ludzi zbawić i za nic nie zapłacił – tylko zrobił dokładnie to , co sobie zaplanował.

   1. Gaju 🙂 Mam małą prośbę, bo ja raczej nie przeczytam tamtej ksiąrzki, więc pytam Ciebie 🙂 Czy Ramtha podaje się tam lub gdziekolwiek za Jezusa? Bo ja tak sam już tytuł rozumiem i przyznam że to troszkę mnie zniesmacza. Więc pytam 🙂

    O co chodzi 🙂
    „Ramtha Jezus – Chrystus Życie Mistrza”

    A w moim rozumieniu znaczy to jak wyżej. Inaczej powinno było by być –
    „Jezus – Chrystus Życie Mistrza” autor Ramtha

   2. eNeN W tej książce , Ramtha mówi o tym , co zrobił Jezus -Chrystus / czyli Wielki Mistrz/ . Ramtha i Jezus , to zupełnie inne osoby . Wg mnie , dopóki ludzie nie dowiedzą się i nie zrozumieją , co On tak naprawdę zrobił i co chciał tym czynem , przekazać ludziom naprawdę – to będą sobie dalej śnić , swój sen .

   3. Dziękuję Gaju 🙂 Za odpowiedz.

    Ramtha jest Bardzo Majętną osobą i niezwykle popieraną uwiarygodnianą przez oficjalną naukę prawda? To na pewno daje mandat, do świadczenia w imieniu Jezusa jako choćby osoby wręcz z gruntu odmiennej w tym charakterologicznie. No i jak super to świadczy o Oficjalnym nurcie, że zrozumieli, przyjęli i krzewią dalej. No no 🙂

    Super dzięki 😛

   4. eNeN Ramtha egzystuje w innym wymiarze , więc o Jego majętności , trudno raczej rozmawiać 🙂

 29. nie jeżdze na seminaria (żadne) a odnośnie stwierdlowa: nie mam jednej opinii.
  Jednak to co piszecie krytykanci, że fakt iż dane warsztaty czy seminarium kosztuje
  i jest to dowód na to, że to ściema: jest infantylną logiką.

  Też nie rozumiem tego czepiania się NTV. Zgadza się, ze J. Zagórski jest taki jaki jest, ale jak ktoś chce lepszego wywiadu: niech taki przeprowadzi. No ludzie, przeciez to nie profesjonalna telewizja. Miejcie jakiś umiar. Jest tak szeroka oferta w internecie z tej tamatyki, ze mozna oglądać wszystko i jakąś średnią z tego dla siebie wyciągnąć…ale żadne medium nie jest „idealne”.

 30. Krzysztof pisze:A ja myślałem że ty SeJa rozsądna.
  Przepowiednie nagłaśniają ci, którzy chcą wykreować przepowiadaną przyszłość.

  Gaja pisze:@Krzysztof Zgadzam się z Tobą

  A za chwile Krzysztof pisze, tylko że na swoim blogu: Ponieważ wojna jest już w zasadzie nieunikniona, w pewnym momencie, nastąpi zerwanie smyczy i narody będą postępować wedle własnej woli.

  To jak będzie w końcu z tą wojną Krzysztofie? 😀

  1. Mężczyznom na całym świecie powinno się odebrać władzę . Bo oni tylko ” ech wojenko , wojenko ” Oni to mają we krwi . Większość mężczyzn ma tę agresje i pęd do walki po prostu we krwi . To jest właśnie ,cała tragedia tego świata.

   1. Gaja ja też się brzydzę wojną. To takie prymitywne. Rozejrzyj się jednak wkoło i zobacz, ze ludzie jej pragną, nawet nieświadomie (nawet Tu, między wierszami sączą truciznę z umysłu). Jeżeli mogę Ci coś doradzić, przeżyj raz a dobrze lęk przed wojną, wypuść go z DNA, on tam jest dziedziczony po przodkach a jak wiesz, Ziemia skąpana we krwi. Wypuść go. A potem zaufaj. I rób swoje.

   2. A bogini Kali to niby wcielenie kobiecej łagodności???
    Każdy z nas ma w sobie dzikusa, który by tylko tańczył i rwał na strzępy wszystko co mu stanie na drodze. Wiem że to właśnie wy – kobiety, macie tego dzikusa bardziej na wierzchu i trudniej jest wam go opanować, więc proszę nie praw nam, facetom moralitetów. Każda strona, żeńska i męska ma swoje specyficzne cechy, ale tylko razem, pozostając w dynamicznej równowadze, jesteśmy w stanie stworzyć coś fajnego.

   3. Iza45 Czy nie lepiej zlikwidować przyczynę ludzkich tragedii i dramatów , niż trenować wiecznie własne lęki ? Co z tego ,że przerobisz i opanujesz własny lęk , jak Ci zburzą twój dom , zniewolą i wymordują najbliższych ?

   4. Gajeczko a ktoś Ci już zburzył dom i wymordował bliskich, czy to taka projekcja lękowa? Mój Dom Jest tam gdzie Ja Jestem. Moi najbliźsi.. ciagle się uczę, ze Oni Są swoim Życiem.
    Moje doświadczenie mówi mi, ze nie można tworzyć niczego na bazie lęków, ani zamykać szeroko przed nimi oczy. One i tak są. Lepiej, żeby „pracowały” dla mnie 😉 A Ty rób co chcesz, ale takimi wizjami też kreujesz wojnę…

   5. W sensie dosłownym, Racja Gaju. 🙂

    (autocenzura)… Po co mi to!!! Odpowiedz była jedna, ty się nie martw. A przecież moje plany, nawet w razie W, to przeczekać, nawet jak mi kto lufę do głowy przyłoży, spojrzeć z miłością i się uśmiechnąć. Jak trzeba to odejść jak nie raz już. Odpowiedz brzmi, Sukno życia dawno utkano, zrobisz tak, ale czy się nie rozmyślisz? skoro i tak wstaniesz i widząc okropieństwa na innych gdzie się zaszyjesz? Nie dbając o to czego i tak stracić nie możesz.

    Chcę uniknąć wojny, zrobić wszystko by tak się nie stało, ale czy da się zmienić choć jedną pętelkę w tym suknie? Nie raz się łudziłam, i im bardziej uciekałam od zdarzeń jakie widziałam na przód by mi to pokazać, tym właśnie sama je sprawiałam, albo tylko obserwować co się dzieje mogłam. Co nie znaczy że nie należy robić swoje. To też jest wliczone i nie wiadomo co by było gdyby nie to. Ale jakie gdyby nie to? To jedno jest niewykonalne.

    Miałam tylko się zaśmiać 😉 Tak Tak!!! (mimo obrzydzenia do przemocy jakiejkolwiek) Zlikwidować, na amen. Nie chcę więcej tego oglądać, ani by Ci co krzywdzą innych ziemię deptali dłużej. Kali kochać Kali uciąć.

    Kali 🙂

   6. „przerobisz i opanujesz własny lęk , jak Ci zburzą twój dom , zniewolą i wymordują najbliższych ?
    – i to jest problem ,z zakresu PARADOKSALNYCH życia np na takiej Ziemi w tym świecie
    We Skandynawiach kobiety się zgrały i odebrały facetom władzę. Mają dokładnie po połowie w parlamencie posłów/posłanek. I normalne kraje to są
    Emanuela Gretkowska Partii Kobiet chciała to zrobić, ale szowinistyczne…$win…ki jak Najsztub bombardowali je i zniszczyli medialnie

  2. Ja zwyczajnie odróżniam „słowo objawione” w którym ktoś podpiera się autorytetem wyższej mądrości (i wielu na się na to łapie), od zwykłych umysłowych kalkulacji – które każdy może pleść i nie wymaga od nikogo aby mu wierzył. A co do wojny, widzę to tak: Ku sobie biegnie kilka spraw. Pierwsza to nadymający się balon spekulacyjnych kapitałów i kredytów bez pokrycia. Koszty związane z istnieniem tego balonu są już tak duże, że traci sens jego podtrzymywanie. Jeżeli pęknie, padnie na pyska cała gospodarka światowa, załamie się produkcja, transport, usługi.
   Druga to rosnąca świadomość internautów kto tym bałaganem rzeczywiście kręci i jakich używa metod do kręcenia. Metody te zaś są ściśle związane z NIEŚWIADOMOŚCIĄ obywateli tego jak one funkcjonują. Jeżeli wzrost świadomości ludzi będzie się podnosił jak do tej pory, w przeciągu roku, dwóch ludzie przestaną być kółkiem w maszynie i maszyna zwyczajnie się rozpadnie z podobnym do pkt1 skutkiem.
   Trzecia to program depopulacji w którym jak na blogu napisałem, to my sami mamy się zdepopulować. Identycznie jak w pkt 2. wzrost świadomości sprawi że ludzie przestaną słuchać propagandy i przestaną bać się innych narodów i już nie będą w stanie zabijać tak jakby mogli zaćmieni nienawiścią. Jednak to władcy świata póki co dzierżą śmiercionośną broń i w przypadku zagrożenia klęską są gotowi na opcję Samsona.
   Chyba wystarczy. Wszystkie te trzy sprawy dążą do załamania porządku jaki doświadczamy do tej pory. Uważam, że czeka nas czas próby. Raczej na pewno nie będzie internetu i trzeba będzie opierać się na bliskich, sąsiadach, własnej inwencji i przebojowości.

   1. Myślę że warto skoro ktoś musi jeść, zapewnić sobie nie tyle worek zapasów, bo może się zdarzyć że trzeba będzie się przemieszczać, zostawić wszystko. Więc „zapewnić” sobie na ile to możliwe, wiedzę o przetrwaniu bez sklepów, wśród band szabrowników … Jak przeżyć. Pooglądać filmy Surwiwalowe i przetrenować cokolwiek chociaż. Nie pchać się jak by co do skupisk ludzkich ani do miast.

    Nic nie wróżę, po prostu lepiej mieć niezbędną wiedzę chociaż. Na wszelki wypadek, bo ani jak, ani kiedy to się skończy i kiedy nastanie nikt nie wie. I jeśli polega na sklepach, banku i pieniądzach za jakie tylko zginąć można, albo na szabru konserw może władować się w niezłe szambo. Wystarczy trafić na bandę „kiboli” z kałachami. Za zapasy i siedzenie w jednym miejscu też można w łeb wyłapać, bo zawsze komuś się przydadzą bardziej. A jeśli macie wrogów, za poglądy, orientacje, … lepsze auto to spodziewajcie się nalotu na Wasze dobra i życie. Jak by co, nie czekajcie.

    Jest jedna zasada w takich razach. Im więcej w głowie, tym mniej na plecach. I lepiej niech inni nie widzą że macie Ekstra sprzęt, lub buty. 🙂

   2. Wyładowany Wan na ulicy to też niezła gratka, na pewno komuś się bardziej przyda i nie będzie miał skrupułów. Ktoś może nie zrozumieć że nawet chcecie oddać i odejść. Nawet nie zapyta.

   3. Kiedyś ludzie żyli bez cywilizacji, i nie głodowali ani nie marzli bardziej niż to konieczne. Warto się tego nauczyć, może nie koniecznie dla siebie, ale dla innych dobrych ludzi a mniej zdolnych, jakiegoś dziecka jakie się błąka, staruszka, kobiety jaka by sobie mogła poradzić sama gorzej. … Nie ufajcie tym co mają, bo zawsze czegoś Im brakuje. Ufajcie tym jacy chcą dać, a nie łypią co macie. Jednoczcie się i przemieszczajcie, ale w małych grupach. Nie bójcie się satelit Ich wszystko kosztuje i ogranicza pieniądz, ale nie miejcie zbędnej elektroniki ale dobrze mieć łączność CB i radyjko jakiej mądrze używać, nie iść tam gdzie wołają, wyłączać nieużywaną. Rozpoznawać teren. Nikt Was nie będzie specjalnie szukał, ani używał podczerwieni. Większość z tego to strach jaki Wam wpojono że są niezwyciężeni, skuteczni, … a jednego Binladena znaleźć nie potrafili.

    MYŚLEĆ , MYŚLEĆ i jeszcze raz MYŚLEĆ, być zawsze tam gdzie nie miało Was być. I rozważać co jeśli? Ale o ile działać to śmiało i zdecydowanie. Nic na pokaz chyba że jest to zaplanowane. Bądźcie jak duchy, jak Copperfield odwracajcie uwagę.

    Nie mówię o walce 😉 A o obronie ludzi. Życia tych jacy już dołączyli a wrogów nie szukają sami byle z kimś walczyć. Kierujcie się sercem i z miłości czerpcie siłę jeśli już musicie wyjść albo stanowczo wkroczyć.

   4. Nigdy nie wybiegajcie na wroga z okrzykiem huraaa. Niech wybiegnie jeden i ucieka, reszta nich czeka na tych jacy Za nim przybiegną. W ten sposób odwrócicie sytuacje. Tak jeden może być wart więcej niż 1000 żołnierzy „wroga” niż głupio zginąć w łabędzim śpiewie nawet raz nie trafiając. Wy decydujcie na jakim, nawet wcześniej rozpoznanym i jak lepiej przygotowanym terenie się spotkacie. Tak setka może zwyciężyć stutysięczną armię. A tysiąc milionową. Kąsając w grupach 20-30 osobowych. Tylko idiota albo samobójca staje do otwartej walki na terenie wroga tam gdzie On się spodziewa że przyjdziecie sami. Wtedy cały ich sprzęt stanie się kulą u nogi i zupełnie nieużyteczny. (im więcej w głowie, tym mniej na plecach)

    A to jak by co 😛

   5. Każdy sam odpowiada za ewentualne zrozumienie tych słów. Bo każdy normalny człowiek, nie dotknie broni jeśli to nie jest na prawdę konieczne i tylko w obronie INNYCH nie siebie ludzi i nie żadnej wpojonej nienawiści, nie za Kraj bo tak w tv stoi albo odwrotnie, nie dla żadnej ideologii, bo jeśli dotknie z powodu własnego widzimisię a nie przeciwko ludobójstwu i to jawnemu, to przykro mi, lepiej przemilczę.

   6. Dobrze piszesz. Kimś Kto musiał się z nagła odnaleźć w nowej rzeczywistości jest Tom Mason z serialu „Wrogie niebo”. Z nauczyciela musiał stać się żołnierzem z dnia na dzień. Ale dysponował sporą wiedza, którą umiał wykorzystać. Nieraz musiał podejmować trudne decyzje, ale niezależnie od okoliczności nie zatracił człowieczeństwa.

  3. Kucyp 🙂 Dycha mało piątka 😛

   A wiesz co znaczy ta przepowiednia 😛 z jaką i Gaja się zgadza ? 😉 Czyli , mamy wroga po wschodniej granicy, i po zachodniej co jest równe zmieceniu Polski z powierzchni ziemi. Podczas gdy zupełnie nie o szukanie wrogów tu chodzi. Gdzie pewne jest, że Zachód i USA nas zbrojąc ale wiz nie znosząc, chce nas uczynić wrogami, tylko i wyłącznie dla własnych interesów, co na pewno się dobrze nie skończy i nie są to żadne przepowiednie. Jak powiedział Krzysiek, są po jednych PIENIĄDZACH i to jest Wróg ludzkości. Nie interesuje mnie ani Putin, ani Merkel, ani też Obama, nikt wieczny nie jest. Trzeba patrzeć szerzej i jestem Pewna że Krzysiek jeśli tylko to dobrze Rozsądzi dostrzeże, że nie musi być „Im gorzej tym lepiej” choć naiwna też nie jestem. Ale wiem, że już byli byśmy mięsem Armatnim gdyby nie taka pisanina ludzi nierozsądnych 😉

   Nie bądźmy jak kubek z uchem którego jedynym powołaniem jest odpowiednio ucho obrócić. Nie dajmy też napełnić naszej przestrzeni treścią jaka ani nam Ani światu nie służy. A bądźmy przykładem dla naśladowania i Zadziwienia Całego Świata. Do nas należy tylko jeden wybór, jako Ludzi, jaka będzie musiała być z naszych decyzji cena i tak nieuniknionej Chwały.

   I to nie są żadne przepowiednie, żeby śmieszniej było 😛 Choć formalnie rzecz ujmując, jeśli ktoś mówi jak będzie na przód, to prze-powiada 😉 To jednak właśnie jest rozsądek.

   1. Elementarka 🙂
    ( z Kronik Ridicka http://www.cda.pl/video/92655a1/Kroniki-Riddicka-online-2004-Lektor-PL-HD )

    Prawdziwa przepowiednia, opiera się na wcześniejszym przeżyciu zdarzeń, gdzie nie ma mowy o jakichkolwiek alternatywach a każdy włos na głowie już się zdarzył. Na to jednak ludzka zawiść, ego, małostkowość i mojsze oraz mowy nie ma zaufanie nie pozwala. To nie ma sensu, skoro za wiele danych by ktokolwiek zdołał przyswoić, przetrwać i syntezować w wszystkich aspektach i punktach widzenia. To z uwagi na względność czasu. Musieli byście też odrzucić niezrozumienie rzeczy, własna Pychę. Zakrzyknąć Alleluja (po polsku i jakimkolwiek) radośnie na wieść o posłańcu. A nie jak napisał Chciana Prawda również po sobie by patrzeć kogo tylko z nożem w plecach wykopać z kolaski. Tym prędzej tych na jakich tle wypadacie słabiej. To też prawda. Prawda o Infekcji przez jaką miast powstać, rwiecie sukno między siebie. Mówiąc niemożliwe …

   2. Jeden Duch, Jedno Źródło, Jedna Moc i jedna Chwała.

    Wszystko inne to pozory, wyraz Waszej Woli i tego czemu wiarę dajecie. Mówicie nie kreuj, a co kreujecie? Błaganie o reset, jedynie w upadku widząc nadzieję. Tu Gaja ma rację, jednak niechybnie zginie jeśli zaufa jedynie ludzkiej kreacji. Jeśli zamilkną Trzpiony pokoju. A jeśli nie, bo taka będzie wola Stwórcy, to sama sobie jako jedyna życie odbierze. Trzeba wychodzić na przeciw, ując za dłoń Brata i Siostrę i odrzucić wszystko co temu mówi Nie! Nie wyrywać chwasta, ale przesadzić Go obok jak na Raku wyhodować zdrową tkankę. Owszem można obalić władzę, po to by jedynie ubrać Ich garnitury. To Wasz świat. 🙂

   3. SeJa, facet kombinuje linearnie. Trudno nam odrzucić logikę i iść w zaparte tam, gdzie nie ma prawa się coś wydarzyć.
    Z drugiej strony, kto rozsądzi co służy światu? Kto uzna że takim właśnie przykładem winniśmy świecić?
    Jedyna droga to mocne kopanie w swoim sercu – aż do źródła. Każdy się wtedy dowie o swoim przeznaczeniu.
    Czas na kopanie sprzyjający – łatwo się odkrywa, tylko dajmy sobie kilka dobrych uczuć.

   4. No tak Krzychu 🙂

    Ktoś by się przydał jak tu już wielu wspominało, choćby ktokolwiek, niechby jaki hohoł, kukła, android nawet, ktokolwiek kto choćby myśli że wie co jest dobre 😉 No ale cóż, jak mówisz. Choćby i Anioł z nieba, sam nic nie wskóra a w dodatku wyszło by na to jeśli by nawet i mógł, że wbrew i tyranią wręcz, skoro jest jak jest (tak to skończę bo chcę się zgodzić a wychodzi lepiej dłużej nie ciągnąć tego wpisu 😉 ) Skoro nie wszyscy to nikt, jak by pokombinować z tym „twierdzeniem” można by uznać że w pewnym sensie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego byle nie w przepaść 😛 (ciach)

    Ja już tak mam, nie lubię tego. Wystarczy że palce do klawki przyłożę i nic nie poradzę, dzieje się mimo woli nawet. Zdania same się konstruują, dosłownie mogę jedynie obserwować i się sama nie mniej dziwić i se planować nawet co napiszę błahaha. Przekichane 😉 W końcu przecież wiem, że to ma sens, że dzieje się, zmienia, nie chce tak dramatyzować, też myślę że, nie trzeba. Więc mogę sobie myśleć 😀 Tylko palców do kalwki nie przykładać 😀 😀 😀

  4. Ważą się losy Teraz. Jak to w Matriksie na jednej szali siedzą white illuminati na drugiej black illuminati. Każdy z nas jest illuminati i dokłada swoją cegiełkę do odpowiedniej szali. Teraz okaże się czy przyjaciel wyciągnie ci poduszkę spod głowy a wróg uratuje życie. Ci, którzy liczą, ze pragnąc rozpierduchy, zagłady czy czegoś tam w imię „Lepszego Świata” ostro się przeliczą… jak to w krainie paradoksów… Wyjdź poza Matriks i spójrz jak niektórzy przebierają nóżkami…do tego są powołani.. siebie nie przeskoczą… takie odbierają „przekazy”..

   1. No 🙂 Jak Masłowska z Wojny Polsko Ruskiej. Ustawia na szachownicy swoich warcabów … 😉 😀

 31. Gregory pisze:Odpowiedz(cie) na banalnie proste pytanie.
  Skąd Swierdlow ma wziąć na bilet lotniczy żeby przylecieć i dać Ci to za darmo?

  Proszę bardzo nie jaki Olek Doba przepłynął kajakiem Atlantyk,dlaczego serdelow miałby być gorszy a przy okazji pokazał by swoją siłę Duchową.

  ,,Lepiej żyć jeden dzień jako tygrys, niż sto dni jako owca”
  Aleksander Doba
  —————————
  ————————–

 32. Dlaczego Pani Namro ma na sobie bluze firmy Geuss, jeśli wiadomo wszem i wobec że to sztandarowa firma jedna z całej palety firm kontrolowanych przez Iluminaich.. tak jak cała branża pseudomody ???

  //
  A co, może miała worek pokutny założyć ???

  Voytek -[Admin]

 33. 🙂
  „Litery alfabetu głagolicowego są rysunkami przedstawiającymi konkretne znaczenia i złożenia tych liter dają słowa składające się właśnie z tych pojedynczych znaczeń. Te znaczenia mają sens jedynie po słowiańsku, co jest dowodem na to, że to język słowiański jest językiem pierwotnym. Tak samo kształt liter głagolicowych jest źródłem dla liter greckich, łacińskich, hebrajskich, arabskich i wielu wielu innych.” 😀 http://wspanialarzeczpospolita.pl/?wref=bif
  🙂 http://www.youtube.com/watch?v=wExcRcQaC4w

  1. No i masz Ci Babo Placek 😛 Świetne. To wielu ludzi doszło do tego, oburzało się na zafałszowane pochodzenie słów i ich prawdziwe znaczenie choćby właśnie w Wikipedia, słownikach … Jak by nie patrzał i gdzie się nie przyjrzał, wychodzi na jedno. Słowianie to Matka Cywilizacji.

   Atlantka 🙂

 34. Nic nowego nie powiedział to wszystko można przeczytać np. w Biblii jeżeli ktoś zna klucz i wie jak powiązać różne księgi. Obcy są od samego początku tutaj w tym świecie materialnym są z nami. Natomiast my ludzie jesteśmy tylko narzędziem ich egzystencji. Wszystko co się dzieje z nami jest z góry zaprogramowane. To co robimy i to co śnimy jest to narzucone przez nich. Odpowiedz dał Jezus w rozmowie z Piłatem, że władze nie otrzymuje się od siebie lecz jest dawana od innych istot. Nie zależy im czy umieramy czy się radujemy. Zagrożeniem jest dla nich każdy który się przebudzi z tej niewoli i odkryje że wszystko to fikcja. Wojny i okropności które oni wprowadzają dodają im energii i zapewniają że dane duchy powtórnie się narodzą. To miał na myśli Jezus o wąskiej bramie i krętej drodze. Ta sama Biblia przedstawia, że ogniste strzały
  spalą wielką nierządnicę odzianą w bogactwo która rozdaję krajom pieniądz / dolary /, rozrywkę / filmy itp./ Nierządnica ta jak podaje Biblia będzie mogła przebywać na okręgu ziemi. Takim krajem obecnie jest tylko USA i Rosją ale ta druga nie rozdaje bogactwa. Wykonawcami mają być zamieszkujące dzisiejsze tereny Chin i Rosji będą jednomyślni. Wojny z Ukrainy nie będzie wojska pojadą na Bliski Wschód. Państwo Islamskie miało powstać dzięki nim, jest narzędziem do zagłady Europy i Izraela. Szukamy ich a oni okażą się na okręgu Ziemi jak mówi Biblia aby spalić całą Ziemię. Wszystkie przypowieści Jezusa mówią o tym że zejdą aniołowie zbiorą pszenicę a resztę spalą. To co jest zawarte w tych księgach wprawia w przerażenie ile będzie zgładzonych istot. Ale jest światełko dla ludzi, będziemy nową rasą zmiennokształtnych. Jak powiedział Jezus będziemy dawcami życia w królestwie niebios nie nieba lecz niebios. Będziemy przemierzać nowe wymiary. To już bardzo blisko lecz najpierw czeka nas rzeż

  1. Aliens666 Czy nie uważasz ,że Biblia , mogła być też zmanipulowana , dla interesów pewnych „stron ” ? Dlaczego ślepo temu wierzysz , zamiast kreować własną rzeczywistość Dlaczego nie żyjesz swoim własnym życiem , zamiast realizować posłusznie to , co jest w niej zapisane ?

   1. Może i zmanipulowana ale można z tych ksiąg nie mówię że każdy odkryć zdumiewające rzeczy. To co teraz mamy np. Państwo Islamskie już dawno kilka lat temu pisałem w komentarzach na YouTube podpisane krzysiekcezar że taki coś powstanie. Przybycie statków miast na okręg Ziemi i zniszczenie ludzkości to jest też tam. Jestem zdania że Swedlow też zna ten klucz gdyż to co mówi jest zawartością tych ksiąg. Wszyscy widzą to jako książkę i o to im chodziło. Nikt nie opublikował rozszyfrowania tej księgi gdyż ludzkość nie dorosła jeszcze do tego. Upadły by religie i wszystko to co znamy nie było by sensu życia

   2. @Aliens666 Wzrastanie w spokoju , miłości i wzajemnym zrozumieniu – oto jest sens życia. Wystarczy jednak ,że ludzie uwierzą przepowiedniom i można ten spokój , przy ich własnym udziale, całkowicie zniszczyć . Są to tzw „samospełniające się ” przepowiednie.

 35. Wszyscy z rozmowcow oprocz Swerdlowa maja sexual programming cos w rodzaju SEX SLAVE PROGRAMMING swojego wewnetrznego master do swojego jakiegos dirty ukrytego component . Nie jest to monarch programming ale jest to cos co decyduje w duzej mierze sexualnoscia rozmowcow i tego , ze sa ofiarami albo opresorami w dwoch kierunkach zalezy oczywiscie od osoby i jej dziecinstwa . ha ha ha . czyzby prowadzenie takich programow bylo rajcowaniem ludzi .Ja lubie moralnie czyte programy tak mam od dziecinstwa :):)

 36. Tomasz Wierzbowski pisze:
  2 marca 2015 o 15:57
  Dlaczego Pani Namro ma na sobie bluze firmy Geuss, jeśli wiadomo wszem i wobec że to sztandarowa firma jedna z całej palety firm kontrolowanych przez Iluminaich.. tak jak cała branża pseudomody ???

  //
  A co, może miała worek pokutny założyć ???

  Voytek -[Admin]
  Odpowiedz
  pewnie chodzi o to , że to jak promować wegetarianizm i jednocześnie obiadać sie smacznie kotletem schabowym…

  //
  Ale Serdelow nie promuje wege tylko schabowego. Cały czas powtarza, że dużo Polaków to anemicy bo są wege 😉

  Voytek – [Admin]

  1. „Cały czas powtarza, że dużo Polaków to anemicy bo są wege” – to widać, jakie ma pojęcie o Polakach. Z innymi rzeczami jest podobnie. 😀 Dalej patrzcie w niego jak w obrazek, powodzenia… 😛

   1. Poczekałam , poczytałam….. szczerze mówiąc nie znalazłam zauważenia największej istotności, która wypłynęła jako informacja w oficjalnym wystąpieniu Stewarda Swedlowa.

    Jest nią jego stwierdzenie (z którym absolutnie się zgadzam) , że Polska jest w obecnych czasach najistotniejszym miejscem na ziemi, a Polacy najważniejszymi LUDŹMI!

    Dlaczego?
    Steward wymienił 3 elementy, czas, miejsce i osoby…

    1. Czas … od wiosny czyli przełom 13 /22 marca 2015 do jesieni , przełom 13/22 września 2015… finał energetycznych wydarzeń.

    2. Miejsce…. Europa środkowo , wschodnia, POLSKA, ze względu na lokalizację najbardziej istotnych punktów energetycznych na ziemi ( oprócz Francja Cergy , Paryż i Rennes le Chateau) , które wyznacza układ planet i gwiazd działających najbardziej intensywnie energetycznie na te miejsca w czasie od marca do września.
    Co powoduje dzięki tej energii otworzenie się wrót między wymiarowych w naszej galaktyce , oraz dzięki temu zdarzeniu praktyczną władzę nad ziemia, Ludźmi i galaktyką tych , którzy dokonają tego otwarcia. Bowiem jest to również aktywowanie wszystkich połączeń kosmicznych ziemia i inne wymiary!
    Stąd ta cała walka o dominację lub zablokowanie ewolucji.

    Zatem POLSKA z tego powodu to niezmiernie łakomy kąsek, o który toczy się walka między „Nową Rosją”,USA z jej „zjednoczonymi stanami UE” i „IV Rzeszą”. To są zakulisowi gracze …. ale nieświadomi iż sami są pionkami w grze pozorów , która toczy się między biorobotami, a LUDZKOŚCIĄ!

    Dochodzimy do 3 elementu… osoba, czyli DNA.

    3.OSOBA ….. najważniejszy element gry,jest CZŁOWIEK ze swoim unikalnym DNA, którego nie posiadają bioroboty . A, jest on JEDYNYM warunkiem możliwości zmian na ziemi , powoduje dzięki swojemu DNA podniesienie wibracji oraz przekroczenie wymiaru, za pomocą uaktywnienia uczuciowych wzorców myślenia.

    Czyli MYŚLENIE I ODCZUWANIE MĄDROŚCIĄ SERCA JEST KODEM I KLUCZEM WSZYSTKICH ZMIAN!

    Tylko CZŁOWIEK ŻYJĄCY NA ZIEMI , POSIADAJĄCY ISKRĘ ŻYCIA / OGIEŃ ŻYCIA W SERCU MA MOŻLIWOŚCI WPŁYWU NA CAŁY SYSTEM ŻYCIA W GALAKTYCE I KOSMOSIE.

    Polacy, albo większość LUDZI wywodzących się z naszej linii rodowej ma to unikalne pełne DNA zarowno w linii matki jak i ojca. Że względu na nie jak i działanie energii miejsca ( lokalizacja Polski) mamy tą unikalną jedyną ,możliwość stania się ogniem zmian , który obejmie sobą całą ziemię.

    Wszystkie zdarzenia rozegrają się w bardzo krótkim czasie , zaskoczą wszystkich, którzy usiłowali je przewidzieć, zablokować , uniemożliwić … nic z tego , zaistnieją.

    Nasze najsilniejsze DNA na ziemi doskonale poradzi sobie z napływającą energią , „zacumuje ją w jądrze ziemi, by każda wcielona Iskra Życia/ CZŁOWIEK mogła ją otrzymać i dzięki niej dokonać swojej transcendencji. Bo tak zaistnieją wszystkie zmiany energetyczne, zarówno w naszych ciałach fizycznych jaki i materii planety.

    Zaistniały już bardzo intensywne zmiany w niektórych częściach układu słonecznego, one już maja wpływ na upadek dotychczasowego systemu władzy na ziemi. Ten proces jest w toku nieodwracalnym.

    Wyjaśnię jeszcze tylko jak działa i na niczym polega cały proces kontroli umysłu i zdalne sterowanie LUDŹMI, oraz wywoływanie w nich zmian energetycznych i fizycznych, wielkiego cierpienia.

    Jak to jest stworzone i jak działa?

    To nie jest tak iż każdy CZŁOWIEK ma swojego osobistego programistę i operatora, który nim zarządza! Nie, nie wystarczyło by im ludzi do kontrolowania nas.
    Oni skupiają się na wyjątkowych jednostkach ale globalnie działają przez nasze DNA.

    To jest bardziej proste i globalne, polega na znalezieniu dostępu do wzorca Matrycy DNA i RNa PRAMATKI WSZYSTKICH ŻYĆ którego Matryca Życia dla III wymiaru jest w najwyższym poziomie Astralu.

    Wszystkie fizyczne linie DNA na ziemi są bezpośrednio z nią połączone przez pole morfogenetyczne!
    Zatem wystarczyło odnaleźć na ziemi postać , która niesie w sobie ten najbardziej czysty kod i jest jego strażnikiem, pobrać w jakiś podstępny sposób próbkę jej DNA by stworzyć z niego „laleczkę voodoo”.
    Oczywiście to nie jest materialna lalka, tylko najbardziej dokładna kopia łańcucha DNA !
    Następnie wystarczyły precyzyjne energetyczne strzały w wybrane punkty na merydianach , które mają połączenia i bezpośredni wpływ na organy fizyczne i ciała subtelne.

    Blokowanie przepływu energii, odwracanie kierunku jej przepływu oraz wyciąganie jej z organizmu powoduje choroby, niemoc i śmierć CZŁOWIEKA.

    Wystarczyło zatem zadziałać na Matrycę Matkę ( tak szacowny Panie Tadeuszu….. MATKĘ .. a nie Ojca!) , a skutki były przenoszone na wszystkie połączone z nią liniami życia „dzieci” , czyli wszystkie wcielone Iskry Życia / LUDZI posiadających jej DNA i RNa.
    Proste? Bardzo proste oraz łatwe w sterowaniu na odległość , ale…. zawsze jest ALE! Nie tak łatwo jest zniszczyć KOD ŻYCIA , bo ma on zabezpieczenia i moc energetyczną ponad astralną! Do tych wartości NIKT , ale to NIKT nie ma dostępu i nigdy miał nie będzie!

    Zatem wedle przysłowia.. „co nas nie zabiło, to nas wzmocni”….. 🙂

    Te wszystkie ataki energetyczne mają już coraz bardziej słabe efekty oddziaływaniu i odczuwaniu u LUDZI, bo nie mają już zasięgu działania na Matrycę Życia, a tym samym globalnego na Ludzkie DNA.
    I znowu nam się udało!

    Od wiosny będą się rozwirowywały wszystkie nasze Polskie czakramy i wiry na maksa, latem osiągną pełnię mocy, do jesieni zakończą się niezbędne procesy energetycznych zmian ważne dla całej ziemi.

    Nie udało się zablokować Europy i przekierować jej energii na półkulę południową, by aktywować czakramy Ameryk, na szczęście!
    Nie udało się odebrać nam wiedzy o nas i o rozmieszczeniu wirów/ czakramów w Polsce! Nie udało się zablokować ich aktywacji we właściwym czasie! Nie udało się przejąć całkowitej kontroli nad systemem życia i zdrowia LUDZI z Iskrą Życia i pierwotnym DNA!
    Nie uda się wywołać ŻADNEJ GLOBALNEJ WOJNY! nie uda się już zablokować naszej świadomości, ni mądrości, oraz wspólnego dążenia do osiągnięcia ewolucji!
    Nie uda się już jątrzenie między LUDŹMI oraz siania nienawiści do różnych nacji i grup etnicznych, oraz pogrywania nimi między nami!
    LUDZIE dążą do spokoju i pokoju, do dobra i radości życia, przestali być zastraszonymi marionetkami, odzyskali wiarę w siebie i moc.

    Mamy już WIEDZĘ , znamy czas , miejsce i naszą MOC…… użyjemy tych argumentów dla wspólnego dobra!

    Kiara.

   2. Skoro już wiemy dlaczego TERAZ , POLSKA i POLACY….. 🙂 to skupmy się sami na sobie na własnym wnętrzu , nie czekajmy ,że ktoś przyjedzie z daleka i coś nam da…. zrobi….. zapłacimy i wówczas staniemy się „złotymi cudeńkami”…… 🙂 , bo to totalna bzdura! Nikt z niczego nas nie wyzwoli …. oczyści, zdeprogramuje…. musimy wszystko zrobić sami!

    NIE. NIE…! Ci ludzie pojawiają się żeby wziąć od nas ( kasę/nasza energię, informację , przeczytaną z naszych pól energetycznych i naszą wiarę w swoją moc), to paskudna gra systemu , który resztkami sił stara się zablokować zachodzące zmiany w nas i na naszych terenach!

    Zawsze są dwa sposoby , ktorych usilują użyć walczące między sobą OPCJE o nas i nasze tereny;

    1. to , zniszczyć LUDZI, zniszczyć wiedzę , zablokować proces i wszystkie informacje, cofnąć ewolucję.

    2. przejąć świadomość LUDZI, przejąc naszą moc, przejąc wszystkie tereny na ktorych rozgrywają się zdarzenia, zmienić informacje na fałszywe, zablokować ewolucję , przekierować energię dla swojej korzyści.

    Nie udało się ani jedno, ani drugie , proces jest w toku, wszystkie energetyczne aktywacje na Ziemi odbywają się zgodnie z czasem i swoimi kosmicznymi inicjacjami.

    Może dojść do krótkiego „spięcia…. ” powinniśmy być zawsze przygotowani na około 2 tygodniowe trudności w różnych dystrybucjach wielkich sieci handlowych i zabezpieczyć siebie, dzieci i zwierzęta. Do tego MOŻE dojść ale nie jest 100% pewne że dojdzie.
    Zamieszanie tego typu jest zależne od reakcji i wymuszań dotychczasowego systemu, który może usiłować do ostatniej chwili robić nam utrudnienia, ponieważ wie, jest całkowicie świadom , że przestanie istnieć.

    Kiara.

 37. eNeN pisze: Dziękuję Gaju 🙂 Za odpowiedz.

  Ramtha jest Bardzo Majętną osobą i niezwykle popieraną uwiarygodnianą przez oficjalną naukę prawda?

  Nie tylko Ramtha ale wszyscy zajmujący się tak zwaną duchowością i rzekomo jakimś rozwojem.Wszystko bez wyjątku wychodzące ze usa to ściema duchowa dla naiwnych i szybki łatwy zarobek dla tych drugich.

  Dlaczego my Słowianie mając tyle do przekazania robimy to w całkiem inny sposób?.
  Bez zarobku,profitu i wykorzystywania tu dzież pasożytowania.
  A może właśnie my jesteśmy prawdziwym zagrożeniem dla pieniądza i możnych tego świata i dlatego pociskają nam różne bzdury ,abyśmy się nigdy nie dowiedzieli kim my naprawdę jesteśmy.Religie najwyraźniej im nie wystarczą wiec tworzą nowy paradygmat, notabene również oparty na pieniądzu.Czyli róbta co chceta a i tak mamy was w swoich łapach.

  1. eNeN , Kucyp Przestańcie się wreszcie interesować tym , kto jakie pieniądze ma, kto jakie pieniądze zarabia – tylko twórzcie swój własny piękny świat , pełen radości , szczęścia i obfitości . Przestańcie wreszcie narzekać na wszystko i wszystkich . Niech każdy też ,korzysta z takiej wiedzy , z jaką aktualnie rezonuje , albo odrzuci wszystko i poszukuje poprzez samego siebie.

   1. A nie przyszło Ci do głowy że są tacy jacy niczego nie poszukują, skoro nie zgubili 😉 Nie potrzebują też pośredników od pośredników. I po co Gaja zaczynasz, ja się tylko zapytałam Ciebie o pewną kwestię, ale musiałaś dołożyć wstawkę ideologiczno nauczającą mnie, sorry oplułam monitor i to na prawdę. Wiem że nie mnie chcesz złowić, ale po prostu zapytałam, a Ty wciąż masz nadzieję, I co myślisz? Że jakaś dziwna osoba 20 lat temu opublikowała że jest Lemurianinem to dla mnie jest jakieś WOW? Na co drugim bazarze jak świat światem tego pełno. Czytać nie potrafisz? To tak jak by do Prometeusza na przykład przyszła jakaś osoba i wyjechała że należy jej się pokłon bo ta 20 lat temu coś tam nabredziła choćby. Sorry bo znów monitor opluje. A Ty czuj się wyróżniona 🙂

    Proste pytanie, prosta odpowiedz i na tym było poprzestać. A nie później grać skrzywdzoną.

    Ps. Jezus nie był Wege.

   2. eNeN Tak to prawda – tak jak wcześniej napisałam , czuję się naprawdę wyróżniona .Tobie i Qcypowi Ramtha nie odpowiada , bo mówi o Jezusie , a to jest dla Was oczywiście , temat tabu . Mówi też zresztą o innych duchowych mistrzach .

   3. eNeN: „Ps. Jezus nie był Wege.”
    *
    P.S. hmm ..
    a @Kucyp twierdzi że : „Jezus jadł ryby i był Vege” :))))))))))

  2. Kucyp Dla mnie jest bez znaczenia , kto wiedzę przekazuje , czy ze Wschodu , czy z Zachodu , czy z Północy czy z Południa aby w moim pojęciu , mówił mądrze.Przypominam ci też , że Ramtha to Lemurianin i czuję się wyróżniona , że mogłam się zbliżyć , do tej wiedzy .

   1. A ja ci przypominam że Lemuria Mu 30.ooo lat temu to okres najwyższej świetności Cywilizacji jaka kiedykolwiek istniała na Ziemi i wobec tego faktu historycznego PRZEKAZ Ramthy jest nie spójny,to tyle.Reszta w tej książce to ściąga z innych wierzeń,systemów, wymiarów, bądź samego bezpośredniego doświadczenia.Na Mu nie istniał pieniądz, dlaczego więc Knight bierze kasę.,To jest czyste zakłamanie.Prawda to rzeczywistość bez pieniędzy i pośredników w tym boskich hihihihihihihi 🙂

   2. Kucyp A ten pieniążki tylko liczy i liczy . Jakby cię one nie nie obchodziły to byś na ich temat w ogóle nie zabierał głosu 🙂 Prawdą natomiast -jest tylko to , jakiej interpretacji dokonuje nasza świadomość , przez naszą percepcję i koniec tematu .

   3. @Kucyp Czy tzw kasa jest ,czy jej nie ma , to zawsze jest jakaś wymiana dóbr 🙂 Nie bądż więc śmieszny i nie licz na to ,że jak kasy nie będzie , to nie będzie wymiany miedzy ludżmi i wszystko dostaniesz od nich za darmo 🙂

  3. eNeN Nauka chciała wszelkimi sposobami ,podważyć wiedzę Ramthy , gdyż zburzyła ona , stare schematy myślenia . Tak więc , nie insynuuj , że nauka , bez problemu ją akceptuje. Nauka nie ma jednak wyjścia i musi się z tym pogodzić , że wiedza Ramthy , przekazana 20 lat temu , dopiero teraz , po wielu latach , jest potwierdzana przez obecną naukę.

   1. Jeszcze się ta Ramtha zdziwi. Kto i po szepcze do uszka. A ta nauka, tyle wie co i Ty, tyle że byli zawsze tak zwanymi Ateistami więc pasowało Im to. A znasz bajkę o Tymitunie? Więc Ty mi tu nie opowiadaj. 😉

   2. @Gaja tam gdzie są pieniądze tam jest fałsz.
    Brak pieniądza to wielkie szczęście i miłość bezwarunkowa.Wyższa Jaźń nie filtruje informacji materialnych I DOŚWIADCZEŃ Z NIM ZWIĄZANYCH ,WIBRACJE ELEKTRONÓW SĄ NICZYM OŁÓW TO ŚMIECIOWA INFORMACJA .Reasumując
    CZŁOWIEK który dąży tylko do wzbogacania się materialnie marnuje swoje życie, ponieważ jedynie może wzbogacić się Duchowo.
    A wiec każdy mistrz który pobiera opłaty jest fałszywy.

   3. @Qcyp Oczywiście możemy się tak naprawdę ,tylko wzbogacić duchowo. Jesteśmy jednak w 3D i pieniądz tutaj ,gra pewną rolę. Dopóki jest jedynie środkiem a nie celem samym w sobie , dotąd można go wg mnie tolerować.

  4. eNeN Już wcześniej Ci napisałam ,że Ramtha przebywa w innym wymiarze , więc o jego majętności , trudno tutaj rozprawiać 😉 🙂 🙂

  5. @Kucyp To napisz i wydaj książkę za darmo , a potem ją jeszcze rozprowadz za darmo , po swiecie . Ty oczywiście , nie pobierasz pieniędzy za swoje tłumaczenia To świetnie ,że nie jesteś fałszywy, jak to określiłeś – bo pieniądze to fałsz 🙂 🙂 🙂

   1. Jeżeli ktoś myśli,że Swierdłowa nie jest stać na wydanie książki i rozprowadzenie jej w gratisie,ten jest głupcem.Wielu tu piszących jest stać.Swierdłow jest z innej gliny-takiej kleistej-Janusz się do niej przykleja.Koncepcja dobra-wykonanie mierne,a dlaczego?-bo się nie zrozumiało.Swierdłow-jak sprzedać 50 procent taniej niż się kupiło i nie stracić?Umiesz świat materialny rozwijać?

   2. @Sylwester Polak Dawaj, dawaj , darmo dawaj – czyli roszczeniowe podejście do życia – to chyba nie najwłaściwszy sposób , na egzystencję , w naszej płaszczyżnie istnienia. Chociaż niektórzy tak się przyzwyczaili, że inaczej nie potrafią żyć . Oczywiście – jest to piękne , jeżeli ktoś bez oczekiwania jakiegokolwiek rewanżu / chociażby finansowego /dzieli się swoją wiedzą .

 38. Wiktoria pisze:Kucypie powołujesz się na autorytety – a jak ktoś ma potrzebę posiadania/uczepiony jest autorytetu/ów to zawsze nie za dobrze świadczy o poziomie duchowym bidulku .. niestety

  Czyżby, dobrze że nie jem ludzi tak jak twoi autoryteci Aztekowie i nie oddaje części bałwanom.Czy kiedykolwiek zastanowiłaś się kto jest twoim wzorem do naśladowania?

  1. Kucyp: Czyżby, dobrze że nie jem ludzi tak jak twoi autoryteci Aztekowie i nie oddaje części bałwanom.Czy kiedykolwiek zastanowiłaś się kto jest twoim wzorem do naśladowania?

   A ten znowu od czapy na odwyrtkę !
   Wszak z palca chyba wyssałeś to że Aztekowie to moi autoryteci !
   Więc pudło panie insynuatorze !

   I po tym co piszesz widać/domniemuje że nie zastanawiałeś się nigdy .. że nie ważne KTO coś tworzy/przekazuje ale CO ktoś tworzy/przekazuje więc wzorem do naśladowania nie powinien być KTOŚ ale to COŚ/co on tworzy/przekazuje – więc jeszcze raz jak dziecku: nie ktoś ma być wzorem do naśladowania/autorytetem wszak „PRAWDA AUTORYTETEM JEST A NIE AUTORYTET PRAWDĄ” – no to może się kiedykolwiek dogłębnie zastanów nad ty Kucypuniuniu !!!

  2. Ciekawe moze to tlumacz byl tune do universe a nie Rhamta jak tak Gaje zaltwila jedna pozycja ksiazkowa na cale zycie 🙂
   To tutaj jest jeszcze Rhamta walkowana ,? Quantowa w dzwonach ,Quantowa jest ale Quantum nie widzi , ciekawa sprawa . Quantum to faktycznie atomowa energia i jej zasluga a nie jakies 3D gadanie i to po angielsku . Nawet nie mantrowo i izotopowo tylko slowem zniweczonym klamstwem namaszczone czarujace zdania .

   1. Jak można w ogóle , zabierać głos na temat czegoś , czego się wcale nie czytało ? A już o jakimkolwiek zrozumieniu tematu , nie może być nawet , najmniejszej mowy .

   2. @Kalina Jak się komuś zarzuca kłamstwo, to trzeba to zarzucane kłamstwo -najpierw udowodnić . Nikt tak jak J.Z Knight , nie był badany , przy użyciu najnowszych metod naukowych i to przez ponad rok . Jednak nie zarzucono Jej kłamstwa . Skoro Kalino , Jej to zarzucasz – to udowodnij nam wszystkim ,że Ona kłamie . Rzucanie na kogoś fałszywych oskarżeń , zasługuje na najwyższe potępienie.

   3. Sam chanelling juz jest klamstwem bo sie nie jest soba :)A jak sie nie jest soba sie jest kims innym a wogole sie nie jest sie kims innym tak naprawde bo wyglada na to , ze sie jest soba a tak naprawde nie jest sie soba . Wiec co tutaj jest zgrane ?:) kim sie wiec jest ? Caly swiat rzadzony jest bo ktos slucha kogos innego . Nikt nie jest soba . Daltego wiele problemow sie rodzi w koncepcjach ludzkiego mind . Jeden jest kims innym niz soba do naprawiania swiata , drugi jest kims innym niz soba do psucia swiata .
    Wystrczy to zrozumiec i pojsc wlasna droga 🙂

   4. @Kalina Każdy ma własną ścieżkę ewolucyjną i narzucanie innym swojej /jedynie słusznej/drogi , oraz krytykowanie cudzej drogi , jest naprawdę bardzo nieetyczne . Każdy powinien iść w tym kierunku , z którym aktualnie rezonuje.

 39. Kochani, napiszcie o roli MERKAB rozmieszczanych w całej Polsce, tworzących jakąś sieć ochronną, Bramy Światów itd. Co to takiego ?

  1. Bezprym pisze:
   4 marca 2015 o 14:36

   Kochani, napiszcie o roli MERKAB rozmieszczanych w całej Polsce, tworzących jakąś sieć ochronną, Bramy Światów itd. Co to takiego ?
   ********

   Druciane i inne MERKABY porozstawiane tu i tam….. ( większość ludzi tak naprawdę nie wie dlaczego) mają służyć dawnym atlantyckim układom stworzenia sieci energetycznej na ziemi blokującej naturalny układ ley lines ( światłowodów ziemi) miały być połączone z nie znanymi Ludziom aktywnymi jeszcze czasowo piramidami żeby przejąć energię naturalnej sieci planetarnej i ją osłabić w trakcie podniesienia ziemi.

   Ten układ też nie zadziałał, starzy atlantydzcy mistrzowie, którzy już raz doprowadzili do tragedii na ziemi , pomimo rozsiania swoich zwolenników oznaczonych pierścieniami Atlantów nie stworzyli odpowiedniej ilości połączeń energetycznych , nie uzyskali niezbędnej mocy.

   MY LUDZIE jesteśmy MER KA BA uruchamiamy siebie sami gdy uzyskujemy właściwą moc energetyczną. Promieniowanie kształtu drucianej konstrukcji chwilowo może być korzystne dla ludzi słabszych.
   Ale nigdy nie jest silniejsze od naszej mocy, bo każda rzecz materialna ZAWSZE jest słabsza od żywej energii Życia, którą jest CZŁOWIEK.

   Oczywiście chodziło im o zablokowanie naszej naturalnej aktywności wszystkich wirów ziemi z których płynęła energia ley lines do innych na całej ziemi.

   Kiara.

   1. Bardzo dziękuję za to wyjaśnienie. O to mi właśnie chodziło. Jeszcze raz -dzięki !

  2. Negatywna,

   w zamierzeniu mają pełnić podobną rolę co „siatki krystaliczne” czyli być WIELKIM HAMULCEM i filtrem dla podnoszących się wibracji miejsca gdzie są bo każdorazowa medytacja, by dała efekt, musi się przebijać poprzez „wibracyjność” merkab niszczacych i zaburzających efekty medytacji.

  1. Nie ma żadnych ochów i achów po seminarium S. Swerdlowa?

   Nie ma żadnych rewelacji cudowności i unoszeń ponad normalność życia?

   Naprawdę nie ma się czym podzielić z tych spotkań? Uczestnicy gdzie jesteście?
   Chyba nie składaliście przysięgi tajności? 🙂

   Słowianka… Ty też sza….

   Mili moi niczego nie można sobie kupić i przyspieszyć kupionymi technikami…. do wszystkich doskonałości dochodzi się wytrwałością pracy nad sobą i etyką i prawością codziennego dnia…… praca czyni mistrza .. a prawdziwy mistrz nie chadza z etykietką mistrza na plecach i cennikiem swoich usług.

   Kiara.

Comments are closed.