Otwarte Forum Tematyczne – 27.03.2015

Wywiad udzielony Januszowi Zagórskiemu w czasie Covert Harassment Conference 2014 w Brukseli przez Petera Moringa współorganizatora konferencji.


W studiu NTV gościmy małżeństwo Irradia i poznajemy historię tej niezwykłej pary.

Ziria & Erkriel przedstawiają siebie jako istoty z wymiaru wibracji o wiele subtelniejszych niż nasz poziom materialny.
Kochają promieniowanie [radioaktywne] o którym mówią, że bez niego nie byłoby życia we wszechświecie, ono jest źródłem życia, ciepła gwiazd i promieniejącego słońca nad nami. Daje życie wszystkiemu, utrzymuje bicie serca i krwi przepływającej przez całe ciało, utrzymuje wszystko w porządku. To jest „niewidzialna” siła, która sprawia, że cały wszechświat jest w harmonii. To jest żywa energia z uczuciami i emocjami, nie ma tajemnicy w promieniowaniu, ponieważ jest wszędzie. Ono nie toleruje nieuczciwości i kłamstwa.

Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski, a tłumaczył Alex Berdowicz.

Więcej na: http://spousesirradia.com/


Janusz Zagórski w rozmowie z osobą pragnącą zachować anonimowość, stąd też w nagraniu użyliśmy efektu mozaiki dla przysłonięcia twarzy naszej rozmówczyni.

61 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.03.2015

 1. witam.dziekujem januszowi i aleksandrowi i temu malzenstwu irradia. Jestem awdzieczny ze jestescie tu iteraz na tej ziemi -za odwage,dzialanie dla DOBRA I POKOJU!!!!!!!!!!! Wasze indywidualne-wspulne dzialania daja moc i pomagaja nam ludziom w zrozumieniu tematow energi zycia otwieraja na prace z soba samym to fantastyczna praca dla naszego narodu. My polacy potrzebujemy takich zywych rozrusznikow – przykaladow ktore prezentujecie Januszu i Aleksandrze w swoich telewizjach alternatywnych. Jestem wdzieczny wam obojgu .Polecam was wszyskim moim siostrom i braciom na zielonych wyspach/wielka brytania i irlandia i w naszym polskim prywatnym labratorium -pl./Ta pokojowa madra dzialalnosc waszych istot i istot z ktorymi przeprowadzacie wywiady-dajecie impulsy czystego normalnego powrotu do zycia w PRAWDZIE -ODWADZE I POZYTYWNYM ISTNIENIU TU ITERAZ W POKOJU DOBRA . Dziekujemy dziekujemy dziekujemy .

  1. Co za kretyństwo. Wszystko po to, żebyście weszli na dablju, dablju, dablju i kupili jakiś shit. Ewentualnie bezpośrednie „wsparcie”.To się po prostu nie mieści w głowie. Para pasożytów na tournee w „świetle i miłości”. Dawać kasę, frajerzy. To, że oni wam sprzedają bzdury nie jest problemem. Jakim idiotą trzeba być, aby to kupić? Nie widzieć ewidentnego oszustwa? Zagórski, czołowy „ufolog” i „alternatywny myśliciel” robi wywiad z „interesującą parą” buhahahah :))) Tracisz resztki szacunku u ludzi naprawdę świadomych, mister Zagórski. Nadajesz się na bazar ezoteryczny, nic więcej, pokazujesz, że tak naprawdę jesteś po prostu błaznem

   1. W pełni zgadzam się z Zenonem .
    Po spotkaniu w Warszawie z tą parą znajoma zapłaciła chyba z 500 zł za ich KARTĘ a sesja kosztuje 700 euro.
    Ludzie opamiętajcuę się. Naleźy wierzyć tylko sobie

  1. A jakiej to prawdy o promieniowaniu szanowny adwersarz się dowiedział z tej rozmowy?

 2. Obejrzałem dzisiaj rozmowę pana panie Januszu i Alexa Berdowicza z tą radioaktywną parą i muszę przyznać – jestem w szoku! Przecież ta kobieta wprost mówi, że wojna nuklearna jest czymś przez nią pożądanym i to wojna na pełną skalę. Tak bardzo jest głodna tej radiacji. Oczywiście pomija inne efekty wojny jądrowej jak „fala uderzeniowa, promieniowanie cieplne. Poza tym skarży się na rosyjskie służby specjalne, że ją prześladowały kiedy w domu miała materiały radioaktywne o sile promieniowania takiej że godzinna ekspozycja na nie mogła wywołać chorobę popromienną u tak zwanych zwykłych ludzi. Czy teraz w Czechach wolno jej takowe posiadać? I ona mówi o sobie pro-życie!? Nie wiem kto ją programuje lub na czyich jest usługach ale na pewno nie jest po stronie światła. Pochodzi jak sama mówi z Czarnobyla a więc z Ukrainy zaadoptowana przez rodzinę z Moskwy ma pretensje do rodziców adopcyjnych, że starali się ją chronić przed jej obsesjami co za niewdzięczność.

  1. Też odbieram małżeństwo Iradia negatywnie.
   Są nastawienie na zarabianie pieniędzy na naiwnych ludziach.
   Jakie są ich osiągnięcia, może się mylę , moźe się ktoś wypowie w tej sprawie.

   1. Ja zwyczajnie nie oglądam…zobaczyłam raz u Aleksa i to mi wystarczyło…to samo dotyczy Swierdłowa i jego wielbicieli…

  2. Kurcze,myslalam ze goscie są po to zeby zobaczyc jakis fenomen,wszystkim szkodzi a im nie.A to bylo po to zeby oni sobie zarabiali na leczeniu tymi obrazkami.?Nie mam pojęcia ,dlatego pytam.Reklamowanie tych obrazków.Oni je sprzedają?Jesli tak …to znowu sie rozbija o pieniądze….znowu i znowu…ech ,niewiadomo w co wierzyć.Na jednego podziala obrazek na innego nie ,i tak mozna latwo kase zarabiać jak nie mozna inaczej.
   Dobrze ktos tu konstatuje ,ze taką pare to powinni pokazywać jacys naukowcy, ktorzy ich zbadali w jakiejs komorze z promieniowaniem.
   Bo teraz co…przyszli powiedzieli co wiedzieli ,a ty wierz czlowieku ,jak uwierzysz to zaplacisz im za obrazek.
   Jesli sie utzrymują z innej pracy a wystawiaja sie jako fenomen to jestem w stanie uwierzyć.
   Narazie niewiele o nich wiem ,dlatego bardziej są to moje domysły i pytania niz stwierdzenia czegokolwiek.

 3. Tak jak towarzysz redaktor Berdowicz wyłącza u siebie komentarze na kanale YT – przez co ZAWSZE daję minusa pod jego produkcjami jeśli na nie przypadkiem trafiam (i nie dlatego, że treść mi się nie podoba, tylko o to, że ktoś sobie nie życzy ani krytyki… ani prawdy w oczy… ani nawet głupiej pochwały, jeśli trzeba czy też prostego pytania widza) – tak tutaj również dałem minusa za ten jakże oryginalny „zwyczaj” kneblowania ust widzom. To traktowanie ludzi jak debili musi zostać wymiernie ocenione. Co też uczyniłem, i nie tylko ja, jak widzę – bo na 20 plusów, wpadło i 10 minusów. One nie wzięły się z powietrza przecież. Cieszę się, że więcej osób myśli racjonalnie.

  Chciałem zadać kilka pytań w komentarzach na YT, które mogę zadać dopiero tutaj, a nie bezpośrednio pod filmem, co mnie bardziej irytuje, niż martwi, ale spróbuję zadać je tutaj:

  1) W całej rozmowie, padło ponad 10 razy sformułowanie ANTI-LIFE i ani razu nie padło pytanie ze strony obu redaktorów o to, co ono oznacza. W ogóle, lub dla samych gości i jak oni to rozumieją. Brak takiej informacji i definicji podstawowego pojęcia, którego użyto ponad 10 krotnie, wypacza cały dalszy sens rozmowy, bo nie wiadomo „co poeta miał na myśli”.

  2) Co to w ogóle są za imiona ZIRIA i ERKRIEL? O to też nikt ich nie zapytał, nie rozumiem dlaczego. Nie są to imiona ani rosyjskie, ani ukraińskie, ani czeskie, ani chińkie. Eskimoskie też nie są, bo sprawdzałem. Mnie osobiście wszelkie wyimaginowane imiona osób, które wchodzą na afisz, kojarzą się z ich pseudonimami, ale wyłącznie ARTYSTYCZNYMI, a nie imionami realnymi. Rozumiem zasadność używania pseudonimów, akronimów bądź też skrótów, np. piosenkarka MADONNA, czyli Madonna Louise Veronica Ciccone lub LADY GAGA, czyli Stefani Joanne Angelina Germanotta. Ale w ich przypadku używanie pseudonimów jest najzwyczajniej w świecie uzasadnione. Ale tutaj?

  Przecież jak słyszę takie imię i niesamowicie kosmiczne opowieści, to pierwsze co, to zapala mi się żółta lampka w głowie. Albo ktoś sobie robi jaja, albo ktoś zmyśla dla zysku, albo ktoś faktycznie jest przybyszem z Kosmosu. Dodawać nie muszę, że tego ostatniego przypadku jeszcze nikomu nie udało się oficjalnie udowodnić. Więc zakładam, że w grę wchodzi opcja numer 1 lub 2. Przez takie właśnie podejście, mamy cały wysyp jak grzybów po deszczu wróżek, astrologów, tarocistek, uzdrawiaczy o „imionach” typu GRACJANA, SALOMEA, SELENA, MADLEN, KALISTA, LILITH i milion pięćset sto dziewięćset pozostałych. Odnoszę wrażenie, że im bardziej zmyślone, fikuśne i egzotyczne imię, tym bardziej taka osoba staje się niewiarygodna.

  3) Nie chciałbym być właścicielem wynajmowanego komuś mieszkania, do którego lokatorzy przynoszą promieniotwórcze izotopy Uranu jak pręty uranowe czy elementy z reaktora w Czarnobylu. Nawet przewożenie takich niezabezpieczonych elementów i krótka ekspozycja osób zdrowych na promieniowanie takich przedmiotów stanowi zagrożenie ich życia i zdrowia. To ma być w ogóle czyn chwalebny? Jak dla mnie jest haniebny, bo naraża innych na uszczerbek. W imię czego?

  4) Przyznam – być może nieco subiektywnie – że bohaterowie wyglądają jakby z ruskiego gułagu na Syberii uciekli po miesiącu nic nie jedzenia, niż na byty boskie z innych wymiarów. Czy powodem noszenia krótkich włosów nie jest przypadkiem radiacja, która powoduje przecież (tak samo jak chemioterapia) wypadanie włosów u ludzi zdrowych?

  5) Na swojej stronie informują o tym, że uzdrawiają – także przez internet, poprzez sesje na skajpie. Zastanawiam się kogo do tej pory i z jakiej choroby uzdrowili poza uzdrowieniem czyjegoś portfela o okrągłą kwotę. Na czym niby takie uzdrowienia miałoby polegać? Ile w tym efektu placebo i programowania podświadomości a ile „mocy kosmicznych”? Czy ktokolwiek z NTV czy też sam Berdowicz jakkolwiek zweryfikowali rzekome moce tej pary? Papier i internet wszystko zniesie, a o cudach można gadać godzinami, jak się ma bujną wyobraźnię i dar mówcy. Ale co dalej?

  Właściwie to mam bardzo mieszane uczucia po projekcji tego wywiadu. Nie dowiedziałem się z niego niczego sensownego, ani czegoś co podważyłoby moją dotychczasową wizję Wszechświata jako całości. Może inni mają inne odczucia i podzielą się nimi ze mną, lub nami wszystkimi. Co o tym wszystkim myśleć?

  Tomek

 4. Ja nawet nie mam ochoty oglądać tej radioaktywnej pary… normalnie mnie odrzuca po kilku minutach.. to jest już lekko chore albo se ktoś tu jakieś niezłe jaja robi…
  Generalnie pachnie mi tu chorobą psychiczną u tej dwójki.
  Ale kto chce w to wierzyć to droga wolna… smacznego atomu he he he

 5. Na pierwszym video jest pobieżna analiza kim jest ta para.
  http://youtu.be/_qAZBO6tpXI
  Na drugim video jest wywiad Ziri i jej pierwszego męża. Na uwagę zasługują medaliki jakie noszą trójkącik z okiem.
  http://youtu.be/173zxfh9pNk
  Być może zagłada nuklearna była by ratunkiem dla Ziemi tylko czy pierwotnie zasiedlony na niej człowiek ma szanse to przetrwać?
  Czy też przypadkiem Ktoś inny upatrzył sobie Ziemię na zasiedlenie w związku z czym zaplanowana jest zagłada obecnej cywilizacji?

 6. NO…… musimy rozwiną ten temat,zawsze myślałem o polu siłowym jako o ochronie przed wybuchem a tu proszę wystarczy podejść do tego jak do czegoś wspaniałego.No….. po tym programie zrobiłem minę jak Janusz i liczę na rozwiniecie tematu.

  Miłość i śmierć idą w parze.

 7. Mm wielki dylemat????????? ,mianowicie czy te wszystkie przekaziciele Osho, Ramtha,J Krishnamurti itd to nie są wysłannicy czarnej strony?
  Oni nigdy nie mówili o pieniądzu a przecież to jest zło najgorsze .Nie mieli psów,każdy pies wyczuje obcy byt,pasożyta a jak się okazuje oni wszyscy lecą/lecieli na podpinkach.
  https://www.youtube.com/watch?v=n_vqK9YfAbU

 8. Od napromieniowanych lepiej trzymać się z daleka dla własnego bezpieczeństwa

   1. Stamtąd są przywożone grzyby do fabryk zupek, pierogów, … A Grzyby absorbują promieniowanie i One świecą. Poza tym tam żyją ludzie, a największe promieniowanie jest w tak zwanej strefie śmierci są też zmutowane jaskółki jakie wiją gniazda w sarkofagu … Obok we wsi Gość ma ogródek ale sprawdził co kumuluje promieniowanie a co wręcz przeciwnie. Zmierzam do tego że, największe promieniowanie jest nie tam wcale a tam gdzie spadły chmury radioaktywne, czyli na Polskę i znów na Polskę aż drzewa POPALIŁO plackami po „Awarii” w Fukushimie. W Polsce popaliło.

    Wniosek, Liczba zachorowań na nowotwory, zgony już młodych ludzi … wymarcie grzybiarzy Polskich, puste szkoły bo nie ma dzieci to w dużej mierze przez to. To i import Skażonej żywności. …

   2. My też eksportujemy grzyby 😉 Choć mniej. Bo u nas nawet grzybnie wypaliło i dopiero się odradza. A ziemi tak się oczyszcza i równoważy że w kwiatach grzybów jest promieniowanie kilka set razy większe niż w glebie, bo grzybnia ściąga.

 9. Pani ,,Iwono”wszystko wskazuje na podpinkę ciemniej strony mocy.Twarze które pani widzi po prostu widzi pani prawdziwe oblicza manekinów-konsumentów notabene bez pozytywnych elektronów czyli nie ma pod co się podpiąć, bądź agentów albo sekciarzy.Ja mam na to metodę, śmieje im się w twarz hihihihihihi to samo jest ze złymi bytami śmiech i stosunek olewczy,zwierzęta pani pomogą.Pieniądz się znowu przewija i zamożność czyli sprzedawanie swojej duszy za paciorki.Dla mnie zawsze to był wyznacznik wampiryzmu,każdy kto jest bogaty wysysa energie z innych ludzi.Wszyscy których irytuje śmiech to wampiry energetyczne i to nie przypadek ze budzą się o 2/3 w nocy i szukają co by tu schrupać tak jak KITEK. 😀 , :-), 😀 , 🙂 😀

 10. W temacie informacji od małżeństwa Irradia – nie wiem jak jest, wszystko według mnie może być naciągane jak i wiarygodne, natomiast od dawna potwierdza się u mnie zasada, jeśli jest coś przed czym rząd/władze szeroko rozumiane chcą nas „chronić” , zabraniają nam kontaktu i dostępu to znaczy, że jest zupełnie odwrotnie i lepiej się temu przyjrzeć;)
  Dla naszego dobra chcą nam ograniczyć alternatywne/ludowe/ziołowe leczenie jednocześnie zmusić tez dla naszego dobra do najróżniejszych szczepionek..to najbardziej jaskrawy przykład dbania o ludzi i ich dobro, jeśli straszą mnie czymś…to znaczy, że coś jest nie tak, coś przed nami się ukrywa…pomijam już fakt, że ponoć nie szkodzi nam np. w jedzeniu to co jemy lecz to co o nim myślimy i jest tak nie tylko w temacie jedzenia…a strach przed radioaktywnością jest…powszechny…mogę przyjąć fakt, że jest tu coś nie tak …coś czego nie wiemy i nawet mnie to nie dziwi…

 11. ta rozmowa z para irradia znowu strasznie ogólna….. towarzystwo wzajemnej adoracji…ja wiem ,ze srodowisko alternatywne łyka wszystko bez krytycyzmu…ale jak sie taka para trafia to naprawde można byc jakims naukowo ze tak powiem dociekliwym…a nie rozmowa jakbyśmy już takie rzeczy znali od zarania…i takich istot widzieli miliony…pan Janusz to takie miny robił raczej ze zmeczenia…tak to interpretuje…rano pewnie było….ale moze panie januszu jak sie taka gratka trafia jak ta para to cos wiecej mozna by zrobić niz opowieci w stylu jak z pania Łan czy innymi dziwnymi osobani…mozna przeciez bilologa ,lekarza zaprosic i fizyka…i prosimy o te cechy DNA inne niz ludzkie i krew chcielibyśmy zobaczyc …i żeby to omówił ktos z naukowego punktu widzenia….prosimy…

 12. Po takich osobach jak Rogala , Kwiecień i Dachtera NTV prezentuje nam ostatnio samych nawiedzonych . Porażka . Gdyby nie Roman Nacht nie było by co oglądać .

 13. 15:20 (słyszymy) – kilka miesięcy przed ucieczką stłukła, to lustro przeprosiła ich, ale od tej pory nie byli w stanie nic przewidywać stali się ślepi. To lustro było ich oczami.

  15:4o ( Janusz Zagórski zadaje niezwykle słuszne pytanie) ? ponieważ część widzów poraz pierwszy zetknie się z tym tematem co tak naprawdę kryje się za słowami ”oni” ?

  Odpowiedź ?
  Brak odpowiedzi !
  Brak, bo Aleks Berdowicz celowo po prostu nie zadał tego pytania ?
  Uznał według swojego mniemania, że jest ono nieistotne ?

  Nie piszę po to, aby mieć do kogokolwiek uprzedzenia. Pokazuję fakty !
  I to, abyś drogi słuchaczu włączył swoje myślenie i uczył się wyciągać wnioski z tego co słyszysz i co zostaje Ci przekazywane.

  A, może Admin (Pan Voytek bo z pewnością jest tym zasinteresowany) zna odpowiedź na to kluczowe pytanie, wokół czego mniej, lub bardziej kręci się 15 min dyskusji, ale… oczywiście odpowiedzi brak …?…!

 14. Witajcie Przyjaciele, trafiłem interesujący ciekawy zlepek filmów z rosyjskiej telewizji. Chodzi tam głównie o szkodliwość promieniowania komórkowego jednak w ok 5 minucie tego krótkiego filmu zaprezentowany jest ciekawy i prosty wynalazek pewnego człowieka który może szczególnie zainteresować osoby które nurtuje problem mind choć nie tylko. Tu link do dokumentu – http://video.anyfiles.pl/O+wp%C5%82ywie+telefon%C3%B3w+kom%C3%B3rkowych+PL/Nauka+i+technologia/video/121689

  Pozdrawiam wszystkich

 15. Odnośnie pary Irradia to pierwszą podstawową kwestią jaka mi przychodzi do głowy jest to czy przebywanie w ich towarzystwie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia? Bo po tym co mówią i co mówili w innych wywiadach przypuszczam że są oni napromieniowani. I jak do tego podchodzą Alex i Janusz? Czy nie boją się przebywać w ich towarzystwie? Bo ja się martwię o ich zdrowie. Bez urazy dla pary Irradia. Naturalnie słowo promieniowanie jądrowe kojarzy mi się z czymś potwornie szkodliwym dla zdrowia, nawet w takiej sytuacji jak oni twierdzą że samo w sobie nie jest szkodliwe a tylko ujawnia jakieś inne zaburzenia.

 16. Odnośnie pani ktora jest nękana infradzwiękami i mikrofalami.
  Ciekawi mnie czy da się wykryć gdzie jest urządzenie ktore emituje infradzwięki.Lub gdzie najczęsciej oni je instalują,jesli chodzi o mind control.Bo jesli nie chodzi o mind control odnosnie infradzwięków,ktore mogą byc powodowane przez najrozniejsze sprzety elektryczne,to czy tez sie da wykryć skąd one dochodzą?czy jest to metoda dochodzenia metodą moze to a moze nie to.?
  Ta pani jest ewidentnie nękana.
  Też słysze infradzwięki przez poduszke czasami z paroma epizodami ze slyszalam głosne buczenie w calym domu i tez znam tą niby muzykę -jednostajne powtarzajace sie sekwencje dzwięków.Słyszalam to raz lub dwa razy i to byla faktycznie tortura dla ucha.Siedzialam tak 10 minut słuchając,myślalam ze to faktycznie jakis sąsiad puscil jakies techno ,ale bez slyszenia z mojej strony konkretnej muzyki .zaczelo mnie ucho boleć.
  Ale odczucie jest ze sie dluzej tego nie wytrzyma.Uciekłam do kuchni ,bo tam prawie nie bylo tego słychać ,ale to bylo przerażenie.co to wogole jest.
  Także wspolczuje tym co to słyszą czesciej,ja to slyszalam ,ale to byl jakis epizod na szczęscie.

   1. Hihi 😉 No w tym linku co go tam zapodał Qucyp jest opisane, gdzie to ścierwo się lokuje i jak je wywalić bo to implant energetyczny. Objawy pasują 😉 Wszystko się zgadza poza jednym że te Gadziny co to rozdają gratis 😉 Podają się za Archontów, i to jedyna nieścisłość. Ale nie musisz się ze mną zgodzić 😉 Zresztą mnie też temat jest zupełnie obcy, wręcz dosłownie yyy? 😉

   2. Tak nie do konca sie wszystko zgadza ,bo nie tylko ja słyszalam to buczenie w domu i nie tylko ja slysze to przez poduszkę,więc to nie jest tylko w mojej glowie 🙂

   3. No ale jak wyłączysz wszystkie sprzęty to dalej jest nie? A do tego nie sądzisz chyba że u sąsiadów zainstalowano jakieś urządzenie, albo wycerowano w Ciebie z satelity … ? Poza tym energetyczna cybertechnologia kwantowa, może na prawdę wiele, nawet wpływać na otoczenie, umysły innych … szczególnie osób znajomych a tym bardziej bliskich. Ba wszystko jest energią, wszystko jakimś założeniem nawet konkretne przesucone ściany. … Ale to tylko takie moje spostrzeżenia. 😛

   4. Jest coś takiego jak operacja energetyczna, tam opisano jak to zrobić jeśli potrafisz czuć energię, zwyczajnie to wyciągniesz, To potrafi mieć kilka metrów a wyjąć trzeba wszystko i zniszczyć po wyjęciu. Nie da się nie poczuć jak już jest koniec. Potrafi być widoczne na zdjęciach RTG podobne do dziwnej struktury raka, obejmującej pień mózgu z przyłączeniami do kory i płata czołowego i schodzące do kręgosłupa i dalej właśnie tym merydianem. Nie puść przekładając na przemian dłonie jak byś wyciągała sznurek, efekt może nie dla Ciebie ale komuś się przyda i murowany łamane przez piorunujący. Warto też wyrzucić z domu / pozbyć się bezprzewodowych technologii jak Klawiatura bezprzewodowa bo strasznie szkodzą oraz wyjąc na co-dzień baterie z telefonu przynajmniej, burzenie i piszczenie powinny też się zmniejszyć a na pewno napięcie problemy ze snem … Oraz zawierzyć sobie i Stwórcy i nie dać się już w nic wkręcać. I wsio co można i trzeba zrobić 😛 Oczywiście trzeba czasu by po takiej torturze i nie ukrywając podpince wręcz uszkodzony zaogniony CUN mózg doszedł do siebie i objawy całkiem znikną. Możesz się wsłuchać w ten dźwięk, pójść za nim i zlokalizować, przyjrzeć się sama, wtedy organizm uzna że już wiesz co mu się stało i przystąpi do naprawy samoczynnie i nie będzie już musiał sygnalizować w takim stopniu uszkodzenia. Życie jest mądre 🙂 Ale implant trzeba wyjąć.

    Poza tym te energetyczne implanty są połączone z kwantowym kompem jaki szuka najlepszych częstotliwości zmieniając modulację i nie z zewnątrz 😉 Sam fakt przyznania się w necie do takich objawów jest też wyznacznikiem na ile się dostroili do Ciebie. Ale jak pozbędziesz się implantu podpinającego to i tak będą mogli Ci nagwizdać dopóki się nie zainfekujesz na przykład oglądając program Ezo, … i dając wiarę co już jest dostrojeniem i kontraktem karmicznym. 🙂

    Mam nadzieję że to nie są dla Was bzdety jakieś. 😛 Pisałam nie tyle do Lilki 🙂 Co tak ogólnie w nadziei że może komuś się to choć w części przyda. Sprawa też nie jest banalna, bo system pracował nad nami wiele dziesięcioleci nawet. A nad młodszymi od urodzenia. Tym bardziej jesteśmy ugotowani jak żaby, i nie koniecznie nawet zdajemy sobie sprawę z konsekwencji a wiele uważamy za normalne już i bez związku.

   5. System w ogólnym rozumieniu ma wiele reprezentacji i sposobów oddziaływania i weryfikacji. Więc jeżeli to możliwe, to odbierz komputerowi zmysł wzroku i słuchu = zaklej / odepnij na co-dzień kamerkę oraz wypnij / wyłącz mikrofon. Wyprowadź komputer jak najdalej od siebie. Nawet i w szczególności Laptop a jeśli masz Tablet sprzedaj / podziękuj młotkiem. Do laptopa można dokupić Ledowy monitor i klawkę + myszkę PRZEWODOWE usb. Co wygodne i zdrowsze a Istotne. I wyjechać z nim jak najdalej. Jeśli nie używasz specjalistycznych programów i nietypowych urządzeń, zmień system operacyjny na Linuxa polecam Ubuntu lub dla odważniejszych Debian (kwestia gustu) ale trzeba mieć też system pełnych kopii. Nie ma idealnych rozwiązań, ale są zawsze te o wiele mniej nam / dzieciom szkodliwe. 🙂

   6. Warto na prawdę darować sobie też WIFI wszelkie i podziękować młotkiem 😛 albo wyłączyć radio i podpiąć kabelek do neta. To na prawdę jest szkodliwe bardzo.

   7. Jesli o mnie chodzi to ja bardziej uważalam ze to jakis przypadek ,ze to infradzwieki skads dochodzą ,z jakiegos urządzenia oddalonego nawet o setki metrow,a ja przypadkowo spie na tej fali.
    Bo w drugim pokoju juz nie slychać tego.
    Podobno mozna robic tez probę korkową tak zwaną.Czyli wylaczamy korki i wtedy sprawdzamy czy to dalej słychac.Jeszcze nie robilam tej proby,czytalam o tym niedawno.I ponoc niektorym sie wycisza a po wlaczeniu prądu niektorzy maja jakby nasilone te dzwięki.(Info z jakichś forów).

    Przyczyny mogą byc napewno różne,nie kazdy bedzie sie kwalifikował od razu pod mind control ,ale i tak warto wiedzieć o różnych zagrożeniach.

   8. Oczywiście, jak najbardziej Lilka 🙂

    Zresztą faktycznie jest tak że dziś już w zasadzie wszystko wielu się kojarzy z Mind Control i wszystko dało by się pod to podciągnąć (czasem słusznie czasem nie), a może to być jak pisałam na przykład negatywny wpływ urządzeń domowych czy jakaś linia wysokiego napięcia albo nadajnik GSM za oknem, tudzież zdalne liczniki na wodę gaz i prąd. … najgorzej jak made in China, albo z rypniętych przetargów. Zresztą kto też nie ma telefonu Komórkowego w zasadzie przy sobie wiecznie? O zwykłym polu magnetycznym z przewodów, czy nawet naturalnych zjawiskach mogących czynić nas mniej odpornymi więc podatnymi nie wspominając, a nawet chorobie z choroby nie ma co ukrywać, co też się zdarza.

   9. Nawiasem ja kiedyś wpadłam na genialny pomysł że zapewnię sobie i pobliskim sąsiadom neta WiFi, no na szczęście nie bardzo się udało ale oprócz routera w odległości do 2m od siebie aż do kontaktu z ciałem miałam 5 bezprzewodowych urządzeń przez lata. Cud że ja żyje bo woda mi się w szklance podgrzewała nawet od mikrofal, ani nie musiałam używać ogrzewania w mieszkaniu :DDD. No teraz jestem i owszem w zasięgu innych z 5 sieci WiFi mam tela ale leży z wyjętą baterią a wkładam tylko jak ja chcę na chwilę i tylko na głośniku. No i LTE i myszka markowa bezprzewodowa. To i tak nie mało. A nie liczę telefonów i routerów Sąsiadów za ścianą jedną drugą trzecią. 3 osoby 5 telefonów, 15 osób 17 telefonów, o licznikach nie wspomnę routerach itp, powiedz, czy świat nie oszalał? ;/

    Quffa Oni mają dzieci, co prawda część w poprawczakach jak nie przed kompem albo wiszących na komurce ale mają.

    Sorki tak mi się nasunęło przy okazji jedynie 🙂

 17. Alex już sobie jakoś w miarę wychował użytkowników porozmawiajmy.tv, ale ci co komentują tutaj to dalej w przeważającej większości zaprogramowani debile. Wyjmijcie głowy z dupy. Ktoś powinien „z naukowego punktu widzenia” omówić waszą nieświadomą służalczość wobec ukrytej władzy

 18. Wg mnie Zirria i Erkriel to bardzo pozytywne istoty takie inne, nietuzinkowe , którzy są tutaj na tej planecie jako ”kosmiczni turyści.” Wiele takich ”kosmicznych turystów” rodzi się na tej planecie. I mamy przecież np krzyształowe dzieci, które przejawiają bardzo niezwykłe zdolności momentami znacznie wyższe niż przejawia Zirria. Moja znajoma spotkała się z takim dzieckim w Niemczech, gdzie 7-letnia dziewczynka ma zdolności tzw.przestrzennego widzenia i opowiedziała dokładnie jej życie, a nawet szczegóły co znajduje się w jej mieszkaniu.
  Problemem Zirri jest tzw. misja ratowania świata przed jakimś nazwijmy złem w postaci różnych bytów.

  Dziś wiemy choćby z nauk fizyki kwantowej, że tak zwane przestrzenie 3-D i 4D są to przestrzenie Iluzji, a nie rzeczywistości i są to przestrzenie tzw. relatywizmu i względności. Z tego więc powodu można spotkać wiele nauk wywodzących się jeszcze ze starożytnych kultur i wielkich tradycji, które zawsze mówiły o nieprzywiązywaniu się do żadnych zbiorów rzeczywistości i nie kultywowaniu żadnych wizji świata, ani Wszechświata, ponieważ w ten sposób każdy staje się więźniem takiej rzeczywistości w jaką wierzy, jaką ją utrzymują i karmi.

  W moim odczuciu Oni kultywują i utrzymują w sobie takie zbiory rzeczywistości z jakich rzeczywistości pochodzą. Tymczasem możemy bez większej przesady powiedzieć, że atom nie jest atomem, promieniowanie nie jest promieniowaniem, gdyż jest to pewien relatywizm widzenia rzeczy.

  Tymczasem wydaje się, że oni z poziomu swojego rozwoju niepodważalnie wierzą w prawdziwość tego relatywizmu i preferują jakąś walkę z siłami zła . Jest to taki mentalny, wręcz infantylny obraz widzenia świata jak to nazwał D.Icke – , który opiera się na opozycji, ocenie, akcji i rekacji.

  No cóż …niech każdy robi swoje, a co z tego wyjdzie to zobaczymy… ?

 19. Ha! a czym się różni |-a| od |a| ? Jak wartość bezwzględna wynosi „a”? Różnicą, ze tak powiem potencjałów, odbiciem lustrzanym :-D. Jak to dualizmie. Jeden lubi noc a drugi dzień.. ale gdzieś po drodze ktoś uznał, ze dzień jest lepszy od nocy i zaczęto wypierać noc 😀 , sekować a następnie (to już syndrom duchowej paranoi) walczyć z nią :-D. A im bardziej z czymś walczysz tym to narasta, tylko przyczajone, żeby grzmotnąć w chwili nieuwagi :-D. Stąd niektórzy zachowują czujność 24/h, 365d/rok (z ochronnymi amuletami czy astralnymi sprzymierzeńcami :-D) aż im siada ciało 😀 i wtedy zaczyna się proces „oświecania” ciemności/ignorancji co do natury rzeczy/wistości.
  Więc jak ta para uczy walki z siłami „zła”, to pogłębia paranoję.. i jakiż to wyższy poziom Świadomości? No bez przesady, w zasobach ziemskich mamy tego dostatek, ze nie powiem jakby nadmiar.

 20. http://spousesirradia.com/art/
  Niezły z niej szarak.Te rysunki troche dziwne ,przyznam.Przedostatnie,z medalikiem trojkąt z okiem,hmm….., wszedzie elektrownie i wybuchy atomowe.O to chodzi?
  O promowanie wojny atomowej?O budowę elektrowni?
  A ten rysunek nabazgrany z tymi oczami to raczej nie jest peace and love.
  Dziwne ,dziwne.

 21. Daleka jestem od rzucania podejrzeń względem uczciwości czy nie i radykalnych osądów… ale ciekawi mnie dlaczego Ziria rozstała się z poprzednim partnerem – tu link do wywiadu ze Stewardem Swerdlowem po rosyjsku. Może ktoś to ogarnie??? https://www.youtube.com/watch?v=173zxfh9pNk

  1. Bo nie jest:
   a) osobą nadzwyczajną
   b) osobą boską
   c) osobą z innego wymiaru
   d) osobą nieomylną

   Bo jest:
   a) zwykłym człowiekiem

   I tak należy cały ten cyrk traktować. Dziękuję, do widzenia.

 22. @ Lilka
  Jest przecież tak, że ile jest istot tyle światów, tyle różnych sposobów rozwoju/ewolucji.
  Może Ci się kojarzą Ziria i Erkriel z Szarakami, ale ja bym wpierw zapytał skąd wiesz jacy
  są Szaraki ? Widziałaś ich, znasz ich ? Czy, tylko tyle o nich wiesz co sobie poczytałaś o nich w necie ? A, to co piszą o Szarakach w necie, to może być prawda, a może być zwykłym kłamstwem.
  A, choćby nawet mieli jakieś konotacje do Szaraków, to co ?
  Wszystkie istoty we Wszechświecie są istotami – pełnoprawnymi. Są, bo tak samo jak Ty są nieodłączną cześcią tego Wszechświata i są jego dziełem, są jego wytworem.

  Ja osobiście nie widzę, ażeby Ziria i Erkriel promowali jakieś wojny atomowe, czy budowę elektorowni jądrowych. Oni, tylko mają inny sposób postrzegania tego co po prostu wiąże się z promieniowaniem.
  Dla nas ten świat jest zupełnie obcy, nieprzyjazny, a dla nich naturalny.
  Oni są po prostu inni.
  Mało tego, że są inni, to jeszcze z tego tytułu przechodzą różne traumy, agresję ludzi, nienawiść, osądzanie, a na dodatek jest im w tej przestrzeni ciężko i muszą walczyć o podstawowe prawa, walczyć o przetrwanie.

  Czy, urodziliśmy sie po to, aby rzucać mięsem w inne istoty, tylko dlatego, że coś na nam się u kogoś nie podoba ?…!

  Uczmy się szacunku do wszystkiego co istnieje, a wtedy spadną z oczu klapki i zobaczymy inną prawdę.
  Nie taką prawdę jaką chcemy widzieć, tylko taką jaka jest ….!

  1. Astre,wiesz …ja tam lubie takie skrajności ,inność.Ale jednak jak przychodzą tacy goście i mówią cos zupelnie przeciwnego do oficjalnego poglądu o promieniowaniu,to jest nawet dobre do przemyślenia.Ale jesli oni chcą na tym zarabiać..,nie ma zadnych naukowych potwierdzen na to ,ze im to nie szkodzi,bo nikt tego nie zaprezentował,to ja tego nie kupuje.
   Nie rzuciłam w nich mięsem.Okreslenie szarak,moze i jest obrażliwe,to bylo zartobliwe,ale ona sama sie tak kreuje.Na rysunku kosmita i wybuch bomby atomowej.To jest taka promocvja wlasnie tego.A czy jest to dobre dla ludzi?
   No bez przesady ,kazdy chyba wie ,ze nie .Nie popieram tez budowy elektrowni atomowych ,podczas gdy ludzie mogliby miec darmową energie odnawialną ,bez uszczerbku na srodowisku.
   A to ze ona sobie wyszukuje kamienie promieniotwórcze,to ma dowodzić ze jej nie szkodzi?
   W fukushimie zyje pan ktory sie opiekuje zwierzętami i jemu powiedzieli ze przezyje jeszcze 30 lat moze.A tam jest chyba spore to promieniowanie i zatruta zywnosc,woda.
   Wiec takie pitu pitu odnosnie tak powaznej rzeczy do mnie nie przemawia.
   Naukowcy ktorzy wynajdywali pierwiastki promieniotworcze ponoc umierali na choroby popromienne.I co teraz mam wrzucac te wiadomosci do kosza ,bo mam niesprawdzone informacje?
   A druga rzecz ze teraz mamay propagande wojny,niebezpieczenstwo wojny atomowej,no i jeszcze oni.Nie wiem skad oni są i co oni wspieraja.Mam spore wątpliwosci.Tyle.

  2. Astre jeszcze jedno mi sie nasuwa co do nich.Moze oni zostali wypuszczeni do srodowiska alternatywnego zeby zmieniac poglady co do atomu.Kto wie…
   Bo srodowisko to jest stanowcze co do tego tematu ,a tu nagle pojawiaja sie tacy ,ktorzy twierdzą ze to wcale nie jest takie złe,i wcale nie szkodzi ludziom i srodowisku a wręcz jest dla ludzi wskazane jako zyciodajne.
   No ja jakos nie potrzebuje tego promieniowania do zycia.
   Nie wiem.Na miejscu niezależnej juz bym tych ludzi nie promowała.
   Niczego złego nie usłyszalam od nich,wręcz przeciwnie.
   Tylko te rysunki,ktore maja dzialac na wyobraźnie ,albo na zmiane poglądow.

  3. Popieram to co powiedziała „Astre” szanujmy innych poglądy, ich inność, to skąd pochodzą, bądźmy tolerancyjni wobec całego wszechświata stworzonego przez Boga…tym bardziej, że to co głoszą to chcą pomagać ludzkości…

Comments are closed.