Otwarte Forum Tematyczne – 27.07.2017

Tadeusz Owsianko kontynuuje egzegezę nowych symboli, wizji oraz swoich stanów miłosnych, a wszystko to w sosie ezoteryczno-duchowym niekoniecznie strawnym dla widzów, co widać po omówionej korespondencji.


Prelekcja wygłoszona przez Grażynę Zygmunt na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.


Tytuł audycji nawiązuje do nowej książki Roberta Gajdzińskiego, którą przygotowuje on do wydania. W tej audycji przedstawia kilka wybranych dyktowań spośród 23, przygotowanych do książki.


O Jodze śmiechu – Alina Kummer dzieli się z nami swoją radosną energią w czasie swojego pobytu w Masywie Ślęży.
Więcej informacji: http://uzdrawiajacewibracje.pl/


 

380 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.07.2017

 1. Tadeusz Owsianko – Jeżeli na początku był tylko Ojciec /to pańskie ograniczone określenie/ – to czymże jest to WSZYSTKO co z Niego powstało ?! Uważa Pan , że „wreszcie jest Pan wielki” bo zakochał się w „wątrobie ” a odrzucił „nerki” ?! Przy okazji , kiedyś też , po drodze do swoich ” światłych” dociekań stwierdził Pan , że koniec z naszą „wolną wolą” – czyli wszyscy powinniśmy zrobić za chwilę , to co Pan :)))))) Nie kochany Owsianko , BÓG JEST CAŁOŚCIĄ , więc Pan jako Jego dziecko , jest również Całością . Taka miłość o jakiej pan tutaj mówi , to odrzucenie jakiegoś aspektu siebie samego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech Pan spróbuje pokochać wszystkich i to bez najmniejszego wyjątku .

  1. Gaju a ty kochasz wszystkich bez wyjątku ? Ocenianie jakiego dokonałaś czy cechuje osobę akceptującą wszystkich ?

   1. Renee Miłość Bezwarunkowa – to dostrzeżenie Boga, czyli krystalicznie -czystej BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI , w każdym /bez wyjątku/ napotkanym człowieku. Kiedy patrzę na drugiego człowieka – to skupiam się na jego JAM JEST/Jestności / a nie na jego umyśle /ego , który niestety bywa ułomny , tak zresztą jak i mój umysł/ego 🙂 Dlatego właśnie kocham wszystkich i siebie przy okazji 🙂

   2. A co jest złego w ocenianiu ? Jak odróżnić ” dobro” od ” zła ” ,
    fałsz od prawdy , milosc od nienawiści , itd , bez oceniania ?
    Co ma ocenianie do akceptacji wszystkiego i dlaczego powinnam WSZYSTKO akceptować ? To by oznaczało ze akceptuje całe zło tego swiata , morderców , psychopatow , tych co aranżują wojny , cierpienie innych w tym dzieci itd . A jesli akceptuje to znaczy ze ze sie na to zgadzam . A jesli akceptuje i sie zgadzam to czym sie roznie od morderców i psychopatow , Pani Renee ?

   3. AnonYm Rozpoznanie dobra nie byłoby możliwe , gdyby nie istniało zło. Ci którzy przebywają w sferach niewidzialnych i nigdy tu nie zeszli , nie rozumieją /w swojej anielskiej niewinności/ , naszego życia i jego trudów – bo nigdy tego nie doświadczyli . Niestety nasza nieśmiertelna jaźń w procesie przeobrażania się ze światła w poziom materialny , zatraciła w dużej mierze swoją tożsamość i pogrążyła w walce o przetrwanie . Dlatego mamy teraz problem z powrotem do naszego prawdziwego Domu, czyli pierwszej boskiej świadomości , która wprawiła wszystko w ruch.

   4. Jako bogowie bawimy się kreatywnymi myślami i wyrażamy je za pośrednictwem materii , bo uważamy , że w taki sposób poznamy siebie . Myślimy , że trójwymiarowa rzeczywistość jest realna , ale tak nie jest i nauka już to rozumie . Wszystkie gry , którymi się zabawiamy , są złudzeniami – marzeniami , które w każdej chwili można zmienić , ale my/bogowie o tym zapomnieliśmy . Prawdziwy świat to ten , który znajduje się wewnatrz nas , czyli SPOTKANIE Z EMOCJAMI W MOMENCIE ICH DOZNANIA .Tak więc prawdziwa rzeczywistość istnieje tylko z punktu widzenia uczuć , i to nie rządzonych przez logikę , ale przez aktywną miłość. Dlatego mądrość nie jest zrozumieniem intelektualnym , lecz zrozumieniem EMOCJONALNYM, uzyskanym dzięki DOŚWIADCZENIU. Po każdej myśli doznanej emocjonalnie wkrótce następuje zmiana rzeczywistości . Kiedy ludzie uprzytomnią to sobie , to szybciej nastąpi w nas ta wewnętrzna „synchronizacja” i zdamy sobie wreszcie sprawę z naszej prawdziwej boskości .

   5. AnonYm pisze:”A co jest złego w ocenianiu ? Jak odróżnić ” dobro” od ” zła ” ,
    fałsz od prawdy , milosc od nienawiści , itd , bez oceniania ?” no właśnie Ocena musi być zwłaszcza w świecie dualnym gdzie dwie skrajności się ścierają , i na wyższych poziomach jest to samo , treść podlega akceptacji albo odrzucenia, wolna wola Gaja pisze:”.Niestety nasza nieśmiertelna jaźń w procesie przeobrażania się ze światła w poziom materialny , zatraciła w dużej mierze swoją tożsamość i pogrążyła w walce o przetrwanie” no niemożliwe ?!! czy czasami te jaźnie nie były do Ciebie Gaju podobne ? np ostatnia faza 2 tys lat dogmatu ,gdzie zostały puste słowa i ofiara przybita do drewna , powiedz jak w takim jadowitym środowisko jaźń mogla się regenerować ? https://www.youtube.com/watch?v=NI-mbmVHGBM Gaju kogo oskarżysz rzeźnika czy nienasyconych konsumentów i amatorów zwłok ?

   6. Majestic To co jest złe dla jednych , dla innych może być dobrem . Dlatego , poza jakimiś szczególnymi skrajnościami , gdzie dzieje się ewidentne zło z którym należy się natychmiast rozprawić – ocenianie innych , nie ma większego sensu a nawet przynosi więcej szkody niż pożytku w tym koszmarnym świecie pełnym oceniania innych ludzi , natomiast bardzo rzadko oceniania samego siebie .

   7. Majestic Uważasz , że rzodkiewki nie boją się i nie krzyczą z bólu , kiedy je wyrywasz z ziemi a potem kroisz nożem i ze smaczkiem jesz ? Bo co – bo tego krzyku rozpaczy nie słyszysz , to go nie ma ?

   8. Renee pisze:
    28 lipca 2017 o 11:13… ” Gaju a ty kochasz wszystkich bez wyjątku ? Ocenianie jakiego dokonałaś czy cechuje osobę akceptującą wszystkich ?..” Odpowiadam:.. Gaja dobrze wie ze jak czlowiek strzela to Pan Bog kule nosi… Biblia to Katalog Zbrodniczych Planow Katolickiego Boga Jahwe (Jehowa)… Ten Bog juz okazal „wielka milosc” do czlowieka…Zeslal POTOP! W ten sposob ten Bog dokonal najwiekszego Ludobojstwa w dziejach calego Rodzaju Ludzkiego… Czy cos jeszcze..?

   9. AnonYm: A co jest złego w ocenianiu ? Jak odróżnić ” dobro” od ” zła ” ,
    fałsz od prawdy , milosc od nienawiści , itd , bez oceniania ?

    Bardzo dobre pytania !!!

   10. lumen: Odpowiadam:.. Gaja dobrze wie ze jak czlowiek strzela to Pan Bog kule nosi…

    Jak ktoś to wie to czemu utyskuje/skarży się/biadoli/użala nad sobą że kule lecą w jej stronę/ją obwiniają/ że ją nie chcą i takie tam – widocznie Bóg tak chce widać się jej należy ?!

 2. Tadeusz Owsianko Bóg – to wolna wola i wolny wybór w Jednym , ale jeżeli woli Pan , nadal , pozostawać tylko dzieckiem wielkiego i niedoścignionego Tatusia , to Pańska sprawa 🙂

 3. Każdy z nas jest zarówno doświadczeniem jakie tutaj spotykamy , jak też MIŁOŚCIĄ do WSZYSTKIEGO i WSZYSTKICH – co jest równoznaczne z MIŁOŚCIĄ do SAMEGO SIEBIE .

 4. A tak na marginesie – to mi ten most na pokazanym przez Pana rysunku z „niewiadomych” względów, jako żywo przypomina choineczkę , albo piramidkę :))))

  1. Ale „rozkręciłaś” się, jak jakiś troll! 🙂 Ten most, to jest MOST prowadzący na „DRUGĄ STRONĘ ŚWIADOMOŚCI”, którą – od naszej obecnej strony świadomości – dzieli kosmiczna PRZEPAŚĆ! 🙂

   Aby zmienić obecny świat – NAJPIERW musimy OPUŚCIĆ obecny stan świadomości i „przejść na drugą stronę”, ponieważ żyjemy w TOTALNYM BŁĘDZIE – KŁAMSTWIE i OSZUSTWIE GLOBALNYM!
   To globalne oszustwo, w jakim w tym świecie żyjemy, uznane zostało przez nieświadome tego oszustwa społeczeństwo, za PRAWDĘ i NORMALNOŚĆ. Dlatego też wszyscy, którzy mówią rzeczy niezgodne z tym globalnym oszustwem, są uznawani przez oszukane społeczeństwo za „psychicznie chorych”.

   Wyobraź-my sobie, że rodzimy się w szpitalu psychiatrycznym i… skąd moglibyśmy wiedzieć o tym, że żyjemy w psychiatryku, jeśli żylibyśmy w nim od urodzenia i nie mielibyśmy PORÓWNANIA z życiem w całkowicie innych warunkach, które panują „na zewnątrz” tego psychiatryka ?
   Z powodu BRAKU PORÓWNANIA nie mielibyśmy bladego POJĘCIA o tym, że żyjemy pomiędzy „CZUBKAMI”, prawda?! 🙂 Mało tego – gdybyśmy wreszcie zajarzyli, że żyjemy w psychiatryku i chcielibyśmy ten psychiatryk DOPROWADZIĆ do STANU NORMALNOŚCI, to przez mieszkańców tego psychiatryka uważani bylibyśmy za czubków, bo przecież KAŻDY NORMALNY osobnik, który pojawiłby się w DOMU WARIATÓW i mówiłby „innym językiem”, niż wariaci, musiałby być uznawany przez wariatów za NIENORMALNEGO, prawda?! 🙂 No właśnie…

   W takiej sytuacji żyjemy na naszej planecie – żyjemy w globalnym PSYCHIATRYKU, w którym NAJCIĘŻSZE PRZYPADKI DEFORMACJI UMYSŁOWEJ DORWAŁY SIĘ DO RZĄDZENIA TYM ŚWIATEM i dlatego OSZUKANA ludzkość UWIERZYŁA, że TAK właśnie powinno wyglądać prawdziwe życie! 🙂
   Tylko, że to życie nie ma NIC WSPÓLNEGO z NORMALNYM życiem!
   Dlatego na tej planecie pojawiły się istoty, których zadaniem jest PRZYWRÓCIĆ na tej planecie NORMALNOŚĆ ŻYCIA i to się nie podoba tym „psychicznie chorym” istotom, które UWIERZYŁY, że to, czego dotąd doświadczały – to jest prawdziwe życie! 🙂

   Doświadczamy bezwzględnej PRZEMIANY świadomości zbiorowej, ponieważ tylko PORZUCENIE dotychczasowego OSZUSTWA i OTWARCIE SIĘ na NOWĄ INFORMACJĘ daje możliwość ZMIANY NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.
   To PRZEJŚCIE na zupełnie INNY STAN ŚWIADOMOŚCI symbolizuje ten MOST.

   W religii jest on pokazany w postaci kładki, poprzez którą anioł przeprowadza dzieci „na drugą stronę”. Dzieci symbolizują stan świadomości istot zamieszkujących tę planetę, a anioł symbolizuje istoty, które przybyły na tę planetę POMÓC tym „dzieciom przejść na drugą stronę” świadomości, np.:
   http://www.ekspedyt.pl/p1249,aniol-stroz-z-dziecmi-na-kladce.html

   Jednak ten most, lub kładka – jak kto woli – jest NIEDOSTRZEGALNA dla obecnego stanu świadomości, tak, jak to pokazane zostało w filmie „ostatnia krucjata”:
   https://www.youtube.com/watch?v=mqT66AVml48 – i dlatego potrzebny jest ten „anioł”, który „pokaże kładkę” i będzie to przejście „dzieci” asekurował, ze względu na NIEPEWNOŚĆ tych DZIECI w innym – nowym stanie świadomości…

   Żeby zmienić dom wariatów, jakim jest nasza planeta, w dom ludzi o zdrowych zmysłach, potrzebni są w tym celu NORMALNI, którzy tego dokonają.
   Jednak kiedy w takim domu wariatów pojawiają się NORMALNI pomiędzy NIENORMALNYMI, którzy od urodzenia święcie wierzą w to, że to oni są tymi normalnymi, wówczas normalni uznawani są za wariatów.
   System globalnego oszustwa w ten sposób BRONI się przed ZDEMASKOWANIEM. Najpierw „drze ryja” mordami swoich AGENTÓW, że „faszyzm się odradza”, że mówienie innym językiem, niż ten, który narzucił system globalnego oszustwa, to „demagogia”… itd. – aż do posądzania „odmieńców” o chorobę psychiczną włącznie! 🙂
   Ale to chyba jest oczywiste, że zmiany mogą dokonać TYLKO ci, którzy ODRZUCAJĄ WSZYSTKO, co zastali na tej planecie i zaczynają WSZYSTKO OD NOWA na całkiem NOWYCH WZORCACH MYŚLENIA i DZIAŁANIA, ponieważ ten chory system opiera się na ZAPROGRAMOWANYCH w procesie tzw. „powszechnej edukacji” WZORCACH (czyli nawykach) MYŚLENIA i DZIAŁANIA, które zapewniają mu istnienie.
   Zmiana tych zaprogramowanych NAWYKÓW – WZORCÓW myślenia i działania prowadzi WPROST do ZNISZCZENIA całego systemu, a system nie ma innych możliwości bronienia się przed tą zmianą, niż KONTROLOWANIE ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ i ATAKOWANIE KAŻDEGO kto OŚMIELA SIĘ MYŚLEĆ INACZEJ niż POZWALA NAM NA TO SYSTEM! 🙂
   Posądzanie tych, którzy myślą inaczej i działają inaczej, o „chorobę psychiczną”, jest niczym innym, jak SAMOOBRONĄ tego WARIATKOWA, w którym żyjemy, ale to i tak w niczym systemowi nie pomoże, bo on już CAŁKIEM UPADŁ i obserwujemy jego śmiertelne konwulsje.
   Agenci tego obŻYDliwego systemu globalnego OSZUSTWA wykopali już systemowi oraz sobie samym, grób. Przynieśli także na ten grób kwiaty i znicze…
   🙂

   1. OBSERWATOR Pamiętaj zawsze o tym , że wcielamy się miliony razy . Twórz tutaj tylko miłość , błogość i harmonię – bo przecież /teraz/ nie wiesz , jakich jeszcze doświadczeń , potrzebuje Twoja dusza ? Pozdrawiam Cię .

   2. „ponieważ żyjemy w TOTALNYM BŁĘDZIE – KŁAMSTWIE i OSZUSTWIE GLOBALNYM!” ” ponieważ tylko PORZUCENIE dotychczasowego OSZUSTWA i OTWARCIE SIĘ na NOWĄ INFORMACJĘ daje możliwość ZMIANY NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.” OBSERWATOR Twoi adresaci to w wiekszosci totalni (oszukani oszuści) pełzający w globalnym wygodnym dla nich kłamstwie wiec grochem o ścianę ,”System globalnego oszustwa w ten sposób BRONI się przed ZDEMASKOWANIEM.” właśnie zdemaskowanie o KTÓRYM najczęściej wspominam bo to jest podstawa na przekierowanie uwagi jak i swiadomosci jednocześnie , zło wystarczy wskazać aby bliźni go ominął miał taką szanse tylko taką bezinwazyjną metodą można próbować , https://www.youtube.com/watch?v=TeUwOKnxCuA https://www.youtube.com/watch?v=ZyR1xXUo7vY https://www.youtube.com/watch?v=KdfdWEgHW6U https://www.youtube.com/watch?v=JrYHQR-S9co

   3. na szczęście mylisz się Obserwatorze, można przejść za życia. Pozdrawiam 🙂

  2. Czyli we święta nie było prezentów pi hoinka, była rózga NiedobraGaja ????❤️????????

 5. Tadeusz Owsianko Nieśmiało proponuję Panu – aby zdjął Pan jednak ograniczające barierki , na tym Pańskim moście 🙂 🙂 🙂

 6. Tadeusz Owsianko Różnica między PRÓŻNIĄ PEŁNĄ POTENCJAŁÓW a Pańskim Ojcem , jest taka , że Pana Tatuś stale się doskonali , burząc stare klocki i budowle na korzyść nowych- przez siebie udoskonalonych 🙂 To prawda , bo właśnie w taki sposób On/Tatuś buduje i rozwija swój UMYSŁ , pozostając nadal i niezmiennie NIEOGRANICZONĄ ŚWIADOMOŚCIĄ . Pozostaje zatem pytanie – czy /Pański /Tatuś wróci w taki sposób do Siebie Samego i czy tego rzeczywiście tego chce ? Proszę też o odpowiedź – skąd pański Tatuś czerpie te swoje nowe, genialne pomysły ??? 🙂 🙂 🙂

  1. Tadeusz Owsianko Tylko dlatego , że każda pańska kulka , jest zrodzona z Próżni Pełnej Potencjałów , ma ona szansę BYCIA WSZYSTKIM CO TYLKO JEST MOŻLIWE !

 7. Tak więc Bóg/Wieczna Egzystencja , nie powie komukolwiek z nas – „wiem , że tego chcesz , ale ci tego nie dam ” 🙂 , bo Wieczna Egzystencja , nie potrzebuje niewolników .

 8. Tadeusz Owsianko Podejrzewam też , że Pańskie kosmiczno -duchowe przemyślenia , mogłyby być inne , a nawet skrajnie inne , gdyby Pan był nieco młodszy 🙂 🙂 🙂 Proszę się jednak nie obrażać i nie cierpieć z tego powodu , tylko pominąć obojętnie , to moje „paskudne ” podejrzenie – tak jak to Pan zaleca swojej żonie i mężowi swojej „biźniaczej duszy ” 🙂 🙂 🙂

 9. Świetnie pan wyjaśnił te „zaburzenia sexualne” że to na starość, coś może być z tym związane, dziękuję panie Tadziu za podjęcie wyzwania, nie jestem lekarzem, ale dzięki tym słowom, które pan powiedział, tej refleksji, jestem w stanie wycofać się ze swoich słów…. ale jednak to było potrzebne, by pan Tadzio stanął na Ziemi. Nie trzeba dziękować hi hi ale cel miał swój skutek, liczyłem, pisząc tamto, że pan o tym wspomni, co pozwoli mi się odnieść, ja myślę 100 kroków na przód, widzę, że pan trochę usztywniony, troche zniesmaczony, tak jak powinno być, teraz tylko głowa za pas, i działać dalej, bo już to nie skupia się na pana osobie, tylko zwyczajnie na przekazie. !!!! Cholera kolejnego człowieka uzdrowiłem !!! Niech pan Panie Kochany Tadzio mi wybaczy, ale wciąganie w sweferę seksualną, było częste u Pana, pod podpowiedziami pana, co jakiś czas, było to zakorzenione, teraz może pan z czystym sumieniem sercem, spojrzeć sobie w oczy, w co nie wątpię zawsze pan patrzał !!!! Korekcja do sfery seksualnej jest bardzo potrzebna, rozumiem ze to zniesmaczenie, przeze mnie, i może lekki gniew na sesię… ale to przejdzie, dziękuję za refleksję….. mam nadzieje, że wie Pan o co mi chodzi, ja nie chciałem nikogo urazić, chciałem sprawdzić, czy sfera seksualna jest ważna w duchowieństwie, i pan stanął na wysokości zadania !!!!!!!!!!!!! Wielkie Dzięki, Dzięki Panu Audycji wiem więcej o sobie, a i żywię nadzieję, że w kolejnym odcinku, będzie pan już zrelaksowany i spokojny, Dobrego Dnia !!! 😉 :)))))))))

  1. Ps na dowód, że wiem co robię i mówię, chciałem wspomnieć że mi też zaglądali w jaja, kilka lat temu, ale z wielką złością, nienawiścią, ja podchodzę do tematu ze zrozumieniem sprawy i delikatnie daję znać, to przyniosło skutek, bo pan Tadzio się odniósł do tych wpisów, znaczy, że zabolało, mam nadzieje, że nie serce, tylko duma !!!!! I głęboko w to wierzę !!!! Uporanie się z sferą sexu, to największy dar, pan już jest w takim wieku, że się zapomina, a chormony nadal pracują, tymbardziej, że był pan po spotkaniu ze swoją dawną miłością, My Ja to rozumiem…. spokojnego dnia i wieczoru, i do usłyszenia w kolejnym odcinku. Jestem z Pana Dumny PANIE TADZIO !!!! Ja to tylko ja nic nie ważna osoba, ale to co robimy robimy dla wspólnego dobra, mógł pan mnie nawet oczernić, co się spodziewalem ale po cichu liczyłem ze zareaguje pan tak jak pan zareagował, czyli po męsku, dojrzale, z lekkim niesmakiem, ale to da się przezwyciężyć……. Jesteś Wielki Tadzio !!!! Masz czysty umysł bo potrafiłeś się przyznać, zanleść rozwiązanie, i to na wizji Wielkie WOOW… resztę sobie przewinęłem, być może obejrzę w pózniejszym czasie… 3 majta się Wszyscy
   Tomuś.

  2. ja to tylko ja, nic nie ważna osoba, a co chciałem dokończyć, pan jest Ważną Osobistością !!!! Niech pan w to uwierzy !!! Teraz już można. !!!!! …ale ze mnie gaduła… zupełnie jak Mr Tadzisław ! 🙂 Paaaaaa Paaaaaa !!

 10. To że pan powiedział z uśmiechem, ze być może na starość panu odbiło, że nie jest pan wydolny seksualnie, i w drugą stronę umysłowo sfiksowany, pokazał pan szczyt moich marzeń, przyznał się pan do tego !!! Przyznał się pan z uśmiechem, że jest pan Wielką osobą !!! i zawszę będę już Cię tak traktował, powiedz sobie kochany tadziu, że ta sytuacja jest już rozwiązana, nie chcę Ci mówić co masz robić, ale wszystko idzie ku dobremu, jest pan moim Idolem !!!! Za to, że dyskretnie, pan się przyznał, ja uważam a znam się na takich rzeczach, że podświadomie, tymi słowami czekał pan na opinię ludzi i mnie, moja opinia jest taka, że cały Świat przed Panem, ja nie dorównuje Panu !!! ale wiem, że moje rację są słuszne, i przemyślne…. niech pan od tej pory dziła przemyślanie i słusznie, takie jest moje życzenie, jeżeli jeszcze coś mogę na ten temat powiedzieć… To Wielki dzień !!!!! Oglądam całość !! Trzymaj się Tadzio, wiem, że o tym pomymaślałeś, przez te dwa tygodnie, ale miałeś odwagę, a odwagę się ceni, i ja to robię. Do usłyszenia 🙂 🙂 🙂

  1. A przyznanie się do słabości, szczególnie seksualnych, jest automatycznie, uzdrowieniem. To do ! 🙂

   1. I nie ważne nastroje, po złamanym sercu, duszy, ego czy dumie, już pan jest w lepszym świecie !!!! Rozumiem to usztywnienie, bo sfery seksualnej siębroni rękami i nogami, ja tylko chciałem dać swoje zrozumienie, nie mówmy już o tym, teraz wiem jaki pan jest, więc słuchać będę pana do końca świata i jeden dzień dłużej !!! a nawet jak nie będę w sercu mam wspaniałego człowieka Tadeusza Owsiankę !!! :)…

   2. i jak nastrój, lepszy? 🙂 mam nadzieję, razem nie zginiemy, pan jest prowadzącym, ja słuchaczem, czego więcej potrzeba, więcej słuchaczy za pewne… przyjdą, oj przyjdą, już wyobrażam sobie ten uśmiech na pana twarzy, lub jakąkolwiek osobowość jaką pan nam w przyszłości zaprezentuję, czuję że będzie prawdziwa. a to sięceni i liczy !!! Tyle……………………. !!! 🙂 🙂 🙂

   3. Jakby pan zacytował coś, lub nawet przeczytał całość, ale zostawiam to do pana dyspozycji, bo to tylko od pana zależy, to było by super, bo to prawdziwy pan !!!! Jest pan Panem !!!! Forever…… take care.

   4. Było by super, dla pana i dla mnie. ale przeżyję jakoś jak moje słowa się nie znajdą w programie 🙂 Tadzio i love you <3 i przepraszam, chociaż wiem, że nie mam za co…. <3 <3 <3

   5. Przyznał pan się do tego przed samym sobą, a to lepsze niż na pokaz, ja w to uwierzyłem i wierze w pana. Pana zdrowie będę pił herbatą i wodą, przez całe dwa tygodnie 😀

 11. Drogi Panie Owsianko – nie ma starych i młodych dusz , bo wszyscy powstaliśmy w jednym momencie . Dlatego wszyscy jesteśmy najbliższymi sobie braćmi i siostrami .W związku z tym , podejrzewam , że tzw bliźniacze dusze – to jedynie koncept ludzkiego umysłu .

  1. Sokolu dusza/ciało Astralne wysoko rozwinięte w wyniku przebytych 81 inkarnacji.Sokolu czasami wracają na Ziemie aby prowadzić was do wzrostu duchowego (przewodnicy duchowi,bratnie dusze).Widac to po wpisach Gaji ,nie mamy łatwej misji,tez byliśmy prymitywni i liczymy na przebudzenie w niej boskiego światła nawet u niej ❤️
   Niech Wielki Duch ja wspiera i wyślę na Fidżi z pod linek trolejbusowych i Oświeci hihijiihihihiihihi❤️

   1. Qcyp Wiem , że mnie kochasz /ułomną ziemską miłością / , ale cóż , nic na to nie poradzę 🙂

   2. Qcyp W wakacje na Fidżi – kiedy tam tylko nocą można znaleźć wytchnienie , od potwornych upałów ? Fuj ! Tylko księżyc w tej scenerii malowniczy 🙂

   3. „w wyniku przebytych 81 inkarnacji.Sokolu czasami wracają na Ziemie aby prowadzić was do wzrostu duchowego” Qcyp widzisz co „niektórzy” mówią o ciaglej ewolucji duchowej a z drugiej strony uważają że już wszystko zostało dokonane , siadasz na chmurce po prawiony i lewicy i oglądasz z ojcem i dyrektorem niekończący się serial , nawet zbawiciela już nie trzeba bo przecież ten gostek powstał w tym samym momencie , z tego by wynikało że jest dyktatura w niebiosach Pies Kot itd niema prawa na ewolucje , nie wolno im współczuć https://www.youtube.com/watch?v=qEGRcVAa2lc mohery to kanibale i mordercy mówią piękne frazesy żeby mieć parawan na dokonywane zbrodnie , ale wyznawcy szatana tak już mają za fasadą wielkoduszności kryje się agenda najbardziej mroczna w dziejach kosmosu jak trujący bluszcz który przystraja jedynie swym wyglądem aby zabić w ostateczności .

   4. Lubelszczyzna / i Polska / , ma teraz piękne drogi , więc niczym mi nie zaimponowałeś . A przyrodę – bujną roślinność , lasy , góry , jeziora itd mamy wspaniałą . Dlatego właśnie , jesteśmy takim łakomym kąskiem , dla innych , którzy chcieliby to wszystko nam / jak to wielokrotnie bywało /zabrać .

   5. No to siedź i pilnuj, byle czujnie aby jakowys inny naród /wróg nie pozbawił cię tej baśniowej krainy hihihihihihihihihihih????⛪️

 12. Totalna fucken durnada na NTV
  HARP wali po niebie i robia co chca a ci fruwaja w oblokach moze wlasnie HARPu mind control ofiary Wake up, wake up, reality .https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-haarp/
  Sorry ale powiem oglednie kupa idiotow zyje na ziemi i tylko jedne forum czytam po polsku NTV I widze tutaj kupe mozgowego zlomu. .

  1. „HARP wali po niebie” właśnie , ale to nie wszystko , odebrałem dwa ostatnie trzęsienia ziemi teraz, widzę 3 sierpień południowo zachodnia Turcja skala 7-8 ? strach to pisać ale tamte poprzednie co do kilometra wyczułem.Trzymaj się Kalinko

  2. Dzisiaj znowu zryli cale niebo , wczoraj bylo ladnie a dzisiaj chyba wczesnym ranem porobili zupe chmurowa na niebie.

 13. Jaki ci ludzie maja interes na tych programach alternatywnych .
  Zeby gwiazdorzyc madroscia zyciowa
  Moze robic workshops
  Moze samemu sie utwierdzc w banialukach szczesliwosci
  Moze oklamuja wielu i samych siebie
  Moze maja sami kompleksy
  Moze sektowe przynalznosci
  Moze poprostu szukaja partnerow ( ha ha ha soulmates)
  Moze zatracili obserwacyjny wglad na rzeczywistosc
  Moze poprostu nie znaja definicji totalnego psychopaty . No wiec brzmi ona nastepujaca:
  łatwość wypowiedzi, powierzchowny urok .
  zawyżona, nieadekwatna samoocena,
  brak wyrzutów sumienia,
  brak empatii,
  manipulowanie i skłonność do oszustwa,
  wczesne zaburzenia zachowania,
  zachowania antyspołeczne w dorosłości,
  impulsywność,
  słaba kontrola zachowania,
  brak odpowiedzialności.
  I chec meczenia innych – to jest dodane ode mnie .
  A tacy sa w rzadach swiatowych i kasa i jedzenie i wartosc zycia ludzkiego zalezy obecnie od psychopatow .
  Teraz zabieraja nam tlen i naturalna egzystencje.

   1. Majestic
    Ten to chociaz zostalwil dziewczyne w stylu red head /lakier na glowie do homocapensis do daleszej rozrodczosci gatunku . A ci idioci od chemtrials/HARP to truja wszystko i niszcza wszystko .

 14. Cóż i tak bywa ,nie wytrzymała biedaczka wyższych wibracji ????????????❤????

 15. wakacje na Fidżi

  właśnie przyjezdni smiecą, syf zostawią wielcy podróżnicy .Mieszkaj tam, a nie wakacje ………………..Boże uciec ale dokąd…………moze na……………Tasmanie hihihihihihihi

  1. Trzeba się mocno natrudzić , żeby obrzydzić sobie i innym , malowniczy , bajkowy , Kazimierz n Wisłą – miasteczko malarzy i artystów , czy też Lublin położony na pięknej Wyżynie Lubelskiej – „który nad łąką przysiadł – był on i tylko cisza …. ” . Tak więc zamiast skupiać się na linkach /przytrzymujących pały 🙂 ?! / trzeba było wsiąść na rower i pojechać cudowną , wielokilometrową ścieżką rowerową do Dąbrowy nad Zalewem Zemborzyckim . Ta piękna trasa rowerowa i spacerowa , prowadzi wzdłuż rzeki Bystrzycy , wijącej się wśród wielowiekowych potężnych, starych drzew , oraz wśród zielonych bujnych łąk . O takiej zieleni – to tzw ciepłe kraje , mogą sobie tylko pomarzyć . Sceneria jak z filmu – a klimat wspaniały ,umiarkowany , więc można iść kilometrami i nie czuje się żadnego zmęczenia .

   1. Właśnie wróciłem z Okuninki /jezioro białe.i co..?nie ma gdzie stanąć ,kolejki ze by kupić jedzenie,za zwyczaj zapiekanki.Lublin oczywiście ominąłem dalekim łukiem .KAzimierz rownież nie polecam ,cyganki nagabują ludzi ,sztuczność i tandeta ❤️Rozczarowuje mnie ta pisowska Polska.

   2. SCiana wschodniej polski to zlepek a zarazem dynamit kilku kultur,narodowości i religi.Wciaz żyją tu Niemcy,rusy,Prusy No jeden Mix .Mysle ze każdy tu czeka na swoich a segolnie na Rosjanow.Dlatego w. Dzień i wnocy leci w Tv radio i zambony ta propaganda przeciwko ruskim.cosczujie ze ten polin długo nie potrwa……..hihihihihihihihihi❤️

   3. A niektórzy faceci są w ciąży ,niektórzy dziwnie sztywni a niektórzy maja jakoś dziwna koncentracje w oczach hihihihihihi

   4. Qcyp Dla mnie nie ma złych narodowości . Dla mnie są tylko niektórzy osobnicy -podli ludzie .

   5. A niektórzy psychopaci bez empatii bez wdzięczności .. bez uczuć wyższych, z przerośniętym ego przewrotni manipulatorzy wykorzystujący (słabość) innych dosadnie okrutni mylący wolność z samowolą .. co krzywdzi innych i co nie ma nic wspólnego z Miłością ?!

 16. Aby zadowolić forumowych ateistów, potrzebna jest rzeczywiście bliźniaczka Ziemi – na którą można by ich tam jak najszybciej wyekspediować . Oczywiście powinna to być planeta pełna przemocy , ludzkich dramatów i smug chemicznych , żeby mogli tam sobie na to wszystko spokojnie narzekać – ale oczywiście w jakimś bezpiecznym , zacisznym miejscu, przed swoim ukochanym komputerkiem 🙂 Albowiem tylko codzienna porcja narzekania , biadolenia , oraz krytykowania wszystkiego i wszystkich , trzyma ich jeszcze przy życiu 🙂 🙂 🙂

  1. Mysle ze ICH trzyma jeszcze przy zyciu NADZIEJA ze ludzie sie wreszcie obudzą i powiedzą STOP chemtrails , STOP GMO , STOP WSZELKIEMU ZŁU .
   Bo jednostki same NIC nie moga zrobic zeby powstrzymać ZŁO . Nic oprócz
   ostrzegania i informowania reszty .
   NIE MA bezpiecznego miejsca na tej planecie , sa tylko piękne miejsca .
   Wszedzie sa prowadzone działania zmierzające do JEDNEGO , tego samego celu. Chcesz stworzyć druga TAKA SAMA ZIEMIE jak ta , pełna przemocy , ludzkich dramatów i smug chemicznych ? Mało Ci jednej ?
   Geoinzynieria global alert :
   https://m.youtube.com/watch?v=suuiRjwrteA

  2. „ludzkich dramatów i smug chemicznych”” żeby mogli tam sobie na to wszystko spokojnie narzekać” Gaju to jest fakt dlaczego wsadzasz wszystkich do jednego wora ? ten ateizm wywodzi się z niewiedzy i w następstwie braku swiadomosci ograniczone pole widzenia .ludzkie dramaty i smugi uwarzysz za wymysł za coś nie istotnego ? właśnie prawdziwie uduchowieni „biadolą ” bo to widzą i czują że komora gazowa się wypełnia , i to ich trzyma przy życiu właśnie taka desperacja ,Jednak stwierdzasz że jest przemoc , i co w rękawiczkach miłosnych chcesz to zatrzymać albo w ostateczności zaprzeczysz że to wymysły ? Bliźniacza rzeczywistosc będzie dla tych co nie biadolą bo są kompatybilni energetycznie , gdy mi jakaś restauracja nie odpowiada to biadolę że tam syf odpycha mnie i omijam no i jeszcze ostrzegam innych aby nie byli wciągani w pułapkę „”” forumowych ateistów””” widzisz Gaju to jest Twoje oblicze !? w takim razie pokarz obraz , wszech uduchowionego „wierzącego ” jaki stwór to ma być i czym się charakteryzować ? „””codzienna porcja narzekania””” Tak to jest codzienna porcja ostrzeżeń, aby kogoś kto się przebudzi nie uronić , to jest troska i współczucie dla ewentualnej ofiary aby tego nie doznała . Ty Gaju wieszaj przed ludźmi firanki i zakładaj kolorowe szyby , aby do ostatniej chwili trwali w przekonaniu ,i nie dajesz im szans bo gdy cały dom już runie oni będą trwać i spadną razem z tym domem towarzysząc kolorowej szybie , lądując zapewne w ogonku Pozdrowionka https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA to jest granica matrixa 5 poziom- oddział zamknięty , Astral został odcięty ale od zasilania , „spadną gwiazdy i firmament” , prawdziwa ziemia pozbędzie się tych atrap, uwolni się , zapewniam że nie wielu zostanie na czystej ziemi WIDZIAŁEM to , zaś ci co kochali smugi chemiczne itd będą się kotłować z zawartością Astrala atrapa wróci do macierzy będzie to armagedon na skale kosmosu zostaną sprzężone niemal dwa światy obecna atrapa iluzji ziemi oraz macierz astralna .

   1. Kiedyś pisałem o wyrwach w matrixie które obserwowałem to osłabienie 5D dzisiaj mogę powiedzieć że był to dzień wyłączenia zasilania na zewnatrz jest jasność światłość , pierwotne Światło -Energia która była na Ziemi, Słońca nie było , te obecna lampę skonstruował Astral https://www.youtube.com/watch?v=eN2HafNrBZQ

   2. No tak z naszych czuc .Wyszlo , ze astral zostal odciety i wlasciwie go nie ma .To znaczy jakby sie zagescil tuta w naszej rzeczywistosci ziemskiej jest ciasno obecnie nie ma wolnosci i freewolnosci Jest bagno . Dzisiejsza burza obserwowana w nocy dala mi obraz totalnej innosci swiata . Burza byla oparta na ciaglej niekonczacej sie sztucznej elektrycznosci . Co potwierdza dzialalnosc technologi w naszej atmosferze .
    My tez to widzimy , ze zostaje garstka ludzi z poprawna swiadomoscia widzenia co sie dzieje . Inni oklamuja siebie i nie obserwuja dookola tylko sluchaja co im w mediach albo ksiazkach i pismach powiedza .

   3. The advanced technology can implant memories and perceptions so many people are confused. People are either assisting humanity and life or they are spreading hate and disharmony. The disharmony IS the disinformation.

   4. Majestic
    The Unveiling of the Truth is the Healing of the Fragmented Soul and Soul of Humanity.

 17. Naszą piękną Matkę Ziemię , opanował niestety nowy, agresywny gatunek , który szybko się rozprzestrzenia – to NARZEKACZE .

  1. Narzekacze uwielbiają dołować innych , gdyż czerpią z tego codzienną przyjemność – bo tym się właśnie odżywiają . Drażnią ich natomiast istoty niepodatne na ich narzekactwo , bo przez nie , są narażone na utratę codziennego pożywienia 🙂

   1. no np ,oni już nie muszą narzekać http://kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabijali-i-gwalcili-Rwanda-20-lat-temu.html przeminęło z wiatrem było nie było, kogo tam, kto i co !!? https://www.youtube.com/watch?v=7yTWah0gf3g „Na zycie patrzysz bez emocji
    Na przekór czasom I ludziom wbrew
    Gdziekolwiek jestes, w dzien czy w nocy
    Oczyma widza ogladasz gre
    Ktos inny zmienia swiat za ciebie
    Nadstawia glowe, podnosi krzyk
    A ty z daleka, bo tak lepiej
    I w razie czego nie tracisz nic
    Przezyj to sam, przezyj to sam
    Nie zamieniaj serca w twardy glaz
    Póki jeszcze serce masz
    Widziales wczoraj znów w dzienniku
    Zmeczonych ludzi wzburzony tlum
    I… „

   2. Majestic Kto ci powiedział , że ja mam głaz zamiast serca ? Uważasz , że nic nie czuję i nie działam w swoim zakresie , widząc zło ? A może jestem właśnie wrażliwsza od ciebie Majesticu ???!!! Bo trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy , żeby to wszystko czytać , co ty tutaj na Forum wrzucasz ?! No chyba , że ty tego wszystkiego nie czytasz i nie oglądasz , tylko bez oglądania i czytania , po prostu sobie wrzucasz na Forum NTV. Tak więc ci , którzy czytają te okropności / których to okropności wrażliwy człowiek , nie jest w stanie przetrawić/ dają swoja uwagę tym OKROPNOŚCIOM i POMNAŻAJĄ JE , bo ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ I Z CZASEM MATERIALIZUJE SIĘ W TEJ RZECZYWISTOŚCI !!!!!!!!!! Ale ty nie chcesz tego zrozumieć i dalej robisz swoje , jak zwykle zadowolony z siebie .

   3. Majestic Ludzie , którzy nie znają natury rzeczywistości w której egzystują , mogą ci nadal potakiwać , ALE WIEDZ , ŻE CZYNIĄC TAK DALEJ – RAZEM Z NIMI PÓJDZIESZ NA DNO ! Można od czasu do czasu wrzucić jakiś link , aby coś zaakcentować , ale nie zas.ywać tymi przerażającymi linkami Forum NTV, każdego dnia – bo to jest po prostu nie do zniesienia .

   4. Gaju przypomnij sobie młodzieńcze lata Buddy „zas.ywać tymi przerażającymi linkami Forum” czy przerażające nie jest rzeczywiste ?! za przerażającymi linkami ? uważasz że to tylko linki ? czym i dlaczego chcesz to ukryć ,tak ukryć , chcesz Gaju w ten sposób to zatrzymać ? , chyba wylacznie dla Siebie, a Innych dasz na następne pożarcie ? pamiętaj gdy jest ofiara to i kat egzystuje .

   1. Na razie z daleka ????Ale za chwile bedzie dotknięte fala uderzeniowo-popromienna.Lublin to przeklęte miasto❤️

  2. Ten agresywny gatunek NARZEKACZY , żyje w symbiozie z /równie szybko rozprzestrzeniającym się / gatunkiem ich POTAKIWACZY 🙂

   1. „gatunkiem ich POTAKIWACZY ” potakują bo zobaczyli inność odmienność , dają sobie szanse w większym spektrum mozliwosci i wyboru , jedynie dogmat opiera się ewolucji i rozwoju i on jest zagrożeniem dla pełnej swiadomosci .

 18. Majestic pisze:
  29 lipca 2017 o 16:20 …”PRZESYŁANIE ENERGI BEZWARUNKOWEJ”… Odpowiadam: Trafnie to okresliles Majestic podajac przy tym niepodwazalne dowody… Zgadzam sie z Toba! Pozdrawiam-Lumen

  1. lumen Serdeczne Dzięki czlowiek wie że nie jest sam w szturmie gromienia zła .Ps właśnie o Tobie pomyslalem i nie pierwszy raz, no i Jesteś .Uczta dla Duszy!

 19. Narzekacze , stale podkreślają wagę swojej „wielkiej misji ” na Ziemi – dlatego ofiary narzekaczy , nie zdają sobie sprawy z tego , że są wysysane z energii .

  1. Racja Gaja. A oto dwie najpiękniejsze piosenki moich przyjaciół. Majestica i Qcypka… jeszcze dziewczyny dajcie trochę częściej muzykę, ja ją wchłaniam wybieram, analizuję, cieszę się, słucham, daje mi do myślenia, nie będę narzekał że we mnie nic nie ma, bo widzę jacy piękni jesteście, mam takie coś z burczeniem brzucha, bo miałem 8 operacji na brzuch, że brzuch mi burczy, gdy coś jest ważnego, jak AnonYmka napisała, do Renee przed chwilą, jak majestic póścił jeden osiem l, jak kucyp puścił Another Brick in the Wall, jak Gaja, napisała, że przytula mnie do serca i jak czytam Obserwatora, Kiarę, Sesie, której brakuję bardzo nam, i mi. To brzuch mi burczy, i zawsze burczy w odpowiednich miejscach, które już rozumiem i wiem co znaczą, moje jelitka, są oo znowu zaburczało lekko, cichutko i znowu i znowu, ja słucham tego burczenia co jakiś czas, to znak czasów, teraz rozumiem że to burczenie, to miłość do nas, i między nami i do wszystkiego.Cieszę i cieszyć się będę każdą chwilą teraz, czuję, i wiem. Że jeszcze to nie jest obmyślane, ale idziemy w kierunku miłości nad miłościami, całkowitego zrozumienia Świata, i ludzi, możemy śmiało być kim tylko zechcemy, bo rozumiemy człowieka, na litość boską zrozumieliście mnie !!!! I ja to widzę po wpisach, zastanawiam się teraz w którym momencie coś napisać, czyza tydzień, czy być na bierząco, czy nie za szybko, czy nie za wcześnie, ale ważniejsze jest wartościowe pisanie, każdy to potrafi, każdy to złe słowo, wszyscy to potrafią. Kocham Was z całego serca, pokazałem tutaj swoje słabości, i Wy pokazaliście swoje słabości ale też siłę, niektórzy czekają na moje posty, to dla mnie wielkie zoobowiązanie, i tarktuje je profesjonalnie, ale czasem chcę zamilczeć, tylko, że za dużo czasu mam, bo nie pracuję, w następnym poście, chciałem się odnieść do pracy, wiem, że teraz mogę spokojnie, spokojniej, myśleć, o tym co napiszę, bo nigdy nikt mnie tu nie ocenił, AnonYm, też zawsze mówiłem że ocenianie nie jest złe, że pozytywne ocenianie powinno być nagłośnione, a negatywne przemilczane, ale w myślach jest rozwiązanie, nawet najbardziej negatywnego oceniania… wybierajcie chwilę bo pisanie w odpowiedniej chwili jest ważniejsze niż treść, teraz Kiara milczy, pewnie robi coś ciekawego, a może zastanawia się, czy przeczytaliśmy wszytko co napisała, i na pewno czeka na odniesienie się do jej osoby, a moze wybiera chwilę w której napisać, by było bardziej ciekawie i szokująco, prawdziwie i mądrze, bo Kiara taka jest, pełna miłości i profesjonelizmu, ja za Tobą tęsknię Kiara, za Twoimi wpisami, napawam się nimi, i staram się uczyć tego co piszesz, nic nie ma ponad Twoimi wpisami, spełniaj się Kiaro… wiec, że każdy Cię słucha, wiem po sobie, bo jak ja przecztam Twój wpis, roztrwaniam go na wszystkie strony świata, i cały świat czyta Twoje wpisy, to się tyczy każdego, kiara to tylko przykład… 🙂 a teraz sesia… brakuje mi Ciebie. Wróć, ale wiem co robisz, robisz słusznie… i teraz te wspomniane dwie pisoenki i jedna moja dla AnonYm- usi najkochańszej <3
   Jeden Osiem L – Kiedyś było inaczej (Majestic) https://www.youtube.com/watch?v=mjJ5mFc2t2g
   Pink Floyd – Another Brick in the Wall (Qcyp) https://www.youtube.com/watch?v=qs35t2xFqdU
   i ode mnie dla AnonYm – a i nawet Wszystkich piekna która poruszyła moja dusze, po angielsku, posłuchaj AnonYm, posłuchajcie…
   John Legend – All of Me 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg więc chwila zadumy :-* i chyba w odpowiednim czasie, porzyjemnego popołudnia, dla całej społeczności NTV. 🙂 🙂 .

   1. Ciekawe są sprzeczności, najpierw napisałem, że słowa są wartościowsze niż czas w którym się pisze, a potem napisałem że czas i chwila, to są właśnie sprzeczności, które nie dają i pozwalają mi żyć, jak jest sprzeczność, znaczy, że to bardzo ważne było, i będę to rozwiązywał, chyba wybieram czas, kto wybiera czas, to trwa, na wieki….. więc trwajmy na wieki, wiem, że to Wasze sumienia mówią, jak AnonYmki, że napisała pod wpisem Gaji, to Wasze sumienia mówią !!!! Teraz jest dobrze…. Teraz jest dobrze !!!!!!! My decydujemy każdy z nas i każdy z nas osobno jacy są ludzie, jacy jesteśmy My, poprzez swoje życie, pisanie w odpowiedniej chwili , daje rozpoznać, jaka jest osoba i jaka była w swoim życiu, poprzez, odniesienie to do swoich myśli i siebie i swojego czasu… łaczmy czasy !!!!!! Kocham Was nad życie, za te moje przemyślenia, i Wasze !!! Kocham Was <3 <3 <3 🙂 . . .

   2. spójrzcie na czas w którym to napisałem, 13:59, minuta przed pełną godziną, ma swoje znaczenie, jak minuta po i godzina zero. To sie dzieje notorycznie, druga godzina 1410? Przecież mieliśmy rocznicę Grunwaldu prawda?? A to godzina jest mi nie znana, niech będzie tajemnicą…. 🙂 Kocham Was !!! 🙂 🙂 <3

   3. A ta godzina jest mi nie znana, niech to będzie tajemnica, nie TO Errata 🙂 🙂 :-* Kocham Was :)))))) 🙂 … 🙂 … 🙂 … 🙂 … 🙂 … 🙂 … 🙂 :-* :)…

  2. Ty wiesz co robisz misterna milosci lalo Gaju i miserna lalo decepcji .Uzywaja ciebie do lagodzenia przejecia matrix jeszcze glebiej .Jak gleboko te swinie chca ludzkie organizmy /minds przejac . Maja dwa sposoby nagranych szczesliwcow bez krytycznej oceny i nagranych depresorow bez krytycznej ocent tez . I biokomputery powtarzajace teksty jak ich nagrano . To sa trzy podstawowe charakterystyki ludzkosci. Reszta to ci co balansuja rzeczywistosc mind via serce i jest ich coraz wiecej. Mam nadzieje , ze coraz wiecej .
   Gaju duzo jest takich forow milosnej durnoty oj duzo .Ja ich poznalam doglebnie prawie kazdy nurt religijno -sektowy ma element bezwarunkowej milosci .Bo pochodza z jednego zrodla dokladnie z tego samego co pochodza wszystkie religie .Czyli Archons Boga .
   Zajmujesz swoja osoba forum i o to chodzi ,chyba zejdziemy z ciebie i czlowiek inteligentny powinien juz dawno zrozumiec , ze cos z nim nie wporzadku jak wiekszosc tutaj widzi inaczej Gaju .

   1. Jaka świadomość większości ludzi -taki jest ten świat . Większa świadomość , dominuje nad mniejszą świadomością , dlatego nasz świat wygląda tak , jak wygląda . Może to jednak nie większość – a te odrzucane i krzyżowane wyjątki , mają rację ?

   2. Gaju „Jaka świadomość większości ludzi -taki jest ten świat” świat jest podły i wszyscy Ludzie Świadomi o tym wiedzą i ci z ciemnej i jasnej strony , Rodzice Buddy o tym wiedzieli , gdyby nie ten schorowany i nędzny starzec to o swiadomosci nikt by nie wspominał Gaju Twój GŁAZ https://www.youtube.com/watch?v=GwbiWWxr0Co

   3. Gaja wejdz na forum psychopatow i tam mow o milosci a nie na forum normalnyvch prawych i zaangazowanych ludzi .

   4. Kalina pisze 31 lipca 2017 o 22:16 „Gaja wejdź na forum psychopatów i tam mów o miłości a nie na forum normalnych prawych i zaangażowanych ludzi „

 20. Wszyscy jesteśmy odbiciem Boga, Wszyscy jesteśmy na wzór i podobieństwo Boga, wszyscy jesteśmy, wyrazem Boga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Badzmy tym wyrazem, to mną kieruje w życiu że jestem wyrazem Boga, Poczuj to jak dobrze można się z tym czuć, i jeszcze bycie zrozumianym, to spełnienie marzeń, dziś spełniły się moje marzenia. Kocham Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Jak posłuchają piosenki z 00:01, to znaczy, że kochają 🙂 Hihihihihihhi Dziękuję !!!!!!!!!!

  1. Tomuś…. pisze:
   30 lipca 2017 o 14:21… „Wszyscy jesteśmy odbiciem Boga, Wszyscy jesteśmy na wzór i podobieństwo Boga, wszyscy jesteśmy, wyrazem Boga .”.. Odpowiadam: …POTOP-Ludobojstwo dokonane reka Boga Jahwe… Biblia…Ks.Rdz 7, 21-23… “Wszystkie istoty poruszające się na ziemi z ptactwa, bydła i innych zwierząt i z wszelkich jestestw, których było wielkie mnóstwo na ziemi, wyginęły wraz ze wszystkimi ludźmi. Wszystkie istoty, w których nozdrzach było ożywiające tchnienie życia, wszystkie, które żyły na lądzie, zginęły. I tak Bóg wygubił doszczętnie wszystko, co istniało na ziemi, od człowieka do bydła, zwierząt pełzających i ptactwa powietrznego; wszystko zostało doszczętnie wytępione z ziemi. Pozostał tylko Noe i to, co z nim było w arce”.
   W potopie nie tylko dokonał Jahwe nieomal doszczętnej depopulacji ludzkości, ale wybił prawie wszystką zwierzynę – choć ta przecież nie “grzeszyła”. A mógł wybić tylko “grzesznych” ludzi nie gubiąc zwierząt. ..Tomus pisze: ” Badzmy tym wyrazem, to mną kieruje w życiu że jestem wyrazem Boga, Poczuj to jak dobrze można się z tym czuć, i jeszcze bycie zrozumianym, to spełnienie marzeń, dziś spełniły się moje marzenia”… Tomus! Czy Ty rozumiesz to o czym piszesz..?

 21. Kiara, zapamiętałem że trzykrotne dziękowanie, jest potrzebne ,zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Bo u mężczyzny jest bardziej zauważalna jak kocha, i ja to wykorzystuję 🙂 ja dużo myślę o Was, ale czy mam miłość, nie wiem. Boję się trochę, że kogoś zranię, ciągnę ten wózek mam dużo słów, co może dać Ci Kalinka moja miłość? może Gaji miłość, da Ci więcej, bo kobieta do kobiety może inaczej kocha, niż mężczyzna do kobiety…. ja już serio nie wiem co zrobić z tą miłością, może czujesz, że kocham, bo to miłość Boska,? ja szukam tej człowieczej, a wychodzi boska, i w niej jesteście zakochani i jesteś zakochana. Kalinka gdybym mógł dałbym więcej, skoro zużywam siły na miłość, całym sobą, jestem dziś słabszy po obudzeniu niż wczoraj, taki sam, ale słabszy, ale umiem słabość przemienić w siłę, może to kochasz?? a Gajusia, po prostu pózniej obudziła się ode mnie…… wiecie ze jestem waszym wzorem, stałem się nim, każdy następny co chce byc wzorem, ma trudniej ode mnie, bo ja jestem znany, a Gaja, jest nowicjuszka w miłości…… Kalinka co mogę Ci dać? Czuję pustkę, gdy myślę o Tobie, może na gaje możesz wiecej liczyc niz na mnie 🙁 a może uśmiechnieta buzia 🙂 Wspierajcie się kochane, wspieranie to kolejny krok, do miłości .

   2. sory dopiero wstałem i jestem zaspany :-* Kocham Was. Kalinkę i Gaję jednakowo, dziękuje kalinka, że tak myślisz…… nie mam myśli obecnie o Gaji, i nie wiem co z tym zrobić, chciałbym by Gaja………..

   3. Kalinka już się obudziłem 🙂 i wiem…. że ja się po prostu dobrze tutaj przedstawiłem, tak jakby cała moja droga na NTV była przedstawieniem się i w oóle chyab przedstawieniem, jedni się zakochują inni nie 🙂 Chociaż dążę do tego, by miłość wygrała, ZAWSZE !!! To Gaja, ma inną miłość w sobie, dla bystrego oka miłość Gaji jest piękna i zauważalna, Gaja bardzo chce być prawdziwa, bo mądrości chyba jej nie odbierzesz? tak jak Tobie nikt mądrości nie odbierze… cieszę się, że mówisz o miłości… Kalinka Ty jesteś, naszym cudeńkiem a gaja jest naszą mamą. Wszystko można pogodzić, ale dawajcie sobie szanse, macie, mamy na to prawo.. :-* https://www.youtube.com/watch?v=sykgw9IsTIE

  1. No to całe szczęście , że tej miłości / jaka by ona nie była/ jest coraz więcej na tym Forum 🙂 Bardzo mnie to cieszy 🙂

 22. Panie Tadeuszu co to jest cisza? CI – SZA czyli ci , tobie, twoja sza,szabla,
  szachy, szacunek, szansa. To nie jest moja, czyli czyja? Kto to jest ten ci, tobie? Komu daję szacunek, szanse? Czy brak ciszy jest ciszą? Co jest po drugiej stronie ciszy? Czy brak oceny jest ciszą? Czy brak lęku, strachu jest ciszą? Czy obserwacja jest ciszą? Może spróbować audycji bez oceny , bez komentarza tylko przekazy w ciszy?

   1. I co ci da ta ocena?buty se kupisz?bezpieczenstwo?wolnosc?milosc? A moze po prosu rewanzujiesz sie z ocene ciebie?bo ciebie oceniali,sadzili????????❤️

   2. „I co ci da ta ocena?buty se kupisz?bezpieczenstwo?wolnosc?milosc? ”

    Nooo
    Ocenie że buty są brzydkie – kupię sobie nowe.
    Ocenię przechodnia że agresywny – ominę zyskam bezpieczeństwo
    Ocenię ze ktoś ma cechy psychopaty – nie wejdę w rolę niewolnika zyskując wolność
    :)))
    Powtarzam : nie należy mylić oceny z osądem=co innego ocena co innego osąd!

  1. Sorry, nie . Chciałem sprawdzić skąd taka myśl u mnie, już wiem, ja szukam odpowiedzi, co zrobić, gdyby ktoś chciał się zabić, żeby jak go uratować, ale to jest głupio, po prostu na osiedlu miałem kilku samobójców, i to jest zakorzenione, i tak nikogo nie uratuję, a mnie uratował motylek. Dowiedziałem się ostatnio dlaczego kumpel zabił sie pół roku po samobójstwie innego kolegi, chciał sprawdzić jak to jest ze zabił się tamten, czaicie? Dlatego skoczył, bo nie mógł się pogodzić ze śmiercia tamtego i chciał sprawdzić dlaczego. dlatego sam się zabił, sprawdził. tego się dowiedziałem. a mówili że miał schizofrenie itd…. a to nie prawda, chciał sprawdzić… zabójcze są myśli samobójcy… ja jestem zdrowy i dopóki nie będę chory, lub nie będę chciał sprawdzić, dlaczego się ktoś zabił nie zrobię tego.

   1. 16 prawda. 16:01 puszczenie prawdy na przód…. i zatwierdzenie, nie umiem tego wyjaśnic, czy tylko ja wiem co oznaczają cyfry???

 23. „Nie uwierzysz. W 2002 roku w sierpniu nad j. Wikaryjskim wydarzyło się coś niewytłumaczalnego ” https://www.youtube.com/watch?v=e0RyZ4e8nxA te aspekty ziemskiego życia nie należy bagatelizować ?! Nas jest niewielu którzy to widzą , ludzkim wzrokiem ( okiem ) , oraz wyczuciem intuicyjnym . w konsekwencji wydarzeń jest to przerażające gdy odbiera się w pełni swiadomosci i to zostaje w pamięci .chodzi tu o zderzenie światów coś co jest za kątem oka powiedzmy coś co nie jest zaakceptowane przez wiekszosc , a egzystuje .

  1. Kobieta Jej śmierć – to jest naprawdę wstrząsające . Miejmy nadzieję , że sprawiedliwości stanie się zadość i winni jej śmierci , zostaną surowo ukarani .

  1. „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” – Sława Przybylska https://www.youtube.com/watch?v=ZosZn07u8Qs Sława Przybylska-Gdzie są chłopcy z tamtych lat https://www.youtube.com/watch?v=qArrQ80Hvq4 https://www.youtube.com/watch?v=hW05VIOYyN8 Polskie Drogi https://www.youtube.com/watch?v=yFRG5JiD568 i jest jeszcze jedno Obecnie Największe Skurwielstwo celowego zapominania Polskiej Krwi , segregowania Daniny Krwi !!!, Nigdzie indziej na świecie tego NIEMA https://www.youtube.com/watch?v=0oyP7d-3WW4 https://www.youtube.com/watch?v=CHlP3hg0dy0

 24. Tak czy inaczej , nie było dyskusji na Forum NTV – gdyby wszyscy myśleli tak samo 🙂

   1. Majestic Jesteś dla mnie prawdziwym wyzwaniem /dla mojej miłości bezwarunkowej / – życząc mi , abym się powiesiła .

   2. Majestic No cóż , historia lubi się powtarzać – Hitler też był wegetarianinem i jak wiadomo „zmieniał świat na lepsze ” . Miliony ofiar , są tego świadectwem .

   3. Majestic Ale przecież miliony zwolenników tej bestii , skandowały : ” Heil Hitler ” , więc nie mogli się mylić ?!

   4. Majestic Ale przecież MÓWIENIE O MIŁOŚCI – TO PSYCHOPATIA , jak tutaj powyżej , napisała do mnie Kalina .

 25. na 3 sierpnia odczytałem trzęsienie ziemi w Turcji , dwa poprzednie przemilczałem i się dokonały , czy ta wiadomość zmieni linie czasu ?

  1. Majestic To wsadź sobie teraz , tą swoją przepowiednię w ……………………..

   1. 21 sierpnia ma byc totalne zaćmienie świadomości.Ten rokbedzie prelomowy❤️Zaczynam rezonować z innymi Polakami ,uśmiechnięci a piesek u jednej pani nazywa sie Karma hihihihihih Jutro tez tam pójdę to bedzie taka Moja GAja w realu❤️

   2. jaka to przepowiednia ? odczyt z pola czasu , doskonale wiesz że czas jako taki nie istnieje , a Ty nie umiesz odczytywać Gaju?

   3. Qcyp W taki upał jest tam sporo fajnych du@peczek:?:pójdziesz tam ze swoim pieskiem:?:

   4. 6 dekad NASAprcuje nad podtrzymaniem matrix technologii 91bilionow dolarow na prowadzenie programu NASA . HO HO !!!!
    Ciekawe ile to pieniedzy homocapensis potrzebuja zeby nakrzywiac space do wizji odurnialej publiki pod firnamentem i manippulowac komputerem Slonce .Obecnie to sztuczny twor powinien byc upgrate dlatego forsa potrzebna .Mam wrazenie , ze opryski niebianskie sie wiaza z tym przedsiewzienciem .
    Jak my sie polapiemy o co w tym wszystkim chodzi to bedzie kiepsko . Chyba beda musieli zrobic samozaglade .

   5. Qcyp, masz swego dawnego starego przyjaciela psa koło siebie czy też porzuciłeś go zgodnie z dewizą niby wolności : niech żyje zmienność wolność i swoboda i dziewczyna młoda 😕

   6. Kalinko Słonce jest straszne obecnie , bardzo słabe widmo , światło emitowane jest soczyscie jasne, srebrne , gdzie te pomarańczowo czerwone zachody ? gdzie ten długi cień popołudniowy , ten obecny srebrzysty krążek jest cały dzień prawie identyczny a zachód „slonca” jest jakby dalej na północ , moze rzeczywiscie na 3 dni zgaśnie jak będą transformatory wymieniać , to jakaś paranoja z tym ,a barany śpią w najleprze w zagrodach .

   7. Przestan Kitex bredzic z ty brudnymy/niedomytymi dziewczynami.Jestem zbyt czysty aby plywac w female -kalich.

   8. Sex jest czyms naturalnym ale ze swiadoma crystal mental , fizycznie I psychicznie istota.Wy ktorzy negujiecie sex pewnie mieliscie doczynienia z jakimis brudaskami.Nie ma sexu bez milosci I odwrotnie .Jestesmy tu po to aby kopulowac hihihihihihi❤️

   9. Jestesmy tu po to aby kopulowac hihihihihihi

    Może raczej po to by: jeść sr@ć spać – to jest konieczne i dotyczy wszystkich w przeciwieństwie do kopulowania hehehe

   10. Może ty udowdnij dlaczego uważasz że się nie mylisz twierdząc: „Wy ktorzy negujiecie sex pewnie mieliscie doczynienia z jakimis brudaskami.Nie ma sexu bez milosci I odwrotnie .Jestesmy tu po to aby kopulować”

    a przy okazji napisz
    dlaczego ja mam ci mówić że kopulowanie jest fuj ?
    i jakich wyście mieliście ecie masz na myśli ?

   1. Alik Patrz i ucz się – to jest właśnie „Prawo Rezonansu” , które u mnie działa natychmiast 🙂 🙂 🙂

   2. ha ha ha w dupe Gaja .Wszystkie dupy namaszczone i gotowe do masazu 🙂
    A TUTAJ DOWODY niezbite , ze ziemia nie jest globem .https://www.youtube.com/watch?v=wa7o-dXR4z4
    tego sobie nie wsadzaj Gaja tylko przypatrz sie przeanalizuj i ocen swoim mozdzkiem Tam nie ma cytatow tam sa dowody z wody . Potem pojedz w Tatry wejdz na Giwont i zacznij analizowac ponownie nie msz zbyt daleko . Po co zajmowac sie tylko niesprawdzalna teoria . Ona moze byc tak klamliwa jak Globe earth

   3. Kalina Ludzie popełniają błąd – gdyż chcą najpierw poznać duże , ażeby potem na tej podstawie, poznać małe . Powinni czynić odwrotnie . Tak więc prześledź raczej zasady fizyki kwantowej .

   4. „Wszystkie dupy namaszczone i gotowe do masazu” – czyli do seksu co niektórzy mylą z Miłością

   5. Kalinko jest Nas niewiele racjonalnie patrzących na fakty , pogromcy płaskiej ziemi itp , z urzędu swojej poprawności naukowej nie dyskutują o ewidentnych faktach , a stanie ramie w ramie z „nauką” dodaje im splendoru , płaskoziemca, płaski mózg , podnosi ich IQ ,co za peszek !?. Serdeczności Kalinko

   6. Gaja piszesz gładko ale złośliwie wrednie FUJ

    „Co z siebie emanujesz – to do ciebie wróci .”

   7. Rozumiem zoztaliscie skrzywdzone sexualnie.Dlatego dazycie do milosci bez zbednego dotykania.Obalacie mit karmy,rezonansu bo wiecie ze płacicie za bycie oprawca.Biedne małe istotki karma ma sie wspaniałe i jest nieubłaganym prawem wszechświata,na każdym poziomie waszej egzystencji,Prawo rezonansu rownież ,spotyka cię to co masz zapisane w elektronach ciała Astralnego.

   8. Rozumiesz według własnego rozumku .. często błędnie panie niby qcypniewszechwiedzącogurujący .. może miałeś notorycznie do czynienia z brudaskami i płacisz za bycie oprawcą ??

  2. Jedno mnie Majestic zastanawia , ze wielcy naukowcy-mozgowcy nie wykryli takich oczywistych klamstw .Zdefragmentowanie nie tylko ludzkiego soul nasapilo ale informacji via mozgowych . Jeden mozg wiedzial cos ale zawsze bez czegos-i wtedy nastepowalo bledne kierowanie i manipulacja w mysleniu . Drugi wiedzial to co inny nie wiedzial I to bylo w mozgach tych niby uzdolnionych Bo przeciez mozgi to bio-komputery programowane byly w duzym stopniu przez olsnienie wiedza. Zwykly chanelling ziemski odchodzil .
   Zawsze mnie tez dziwilo , ze ta technologie wprowadzili tak pozno bo w 18 wieku Czyli wiedzieli , ze zabawa w hodowle i zabawe ludzkoscia sie konczy i trzeba pomyslec o wlasnej dupie bo ich komputer i szklarnia traci zasilanie .
   Jak wyczatowalysmy z czucia . To przez wiele tysiecy lat bylismy dla nich zabawa i totalnymi niewolnikami , ktorych wykorzystywano do ciezkich robot i wyrzywania sie. Psychopaci maja to do siebie , ze lubia meczyc ofiare przed jej zgonem wtedy czuja sie lepiej .

  1. Ja obserwatorstwo – czuciowe uskuteczniam i sie kieruje moja wiedza jak wypada normalnemu czlowiekowi posiadajacemu czucie -oczka i inne zmysly . Twoja kwantowka jest dla mnie kantowka .O kant kwant .
   To jest tylko teoria . Ja nie gustuje w teoriach i wiarach . Moge czasami pofilozofowac w artystyczny skojarzeniowy sposob ale nie kwantowac . kwa kwa kwa . Kaczorostwo ,pierdusnicze gawedziarstwo ,medrkowanie ,pitolenie i samoduszenie i wykwintne gderanie ,gdakanie i odstrzal tak z kopyta prosto w leb w locie odstrzal .Prosta sprawa matrix wychodowal kwantowe tak zwane dziwadla w plaszczyznach(x) w muzyce podwojny krzyzyk kwasis .
   tego sie nie da grac .
   Wiesz co . Powiem ci cos .Dla mnie twoje szujostwo i przebieglosc wybiegla juz poza granice czlowieczego rozsadku . Zeby Majesticowi dawac takie glupie rady to juz to graniczy z ochydna beszczelnoscia i wiem , ze ty i astral to jedno .Chyba nie myslisz , ze On jest taka pusta kukielka jak Ty Gaju .
   Ty z twoim zmyslem obserwacyjnym to nawet nie wiesz jak sluchac ciszy .
   No nic mam niezly ubaw piszac do biorobota alcepctacji wszystkiego i niczego .

  2. Musze ci powiedziec Gaja , ze dupa to wlasciwie nie jest klniecie .Jak przyjechalam z AU to powiedzialam lekarzowi , ze utluklam sobie dupe . I zrozumial dokladnie . Nuanse poprawnej wymowy tez zostalay narzucone . Dupa zostala okrzyknieta dupa bardzo nieslusznie . A pomyslec , ze teraz sa modne lewatywy do oczyszczania jelit .

   1. Kalina Był kiedyś taki chirurg o którym opowiadano taką historię. Pewna pacjentka przed swoją operacją poperfumowała się w tym miejscu – a on /ten hirurg /pochylił się nad nią i powiedział – co tak śmierdzi , d……ma pachnieć d…… a nie perfumami : )

 26. Każdy na swój sposób trenuje , tę swoją boską „synchronizację ” , więc …. 🙂 🙂 🙂

   1. Majestic więc ….zamiast się zastanawiać i Miłości dokuczać – zsynchronizuj się z Nią wreszcie 🙂

 27. Ach moja ta wspaniała przewrotność właśnie mnie od tego uchroniła .Moje demony wiedza z yo są wątpliwe przyjemności ❤️

   1. Kocham❤️ tak jak slonce kocha ludzi.Tylko watpie czy ty mnie kochasz?,czy tez sie chcesz Tylko,,ogrzac”w promieniach boskiej swiadomosci ❤️?

   2. On/Qcyp cie ko…ale nogą co pokazuje niejednokrotnie
    a ty Gaja też potrafisz
    w ramach bezinteresownej miłości
    dokopać pod płaszykiem
    gładkich słówek

  1. Qcyp Koniecznie obejrzyj film „Koneser ” / jest na CDA / . Jak potrafisz – to wrzuć go tutaj , bo ja tego nie potrafię zrobić 🙂 Jeszcze jedna fraszka Sztaudyngera : Błogosławiony post „Zwiększa smak potraw i miłości … Ten, kto czasami pości ” 🙂

   1. Dla prostych/jasnych istot wszysko jest jasne/proste.Dla czerni pozostajie mrok i starch”……hihihihihihihihihi

  1. Czy Natura jest stała?Czy wiatr,słońce,woda,wszystko co nas otacza jest stateczne?Czyż te wszystkie zjawiska na niebie i Ziemi nie skłaniaja was do logicznego myślenia ,ze my jako cześć naturalnych praw i zjawisk a tak ze anomali,powinnismy dostosować sie do nich?.Stosowac przewrotność/zmienność ,tak dużo i często jak tylko to jest możliwe a szczególnie kiedy ma sie do czynienia z manekinami konsumentami/słupami soli osadzonymi w fikcji matrixa ,sterylnymi na prawdę, pragnących i będących w stagnacji umysłowej ,stagnacji psychicznej .Z wykutymi w głebokiej pamięci dogmatow/ słów ,pochodnych od tych zatwardziałych. skamienialych indywiduów ,ich postaw życiowych .czyniac z nich autorytety staliscie sie tacy sami,uchwyceni w ich ramy przewrotności,manipulacji,szantażu .

   1. Czyż prawda nie jest żywa/zmienna/przewrotna i poniekad okropna .Wszak prawda wyzwala was od wspa białego samopoczucia hihihihiihihii❤️

   2. Qcyp Jeżeli podnieca cię ludzka przewrotność – to życzę ci życia w otoczeniu takich ludzi .

   3. „Stosowac przewrotność/zmienność ,tak dużo i często jak tylko to jest możliwe..”

    Widać utożsamiasz .. mylisz przewrotność ze zmiennością. Według mnie natura jest zmienna ale nie przewrotna – przecież nie jest zwodnicza, fałszywa, podstępna, obłudna –
    to cechy typowo ludzkie.

    przewrotność=
    «bycie przewrotnym, podstępnym, przewrotny charakter; fałsz»
    «obłudne postępowanie»
     «postępek przewrotny, nacechowany fałszem, obłudą, chytrością; podstęp»:
     Przewrotność czyjejś natury.

   4. A wiec nic nie wiesz o naturze.Budujecie domy,bogacicie sie ,pieniądz to wasz cel sam w sobie.Czyz nie będziecie przeklinać natury kiedy ześle meteoryt ,trzęsienie ziemi,tsunami bądź jakiś inny kataklizm i wasze nędzne egoistyczne zywota/plany pójdą w niwecz.?Naturalnie inni bedą obwiniać swoich bogów czy inne bóstwa ,nie znając naturalnych zwodniczych działań natury.Posluchaj,,!!! Jesli ,,nie chodzisz z bogiem „Natura zawsze bedzie zlowroga,przewrotna ,zmienna.Tylko zawansowany umysl i stan swiadomosci ,bezwarunkowa wolnosc daje uczucie radosci ,szczescia,eufori .Widzac ,czuc i uczestniczyc calym soba w przepieknym przewrotnym dzialaniu Natury.Teraz rozumiesz kto tak naprawde boi sie przewrotnosci ,zyczy innym doznania boskich stanow zmiennosci,,.akcji ,kreacji,przepieknego wiru zycia,bycia❤️wrednym,pysznym? Tak postepuja stare, zjutrzane umysly ,zakotkiczone,przywiazane do zasad/regol w chorym zdeprawowanym spoleczenstwie,zyjace pozornym bezpieczenstwem,stabilizacja ,ciagloscia .Pragniecie aby to wszysko trwalo.Lecz Natura jest przewrotna i zmiecie was szkodniki ,bez drugiej szansy hihihihihihi❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   5. ” Lecz Natura jest przewrotna i zmiecie was szkodniki ,bez drugiej szansy hihihihihihi ” – popisujesz się serduszkami ale wcale nie pasują do twego przekazu.

  2. Qcyp Żywioły trwają , człowiek umiera . Takie „uduchowione „spekulacje ego – mogą prowadzić raczej do erozji , niż do wzrostu duchowego .

   1. Wiec badz zywiolem,nie umieraj .Pozbadz sie stabilizacji,bezpieczenstwem znanej I wzniesie sie pond materie❤️

 28. Pasozytnicze koncepty ludzkosci to sa :
  Biblia i wszystkie swiete przekazy w innych pismach .

  1. Kalina pisze:
   2 sierpnia 2017 o 22:40…” Pasozytnicze koncepty ludzkosci to sa :
   Biblia i wszystkie swiete przekazy w innych pismach .”… Odpowiadam: Zgadzam sie z Toba Kalina w calej rozciaglosci… Z kolei na poparcie mojego dowodu dodam ze studiowalem Biblie przez…21-lat! W tym 5-lat przy Kosciele Adventystow Dnia Siodmego oraz 16-lat w Organizacji Swiadkow Jehowy. Studiowalem Biblie tez pod wzgledem merytorycznym,dramaturgicznym, literackim no i teologicznym… Od roku 2001 jestem ATEISTA… Ateista to czlowiek pozbawiony wszelkich wyznaniowych urojen,ktory kleka tylko przed Oltarzem Nauki,Wiedzy i Madrosci. Ateista jest otwarty na wszelkie postepy i osiagniecia naukowe. Odbiera Swiat wszystkimi swoimi zmyslami.Ateista nie sprzeciwia sie Naturze i tez nie wystrzega sie swojej Ludzkiej Natury… Pozdrawiam Cie Kalina-Lumen

   1. Biblia (Pismo Sw.)… Wyrwij Karte Boskich Obietnic z Barw Katalogu ludzkich Kwiatow i przyrownaj Lakmusem Uczciwosci do ludzkiego Chwastu Kakola a dowiesz sie dlaczego bog jednym dal Bogactwo i Zdrowie a drugich dotknal straszkiwa Choroba i pchnal w Otchlan Nedzy. Dowiesz sie tez jak jednym dal Wode Zycia i Barwe Chmur a drugim Blekit Nieba i Suchy Piach Pustyni… Dowiesz sie tez jak bog tlumaczy sie ze swoich zbrodni:..Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Szatana-Diabla,ktorego sam stworzy,Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys i jego cale Zbrodnicze Prawo wzgledem Rodzaju Ludzkiego…

   2. witaj Lumen ! w jakimś sensie Jesteś Ekspertem i to cieszy , ale uważam błędnym założeniem by było albo jest ? stawiać się na stanowisku nawet otwartego Ateisty ze wzgledu na panujący lansowany dogmat , biblie myślę należy traktować jako informacje jako sfałszowaną informacje , a to jest kopalnia wiedzy , wystarczy to przełożyć na inny jezyk i sposób rozumienia , pamietamy jakiego cudu dokonał E.V. Deniken , takiego cudu że w czasach bumu kosmitów „lotów” na księżyc, odmówili wszyscy wydawcy na rynku odnosnie publikacji tych „komiksów ” widać że było to bardzo niebezpieczne bo zagrażało największemu kłamstwu i manipulacji na świecie . bo główny nurt właśnie opiera się na (bogu zazdrosnym) czyli krwiopijcy z kosmosu równoległego , obecnie te obrazy się rozjaśniły , i eden spostrzegamy jako instytut badawczy do prac nad DNA i krzyżówkami kosmicznych kreatur taka królikarnia tamtych lat .Takie przeboje ze „świętymi „nie powinny skutkować odrzuceniem własnej duchowości bo otaczający Nas świat to energie a one są bezwzględne obojętnie w jakim kierunku , świat ezoteryki trzeba kompletować ale nie uczestniczyć bo to jedynie segmenty albo fragmentaryzacja , a wybiorczość to ślepe zaułki konteksty ograniczające się , ezoteryka zrobiła dużo dobrego , ale jest błędem uczestniczyć w tym . „Wyjście poza MATRIX. Ujrzyj świat z góry. Uruchom jasnowidzenie. Odzyskaj wiedzę i moc. ” https://www.youtube.com/watch?v=eN2HafNrBZQ JZ.P potwierdza to co u mnie było samoczynne, nieskażone religia- ezoteryka – nauka , podpisuje się w wielu aspektach bo sam ich doświadczyłem bez pośredników i doradców , wtedy rozumiemy więcej . Pozdrawiam Drogi lumen , w jakimś sensie rozumie Cie ? taka „porażka ” uważam nie powinna być odrzuceniem nawet do ateisty pozytywnego wręcz przeciwnie szukać prawdy, siebie ,w tym co się automatycznie odrzucało bo był to czysty program o takich właśnie zasadach .

 29. Polska lekarska bufonada . ja jeszcze nie spotkalam w Australi lekarzy takich bufonow materializmu jak tutaj .
  Wczraj z mama u okulisty doznalam szoku kulturowego .
  Bufon okulista chwalil sie swoim wnuczkiem , ze ma 6 lat i gra na skrzypcach jak wirtuoz i mowi biegle po angieslku i rozwiazuje z matematyki zadania i wogole nie mowi w szkole po Polsku bo chodzi do NATOwskiej szkoly w Bydgoszczy . Powiedzialam mu , ze mu gratuluje mind control osobnika w przyszlosci i niech lepiej uwaza bo moze byc dziecko uzyte do sztanskich celow i moze byc pedofilska pozywka . Powiedzialam mu , ze na Polakach bufonach im nie zalezy ale robia wrazenie , ze im zalezy /.

  1. SUN SIMULATOR FALLING APART?LOOK AT THESE LENS FLARES??WHAT SAY YOU https://www.youtube.com/watch?v=SendaNIFMYw

   SUN SIMULATOR CAUGHT ON CAMERA THIS IS EVIDENCE THAT YOU HAVE TO SEE mirrored Wayne Stieger https://www.youtube.com/watch?v=oLmJb6Hy7o4
   NASA Is Hiding The Sun’s Death! https://www.youtube.com/watch?v=QonwxOSk7MY

   NASA’s SUN SIMULATOR CAUGHT ON VIDEO.https://www.youtube.com/watch?v=jZJcSzO9viU&t=10s

   Dosyc interesujace video https://www.youtube.com/watch?v=KgXv9dhEfqw&t=211s

   Juz dawno temu pisalam , ze Slonce ma ekrany jakies modulujace go . Tak wyczulysmy , ze slonce jest sztucznym tworem pod firnamentem .

   1. Kalinko , nieco zrozumienia nieco zmiany percepcji i jest jakaś logika ? , w sumie iluzja moze personifikować percepcje to kwestia oszukania i akceptacji https://www.youtube.com/watch?v=wyQ1tWlb7dM&t=0s no i zakaz zlizania się do biegunów , o dziwo tym pierwszym pionierom coś się przytrafiło ? nawet samoloty miały „awarie” , wiekszosc, wszystkich ,naocznych świadków” leczono” albo zniknęli ? zdjęć globu niema, mimo że do teraz wystrzelono z 50 tys złomu nie licząc zbrojeniówki i ciemnych misji co by dało następne sto tys , ziemia jest maltretowana niszczona truta na potęgę , a tyle lat temu zablokowano bieguny dla ochrony zimna zapewne , no chyba że ktoś powie że tam jest są jakieś dziury albo kraniec firmamentu ? księga Henocha ? o jakiej on mówi płaskiej nieco pod kloszem, okrągłej, wewnętrznej ,obustronnej??? https://www.youtube.com/watch?v=asyjXk80fOg Tajemnicze podróże na Antarktydę https://www.youtube.com/watch?v=Iuuv93l-G04

   2. takie spostrzeżenie Kalinko ? jeżeli jest wygenerowany okrągły firmament to mamy automatycznie odwróconą percepcje 11.2 Otchłań, Agartha, Asgard, M.Szczytyński odpowiada: co jest na zewnątrz Ziemi https://www.youtube.com/watch?v=WhODJtkSFNQ
    Otwory na biegunach cz. 1 Agartha, Asgard, Otchłań
    KRÓLEWSKA TV
    https://www.youtube.com/watch?v=H1Twzy_bqHk cz .2 https://www.youtube.com/watch?v=s45G_eB3UGU nawet interesujace „Agharta Żyjemy wewnątrz czy na zewnątrz Ziemi część I I ” NIEBOCENTRYZM https://www.youtube.com/watch?v=jQa6w1O4flU

   3. Majestic
    Sproboj znalezc na internecie mape google globe . Cos mi sie wydaje , ze nie moge jej znalezc. Mam nadzieje , ze jej nie usuneli . Chodzi o poryty maszynami pacyfik kilkanascie tysiecy lat temu i material z niego hexagonal siliconowe drzewa zostaly uzyte do krystalicznej budowy firnamentu . I to bylo zrobione przez kreatorow swiecacej zarowki ha ha ha Jezeli nasz swiat jest w fizycznej formie .To mysle , ze ograniczenie jego tez jest w fizycznej formie . No i te krysztaly jako healing przedmioty dla niektorych z new age i chipy w komputerach i kazdej technologii uzywaja krysztalu .Zobacz Majestic jak naturalna struktura krysztalowa wykorzystano w technologi i ja przejeta . Moze od tego trzeba zaczac .
    Programy via krysztaly albo strukrure ich zmodyfikowana w rozne to formy geometryczne . Ciekawe jak to wyglada . Majestic jak masz mind projekcje to sproboj wyjsc poza firnament .
    No wiec dwie teorie wenatrz i na zewnatrz mialy by sens Bo zyjemy odgrodzeni zapewne od reszty Cos mi to przypomina raczej vizje zarowki .Nasz universe jest ziemia i moze nawet jest poza firnamentem i chyba jest jak nam wyszlo z czucia . My swiecimy na zewnatrz Nasz universe ziemia swieci na zewnatrz Takie bylo zalozenie pierwotnej idei naszej kreacji EONS – Gnostyckie przekazy naghamadi mowia o eons kreacji.
    My nie mamy juz kontaktu z kreatorami swiatla bo zostalismy opanowani przez wlasna technologiczna zaraze wykreowana w experymencie . Wszystko jest nam dostepne na rynku . Przeciez sam ksztalt zarowki zasilanej jakas elektrycznascia nie wzial sie z nikad .

   4. Mam szacunek dla M.Szczytyński bo mysli inaczej ale mysle tez , ze jest w bledzie Przypomnialo mi sie jedno opowiadanie fajnego amerykanina , ktory byl funem remote wiving I o to jest Ingo Swann moj ulubiony niezyjacy juz remote wivers . Jego widea zostaly usuniate przez Government No i znalazlam jedno . Ja go sluchalam kiedys i on nic takiego nie mowil o space jak to mowia Funnowie Boga i czarnych odchlani . Ja mysle , ze concave teoria ziemi jest bardzo .swietna dla Archonskiego boga w srodku firnamentu . A odchlan kazdy znosi tak jak sobie uporzadkowal wiedze i jaka ma swiadomosc . Czy jest rozwiniety na miare buraka bez akcji analizowania i brania tak jak mu daja na tacy . Czy jest niezalenym swidomym myslicielem I nie nalezy sie bac black space bo tam jest wszystko i nic nie ma takiego jak power over us tylko my sami ze soba mozemy sie borykac z wlasnym sztucznym mind .

   5. Majestic jest ksiazka Ingo Swan po polsku bo kupilam ja kiedys na urodziny mojemu sasiadowi ale On prawdopodbnie ja nie przeczytal .

   6. Ingo Swam poszedl zbyt daleko w astralnej matrix i moglby sie wiecej dowiedziec jak archont tutaj manipuluje tym wszystkim , ktory dzieki wykreowanej technologii mind sie wywindowal na pozycje Boga pana kreacji swiatla na ziemi do najwyzszej plaszczyzny astralnej .
    No wiec Ingo Swan wedlug nas nie byl w black space bo krazyl tylko po astralnej technologi dimensions- plaszczyzn czasowych ale jako , ze wyjatkowo uzdolniony organicznie psychic mial konekcje z black space tutaj na ziemi ,dlatego nazwano go najbardziej intuitywnym remote viewerem 🙂 wrzechczasow

   7. Kalinko u mnie słabo z Angielskim ale postaram się coś w Niemieckim poszukać dzięki za bezcenne namiary , jest Nas niewiele pojmujących te „wywinięte” zasłony , iluzje które dają złudzenie niepodważalnej rzeczywistosci, M.Szczytyński nieco to wyjaśnia ale brakuje elementu zwiedzenia samej percepcji , jaki mamy dowód a no jest, zero zdjęć ziemi z kosmosu , oczywiscie będą z czasem w miarę rozwoju grafiki i animacji ale myślę że w naturze to i tak nie podejmę tego ryzyka bo byle amator astronom ich skompromituje , niektóre rzeczy w mikroskali im się „udają ” zobacz ilu ludzi uwierzyło że jakiś łazik jest na Marsie ? wszystkie planety to atrapy przynajmniej te które niby widzimy jasiek repliki tych z drugiej strony , ,zobaczmy astrologie sens w tym zapewne że są to promienniki generatory energii rozbijającej punktowo ludzka energetykę taka stała modulacja ,co się przyczyniło do wyodrębnienia składowych duszy w postaci czakr , powstanie takich punktów ułatwiło kontrole i ingerencje a astrologia uważa to za coś naturalnego i powiela w bezwiedzy ten zbrodniczy proceder . Przeważnie pokazuje efekty pracy czlowieka z epoki kości i kamienia , bo parchy naukowe kłamią w żywe oczy , a reszta w swojej poprawności przytakuje, prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs Kalinko dzięki za materiały i azymuty w poszukiwaniu, Zdrowego Słonecznego Dnia dla Ciebie

   8. Penetracja: Pytania o telepatię pozaziemską i ludzką https://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=111211 ” po astralnej technologi dimensions- plaszczyzn czasowych ” pamiętam jakaś konfrontacje z nimi , nie byli agresywni ale tez nie nadzwyczaj przyjaźni, cumowali za mną albo ja stałem przy nich , rozpościerała się jakaś rzeczywistosc ,ale nieco taka lekka , domy , ulice w pewnym momencie grunt przestał istnieć stałem na środku tej ulicy, była niepewność, domy wisiały w przestrzeni pokonałem dozę lęku w tej niepewności stojąc na niczym w tej przestrzeni nastepnie znalazlem się przy ich pojeździe , wiem że poczuli się nieco nieswojo ale pogodzili się z tym że ta iluzja nie działa jeżeli jestesmy nie ugięci do absolutnego końca , „”plaszczyzn czasowych „” tak Kalinko jest różnica , jest nawarstwienie te najbardziej realne „nieskażone ” są niejako na spodzie przy ziemskiej energetyce podobnie jak Biblioteka mi pokazano że ona jest wpisana w ziemie czyli poniżej grunt zero . Energia wysokiego astrala to strach , to ich bron ,strach przenikający nie w sensie bania się , ale energii jest to tak spotegowane wchodzi od góry do dołu jakbyśmy przechodzili przez tafle niesamowicie zimnego lodu , nie wolno zrezygnować !

   9. Ten firnament byl zrobiony juz dla experymentu projektu ziemia z idei andromeda jajecznicy jak ja to nazywam Czyli z Eons ramion galaktyki . Nie wiem jak to nazwac ale nam wychodzi inny obraz . Dzisiaj postaramy sie to przeanalizowac glebiej ale Oni watchers cos z nim zrobili , ze pomogl im stworzyc matrix. Watchers sie totalnie zdeprawowali . Ich zadanie mialo byc inne a nie ogloszenie sie Bogami a pozniej Bogiem .
    Dzieki za mape 🙂
    widzisz to poorane dno w bardzo nie naturalny sposob . Juz bylam tym zainteresowana bardzo dawno temu jaki material Watchers uzyly z hexagonowych drzew rosnacych na pacyfiku . Mam wrazenie , ze w pacyfiku ziemi byly jakies materialy , ktore te kiepy wykorzystaly do robienia matrix hologramu .
    Dzieki jeszcze raz I caluski Majestic

 30. Majestic pisze:
  3 sierpnia 2017 o 18:29..” witaj Lumen ! w jakimś sensie Jesteś Ekspertem i to cieszy , ale uważam błędnym założeniem by było albo jest ? stawiać się na stanowisku nawet otwartego Ateisty ze wzgledu na panujący lansowany dogmat…” Odpowiadam: Witaj Majestic! Niezrecznie mi jest odsylac Ciebie Majestic do wypowiedzi innych ale uwazam ze moja wypowiedz pochodzi z mojego ustabilizowanego obszaru Wiedzy Biblijnej… https://www.youtube.com/watch?v=PXVVnXTyK8M Natomiast Wyznaniowy Dogmat postrzegam jako Absurd naszpikowany Wyznaniowymi Urojeniami,ktory swoimi Naiwnosciami potrafi jednak skupiac „wyznawcow”… Tak! Jestem otwarty ATEISTA i nie wypieram sie swojej Ludzkiej Natury… Jestem otwarty na wszelkie naukowe wyzwania… Serdecznie Ciebie Majestic pozdrawiam-Lumen

  1. lumen Serdeczne Dzięki , proszę nie traktuj mojego „memorandum ” za coś inwazyjnego podszytego dyktatem , z natury jestem szczęśliwy gdy pozostali są szczęśliwi zwlaszcza ludzie tolerancyjni operujący w obszarze sumienia , bo odniosłem wrażenie zresztą masz powody ku temu jakiś syndrom zawodu w sensie czasu jaki przeznaczyłeś o czym wspominasz , ale zapewne miało to jakiś cel spojrzenia na to z góry w obecnym czasie i miejscu , „Jestem otwarty na wszelkie naukowe wyzwania…” to wspaniale wyznanie i przepuszczam że to stare tło dało takie skuteczne odbicie ? Tradycyjnie Serdecznie Pozdrawiam i mój stary „slogan” MOC z NAMI !

  2. Majestic sproboj cos znalezc po niemicku John Lamb Lash
   PERFECT madrosc i zblizona do tego co czujemy .

   1. Ok Kalinko ale materialny zbiorę na „sesje jesienna NTV ” oczywiscie Naszego forum tutaj , terminy, urlopy itd nie idzie tego wyhamować, Kalinko co z Tym Domem ? przeznaczenie jak Ci już kiedyś pisałem ustawiłem na początek(90 dni ) Września dla tych potencjalnych bestii ? Pozdrowionka Serdeczne

 31. Mag Chaosu 30 lipca 2017 at 22:38

  W uzupełnieniu do poprzedniej wiadomości poniżej podaję wpis jednego z użytkowników ;
  Stop wrogom Polski i Polaków!!!
  Stop antypolskiej agenturze!!!
  Podpisujcie petycje – to doskonałe narzędzia prawdziwej demokracji:
  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  http://petitiongo.org/en/petition/petycja-o-ograniczenie-kapitalu-niemieckiego-w-pol-8?mp=admin.message.success
  Jeśli nie możecie dostać się na strony, odświeżajcie je, a za którymś razem na pewno wejdziecie.
  Nie bądź bierny, broń Ojczyzny!

  1. „Stop antypolskiej agenturze!!!” a jaka jest Polska Agentura ? to jakaś kolejna prowokacja https://www.youtube.com/watch?v=jQ_DrDlluqQ niedlugo będzie akcja „stop internetowi ” bo jakaś moherowa baba dowie się że ON jest gejem a drugi że są geje i na „stos” zobaczmy „stos” !!! https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 ciekawe czy skorzystał z okazji !!? po co po rynku latać biegać ? no https://www.youtube.com/watch?v=c9Xu-AcSjLk Osobiście NIEmam nic do orientacji , to ci co ją zwalczali wylansowali cały ten fakt i obecny problem całkiem swiadomie , są to celowe procesy produkowania igrzysk dla molochu aby wprowadzać swiadomie destrukcyjne dewiacje , wprowadzać chaos i zamieszanie , forsować nowe wzorce rujnujące cale społeczeństwa .Akcja Reakcja -Rozwiązanie .

 32. Podsumowując forumowe tutaj dyskusje , jestem jedna przeciw wszystkim i wszyscy przeciwko mnie 🙂 🙂 🙂

  1. Gaja Winna winna winna winna ………..itd 🙂 No cóż , tak zadecydowała tutejsza ława przysięgłych / z Kaliną na czele / czyli normalnych , prawych i zaangażowanych ludzi 🙂 🙂 🙂

   1. Qcyp Kiedy Polska była w potrzebie , to ciebie tutaj nie było – a teraz na Polskę ujadasz , razem z innymi tobie podobnymi !!!! Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś Polak , który takim jak ty będzie potakiwał – bo przecież tak jest łatwiej , niż budować domy , drogi , mosty itd . Dlaczego nie udzielasz się na forach kraju – w którym aktualnie przebywasz ? Dlaczego tak się rzekomo , troszczysz o Kraj , który opuściłeś ponad 20 lat temu a teraz próbujesz zastraszać ludzi tutaj mieszkających , promieniowaniem i bombami ?

   2. Qcyp:

    „Wróć ,kiedy uwolnisz sie od nie chlubnej karmy.”

    „Jestesmy tu po to aby kopulowac hihihihihihi.”

   3. Gaju
    „Gaja pisze:
    6 sierpnia 2017 o 12:12

    Qcyp Kiedy Polska była w potrzebie” a co miał się zapisać do fanów Radia i wysyłać energie miłości dla Belzebuba z Torunia dla przykladu !?? to moherowe watahy swoim zaślepieniem zrujnowały doszczętnie ten kraj . przepuszczam że Qcyp miał dość tych pielgrzymek na Ciemną Górę Szatana dlatego spakował kilka skarpetek pastę do zębów i wyjechał tyko kurz został za nim na moherowym gościńcu . już nie wspomnę o takich „pasterzach” wszechobecnych ponoć co niektórych to na wymioty wzbiera , a Ciebie Gaju NIE ?? https://www.youtube.com/watch?v=AhDUwLASwVo

   4. Alik Tak masz rację , emanuję spokojem i harmonią , więc spokój i harmonia , właśnie do mnie wracają 🙂 Myślę , że jednak znajdziesz kogoś , na kim się będziesz mogła codziennie wyżywać , lecząc tym samym swoje kompleksy i frustracje .

   5. Gaja Tak masz rację , emanuję spokojem i harmonią , więc spokój i harmonia , właśnie do mnie wracają Myślę , że jednak znajdziesz kogoś , na kim się będziesz mogła codziennie wyżywać = doić budując ego, lecząc tym samym swoje kompleksy i frustracje .

   6. Majestic Video jakie umieściłeś , jest wstrząsające – ale nie zapominaj , że takie LUDZKIE ŚCIERWO , jest WSZĘDZIE , tylko NIE JEST TO OFICJALNIE NAGŁAŚNIANE . Myślę , że ani ty , ani Qcyp – nie byliście księżmi przed wyjazdem za granicę , tylko inne /być może , po prostu , merkantylne powody / o tym zadecydowały ?! Ale to już wasza sprawa , co o tym zadecydowało .

   7. Ten jak ten wysokowzniesiony były sukienkowy puszcza śmierdzącego bąka z samego rana.

   1. Gaju jest rok 2017.Odtwarzacie te same programy co 100 lat temu.A wiec jak myślisz ,co bedzie w 2039 roku?Teraz rozumiesz ze to całe budowanie bogacenie sie nie ma sensu.Jest jeszcze prawo wszechświata Karma wiec role sie odwracają teraz bedą mordowani Niemcy,Ruskie,Ukraince itp……Ofiary staną sie katami.TAk to działa .Polska jako kraj oparty na pożyczkach zachodnich lichwiarzy popłynie z nurtem szamba razem z nimi.Historia zawsze sie powtarza bo wy jestescie powtarzalni,mechaniczni..Wiec wojna bedzie jeszcze bardziej okrutna,bardziej niszczycielska,zagraza Ziemi calkowite unicestwienie.Wiec prosze nie mow o zastraszaniu prze ze mnie kogokolwiek/Czegokolwiek.Maszyny nie da sie zastraszyc,program musi zostac wykonany,Nawet jesli to was prowadzi do rzezni,do zaglady bez drugiej szansy.????

   2. Qcyp Tak , tak , najlepiej będzie , najpierw wykasować pamięć wojennych zbrodni i / tak jak tu kiedyś , kilka razy napisałeś / zlikwidować muzeum w Lublinie na Majdanku – czyli niemiecki obóz koncentracyjny z okresu II Wojny Światowej . Następnie sprowokować kolejną wojnę i wytłuc /unowocześnioną bronią/ , co najmniej pół Planety ludzi . Oto refleksje i rozwiązania , na miarę prawdziwie wzniesionego . Gratulacje dla ciebie .

   3. Hahaha so może po prostu byłem ciekawy co jest za górami za lasami morzami? Czy były ksiądz/kleryk mógł odstąpić takich dewiacji bez 1 komuni św?

  2. Majestic Zgłębiając ten potworny temat – przeczytaj też w Wilkipedii o Akcji „Hiacynt ” .

   1. BOŻE GAJU! Na co ci ta pamięć i co tu pamiętać. ?Było minęło ale się powtórzy bo wy jesteście powtarzalni. NAWET wasze dzieci mają wasze twarze, styl uczesania,myślenia, są wami tylko w młodszym ciele. Odtwarzacze ten sam program w zmienionej aranżacji wnętrz, trchnologi. JEŻELI NIE KREUJESZ WŁASNEJ NOWEJ RZECZYWISTOŚCI JESTEŚ Tylko kopią pustym bezwartościowe zapisem.

 33. Chemtrials sa wypelnione w krwinki . To juz jest udowodnione . Tak wiec wszyscy prawdopodobnie jemy dzici krew z rytualow , ktore odbywaja sie do dzisiaj i to bardzo preznie .

 34. Zapatrzony w siebie się stałem, przez te całe oświecenie. Eh…. mało mnie interesuję, prócz siebie, to złe… chciałbym wiedzieć co się dzieje w świecie, ale coraz bardziej są chyba ukrywane te informacje przed nami, a jak już dostępne są mało interesujące, mało zadziwiające informację… tak jakby Ziemia stanęła w miejscu, Kalinka i Majestic mówią o Słońcu… czy to możliwe, że jest sztucznie kreowane? Ten samolot, przelatujący przez Słońce daje do myślenia, ale naprzykład, sprawy Pizzagate ucichły zastój, nie ma nikogo kto by dobrał się im do tyłka… czy myślicie, że to cisza przed burzą??? Czy może świat się ustatkował??? Zamilczał…. zamarł…. Świat zamarł tak… nie dostępne nam są informacje o Antarktydzie Płaskiej Ziemi, Ufo, itd…. duchowość została rozwiązana, pan Owsianko rozwiązał duchowość, z Panem Nachtem, z Panem Osiem, z Panią Radwanowską, i nastała cisza……. zagranica miliczy…… tylko polacy się liczą…. a polacy co?? jak zwykle bedziemy wykorzystani, i latam będziemy dochodzić prawd….. czy tak ma być, może właśnie teraz powinniśmy coś zrobić, by zmienić obliczę Ziemi…. tylko jak? Hmmmm…..

 35. Szczepionki i Gmo, również ucichło, po wizycie Trumpa, I Książęcej Pary, Polska nie jest Polską….. idą gdzieś w ślepy zaułek… Geje, Legalizacja Marichuany Medycznej cisza…. Terroryści, cisza…. bynajmniej w polsce…. myślę tak: My Polacy osiągnęliśmy właśnie jakiś szczyt, szczyt dobrego życia, tyle że w świecie dzieje sie zle, polskie wykupione sklepy, dzierżawa wszędzie drożeje, niezly ruch Dudy w sprawie paliw, Sądy i Afery Kodu, stały się jedyną ważną sprawą, a co w Duchowieństwie? Jakie są nasze serca? w której dziedzinie sprawy poszły do przodu, no w której????? Kościoły??? Śluby, Pogrzeby, pieniądze…. dostałem trochę informacji, trochę wiedzy, przez te kilka lat od Was… a co ze społeczeństwem? Wyszliśmy poza nie? Ludzie uduchowieni? Czy nadążamy za sobą, czy za światem, czy ktoś za nami nadąża????????? czy pozwolimy by tak dużo mądrych słów, linków, poszły na marne???? Każdy jest kowalem własnego losu, ale jak wygląda sytuacja w Polsce, Świecie, dlaczego Alternewsy nie dają nam tej odpowiedzi, są o sprawach pobocznych… nic się nie dzieje…… naprawdę….. co miał przynieść rok 2017, wielkie zmiany, porównajcie zeszły rok do tego….. poszliśmy do przodu w swoim gronie, ale czy w gronie świata coś zmieniliśmy? Myślę, że to się samo zmienia…… ale też dzięki nam…. jak jest? jest cisza, spokój…. zatwardzenie 😛 świat ma zatwardzenie…… nie rozumieją nas……. ale krok do przodu jest taki, że chcą nas rozumieć……. tylko sie nie poddawajmy please, ja czuję, że coś wisi w powietrzu, nie ma chętnych w świecie, by coś zmienić na stałe, bo mają zakorzenione, że zmienia się tylko wojną….. ale my pokazaliśmy całe NTV że można zmienić od góry, od energii, od miłości…… i dlatego jest ta cisza, wydaje mi się……. doszliśmy do jakiegoś punktu, ludziom to się nie podoba, bo nie są przyzwyczajeni , że samo się dobro kreuję….. a co wykreowaliśmy , myslę ze pokaze czas do końca roku, do przyjścia nowego wraz nowym rokiem jak co roku, na czym stoimy……. podsumowanie pokaże, czy jesteśmy szczęśliwsi……. dobrej nocy 🙂

 36. intensyfikacja napromieniowania HARPPEM jonosfery wzmaga występowanie tak zwanych fenomenów pogodowych które były wcześniej prawie nieznane jako fenomeny sluzby meteo poprzez „autorytety ” wciskają kit dla motłochu https://www.youtube.com/watch?v=MklhMB1-nJE podobnie jak „smugi kondensacyjne ” https://www.youtube.com/watch?v=yCtcynnzN8o tutaj 0,40 https://www.youtube.com/watch?v=O3Af_dGDLxg samoloty wojskowe (nato ) coś tam zrzuciły !? ha ha akurat na tym filmie to niewiedza dlatego szczera odpowiedz ale obecnie jest już po wszystkim takiego komentarza już nie usłyszymy tu jest informacja na temat społecznego zapytania odnoście oprysków pod presja oczywuiscie przyznali się po cichu, ale jako ochrony przed słonecznym promieniowaniem , ale jak widać media nie ustały w swoich klamstwach aby wyciszyć stan faktyczny rzad się coś tam przyznaje, a z drugiej strony rządowe telewizje wciskają non stop parę wodna https://www.youtube.com/watch?v=lhKfK2ITtYY tak wiec niema fenomenów pogodowych trwających miesiącami Bron Klimatyczna jest , brak światła, to choroby,depresje, smierc , na niebie niema już złocistego slonca , słońce wygada jak luk elektryczny od spawarki .

 37. Witaj Majestic, widziałeś jakąkolwiek osę w tym roku, albo w zeszłym? Ni ma…. Pogoda, jest nie do zniesienia, raz duszno, a burze, jakieś dziwne….. i prawie w ogóle, deszcz pada, jakiś toksyczny, w dziwnych momentach, krótko albo długo, ale nie pasuje ten deszcz do danej pogody… z Haarpem miałem do czynienia, czułem przed snem , napięcia woltowe na moja głowę… ciężko było się tego pozbyć, same znikneły, trudno to opisać, Słońce, też coraz rzadziej świeci mocno….. a jak już to krótko, praktycznie dwa trzy dni w lato mamy słońce od rana do wieczora, ciężko zaplanować podróż, niby opala jak zawsze, ale nie jest takie samo , jak 20 lat temu. Pozdrawiam.

  1. „Słońce, też coraz rzadziej świeci mocno” słońce pali ,problem w tym że coś się dzieje, dlatego mamy 2 w jednym ukrycie tego zjawiska jako efekt a skutek to śmiercionośna powłoka gazu trucizn itd jaką rozsypują , Słońce jest inne to już mikrofala widmo nie jest to samo co było , zobaczmy ilosc tęcz drastycznie spadła, bo niema co się rozczepiać, gdyby rzeczywiscie było ocieplenie klimatu poprzez gazy emitowane przez ludzkość , to by wprowadzili nowe technologie a tak nie jest świąt emituje coraz więcej a to znaczy ze to bzdura , gdyby faktycznie o to chodzilo wystarczyłoby do oceanów wsypać kilka milionów ton tlenku żelaza co by rozmnożyło glony itp ,a te by wchłonęły miliardy ton dwutlenku z powietrza . jedynie co poza tymi sprawami to jest niewykluczone że są przesunięcia klimatu ale to niema nic wspulnego z ociepleniem i gazami oraz opryskami jakie robią nad głowami . Tu zachodzą procesy wywołane przez zdychający matrix , stracili zasilanie dlatego Lampa zwana Słońce pada , niedlugo będziemy świadkami częstych obserwacji ufo tych prawdziwych , tych zmiennokształtnych , ich energetyczne formy będą spadać będą widoczne itp będzie spektakl jak w Norymberdze kilkaset lat temu , oczywiscie ich ziemscy pomagierzy będą ich wspiera co i teraz czynią włącznie z mistyfikacja ataku obcych , co im da przyzwolenie narodów a w konsekwencji zniszczenie ziemi , miejmy nadzieje że jak do tego dojdzie My Ludzie będziemy już na autentycznej ziemi na autentycznej rzeczywistosci . https://www.youtube.com/watch?v=_wU1AfhXutw pomijam aspekt religijny -dogmat i zabobon , tylko fakty https://www.youtube.com/watch?v=UcURHZU3MvM

 38. Dziękuję Wszystkim , którzy skutecznie zniechęcili mnie do pisania na Forum NTV . Kocham Was Wszystkich i przytulam do serca . Każda droga jaką sobie obraliście w swoim życiu jest dobra – bo każda prowadzi do Źródła .

  1. Dajcie spokój Gai Ona ma prawo być jaka chce i pisać co chce, byle z premedytacją nie siała zła. A, Ona tego nie robi…NTV długo już nie pociągnie moim zdaniem… no cóż.. coś się kończy , by mogło zacząć się coś na NOWĄ miarę.
   Raczej skupcie się na przekazywaniu sobie wzajemnie pozytywnych informacji, wyszukujcie w prezentowanych tu materiałach wartościowe… bo w tłoku ogromnego badziewia można znaleźć perełki.

   Komu się nie podobają posty Gai .. NIE CZYTA ICH ! wystarczy,komu się podobają czyta i jest zadowolony.

   Nauczcie się cenić wartości przeciwieństw na równi z własnymi…. bez walki o priorytet swoich.

   Gaja wielkością osobowości jest bycie w różnych środowiskach i wychodzenie z nich nietkniętym…. czy coś.. ktoś…. możne zaburzyć w Tobie poczucie własnej wartości….. jakimś mamrotaniem …. osadów?

   Przecież ci ludzie tak naprawdę opowiadają WYŁĄCZNIE o swoich słabościach… jak Ciebie nie tkną takie „objawienia”… znaczy to, że w tobie ich nie ma.

   Dużo uśmiechu Gaju… każdy ma swoją miarę i nią usiłuje mierzyć innych… a powinien siebie.

   Kiara.

   1. Kiara Dziękuję Ci Kiaro za słowa wsparcia . Ja też bardzo cenię Twoje wypowiedzi . Muszę chyba jednak , trochę odpocząć . Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .

   2. „wielkością osobowości jest bycie w różnych środowiskach i wychodzenie z nich nietkniętym…. czy coś.. ktoś…. możne zaburzyć w Tobie poczucie własnej wartości….. jakimś mamrotaniem …. osadów?”
    >>zgadza się .. a mały człowiek=mała osobowość odbiera wszystko jako atak na siebie..goni/zabiega o pochwały basowanie/głaskanie a jak to ego nie otrzymuje obraża się często „grzecznie” insynuując innym zło itepe .. po owocach tu widać raczej takie drzewo nieprawdaż?!

    „jak Ciebie nie tkną takie „objawienia”… znaczy to, że w tobie ich nie ma.”
    >>zgadza się .. zgodnie z porzekadłem: nie wzburza nas czego nie ma w nas .. a tu widać wzburzenie ???

    „Dajcie spokój Gai Ona ma prawo być jaka chce i pisać co chce”
    >>Gaja daj spokój innym k a ż d y ma prawo być jaki chce i pisać co chce.

  2. Kiara pisze:
   6 sierpnia 2017 o 21:06

   „Dajcie spokój Gai” to znaczy poddać się Gai i z piosenka na ustach maszerować do pieklą ?! https://www.youtube.com/watch?v=GxmpG1wDQVg Ten nie spokój to Gaja sama wywołała sama mówiła że cytuje „dostaniesz to z czym rezonujesz ” Gaja to taka słodka histeryczka wystawia siebie na ofiarę taka golgota na NTV ha ha ha . Kiara dzisiaj chcialem napisać że rozmawiałem z Tobą w nocy – astral i że się tutaj pojawisz ! otwieram stronę NTV a tutaj Kiara już Grasuje !? ha ha ha Pozdrowionka dla Szanownych Pań bez wyjątku

   1. „Ten nie spokój to Gaja sama wywołała sama mówiła że cytuje „dostaniesz to z czym rezonujesz ” Gaja to taka słodka histeryczka wystawia siebie na ofiarę taka golgota na NTV ha ha ha .”

    Nooo to wyższa szkoła przewrotności samemu zaczepiać/prowokować/atakować a jak się inni bronią to odwrócić kota ogonem i zrobić z siebie ofiarę i to tu jeszcze w imię bezinteresownej miłości hehe

  1. Gaju przestań się wydurniać „skutecznie zniechęcili ” tu nie chodzi o Ciebie tylko Twoje wgrane programy , pisz ile chcesz , widzisz że chodzi o dyskusje , a ona musi być uniwersalna , skuteczna dla Wszystkich, dla dobra Wszystkich .

   1. No ale jak komuś chodzi o pławienia się/ o pole do popisu/pasienie ego .. no to widać to utracone .. żeby chociaż kuterba był albo inny basista do uczepienia się/wzajemnej adoracji .. trzeba przeczekać wyczuć lepszy moment do powrotu jak już z nią bywało ???? 😛 😛

   2. Majestic Jednego dnia każesz mi się powiesić – a następnego dnia zachęcasz do pisania ? Usunęłam się właśnie , dla dobra wszystkich .

   1. Majestic Ja nie mam pośredników , ale inni z nieustającym uporem , starają się mi to wmówić .

 39. Skuteczne i dobre dla wszystkich byłoby, gdyby rzeczywiście z godnie z tym co mówi Pan Tadeusz Owsianko wszyscy wyciszyli się – wewnętrznie. I na chwilę. Wyciszyli i odrzucili wszystko co się wie. Wszystkie dotychczasowe myśli, przekonania, wdrugi i sięgnęli wgłąb siebie, zmierzyli się ze wszystkimi swoimi lękami, strachami, odrzuceniami stanęli z nimi oko w oko i zrozumieli, że w podświadomości, czy religijnym „piekle” wszystkie demony i strachy są tylko i wyłącznie nim samym. I pokochali to i zaakceptowali, wybaczyli sobie i innym. Im niżej się schodzi tym wyżej się wzrasta. Sięgając do Źródła sięga się do wiedzy – czystej. Nie ma sensu zaczytywać się i wysłuchiwać różnych koncepcji i myśli bo mogą być naznaczone błędem wynikającym z ograniczeń i doświadczeń autora. Oczywiście Miłość – ta przez wielkie M, ale nie chodzi tu o różową miłość bo może się okazać, że spadnie się w piękne tęczowe g…wno.
  Wiele lat temu zrobiłam grafikę na bazie przekazu – kobieta idąca mostem nad oceanem – most kamienny, jak kamienna droga sypiący się za nią, stwarzający się przed nią. Tak Gaju – każdy ma swoją drogę i różne są to drogi, różne doświadczenia, czy każdy dojdzie do Źródła? Źródło jest wszystkim, nie wszyscy chcą z niego czerpać. Nie wszyscy chcą czerpać z Księgi, większość jest leniwa i woli czerpać z książek. Nie rozumiem poruszenia związanego z miłością Tadeusza. Tutaj również w relacjach pomiędzy partnerami wychodzi to co jest bardzo częste.Mieć a Być. Jeśli ktoś uważa, że ma żonę/męża, to traktuje go na równi z rzeczą, którą POSIADA, jak samochód, dom, zegarek – MOJE i to jest ego. Jeśli jednak wychodzi z punktu BYĆ, JEST się z kimś, dla kogoś, ale nie jest się własnością. I to jest ta miłość.
  Smutne jest to, że nie ma wyciszenia. Jest za to przekonanie, czyli jeden z bardzo silnych wdrugów – że człowiek jest słabą istotą, prochem, nie ma żadnych możliwości. To wynika z niewiedzy o sobie i wiary w autorytety. A jest całkiem inaczej – człowiek potrafi bardzo dużo i może bardzo dużo. Kontrola? Może za życia połączy się z pełnią swojej świadomości jeśli żyje pracuje nad sobą i żyje świadomie, a może nigdy się z nią nie połączyć, nawet po śmierci, jeśli żyje w chaosie. Miłość to nie różowe okulary, to jak i wiedza – odpowiedzialność. Dlaczeg0 napisałam miłość i wiedza w jednej linii? Bo to równowaga, tylko tak można przejść na drugą stronę i tylko tak można naprawić ten świat. Pozdrawiam.

  1. Gamdela Wszyscy dają mi wiele szczerych rad , a ja nadal nie widzę innej drogi , jak pokochanie każdego / bez wyjątku /aspektu siebie – czyli dostrzeżenie Źródła w każdym /bez wyjątku/ napotkanym człowieku . Inną kwestią jest to , czy nadal chcę pozostawać w niekompatybilnych dla mnie wibracjach, dotyczących jedynie mojego świata zewnętrznego/ świata umysłu/ . Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .

  2. Gamdela To o czym napisałam – to się po prostu czuje . Jeżeli chociaż raz spojrzy się na ludzi w taki sposób – to już tak w człowieku samo pozostaje .

   1. Gaju, jeśli to jest Twoja droga, to jest to Twoja droga i nikomu nic do tego. Nikt nie ma prawa jej zmieniać według własnego widzimisię i nikt nie ma prawa Cie osądzać. Wiem o czym piszesz. Pozdrawiam ciepło.

   2. Gaja – jeśli to jest czyjaś droga, to jest to czyjaś droga i tobie nikomu nic do tego. Nikt nie ma prawa jej zmieniać według własnego widzimisię i nikt nie ma prawa kogokolwiek osądzać.
    I mam gdzieś czy ktoś się z tym zgadza czy nie:))

   3. Tak Alik, każdy ma swoją drogę, swoje doświadczenia, swoje cele i swoje buty, w których idzie. I to jest piękne , ale czy jest całościowe? Wśród tych wszystkich celów prowadzących przez doświadczenia do wiedzy, jest jeden cel wspólny, dla którego wszyscy tu jesteśmy – poznać, zrozumieć, poczuć Miłość, a poprzez ni zrozumieć jednię.
    Nikomu nic do mojej drogi o ile nie krzywdzę na niej kogoś. Moja wolna wola kończy się tam, gdzie zaczyna się wolna wola drugiej istoty.

  3. Wyciszyc sie nie da. Jak sie jest w niebianskich zaklamanych swiadomosciach . Trzeba byc powaznie i to bardzo powaznie uswiadomionym prawdy na ziemi . Jak mozna sie wyciszac kiedy sie zyje w totalnym zaklamaniu .Trzeba byc tylko biorobotem . One cicho siedza jak nie ma remote control

   1. Wyciszenie daje kolejną porcję wiedzy m.in. o tym co zrobić w tym zakłamanym świecie, jak żyć i co zrobić, by taki nie był. Prawda jest jaka jest, pytanie co my z nią zrobimy. Nie pisałam, aby wyciszyć się całkowicie, wyłączyć i przejść w tryb awaryjny. Wyciszyć na chwilę – po wiedzę, po energię, po drogę. Pozdrawiam Kalino.

   2. Obserwacja dla mnie jest wyciszeniem i ciala i sytuacji dookola mnie . Oczywiscie z cialem moge robic obserwacje siebie i jak trafie w prawde korekcja nastepuje . Co mi wiadomo to ziemia koryguje sie niezaleznie od czlowieka a przy okazji koryguje czlowieka i wynikiem tego moga byc rozne efekty . Im bardziej organiczny system polaczeny z ludzka istota tym wiekszy push out na zewnatrz .Taka jest natura organicznej istoty , ze nie laczy sie z mobilem ale go rozklada i proboje dokonac korozji na metalowych elementach . Niektore sie nie koryguja jak plastyki i inne badziewia A co sie dziej obecnie plastikowe jedzenia w plastikowe ludzkie ciala sa wkladane nagminnie. Nie biernosc ma byc w tej sytuacji zastosowana ale akcja . Nie mozna sobie pozowolic juz na biernosc za duzo jej bylo .
    Rowniez pozdrawiam Gamedela

   3. Tylko prawda daje harmonie .
    A PRAWDA JEST TO , ZE OBECNIE WSZYSTKO JEST KLAMSTWEM :))

   4. Częścia Prawdy są inni ludzie z innych planet /WYMIARÓW. Prawda was wyzwoli znaczy musicie posiadać wiedzę aby wyjść na przeciw innym kosmicznym braciom i siostra. WYJŚĆ NA PRZECIW MIŁOŚCI, WOLNOŚCI, UNIWERSALNEGO ROZUMIENIA PRAW WSZECHŚWIATA. A WIĘC MUSICIE PODNOSIĆ WIBRACJE PO PRZEZ ROZWÓJ PSYCHE. ODKRYCIE SIEBIE NA NOWO NIECH UMYSŁ GŁADZI BAWI IGRA Z WAMI .KAŻDY JEST WYJĄTKOWY TYLKO MUSI SAM DOJŚĆ DO TEGO.

   1. Jeżeli to co mówicie jest prawdą to Owsiaka ucieka znów od Karmy. ????❤????????????

  1. to dla Pana Tadeusza https://www.youtube.com/watch?v=72lcpXZijXs ŚPIESZMY SIĘ
   ksiądz Jan Twardowski

   „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
   zostaną po nich buty i telefon głuchy
   tylko to co nieważne jak krowa się wlecze
   najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
   potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
   jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
   kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.

   Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
   zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
   przychodzi jednocześnie jak patos i humor
   jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
   tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
   jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
   żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
   chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć
   kochamy wciąż za mało i stale za późno

   Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
   a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny

   Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
   i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
   i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
   czy pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza.”

   1. Taaa znaczy ma się spieszyć kochać tą nową Kisię czy tą starą Żonę bo widać do jednego się spieszy a drugie porzucił dla pierwszego ?! no też w tym aspekcie nasuwa się pytanie na czym według ciebie ma polegać/czym się ma przejawiać to kochanie ludzi (pytam bo widać ze niektórzy kochanie utożsamiają li tylko z seksem/kopulacją) i czy jednego ludzia tego tak tamtego nie czy wszystkich ludzi ??? może z jednym chce kopulować a innego ko.. ale nogą i nazywa to kochaniem – co myślisz ??

   2. Koleżanka pomyliła planety ????Tu się kopuluje, dużo i często. OSOBNICY /dzicy /troglodyci kiedy kochają to tak naprawdę pożądana. JESTEŚCIE niewolnikami sexy ❤❤❤????❤????????????????

  2. Jesli widzicie w waszej ocene cos potwornego,odrazajacego pamietajcie ze to Tylko I luzia was zyczy zmyslow,percepci postrzegania rzeczywistosci.Deception❤️

 40. Co jeśli zostanie ujawnione, jakie będą skutki? ktoś zyska, ktoś straci. Bo jeśli załóżmy miałyby stracić religie – bo okaże się, że trochę inna była cała historia i inne fakty, to religie muszą przygotować się i swoich wiernych do ujawnienia tak, aby tych wiernych nie stracić. Co stracimy my a kto zyska? Bo jeśli zostanie ujawnione, że obcy są źli i chcą zawładnąć planetą, nami, to jakie będą kolejne kroki? Więcej pieniędzy na zbrojenia w kosmosie, więcej pieniędzy na penetrację kosmosu a co za tym idzie mniej na inne cele, wyższe podatki, bardziej bezwzględne rządy i instytucje i mniejsze prawa, większa kontrola oraz jeden światowy rząd – Ziemian itd.?

  1. To się nie powiedzie. KOSMICI mają głębokie zrozumienie praw wchechswiata i dopóki ziemniaki będa się zbroic,truc,zabijać niszczyć i zanieczyszczac tak długo będą w ukryciu.

   1. Qcyp – nie napisałam, że co jeśli przybędą, a co jeśli będzie ujawnione – ujawnienie dla własnych celów.
    Tak jak dla własnych celów od tysięcy lat z pełnym powodzeniem realizowany jest sposób na kontrolę i władzę – dziel i rządź. I teraz analiza postów choćby tutaj – każdy ma własne zdanie, własne przemyślenia, trochę bardziej własne, trochę bardziej cudze – słowem inne. Wiele wspólnych wniosków, ale dyskusja skupiona na obronie własnego zdania, a nie na szukaniu wspólnych rozwiązań – dzielenie. Bardziej Qcyp interesuje mnie to nie czym się różnimy, ale co razem wspólnego przeciw temu można zrobić. Zauważcie przesunięcie skupienia uwagi. Teraz oprócz starej dobrej metody dziel i rządź doszła kolejna- zagrożenia: komunizmem, terroryzmem, zagrożeniami z kosmosu i wreszcie będzie obcymi. Tyle zagrożeń daje furtki na większą kontrolę i dalszą manipulację. My trzymamy się kurczowo starych programów, starych wyobrażeń, starych lęków i starych, dobrych sprawdzonych systemów bycia manipulowanym. System niewolniczy. Człowiek ciągle jest troglodytą i będzie póki będzie wspierał, popierał i twierdził, że wojna napędza technologię i póki to wojna będzie napędzać technologię – najpierw broń, apotem lekarstwo, najpierw zabijać, a potem stawiać pytania. To Ziemia jest najważniejsza, nie człowiek. Wiara że człowiek to też stary program. Gdyby to człowiek był najważniejszy, inaczej wyglądałaby historia, a tak idziemy w kierunku nowego potopu. Wojna trwa od tysięcy lat – patrząc na Ziemię jako glob. Teraz ludzie dostali szansę, możliwości, więcej wiedzy w polu informacyjnym dlatego, że dużo ludzi budzi się, ale to od zwykłych ludzi będzie zależeć co dalej – od świadomych wyborów – komu oddajemy władzę i co ktoś z tą władzą zrobi. Czy będą rządzić ci, dla których wiedza to władza czy ci, dla których wiedza to odpowiedzialność. Pytanie więc czy nie tracimy energii nie tu, gdzie trzeba wmanipulowani w „dziel i rządź”?

   2. Twoi kosmici Qcyp juz ci dostrzenie opanowali amygdale . Juz sie nic nie da zrobic . Skonczona dyskusja i skonczona sprawa.
    Odgrzybienie i przewrot typu tornado w mozdzuniu wskazany 🙂

  2. Wierni są gotowi większość jest przygotowana że to szatan a drudzy ex new aged owcy że reptyle /anunaki.

 41. Co do filmu – najważniejsze jest na końcu. I tu potwierdzam przekaz. Dokładniej rzecz ujmując ludzie dostali szansę, bo wbrew temu co się ludziom wpiera to nie człowiek jest najważniejszy na planecie, a sama planeta. I jeśli nie zmienimy się, nie zmienimy swojej świadomości, nie zmienimy poprzez rozwój swojej świadomości sposobu rządzenia i bytowania na planecie, zostaniemy zniszczeni. Puf i koniec. I to od nas zwykłych ludzi zależy. I nie ma co snuć opowieści o jakieś tam bliźniaczej ziemi, na którą trafią ci dobrzy, albo źli i zostanie zrobiony podział. To mistyfikacja, sposób na uśpienie, bo jeśli ci bardziej świadomi nie będą robić nic, bo będą czekać na jakąś tam inną ziemię, że przyleci ktoś i przeniesie czy coś tam, to tutaj na miejscu zostanie zrobione wszystko, aby system nie zmienił się. I mam gdzieś czy ktoś się z tym zgadza czy nie.

  1. Święte słowa podpisuje się oburącz i przesyłam serduszka ????????????????????????????????????????????Gaja jest najważniejsza a człowieka można stworzyć z dowolnego promienia kosmicznego.

   1. No oczywiscie nie ta nasza forlumowa Gaja.Tylko ze Banda cwaniakow robi biznes na elologi np nie mozna rozbic namiotu w dowolnym mijscu.Porobili camping I I Chca forsy ,dlugo to just nie Potrwa.

  2. Gamdela Człowiek trzyma się kurczowo starych programów , tak więc , nic się nie zmienia .

 42. Ja takimi tekstami co dzisiaj były, i dużo dużo ciekawszymi i lepszymi byłem karmiony od 5 lat… co Wam szkodzi poczytać, co Wam szkodzi zrozumieć, moje słowa, w większości tutaj daję, ale też słowa moich mądrych przyjaciół, są mądzi prawda? żebyście tylko wiedzieli jak mądzi, ile mądrych ludzi udziela się w środowisku alternatywnym, a ja jestem z przyjaciółmi w samym środku, zmienimy ten Świat, już dawno powinien być zmieniony, mało tego My go zmieniamy, zapraszam na NTV, bo teraz tam zastój jest….. a jak nie przyjdziecie tutaj będę Was zamęczał, i zainteresowywał 🙂 Bo nie wszystko jest z NTV, są tam linki i mądre słowa, My będziemy ideą dla Nowego….. sam tam dawałem rzeczy na bierząco , sam tam dyktowałem warunki, ale jakby się zatrzymać, i pomyśleć przejrzeć całą tamtą wiedzę ludzi i Ziemi i Świata, to ten Świat szybko by był inny, niestety specyfiką tego programu jest że wszystko jest na bierząco a o dawnych sprawach się zapomina, są jednak Ci którzy pamiętają ! I chwała im nam za to !!!! Potrzebują coraz to mądrzejszych słów i prawd, nie żałuję tych 5 lat….. ja wszystko olewam, ale gdyby przejmować się tym co moi przyjaciele, słońcem, gwiazdami, calą duchwością, polityką, bo od polityki też mamy ludzi, to głowa pełna, ja trafiłem tam w dobrym czasie, ale NTV się psuję, tak niektórzy twierdzą… tylko że My czekamy na tę ciszę przed burzą…… czekamy aż wszystko w pozytywny sposób eksploduję i zmieni się cały Świat, dzisiejsze teksty na FB, były Kiary o Ślęży, Kalinki o homocapensis i Rotchildzie wyszukane, bo trzeba się cofać zauważyłem na NTV, nawet o miesiąc by być poszukiwaczem jak moi przyjaciele.Kalinka dała samolot przelatujący przez Słońce, Majestica, dałem tutaj posty o Słońcu, i Gamdelii o tym jak jest teraz i jak powinno być, że Ziemia jest najważniejsza, jeżeli zainteresowały Was te tematy i macie coś do powiedzenia, w każdym innym lub nowym czy starym temacie, zapraszam do nas, w końcu Wy też jesteście moimi przyjaciółmi, moje 700 znajomych 🙂 Przyjdzcie na NTV, bo jest zastój !! Chociaz coraz bardziej sie kochamy jesteśmy zmęczeni…. potrzebujemy nowych poszukiwaczy !!! Zapraszamy. Ufam Wam…… chociaż jesteście strasznie zajęci swoimi życiami i rodzinami, wiem… to chociaz od czasu do czasu coś tam przeczytajcie…. wiem, że niektórzy są już tam z moich przyjaciół fejsbokowych bo się pytali, ale ja zapraszam wszystkich ! Bo naprawdę piękny Świat nam się tworzy. NTV ! Forum Archiwum audycji, tam jesteśmy, może to prosi o politowanie, że namawiam, że się proszę, że chcę by Ntv tętniało życiem, ale wiem, że jesteście ze mną od początku Fb….. i mam do Was pełne zaufanie…. 🙂 Dziś mamy prawie 400 komentarzy pod jednym filmem, czasem jest po 100 czasem tylko 5. Chodzi o to, że to forum przeglądneło już 5 mlin internautów, co chwile ktoś nowy piszę, i odchodzi, daje informacje tak bardzo nam potrzebne i ufają nam też tam….. Kiara napisała że NTV nie przetrwa mylisz się Kiaro, to NTV dopiero się budzi, namawiajcie ludzi z znajomych że forum NTV jest jedynym Alternatywnym Forum dla tego zakłamanego Świata !!!! Namawiajcie, moi znajomi Twoi !!! niech poświęcają czas, niech czytają……. My właśnie bierzemy nowy oddech, i jeżeli wiesz coś o Świecie, jeżeli wiesz coś o spiskach, jeżeli wiesz coś o sobie, od siebie umiesz mówić, jeżeli chcesz czymś zainteresować Świat to jest odpowiednie miejsce, ja też trochę na NTV popłynęłem… ale dzięki NTV jestem innym człowiekiem lepszym, i Ty bądz lepszy pozdrawiam 🙂 <3

  przepraszam że proszę o pomoc, ale może to jest wyjście… chociaz moje nasze NTV zwiększy się o moich 7000 kumpli i kumpelek, poszło to na FB 🙂

  1. Chyba sięgnąłem dna 😀

   w ogóle to sobie ostatnio podróżuję pieszo po okolicach mojego województwa, dziś np szedłem 30 km….. jestem zmęczony.

   chciałbym by NTV trwało, byście mieli w końcu zadowolenie, że nic nie poszło na marne, mało tego, że układa się po myśli, chcę wsparcia dla nas, zawsze zapraszałem, swoich znajomych, by poznali sesię np…. ale nie byłem ja całkiem sobą, teraz jestem sobą !!! więc musi się wszystko udać, zapraszajacie swoich niech się dzieje….. bo tylko najblizsi przyjaciele, którzy Was nas rozumieją po części powinni tutaj być, to jest ich miejsce, bo są cząstką nas………. 🙂 Kocham Was, niewierny Tomuś…………………… a może wierny?? 🙂 . . . .

   1. prawie się udała 2:30 i 3 ale jest minutę przed 3, czyli albo wyprzedzam fakty, albo kwestia do zastanowienia…. dla NTV. co by było gdyby Voytek zaprosił znajomych, Majestic, Kalinka, Gaja, Qcyp, Kiara, po prostu jedna Wielka rodzina, Oscar, Lilka, Robert, Jan Piotr, nie jestesmy tylko dla siebie przecież….? Jak by wyglądało NTV? vv, obserwator, bio, chcemy tego?? zresztą u mnie i tak już poszło……. 😉

   2. Ty…. postapiłem nie całkiem świadomie, ale myślę, już teraz, że to jest cudowny pomysł, jak nie teraz to kiedy, podzielcie sie na innych forach, zaproście na NTV !!!

 43. Wspaniale jedni bo za służyli /merit żyją we wspaniałych hologramem a drudzy za karę w Polsce ????????????????????❤

 44. Myślę, że małymi kroczkami , budzą się w Was, drzemiące, potencjały….. według mnie NTV Ożywa….. Idę w Końcu spać, papa.

 45. Bardzo Was przepraszam za ten wpis, wczoraj miałem na noc i na dzien „koleznankę” która wsypała mi do kawy amfetaminę….

 46. O nie dobrze. Teraz 3 lata musisz poscic/oczyszczać duszę /cialo Astralne ❤????????????????????????

  1. Qcyp, no nie 3 lata, tydzień dwa, z uprawianiem sportu, niech sie wypoci to badziebie 🙂

 47. A ja chcę takiej miłości….Mam dość wiecznego dociekania prawd z tzw. „wyższej półki”. Bez urazy, ale to bez znaczenia dla naszego rozwoju czy pojmiemy naturę świata, światów, siebie…i wielkiej całości, czy będziemy stapiać się z wszystkim i we wszystkim odczuwając coś co po prostu jest w nas od zawsze, bo w tym „pływamy” choć niekoniecznie dostrzegamy…ale i tak zawsze będziemy odczuwali pustkę do chwili odnalezienia drugiej części naszej podzielonej duszy. Wiecie kiedy kończy się nasza samotność? Wtedy gdy możemy pływać w tych wodach wspólnie z drugą bliźniaczą nam duszą. Bez niej też pływamy, ale…no właśnie, samotnie.

  1. Bliźniacze dusze nie umieją pływać hihihihihihihihin
   Samotność to nie jest osamotnienie, CZY IZOLACJA.Wręcz przeciwnie to spacer z bogiem i szansa na kontakt z wyższymi istotami dla których miłość, sex, wolność, prawda jest czymś naturalnym/powszednim.

   1. Umieją..umieją…wciąż pływają 😉 jak wszyscy. Ale dobra, ja już nie będę z nikim spacerować (nawet jeśli to jest sam Bóg) i pływać w iluzji marzeń sennych , czy zbiorowych „ekscytacji”, bo jak to mówią, trzeba uważać, aby nie zostać pominiętym…Wolę oddać się szczeremu pragnieniu, wsiąść na ognistego rumaka i gnać prosto przed siebie, czerpać radość ze zwykłych rzeczy. Nie widzę siebie na liście niezwykłości, chcę prostych przyjemności i prostych radości….

    https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs

  2. „…Mam dość wiecznego dociekania prawd z tzw. „wyższej półki”.
   ———-
   Prawdy z „wyzszej półki”, to w wiekszosci wypadków zewnetrzne prawdy tj. zastapienie wiary w jakiegos boga, na wiare w czyjąs prawde,itp.- cały czas jest zewnetrznosc. Czesto tez wpadamy w przeciwną skrajnosc, widzac tylko swój „kawałek podłogi”, nie zauwazajac, ze jestesmy odcieci…i dryfujemy w samotnosci. 🙂
   Nasze zycie to balans na linie.
   Waznym jest umiejetnosc rozrózniania czy idziemy swoim „wew.sladem”, czy tez, najbardziej modnym i popularnym, lub poprawnym „politycznie”.
   _________________________
   „…ale i tak zawsze będziemy odczuwali pustkę do chwili odnalezienia drugiej części naszej podzielonej duszy”
   —————
   Nie jest łatwo zyc w samotnosci (pustce), Stwórca, tez ponoc znudził sie pustką i „rozmienił sie na drobne”( rozproszył), aby nie pływac
   w samotnosci.
   Ponoc sztuką jest odnalezc siebie w tej samotni, umiec w niej trwac jako pełnia, bez uzalezniajacych wypełniaczy. Co nie znaczy, ze cały czas trzeba byc bzz. Samotnosc bywa niezbedna, aby odnalezc swoja pełnie. Dlatego, wielu ją wybierało, na jakims etapie swojego zycia.

   Szczere pragnienie, jest poczatkiem zaspokojenia…

   1. Nie wiem czy samotność jest niezbędna dla odnalezienia swojej pełni…ale na pewno niezbędne jest pozbycie się tych „uzależniających wypełniaczy”, czyli poczucia, że „trzeba z kimś być”tylko po to by wypełnić pustkę po bliźniaczej duszy. A ta samotność może się przydać w jednym celu…tylko wtedy odróżnimy co jest tylko „wypełniaczem”, a co drogą do zaspokojenia.
    Szczere pragnienie już mam…więc do zaspokojenia już prosta droga…ciernie odrzucam, wystarczy.

   2. Samotnosc to koncentracjia energii.W mom przypadku to sa jakies „potezne demony” dla ktorych warto gromadzic energie.To jest bardzo potezna sila ,ciary i Euforia ,jest sie czescia czegos poteznego/wielkiego.Czescia Wielkiego Ducha.

  3. Qcyp coś jak tzw dziwk@ z nikim nie związana na stałe/bez zobowiązań/ właściwie sama .. ale przecież nie osamotniona bo ciągle w towarzystwie innych podobnych istot dla których sex „wolność” jest czymś naturalnym/powszednim????

Comments are closed.