Otwarte Forum Tematyczne – 27.10.2014

W studio Roman W. Then – autor książki „Życie symbolami pisane”. Pan Roman pokazuje na licznych przykładach jak przez symbolikę znaków kolorów liter można zdobyć dodatkowo ukryte podświadomie informacje z wizytówek, znaków firmowych, reklam filmowych itd. Czy jesteśmy pewni, że nasza wizytówka lub znak firmowy nie zawiera o nas lub o firmie negatywnych informacji? Zapewne powiemy, przecież to nie ja projektowałem i nie ja drukowałem moją wizytówkę. Skąd projektant mógłby mieć negatywne informacje o mnie. W programie, na przykładach, pokazane jest m.in. jak znaki mające promować Polskę, ośmieszają ją za aprobatą polityków.  Dowiadujemy się też, jakie znaczenie ma pentagram w godłach państwowych…

38 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.10.2014

 1. Pieknie sie Pan zabawil p.Romanie ! Bardzo mi sie podoba Pana orzel ! Chce zeby tak wygladalo nasze godlo! Gdzie mozna zdobyc panski projekt orla ?wydrukuje sobie i bede nosic na szczescie i pomyslnosc.. a moze jest ktos kto zrealizuje ten projekt ? Wyobrazacie sobie ,ze kazdy Polak ma takiego orla pelnego pozytywnej energii…jaka moc bedzie w nas. pozdrawiam

  1. Tez bym Orla zrobila inaczej . Dla mnie on siedzi na ogonie i nie stoi na nogach ( ale ma ksztalt gwiazdy skradzionej przez Dvida dlatego jest Ok ) -Pentagram ma ochydna energia jak gdzies jestem to zaraz to widze i czuje . Nasz orzel jest w tej pozycji troche jakby byl przycisniety do sciany i nie ugruntowany dlatego ze nie stoi na nogach ale na ogonie ( wlasciwie to nie lubie tej pozycji nie jest ona wygodna dla tego zwierzecia ) . Jakby byl bardziej w pozycji latajacej to by byl na zupelnym top .
   Glowe ma skierowana na prawa strone czyli na dawanie i nie ma balansu bo branie jest zachwiane ) Zawsze odwrocenie w kazda strone nie jest zbyt dobra pozycja . Poniewaz cigle daje a nic nie otrzymuje albo odwrotnie . Pazurki zlote powinny byc obie jakby z przodu .
   No juz mam w glowie jaki powinien byc naprawde 🙂 🙂 🙂
   Kwestia korony glupia sprawa Puste krolestwo Korona na glowie w takiej pozycji to marana sprawa . Kamieni z ziemi ozdobiona piekna opaska i konczynka , ktora Pan Roman zaprojektowal (genialnie ) > : )

 2. Flagi i godła zestawione z biblijną przypowieścią o pszenicy i kąkolu, poszerzają możliwości ich rozpoznania, nie tylko po owocach, ale i symbolach. Wklejam mały fragment punktu 13 z bardzo obszernego artykułu.

  „… Dopiero jak dojrzeje pszenica i kąkol, to dopiero wówczas najpierw zbierzcie kąkol i go spalcie, a następnie dobrą pszenicę zbierzcie do spichlerza. Oznacza to, że żydostwo i sprzedajni obłudnicy, mają dojrzewać wspólnie wraz z ludźmi, aż do czasu żniw. A czas ten jest już blisko. Można ich poznać po owocach, po symbolach, a obecnie po ich DNA. Anunaccy bogowie i ich hybrydy, panowali fizycznie w sześciu potęgach światowych jak; Asyria, Babilon, Mado-Persja, Egipt, Grecja i Rzym. Natomiast w siódmej, ostatniej GB-USA, się ukrywają za flagami, herbami i symbolami np. pod postacią człowieka z głową drapieżnika ptaka np. orła czy lwa, wskazują, na tego kto, ma moc, kto władzę, kto jest drapieżnikiem oraz od kogo symbolika ta została przyjęta, czyli wskazuje kto jest pod czyim godłem lub flagą. Czy to przypadek, że krzyże, broń do zabijania lub drapieżniki zabijające innych, jak; lwy, gryfy, smoki, krokodyle, heruby, orły m. in są w herbach rodzin królewskich oraz godłach państwowych np. Anglii, USA, Niemiec, Rosji, a także niestety Polski. Aby nie było wątpliwości, to niech każdy spróbuje sobie odpowiedzieć na pytanie, co robią sprzymierzone orły USA i PL np. w Afganistanie, czy „nasi” żołnierze bronią „naszego” kraju, czy na Polskę dokonano napadu zbrojnego? A skoro są na „misji pokojowej”, to ten pokój będą zaprowadzali karabinami? Wyrazy nasi żołnierze, nasz kraj i misja pokojowa, celowo ująłem w cudzysłów, gdyż to jest właśnie fałszywy program, taka ściema, bo np. polskie wojsko, pod fałszywą flagą walczy w Azji, a Polskę, także pod fałszywą flagą, przejęło żydostwo, i bez jednego wystrzału? Żydzi uważają, że nasza ziemia jest właśnie im obiecana. A jak to zrobili? Zaczęli od „solidarnego” rozwalenia polskiej gospodarki i rolnictwa, wysłali najzdolniejszych i najobrotniejszych na emigrację zarobkową. Wpuścili za darmo obcy kapitał, aby skutecznie wyprowadził z Polski, wszystko co tylko możliwe. W ten sposób utworzyli bazę zbytu dla swoich trucizn, spożywczych w marketach oraz intelektualnych w wykupionych mediach. Najważniejsza była jednak infiltracja wszelkich stanowisk decyzyjne, aby nikt nie przeszkadzał w realizacji Planu Lucyferycznego, …”

  Cały artykuł w linkach do części I i II:
  http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-957
  http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-958

 3. Znaczenie i wiedza na temat roli pentagramu jest niezmiernie stare, jego korzenie sięgają Anatolii ( dawna Grecja, obecna Turcja) maja związek z Boginią Matką ,planetą Wenus, ogólnie z wiedzą o CZŁOWIEKU. Jestem bardzo zaskoczona „relacyjnymi” odkryciami Pana Romana Then jego niszczycielskim i negatywnym wpływem na państwa , które użyły tego symbolu na swojej fladze, odczyt znaczenia barw i ich układu graficznego co najmniej mnie zadziwia.
  Fakty , wydarzenia polityczne można sobie interpretować dowolnie , jednak obowiązuje uczciwość informacyjna wobec niepodważalnej wiedzy, od której należy rozpocząć wszystkie udowadniania swoich racji.

  Zatem zacznijmy… wiele jest przekazów skupię się na podstawach.

  „Pentagram – początki

  Symbol pięcioramiennej gwiazdy najprawdopodobniej używany był już w neolicie – kiedy to pełnił rolę symbolu bogini-matki zwanej Kore. Jako dziedzictwo najwcześniejszych, prymitywnych cywilizacji, został przechowany do czasów starożytnych najpierw jako Gwiazda Isztar, później zaś Izydy (pl.wikipedia.org/wiki.Pentagram). Wtedy to figura zainteresowała greckich Pitagorejczyków, którzy zaczęli snuć pierwsze geometryczno-mistyczne refleksje na temat pentagramu jako symbolu doskonałości, zdrowia i życia.
  Najprawdopodobniej tą drogą pentagram przeniknął do innych religii – przede wszystkim judaizmu (gdzie nazywany był „Pieczęcią Salomona” – Signum Salomonis) oraz chrześcijaństwa (był figurą Gwiazdy Betlejemskiej, symbolizował pięć ran Chrystusa, później pięć cnót rycerskich – http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pentagram/pentagram). Stąd już prosta droga do wytłumaczenia źródeł obecności pentagramu w sektach gnostyckich (gdzie panował programowy synkretyzm religijny) oraz kabale (wiedza tajemna wyrosła z judaizmu – rozwijała się dynamicznie poprzez wieki, stanowiąc źródło i inspirację dla wielu dzisiejszych ruchów).
  Można zatem powiedzieć, że ówczesna symbolika pentagramu dotyczyła po pierwsze geometrycznego kształtu (doskonałość i harmonia kojarzone z równymi długościami boków, kilkoma osiami symetrii, etc. ale też i podobieństwo do postaci ludzkiej), po drugie zaś liczby kątów (zawartej w samej greckiej nazwie – ‚penta’ oznacza ‚pięć’). Jasne jest zatem, że bez względu na źródło inspiracji, wszystkie kultury nadawały mu jednoznacznie pozytywne znaczenie – boskiej mocy, doskonałości, ochrony przed złymi mocami (szczególnie pentagram wpisany w okrąg) oraz harmonii.”

  http://www.pentagram.pl/o-znaku-pentagram

  Jednym słowem pentagram wywodzi się z wiedzy o naturze kobiecości jest symbolem MOCY CZŁOWIEKA, energii , która on tworzy świecie materialnym.
  Okrąg w którym jest umieszczany jest symbolem zamkniętego cyklu życia, jednak bardziej w znaczeniu pełni wiedzy lub , pełni mocy weń wpisanej.

  Czerwień czysta zawsze była i jest w swoim pierwotnym znaczeniu kolorem życia , jego mocy i ekspresji.

  Biel czerwień i czerń to 3 podstawowe barwy określające symbolicznie 3 znaki działań w przestrzeni matematycznej osi. Biały + , rozwój w gorę , czerwony 0 , stabilność pełni energetycznej, życia , czarny – działania w przestrzeni dolnej. Każdy ze znaków odpowiada również kierunkowi wirowania wiru twórczego lub destrukcyjnego.

  Biały + , wir wynoszący otwarty w górę, czerwony , stabilny okrąg , czarny – wir wciągający w dół.

  Każda barwa to określony dźwięk i wibracja , każda ma swój wzorzec podstawowy, wyjściowy , oraz jego pochodne rozjaśnione lub przyciemniane , zmniejszające lub zwiększające poziom energii.

  Do wykonania KAŻDEGO działania w obrębie , większym , lub mniejszym ( kartka papieru , czy przestrzeń państwa) lokalizacji nieodzywania symbolu , jest potrzebna ENERGIA.
  Działania ukierunkowane intencją muszą zawierać energię żeby zadziałały, JEDYNYMI ENERGIOTWÓRCZYMI TWÓRCZYMI ISTOTAMI NA ZIEMI SĄ LUDZIE…… 🙂 zatem ich myśli, słowa i czyny projektują i tworzą zmiany za pomocą włożonej energii w plan działania.

  Na ziemi są miejsca ( na nich żyją ludzie , tworząc państwa) , które z racji swojej lokalizacji są bardziej energetyczne od innych, maja inny depozyt energii.
  Co znaczy przekazują inne możliwości twórcze i rozwojowe mieszkającym tam ludziom , posiadają inne zasoby geologiczne i maja inne połączenia z innymi układami planetarnymi , dajce im szersze możliwości niż zlokalizowanym w innych rejonach ziemi.

  Ta bardzo stara wiedza ukrywana przed ogółem LUDZKOŚCI , znana była pewnym grupom i wykorzystywana przez nie dla władzy i wszelakiej korzyści.

  Kiedy nie mogli zmienić lokalizacji swojego państwa, szukali sposobów zaludnienia swoim rodem „cudzych ziem” , przejęcia ich przez podbój.
  To bardzo obszerny temat, może tylko w zarysie zaznaczę jego główne wątki, łączy się z prehistorią , układami gwiezdnymi i przemieszczaniem się ziemi w kosmosie.

  Nie mniej jednak pentagram jest symbolem CZŁOWIEKA umieszczonego na planie życia … ale nie mężczyzny a kobiety, aspektu żeńskiego , który wznawia życie i przekazuje przez DNAi RNa wiedzę. Rola mężczyzny, aspektu męskiego , jest inna, nie mniej ważna , ale inna , on ZAWSZE przekazuje MOC , napełni nią moment przejawu życia , który ukierunkowuje się w stronę bieli lub czerni.

  cd.

  ps. Dodam tylko iż ludzie zazwyczaj źle odczytują „drzewo” jako symbol , jeden z elementów Chińskiego przekazu. DRZEWO w tamtym znaczeniu w odniesieniu do ( ziemi, ognia, powietrza i wody) traci sens jako drewno, nie ma logicznego związku, to jest element ziemi.
  Drzewo jako jako symbol transformacji, mocy wzrostu , zawierający wszystkie elementy w sobie , ma znaczenie symboliczne odpowiadające 5 elementowi , którym jest ETER . Z niego wszystko wychodzi i do niego wszystko wraca, jest początkiem i końcem życia, jest DRZEWEM ŻYCIA w nim , w jego kolejnych nasionach zawiera się wszystko.

  Analizując symbolikę Chińska trzeba o tym wiedzieć, bo inaczej wychodzą bzdury z analiz.

  Kiara.

  1. Majestic …

   Obrzydliwe i tragiczne jest to co zacytowałeś. Wyniszczanie naszej LUDZKIEJ linii DNA za wszelką cenę.Chcieli przejąć Afrykę , bo wedle ich planów z przed 2012 ten kontynent w dużej mierze przetrwał by odwrócenie planety i ma nadal nie wyeksploatowane cenne złoża. Robi się wszystko żeby Afrykanie opuścili swój kontynent.
   Prototypy nowej linii Dna są na ziemi, cały czas trwa ich modyfikacja , na szczęście ten plan nie wypalił rok 2012 był dla nich fiaskiem. Nie mogą na szeroką skalę wprowadzić nowe kombinezony doświadczalne dla LUDZI , bo nie uzyskali , nie udało im się sprowadzić z przeszłości oryginalnego pierwotnego kodu DNA i RNa . A to był warunek do klonowania ciał, miał konkretny wymiar czasowy. Nic nie pomogły precyzyjne plany strukturalne ciała, po prostu kilka lat temu zostało odłączone zasilanie od doświadczalnego serca i padła jak mucha, prototyp matka dla tej linii. Oj działo się wówczas działo… ale to już historia, będą w bliskiej przyszłości pozytywne zmiany dla nas LUDZI.

   Wracając do symboliki naszej flagi czerwony i biały to kierunek rozwoju w gorę , droga do doskonałości materialnej.

   Czerwona I czakra życia Kraków i biała 7 czakra korony Warszawa, dlatego mamy 2 miasta reprezentując stolice.
   Sekretem Warszawy jest Pałac Kultury i Nauki….. 🙂 dar ZSRR ( o tych związkach napiszę później), raczej jego lokalizacja, punkt promienia energii przechodzącego przez iglicę.
   Tu mamy nieco większy zbiór informacji na temat…..

   http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=27&t=775

   Niestety nie ma pod linkami dawnych informacji, ani fotografii i planów, widzę iż ktoś czyści starannie te strony i zmienia info. to nic damy radę i bez tego… 🙂

   Rosjanie bardzo dobrze wiedzieli dlaczego w tym miejscu budują ten obiekt , który ma kształt człowieka , a to z kolei w symbolice jest pentagramem.
   Układ państw socjalistycznych został tak skonstruowany energetycznie by zasilać swoją energią egregor ZSRR .
   Ich flaga oraz symbole na niej są bardzo dokładnie zaplanowane , miały swój cel i symbolikę dużo głębszą , wcale nie taką jak oficjalnie przekazywano.
   To jest bardzo konkretna wiedza o tworzeniu energetycznych matryc dla fizycznych kreacji , o czasie zasilania ich zarówno w trakcie tworzenia jak i w trakcie istnienia.

   Wracając do naszych tematów wiemy już dlaczego czerwony i biały , bo to jest doskonałość pełni energetycznej na planie materialnym, ewoluującej rzeczywistości , czyli droga w górę.

   Orzeł… w symbolice naszego rejonu , jest synonimem pheniksa, rodzącego się doskonałego nowego życia i otwierającej się szyszynki. Orzeł ptak królewski, oznacza zarowno wolność jak i niezależność.

   Czy zwrócenie jego głowy w lewą stronę ma znaczenie symboliczne ?
   Moim zdaniem tak, lewa strona to przeszlość , mądrość kobiecości ale w półkolach mózgowych męskość , siła i logika.

   Pentagramy w jego skrzydłach , jak dla mnie to siłą życia i wznoszenia w przyszłość, połączenie kosmiczne z całym stworzeniem.

   Zatem można zupelnie inaczej interpretować i odczytywać to samo, nie dopatrywać się negatywu w pozytywie i nie straszyć symboliką.
   Wrócę jeszcze do odczytu, wzbogacę info.

   Kiara.

   1. Kiaro! Przyporządkowujesz Krakowowi I czakrę – no i oczywiście, jeśli I, to w kolorze czerwonym, ale mogłabyś coś więcej o tym napisać? Skąd takie wnioski?
    Wszyscy wizjonerzy, a także ci posiłkujący się narzędziami radiestezyjnymi – określają wyraźnie i to, niezależnie od siebie, że czakram wawelski, promieniuje kolorem białym i różowym. Skąd te różnice, zasadnicze zresztą? Bo też i nie o sam kolor chodzi, ale o to, co ta wibracja wnosi w czasoprzestrzeń.

  2. Majesticu Tylko niskie wibracje strachu i wzajemnego zastraszania ,utrzymują takie istoty . Jeżeli nasze wibracje się podniosą , ten problem automatycznie przestanie istnieć. Innej drogi nie ma .

 4. Co jest syntetycznym universe .
  Wazne jest to wyczatowac . Mowie z gory zaczyna sie w swiecie nieorganicznym jest projekcja i energetycznym modelem dla fizycznego . Jezeli zaczniemy analizowac od zrodla metafizycznego to wszystko ulozy sie w logiczna calosc . Moze to byc od zrodla syntetycznego Boga – Bogow , Krolestw bozego i bogwie czego . Ja osobiscie mysle , ze my juz jestesmy kreatorami indywidualnych naszych universe i w zaleznosci od tego co poukladamy kolo siebie to bedziemy kutywowac w rozwoju sie do wiekszego balona . Jest trudno o tym pisac bo nawet nie wiem jak to ujac . Bo jest tyle metafizycznej wiedzy dostepnej narynku sprzedazy i popytu i tyle pojec czakr i ksztaltow i innych fantasmagorii . Wszystko to ktos wytworzyl dla rozpasania swojego wlasnego universe Uzyl to jak pieniadze dla siebie nie placac temu kogo tym zastrzepil i od kogo bral i podejrzewam , ze nadal bierze . Dlatego rezygnuje z pojecia czakr i wszystkich modelow eterycznych na moje istnienie kreuje swoj model rzeczywistosc nie ladujac go w niczyja glowe . Niech sobie sam bedzie kreacja dla siebie . Tak wychowywalam moje dziecko i widze genialny rezultat wiec mam na tym przykladzie dobry wzor jak postepowac z innymi ludzmi dziecmi w ciglej naszej szkole zycie . 🙂

  1. Kalina, tu jest sporo wątków, które potwierdzają to co mówisz. http://treborok.wordpress.com/2014/10/29/pusta-ziemia-piotr-pol/comment-page-1/#comment-2406
   Ja jestem przekonana, że jest dokładnie tak jak mówisz co do naszych kreatorów. Od lat czuję dokładnie tak, że stwórca się nie miesza w moje życie, bardzo lubi moją energię, kiedy jemu ją dawałam, że to on jest uzależniony ode mnie, a nie ja od niego. Teraz wszystko się ułożyło.

   1. Toszka tam czuje , ze jest bardzo bogato w watki , bede sluchac tego w Wojnowku zegralam sobie . So gentle so nice explanation.:)
    Zobacz Toszka gdzie ja mieszkam w Wojnowku Oto wojownik sie znalazl , teraz mi to przyszlo do glowy . Jeszcze ul Baby Jagi smiechu warte. 🙂

   2. O jak ze się mylisz droga koleżanko
    Twoje życie nie należny do ciebie,powinnaś to wiedzieć.

   3. Dlatego wojuje Qcyp. Bo od dawna wiedzialam , ze moje zycie nie nalezy do mnie . I wojuje o nie . Jest szansa przejac teraz jak sie mamusia i tatus God odczepili od nas gorzej jak nas sprzedali , zeby kupic sobie nowe zabawki do swojego rozpasanego w zbroje i rozne zle i czasami dobre cywilizacje:):)mamusia i tatus God byli negatywni w dosyc duzym procencie . nawet 27-30% jest duzo jak na taka mase energetyczna . Pewno nikt nie wie o czym pisze ale ja wiem i wy tez potem bedziecie wiedziec wiec sobie szybciej pokojarzycie 🙂

 5. Kalinko, wcale nie musisz akceptować podstaw wiedzy, możesz sobie tworzyć własną, ale nie zmieni to faktu iż ona istnieje i jej zasadom jest podporządkowane materialne życie.
  Każda myśl jest energią … identyfikowalną w określonej przestrzenni , tworzącą w niej z dostępnych tam wzorów , elementów i pierwiastków , które mają energetyczne spoiwo , moc trwałości tej kreacji. Są to fakty , tak jak faktem jest obliczenie trwałości jakiejś budowli na określony czes, można go nieco przedłożyć konserwacją i regeneracją, wymienną części… jest to włożeniem dodatkowej energii, ale i ten dodatkowy czas ma swój kres jest wymierny.

  Jedni szukają takiego… inni innego… zrozumienia i wytłumaczenia upadku konstrukcji , obwiniają za nie symbolikę w nią wpisaną.
  Sam symbol to ograniczona energia , trzeba go zasilać energia płynącą od CZŁOWIEKA by stworzony energetyczny wzorzec mógł istnieć w materialnej kreacji.

  Możemy zmieniać symbole , możemy tworzyć ich nowe warianty , tak wygląda nasza nauka tworzenia. Ale podstawy budowy naszej rzeczywistości nie opierają się an niej ,a na prawzorcu życia, kodzie życia, który używa symboli archetypów.
  Można tą wiedzę akceptować lub nie , ona się i tak i tak nie zmieni z tego powodu.

  Kiara.

  1. Tez tak mysle Kiara . Juz go bede widziala inaczej . Moze go nawet kidys namaluja w konsekwencji z orla wyjdzie jakis golab jak siebie znam . Poniewaz nie lubie pazurow . Nawet nie lubie u kobiet pomalowanch dlugich paznokci szczegolnie w jakies wampirzyczne pokolory . Bialy ujdzie i perlisty transparent ( nie lubie na to patrzec nawet widze w tym drapiezny -sexu programming w stosunku do mnie )czuje sie nieswojo jak takie szpony mam przed oczyma 🙂

 6. Wiecie co , doszłam do wniosku iż dyskusje polegające na pokazywaniu innego punktu widzenia, a co nie daj Boże pokazania specyfiki przeprogramowania dawnych wzorców na bezsensowne rewelacje nie jest tu potrzebna do niczego. Istnieje gdzieś z tyłu…. mocny atut który robi wszystko żeby pewien sposób myślenia , a może bezmyślności przetrwał jako dominacja.

  ba…. jak tak jest dobrze.. OK! każdy ma swój czas i swoje możliwości, niech tak zostanie . Nie kontynuuję dalej tematu.

  Tu nie chodzi o to żeby napisać coś sensownego , chodzi TYLKO o to , żeby napisać i było widoczne.

  Kiara

 7. Zarówno wielki orzeł jak i mała biedronka, to drapieżniki. Ich stosowanie na flagach, godłach, w herbach czy nawet w logo sklepu, określa właściciela i jest jednocześnie negatywnym programowaniem.

  1. „…orzeł jak i mała biedronka, to drapieżniki […] nawet w logo sklepu, określa właściciela i jest jednocześnie negatywnym programowaniem”
   A żabka? 😛
   I nie ma to związku z systemem w jakim im działać przyszło?

  2. Energia kształtu , no cóż – czy jeżeli zjem owoc o kształcie gruszki ,to będę tym samym inaczej zaprogramowana , niż wtedy , kiedy bym zjadła owoc o kształcie jabłka??? Co sądzisz o właścicielu ciała , które woli gruszki od jabłek ???

 8. Alina7 pisze:
  30 października 2014 o 18:45

  Kiaro! Przyporządkowujesz Krakowowi I czakrę – no i oczywiście, jeśli I, to w kolorze czerwonym, ale mogłabyś coś więcej o tym napisać? Skąd takie wnioski?
  Wszyscy wizjonerzy, a także ci posiłkujący się narzędziami radiestezyjnymi – określają wyraźnie i to, niezależnie od siebie, że czakram wawelski, promieniuje kolorem białym i różowym. Skąd te różnice, zasadnicze zresztą? Bo też i nie o sam kolor chodzi, ale o to, co ta wibracja wnosi w czasoprzestrzeń.

  To , że Kraków jako Wawel zbudowany jest praktycznie na I czakrze nie jest żadnym sekretem. To ogólnie znana wiedza,chociaż ukrywana i nie publikowana szeroko., Zarówno mnisi Tybetańscy jak i Żydzi przywozili do Krakowa swoje święte relikwie i Torę z Israela… po co? Żeby naładować je w odpowiednim czasie energią tego czakramu, „przywrócić im życie”.

  Czakram Wawelski ma piękny czerwono malinowy kolor ale mocno czerwony z lekkim odcieniem malinowego. Od dawna bardzo był blokowany zatem jego moc słabła , zasięg zmniejszał się. W kaplicy Gereona był zakopany jakiś kamień ( nie wiem jaki, nie bardzo wielki ale bardzo ciężki) , którym zmieniano , zniekształcano pola wirowe czakramu Wawelskiego, podobno robiono też jakieś działania energetyczne, ktorymi osłabiano jego moc.
  Kilka lat temu ten kamień był zabrany z kaplicy i gdzieś wywieziony, nie wiem gdzie. Jego obecność możne mieć to związek ze zmiana widzialnej barwy czakramu. Czakram Wawelski to energetyczny kod aspektu żeńskiego , barwą aspektu żeńskiego jest piękny różowy kolor. Może ta osobowość energetyczna czakramu była rownież odbierana przez badających.
  Natomiast nie wiem dlaczego odbierają kolor biały?

  Jak znajdę odpowiedz , to napiszę.

  Kiara.

  1. Dzięki, Kiaro, że zdecydowałaś się na odpowiedź. Widzisz, sporo osób, niektóre znałam osobiście, odbiera tę biel promieniowania, właśnie. W 1988 do Krakowa zjechali przedstawiciele różnych wyznań, buddyści, jogini, szamani. Odbyły się wtedy spotkania, wykłady i medytacje, których celem było m.in. przebudzenie czakramu. Teraz, przy okazji sprawdzania, czy też i dobrze pamiętam (odnośnie koloru promieniowania i przyporządkowania odp.czakrze) natrafiłam na informacje, że w wyniku tamtych działań – niedziałań poziom aktywności czakramu, zwiększył się o 60%. Uczestniczyłam w tamtych spotkaniach. Teraz słucham (link Ci podałam), że siła czakramu maleje i nie do końca wiadomo, jaka jest przyczyna. Ale i z tego linku, dokładniej z tego, co przekazuje jeden z mężczyzn, wynika, że wg niego czakram, promieniuje kolorem żółto-złotym. I jest to czakra serca, wg pozostałych – czakra 7 i właśnie biel łącząca wszystkie barwy. Ty upierasz się natomiast przy czerwieni. I tak sobie myślę, że w obliczu tak różnych informacji, tak różnego odbioru, najlepiej będzie samemu to zweryfikować, choć nigdy tego nie robiłam, bo i po co, jeśli temat nie wywoływał dyskusji. Widziano, odbierano, czuto i mierzono – kolor biały i różowy. Zaś co do samego miejsca, jedni twierdzą, że jest tu czakram ziemski, inni, że Apolloniusz z Tiany złożył tu cenny, święty kamień, inni, że specyficzna budowa Wzgórza powoduje silne promieniowanie, w niektórych miejscach zresztą, niekorzystne. W 2002 do Krakowa przyjechała urocza para bretarian. Na jednym z wykładów, poproszona o komentarz na powyższy temat – Evelyn, odpowiedziała, że nie widzi tu czakramu, natomiast czuje bardzo silne oddziaływanie wynikające z działania w Krakowie niegdyś, bardzo ważnej szkoły duchowej. Wg niej Kraków był w przeszłości ośrodkiem nauk duchowych, które pozostawiły w czasoprzestrzeni bardzo silny i aktywny, ślad. Nie określiła czasokresu, natomiast na pewno w przeszłości Kraków takim ośrodkiem, był. Uczono tu Hermetyzmu i Alchemii na naszym Uniwersytecie Jagiellońskim.
   Co do umiejscawiania kościołow czy klasztorów w takich miejscach – tak to fakt, choć myslę, że nie chodziło tylko i wyłącznie o „unicestwienie” dawnych ośrodków kultu Słowian i innych, Celtów np., ale i przecież kiedyś, budowniczymi klasztorów byli „znawcy tematu” – wolnomularze, którzy czuli miejsca wyjątkowego promieniowania i wybierali je właśnie pod budowę świątyń, wzmacniając niejednokrotnie tę moc, wykorzystując swoją wiedzę właśnie m.in. dot. promieniowania kształtu. Dlatego nieprzypadkowo, przy okazji badań archeologicznych, pod świątyniami chrześcijańskimi, odnajduje się miejsca kultu starszych wierzeń, – kiedyś bardzo uważnie, wybierano takie miejsca, o czym zapewne dobrze wiesz.
   (Na marginesie, urodziłam się i mieszkam w tym mieście. I kocham „moje miasto”) Pozdrowienia.

   1. Witaj Alina7
    Miło że jesteś z Krakowa co jakiś czas bywam tam, odkrywam zawsze niesamowitości , o ktorych nawet nie pomyślałam.
    Wiem iż czakram Wawelski jest czerwony ,to bardzo stara wiedza, może mieć inne barwy widoczne niż czerwień z tego względu że jest osłabiany bielą. Biel jest neutralna ale swoją neutralnością zmniejsza wibracje każdego koloru.
    Gdy jest wzmacniany kosmiczną energią można zobaczyć kolor złoty.
    Czakram Wawelski od bardzo dawna był osłabiany ( myślę iż tym kryształem/ kamieniem , który kilka lat temu był wykopany z kaplicy Gereona), a to zmieniało moc jego pola wirowego , barwę i oddziaływanie.
    W końcu chodziło o zablokowanie mocy kobiecości, takie miały intencje siły ciemności.
    Niestety dawne informacje o nim w większości wypadków są zablokowane i ukryte. Duży ich depozyt jest w Tyńcu, ale ….. Chyba jeszcze nie czas na ujawnienia, jeszcze musimy poczekać, bo ta wiedza łączy się bezpośrednio z odsłonięciem prawdziwej historii Króla/ Królowej Jadwigi Andegaweńskiej i jej nieznanej roli w Polsce..

    Tak Kraków to bardzo stare centrum przekazu wiedzy, dużo, dużo starsze niż Uniwersytet Jagieloński.
    Legendy i mity naprowadzają nas prawdziwe informacje.
    Czym jest smok ziejący ogniem w jaskini…… czy to nie jest symbol „ogniowej/ eterycznej bogini kundalini? A kundalini to 1 czakra , czakra matka, czakra życia.

    Karków kryje wiele sekretów , włącznie z dużym portalem przez który przedostawały się tu wyjątkowo paskudne byty. Jest już zamknięty, na szczęście.
    Jak masz możliwość zbadaj osobiście energię w krypcie Słowackiego, w Tyńcu i na Wężowej Górce w Niepołomicach.

    Podziel się z nami swoimi odczuciami i spostrzeżeniami.

    Kiara.

   2. Nie mam możliwości, ani czasu, Kiaro. Czy dla badań potrzeba obecności w konkretnym miejscu? Według mnie nie. Z tego co pisałaś, to jest to Twoja pasja. Mnie interesują bardzo różne sprawy, ale siłą rzeczy coś, co tyczy Krakowa i okolic, jak najbardziej wzbudza moje zainteresowanie. Toteż poczekam na kolejne wieści ze strony Kiary (-:. Co do smoka, wywód logiczny, ale w taki sposób porządkując moglibyśmy dojść nieraz do przedziwnych wniosków. Symbolika smoka zawsze, przynajmniej w kulturze chińskiej, kojarzona jest z mocą, i miejsca, w których przetrwały legendy, czy podania związane z obecnością w nich smoka, najczęściej są miejscami mocy. Piszesz o Tyńcu, może, może? Tak, tajemnic wokół Krakowa zebrało się przez wieki, wiele. Nazwy również mogą dostarczyć wielu informacji. A kopce? Krakusa? Wandy?(co nie chciała Niemca) (-:
    Miałam przed kilkunastu laty piękny i dziwny sen, w którym stałam nad brzegami płynących wolno wód, w pobliżu Wawelu, którego jeszcze nie było, ani żadnych zabudowań czy ludzi, a w krajobrazie dominowały właśnie te wody, spokojna zieleń pomiędzy nimi, bo tworzyły rozlewiska, i opary mgieł rozciągające się na całą okolicę. Dominował tu spokój i dostojeństwo, jakiś rodzaj majestatu związany z tym miejscem, i tą płynącą spokojnie wodą, i jakaś subtelna radość. Byłam w towarzystwie jeszcze dwóch osób, mężczyzn i miałam świadomość, że jestem u początków czasu tego miejsca, które później tak rozkwitnie. Muszę odnaleźć ten sen, bo coś istotnego tam było, a teraz już mi umknęło z pamięci.
    A Kraków, tak czy siak, czy jest tu czakram ziemski na wzgórzu wawelskim, czy też nie, jest miejscem przez które przebiega aż 7 linii geomantycznych łączących Kraków z innymi, ważnymi dla planety miejscami mi.in. Stonehenge. To tyle.

 9. Coś znalazłam na temat czakramu wawelskiego, nie jest to żaden kamień jest to wir tak stary jak istnienie ziemi. Oczywiście ma zawsze dwie tarcze północną i południową ( połączone są wspólnym punktem zewnętrznie wyglądają jak wirujące tarcze , z boku jak x, widoczna jedna polowa to kielich) ale bardziej aktywna energetycznie jest nasza północna. Nasze czakry ludzkie maja identyczny wygląd, gdy osiągają maksymalną moc energetyczną łączą się tworząc doskonałość kule.

  Jeżeli miała bym go łączyć z planetą to Wenus, z marsem połączony jest czakram mocy w Cergy/ Francja ,kolor żółty.
  Istnieje zaplanowana i realizowana dezinformacja , nie wszystko co się czyta i słyszy oraz ogląda na YouTube do końca i w 100% jest prawdziwe.
  Poniższy artykuł dla mnie tez nie na 100% ma prawdziwe info, bo ludzie niestety bezmyślnie postarzają informacje przekazywane przez innych , nie analizują ich sami głębiej.

  http://www.iluminaci.pl/2012/czakram-na-wawelu

  Pentagram jest zły…. bo wywołuje wojny….. nie, nie pentagram wywołuje wojny , a ludzie , którzy chcą walczyć o ziemie , które on wspiera swoją mocą, chcą je innym odbierać, to jeden aspekt. A, drugi , to niewłaściwe używanie mocy tego symbolu , on nie wzmocni agresji, przemocy , walki , pomimo użycia go na fladze. On nie działa przeciw sobie. Osobowość ludzi używających ten znak wcześniej czy później odsłoni się w ich naturalnych działaniach, bo użyją wiedzy w celach destrukcyjnych.

  Kiara.

  1. Tak, znam ten link, a jest i jeszcze więcej. Do tej pory przyporządkowywano czakram wawelski Jowiszowi, pewno o tym wiesz.
   Zgadzam się z tym co piszesz o pentagramie. To ludzie odpowiedzialni są za wykorzystywanie świętych symboli – albo w dobrym, albo złym celu. Podobnie ze swastyką, choć w tym wypadku (faszyzm) zmieniono kierunek ramion – niszczycielski Śiwa. W przypadku Słowian to dobroczynny znak, podobnie i w Indiach, zresztą mozna spotkać go w przeróżnych kulturach i miejscach. Myślę, że ma znaczenie uniwersalne, jak i pentagram.

 10. A widzicie ? 😉 Nie oglądałam materiału ale mam takie stare przemyślenie. Co do wyrywania poduszki z pod głowy umierającemu, zwierzęcemu niszczeniu odmienności jakie zagraża zawsze stadu, tudzież zrzucania ze skały noworodków jakie są inne, wypisz wymaluj (wielu jacy zdobyli uznanie za granicą bo tu by zdechli jako odmieńcy). Układu sił, na wschodzie i zachodzie, zawirowania historyczne jakie pozwoliły poznać dzieje w pigułce, od demokracji poprzez komunę do kapitalizmu i niewolnictwa wszystko w jedno życie. … Zakaz krzewienia buddyzmu, bo ludzie są krótko mówiąc zwierzęcy. Poprzez hymn, moje nazwisko. Nauczył nas Bonaparte (kurdupel francuski) jak zwyciężać mamy. Jak byśmy nie wiedzieli. Aż po nazwę państwa, Polanie (Pospolite na polach) > Rzecz Pospolita (Papierosy popularne) Polska > Polska > Chwasty jakie są pospolitością łąk i pól. To wszystko jest częścią planu, szkoła Bogów.

  A za Alinką 🙂 miłą dodam , są lidzie którym nikt nie musi mówić nic, czują i tak budowano. Masz rację. 🙂

 11. Tak więc miła Kiaro, tak wiesz o tych czakramach, portalach, to powiedz gdzie mieszkam? Dla ułatwienia dodam, Ślężą się wszyscy zachwycają tu, a nic nie wiedzą o miejscach jakie i z map usunięto. A ten region jest dowodem kłamstwa YT jedynie. Jak przyjeżdża ktoś i NIC NIE WIE poza przewodnikami, nawet jak tu mieszka. Gdzie piersi Saby za oknem? Gdzie kopalnie o jakich się nie śniło? Gdzie Portal między światami? Gdzie Ufo na każdym rogu? Polska, ale gdzie? Gdzie Góra w jakiej … No powiedz, tego nie wyczytasz nigdzie ani nie obejrzysz. Czakramy no jasne, ale gdzie się zbiegają? Na jakiej górze? Podpowiem Ci że nazwa jest numerem bo i nazwy nie ma. Nic nie powiedziałam, nawet o szlam zamiast śniegu nie spytałam (Skwierzynki dowodem miłości, ani o ściany krwią ociekające, ani o szkło zamiast mleka…) Nic nie mówię. Bo i resztą patrzą i nie widzą.

   1. SeJa miła ja nie jestem wszystko wiedzącą , już o tym pisałam, nie zajmuję się obserwacja ni lokalizacją ludzi ni ich miejsc zamieszkania, to nie moja profesja.

    Jeżeli miała bym lokalizować Twoje , to pobliże góry 328 bliskie okolice Gryzikamieńa.
    Jednak zastrzegam iż to bardzo spontaniczna lokalizacja bez wchodzenia w temat, zatem może być pomyłka.

    Kiara.

Comments are closed.