Otwarte Forum Tematyczne – 27.11.2015

Głównym tematem rozmowy Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą jest kwestia petycji o zmianie metod leczenia Polaków.
Wspomnianą petycję można (a nawet trzeba) podpisać pod poniższym linkiem:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=11640/


Krystyna Maciąg rozmawia z Andrzejem Nikodemowiczem.


 

Madlen Namro w swoim cyklicznym autorskim programie.


 

Zapis prelekcji Romana Nachta wygłoszonej na Kongresie NTV we Wrocławiu w październiku 2015 r.


Właściwie tytuł wyjaśnia prawie wszystko jeśli chodzi o zawartość programu. Nie mniej jednak poruszono kwestie tego co dzieje się ze świadomością po śmierci, czym jest koło reinkarnacji i jak działa, a wszystko to w przystępny sposób zilustrowane na stosownej planszy.


177 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.11.2015

  1. Swiety Lukas robi robote dla wielkiej swietosci pana Archonta niebianskiego 🙂
   Nie wiem czy wiesz ale moje czucie mi mowi , ze golab jest najbardziej uzywanym ptakiem w programowaniu matrixowym, Nie orzel ale golab 🙂

  2. Ta debilka na początku nazywa katolicyzm wiarą 🙂

   Zajebisty autorytet ta kapłanka 🙂 Posłuchajcie, naprawdę warto to pokazywać innym, żeby zobaczyli jakie debilstwo powszechnie panuje i naucza w ich kochaniunim kościóliku.

  1. Ta ziemia zostanie przekształcona w działki budowlane aby Polacy mieli gdzie wybudować swoje domy i mieli źródło utrzymania.Pozostaje tylko kwestia własności bądź dzierżawy?.

   1. i teraz pytanie, dlaczego sprzedaje się cząstke Planety, krojac Tę o Której mówi się Żywa, na działeczki, Dlaczego Ziemianin na niej Żyjacy, ma kupić kawałek Siebie, Wszak tyle krzyku o Jedności, że Jesteśmy Energia , To Kto sprzedaje aby Ktoś kupował , albo odwrotnie, i kiedy odechce się kroić Swoje Żywe „ciało”, co odzwierciedlone jest w tym, co się dzieje w medycynie, i tak poszukiwania, tylko Kogo dla Kogo i przez Kogo, Dwa , a może wiele kształtów Energii Ziemskiej wraz z Tym największych, czy odzyska Tę swoja Prawdziwą Świadomość? I kolejne postanowienie, o leczeniu Polaków, kto postanawia i dlaczego, No właśnie, może czas odzyskiwac swoją Świadomość Ziemską, a postanowień i handlu będzie koniec,

   2. WŁAŚNIE! nie będzie żadnej sprzedaży tylko maleńki podział dla własnej prywatności ,niezbędnej do medytacji,koncentracji,introspekcji. 🙂
    Niech Wielki Duch wspiera poczynania Pis-u ABYŚMY MIELI CO PIC I JEŚĆ Z WŁANYCH ŹRÓDEŁ I OGRODÓW.

   3. Elżbieta to zaproponuj coś w zamian……

    Sceptycy mówią: „UFO ? ,nie to brednie są….”

 1. Mijest zal ludzi , ktorzy beda w reinkarnacyjnej iluzji dupkow astralnych bo Dupki wykreowali poklady reinkarnacyjne przy pomocy chipa szeszynki i duszy , ktora jest przez tego chipa programowana przez wszystkie cykle reinkarnacyjne . Jakbym miala taka szeszynke z chipem to chyba bym o tym niepisala( tak sobie mysle , ze niemialabym swidomosci o tym pisac ) . Nie wiem dlaczego to wiem a inni tego niewiedza . :)Wiec to mi sie udalo wywiedziec .
  Jak nie wiemy skad przychodzimy i gdzie odchodzimy to, to jest poprostu zmyla i poszczanie ludzi zyjacych w tym zyciu i innych w balona . Proste logiczne i bardzo wyjasniajace rozumowanie . Nikt by nikogo nie poszczal w balona jakby sie czegos nie bal i czegos nieukrywal .Dlaczego sie milczy i dlaczego sie klamie ?( prosty psychologiczny test ).” I ustalono, że zdecydowaną większość stanowi potrzeba uniknięcia konfliktu (głównie jest to zgoda – choć nieszczera – na spełnienie czyjejś prośby, która jednak nam nie odpowiada).” Dalej znalazły się: dostosowywanie się do zasad grzeczności; ochrona własnej twarzy; potrzeba zdobycia czegoś; kłamliwe wymówki; chęć podtrzymania pożądanej lub przerwania niepożądanej interakcji; manipulowanie innymi;”
  Mijamy się z prawdą dla własnych korzyści, rewanżu albo… z przyzwyczajenia”
  Czyli astral sie caly zas ukrywal ze swoim podlym podstepem zwabiania ludzi w jego rewiry technologii mind i eteru swietlistej milosci . Ja wiem , ze zostalam zalatwiona za Atlantydy za wyskokowy charakter i mi sie udalo myknac do ziemskiej swiadomosci .Inni dali sie zwiesc wielkim bogom i poszli w cykle reinkarnacyjne 🙂

  1. Być może otrzymacie odpowiedź w tekście na blogu, http://www.jestemsoba8.blogspot.com Odczuwanie, i kochanie , Miłość, Kogo do Kogo? Planeta, która staje się Ziemia, odnalezienie Siebie w Sobie, po czy walce? odrzuceniu, raczej rozpoznaniu, że Jako Ziemianin, otrzymywałeś dary, od tych, którzy obdarowywali Ciebie, tym czym byli sami, i mieli swoje to najlepsze, TY Jesteś, i Oni sa na tej Planecie. Miłośc, Ziemia, Żywego Życia, Ziemianina wibracje, wibracje Serca, Boś Sercem Tej Planety, Ziemskim Sercem, na jej powierzchni. Ziemia, Ziemianin, Mężczyzna, Kobieta. Albo Nią Jesteś, albo dołączasz, Przyjmujac Ziemskie wibracje, które kazda fizyczność otrzymała od Fizycznej Matki w Ziemskim Darze, od Kobiety, Poczuj , a wiedzieć będziesz KIM Jesteś, i czy będąc Soba, Jesteś wyrzucany z Tej Planety, czy stajesz się wsparciem Dla Ziemi, to już Jest twoja Decyzja, za którą nikt, nie będzie Cię rozliczał i Karał, Jesteś taki jaki Jestes, czy rozwijasz się? Czy wciąż chcesz stać się kimś innym? Dlaczego? Wszak Ziemia, Jest Prosta, Żywa, i Piekna, Z Toba czy bez Ciebie, Ona już Żyje, w Sercach Ziemian i zawsze była Żywa.

  2. Dzisiaj dostalam od kolezanki Y.T . Oddychajaca https://www.youtube.com/watch?v=njTmKCPEXwY#t=39

   Dzisiaj tez wstalam okolo 4.30 bo kot mnie obudzil kiedy zapalalm swiatlo w sypialni na 1pietrze z balkonowego okna byl dosyc duzy blysk zapalajacego sie swiatla na niebie nad plaza az mnie oslepil.
   Bylo to cos skierowane przeciwko ludziom . To wiem . Nie mialo efektu na mnie ( bo jak zwykle sie zaczelam smiac z ich totalnych manipulacji ) ale mialo na spiacych sasiadow . Potem latalo dosyc duzo samolotow jak na ten rejon puszczy Zielonki .
   Zadzwonilam na policje w zwiazku z tym blaskiem ochydnego oslepienia i powiedzialam , ze jakies dziwologi swietliste rozblyskuja na naszym niebie i szkoda , ze nie ma prawa , ze niebo tez jest ludzi nad ich glowami i powinni wiedziec co sie na niebie dzieje .

 2. Gdyby była Reinkarnacja, nikt nie był by sobą.
  Które wcielenie jest moje? Może to kim jestem teraz, jest pod wpływem Reinkarnacji już? Może Jezus to też ja. I moje kolejne wcielenia? Nawet dobrze by było gdyby reinkarnacja była, bo moglibyśmy w nieskończoność przeżywać czyjeś życia, ale według mnie to bzdura, chyba, że gdzieś w portalu sami wybieramy sobie życia? A może to Bóg, tym kieruję? Chciałbyś się urodzić powtórnie? trzeba zadać sobie to pytanie… Kto wybiera? Kto kieruje nas na Ziemię pod różnymi postaciami? Chyba jestem skłonny powiedzieć, że to dzieje się tylko raz, ale są dowody na reinkarnacje, ludzie pamiętają swoje poprzednia życia, ale czy każdy tak może mieć… i które życie było pierwsze? Można się pogubić.

   1. Gdyby nie było reinkarnacji, to jak wytłumaczysz fakt, że jedni się rodzą piękni, bogaci i zdrowi, a drudzy chorzy, brzydcy i biedni?
    Jedni przez życie idą cały czas pod górkę, a drugich omijają ciosy tego świata?

   2. Ja mam całe życie pod górkę, ale sam wybrałem sobie taki los, żeby mieć pózniej z górki. A Ci piękni, bogaci i zdrowi, mają być podporą dla tych chorych, brzydkich i biednych, jednak tak nie jest. Ludzie to samoluby, najchętniej by zdeptali blizniego. Trudno to wytłumaczyć, Same urodzenie twierdzisz, że to reinkarnacja, wybór, kogoś lub czegoś, tylko że z biednego możesz stać się bogatym, a z bogatego biednym, choroba może przyjść w trakcie, lub możena wyzdrowieć, a piękni jesteśmy wszyscy 🙂

   3. Nie odpowiedziałeś na pytanie. Dlaczego dzieci już w łonie matki mają np. przepuklinę rdzeniową i będą skazane do końca życia na wózek inwalidzki, co się za tym wiąże, skrzywienie kręgosłupa i uzależnienie od innych?
    Przecież BÓG jest sprawiedliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   4. No właśnie Agnieszka, dlaczego? I czy Bóg naprawdę jest sprawiedliwy? może te dzieci same wybrały sobie taki los, gdzieś tam przed przyjściem na Świat…. ale kto wybrałby sobie takie życie, by być gwałconym w dzieciństwie przez Ojca i kolegów lub poddać się torturom jak apostołowie i inni niewinni… a co to dopiero wybrać sobie chorobę na całe życie 🙁 czy to aby nie przypadek, tylko geny? Tylko rodzimy się tacy jacy są nasi rodzice, i nie ma tu żadnego Boga? Ciężki temat.

   5. Żadna ewolucja, bo ewolucja postępuje, natomiast pierwsze dziecko chore, a drugie zdrowe. I sam sobie zaprzeczasz pisząc, że dzieci same wybierają sobie los przed przyjściem na świat. Czyli dusza już istniała, tak?

   6. Ja się tylko zastanawiam. Właśnie chodzi mi o to, że Ewolucja postępuje, może niedługo będziemy rodzić się wszyscy zdrowi, tak czasem myślę, że dusza już istniała wcześniej. I nie zaprzeczam sobie w niczym, pytania i odpowiedzi, których brak, można tylko się domyślać. Chyba, że w końcu ktoś mądry wyjdzie w końcu poza ciało i zrozumie to wszystko co rozumie rzekomy Bóg. W tej chwili chciałbym, by nie było Boga. Ewentualnie zrozumieć, że to ja. Ale marne szanse 😛

   7. Zatem zakończmy ten dialog, nie lubię pisać.

    Pytanie: „Czy jest życie przed śmiercią?”
    wydaje się nikogo nie interesować.

    Anthony de Mello

   8. @ Agnieszka

    Oczywiście, że inkarnacja istnieje i jest jednocześnie programem zainstalowanym przez tych z ciemnej strony mocy, aby nas kontrolować i niewolić, celem żywienia się naszymi negatywnymi emocjami i strachem. Dlaczego są biedni i bogaci? Bo tak „wybieramy” przed wcieleniem, omamieni umowami z Ciemnymi. Bogaci służą tym ciemnym i temu systemowi śmierci i zniszczenia, biedni służą bogatym – są też celowo wcielani jako ubodzy za karę, gdyż w poprzednich życiach być może narazili się systemowi i Ciemnym. Może też sami wybrali taki los, aby pomóc wyzwolić się Ziemi z ciemności…chociaż tak zrobili pewnie nieliczni. Większość „wybrała” bez świadomości…

  1. A czy pamiętają, czy za kasę , jako aktorzy odgrywają, lub poprzez Głowę, z dwubiegunowością Jedna niebiańska „szyszynka” Druga, ta gorsza tez w skorupce dla bezpieczeństwa, Gadzim móżfżkiem nazwana, zacznij zauważać Siebie, a TY Jesteś tym Życiem, które Jest , bo wibracje Ziemi , Planety wzrosły, do poziomu, w którym jako Świadomośc swoja kiedyś wzięła Cie za reke i wprowadziła w Swoje Serce,

   1. Śmierć w chrześcijaństwie

    Na podstawie wiary w zmartwychwstanie Chrystusa większość chrześcijan wierzy, iż śmierć jest oddzieleniem duszy od ciała. Stan rozłączenia duszy i ciała jest czymś nienaturalnym, gdyż człowiek jest jednością. Zmartwychwstanie polega na przywróceniu tego stanu[11]. W katolicyzmie rozwijana jest myśl Arystotelesa i św. Tomasza, głosząca, że człowiek to jedność duszy i ciała. Dusza jest formą człowieka, która z substancji tworzy jego ciało. W zmartwychwstaniu dusza na nowo organizuje substancję człowieka mającego zarówno duszę, jak i ciało.

    Po śmierci dusza ludzka podlega sądowi szczegółowemu, po której otrzymuje ona natychmiast zapłatę za swoje czyny: bezpośrednie wejście do wiecznej szczęśliwości w niebie, bądź umożliwiające je oczyszczenie w czyśćcu, albo potępienie wieczne[12].

    Tajemnica życia pośmiertnego dopełni się wraz z Sądem Ostatecznym. Wtedy to ci, którzy pełnili dobre czyny, pójdą na zmartwychwstanie życia; ci, którzy pełnili złe czyny – na zmartwychwstanie potępienia. (Ewangelia Jana 5, 28-29) To zmartwychwstanie będzie miało charakter powszechny. Po nim „sprawiedliwi, uwielbieni w ciele i duszy, będą królować na zawsze z Chrystusem.”[13]

    Chrześcijaństwo stanowczo odrzuca reinkarnację.

    Według teologów katolickich od czasów apostolskich Kościół modli się za zmarłych przebywających w czyśćcu, pamiętając o nich szczególnie przy składaniu Ofiary Eucharystycznej. Szczególnym czasem tych modlitw jest Dzień Zaduszny i – tradycyjnie – cały miesiąc listopad.
    Dzisiaj

    Współcześnie chrześcijaństwo nie pozwala jednostce na podejmowanie decyzji o życiu innych (dyskusja wokół aborcji oraz kary śmierci), a także swoim (eutanazji). Chrześcijanie wierzą bowiem, iż życie daje Bóg i tylko Bóg ma prawo je odebrać.

   2. Ja wierze tylko w jednego Boga, to czy jestem Chrześcijaniem nie ma znaczenia 🙂 oglądam to co tu puściłeś, ale z góry już po początku mówię Ci obejrzyj ten filmik o Ewolucji co puściłem, chwila znajdę…

    https://www.youtube.com/watch?v=SC8ZlBEb3_4

    bo tam trochę wyjaśniają o tym co ten pan mówi 🙂

  2. Piszecie tak, jakby poza Ziemią niczego nie było i pytanie kogo/co macie na myśli pisząc słowo „Bóg”

   1. Wiem ! Wiem jak zostać Ojcem Świętym, gdy Papież będzie Ci podawał rękę, musisz mu zaiwanić pierścień, i podać do wiadomości, że Ty jesteś Nowym Papieżem, Świat na pewno by to zauważył 😉 😛

   2. a nie, dziękuję, powiedzmy że nie odpowiada mi to towarzystwo, pierścieni i wiernopoddaństwa też nie lubię. Masz wolną rękę, nie stanę Ci na drodze. Zrób to sam/a 😉

   1. „co za Świat…… będą wojny”
    nie „będą”, ale są, niedaleko nas, i giną ludzie tam tacy jak my. One tam są, tylko jeszcze ich nie czujesz bo jeszcze tu do Ciebie nie dotarły ?

   1. oni nie znają,przyczyna choroby ,oni nie znają,co panu dolega,oni znaja tylko nazwę.
    tyle chorob powoduja pasozyty ,bakterie ,wirusy grzyby i to takie znane choroby przewlekle.pod standardową nazwą np stwardnienie lub alzheimer lub migrena.
    Szkoda ze sie leczenia nie zaczyna od wlasnie tych stworzonek,a potem zabierac sie za bieenrgoterapie ,akupunkture i inne wynalazki.Bo choroba to moga byc tez braki wartosci odzywczych witamin lub zanieczyszczenie chemią.potem jakies zaburzenia genetyczne,chyba ich jest najmniej.
    Ale lekarz to pracownik biznes farmacji,tam sie bakteri juz nie leczy bo antybiotyki juz nie dzialają.Takze im wiecej ludzi pozna lekarzy pracę osobiscie tym wiecej bedzie gabinetow medycyny alternatywnej.moze kiedys bedzie wiecej gabinetow medycyny komplementarnej,czyli wszystko w jednym miejscu.Bo jak słysze ze czyjas metoda to metoda cud na wszystko to po prostu bzdura.
    nie sądze ze bioenergoterapia moze pomoc wyeliminowac tasiemca np.

  1. Ale co? …nie mógł byś Golbryś w 2-3 zdaniach streścić na czym to chodzi? Pliss, na przyszłość jak i teraz

   1. Oki będę starał się opisywać, mnie zaciekawiła w tej ewolucji szczególnie w pierwszym filmiku, że ten filmik powinien być puszczany w szkołach na Biologii, dobrze tam tłumaczą, jak ludzie kórzy wierzą w Ewolucję się mylą od Mutacji, Po poruszanie kontynentów naprawdę bardzo ciekawe, nie stracone 40 minut, ten drugi filmik pusciłem pod wpływem chwilii w trakcie oglądania, ale obrazuje, jak widzi się ewolucje w podręcznikach idealnie pasuje do pierwszego filmiku, ale głównie chodziło mi o to byście obejrzeli pierwszy filmik, dzięki Greg za sprostowanie, będę wiedział już.

  2. Powoływanie się na biblię to jak powoływanie się na katechizm rzymsko katolicki.
   Albo stwierdzenie: „jest tak bo ksiądz tak powiedział, a to duchowna i do tego wykształcona osoba” 😛

 3. Właśnie odnalazłem swój sens życia ! Wyszedłem na ławkę i śpiewałem chyba z godzinę co mi na myśl przyjdzie, ta radość jest we mnie ! Zapytałem się, kiedy byłem tak szczęśliwy? I odpowiedz była nigdy. Więc śmiałem się…. dziwnym śmiechem, jakby nie moim, wszystko z radości, tyle lat mi to zajęło… a odpowiedz jest taka prosta, to na pewno ja, to na pewno to, to daje mi siłę, do dalszych poszukiwań, teraz wiem, że odnajdę wszystko co będę chciał ! Czas tu nie gra roli, trzeba mieć odnaleść swoją radość w sercu, co sprawia, że jesteś szczęśliwy? Co jest naprawdę Twoim szczęściem, co sprawia, że się uśmiechasz, i co sprawi, że nigdy tego uśmiechu się nie pozbędziesz?! Ja już wiem, co sprawia to u mnie, powtarzam to sobie w kółko żeby nie zapomnieć, ale nie zapomnę, jak można to zapomnieć, to kim jesteś? Nawet śmierć bliskich nie zabierze mi radości z życia i z tego od czego tą radość mam. To wieczne. I chociaż trwa to u mnie zaledwie kilka godzin, taki byłem z przed choroby, jestem już całkowicie zdrowy, to dzień na który czekałem ! Oddycham i odetchnąłem teraz siedzę sobie przy świeczce i myślę, myślę o czym chcę, już nie męczą mnie oglądanie filmików i filmów, mógłbym je oglądać non stop, chłonę wiedzę 🙂 Cieszę się, bo miałem ciężko, w końcu odnalazłem sens życia, teraz będę radosny przez resztę moich dni, poznam każde swoje uczucie. I bliskich jak będę chciał. A chcę. Zrozumiem Świat, i tego kto ten Świat stworzył, religie, jak będę chciał, energię, odnajdę odnalazłem spokój, radość jest kluczem, więc zastanawiajcie się co Was raduję może jest to tak jak u mnie coś co trwa wiecznie i co było od wieków, to właśnie mnie raduję i zrozumiałem to, już nie muszę się zastanawiać czy istnieje Bóg, ja się raduję, cieszę się, że Bóg istnieje. Teraz będę kim chcę. Pozdrawiam 🙂 w tym będę sobą, bo raduję się z obecności Boga, nie muszę zastanawiać czy jest, czy go nie ma, ta radość jest w sercu, życzę tego naprawdę każdemu, oglądałem film o Ewolucji i pomyślałem sobie, Jezu wystarczy się cieszyć, że Bóg istnieje, teraz łatwiej będzie mi o nim myśleć, ale najważniejsza jest ta radość, Kto się dziś uśmiechnie, znaczy, że jest zdrowy, więc uśmiechnij się człowieku, ale bardziej zrozum dlaczego się uśmiechasz, co sprawia Ci radość, mi że Bóg istnieje, w moim życiu i w ogóle, jeszcze dużo przede mną, dużo muszę zrozumieć, ale to jest ten klucz, którym zawsze byłem, w Bogu, bez ran. Ja nie mam wątpliwości, że On istnieje, ale to nie sprawiało mi radości, życie było ciężkie, ale teraz się uśmiecham, bo cieszę się, że Ten Bóg istnieje, i naprawdę się cieszę, bo wierzę, i chociaż mówiłem, dziś, że wolałbym, żeby go nie było, to wszystko było po to, bym zrozumiał właśnie to, jutro też sobie pośpiewam, tralalalalalalala 🙂 Kocham Was Do jutra ! Głupi jestem, że chciałem zrezygnować z Forum, że obrażałem ludzi, wybaczcie, ale borykałem się z sobą, od dawien dawna. Aha, nie musicie wiedzieć, wierzyć, że Bóg istnieje by cieszyć się z tego. Ja sobie powiedziałem, przecież cieszę się, kto mógł to stworzyć jak nie On, cokolwiek to jest, z radością, dojdę do tego co to jest, jak mnie zabierze też będę się cieszył, to jego dzieło, moją radością od dziś oddaje Mu szacunek, taki byłem przed chorobą szczęśliwy, ale nie wiedziałem z czego się cieszę, teraz już wiem, cieszę się z tego, że Bóg Istnieje 🙂

   1. nie mylisz się, nigdy, bo jesteś Królem.
    https://www.youtube.com/watch?v=Kciet4RcqBw#t=13
    nigdy już nie zasnę, z każdą chwilą jestem coraz bardziej szczęśliwy ! to naprawdę promienieje i jasno się robi…….
    ptaszki latają, wojny w sąsiedztwie, ale nie w moim sercu !!
    Kogo mam dziś zbawić?? 😛 Happy
    Szczęśliwy z godziny na godzinę z minuty na minutę cieszę się z tej chwili, bo odezwał się do mnie mój Przyjaciel !!
    Dzięki 😉
    Jesteś Królem, Twoja przyjazn trwa !!!!!! I moja też, chociaż miałem wolne od ludzi !! Ale wróciłem 🙂 Mam nadzieje, że się cieszysz jak ja !!? Góralek jest Królem !! Bóg Cię stworzył a Ty jesteś Bogiem.
    Mistrzu jak długo trzeba oczekiwać na zmiany na lepsze?
    Mistrz jak chcesz oczekiwać to Długo 🙂
    Działajmy już teraz !!!!! Góral, muzyka jest też w Tobie a może nawet przede wszystkim !!! Ciesz się to najpiękniejsze, mówię Ci to jako przyjaciel, i nie ważne że jest głód, wojny, Masz do tego prawo, musisz nawet, i chciej, Samotność? Co to jest????
    Mózg połączony z sercem robi cuda, no bo zobaczcie, W radości przełamuje się wszystko, bo to odwaga prosto z serca, ja się już niczego nie boję 🙂 Raka, Tortur, wszystko z uśmiechem 🙂 Bo On….

   1. Góralek aż krzyczy żeby go Kochać ! Obyś znalazł tą jedyną albo jedynego hi hi hi 🙂 ja się zastanawiam jak słucham piosenek do kobiet czy powinienem ich słuchać, przecież nie jestem kobietą a słucham… To chyba rujnuje moje jestestestwo ha ha ha zamieniam się w kobietę, a przecież już kiedyś się w nią zamieniłem. Naprawdę. „Umysłowo. Bo z kim przystajesz taki się stajesz, i taka była moja miłość mocna że aż zamieniłem się w osobę którą kochałem. Zwariowałem dla miłości. Fajnieeeeeeeeeeeee byłooo :)))))))) a teraz tak na poważnie z uśmiechem, góralek Ty chyba i muzyka to jedność, ile już przerobiłeś tych piosenek, że zawsze trafiają w sedno?????? Słowa Twoich piosenek pasują do życia !!!!!! które się obecnie toczy, życzę Ci tej ukochanej, a może już ją masz, skoro?
    https://www.youtube.com/watch?v=krabTg5hf5I

  1. Gdyby pierwsze zdjęcie było autentyczne to gigant musiałby mieć kilkanaście metrów, wielkiego czaszki jest powalająca, ludzie mający ponad 2metrywzrostu z pewnością tak wielkich głów i żeber nie mają.

   Ale giganci biblijny już są,teraz arka Noego albo szkielet kruka albo gołębia wypuszczonego przez Noego w poszukiwaniu suchego lądu.

   1. nie nie to takie złudzenie,ze musiałby mieć kilkanaście metrów !??? u ludzi jest podobnie, różnica wzrostu, albo wysoki wzrost ,wcale nie musi oznaczać dużej czaszki albo malej tak wiec gigant ma coś wyeksponowane albo wzrost albo krepa budowa to wyobraźnia czlowieka to potęguje ze coś było i jest identycznego ale ogromnego to rodzaj szoku jest to tak samo zakodowane w genach jak strach ludzi przed gadami żmijami węzami itp .Ta wiedza ta historia jest od tysiecy lat ukrywana ,tak zwana nauka jest ścisłe kontrolowana i sterowana przez mafijne światowe sekty ,z jednej strony znaleziska niby nic dla nich nie znaczą i zalegają gdzieś w magazynach( zakładając ze nie zostały natychmiast zniszczone ) ale jeżeli ktoś wie o nich i chce je wypożyczyć na jakąś wystawę to wszystkie drzwi się natychmiast zamykają ,właśnie aby zatuszować znaleziska bo widzieli to tubylcy miejscowi itp preparuje się zdjęcia filmy dokumenty itp tak jak z obserwacjami ufo , pierwszym atakiem było wyśmianie ,wieśniakowi robolowi nikt nie uwierzy a „autorytety” będą milczeć , wyśmianie zastraszenie . https://www.youtube.com/watch?v=tx8liCAL9Hk

   2. Niewiele jest mnie w stanie zaszokować, zdziwić. O 25 lat podróżuję poza ciałem i nie piszę tu o astralu. Ale nie tylko to, widziałam wiele z tego co zdarzyło się, jest ukryte i co będzie zarówno w doniesieniu do mnie, do Polski i do ludzkości. I oczywiście, że historia wyglądała inaczej. Spotykam różne istoty, gigantów nie spotkałam – ale nie oznacza to, że ich nie było. Niebyli w sferze moich zainteresowań albo nie byli dla mnie ważni. Różne mitologie mówią o gigantach, różnie ich nazywają i czasami odniesienie to jest do narodu bo „olbrzym” ma wiele znaczeń. Różnie podawany jest wzrost, ale jeśli ktoś pisze ponad 2 metry a pokazuje szkielet, który świadczy o tym, że to jest dużo bardzo dużo powyżej 2 metrów, to nie ufam. Oczywiście czaszka może być większa, żebra też, ale za to nogi musiałyby być karykaturalnie mniejsze. Więc nie ma tu konsekwencji logicznej. Taką manipulację fotograficzną robi się w kilka minut w najprostszym programie graficznym. Zajmuję się m.in. fotografią i grafiką i robi się to z zamkniętymi oczami niemal. Najprostsza rzecz pod słońcem.

 4. Madlen Namro, cóż nam oferuje za lepszy świat? Łyk kawy – dla wyprodukowania której dewastuje się tysiące Hektarów ziem uprawnych, z których biedni tubylcy nie mają się jak wyżywić; pyszną jajecznicę- do wyprodukowania której setki tysięcy kur wegetuje w odrażających warunkach. To jest ten lepszy świat? Lepszy niż rozwój techniczny np. syntetyczna produkcja żywności, świat bez przymusu świadczenia pracy…
  Cóż nam ta Pani proponuje powrót na drzewa, czy zamrożenie czasu jak u Amiszów.

  1. Witaj relatysta , to jest pewny szok na dzisiejsze czasy, teraz ,obecnie , ale czlowiek z natury jest samo wystarczalny nie potrzebuje żadnej technologi bo to zamienniki Ps Jesteś Tym relatysta którego kiedyś znalem na FN czy to tylko grupowy Nick relatystow ?! jak nie chcesz to nie odpowiadaj ?!

   1. Filozofia Raelian jest O.K. Ich wizja przyszłości nic nie straciła na aktualności. Geniokracja obejmuje również minimalne wymagania intelektualne by móc głosować – strasznie aktualne w Polsce.
    Zakaz własności prywatnej – konkretnie ziemi, jest zapisany w Bili ale kto tam wymysłami Boga by się przejmował.

 5. Człowiek jest zmienny. Kiedyś z powodu „języka” używanego na tym Forum postanowiłem tu nie pisać by nie musieć czytać. Ale ciągnie człowieka do ludzi…
  Na razie chwilowo choruję więc mam dużo czasu.

 6. Czy śmierć jest…
  Pan Sławicki nic chyba nie słyszał o polach morfogenetycznych Sheldraka.
  Po co wymyślać metafizyczne teoria tam gdzie może to zrobić nauka. Reinkarnacja to ściema- według mnie oczywiście. Chwytamy się jej z lęku i wygodnictwa. Po co myśleć i dociekać skoro można uwierzyć i już załatwione.
  Wszyscy się boimy śmierci. Świadomie czy podświadomie próbujemy ten lęk zrekompensować, najlepiej szczęśliwą wizją życia po życiu czy czymś równie pięknym i bezbolesnym. Nieuchronnie zadajemy sobie pytanie o sens życia, o sens naszej nazbyt krótkiej egzystencji. Sądzę że martwimy się całkiem niepotrzebnie. Życie rozwija się tak burzliwie właśnie dzięki śmierci i przemijaniu. Śmierć jest tym motorem napędowym rozwoju i widzianej dookoła wszelkiej różnorodności . Ludzkość czeka wieczny rozwój i nieskończone możliwości.
  Wszystko co zaistniało i zaistnieje w naszym świeci tworzy formę energetyczną, o mocy oddziaływania zależnej od powtażalności/ilości tych zaistnień. Czy to atom, struktura, cecha czy myśl, tworzy pole w tym bio-informacyjnym ośrodku. Sheldrak nazywa to polem morfogenetycznym; nie wiemy jak powstaje ale wiemy jak działa.
  Są dostępne jego wykłady, polecam.

  1. pola morfogenetyczne Sheldraka czy ono coś wyklucza ? zapewne jest sekwencją ewolucji, dostosowania ,ale to się ogranicza wylacznie do tego ?, wiec jest wycinkiem elementem składową ,tak samo jak prof. Włodzimierzu Sedlak, orędownik bioelektroniki i elektromagnetycznej teorii życia wnosi w sumie naukowe podejście i pokazuje instrumenty działania tego ,dorzucając do tego więcej już obecnie, elektryczna budowę świata mamy odczynienia z czystą energią , a energia to nośnik informacji ,dodam teraz do tego fakty z życia Tesli jak potrafił tworzyć neutralne kule energii które potrafił nożem kroić na marginesie , czy czlowiek jako biomasa ziemska nie jest zasilana takową energią czy nie jest w stanie wytworzyć takiej energii swojego takiego echa i dalej egzystować ? z pełnym ładunkiem informacji ? ująłem to na pograniczu nauki . relatysta nie sposób dyskutować gdy są pomijane fakty , setki faktów ze wszystkich rejonów czy teoria nie teoria Sheldraka jest kropą nad i ? „”””Wszystko co zaistniało i zaistnieje w naszym świeci tworzy formę energetyczną,”””” no właśnie czy ta forma energetyczna nie jest życiem po życiu , czy taka forma nie pasuje do nastepnej reinkarnacji

   1. „no właśnie czy ta forma energetyczna nie jest życiem po życiu , czy taka forma nie pasuje do nastepnej reinkarnacji”
    No właśnie nie ma życia po życiu, jest trwanie zaistniałych faktów doświadczeń, form. One trwają niezmienne i rezonują z powstającymi formami, ale same się już nie zmieniają. Nie doświadczają nie zmieniają się.
    Żadne „spotkania z duchami” nie wnosiły nic do bieżącej rzeczywistości, odnosiły się tylko do tego co było.
    Moja dusza to cechy fizjonomiczne i charakterologiczne moich rodziców, dziadków, pradziadków… A nie cechy Araba, Hindusa czy innej nieznanej mi osoby. Takie przypadki, zwłaszcza w Indiach opisywane szczegółowo, tylko potwierdzają ich sporadyczność i przypadkowość która może zaistnieć. Sam Sheldrak potwierdza możliwość takiego mocnego rezonansu morficznego.

  2. relatysta pisze:Człowiek jest zmienny.

   Boś ułomny hihihihih?
   CZŁOWIEK nie jest ani troszeczkę zmienny!Oto dowody na reinkarnacje. Nie zmieniacie się wolicie cierpcie,WALCZYĆ RYWALIZOWAĆ NIENAWIDZĄC od tysięcy lat.Wolicie wierzyć w bzdury realianie reptylianie ,anunaki itd Zamiast zebrać się w sobie, swą całą energie i dokonać skoku.Skoku Q wantowego?, innej jakości rzeczywistości, świadomości życia.Wolicie żyć linearnie ,karmiczne bez przypadków,powtarzalnie .Za chwile pojawi się Hitler,Stalin,Kiszczak,czyż to nie jest dowód na reinkarnacje na powtarzalność, własnych żyć?Czyż historia nie jest taka sama ,w tych samych miejscach?Czyż nie tworzycie codziennym snem wariata tak zwanym życiem, waszych przyszłych reinkarnacji?Tylko reinkarnacja za życia wyzwala jest się wolnym i jednocześnie prawdziwym a każdy dzień to sposobność do nowego całkiem innego Życia.hihihihihihi?

  1. Hej Hej jest Ok !
   a ja dzis myślę sobie o Gaji Alinie7 Wiktorii Izie45 i Seji, dziewuszki mi w głowie nasze kochane Elżbieta Kiara Kalina Lilka ciekawe co robią 🙂 bo forum opanowali mężczyzni chyba Ha ha. Role się odwróciły 🙂 Tylko, że My Was wspieraliśmy a Wy macie na nas focha chyba jakiegoś 😛 ! Dziewczyny co tam u Was?

  1. Rzeczywiście piosenki mają piękne 😛 Szczyt możliwości na skalach pierwotnych….
   O allahu co siedzisz na dachu
   spuść bombę na te trąbę

   😛 😛 😛

 7. witam -50 % mozgwcy -analitycy-komentatorzy itd. itp. -ZADAJE PROSTE PYTANIE ???? gdzie macie ta druga polkule mozgowa????? kto ma ja wam uruchomic -stukanie w klawisze i te FILOZOFIE ???? NIE ZROBIA TEGO -dziekuje i pozdrawiam

  1. Wal się, nie obrażaj. jak masz drugą półkulę mózgu to się ciesz i zrób z nią coś, bo nic ciekawego nie dajesz prócz obrażania, podziel się jaki jesteś mądry 😛 napisz coś co nas zainteresuję może o drugiej półkuli? to tak żeby ci ułatwić… 😛

 8. dziekuje -zrob to sam po to tu jestes -polecam obejrzyj sobie ROMANA NACHTA -to sie dowiesz-dziekuje

  1. dziękuję, naoglądałeś się pierdół i masz wysokie zdanie o sobie i niskie o innych.
   chociaż masz wzory, każdy z nas je ma i cenimy się, dlatego jak możesz też nas ceń, bo niektórzy tutaj naprawdę się starają a wszsytkich na pewno nie zadowolimy.

 9. dodam obejrzyj -CZY SMIERC JEST KONCEM CZY POCZATKIEM-GRZEGORZ SLAWICKI-kto szuka ten znajduje wszystko jest w tobie i w kazdym -dziekuje i pozdrawiam

  1. Lao Tse: człowiek ma dwa życia, to drugie zaczyna się, gdy zrozumie, ze ma tylko jedno życie.

  2. Jak się boisz śmierci to przeżyj ją w Teraz i zacznij potem żyć. Po to Tu jesteś. Jako manifestacja fizyczna odwiecznej Świadomości.

 10. sznowny panie GOLPRESS – nawet ten 50%-logiczna polkula jak przeczyta co wyzej napisalem i ty p.GOLPRESS napisales to wyciagnie odpowiednie wnioski -wlacznie z tzw. nazwa za ktora sie kryjesz aby dodac sobie waznosci!!!!!!!!!!!!!!- nikogo nie obrtazam i nie jestem w stanie nawet jakbym swiadomie tego chcial !!!!!!!! wybor i decyzja jest w tych co rzeczytaja te texty i rozwaza -zrozumia tzw. SERCEM !!!!! dziekuje i pozdrawiam

 11. sznowny panie GOLPRESS – nawet ten 50%-logiczna polkula jak przeczyta co wyzej napisalem i ty p.GOLPRESS napisales to wyciagnie odpowiednie wnioski -wlacznie z tzw. nazwa za ktora sie kryjesz aby dodac sobie waznosci!!!!!!!!!!!!!!- nikogo nie obrazam i nie jestem w stanie nawet jakbym swiadomie tego chcial !!!!!!!! wybor i decyzja jest w tych co przeczytaja te texty i rozwaza -zrozumia tzw. SERCEM !!!!! dziekuje i pozdrawiam

   1. Dobrze, że Cię mam, to szczęście, radę sobie dam, bo jesteś, rozsypany Świat układasz w całość, znów się nic nie stało, dobrze, że Cię mam, dziękuję, znaleść lepszych słów nie umiem :-* 😀

 12. dodam u ALEXA-/tv. porozmawiajmy / znajdziesz -KOMUNIKUJEMY SIE EMPATYCZNIE-SYLWESTER SLOMSKI i zapoznaj sie z historia FAKTOW-TAJNE WATKI HISTORII POLSKI I ZAKAZANE WYNALAZKI FERDYNAND BARBASIEWICZ -rowniez u Alexa -FAKTY -FAKTY -FAKTY i ich propagowanie to RAJ i PARADIS -dziekuje i pozdrawiam

   1. Bezpłciowa i bezpostaciowa Świadomość nie może Siebie poznać, bo nie ma punktu odniesienia. Po to stworzyła materię, po to stworzyła Kobietę i Mężczyznę, aby mogła Siebie doświadczyć. W mandali Tao. Z Tao wszystko wychodzi i (prędzej czy później) do Niego wraca. Hermetyzm również o tym wspomina,, każda ścieżka duchowa za pomocą swoich symboli o tym samym mówi..Duchowość jest prosta. Życie jest Duchowością.

 13. Pozdrawiam Cię Grzegorzu Sławicki 🙂

  35:33……….lacznossc ze ZRODLEM jest poprzez SERCE……….

  37:45…..nalezy robic miejsce dla sily swiatla poprzez wygaszanie naszego ego….nasze ego zajmuje cala przestrzen ono nie dopuszcza niczego do naszej istoty…..jesli bedziemy powoli wygaszac nasze ego tym wiecej bedziemy robic miejsca dla swiatla w nas…..ego jest czyms bardzo przebieglym inteligentnym i to nie jest latwe przezwyciezyc je…..

  38:47…..dochodzi w koncu do takiego momentu ze doplyw sily swiatla jest staly i nie ma juz przerw i nasz system jest juz wypelniony ta sila swiatla … EGO praktycznie juz UMARŁO…..

  39:18….w nim już to wszystko umarlo w trakcie jego zycia…..UMRZEĆ ZA ŻYCIA…..taki człowiek jest uwolniony oświecony taki człowiek zyje w tym swiaecie ale jest już nie z tego swiata…..

  40:10…..człowiek który osiagnal wyzwolenie w tym swiecie zyjac w ciele jest bardzo cennym narzędziem dla braterstwa swiatla….dopiero taki człowiek może prawdziwie pracować ze swiatlem bo sam już jest swiatlem…człowiek który jest uwolniony może dopiero tak naprawdę pomagać innym……..

 14. No przecież to normalne, że 34 kliknięcia dadzą efekt. Czysta matematyka.
  Gra dla zabawy – tak.
  Gra dla pieniędzy – nie

  1. Właśnie nie normalne, na razie dla zabawy ale potem na prawdę na tych samych zasadach, czasem wpadają za 300 razem a mi zawsze w przeciągu 70 🙂 Wygrana zawsze 🙂

 15. Algorytmy.
  Jak grasz dla zabawy to analizują tylko twój adres ip
  Jak grasz na pieniądze analizują wszystkie ip graczy i przydzielają nagrodę tam gdzie najmniej stracą 😛

  Przykre..wiem….

  1. Niedługo wpłacam prawdziwą, jak puszcze filmik jak wypłacam 20 000 co tydzień to zmienisz zdanie, gram już 5 lat i na prawdziwych zasadach jest taka sam gra, nikt tego nie kontroluje, nie ma żadnych Ip tylko przy wypłatach.

   1. No to uważaj na urząd skarbowy……bo Cię zniszczy….

    Przeczytaj dobrze przepisy. Nie chcę Cię straszyć broń Boże.
    Ale znam lepsze systemy…a ich nie stosuję….i nie gram w to……..

   1. Ale mi nie chodzi by zarobić, tylko by zniszczyc kasyna, sprzedam mój pomysł Światu i hazard zniknie a co za tym idzie ,przemoc nieprawość itd

   1. Młody jeszcze jesteś……………

    Znam gościa który za wygraną 7k wyrzygał 65k……
    Dlatego wiem jak to się odbywa……..

 16. Zrobisz jak będziesz uważał………..Ja Ciebie nie przekonam i Ty mnie też…..

  Każdy ma prawo do swojego zdania……..

 17. zastanawialem sie dlaczego odpowiedzialem w/w -odpowiedz -szbko uzyskalem w/w -zamiescili link MOGE TAK BEZ KONCA??????? ha ha ha -ciekawe doswiadczenie dla mnie od dziecka te tzw. zycie jest gra a w/w -po prostu uskuteczniaja czynnie-w/w -dobrze wiadza o czym stukam -moj sens to /-/i /+/ dwa bieguny itd i itp. w/w ubiora to w slowa -to tyle tym razem komentarza ha haha pozdrawiam bawcie sie dobrze

 18. Właśnie sobie obliczyłem w Cyfry w Ruletce. 1+2+3+4+5 … +35 + 36. (wszystkie liczby w ruletce) Dają niesamowity wynik.
  6 6 6.
  i te moje motta i to gdzie mieszkam to również
  6 6 6.
  2x3x(3×37)
  Coś w tym jest… kiedyś miałem na gadu gadu
  Kto ma rozum niech Liczbę Diabła przeliczy…

  1. Ha ha i jeszcze przed chwilą mama wstała, ja słucham muzyki medytacyjnej Reiki Zen i tam był człowiek w długich włosach, a mama do mnie , co to za Jakiś Diabeł? Całe życie nie wspominała o Diable i akurat dzisiaj musiała Ha ha/

  2. „kto gra może przegrać, kto nie gra już przegrał”
   (o ile są równe – przypadkowe – szanse, i nie grasz z ustawioną na twoją przegraną z kretesem maszyną ,którą przeciw tobie ustawili informatycy zarabiający w tych kasynach internetowych kasę jakiej nigdy nie dotkniesz nawet 3 metrowym kijem)

 19. PRZEKRET WSZECHCZASOW ,CZYLI KTO JEST TWOIM WLASCICIELEM -PIOTRAS- narescie znalazlem ten czlowiek wyjasnia u Alexa /tv. porozmawijmy / -jak ta GRA ZYCIA -DZIALA polecam ha ahha ha

 20. Madlen 🙂 Być może Ty obudzisz się w roku dwa tysiące setnym, Twoja jajecznica z bekonem 🙂 będzie smakowała wybornie, po oddechu rześką mgłą poranka. I nawet nie będziesz gonić na rzęsach do pracy. Tak, nie będziesz już musiała oglądać telewizji, ani zaglądać do neta bo to przeżytek, tylko na rzecz czego spytam? Oczywiście że nie musisz wiedzieć wielu rzeczy, a nawet lepiej dla Twojego spokoju byś nie wiedziała tych rzeczy. Skup się jako jednostka na smaku jajecznicy nie pytając skąd są te jajka, spójrz przez okno na wyludniony świat miliardów ofiar, byś Ty miała iluzję wolności i nadal targała kamienie. I świetnie o tym wiesz 🙂 Dość że się ślizgasz i będziesz się ślizgać?, a po nas choćby potop. Cóż, nie róbmy nic a dobrymi chęciami zbudujmy na czaszkach miliardów ofiar raj nad Rio Grande, małą wysepkę szczęścia i znoju kilku tysięcy Mormonów? A 3 lata później szlak trafi i Wasze złudzenia, kiedy to jebnie meteor i w pył obróci planetę z bandą bezdusznych niewolników w tym swych zamiedzowych iluzji. Zapewniam Cię, nikt nie zapłacze nawet. Powiesz, ależ Nie! Zawsze przecież będzie jakaś Agenda Faraonów jacy ocalą swoje dobytki i dupy swych niewolników, zabaweczek. Ha, no przecież, Ty nie będziesz targać kamieni a roboty zbędne jak i cały postęp nie wskazany dla Biomaszyn jakie w końcu się i zredukuje, ważne że masz swoją Jajecznice z mordowanych zwierząt.

  Zmienić System, uwolnić potencjał i Ludzkość w tym od iluzji że Ich praca jest komuś potrzebna? Rozwijać technologie tak by była nam przyjazna? Owszem prawda? Ale nie dla Psa kiełbasa. A Faraonowie zmian nie potrzebują.

  Ale przecież. To wszystko świetnie wiesz. I to co robisz jest czystym Transhumanizmem i uprzedmiotowieniem, bo nie obchodzi Cię nic, poza własną iluzją a reszta? Reszta biomaszyn nawet niech zdycha, nie doczekanie by niewolnicy nie dawali się doić lub wymordować z redukcji a budowali własne maszyny by za nich nawet pracowały. Ba żeby upadł System niewolniczy? Żeby nie było teatrzyków i iluzji? Żeby nie można się było bogacić kosztem wyzysku i niewolnictwa? Żeby niewolnik mógł mieć wszystko, spełniać się i nie być tylko własnością korporacji? I tak dalej i tak dalej. Co to to nie, prawda? 🙂 Ehh

  Ktoś kiedyś, zapytał mnie 🙂 Po co zaawansowanej Cywilizacji Niewolnicy? Przecież mieli by roboty, stwierdziła ta osoba. Otóż dla Nich To Wy jesteście nie tylko Robotami ale i przedmiotami. Mają Roboty, ale tak ciemiężcy i najeźdźcy karmią własne Ego, mając władzę nad resztą populacji.

  Pomyśl o Tym, Madlen 🙂

Comments are closed.