Otwarte Forum Tematyczne – 27.11.2017

We wrześniu 2017 roku w Londynie odbyła się zorganizowana przez Izabelę Trędowicz konferencja pod hasłem „Możliwości ludzkiego umysłu”. Oto zapis (cz. 1) wystąpienia Bożeny Lewickiej pod tytułem „Samokontrola umysłu metodą Silvy.


Monika Pater rozmawia z Krzysztofem Chrząstkiem.


W kolejnym spotkaniu w Akademii Medycyny Regeneracyjnej Aliaksandr Haretski podaje przepis oraz pokazuje jak samemu wykonać skuteczny specyfik do leczenia oraz profilaktyki kaszlu, przeziębienia i grypy!
Przygotowany środek praktycznie nie ma przeciwwskazań, nie jest zalecany jedynie w przypadku osób posiadających alergię na poszczególne składniki, zawarte w tym środku leczniczym. Będziecie bardzo zdziwieni skutecznością tego przepisu 😉


W drugiej części Aliaksandr Haretski podaje istotne uzupełnienie o działaniu środka wykonanego podług przepisu z I części…


 

12 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 27.11.2017

 1. Dziekuje NTV.PL za w/w przekazy =samokontrola umyslu /bylem na takim kursie w 2009 u Zbigniewa Krolickiego / to bardzo dobre cwiczenia i narzedzia do opanowania mozgu i zwiekszenia jego wydajnosci i mocy =mozg uwielbia byc zajety/ a metoda silvy jest doskonala . Droga do szczescia i harmoni to te skarby i talenty ukryte w kazdym /starter =cialo kazdy przechodzac pieluchy ma to/ to faktyczny powod EGO KOSMICZNEGO PODROZNIKA ktory laczy sie na pewien czas doswiadczen i nauki tu na ziemi . Rozpoznanie siebie /poznaj siebie/ odkrycie ze jestem czyms wiecej niz te watle cialko =body =zenskie czy meskie ,nauka szacunku i wolnej wspolpracy z caloscia swej ISTOTY = SZCZESCIE I HARMONIA dziala wtedy z wewnatrz a gdy jest pilegnowana w tu i teraz trwa a cud ISTNIENIA DZIEJE SIE SAMOCZYNNIE =lekko latwo i przyjemnie w zgodzie szacunku ze soba i na zewnatrz i to tyle az tyle mamy do wykonania tu na tej ziemi . Bawmy sie cudem istnienia.

 2. komentarz pod wystapieniem Jana Potockiego dzisiaj ;;;; Panie Potocki zapomina Pan o okupacji Watykanu i jego agentury. W dużej mierze to „Polacy” z Opus Dei JP2 prywatyzowali Polskę Należą do tej organizacji lub są z nią stowarzyszeni ludzie PO, PIS, SLD, PSL np. Gronkiewicz- Waltz, Paetz, Marcinkiewicz, Gowin, Pawlak, Pitera, Giertych, Krzaklewski, Buzek itd.Przez konkordat trójcy ( JP2, Kwaśniewski, Suchocka)Polska straciła suwerenność Na wszystkich nałożono obowiązek utrzymania kleru. Wprowadzono go pomimo sprzeciwu społecznego. Jak słusznie zauważył ks. Tischner Nie państwa katolickiego – jest kościół katolicki jak i wiele innych kościolów w Polsce i obowiązują go prawa świeckie. Pan jak katarynka nadaje Polska jest krajem katolickim, Ja jestem agnostykiem rodzimowiercą to jest religia tej Ziemi Pana to takie małe piwo w dużym kuflu. Katolizacja tych ziem była krwawa, a krk współpracował z każdym agresorem, teraz też agenci Watykanu Pieronek i Polak chcą naprowadzić nachodźców.

 3. Piotr Wronski ujawnia plotki i pomowienia =temat glosny o ujawniniu p. Bednarza o dzieciach ??? ;;;; https://www.youtube.com/watch?v=S4-qs8IVL0c interesujacy przekaz jak potrzeba byc ostroznym a w zamieszczaniu roznych przekazow sam wiele razy dalem sie nabrac na rozne falszywe =zmontowane =klamliwe przekazy ???

 4. to co dzisiaj znalazlem w/w linki sa niezwykle ODKRYWCZE = przekaz Piotra Wronskiego UWAZAM ZA bardzo wazny bo UJAWNIA pewien mechanizm jak dziala przekaz i JAKIE SA FAKTY !!! oraz o MATKACH ktore maja zamiar rodzic =pelna ochrone matek maja tylko Rosja i Iran = podam czesc z w/w linku;;; Przyjrzymy się informacjom będącym zarówno wynikami badań naukowych i testów oraz oficjalnym normom dotyczącym dopuszczalnego promieniowania.
  Na końcu skali promieniowania, zwanej „gęstością mocy”, inaczej siłą sygnału, mamy minimalny poziom niezbędny do działania telefonów komórkowych, który wynosi 0.0 000 000 002 mikrowatów na centymetr kwadratowy.
  Igły sosnowe starzeją się przedwcześnie pod wpływem działania promieniowania o sile 0.000 027.
  Przy wystawieniu dzieci w wieku 8-17 lat na krótkotrwałe działanie promieniowania o sile 0.05 stwierdzono pojawienie się u nich bólu głowy, irytacji, zaburzeń koncentracji, zaburzeń behawioralnych.
  Poziom 0.1 uważa się w Baubiologie (architektura przyjazna środowisku) za „znaczący problem”.
  Poziom 1.0 powoduje fragmentacje DNA nasienia. Nasienie to nie spełnia kryteriów wymaganych w procesie in vitro.
  Według źródeł naukowych promieniowanie na poziomie 1.0 może spowodować następujące objawy: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, bezsenność, bóle w klatce piersiowej, problemy z trawieniem i oddychaniem.
  Poziom 2.5 wywołuje zaburzenie metabolizmu wapnia w komórkach mięśnia sercowego.
  Poziom 4.0 wywołuje zmiany w hipokampie, co wpływa na uczenie się i pamięć.
  Poziom 6.0 powoduje uszkodzenie DNA komórek.

Comments are closed.