Otwarte Forum Tematyczne – 28.04.2017

Znany rolnik ekologiczny i animator działań na rzecz zdrowej żywności Robert Wagner komentuje obrady komisji sejmowych w sprawie GMO (21-04-2017) i przy okazji zaprasza na spotkanie pod nazwą „Festiwal Niezapominajki” jaki organizuje w dniach 13 – 14 maja 2017.


W studio NTV Paweł Bartnik ze Stowarzyszenia Rozwoju i Podróży Nowa Ziemia oraz Anna Burakowska z wydawnictwa Nameya, a także Janusz Zagórski – prowadzący. Rozmówcy wspomnieli postać niedawno zmarłego Grzegorza Sławickiego oraz osobę Ramaathisa Mam’a i jego ostatnie seminarium w Polsce. Zapowiedziano również kolejny przyjazd Ramaathisa Mam’a do Polski i jego seminarium.


Na antenie NTV ponownie Lubelski Klub Sympatyków NTV w składzie: Marta Małocha, Ryszard Mazurek i w kapeluszu Jerzy Orzeł, a w studio NTV Janusz Zagórski i rozmowa o Emilcinie, UFO, Janie Wolskim i zbliżającej się imprezie – II Zlot Rozwiązań Nie z Tej Ziemi, który będzie miał miejsce 6-7 maja 2017 właśnie w Emilcinie.
Poniżej w linku, mapka z rozmieszczeniem punktów imprezy (motel, miejsce konferencji, pomnik ufo) w Emilcinie:
https://drive.google.com/open?id=1hX4v8mFOuC8cmzb0yp4CqKYf1G0&usp=sharing


30 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.04.2017

 1. Prosimy rozmówców na skypie do używania sluchawek z mikrofonem. To jest nagrywane do TV, a nie pogaducha między kumplami. Jakość dźwięku kuleje.

 2. 3 ka. !!!!!!!! 3 ka pokazuje czy wypadnie 6ka, 9ka,5ka, jedynka, dwójka, czwórka nie wpłacałem kilka miesiecy, ale chyba znowu wpłacę, wydaje się, że to zawsze wychodzi, w końcu będę miał troche kasy, nareszcie ! nie mówię już o bajańskich sumach, ale na godne życie się ustawię, dłuuuugą miałem przerwę, systemów bez liku, trochę nierozsądnie grałem, bo wygrać już powinienem dawno, już nawet nie chcę przekonywać, ale czuję, że tym razem się uda, bo ta 3ka jest magiczna ! niedawno miałem 6 z 9 ką, 3 kę z 9ką, a teraz sama 3ka, miałem 4 i 9 kę na dodatkowej planszy, 33 na wszystkie kasyna, 23 z dopasowaniem, ale 3ką najlpeiej mi się gra, zobaczycie teraz wygram, do 20 go trenuję, i już nowy system sie nie pojawi, bo ten jest ostateczny, i 20 go wpłacam 300 zł, i w kilka dni mam zamiar zarobić 20 000 zł 🙂 dni, nie miesięcy bo to jest naprawdę prościzna, znowu szybko to pisze, bo tę trujkę samą odkryłem 3 dni temu, ale czuję że to to…. pozatym wróciła mi schizofrenia, i zesikałem się dziś w nocy, z wrażenia ciśnienia emocji itd, wrażeń, strachu, wszystko się zebrało, ale dziś ukoiła mnie moja ania !! Był buziak !!!!!! Jeah… mam siły do zycia, ustawię moją anię, znalazłem dziewczynę, przed tym aż będę bogaty, o to chodziło, nie poleciała na kasę, spełniłem swoje marzenie, zobacze tylko jak wieczorem bedzie z tą schizofrenią, czy znowu będę widział swiatła i cienie, słyszał co z zewnątrz, i czy będzie się kręciło w głowie, takie bzdury wypsywałem na fb, że usunełem konto przez 2 gdziny pisałem ze bede chronił ludzkość, ze rozmawiam z założycielem Fb, wzieło mnie coś, usunełem lekarza, konto fb, jestem wolny, teraz tylko do przodu, nareszcie, bo przerwa była 4 msc z ruletką… ale grałem i szukałem, i teraz na żeby nie przesadzić, 70% uda się za pierwszym razem….. już by się udało w zeszłym miesiącu na 3 i 9 ce, tylko zwiększyłem stawkę, z tym mam problem, bo tak naprawde to wszystko działa, błąd może być tylko ludzki, ale na 3ce samej, zdecydowanie, pójdę na plus. dam znać za miesiac, po 20 tym. ania na szczęście mi wpłaca pieniądze, i nie musze płacić bankom… rozjeb… ten stół. !! He he. jest dobrze !! 🙂 🙂

 3. Znowu KROM….. czy naprawdę nie widzicie,że jest to anagram MROK……..

  Nie jest niczym złym,że komuś po drodze z taką ,a nie inną przestrzenią,że tam też się tworzy NOWE…. ale ziemi pod dalszą jurysdykcję im nie oddamy…. dysponowali nią aż nadto długo… wystarczy.
  A,że podobne przyciąga podobne i grupuje się… to norma obecnych czasów.

  Pora na zmianę… teraz JASNOŚĆ…

  Kiara.

 4. Nie ma komentarzy…. konsternacja?
  Ja mam odwagę mówić co czuję przez osobiste poznanie.

  Zatem cd….

  KROM…. to anagram MROK…..

  Niech sobie wierzy każdy w co chce , ale….. WIEDZIEĆ warto, że to jest czas grupowania się podobieństw i walki o jak najwięcej zdobytych świadomości…. bo one dostarczają energii przestrzeni , która je przejmuje.

  A, zatem….. dużo i w zbiorowej świadomości ( w rozwoju LUDZKOŚCI NA ZIEMI , TO JEST CZAS PRZESZŁY), bo można bez problemu sterować takim zespołem jak jedną osobą.

  Obecny rozwój … TO ROZWÓJ INDYWIDUALNY KAŻDEGO Z NAS…. co nie znaczy wcale egoistyczny , on oparty jest na osobistej mocy , osobistej światłości , która ma inspirować innych ale również wesprzeć w potrzebie…. a, to nie jest zasada KROM.

  Żeby się czymś z kimś podzielić…. to trzeba samemu to COŚ… mieć… ta zasada dotyczy KAŻDEGO w każdej przestrzeni, wiemy…. wiemy… wszystkie izmy… o tym świadczą.
  Rozwój duchowy jest absolutnie naturalnym INDYWIDUALNYM aktem KAŻDEJ WCIELONEJ DUSZY…. podnoszenie wibracji odbywa się przez naturalne przeżywanie zdarzeń i pokonywanie trudności.

  Do kontaktu z naszym nie wcielonym DUCHEM nie są nam potrzebne skomplikowane i długotrwałe ćwiczenia mentalne, niby duchowe….

  MY MAMY TEN KONTAKT CAŁY CZAS BEZ PRZERWY…
  jesteśmy połączeni z wiedzą pola morfogenetycznego przez nasze DNA’

  – CZŁOWIEK , to biologiczno/duchowa osobowość , przez niego płynie energia w trakcie całego jego fizycznego życia, on nie musi nic uruchamiać w sobie ,żeby mieć kontakt duchowy ,on go ma, bo jest połączony nicią życia ze swoją matrycą życia.-

  Teraz LUDZIE wprost jaśnieją na planach niefizycznych, są coraz bardziej świetliści, co nie jest dobrem oczekiwanym przez przestrzeń mroku.
  Ona nie egzystuje w jasności, zatem podstępnie( bo jest podstępna) nawołuje nieświadomych ludzi do obniżenia swojej wibracji w długich przeróżnych ćwiczeniach mentalnych , by zsynchronizować ich pola energetyczne ze swoim polem.

  Kto świadomie podejmie decyzję przejścia na stronę KROM/MROK jego sprawa i wolnej woli każdego z nas… ale trzeba uczciwie powiedzieć KIM się jest … i CO… jest za tymi drzwiami.

  Piękne słowa….. och….. używamy wszyscy tych samych zestawów słów, czytelnych identycznie dla wszystkich…. one przyciągają i niezmiernie zwodzą…. to wiemy z osobistych doświadczeń.
  Jednak każde dobro jest inne, ma inne zasady istnienia, inną wibracje ,inne poziomy uczuć, inny system wartości, chociaż opiewany tymi samymi słowami … bo dla niego jest to szczyt dobra i piękna.

  A pod nimi kryje się zupełnie inny świat…. ja przeczytałam ( nie całą ) jedną z książek KROM pisaną przez A. Burakowską , mnie odrzuciło od tej wibracji, zauważyłam TO… o czym piszę… to nie mój świat, nie moja przestrzeń nie moje melodie życia.

  Komu po drodze z tą grupą OK!
  Ale trzeba wiedzieć ,że nie jest to reprezentacja przestrzeni JASNOŚCI… jeżeli mowa już jest o tym kierunku tej grupy.

  Po za tym…. każdy ma prawo do życia w swojej przestrzeni z którą harmonizuje się jego energia i czuje się dobrze w śród swoich podobieństw.

  Nie linczujemy nikogo za odmienność…. uznajemy jego prawa na równi ze swoimi, ale wymagajmy pełnej uczciwości w prezentowaniu siebie… w opisie przestrzeni , która nas wabi swoją reklamą.

  To jest czas „OBJAWIENIA” PRAWDY….. ze wszystkiego co nią nie jest spadają teraz maski… trzeba być uważnym.

  Kiara.

  1. Kiara Pozwól rozwijać się każdemu , na swój indywidualny sposób . Pamietaj o tym , że twoja prawda , jest tylko twoją indywidualną prawdą . Bóg -Wieczna Egzystencja – nikomu niczego nie narzuca , więc ……………..

   1. Gaja .. tak.. a Twoja prawda.. to tylko Twoja prawda…. i tak może w nieskończoność…

    Nie wiesz na ile znam ten temat , nie wiesz na ile znam tą przestrzeń, nie wiesz nic… na ile poruszam się w nim w czasie.
    Ale już z góry zakładasz, że kogoś ograniczam.

    Napisałam wyraźnie KAŻDA PRZESTRZEŃ MA RAWO ISTNIEĆ , MROK RÓWNIEŻ, A W NIEJ JEJ ZWOLNICY…..JEST TYLKO JEDNO ALE…. UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY NA SWÓJ TEMAT!

    PRAWO ZAŚWIATOWE NIKOGO NIE WARTOŚCIUJE PRZEZ PRYZMAT WOLI BYCIA W MROKU CZY JASNOŚCI….

    PRAWO ZASTOINOWE UJAWNIA ZASADY WSZYSTKICH PRZESTRZENI ZE WZGLĘDU NA ABSOLUTNE UZNAWANIE DOSTOJEŃSTWA WSZYSTKICH ISTOT….

    CZYLI PRAWO WOLNEJ WOLI OPARTE NA PRAWDZIWEJ INFORMACJI…

    Czy teraz dotarło do ciebie Gaja o czym ja piszę… zwodzenie lukrem miłości , to również manipulacja informacją…… tak robić nie można , bo to jest kierunek w przepaść.

    Po to są znaki informacyjne ,żeby mieć możliwość wyboru… krótkowzroczność nie jest usprawiedliwieniem łamania ich.

    „Bóg -Wieczna Egzystencja – nikomu niczego nie narzuca , więc …………….. ”

    Skoro BÓG nic nie narzuca… to dlaczego Ty ciągle mi narzucasz co ja mam robić, co i jak pisać, jak odbierać rzeczywistość jak reagować na prezentowane publikacje?

    Zastanów się nad swoim stosunkiem do innych… dobrze jest dyskutować, prezentować swoja wiedzę .. ale nie dobrze …

    Serdecznie pozdrawiam..

    Kiara.

   2. Oczywiście nie tak…. „PRAWO ZASTOINOWE UJAWNIA ZASADY WSZYSTKICH PRZESTRZENI ZE WZGLĘDU NA ABSOLUTNE UZNAWANIE DOSTOJEŃSTWA WSZYSTKICH ISTOT….”
    oryginalnie było tak…..

    PRAWO ZAŚWIATOWE UZNAJE ZASADY ISTNIENIA WSZYSTKICH PRZESTRZENI ZE WZGLĘDU NA WOLNOSTOJEŃSTWO ISTOT BĘDĄCYCH W NICH .

    Od dawna zauważyłam dokonywanie zmian w moich tekstach, to nie są moje błędy, to jest ośmieszanie informacji i mnie.

    Kiara.

   3. Kiara Jeżeli uważasz , że kogokolwiek zwodzę tzw „lukrem miłości „- to znaczy , że chcesz mnie tym samym wyśmiać i zamknąć mi po prostu usta . Jest to absolutna nieprawda . Jeżeli takie są te twoje „prawdy” na inne tematy , to ……….. po prostu szkoda słów .

 5. @II Zlot Rozwiązań Nie z Tej Ziemi
  A syfon nabili. Bo jak to pudło znowu przyleci ..? 😀

  Pamiętam swoje pierwsze wrażenia po przeczytaniu komiksu w magazynie Relax na początku lat osiemdziesiątych. Dopiero znacznie później widziałem dokument z ’78 i dotarło do mnie jak doskonale rysownik odtworzył utrwaloną w nim atmosferę.

  Komiks przepadł jakiś czas temu, a zainteresowanie tematem pozostało.

 6. @W drodze ku Światłu
  Subiektywnie. Nie bardzo widzę związek pomiędzy polami rezonansowymi a szczególnie oddziaływaniem skrajnie niskich częstotliwości na kształtowanie się jakiejś nowej, lepszej gatunkowo społeczności.
  Ciekaw jestem jakie zdanie na temat tak dalece posuniętych magnetobiologicznych skutków oddziaływania ELF mieliby zrzeszeni w Krakowskim Zespole ELF pracownicy UJ i AGH …

   1. chercorezosocjobiologia / herc-ego-wina & hercbezjamina

    ale oni są zupełnie oczadziali, ba nawet oczadziali wcześniejszym oczadzeniem i nie rozumieją nawet że nie tylko nie porzucili starego oczadzenia ale na starym zaczadzeniu budują nowe większe czadowisko. całkowicie oślepieni i ogłuszeni, mówią o odzyskaniu wrażliwości własnej zapominając co to ja nawet czyli i wszystko co własne wydając na żer i spalenie… nawet jak ktoś mądry powiedział już plastik jest lepiej czujący i bardziej ludzki, a ich to nawet gąsienicami czołgów się nie ocknie w tym ich coraz lepszym zaciskaniu pasa… jedna wielka chora psychicznie sprzeczność.

   2. chercezobezjaina w hrabstwie kardioruina gmina płaskomużdze, osiedle alternatywy666 ulica miażdżyca, na prawo od cmentarza ..

   3. @Sesia
    Czy nie masz wrażenia, iż czasami przedstawiasz sprawy w trochę nazbyt skomplikowany sposób ..?

   4. jeśli tylko trochę to dziękuję.

    ale nie martw się… ja mam swoje już sprawy do załatwienia o jakich nie chcę mówić bo są osobiste.

 7. jak dobrze ze jestescie Gaja ,Majestic i sieja /teraz sesia/ Tomek ,Oscar,Kiara i krotko wszyscy bez wyjatku ,podpisuje sie oboma rekoma co napisala Gaja w/w;;Gdyby zabrakło kogokolwiek z nas , ten świat zapadłby się , jak domek z kart . ===tak to jest ten cud zycia i cud istnienia jak to zjawisko tej bajki cudownego zycia w skrocie nazywamy ,kazdy z was ma swoj sposob i slownictwo stosowne =bawiac sie tu w NTV.PL bez Janusza i Vojtka bylo by to bez szans zadnych =dziekujemy i bawmy sie z szacunkiem sobie i wam wszystkim w cud istnienia i zycia w tu i teraz to od przeprogramowania kazdego z was dzieki swiadomemu Wyborowi moze zaistniec inny sc enariusz =kumulacja w tym mrowisku energi cudu istnienia.

 8. @Wokół fenomenu UFO (POLCON 2016)
  Panie Januszu, chciałbym wrócić do osoby Pułkownika Philipa Corso.
  W trakcie wywiadu radiowego dla „Coast to Coast AM” jaki w lipcu 1997 miał udzielić telefonicznie, Corso wymienia dwukrotnie pewne nazwisko.
  W trakcie wypowiedzi wspomina właściwie mimochodem o osobie uznanej za najbardziej niebezpiecznego oficera armii amerykańskiej. Niebezpiecznego ze względu na wiedzę i dostęp do informacji. Mówi o nim jako polaku i podaje nazwisko brzmiące podobnie do Colonevsky (fonetycznie) i dalej powtórnie Generał Michael Colonevsky (?) Niestety w tym samym momencie prowadzący talk show (Art Bell) stwierdza przerwę w połączeniu telefonicznym, po którego przywróceniu obaj nie podejmują już tej kwestii (…)

  Czy ktoś z was szedł może tym tropem i ewentualnie ustalił właściwe nazwisko wskazanego przez Corso oficera ?

  Mam w swojej biblioteczce “The Day After Roswell” i rzucę dziś okiem w zawarty weń skorowidz nazwisk. Może mi się poszczęści i znajdę trochę więcej informacji.

  1. Publikacja nie ma niestety żadnych skorowidzy​. :/
   Liczę na wiedzę pasjonatów …

 9. @Wokół fenomenu UFO (POLCON 2016)
  Myśle, że powołując się na słowa Dymitra Miedwiediewa, trzeba by jednak uwzględnić okoliczności i całość skądinąd kameralnej wypowiedzi ówczesnego Prezydenta Federacji Rosyjskiej.
  Na znanym mi filmie widać jak Miedwiediew sprowokowany raz jeszcze przez dziennikarkę Mariannę Maksimowską (РЕН ТВ) najpierw wybucha śmiechem, po czym przybierając poważną minę ciągnie rozpoczęty wcześniej skecz, ujmując go intrygującą skądinąd puentą, iż więcej informacji (na temat zawartości teczki o UFO ..?) można znaleźć oglądając „хроникально-документальный” фильм „Люди в черном”.
  Wydaje mi się, iż sytuacja w jakiej padają słowa i następująca fala śmiechu zza kamery powinny być na tyle przekonujące by pozwolić na uznanie tego zdarzenia za popis aktorski i wysublimowany żart ze strony głowy państwa. 😀

  1. Z resztą uśmiech na licu obecnej przed kamerą p. Marianny Aleksandrownej, wskazywać może na fakt, iż sama nie traktuje zaistniałej sytuacji zbyt poważnie.

 10. Gaja pisze:
  4 maja 2017 o 12:46

  Kiara Jeżeli uważasz , że kogokolwiek zwodzę tzw „lukrem miłości „- to znaczy , że chcesz mnie tym samym wyśmiać i zamknąć mi po prostu usta . Jest to absolutna nieprawda . Jeżeli takie są te twoje „prawdy” na inne tematy , to ……….. po prostu szkoda słów .
  ***********

  Jeżeli ktoś usiłuje eliminować logikę na rzecz wyłącznie słów o miłości…. jeżeli nie uznaje doświadczenia ,ni informacji wszelakich o temacie, a jedynie lukrem słów nakrywa cały zakres wiedzy.. uznając ją za nie istotną , ja to nazywam zwodzeniem.

  Bo czym jest siedzenie nad przepaścią i opowiadanie ludziom słodkich historyjek zamiast informacji o niebezpieczeństwie ,które ich czeka na skraju… wszak wszystko jest boska kreacją…. ale nie wszystko tego samego boga.
  Jeden wabi.. drugi informuje….

  Moją prawdą jest PRAWDA… a ona zawiera w sobie zarówno pozytyw jak i negatyw istniejący w każdej sytuacji , o tym trzeba mówić.

  Co jest dla kogo pozytywem, lub negatywem … zależy od indywidualnego systemu wartości…. jeszcze raz INDYWIDUALNEGO , nie zbiorowego.

  Wychodzenie ze świadomości zbiorowej , odkrywanie świadomości indywidualnej.. to była niezmiernie długa droga każdego z nas.

  Jaki jest cel cofania się w rozwoju ponownie do świadomości zbiorowej… w której posiadają wszyscy taką samą i tą samą wiedzę.. nikt nie może być indywidualnością, nie, może poznawać niczego przez siebie? Wszyscy muszą być korygowani do odbierania i odczuwania wszystkiego identycznie?

  Może to robisz nieświadomie, ale robisz taką korektę cały czas.. na dodatek cytując cudze mądrości z przed wieków…

  Teraz jest inny czas i przez inne aspekty poznawania odkrywamy swoje dobro.. tworzymy nowe… warto , o tym pamiętać… miast ciągle cofać się do fundamentów , budując kolejne pietra.

  Zatem nie powinno się wszystkich smaków polewać lukrem…. bo jest to tworzenie nieprawdy i wabienie nie prawdą.

  Kiara.

  1. Kiara Ja zawsze staram się zachować zdrowy balans , miedzy kontrolą a odpuszczeniem /o czym wie zresztą każdy jogin/ .Na tym forum jest tyle negatywizmu , że dodawanie go jeszcze , do tego , który już jest – nie ma najmniejszego sensu .

  2. Kiara Może krótko – jak widzę , mocno Ci Kiaro przeszkadza zmartwychwstanie Jezusa . Chociaż jest to najważniejszy element ludzkiego wyzwolenia i ludzkiej mocy ! Powiedz mi zatem , dlaczego Ci to tak bardzo przeszkadza , że nawet zasugerowałaś , że gdyby tak rzeczywiście było – to byłoby to tworzenie zombie . Według mnie użycie takiego porównania w tej kwestii było ogromnym nietaktem z twojej strony. To gdzie jest ta twoja rzekoma wolność Kiaro ??? !!!

   1. Z martwych wstanie Jezusa jest faktem, absolutna prawdą, ale nie takie jak rozpropagowała to religia.

    Masz taką wiedzę o energii gaja , to bez problemu powinnaś zrozumieć,że transformacja energetyczna, czyli ascedencja nie odbywa się w dół tylko w górę.
    Śmierć fizyczna, przez ukrzyżowanie fizyczne w bólu i cierpieniu , to jest obniżanie nie podnoszenie wibracji.. , obkurczanie zamieranie, zatrzymanie jej działania.

    Rozświetlenie, ascedencja, iluminacja, transformacja komórkowa ( piszemy o tym cały czas) wymaga wyższej a , nie niższej mocy energetycznej , taką bezgraniczna energią jest ENERGIA MIŁOŚCI, RADOŚCI,SZCZĘŚCIA, TO ONA POWODUJE EKSTAZĘ.. NIE BÓL CIERPIENIE I ŚMIERĆ.

    Jezus doświadczył tych uczuć .. to one dały mu moc przejścia przez PORTAL…. KTÓRYM JEST KOBIETA…. ( o portalu, którym jest kobieta bardzo ładnie opowiada w swoim ostatnim nagraniu P. Tadeusz Owsianko.. podkreślił,że bez kobiety, ani rusz…. TĄ .. KOBIETĄ, KTÓRA PRZEPROWADZIŁA JEZUSA PRZEZ PORTAL BYŁA MARIA MAGDALENA, ALE TO JUŻ INNA HISTORIA) Z MARTWYCH WSTAŁ ( JEGO ciało dokonało transformacji z fizycznego na fizyczno /duchowe) już w wyższym wymiarze .
    Takie ciało fizyczne , które stworzył Jezus ma już zupełnie inny układ pierwiastków i elementów i niesamowicie wielką MOC połączenia ich.
    Dlatego jest bardziej świetliste , ma dużo wyższą wibrację i nie ulega procesowi starzenia się w takim tempie jak nasze teraz. ON może żyć setki tysięcy lat.. jeżeli nie więcej.

    Nie widzimy Jezusa pomimo że jest obok nas , bo nasz wzrok nie jest w stanie odbierać takiego pasma wibracji. Jezus naprawdę nigdy nie umarł fizycznie , przemienił jedynie strukturę swojej materii, musiał to zrobić i zrobił z miłości do LUDZI,żeby wpisać w pole morfogenetyczne to wydarzenie jako przyszła BRAMĘ dla nas do przekroczenia wymiaru.

    Pamiętaj KOBIETA JEST PORTALEM , KTÓRY ONA Z „NIM”…. MUSI OTWORZYĆ ŻEBY URUCHOMIĆ MOŻLIWOŚĆ PRZEKROCZENIE WYMIARU.

    Jak ty sobie wyobrażasz ewolucję przez akt fizycznej śmierci ciała… w jakim celu miało by to zaistnieć????

    Tyle tu piszą wszyscy o ważności naszego ciała fizycznego , o jego najistotniejszej roli w trakcie naszego życia, o wszystkich możliwych dokonaniach przez podnoszenie wibracji włącznie z osławionym ” wstąpieniem z ciałem do nieba”… o mocy materii , która zmienia swoją osobowość energetyczna pod wpływem wyższej, a nie niższej wibracji.. a, Jezusa od dawna zwyczajnie uśmiercają na krzyżu obniżając mu wibrację do zera.
    Sadzisz, że On był taki głupi i nie posiadał tej wiedzy, która ty teraz posiadasz?

    Nie miła moja, ON ma wiedzę nieskończoności, ale używał tylko jej fragmentu na miarę tego wymiaru.
    Zdarzenia z tamtych czasów były zupełnie inne niż głosi religia… ona głosi takie WYŁĄCZNIE dla swoich korzyści, bo jest jej „bogom” potrzebna energia o niskiej wibracji, bólu ,cierpienia, rozpaczy śmierci…..
    Dlatego cały czas kontynuują powtarzane corocznie rytuały prowokujące tworzenie niskiej wibracji, a poza tym blokując prawdziwą wiedzę, utrzymują nas na określonym poziomie energetycznym , nie dopuszczając do ewolucji duchowej!

    Gaja moim zdaniem masz wystarczającą ilość informacji,żeby zrozumieć sens z martwych wstania , nawet nie znając prawdziwych wydarzeń.

    Zdejmij z siebie wyryty standard myślowy i pomyśl sama logicznie.. co dzieje się z ciałem po śmierci fizycznej… ciało Jezusa jak wszystkie urodzone ciała w tym wymiarze podlegają temu samemu procesowi rozkładu.

    Mam nadzieję,że niedługo zobaczysz Jezusa prawdziwego, ale nie tego sklonowanego na Jego podobieństwo dziwoląga…. Sanandę.

    On nie musiał się ponownie urodzić, bo nigdy nie umarł.. dokonał tylko transformacji energetycznej swojego ciała fizycznego…. zmienił swoją świadomość w tym ciele.. i to nazywa się Z MARTWYCH WSTANIEM.

    Kiara.

  3. Kiara Czy surfowanie miedzy wymiarami , nie jest dla ciebie , wyrazem wolności człowieka !? Dlaczego tak bardzo zależy Ci na zdezawuowaniu tej sytuacji i odciągnięciu od niej uwagi ? Robisz to oczywiście dosyć sprytnie /będąc rzekomo za Jezusem/ ale jest to na tyle widoczne , że nie da się tego po prostu strawić .

   1. Co to dla Ciebie znaczy „surfowanie między wymiarami człowieka” .. sprecyzuj mi proszę.

    Nie wiem czy myślisz o mentalności, czy fizyczności , czy duchowości….

    Zasadą życia w TYM wymiarze jest URODZENIE SIĘ W NIM FIZYCZNE, materialne ciało ma w TYM wymiarze bardzo konkretny czas życia i bardzo sprecyzowany proces starzenia się.

    Polega to na zużywaniu przez CZŁOWIEKA jego depozytu energii życia, którą otrzymujemy w momencie narodzin.
    Można ją nieco wzmocnić , można nieco doładować swoje akumulatory ale to jest również wymierny czas.

    W momencie opuszczenia ciała przez DUCHA następuje zerwanie jego nici życia, nawet na chwilę, ale jest to bezpowrotne.. takie są zasady i prawa wedle ZAŚWIATÓW.
    Gdy ktoś usiłuje ożywić ciało ponownie ( co się zdarza) nie ma ono już aktywnych wszystkich połączeń nerwowych wychodzących z mózgu.. zrywa je opuszczająca je DUSZA CZŁOWIEKA.
    A, zatem takie ciało nie do końca jest sprawne, nie wszystkie polecenia wykonuje, niem a już pełnego zarządzania jego funkcjami zmysłowymi…. ono wraz z nowym lokatorem nazywa się zombi.

    Bo, gdy energia życia w nim zgasła to nie można jej ponownie rozpalić , tak jest stworzone energetyczne zabezpieczenie biologicznych linii genetycznych.

    Duch .. energia duchowa po opuszczeniu swojego ciała nie jest już nim zainteresowana…. ONA swój depozyt nowej wiedzy ZAWSZE chce ulokować w nowym ciele, dlatego inkarnujemy , bo każde nowe ciało , które jest tworzone przez kolejne pokolenia ma wzbogacone funkcje duchowe.. zgodnie z zasadami ewolucji.

    Kiara.

 11. diabły przeciwko diabłom

  żeby zwieść tych z ducha

  jakich nie da się zwieść

  mając wszystko próbują, nawet przeciw sobie zwodzić

Comments are closed.