Otwarte Forum Tematyczne – 28.07.2015

Nietypowe spotkanie z Jerzym Ziębą, bowiem zaprosił on do programu specjalnego gościa – Tomasza Nadolskiego. Rozmowa dotyczy fundamentalnych spraw dla nas Polaków, a mianowicie zdrowia i egzystencji w aspekcie zachowania zdrowia jak i leczenia Polaków w Polsce. A nasz młody gość jest tu żywym przykładem nakładających się patologii w polskim systemie leczenia.


Zapis dyskusji panelowej na XIII Harmonii Kosmosu z udziałem:
lek. med. Jan Pokrywka
lek. med. Daniela Ostrowska
lek. med. Irmina Mrozowicz-Szmidt
Maciej Jamróz (farmaceuta)
Lena Huppert (Fundacja QLT))
Janusz Nawolski (farmaceuta)

Panel poprowadził Janusz Zagórski.

83 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.07.2015

 1. Było dość późno, włączyłem sobie audycję na ewentualne uśnięcie, do poduszki. Ale w ogóle po tym nie usnąłem…
  Panie Tomaszu N Jerzy Z
  W tej sytuacji…zdaje się że wypada tylko powiedzieć po A – B
  „Lekarza” Winickiego pod formalne oskarżenie (atmosfera przedwyborcza jest tu także sprzyjająca) pod paroma zarzutami na raz: Kłamanie lub niekompetencję zawodową zagrażającą życiu chorego pacjenta, zaniechanie i urąganie etyki lekarskiej (każdy adwokat dorzuci z pewnością jeszcze konkrety i oprawi we właściwe paragrafy). Po drugie plan b, jednocześnie starać się o obywatelstwo np. holenderskie (o podstawie politycznego uchodźcy ratującego życie przed pseudocywilizacyjnym reżimem polskim, nowym nieświadomym czy świadomym holokaustem na własnym narodzie) i przysługujące wówczas leczenie za „nową zagranicą”. Chyba że, Panie Tomaszu, zachowanie „patriotyzmu” znaczy dla Pana więcej niż własne nogi…

  1. ”„Lekarza” Winickiego pod formalne oskarżenie…”
   Absolutnie nie! W takim przypadku może pomóc jedynie wynajęcie kogoś takiego jak Rick Deckard, gdyż to co uczynił pan Tomasz Nadolski tak naprawdę było publicznie przeprowadzonym testem Voight-Kampff-a, którego pan minister nie zdał. https://www.youtube.com/watch?v=Umc9ezAyJv0
   Zostało więc publicznie udowodnione, że pan minister nie jest człowiekiem, tylko replikantem i jako takiego należy go wyeliminować!
   Kiedy słuchałem poprzedniej audycji – apelu pana Jerzego Zięby – nie mogłem wyjść ze zdumienia, że on tak na poważnie… że wierzy w to co mówi… czyżby nie wiedział w jakim kraju żyje? Ogromnie cenię sobie jego wiedzę, więc zastanawiałem się – czy może być on aż tak naiwny, żeby wierzyć, że apel ten odniesie skutek, czy jest to tylko pewna zagrywka mająca coś ludziom udowodnić? Ale przypadek pana Tomasza wyraźnie pokazuje że nie mamy do czynienia z ludźmi – to są tylko biologiczne maszyny przeznaczone do pełnienia określonych funkcji, więc podobne apele nie maja sensu, tylko trzeba z nimi inaczej zrobić porządek. A w przyszłości wprowadzić obowiązkowo test Voight-Kampff-a przy obsadzaniu wszystkich kluczowych stanowisk.

   1. Zdaje się tylko Prawo Żydowskie = Religijne oraz Faszyzm i wcześniej Niewolnictwo skutecznie zaciera prawdę jaka została przekazana Ludzkości. Chodzi o Gojów gdzie jeśli pominąć kontekst Religijny i wszystkie zafałszowania, w tym narodowościowe włącznie z faktem iż Ludzie czyli Nie Goje stanowią jeden naród co logiczne. Cała ta dezinformacja ma głęboki sens dla okupanta, bo stanowi gwarant że ludzie nie dojdą prawdy jaka nie jest religijna ani etniczna. Nie ważne w jakim języku wyrażana. Zauważ że jest ogromna nagonka przeciw i wypaczając do stwierdzeń typu „to nie ludzie” odwracanie pojęć, i celowe ich wypaczanie do kontekstów religijnych typu „Bóg z nami i w Imię Boga” by stworzyć to zafałszowanie. A to dla tego, że i tu przerażająca prawda, dobre 90% populacji to Nie Ludzie a co najwyżej albo postaci z Gry, albo Biomaszyny co nie jest z gruntu złe, ale mają znać swoje miejsce. Albo wręcz Androidy lub tak zwane Demony (bez podtekstów religijnych) złodzieje ciał. Lub też ostatnio hybrydy i cyborgi.

    I nie mówię tu o jakiejś narodowości. To logiczne dla czego tak jest wypaczana ta prawda i zacierana. A 90% populacji Ziemi chętnie ją zaciera i gotowa jest wymordować te 10% Ludzi. Ludzie zaś nie mają prawa nawet stwierdzać faktu że jest przeciwko Nim prowadzona Wojna. …

    To nie naiwność, ani braki w logice choć i owszem. Przekonał byś się Robert jak byś zmusił swoją wiedzą tym że wiesz takie istoty do zdjęcia maski. Że niechęć do pomocy to tylko pretekst że nie ma badań, takich pretekstów jest mnóstwo, takie mydlenie oczek. Ale tak na prawdę gdyby mieli pomóc komuś, a nie mieli więcej wymówek, rzucili by się na każdego Człowieka z Nożem bez wahania. Tylko że mają swoje inne aparaty represji, włącznie z Morderstwem w imieniu Prawa.

    A teraz odwróć sytuację, wiedząc że 90% to Nie Ludzie co byś zrobił? Taki test jest obecnie przeprowadzany na całej populacji Planety. Wszyscy się opowiadają i są klasyfikowani po to są te puste jeszcze obozy, ograniczanie płodności biomaszyn, broń biologiczna … przy czym Ludzie przeżyją. A nie Ludzie mają myśleć, że służą Systemowi Na szczęście żaden biorobot tego nie ogarnie ani nie zrozumie a od szczebla powyżej prezydentów i cesarza nie są dopuszczani i nie wiedzą że sami na siebie kopią grób bo tak na prawdę Żądzą Ludzie a nie Nie Ludzie odkąd się skapli.

   2. Człowiek = z definicji Istota wcielona ……… w Swoje nie ukradzione ciało, jakie zechce i jakiego potrzebuje i stanowi całość, na przykład Delfin i nie tylko to przykład może być Człowiekiem jeśli Wcielony i wtedy nie jest zwierzęciem.

    Nie człowiek = jak zwał tak zwał, toster taki czy inny, albo pusta skorupa na autopilocie czyli zwierze, część ekosystemu na wzorcach i programach Gai. Lub przejęte ciało, czy to przez wrogi Byt, lub implant co daje wtedy Cyborga, lub zdalną kontrolę.

    Ciało Ludzkie nie jest tu żadnym wyjątkiem. Samo w sobie nie jest Człowiekiem jak każde zwierze. To samo się tyczy wszystkich istot. Przy czym ciekawostka. Człowiek wie że jest Człowiekiem, a Biomaszyna ma myśleć że nim jest i mieć złudzenie że żyje jak cały Matrix 😉

    Można mnie znienawidzić, ale to są fakty. Nie że za, czy przeciw, po prostu fakty. 🙂 Przy czym nie twierdzę że należy postępować niegodnie, znęcać się, mordować zwierzęta, niewolić czy przeprowadzać na nich eksperymenty. Należy je szanować i kochać, ale nie wolno pozwolić sobą rządzić zwierzęciu. Ono nie rozumie, kieruje się instynktami stadnymi i do zachowania gatunku byśmy mieli się w jakie ciała wcielać. To nie Jego wina że jest zwierzęciem, ale tych przejętych trzeba zniszczyć. Zwierze też ma być przyjacielem Człowieka nie wrogiem. Bo takie się usypia. To każdy sam powinien wiedzieć więc co się będę rozpisywać. 😉

    Nie pozwolisz żyć Goauld. Wszystkim tym od wymówek, od ciemiężenia, od krzywdzenia PROSTE jak budowa cepa, Nie pozwolisz żyć najeźdźcy i nie ma tu żadnej dyskusji bo to są Bestie jakie się maskują i udają dobrych, lekarzy, prawników, kapłanów, polityków, bankierów, urzędników, … … … Nie potrzeba tu żadnych skanerów, każdy sam o sobie wydaje świadectwo tylko się nie nabierać na ich maślane oczka a wewnątrz podłe i pełne wymówek i spychologii.

   3. SeJu Bardzo Pieknie 🙂 Każdy rozumny niech sobie obejrzy niemal wszystkie opracowania w tym temacie Pana Pawła ,wiedza która praktycznie przetrwała na powierzchni ,zobaczmy co jest wstanie zrobić tylko jeden czlowiek ,a teraz taki sen!!! historycy żyjący z podatków od gojów zakładając ze tez są gojami ??? wykonują taka prace ? na uczelniach akademiach itp ,ale goje i gęsi nie maja historii wiec po co ? cale to milczenie,zacieranie, wykrzywianie ,ma jeden cel taki https://www.youtube.com/watch?v=4KyPgPNGE9U w okopach 1 wojny mieliśmy co najmniej 3 miliony wojów , nie licząc tych co polegli za ojczyzNY , później 2 zapewne 3 ? wcześniej Somosierra , legiony,San Domingo itd niedlugo zabraknie miejsc na stawianie pomników i czasu na oficjalne rocznice , a historia będzie pisać jacy oni dzielni !? nie lubimy Braci Słowian ??? dlatego ze tysiąc lat mordowaliśmy ich ?! ze mieli dyktaturę komunizmu zobaczmy jak Prawo i Sprawiedliwość NWO, zadziałało http://tworca.org /komunizm.html dzisiaj obecnie jest oczywiscie inaczej Jedni mówią tak ? odbiega to nieco oczywiscie, ale zobaczmy sami https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

   4. Tylko jak to jest że w zwierzętach często znajdziesz więcej człowieczeństwa niż w tych tworach? Odkąd ludzie mają łatwość tworzenia i dzielenia się obrazkami i filmami na skalę masową to wiele takich przykładów zobaczyć można… Zwierzęta niewątpliwie maja uczucia, a to to jest ewidentnie maszyną. Organiczną, ale maszyną.

  1. Hmm .. jakie życie taki sen nie dziwi nic :o)) może to że wreszcie pokonałeś tego gada w sobie – czas pokaże – po owocach poznacie :o))

   1. Nie Nie wszystko dobrze, tak czuje że pokonałem gada .Wczoraj bardzo bolała mnie głowa i żołądek, zbierało mnie na wymioty,wieczorem poczułem się lepiej a później ten sen :Jestem gdzieś w lesie,rozglądam się a tu nagle gad,zacząłem się powoli wycofywać ale on ani nie drgną,PATRZYŁ NA MNIE.Musiało to trwać troszeczkę .Ni stąd ni zowąd zacząłem wszystkich przestrzegać że tam jest gad i żeby nie chodzili tam ale oni nie słuchali wiec wziąłem zrobiłem taką super włócznie i poszedłem go szukać aby komuś krzywdy nie zrobił i nagle jest tyłem do mnie ,przebiłem go raz ale on prawie mnie dziobną wiec powtórzyłem uderzenie przykuwając gada do ziemi.Naprawdę po tym śnie dzisiaj w drodze na plaże miałem potężna koncentracje a później po kilkukilometrowym chodzie przybyło mi bardzo dozo energii,Energi w koncentracji na siebie, nawet psa nie dostrzegałem.Zaiste czegoś się pozbyłem ,DZIĘKUJE Wiktorio i przesyłam całuski na serio.

   2. Qcyp, jak dziecię duże. Sny służą kaszczajom do pobierania energii ludzi. Nie ważna nawet właściwie jaka jest treść snu. Nasi słowiańscy przodkowie żeby się chronić podczas snu nauczają – oglądać je bez emocji (jeżeli już się snu jest świadomym w trakcie śnienia), ja bym wolała wcale snów nie oglądać. Każdy jest sterowany przez ciemną stronę. Koncentracja Twoja nie po śnie, tylko to akt samoobrony Twojej duszy po nim, energii przybyło po energicznym ruchu w naturze – co jest normalne i zdrowe. Brak zauważania psa – to sprawa dyskusyjna.

   3. @Qcyp czyli wreszcie jednak przyznajesz że miałeś gada w sobie i stąd było twoje gadzie/prymitywne zachowanie .. a czy pokonałeś to czas pokaże .. owoce/reakcje/zachowanie twoje pokaże jak jest .. i żadne maskowanie/udawanie/kitowanie nie pomoże .. zaiste !

   4. .. ciekawe czy Iza też miała sen o zabijaniu swojego gada czy nadal go ma !?

   5. !Qcyp: DZIĘKUJE Wiktorio i przesyłam całuski na serio.

    hmm .. a konkretnie za coś mi dziękujesz .. czy to takie ogólne grzecznościowe stwierdzenie .. broń panie boże dla popisu alboco ?

  2. Hmm .. i tu Qcyp ma prawo stwierdzić że nie do mnie kierował pytanie/nie mnie się pytał :))))))) a ja wtedy mam prawo stwierdzić iż tym twierdzeniem/reakcją kompromituje się :)))))))

   1. Wybacz, nie wdaję się tu (komentarze do audycji) w takie spekulacje dywagacje abstrakcje, to może – nigdy nie wiadomo – się przedłużyć. Od takich…temacików jest Forum Wolnych Sympatyków NTV, jak coś to zapraszam tam 🙂
    [hmmy, czy można zaciemniać stosując prostotę? Nieufnaś jakaś Waćpanna 🙂 .To tak od zawsze odkąd pamiętasz czy właśnie nabywane? Jeżeli to drugie, to może w sam raz czas jeszcze na zaniechanie postępowania tego w jakąś bliżej nieokreśloną ciemność (nie mylić ze ściemnianiem… ;-]

   2. hmmm .. „wybacz” a cóż bym miała Waćpanowi Gregoryjowi wybaczać że nie chcesz się „wdawać” ! twój problem ! nieufnyś jakiś Waćpan :o))

    hmmy zaiste .. czy można zaciemniać stosując prostotę? prostota/jasność jest piękna moim skromnym zdaniem jednak rozjaśnienie/ułożenie puzzli jest często gęsto skomplikowane .. wybaczam WaćGregoryjowi pomyłkę :o))

    hmmm .. „od takich…temacików jest Forum Wolnych Sympatyków NTV jak coś to zapraszam tam” .. no to myślę że większość WaćLudzi musiałaby się z pisaniem stad przenieść tam :o)))))

  3. Boisz sie gadow .
   No chyba masz racje poniewaz coraz bardziej sa exposed obecnie . Wiele ludzi sobie ignoruje cywilizacje , ktora ja konsumuje 100%.Mam wrazenie , ze juz masz dosyc tego nawet w sobie .
   Pozatym Orion manipulacja i szarakow tez .
   https://www.youtube.com/watch?v=XMQZr3i41_c
   https://www.youtube.com/watch?v=YJIcMIAnm8o
   No i wiele wiele baz , ktore rowniez sa we wloszech i poludniowej Francji pod ziemia w ameryce jednej i drugiej tybecie australii i Afryce .
   Ludzie sa patetyk .Zyja – placic kredyty , praca i przyjemnosci, jedzonko i nie slyszec nic okrutnego . Chowanie ogona pod dupe albo glowe w pisaek

  4. Hmm Kalina .. boi się gadów .. no chyba masz rację .. agresja u ludzi często gęsto wynika rzec by można ze strachu .. te największe chojraki to de fakto w rzeczywistości tchórze .. takie maskowanie .. ale jednak zabił gada hmm .. więc !?

   Qcyp skoro zadał pytanie to doceni/będzie wdzięczny za szczere odpowiedzi i sam podzieli się swoim pomysłem na tłumaczenie snu .. hmm .. marzenie ściętej głowy !? :o)))

   „Ludzie sa patetyk .Zyja – placic kredyty , praca i przyjemnosci, jedzonko i nie slyszec nic okrutnego . Chowanie ogona pod dupe albo glowe w pisaek” – – – zaiste Kalina zaiste nie chcą .. a to dlatego ze prawda (często okrutna) wyzwala od….dobrego samopoczucia !!!!!!!!!!!

  5. hmmm .. nieraz ktoś się pyta a z jakiegoś powodu .. w rzeczywistości ma gotową odpowiedź .. wie jaką odpowiedź chce usłyszeć .. prawda w oczy może mocno zakoleć i wywołać agresję .. taka fuj klasyka .. na pewno nie raz spotkałaś się z tym Kalina w swoim życiu .. tak więc ryzykujemy ścięcie głowy i oby było inaczej :o)))))

  6. Gad symbol prymitywizmu, reakcji z tzw gadziego móżdżka (wiesz, agresja, gniew, brak wyższych uczuć, jak Miłość). To symbol Qcyp. Tzw reptylianski. Symbol prymitywizmu. W naszej Jaźni (każdy to ma/ewolucyjna scheda/, tylko nie każdy jest gotowy z tym się spotkać eye to eye). Przeszedłeś poziom wyżej. Gratuluję 🙂 Wojowniku. Włócznia, fiu fiu.. potencjał to Ty masz Przyjacielu, jak widzę…
   PS U wielu to teraz obserwuję.. to jest fascynujące co się zaczyna dziać. No to w górę Serca Qcyp!

  7. „Zabicie gada we śnie ,co to oznacza”

   – sen na jawie? czy indukowany?

   To co „śnisz” to nie zawsze FANTAZJA. Czasem „senny gad” zdycha w rzeczywistości (patrz kulczyk, czy imam talibów jacy właśnie zdechli) a „sen” jest tylko zapisem jego ataku na ciebie i odniesionej porażki. Było by dużo mniej UPROWADZEŃ jakby się ludzie nauczyli BRONIĆ WE ŚNIE przed „kosmicznymi intruzami” od kabały i ich aniołami (czyli DEMONAMI).

   ŚWIADOMY SEN.

 2. Co 2 -3 dni do Warszawy z Wrocławia by zmienić opatrunki. Prywatnie bo tylko tam w prywatnej przychodni potrafią to zrobić odpowiednio. Że pociągiem, Pan Tomasz 🙂 i tak z powodu ran na stopach i tak dalej nie ma auta to zrozumiałe. Średnia wizyta by zmienić opatrunki 600zł czasem 400zł. Przepraszam Panie Tomaszu 🙂 , nie mając nic złego na myśli wezmę do ręki kalkulator, nie po to by coś wypominać. 🙂 Więc jedna wizyta 600zł, jedna 500zł i jedna 400zł w jednym tygodniu, co daje średnią 1500zł tygodniowo a pewnie i więcej nie licząc kosztów podróży x 3 tygodniowo, więc zaokrąglę do 2000zł tygodniowo co daje 8000zł miesięcznie Tylko i wyłącznie za nie mówię że nie istotną sprawę, nie nie. Pomińmy też aspekt specjalistyczny, bo to jest sedno do jakiego chcę dojść. Więc za fachową zmianę opatrunków, nie mówiąc o niczym innym Pan musi wykładać, nie ważne skąd 8000zł /mi, ba to nie jest w żadnym wypadku zarzut, ale Pan sam uznał to za normalne, no powiedzmy oczywiste. Że w całym Kraju jak wnoszę jest tylko jedna Prywatna przychodnia jaka potrafi tu uwaga, ZMIENIĆ OPATRUNEK. Więc o czym my w ogóle mówimy w tym kraju, Naszym kraju przepraszam. I to jest prawdziwy obraz Polskiej służby Chorobie i Holokaustu. Wszystko inne to fikcja, skoro nawet opatrunku fachowo nie można zmienić, i wszystko w każdej dziedzinie nie tylko medycyny i to jest sedno.

  Fakt granda jak Pan wspomniał że i tak płaci Pan składki, są siłą ściągane jak każdemu. Nie nie, szkoda życia by choć przybliżyć jak to na prawdę jest. Duł jak powiedział Pan Zięba to nawet mało i to na cały ten system i wszystkich jego wykonawców, tyle że Oni już wykopali duł dla Polaków i mają narzędzia by ich tam zakopać i zalać wapnem. Tu nie ma mowy o jakiejkolwiek rozmowie …

  Panie Jurku, uderzające jest to jak Pan się skupia na Prawie wyboru dla Lekarza, jego prawie do decydowaniu i tak dalej. Ja rozumiem, ale dla Pana Pacjent też jest jako obiekt, przedmiotowo nawet się Pan o Jego Prawie i Prawach w tym Prawach człowieka nie zająknie. Tu musiała bym przejść nawiązując do rozmowy panelowej z poniższego materiału gdzie to Niby Pacjent w tym pseudo opiekuńczym systemie ma być ekspertem jednak bez żadnych praw wręcz będąc śmieciem do utylizacji w imię konfliktu INTERESÓW. Zaorać to mało powiedziane, nie ma dyskusji i nie lodźmy się że będzie kiedykolwiek inaczej dopóki będą wyznawcy Mamona. Patrząc holistycznie na zatruwanie żywności wody, truci już dzieci i mordowanie … a jeśli nie to w najlepszym razie pozbawienie prawa do wykonywania zawodu, czy inny wyrok śmierci choćby z głodu. Nie ma dyskusji z oprawczym systemem, i nie ma sensu też chowanie głowy w piasek i wykonywanie rozkazów jak niewinni naziści. Tyle.

  1. To nie jest znów zarzut, tylko takie spostrzeżenie iż dokładnie tak samo zachowuje się Pani Kanclerz w kwestii a choćby uchodźców. Rozumie cierpienie, ba jak papież uroni łezkę nawet ale jak każdy ma tak czy inaczej szczelnie związanie ręce? Przez co? Przez kogo związanie? A jednocześnie są absolutnie rozwiązane by szkodzić, krzywdzić a nawet mordować, zarzynać gospodarki i całe narody. Czyją wolą się to dzieje i za czyim przyzwoleniem? Reszta to spychologia, wymówki i zbijanie kapitału własnego, nawet poparcia i tak zwanej kariery zawodowej na tej demonicznej patologii. Po prostu nie ma prawdziwej innej woli, a wola bycia człowiekiem jest tępiona, bo to jest kwestia woli i sumienia Prawda? Bo jeśli nie, to czyja wola jest realizowana pytam, przez kogo i za czyim przyzwoleniem. 🙂

   1. dedykacja dla Służby Chorobie i Holokaustu niech każdy tego wysłucha do końca !??jest to adekwatne do wykonywanych rzeczywistych usług :jakie usługi taka muza : proponowałbym aby ten hit puszczać w każdej poczekalni Konowała aby jeszcze żyjący , nie dobity, podświadomie kodował swoje poczynania przed armagedonem takie wsparcie podprogowa nawigacja do czeluści https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y ( pomijam tu kwestie okoliczności w tym filmie zawarte oczywiscie )

  2. „Polskiej służby Chorobie i Holokaustu” wspaniale SeJu a tutaj (Służba Zdrowia) ha ha ha hi hi z syndromem Łódzkim w tle ha ha ha

  3. Idealnie SeJu podpisuje się pod tym! 🙂 , zbyt dużo jest zamiatane pod dywan pamiętajmy ze ta ośmiornica całą zagadkę nosi w swojej nazwie, wiec ukrócenie jednej macki nic nie wniesie bo się szybko zregeneruje . 🙂

  4. W pełni się zgadzam, a od kiedy lekarz to Bóg? Od lekarzy to trzymam się na kilometr. Ja jestem strasznie daleko od tego wariatkowa medycznego, ale system mnie doi składkami. Współczesna tzw medycyna ma swe korzenia w Rockefellera Seneca Oil (przejęcie wszystkich uczelni tzw medycznych przez koncerny farmaceutyczne- spojrzcie na pytania z tzw LEP-u, tam nie ma nic o szukaniu przyczyny chorób tylko jaką tabletę podać), na polach Verdun i w Auschwitz z zakładami chemicznymi w Oświecimiu. Od wielu dziesiątek lat, wspomagacze roślinne są ośmieszane i wycofywane jako zabobon. Wprowadza się chemiczne środki, które maskują, szpachlują i nic więcej ale i zatruwają organizm.

   Do Pana Tomka.. nie wiem co napisać, bo brak słów po prostu. Ja wierzę w Stwórcę Wszechrzeczy, wiem, że nie ma nic przypadkowego i jest pan dzielnym Duchem. I jest pan też z tych, którzy budzą ludzi z letargu. Nim pana tu zobaczyłam czytałam już z panem wywiad.
   Ja w ogóle jestem za wolnością i uważam, ze wszystko powinno być dostępne, skoro jest. Marihuana też. A jak ktoś jest głupi i nie umie korzystać to jego sprawa.
   Jest jeszcze jeden głupi zakaz: uprawa maku. Mak jest doskonałym naturalnym źródłem wapnia. Jako młoda dziewczynka wpadałam do ogrodu i zrywałam jeszcze zielone makówki i to jadłam.. moje dzieci już na to szans nie mają. W imię czego? A dopalacze są dostępne, wóda, mózgotrzepy i papierochy też i narkotyki i to jakie, jak ktoś wie od kogo kupić. Żenada. Jesteśmy stadem lemingów, ze na to pozwalamy.

   1. .. ale i głupotę strzeliłam. Wóda, internet i głupkowate media to opium dla mas, usypiacz i wentyl bezpieczeństwa dla Władców Marionetek. Możemy sobie tu trzaskać w klawiaturę i to jest wpisane w ich ryzyko. Bez działania ani rusz. Nie ma żadnej zmiany!
    Dlatego Tomek chapeau bas!

  1. Dziękuję 🙂 po prostu napisałam jak umiałam co czuję, myślę i obserwuje 🙂 No ale to tak myślę powinno być by postępować zgodnie z własnym przekonaniem i sumieniem 🙂

   Pozdro KALINA 🙂

   1. tak SeJciu Sumienie to barometr Uduchowienia nawet moralności są w tle ,niekiedy bardzo „przeszkadza” ale to najpewniejsza droga do Gwiazd 🙂

   2. He Zieleńszy 🙂 Kiedyś mi wręcz słusznie wyrzuciłeś żebym nie była taka poprawna, nie próbowała się dopasowywać. Wtedy choć wzięłam to sobie do serca mocno i pozytywnie jednak nie do końca to rozumiałam. A często obserwowałam jak się gnę jak guma jakaś, jak bezkształtna breja jaka nie ma szansy by odkryć siebie … no nie będę się zaś łajać jak Łajka jaka. Ale dziś widzę nawet w tym związek z i właśnie sumieniem. Bo kto nie ma kręgosłupa to kim jest? I jakie ma sumienie? Jest jak ten powielacz a to droga jedynie do miernoty na u-sługach.

    Więc jak wyżej, gwiazd nie gwiazd, już być sobą to wartość …
    https://youtu.be/EZQUVZKrH3I?t=184 https://youtu.be/Z_6WxlID5aQ?t=67
    Wielkim płomieniem, ogrzać niebo marzeniem

  2. Ok Majestic prawdopodbnie jest tak .
   ZIEMIA
   Dysk jest plaski i sie wezmie w lapy i pierdalnie w dalszy rog ramienia galektyki po jakims czasie elegancko wroci z nowym pejzarzem A pilke-jajo jak sie rzuci trzeba po nia wyjsc i ja przyniesc .No chyba , ze inny opresor bardziej poztytywny ja przechwyci . Za czym jestescie wiec . Co wolicice ?
   Zeby ziemia byla plaska czy zeby byla kula -jajem.
   Wszystko do waszej dyspozycji i imiagination po co sie wiazac z jedna teoria jak mozna miec miliony .
   Chyba prawdy trzeba szukac w ten sposob a nie w dochodzeniu do niej w autystyczny sposob 🙂

   1. Kalinko ,iluzje, hologramy ,wibracje ,czestotliwosci !? tak sobie myślę ze Nas tu Wszystkich Ojciec Pana Tadeusza tutaj ulokował ? i gramy role don kichotow 🙂 jedno mnie intryguje: nicość w pustce albo odwrotnie obojętnie ? a brak bytu wyklucza swiadomosc, to zaś obserwacje tego ,wracamy do pustki tam jest nicość , nie stwierdzimy tego bo niema swiadomosci, swiadomosc została wykluczona przez niebyt , niebyt jest bezpłodnością ,wiec niema swiadomosci a to wyklucza obserwacje , i gdzie tu faktycznie kropkę postawić ?.

   2. Kalinko ,skoro przejrzałem cala te grę to po licha iluzja oszukuje sama siebie hologramem istnienia nadając temu złudną swiadomosc , przecież swiadomosc z czasem staje się nadrzędna i prędzej czy później się dowie ze to iluzja , co się obecnie dzieje ? dowiemy się ze to jedynie gra komputerowa w tej bance wymówimy posłuszeństwo a Ojciec programista wszystko wykasuje z twardego dysku i koniec gry prawie . nigdy się nie dowiemy po kiego to wszystko ? jaki był sens tworzenia się absolutu w wektorze eksplozji albo in- plozji skoro przejawieniem jest gra pozorów w iluzji a swiadomosc to cześć składowa taki wtórny powielacz w nadanym -penetrowanym kierunku ,Nara 🙂

   3. A co jeśli sami jesteśmy współtwórcami zawartości tej płytki na swoich lewelah? A na najwyższym w sali tronowej jest tylko boja sygnalizacyjna i do tego padnięta? Bo Ci co tam dotarli wcześniej, skorzystawszy z maszyny uczącej w holu teleportowali się na poziom programistów a nawet do fabryki surowca, lub poszli zdziwieni do innych zdziwionych 😉 A wielu z nich jest teraz takimi biologicznymi sprawcami, Bogami i Ojcami swoich dzieci jak każdy z nas jest i jest? Jak Oni niegdyś i Oni dziś zastanawiający się czy jeśli przemierzyli wszystkie światy i czasy we wszystkich przestrzeniach, czy coś im nie umknęło? W końcu byli nawet w niebycie, wiedzą już że każdy ma jakichś rodziców, tylko kto jest dzieckiem a kto rodzicem? Ach nie ma co się skarżyć, trza klepać w te klawisze 😉 Klepać czy nie klepać? Oto jest pytanie. Heee 😀

    Ba, jeśli otworzyliśmy, kto zamknie, rozlaliśmy, kto pościera, stłukliśmy kto pozbiera, rozpaliliśmy, kto ugasi i kto światło zgasi jeśli to my je zapaliliśmy? Jaka moc może zgasić samostworzenie? Jakkolwiek zechce się przejawić i w jakiej scenerii. Może wydoroślejmy i idźmy na browara? 😉 W szacunku po pracy i zabawie, z całą Rodzinką w szacunku i radości. 🙂 Po co zastanawiać się, wśród dorosłych kto komu sukienkę poplami czy płaszcz podrze albo zamek z piasku rozwali? Kiedy tym młodzikom dał i piasek i foremki, i sukienkę i płaszcz, aż wydorośleją w swych patykowaci zabawach i sami zrobią nie tylko zamek że hoho, ale i całą piaskownicę, ba światy i płytki bo miejsca dość a i piwa nie braknie, byle se nie naważyć i zważać na starszaków bo lubią się wywyższyć a skopać tyłków se nie dają młodszakom 😉

    No trzy światy z tymi dzieciakami, zaś wrócą umorusani i posiniaczeni 😀 Eh kiedy dorosną, choć to były czasy nie Odynie? Pamiętasz jak się naparzaliśmy 😀 Niech mają dzieciństwo do woli. My też starzy a głupi, dalej lubimy śliwki jak kiedyś.

   4. O Patrz, stoją Ci po prawej. Widziałeś kiedyś tych dwóch? Nigdy nie wiadomo co to za jedni, czy to ci sami czy inni, po twarzy rozpoznać się Ich nie da. Oni nawet twarzy nie mają pod tymi kapturami. Nie siądą w kółku z miliardem cywilizacji, tylko stoją z boku jak zawsze. My radzimy co zrobić w sprawie Andromedan a Oni jak zawsze milczą i się nie wtrącają. Wiesz co to za jedni, czy na pewno są po naszej stronie? Oni chyba są po prawej stronie. Podobno kiedyś dawno temu odeszli do innej przestrzeni, nikt nie wie gdzie. Słyszałam są z Ziemi prawda? Oj głuptasie, a kto nie jest z Ziemi? 😀 Oni się nie wtrącają w nasze sprawy? Tak jak my, my też kierujemy się szacunkiem, prawem ale swoje robimy po cichu. Wiem wiem polityka. Dobrze że Ludzie na Ziemi nas nie słyszą bo tam to słowo i tu wybuch śmiechu :D:D:D inaczej jest rozumiane jeszcze. Dla tego to tak wyjątkowa planeta. O tak jest wspaniała, chodźmy już. Chodźmy 🙂

   5. Chyba jestem w takiem samym tradzie mody naszej egzystencji na Ziemi, w Ziemi ,czy w/na? dysku ,czy DOME jak ty Majestic . I chyba mnie to samo frapuje co ciebie .NICOSC. Ale Nicosc Nicosci moze nie byc rowna .

   6. Majestic
    „Kalinko ,skoro przejrzałem cala te grę to po licha iluzja oszukuje sama siebie hologramem istnienia nadając temu złudną swiadomosc , przecież swiadomosc z czasem staje się nadrzędna i prędzej czy później się dowie ze to iluzja , co się obecnie dzieje ? ”
    No wiesz moj drogi Majesticu Jak juz sie zyje to pelna syta geba . Po co umierac z glodu po katach :)Nawet iluzja moze byc bogata i przynetna .Trzeba korzystac z komputerowej iluzji ile sie da . Niektorzy o tym wiedza dlatego ta kontrola na ziemi .Tylko my w ciemnosci ukrytej myslimy , ze zycie fizyczne jest na serio . I trzeba sie ciagle udoskonalac , rozwijac i ksztalcic w charakterze . Wystarczy tylko sie nie zabijac piescia i wzrokiem . Zadnych innych udoskonalen swojej natury komputera organicznego nie potrzebujemy .

    Popatrz na tych co siedza przez caly dzien przy grach komputerowych albo innych wykwintnych komputerowych programach . Wirtualny swiat komputerowy wlazi w organicznie wykreowany komputer . Czyzby to byla ta nieskonczonosc . Komputer w komputerze i komputerze w nieskonczonosc .

   7. Moga mnie palic na stosie za to ale z moich podrozy i doswiadczen Ja WIEM , ze ziemia nie ma rotacji swojej i wiem , ze widzialam ja astralnie plaska . My zyjemy w astralmnym widzeniu naszej rzeczywistosci wiec ziemia jest plaska . Natomiast ma centrum nam niewidziane . Jestesmy mind kontrol ludzie w DOME ograniczonym w niej wlasnie pokladami astralnymi . Nie mam zadnych watpliwosci co do wygladu ziemi tylko jedna sprawa mnie trapi .
    W Europie woda splywa do zlewu w ruchu prawo skretnym a w Australi odwrotnie .
    Jakis inny magnetyzm czy co w tamtym rewirze ?

   8. I tu się z Tobą KALINA w pełni zgadzam 🙂 W tym też co do szukali lepszego bo swego nie znali 😉
    A to dopiero frajda, lepszej nie ma 🙂 Tak jak nie ma lepszej technologii czy duchowości od tego wszystkiego co mamy jak jabłko i … Nie ma lepszych komputerów od naszej świadomości, tak po prostu, naturalnie. Reszta to zabawa tymi klockami, w sumie utrudnianie. A już Ulepszanie doskonałego? To fisie jakieś jeśli by chcieli z tego i swoich nieudolnych lepieni na bazie tych samych przecież klocków uczynić normę 😉

    Zapomnieć o telepatii, wcisnąć komórkę, zapomnieć o lewitacji sprzedać auto, zapomnieć smak śliwek wcisnąć suplementa. … Takie Protezy. Wymyślać jakieś iluzje, scenariusze, jakiegoś Ojca zacierającego łapki co to nam powymyślał. Bzdura, jak sami nie podniesiemy to samo się nie podniesie. … A to jest nasza przestrzeń.

   9. „tylko jedna sprawa mnie trapi .
    W Europie woda splywa do zlewu w ruchu prawo skretnym a w Australi odwrotnie .”
    No właśnie, odwrotnie… 😛 😛 😛
    A jak na równiku? 😛 Polecam (nieustająco) zapoznanie się ze zrozumieniem z wahadłem Foucaulta https://pl.wikipedia.org/wiki/Wahad%C5%82o_Foucaulta
    Ciekawe jak jego zachowanie tłumaczy teoria płaskiej i nieruchomej Ziemi? 😀 😀 😀

   10. czy nawet coś płaskiego w konsekwencji wyklucza samo siebie ze jest w bezruchu ? teorie jak teorie ? zostaną teoriami raczej ? jedno jest pewne ze nie jest tak jak jest ,przed 2 światową mieliśmy transmisje TV nawet w kolorze ,praktycznie 100 lat temu prawie , dzisiaj po tysiącach lotów w „kosmos ” nie stać ludzkości żeby gdziekolwiek ustawić kamerę za 100 zł i to w kolorze !!! gdzieś na orbicie , aby każdy ZIEMIANIN mógł sobie popatrzeć na okrągłą niewatpliwie niebieska planetę macierzystą, przecież setki takich powinno być ??? dla Ziemian zostaje oglądanie filmów fab przed 40 laty , gdzie wyobraźnia reżysera pokazywała jak statki międzyplanetarne zbliżały się do ziemi a wszyscy podziwiali Ją . poza tym zobaczmy zdobywców kosmosu jacy Oni szczęśliwi rozmowni euforia tryskała z nich !!!, długopis dostali za milion dolców! to sobie wyobraźmy jakie kamery musieli mieć , na pewno nie z epoki kina niemego o nie, o nie .

   11. Tu w ogóle jest mnóstwo nieścisłości, wiadomo że światło płynie zakrzywiając się po krzywych przestrzeni czyli grawitacji. I jeżeli przestrzeń wokół takich obiektów jak Ziemia czy UFa jest zakrzywiona, to obserwator widzi nie ważne czy przez obiektyw nawet zniekształcony a na pewno nie faktyczny obraz. Albo nawet widzi coś zupełnie nijak mającego się do stanu faktycznego. Gdzie i filtry nie pomogą, jakoś tego też się nie mówi i nie bierze nawet pod rozwagę 😉 A do tego jak działa nasz zmysł postrzegania i korekty obrazu gdzie dopowiadamy sobie znane wzorce, więc nawet modele Świata jak i galaktyki mogą się mieć nijak do rzeczywistości, ba obserwowane przez teleskopy ciała niebieskie i tym podobne. Skoro nawet „głupie” UFO kiedy zakrzywia przestrzeń wydaje się pulsować, znikać, stawać mgliste, zmieniać kształt. Nawet będąc małe i blisko. To jak krzywe zwierciadło i krzywe soczewki.

    A już napęd odrzutowy czy silniczki pozycyjne w próżni nie mają prawa działać i niech kto gada co chce bo one się odpychają od powietrza i jest akcja a nie ma reakcji, całkiem jak to jest ze śmigłami w próżni. Po prostu absurd. To jak się znalazły liczne satelity na orbicie? Albo inne bazy czy obiekty? Pomijając już promieniowanie w tym mikrofalowe przed jakim ponoć chroni nas Atmosfera a bez niej Ziemia by spłonęła jak palona laserem, nie wliczając różnicy potencjałów w elektrycznym kosmosie. Te bajki NASA to jeden wielki dowód na to jak społeczeństwo jest okłamywane.

   12. Albo Księżyc, pokryty pyłem i bez grawitacji prawie. Rzekomo. To przy lądowaniu lądownika wzbiły by się gęste jak jak burza piaskowa kłęby pyłu i piachu na setki kilometrów. Zresztą wydmuchało by je bo Księżyc pędzi z zawrotną prędkością, nie tylko wokół ziemi ale też wokół słońca i tak dalej i to jest wielokrotność prędkości Ziemi to tak jak by obiekt latał wokół pędzącej ciężarówki. No ale pomijając, Amerykanie rozwieszają flagę i filmują kamerą obscure 😀 a nawet nogi lądownika nie są przykurzone. No absurd.

   13. No dobra nie wydmucha bo nie ma oporu, ale są przeciążenia i to większe niż na Ziemi. Zresztą siła odśrodkowa sprawiała by różnice masy obiektów po obu stronach Księżyca skoro zawsze do nas jest obrócony jednym licem, całkiem jak na Ziemi przypływy i odpływy co dobę a nie raz na miesiąc, no to bardziej skomplikowane ale tego też nigdzie się nie uwzględnia że nas oszukują na wadze i lepiej kupować w nocy jak i latać heee

    Słowem opium i iluzja 😉

   14. @Majestic – Przecież na ISS jest (a przynajmniej była) kamera która w czasie rzeczywistym ma przekazywć widok Ziemi internetem. ISS w ładną pogodę bez problemu można zobaczyć. Pisałem kiedyś że chętnie zrobiłbym doświadczenie z laserem, takie żeby poświecić na ISS i spróbować na ekranie ten błysk z Ziemi zobaczyć, tylko potrzebowałbym do tego trackera, który byłby w stanie śledzić ruch przelatującej ISS, bo z ręki to raczej nie bardzo by się udało…

   15. Majestic: „nie stać ludzkości żeby gdziekolwiek ustawić kamerę za 100 zł i to w kolorze !!! gdzieś na orbicie , aby każdy ZIEMIANIN mógł sobie popatrzeć na okrągłą niewatpliwie niebieska planetę macierzystą, przecież setki takich powinno być ”

    – o to właśnie chodzi, żeby nie było. Jestem przekonany że to działanie całkowicie z premedytacją – jako dowód na istnienie odgórnej siły/władzy NWO czy czegoś takiego.
    Oglądanie Kosmosu, czy już choćby Ziemi z orbity macierzystej, poszerzało by zbyt wyobraźnię ludzką Ziemian… (dlatego też tylko pobieżne informacje astronomiczne w szkole podstawowej,czy może dopiero gimnazjalnej. To pogrom wyobraźni i świadomości, możliwości rozumu od urodzenia. I na tym to bezeceństwo polega – odciąć od zdolności, możliwości wyobrażenia sobie czym jest Kosmos………… Zadaj pytanie Majestic komuś niemyślącemu w tych tematach: Co jest bliżej Ziemi – Księżyc czy Słońce? Zdziwisz się…
    To właśnie zrobili ONI z tą ludzkością ziemską

 3. Wszystkiego Najzdrowszego Tomaszu.
  Nich Stwórca,twą sciezkę zycia wypogodzi…:-)
  A radosc i ulga,na twym policzku zagosci.
  Ciepło Serca twego,niech promieniuje…:-)

  Pozdrawiam ciepło.
  Dziekuje p.Jerzy Zięba.
  Dobra robota! 🙂

  1. Jak najbardziej Pio :), Tomek 🙂 to heros i głęboko jestem przekonana że, wszystko jest możliwe, gdzie puki co się przyłączam do życzeń dla Piękna Jego Serca i Ducha 🙂 . Trzeba tylko Ludzi, (prawdziwej Ich woli) podczas gdy system w szerokim rozumieniu to nawet cienia nie rzuca.

   https://youtu.be/navhEY9KOEc?t=198

   Nie można się łudzić To ja, ci inni zwykli nie powinni się łudzić i to kwestia naszej zgody i przyzwolenia nawet na politykę państwa, własne działania co dnia i stosunek do Innych co o nas świadczy i buduje nasze człowieczeństwo, nie bo taka moda, nie bo trendy, nie bo co presja i ktoś kazał, nie bo fajnie uciszyć sumienie datkiem czy jałmużną a bo sami wiemy jak postępować, My wszyscy. 😉 …

 4. Angelina Jolie usunęła jajniki i jajowody. Aktorka pomimo amputacji piersi wciąż boi się raka

  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3797425,angelina-jolie-usunela-jajniki-i-jajowody-aktorka-pomimo-amputacji-piersi-wciaz-boi-sie-raka-film,id,t.html

  Onkolodzy oszukali Angelinę Jolie, amputacja nie była potrzebna. Doskonała medialna ofiara celebrytki dla spisku medyczno farmaceutycznego, jako transparentna propaganda bycia cool & trendy w PseudoCywilizacji XXI w.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/onkolodzy-oszukali-angeline-jolie-amputacja-nie-byla-potrzebna

  1. Przecież tu chodzi o ZASZCZEPIENIE W MAŁOLATACH MODY NA WYCINANIE….

   Widać szczepionki powodujące BEZPŁODNOŚĆ są ZBYT MAŁO WYDAJNE…… w eliminacji populacji goim.

  2. „amputacja nie była potrzebna” skoro trendy &coooool zapewne nie było operacji , ciekawe co z tymi co chcieli być na topie ? jak tu żyć bez kiszki ? druga możliwość, u nas na pewno by się pomylili i miałaby w najgorszym przypadku operacje plastyczna z gwarancja na dwa lata, no i wszystkie kiszki !?

 5. witam .na yt pod filmikiem jest taki wpis do Tomka N.

  Anna Koch 15 godzin temu
  Tomku, proszę skontaktuj się ze mną. Berlin 00493037432505

  1. To bardzo ciekawe, szczególnie ten kurs szkoleniowy za 1 000 000 (milion !) euro. Kuracja oparta na tak kosztownej metodzie musi być skuteczna 😉

 6. Tosza pisze:Qcyp, jak dziecię duże.

  Masz rajcie tylko że czuje się teraz taki wyluzowany ,zero napicia i zwis na wszystko powrócił.Psa widziałem,latał gdzieś daleko,ale to mnie w ogóle nie obchodziło,kiedy czasami coś takiego mam nawet jak deszcz pada siła koncentracji,woli, pragnę słońca i jest SŁONCE.
  Zaczynam wracać na swoje tory,do siebie z roku 2013.
  Pozdrawiam

  1. „nawet jak deszcz pada (…) pragnę słońca i jest SŁONCE.”

   – A siła woli niepoprawnych optymistów… – „Pogoda? , lepsza taka.. niż żadna..” 🙂
   (pliiss, nie popadaj w „myślenie magiczne” – pojęcie psychol.)

 7. Wiktoria pisze:
  30 lipca 2015 o 09:55

  @Qcyp czyli wreszcie jednak przyznajesz że miałeś gada w sobie i stąd było twoje gadzie/prymitywne zachowanie .. a czy pokonałeś to czas pokaże .. owoce/reakcje/zachowanie twoje pokaże jak jest .. i żadne maskowanie/udawanie/kitowanie nie pomoże .. zaiste !

  Sama jesteś prymitywna ciekawska gadzina , chociaż wydaje ci się że jest całkiem odwrotnie.Co może zaprzeczysz? ZAPRAWDĘ ZAPRZECZYSZ/OBRONISZ się A ZA CHWILE ZAATAKUJESZ ALBO ODCZEKASZ NA STOSOWNĄ CHWILE/MOMENT !!
  OBRONA I ATAK TYPOWE DLA Tchórzy Z OGRANICZONYM/wykolejonym WIDZENIEM/POSTRZEGANIEM.

  Brzydzę się gadzimi tchórzami.

  1. @Qcyp: Brzydzę się gadzimi tchórzami ……. czuje się teraz taki wyluzowany ,zero napicia i zwis na wszystko powrócił ..
   *
   .. no to brzydzisz się sobą zaiste!
   .. i proszę widać tu że Qcyp jakiegoś gada zabił ale ciągle w nim siedzi czyżby legion .. gadzi prymitywizm .. szybko się pokazało …….. „zwis i zero napięcia” spokojność buchachachachaaa

   Qcyp: DZIĘKUJE Wiktorio i przesyłam całuski na serio.
   *
   buchachachachachaaaaa .. odwzajemniam .. bestio .. hihihi

  2. @Qcyp: ZAPRAWDĘ ZAPRZECZYSZ/OBRONISZ się A ZA CHWILE ZAATAKUJESZ ALBO ODCZEKASZ NA STOSOWNĄ CHWILE/MOMENT !!
   *
   .. nie trzeba atakować i ja nie atakuję ale skoro tak to odbierasz to twoje myślenie/twój problem panie insynuatorze.
   .. zaiste wystarczy odczekać/zaczekać by szydło z worka s a m o wyszło a i oliwa s a m a na wierzch wypływa .. i ja to tylko zauważam zaiste i nie ma w tym ani obrony ani ataku .. stwierdzenie faktu zaobserwowania szydła i oliwy = prawdy .. i tyle !

 8. Panie Tomaszu 🙂 . Ja być może jestem ignorantką, nie rozumiem zbyt wiele. Ale wydaje mi się z Pańską diagnozą jest co najmniej coś nie do końca tak.
  Bo wyobraźmy sobie człowieka jaki od urodzenia ni wydala i nie przetwarza toksyn z organizmu na poziomie komórkowym, do tego stopnia że aż obumiera mu układ nerwowy i czynność jelit. Więc też ani się nie rozwija prawidłowo ani co ważniejsze bo i tak się rozwija, gdyż to jest uproszczenie a się nie REGENERUJE, niemal wcale bo to o wiele bardziej niemożliwe. Wyglądał by mniej więcej tak w wieku 22 lat

  http://img2.cda.pl/PDM2ITIwX2pkZF9LMTEwKTU3NSAwMzQoOzItJTA0LnZ9Z18lMjYuLT8zLiUyNl8tOzU2JjQ1NS48YmIm/14058754064462-101.jpg

  A nie tak
  http://togethermagazyn.pl/wp-content/uploads/2014/05/%C2%A9-olly-Fotolia.com_-620×330.jpg

  Na logikę, wierzy Pan Polskiej służbie Mamonowi gdzie nawet Rentgena podmienią, …? Tym bardziej w kraju idiotów jacy nawet opatrunku nie potrafią zmienić fachowo w tym go wyczyścić i zabezpieczyć, no i w obliczu tejże akademickiej wiedzy. Gdzie są co najwyżej tresowanymi małpami.
  Ja bym to wzięła pod uwagę, mimo szokującej wiadomości i sposobu jej przekazania.

  Serdecznie Pana Pozdrawiam 🙂 I mam nadzieję, że znajdzie Pan fachową pomoc i diagnostykę. A jeśli nawet nie to wyjdzie Pan ponad, nie okłamywany.

  Przepraszam, co złego to nie ja 🙂 Z całym sercem …

  1. Wiele bym mogła napisać na temat miarodajności polskiej Genetyki i tejże w ogóle ale w to nikt nie uwierzy. Gdzie potrzebna jest zupełnie nowa dziedzina nauki obejmująca re transkrypcję RNA, a wiedząc o tym manipuluje się nawet w ostateczności wynikami skoro i tak wychodzą „jak chcą”. Ba nawet płeć noworodków jest co 2 tygodnie określana inaczej co się zdarza a jest niemożliwe w badaniach prenatalnych. Tak samo jak jest niemożliwe wiele innych przypadków wyzdrowienia. A więc skoro i tak kasa idzie w błoto to wróży się z fusów, tym bardziej że sprzęt jest z za króla ćwieczka i szkoda kasy więc uprawia się chciejstwo, ba w Polsce z tego co mi jest wiadome nie prowadzi się nawet uniwersyteckich badań na poziomie molekularnym gdzie można by wykryć ultrarzadkie aberracje na poziomie DNA. Równie dobrze więc można iść do wróżki, jak wszędzie. Ba podmienia i fałszuje się nagminnie dokumentacje szpitalną do jakiej pacjent nie ma w żadnym razie ŻADNEGO dostępu, a gdyby to był by pewnie alarm terrorystyczny, gdyż owa zupełnie się różni od tej kłamliwej i infantylnej a są tam prawdziwe procedury w tym tajne. A teraz przełóżcie sobie to proszę na skalę trywialnych przypadków w skali całego kraju. Gdzie nawet rentgeny zębów nie tylko złamań są podmieniane i pacjent nigdy własnych nie zobaczy, bo albo ich nie ma albo nie ma prawa zobaczyć, mimo iż odbitka jest zrobiona z naszymi danymi ale uniwersalnego zdjęcia na każdą okazję… Na wszystko jest sposób.

   No chyba że się ktoś seriali szpitalnych naoglądał. Gdzie wszystko jest fikcją, kłamstwem i kreowaniem opinii publicznej. …

   To i tak jest wierzchołek góry lodowej. A ja nie piszę nic konkretnie.

 9. Wszystko co sie dzieje w UNIVERSE ha ha ha jest tak wazne , ze my zwykli ludzie kalmuki nic nie mamy prawa o tym wiedzic z wlasnych obserwacji . Podadza jakies ogromne cyfry galaktycznych odleglosci i kazdy zamyka swoja kopule mozgowa .

 10. Czemu wiec Charles and Marjory Jhonson FLAT Society ludzi w 1974 roku cala dokumentacja zginela w ogniu .Malzenstwo umarlo jeden po drugim zaraz po tym spaleniu .

 11. Prawda jest taka , ze jestesmy zablokowani od mlodego juz wieku zeby sobie nie wierzyc poniewaz fizycy i astronomowie za nas mysla .Fizycy studjuja lata swoja fizyke i nigdy nie wpadli na to zeby odslonic firanke i spojrzec swoimi oczyma . Ulegli fake naukowym definicjom i calej modern matematyce, ktora niby wszystko ma w sobie poukladane . Najabardziej wyalienowane teorie , ktorych miliony ludzi nie rozumie a akceptuje bez pytan poniewaz mysli , ze nauka pracuje dla nas . Ogromne formuly jeszcze wieksze kalkulacje i spekulacje odnosnie grawitacji oparte na niczym .
  Tak samo zrobili naukowcy z ekonomia i taxami i prawem i zrobili to tak .
  Ze wszyscy im wierza w to co wymyslili sobie dopasowujac swojej teorie do siebie nawzajem . Natomiast rzeczywistosc jest INNA I KONIEC!!!!!!

  1. Kalina – Ty się odczep od fizyków i nie obrażaj ich porównywaniem z ekonomistami! Bo jak na razie, to masz problem ze zrozumieniem dlaczego woda w Australii się odwrotnie kreci… 😛 Nie wiem czy wiesz, ale oni tam zimę i lato też odwrotnie mają… 😛 Pamiętaj o tym, że fizyka jako nauka wywodzi się z prostych obserwacji (jeszcze w starożytności poczynionych), a nie z teorii za biurkiem tworzonych! Odlotowe teorie to dopiero w dwudziestym wieku się zaczęły…

  2. uważasz ze „fizyka ” NIE jest czescia „ekonomi „???? zacznijmy od tego kto dla kogo pracuje ? „Kalina – Ty się odczep od fizyków” jakim prawem komuś tak sugerujesz ? czep się wywodów fizycznych , a nie czyjegoś zdania na ten temat „masz problem ze zrozumieniem” to znaczy ze Ty go nie masz ? skoro NIE to po co te sugestie ? jesteś zwolennikiem kasowania zjawiska czy przedstawicieli tego zjawiska ? może Ci tak wyszło ? masz okazje to sprostować ? pisze to jedynie w celu ze sam możesz być w identycznym miejscu ,zakładając ze miałeś inny zamiar i intencje , nie życzymy TU sobie personalnych zagrywek ,niema tu osobowości ,osobowość wyrażamy w tematach i zagadnieniach jak komuś nie odpowiada droga wolna .

 12. Hubble telescope wielki bulshit .
  A co by bylo jakby ziemia byla centrum universe ?
  Jezeli tak jest to my nie takie byle co .Jezeli jest takie mind kontrol to znaczy , ze MY JESTESMY NIEBYLE CO .

 13. „Tysiące rodzin krytycznie chorych dzieci ramię w ramię z adwokatami rozpoczęło narodową kampanię na rzecz reformy prawnego statutu marihuany. Wspierają ideę legalizacji odmian wykazujących efekty terapeutyczne w celu produkcji oleju konopnego.”
  http://medycznyolej.org/olej-konopny-dla-dzieci/

  odmiana oleju „Charlotte Web”
  https://www.youtube.com/watch?t=292&v=oxrKyjeClTk

  Sześciu braci uzyskało krzyżówkę marihuany z małą zawartością THC, psychoaktywnego składnika marihuany, a wysokiej zawartości CBD, składnika istotnego medycznie. Bracia założyli fundację Realm of Caring Foundation, organizację non-profit, która zapewnia dzieciom i dorosłym konopie indyjskie do celów medycznych. Na zdjęciu Josh Stanley (po prawej) i dr Sanjay Gupta z CNN.
  http://joemonster.org/art/24413

 14. ostatni uczeń Schauberga https://www.youtube.com/watch?v=oQNRnAbkOhQ Fritz Watzl demonstruje swoje osiągnięcia i historie przed przeprowadzka , wyprowadzka ? zwróćmy uwagę na resztki tego co zostało z dorobku Schraubergera widziane przez Pana Walza ,te dwa falowe elementy to jedynie cześć , ale mimo tego można zastosować do generowania energii eteru poprzez , implozje, kawitacje i wiele innych czynników na poziomie atomowym,ilosc np ciepła jest najmocniej 100 razy większa od energii wkładanej , ale tez można to stosować bez dodatkowych źródeł energetycznych ciepła w zależności od potrzeb i mozliwosci , procesy które natura stosuje sama , istotnym jest ze się to samo napędza jak w generatorach Tesli -Kapanadze wystarczy wystartować , i kontrolować proces , procesy te zachodzą samoczynnie , idealne oczyszczanie wody do poziomów atomowych dla przykladu , żadne filtry tego nie dokonają . woda wraca do idealnego stanu w swoim łańcuchu budowy .widzimy tu praktycznie domowe sposoby , bo istotne są materiały urządzenia maszyny itp , a tego oficjalnie albo celowo się nie finansuje bo poco ?! ,po wojnie dom Schaubergera wysadzono w powietrze a mocarstwa wszystko zabrały , poniewarz te urządzenia pozwalały latać( i pozwalają ) , była to jedna z wielu technologi w tamtym czasie , na pewno stosowana do dzisiaj w rożnych krajach za górami i lasami ? 🙂

  1. dodam ze prace Repulsiny Schauberga można porównać jak jeden do miliarda odchodząc od skali makro do mikro w pracy tarana wodnego , (tarany po lekkiej modyfikacji mogą pracować w ruchu ciągłym ) za darmo prawie produkują energie ale to inna bajka http://tesla.pl/3-nowe-rewelacyjne-zrodlo-energii-elektrycznej-podwodna-elektrownia.html tutaj działanie tradycyjnego tarana https://www.youtube.com/watch?v=_wG7o8ic_OQ jeden makro cykl odpowiada miliardom mikro cykli Repulsiny w łańcuchu potęgujących się cykli takie obrazowanie ? 🙂

Comments are closed.