Otwarte Forum Tematyczne – 28.08.2015

Rozmowa z Peterem Mooringiem i Beatą Zalewską, którzy organizują drugą EUROPEJSKA KONFERENCJA NA TEMAT SKRYTEGO NĘKANIA OSÓB CYWILNYCH. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 października 2015 r. w Berlinie.
Więcej na https://www.covertharassmentconference.com/


Jerzy Zięba ponownie mówi o patologii polskiego systemu lecznictwa podając konkretne przykłady złego stanowienia przepisów czy promowania i wprowadzania wręcz szkodliwych produktów dla naszego zdrowia.


Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim, dyrektorem Fundacji Lex Nostra. Fundacja działa na rzecz ochrony przedsiębiorców pokrzywdzonych przez aparat państwowy oraz organy i instytucje publiczne.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.08.2015

 1. Szacunek dla p.Jerzego, za jego wewnetrzną radosc
  którą emanuje, pomimo wagi tematu jaki porusza. 🙂
  Moze z tej strony,uda sie zmobilizwac ludzi do działania.
  A przy okazji zmiany systemu zdrowia,juz lawinowo pojdzie…
  Wystarczy zrobic pierwszy krok…,a tej lawiny nikt juz nie powstrzyma…:-)

 2. Sól, tłuszcze trans.. to pikuś.. polecam przebadać temat aromatów (to jest dopiero ścierwo) i kosmosu „E” dodawanych do tego pseudo-jedzenia. Mega ciekawie pisze o tym Hans-Ulrich Grimm w Chemia w pożywieniu.

  1. ekhm, no może żle powiedziałem, że pikuś. Tłuszcze trans, sól ich przyjmowanie prowadzi do rozwinięcia całkiem konkretnych chorób, natomiast są to rzeczy, które rozpoznajemy jako przetworzone, nie są pozyskane technologią high-tech. Te aromaty i niektóre E, spokojnie natomiast mogą sobie siedzieć w dowolnym produkcie i udawać „naturalne”, przy czym pozyskiwane są w sposób raczej nie zachęcający do spożycia, z rzeczy, których często też nikt o zdrowych zmysłach nie wziąłby do buzi, a ich pełnego wpływu na organizm pewnie będziemy się domyślać następne sto lat..

Comments are closed.