Otwarte Forum Tematyczne – 28.10.2013

Mary i Alan nazywani są Pielgrzymami Miłości. Swoje główne przesłanie zawarli w stworzonym przez siebie słowie PeLoHa – Peace, Love, Hormony, czyli: Pokój, Miłość, Harmonia. Przyjeżdżają do Polski z dalekiej Australii od wielu lat.

3 listopada 2013 w godz. 9.00-18.00 w Rzece Życia (Warszawa) odbędzie się spotkanie, można je nazwać Wielkim Zgromadzeniem, które zainicjowali Mary i Alan. To będzie medytacja ciszy. Medytacja serca. Medytacja odczuwania i bycia… pozwalająca na wolność w odczuwaniu swojej Boskości. Słowa stopniowo tracą na znaczeniu… Ci, którzy przechodzą na język miłości dobrze odczuwają i komunikują się wzajemnie. W wizji Mary mamy bardzo ważną rolę do odegrania jako Polacy dlatego udział każdego z Was jest tak ważny i cenny.

3 listopada 2013 – Warszawa, godz. 09:00 — Rzeka Życia, Centrum Jupiter, ul. Towarowa 22 sala Leonardo. Zapisy i informacja: marta.zlotnikiewicz@wpl.pl

9 listopada 2013 – Kraków. Zapisy i informacja: service@fullfilm.pl

16 listopada 2013 – Wrocław. Zapisy i informacja: 2013@5wymiar.com

MATRYCA ENERGETYCZNA wg. RICHARDA BARTLETTA

Richard Bartlett opracował technikę DWUPUNKTU, która jest oparta o wykorzystywanie informacji zawartych w polu informacyjnym, lub inaczej w polu morficznym. Tą bardzo prostą, ale niezwykle skuteczną metodę opisał w swojej książce „Matryca Energetyczna”. Temat rozwinął w książce Fizyka Cudów, w której wytłumaczył za pomocą wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, dlaczego i w jaki sposób każdy i to bez naukowej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, może bez trudu odczytać informacje zawarte w polu informacyjnym.
Richard Bartlet stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, żeby przywrócić człowiekowi równowagę fizyczną, umysłową i duchową, oraz harmonię w relacjach z innymi. Aby uzyskać zadowalające nas rezultaty należy ćwiczyć codziennie. Na początku dużą przeszkodą jest nasz umysł i jego tendencje do kontroli, a dwupunkt najlepiej się „udaje” gdy się bawimy.

Więcej na http://www.uniwersum.info/

Stanowisko NTV po próbie podpalenia kościółka w Sulistrowiczkach oraz oświadczeniu Redakcji kwartalnika „Słowianić”.

15 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.10.2013

 1. Bardzo możliwe, że ktoś celowo próbował z sytuacji spornej stworzyć zarzewie konfliktu między środowiskiem alternatywnym i miejscowym, żeby sabotować projekt NC w gminie. Warto by było jak najszybciej zagasić ten spór.

 2. Panie Januszu dobrze że przedstawia Pan jasno stanowisko NTV w sprawie próby podpalenia Kościoła. Niestety po komentarzach widzów widać jak wielu z nich pała nienawiścią do Kościoła. Czasem czytając takie wpisy odnosi się wrażenie, że ich autorzy mogą być zdolni do wszystkiego.
  Mam nadzieję, że było to tylko przypadek lub jakiś chuligański wybryk.
  Pozdrawiam

 3. Ciekawe wprowadzenie do metody 2punktowej.

  No i wspaniali ludzie z Australii
  – początek nie do końca oczywisty, ale z czasem robi się coraz cieplej
  i niezwykle uroczo.
  😉

 4. Ehhhh … tylko tyle jestem w stanie napisać po warsztatach masażu PeLoHa które prowadził MarryandAlan (napisałem tak celowo). http://maryandalan.republika.pl/

  Cudownie ugościli nas wszystkich Danusia i Jurek Adamczykowie: http://www.manawa.pl/peloha.html

  Praktykują od wielu lat m.in. sztukę masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui i również PeLoHa, którego twórcą jest Alan.
  Są też w obu tych dziedzinach certyfikowanymi instruktorami.

  Gorąco zachęcam do odwiedzenia stron tych dwóch wyjątkowych par.
  poloha!

 5. a zapomniałem – jeśli jest ktoś z Bydgoszczy chętny na sesję masażu (uczę się, potrzebuję praktyki więc wszystko jest do odpowiedniej chwili darmowe) to serdecznie zachęcam do nawiązania kontaktu: orionbsm@gmail.com (to jest mój roboczy adres, nie zaglądam tam codziennie)

  })i({

 6. Mam chyba paranoje NWO bo widze to wszedzie np. w teatrze swiatlo cienia FireFlies w programie Mam Talent, patrzecie na te symboliki LOL! (i wylaczcie muzyke ogladajcie to racjonalnie)

  http://youtu.be/xtSk9PWgRwY

  ok wiec symbole byly takie: technokracja, klonowanie, sowa (typowy symbol Illuminati) potem kataklizm i nowy poczatek, ostatnia minuta: dwie postacie na grobie tworza piramide, potem wewnatrz swastyki (?) rodzi sie cos nowego? OMG!

 7. Po lekturze komentarzy na stronie Białczyńskiego spodziewałem się niestety czegoś podobnego jak próba podpalenia tego kościoła. Takiego stężenia fanatycznego wręcz nazistowskiewgo skundlenia jak na ww stronie sam Streicher w Sturmerze by się nie powstydził. Jeśli taki ma być alternatywnu sposób na życie to cholera ratuj się kto może.

 8. Zgoda Mary, fizyczny świat to iluzja ,ale jeśli ktoś podchodzi do tego lekkomyślnie jak ty, działa na swoją szkodę. Póki co jesteśmy w ciałach fizycznych niezbędnych do doświadczeń.Jeśli ktoś żyje w iluzji jego życie jest iluzją czyli fałszem ,fałszywą informacją ,bez Miłości bo Miłość to Prawda. hihihi

 9. Co za uroczy ludzie. Dzięki za wywiad z nimi. To co Mary mówi można ująć w matematycznym znanym wszystkim wzorze a do potegi 0 równa się 1. Czyli gdy znikają pojedyncze obiekty i podziały pojawia się boska jedność.

 10. Do ostatniego neews`a.
  Kosciol katolicki to masa zapozyczonych watkow z roznych religi przed nia istniejacych. Takie masowe piractwo z duzym marketingiem i doza klamstwa wszechobecnego. Polacy to przedewszystkim Poganie.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_S%C5%82owian
  I od nas wiele sciezek podaza w tej cywilizacji na tej planecie. Nie dajcie sie zepchnac na margines np. germancom co maja tak niejasne pochodzenie ze az w pale sie nie miesci.
  I na koniec pamietajcie ze watykanczysy to obroncy faszyzmu wszelakiego na tym padole.
  Pozdrawiam , Bob

 11. sejm – shame czyli po angielsku wstyd a bardzo podobna fonetyka
  oni nas wyzywaja od slave czyli niewolnik i slowianin zarazem
  taka kontra odemnie
  papa BOB

 12. Re: aid
  Pomyślałem to samo. Agenci wpływu jednak bardzo się przestraszyli, by coś pozytywnego nie wykluło się z założeń RWL. No i zaczęli działać dosyć skutecznie działać. Bo pomimo tego, że kościół nie został spalony, to w okolicy jest już na pewno dwie grupy ludzi którzy raczej nie znajdą ze sobą wspólnego języka. Więc na razie system jest wygranym.

 13. 🙂 @Oddział Zamknięty 😀

  „Ktoś nieistotny staje,
  ma zabłocone usta,
  terroryzuje zgraję,
  mieć powinien wszędzie lustra.
  TO SOM MY > PISARZE < 😀 , :D, 😀
  Jak epileptyk stary
  trzęsie się i bluzga,
  bo inny go nie słucha,
  nie u wszystkich woda w mózgach."
  ———————————————–
  "Czujesz w sobie ogień,
  siłę masz z azbestu.
  A TO KOGO TYCY ?
  Myślom mówisz – z bogiem
  tak się boisz testu, Twój każdy krok wymierzony,wyuczony,wystraszony,
  przeczulony. " – https://www.youtube.com/watch?v=U6w46PMU6IE
  Wiem, wiem 😉
  Pozdro 🙂

Comments are closed.