Otwarte Forum Tematyczne – 28.11.2016

Janusz Zagórski z wizytą u Łukasza Lubickiego w Kazimierzu Dolnym. Tym razem pan Łukasz prezentuje swoją domową ziołową apteczkę.
Więcej o ziołach i ich zastosowaniu będzie można  się dowiedzieć na jego  seminarium. Szczegóły na stronie: http://niezaleznatelewizja.pl/seminarium-z-lukaszem-lubickim/


W studio NTV gościem jest lekarz Arkadiusz Uznański, naturoterapeuta, konsultant pacjentów leczonych olejem z konopi medycznych, a także terapeuta KAMBO.

Po informacjach w mediach o śmierci kobiety po Ceremonii Kambo w Grodzisku Mazowieckim pojawiło się w obiegu wiele niespójnych informacji związanych z tą medycyną, w rezultacie czego, odbiorca otrzymuje wypaczony obraz dezawuujący terapię KAMBO.

W programie omówiono następujące zagadnienia:
– Czym jest Kambo
– Jak działa Kambo
– Przeciwwskazania do Kambo,
– Naukowe badania nad Kambo,
– Przebieg Ceremonii Kambo,
– Pozyskiwanie Kambo,
– Kambo w Polsce.


 

2 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.11.2016

 1. Cudowne zioła, cudowny człowiek, tylko gdzie możemy to kupi???ć!!!!!Może proszę podać adres hodowcy.

 2. idziemy przez ogrodek – nazwy rozlin i zastosowania sypia sie jak z karabinu
  idziemy prez piwniczke – to samo, chinszczyzna, lacina, nazwy ludowe, wszystko …
  gadamy o pogodzie – to samo 😉

  ja widze i bardzo doceniam solidna wiedze. problem ze to dalej jest reklama.

  Czy nie dalo by sie zrobic seri pieciominutowych materialow o leczeniu roznych czestych dolegliwosci ? PIEC (5) minut. Jak sciaga w szkole. jak spis tresci.
  Przykladowo:
  Gdybym zarazil sie borelioza zainteresowalbym sie:
  – tym
  – tym
  – tym
  – tym
  prosze zwrocic uwage na efekty uboczne tego i tego i dawkowanie tego i tego. Kazdy bralby to na swoja odpowiedzialnosc. Szybka pilka, jak spis tresci.
  5 minut na dane schorzenie by zarysowac temat. kto bedzie chcial wiecej spedzi odpowiednia ilosc godzin i dni na szukanie informacji o podanych skladnikach i zrobi z nimi co zechce. byc moze zapisze sie na kurs.

  To co jest jest lepsze niz te kilkanascie chyba godzin o niczym kiedy mieliscie serie o „wielkopolskim centrum promocji boreliozy” ale dalej to jest praktycznie zakamuflowana reklama. ja wiem ze w materialach z panem pojawily sie skladniki do boreliozy ale to jest kompletny chaos. Zastanawiam sie czy celowy (by zmusic do przyjscia na kurs).
  Jezeli nie ma na to szans to trudno. Puszczajcie nawet takie „reklamy”. My male zuczki bedziemy sobie wylawiac z tego co nas interesuje.

Comments are closed.