Otwarte Forum Tematyczne – 28.12.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Łukaszem Lubickim o ziołach i ziołolecznictwie. Nasz gość podał zestawienie konkretnych rodzajów ziół, które mogą być pomocne w typowych schorzeniach chorobowych.


Na antenie NTV ponownie prof. dr hab. Krzysztof Michalik i druga część jego spojrzenia „oczami nauki” na technologię Keshe. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.


80 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 28.12.2016

 1. Pan Krzysztof Michalik zapomina o naszym polskim wynalazce ( nie pamiętam jak się nazywa) który wymyślił urządzenie pochłaniające energię zderzenia – według ludzi nauki tego nie ma bo nie można wytłumaczyć naukowo jak to działa. Ale to działa!!!!!!

  1. Ależ oczywiście że można wytłumaczyć! Zamienia energię kinetyczną ruchu postępowego obiektu na energię kinetyczną ruchu obrotowego wirującej masy przez system przekładni. To wszystko! 😛 😛 😛

   1. Robert można wytlumaczyc ? To dlaczego „uczeni ” potrzebowali kilku lat aby to zrozumieć ? nawet zginęły eksperymentalne urządzenia które zarekwirowano na poczet badan” naukowców ” a idea zderzaka dziwnym trafem została opatentowana za granicą ! pędnik zaś został zabrany na wieczność bo miejscowa „nauka” tak zadecydowała z zakazem mówienia o nim . Kulisy Agendy Reptylianskiej https://www.youtube.com/watch?v=P53TTBRqA_M

   2. pędnik to naturalna konsekwencja, ciekawe dla czego nikt go nie produkuje choćby na potrzeby „” własne. bo to działa i musi działać. hmm to też jest przy okazji odpowiedz na to retoryczne pytanie 😉

   3. Oczywiście, że można wytłumaczyć. Przecież właśnie to zrobiłem – w jednym zdaniu! Dlaczego „uczeni” potrzebowali kilku lat aby to zrozumieć? Nie wiem. Prawdopodobnie odpowiedzią jest ten cudzysłów właśnie. 😛 Ja zrozumiałem to od razu, tym bardziej, że były dostępne materiały opublikowane przez samego Łągiewkę.
    pędnik to naturalna konsekwencja…” – tak, oczywiście. „byli po niego panowie i powiedzieli ani Mru Mru !!? „ – a dupa, sraka, motyka! Ja sam osobiście jakiś czas temu w komentarzu tutaj opisałem dokładnie zasadę działania takiego pędnika bezwładnościowego dodając przy tym gdzie mam wszelkie służby tajne i jawne w tym temacie. Napisałem przy tym, że mam stosowną dokumentację do tego. I nikogo to nie obchodziło ani odrobinę. Pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował! 😛 😛 😛 A zasada naprawdę jest banalnie prosta…

   4. Majestic – chyba nie zaglądnąłeś nawet do tego co zamieściłem poniżej. Co chcesz patentować? Zasadę fizyczną? Zasad fizycznych się nie patentuje. A po raz kolejny widać jak bardzo was realny temat obchodzi. Wolicie bawić się w siewców strachu i piętrzyć domniemane spiski, zamiast spróbować zrozumieć podane na tacy gotowe rozwiązanie, które w necie wisi już od kilku lat przynajmniej. Wisi i śmieje wam się w twarz. A potem będziecie zadawać pytania w rodzaju „dlaczego „uczeni ” potrzebowali kilku lat aby to zrozumieć?” No właśnie dlatego, bo tak bardzo im się spieszyło! 😛

   5. Robert niemal wszystko podlega prawom naturalnym , chodzilo o konkretne rozwiazanie w tym temacie , dawno ktoś mi prezentował taki zderzak , ale nie przyszło mi na myśl że to można by stosować tu i tam wiec nie jest to nowe odkrycie , bylem tego świadkiem . Tym konkretnym rozwiązaniem był zderzak, hamulec, hamulec został wykorzystany w krajach zachodnich do hamowania sprężarką powietrza i nie hamulce opony pracują jedynie sprężarka pochlania energie , co jest wtórnie wykorzystane podczas rozruchu wiec zero strat , cale tarcze hamulcowe zdrowe opony i płynny rozruch pojazdu , i jak nie idzie opatentować ? przecież jakaś uczelnie to opatentowała ( zderzak ) a sprawa była w sądzie , ale to już musztarda po obiedzie teraz .

   6. hamulec został wykorzystany w krajach zachodnich do hamowania sprężarką powietrza i nie hamulce opony pracują jedynie sprężarka pochlania energie , co jest wtórnie wykorzystane podczas rozruchu wiec zero strat No więc właśnie o to chodzi. Ideą jest wyprowadzenie z układu energii. a dokładniej zamiana na inną jej formę. Można to robić na różne sposoby. Najbardziej prymitywny to rozproszyć w postaci ciepła co ma miejsce w zwykłych hamulcach. Można też inaczej, ale czy to będzie sprężarka, czy układ mechaniczny, lub elektromechaniczny, to już inna bajka. Ale można i nawet trzeba.

   7. lubię inspiracje, uruchamiają mnie poprzez fizykę kształtów, nanomateriały po redefinicję pojęć i praktyczne wyrąbanie w kontent horyzontów 😉

   1. Po pierwsze, zamiast się zachwycić pięknem i prostotą idei (którą oczywiście należy najpierw zrozumieć), wolicie szukać spisków i niecnych działań służb. Tworzycie tym egregora (jakby to Anja ujęła) i dajecie mu pożywkę. Oraz wszystkim tym, którzy te strachy wykorzystują do własnych celów i tworzą wam następne. 😛
    Czy widziałem prototyp – pędnika tak, w kilku wersjach, które należy traktować jako „proof of concept” (i nie był to pędnik Łągiewki). Pokazywać ideę w działaniu. Jesli się to zrozumie, to jest się w stanie przekazać to dalej, i żadne służby nie mają tu nic do gadania, bo mogą se zabrać zabawkę, ale nie zabiorą idei. A gadanie o „szczególnym znaczeniu… ble, ble, ble…” jest zwyczajnym pieprzeniem, bo jak mogą mówić o jakimkolwiek znaczeniu czegoś, czego działania nie rozumieją?
    Jeżeli napisałeś „to co pokazujesz to niemal szkolny rekwizyt i to czysto mechaniczny” to albo nie oglądałeś uważnie, albo naprawdę niczego, ale to kompletnie niczego nie rozumiesz To co jest pokazane w tym filmie mechanicznie jest bardzo proste, natomiast posiada zaawansowane elektroniczne sterowanie. Dokumentacja do tego jest w pdf-ie do którego link podałem pod linkiem do wideo. Więc nie można tego porównywać z tymi maszynkami elektrostatycznymi które tak namiętnie pokazujesz.
    Bo to się nie przekłada nijak. Czysto mechaniczny, to może być ten pędnik, o którym mówię, choć i on jeśli miałby mieć jakieś poważne zastosowanie wymagałby sterowania. Ale już nie tak złożonego.
    Co do tematu Łągiewki, to tak, oczywiście, w tym artykule który zapodałeś w zasadzie dobrze to opisali. Problem polegał jednak nie na tym, co wymyślił, tylko sposób w jaki chciał się tym podzielić ze światem w określonych realiach. A bardzo chciał. Dowodem na to są materiały które opublikował swego czasu – które do teraz posiadam gdzieś w czeluściach któregoś z moich nośników danych. Tylko kiedy pokazał działające rozwiązanie, to nie mógł go już opatentować. Ale opatentować nie mógł konkretnie tego rozwiązania. Inne bardzo podobne już by mógł, bo ktoś to przecież zrobił.
    Dokładnie tak jak nie można opatentować idei roweru, natomiast firmy produkujące rowery patentują poszczególne rozwiązania konstrukcyjne które się na ten rower składają. I właśnie to jest problem naszego świata – te przeklęte patenty.
    @ sesia „i nawet nie trzeba cytować koranu?” nie, nie trzeba 🙂 🙂 🙂 W filmiku który zapodałaś w sumie pokazany jest najprostszy przypadek określany z angielska jako „dumb mass”. Tylko że to to trochę skomplikowane jest (ale animacja latadła śliczna trzeba przyznać). Natomiast pędnik, o którym mówię działa w oparciu o cykliczną zmianę prędkości obrotowej i liniowej aktywnej masy generującej impulsy napędowe. Nie będę się tu szczegółowo rozpisywał, bo już raz to kiedyś zrobiłem i nikomu z tego nic nie przyszło. 😛 Jak kto chce niech se archiwum NTV przekopie. 😛 Ale idea tego jest banalna i jak się to raz zobaczy, nie da się zapomnieć.
    Inną sprawą jest czy w wersji mechanicznej byłoby to praktyczne, ale prawdopodobnie można by zrobić rzeczy bardziej zaawansowane (coś a’la Shauberger).

   2. ale oczy wiście robret i o to mi biegało, o tę idee i prostotę przekazu, by pokazać że to nie jest idea / wiedza tylko dla samej wiedzy i ideałów, przebić się do świadomości społecznej. a na pewno … 🙂 znajdą się bardziej subtelne i sprytne, nawet nie mechaniczne rozwiązania. wiemy też jak jest, mamy to na co się godzimy, i nie chcemy przyjmować rozwiązań jakie są nam zupełnie obce. dobrym przykładem jest tu ewolucja RYNKU solarnego, czy choćby kominków. kiedyś mimo iż było to od dawna, a i są efektywniejsze sposoby ogrzewania niż płaszcz wodny w palenisku to i tak ludzie w polsce dla przykładu nie chcieli akceptować takiego rozwiązania bo mieli w oczach tylko co i wungiel jak Pawlak ci bardziej niż mniej za gazowym bo pompy / wymiennika termogeologicznej nie rozumieją… rozumiesz nie funkcjonuje to w ich przestrzeni mentalnej, sam wiesz jak jest z pojazdami typu ufo… 🙂 trzeba ryć banie – oczywistym można patrz da się – bo inaczej nie ma opcji i jak mówisz żadne służby już nie są potrzebne dla powielaczy, to jak z tym sławetnym ego wszyscy powtarzają jak katarynki bzdury jakie im wpojono i jakimi ich zaprogramowano i to nie jest jak wiesz żadna teoria dziejowa – tylko nawiązuje do skali problemu 🙂

   3. złapmy dystans medzik, polećmy i ustalmy jaka jest tobie ziemia i niebo. jakie jest twoje niebo 🙂

    pamiętam taki film, 13 wojownik kiedy to chłopiec stał w mgle na łodzi. nikt nie reagował na przybysza by pozwolić mu samemu zdecydować czy jest prawdziwym i czy chce zaistnieć 😉 nie głupie

    widzisz, kiedyś ziemia była płaska i nikt nie śmiał dyskutować z inkwizycją czy kreacjonistycznymi kapłanami wielu dziejów. odważni śmiali ludzie, nie chcę powiedzieć naukowcy by nie być źle zrozumianą. więc powiem bystrzy obserwatorzy swego odbicia. wykazali ponad wszelką społeczną wątpliwość elipsoidalną ziemię, ba nawet kopli słońce 😉 Minęło ile set lat? jedno od świeczek po virtual w „”grze endiego. w buncie przeciwko kapłanom i systemom udowodnić pragnie się że nie tylko nauka jest w błędzie ale kreacjonići mieli rację więc i kapłani z przed wieków a ziemia wcale nie jest okrągła, ba słońce nie jest centrum układu.

    czy widzisz? co widzisz 🙂 bo dla mnie to wielce zastanawiające jak nie fascynujące w jakimś sensie. i pomyśl jak żyć neony w tak niestałym niepewnym i zmiennym nam świecie? a nie czuć się dziwnie..

   4. a kojarzycie hipisów? oni też mocą serca zmieniali świat latając na golasa. i co? 😉 to fascynujące… posłuchajcie nawiedzonych dziś. posłuchajcie wrogów kościoła jak to okręcili się własnym pryzmatem i oby rozumieli że nie są w błędzie.. to przerażające? wow w każdym razie. 🙂

   5. ufff hot koło samsary losu fortuny. nie wiem zwykłe programowanie i powielanie. sprawdzone pary w gwizdek 😉 a nie? 😉 więc jak jest, ja się pytam? no głupia jezdem 😀

   6. „Ale opatentować nie mógł konkretnie tego rozwiązania. ” to po co ten cyrk od strony urzędu patentowego Robercie ? a Anglicy to opatentowali i sprawa była jest w sądzie ? i czego merytorycznie nie rozumie? zaczęliśmy od Pana Łągiewki i jego problemach , a maszynka elektrostatyczna jak widać sama na jednym filmiku się nie napędza a na drugim” biega ” samoczynnie poniewarz ma zaawansowana elektronikę z poczatku 20 wieku . Sesia ” bo pompy / wymiennika termogeologicznej nie rozumieją” to powiedz im że to działa identycznie jak zwykła lodówka , a ciepło efektywne można uzyskać nawet z zimna do minus 6 stopni . sesia , wcale mnie nie zdziwi jak w Hamburgu zbudujesz brudną bombę atomową , ha ha ha ?

   7. Po pierwsze jeśli chodzi o Łągiewkę, to żeby coś opatentować nie może być wcześniej jakiejkolwiek publicznej prezentacji. Nie wiem czy Łągiewka o tym wiedział czy nie, ale w jego przypadku nie dało się zrobić takiego numeru jak zrobił Singer, który z całej maszyny do szycia opatentował igłę. Nie wiem jak jest w Anglii w tym względzie, ale z tego co wiadomo, tam zostało opatentowane „urządzenie podobne” stąd kwestia sporna, bo w tym przypadku rolę „igły” pełni zasada fizyczna, której opatentować się nie da, a resztę wykonać można przecież w różny sposób.
    Po drugie – z przedstawionego filmu z maszyną „która się sama napędza” nic, ale to dokładnie nic nie wynika. Identyczne demo to mogę i ja bez problemu zrobić i twierdzić cokolwiek. A z tym gościem od testatiki to wynikła podobnie śmierdząca sprawa jak z Ke$hem.
    Mój przykład zaś różni się tym, że na podstawie załączonej dokumentacji bez problemu można go zreplikować. Działa według powszechnie znanych praw i każdy może to zbudować samodzielnie, albo jeśli sam nie potrafi, to poprosić kogoś kto potrafi. Co więcej, mogą to być różne osoby, które nawet o sobie wiedzieć nie muszą (np. jeden robi mechanikę, inny elektronikę), a mimo to po złożeniu do kupy działać będzie. Co prawda, elektronika do tego jest dość zaawansowana, ale gotowych sprawdzonych projektów sterowników tzw. wahadła odwróconego (bo do tego sprowadza się ten problem) jest cała masa, jest z czego wybierać.
    Więc sorry przykłady kompletnie nieporównywalne… 😛

    @sesia to o czym piszesz ma swoje drugie dno – https://www.nwo.report/nwo/plaska-ziemia-operacja-psyops-judeosatanistow.html a czemu w ostateczności ma to służyć można się tylko domyślać. Test czy powszechne trucie na różne sposoby przez okres jednego pokolenia obniżyło już dostatecznie inteligencję? Selekcja stada? Oddzielenie osobników którym da się wszystko wcisnąć i łatwo nimi kierować, od reszty do odstrzału przeznaczonych? Nie wiem…

   8. „A z tym gościem od testatiki to wynikła podobnie śmierdząca sprawa jak z Ke$hem.” tam prawie nie płacą za rachunki bo ich nie mają zbudowali już kilka generacji tych maszyn to jest technologia Tesli podobnie jak telefon grawitacyjny to wszystko było sto lat temu znane popularne . https://www.youtube.com/watch?v=eadjC2JeR38

   9. Robert https://www.nwo.report/nwo/plaska-ziemia-operacja-psyops-judeosatanistow.html ” Dlaczego są pory roku?
    – Dlaczego z Australii nie widać nieba północnego
    – Jeśli grawitacja i księżyc nie istnieje to skąd się biorą pływy morskie?
    – Jak wytłumaczyć dzień i noc polarną?
    – Jeśli słońce ma 30 mil średnicy i znajduje się 4000 mil od Ziemi to dlaczego podczas wchodu i zachodu nie staje się mniejsze?” tam są idiotyczne pytania dlaczego słońce nie maleje , bo jest wydłużona droga widma światła poprzez dłuższe warstwy gęstej atmosfery gdzie tu jest problem ? „nie widać nieba północnego” bo firmament hologram się obraca „””biorą pływy morskie?”” tej wody jest nieco w oceanach ,różnice temperatur i ciśnienie atmosferyczne ( taran wodny )idealnie pokazuje co się dzieje z wodą podanej skoku ciśnienia „””dzień i noc polarną?””” słońce porusza się po elipsie . Szkoda że nie zapytali postawili pytań tam gdzie są już logiczne odpowiedzi i dowody np” 200 dowodów ? ” dlaczego nie starają się udowodnić w ewidentny sposób kolistość ziemi , dlaczego trwają przy kilku zdjeciach globu , a każde z nich ma inne proporcje kontynentów itp ? amatorskie zdjecia księżyca są leprze bo innych prawie niema od tych które niby są ? teleskop za tysiąc zł w porównaniu do naukowych za dziesiątki milionów dolców ? zastanawia mnie kto wlasciwie jest na usługach ? bo w pierwszej kolejności logicznie i inteligentnie należy rozwiać wątpliwości dać pełne odpowiedzi na wszystkie pytania , bo gdyby temat nie istniał to ludzkość dalej by trwała przy kilku zdjeciach niby z kosmosu , na studyjnym lądowaniu na księżycu za setki miliardów . Zobaczmy że Wszystkie teorie spiskowe które się wyłoniły samoczynnie się potwierdzają , a niedlugo ludzie się dowiedzą że nawet nie żyją w epoce którą zapoczątkował Tesla , że wpędzono ludzkość w ślepą ulice , niby coś jest a faktycznie niema .

   10. wiesz robert 🙂 myślę sobie, co by nie być banalną że sami się przeznaczają bo ta chęć eksploracji „” najniższych doznań, chęć zjedzenia beczki solonych śledzi zagryzanych truskawkami, ta rozbieżność w wyrażanej chęci a prawdziwym dążeniu, to dopiero jest fascynujące.

    ale ja wyczuwam i po sobie wiem dla czego, by doświadczyć i doznać czego nie można doświadczyć ani doznać czy rozpoznać siebie inaczej… nie że tylko badając swą bezgraniczność, ale ustalając swą naturę ucząc się jak będąc tak. widząc to jestem szczęśliwą

 2. Tak zwane cuda – pojawiają się wyłącznie wtedy , gdy się ich SPODZIEWAMY !!! Inaczej mówiąc , „cuda” to coś czego jeszcze nie wiemy, coś czego jeszcze nie doświadczyliśmy jako prawdy , ale co do czego mamy nadzieję , że nastąpi – i TAK TEŻ SIĘ DZIEJE !!! Dlaczego cuda zdarzają się rzadko ? Dlatego , że nasz mózg wypełniony jest bzdurami i przesądami a my robimy tylko to, co według NASZEJ wiedzy jest prawdą . ZATEM STALE ROBIMY TO, CO JEST NAM ZNANE I JEDYNIE TO JEST NASZĄ PRAWDĄ , czyli w kółko przetwarzamy tylko stare programy . Przyszliśmy tutaj po to , BY TWORZYĆ RZECZYWISTOŚĆ JAKO NIEOGRANICZENI BOGOWIE DLA KTÓRYCH WSZYSTKO ALE TO ABSOLUTNIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE , a nie by kontynuować status quo. Co to znaczy , że ktoś osiągnął Oświecenie – to znaczy , że ten ktoś posiada nieograniczoną zdolność akceptacji i dla kogo nie ma rzeczy niemożliwych . Świadomość i Energia tworzą naturę rzeczywistości i TO JEST TA TKANINA RZECZYWISTOŚCI w której istniejemy . Mózg nie tworzy świadomości i energii, lecz jest maszyną – instrumentem , którym ona się posługuje . Jego zadaniem jest „zamrożenie”świadomości i energii w formie zapamiętanej biochemicznej myśli, by następnie ta myśl mogła być wykorzystana w kreowaniu rzeczywistości. Dzięki temu każda dowolna myśl , którą umieścimy na płacie czołowym przybierze formę w zewnętrznej rzeczywistości w naszym „przepływie czasu”. Chodzi bowiem o to, by czerpać ze Świadomości i Energii, która jest DZIEWICZA aby uzyskać myśl , która jest REWOLUCYJNA a nie wałkować i przetwarzać w kółko to , co już jest znane , bo to nie jest żaden postęp .

  1. Dajmy raczej swoją uwagę temu czego nie widać , niż ciągłe skupianie na tym co widać , co jest w jakiś sposób namacalne – czyli co już zostało przez nas samych STWORZONE , łącznie z planetami , gwiazdami i chociażby naszym ciałem .

   1. Qcyp Każdy jest kreatorem własnej rzeczywistości .Niektórzy nie mogą się jednak z tym pogodzić i bronią zawzięcie swoich własnych ograniczeń 🙂 . Skoro mózg jest MECHANIZMEM kreującym dotykalną rzeczywistość za pośrednictwem myśli, musimy go najpierw „uprzątnąć”i „oczyścić ” , by cokolwiek umieścimy w formie skoncentrowanej, świadomej myśli w płacie czołowym, urzeczywistniło się bez zakłóceń w naszym środowisku. Czy mózgi zaprute śmieciami , są do tego zdolne ?

  2. Naukowcy powinni przyssać się dosłownie do PRÓŻNI PEŁNEJ POTENCJAŁÓW i wysysać je jak dzieci pragnące mleka MATKI , KTÓRA JEST MATERIALNĄ NICOŚCIĄ” ALE POTENCJALNĄ „WSZYSTKOŚCIĄ”. Powinni JĄ /Źródło/ ssać , bo Ona niesie w sobie geniusz i miłość ponad wszelką miarę i na to właśnie czeka by zamieniać Jej potencjały na rzeczywistość w jakiej egzystujemy .

 3. Zdolności zwane paranormalnymi , są w gruncie rzeczy tylko zjawiskami wynikającymi z objęcia całości Umysłu Boga , który jest złożony z umysłu i mądrości każdej formy życia, która żyła , żyje i będzie żyła na jakiejkolwiek planecie czy gwieździe w jakimkolwiek regionie przestrzeni . Tylko nieliczni nad tym się zastanawiają , jak to osiągnąć , jak się rozwinąć ? RESZTA SKUPIŁA SIĘ I TRACI CZAS , NA OBWINIANIE INNYCH ZA SWOJE WŁASNE NIEPOWODZENIA , CZYLI TO CZEGO DOŚWIADCZAJĄ ZGODNIE ZE SWOIMI WŁASNYMI WIBRACJAMI /SYNCHRONIZACJA/ ! Dlatego nie posuną się ani na krok do przodu w swoim zrozumieniu rzeczywistości w jakiej egzystują .Będą się więc rodzić tutaj ponownie i wielokrotnie /może nawet miliony razy /i doznawać kolejnych traum tak długo , dopóki nie zrozumieją , ŻE SĄ SAMI DLA SIEBIE ,SWOIMI WŁASNYMI ZBAWICIELAMI i oczekiwanie na jakiekolwiek „cuda” ,że ktoś się pojawi i ich od tego zbawi , to po porostu bzdura .

  1. Skoro Świadomość i Energia płynie do nas i przez nas każdego dnia , dlaczego zatem nie wiemy wszystkiego ? Ponieważ podstawa wszystkiego jest nas umysł. Dlatego wiemy tylko to co wiemy . Płaszczyzna rzeczywistości na jakiej egzystujemy , jest równa jego rozwojowi i rozwojowi Świadomości. Nie obwiniajmy nikogo o stan naszego umysłu i to , że w swojej ograniczoności , sprowadza on nas z powrotem tutaj / reinkarnacja/ – lecz odważmy się wreszcie myśleć w sposób niestandardowy , który pozwoli nam wreszcie wkroczyć w wyższe wibracje , które są TUTAJ , oddalone od nas dosłownie o jedną nieograniczoną myśl , na którą sami sobie wreszcie pozwolimy 🙂

  1. Gratulacje Gaju!
   Powyższym „materiałem” właśnie zaliczyłaś pana Krzysztofa Michalika do grona debili. 😛

   1. Robert Nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek . Nie należę też do „miłośników” płaskiej Ziemi 🙂

   2. Nie należę też do „miłośników” płaskiej Ziemi 🙂 i chałwa Ci za to! 😉

   3. Mam wiele szacunku do Pana prof. Michalika i jestem przekonana o Jego rzetelności . Wierzę też , że zawsze kieruje się On jedynie dobrem nauki a nie względami osobistymi .

   4. Gaju „miłośnicy” okrągłej ziemi dzięki „nauce” i” lotom kosmicznym” ha ha ha nawet nie mają jednego zdjecia tej kuli ha ha ha ha ciekawe gdzie ten Łazik Curiosity eksploruje badania czy to nie czasami Andy gdzie sucho przez cały rok na 4 km wysokości , pobyt Curiosity na Marsie można porównać do uderzenia Jumbo w pentagram września pamiętnego ha ha ha Serdeczne Pozdrowionka Gaju ?od Wielbiciela prawie płaskiej Ziemianki

   5. Majesticu Pozdrawiam Cię serdecznie , jednak nadal uważam , że ziemia nie jest ani płaska , ani okrągła , tylko spłaszczona nieco na obu biegunach .

   6. Gaju , nie będę prymitywem aby mieć Ci to za złe , gdy skonstruujemy jakiś pojazd i wzniesiemy się doświadczymy tego naocznie jak jest ? Ty mi nie pokarzesz globu ani ja Tobie wycinka względnie prostej płaszczyzny , ja osobiście chciałbym zobaczyć chociażby ten Glob ? , bo mnie nurtuje dlaczego niema ewidentnego zdjecia nagrania , już nie powinniśmy mówić o jednym, ale o setkach tys z tysiecy źródeł . a tu nic , skoro niema to znaczy że nie będzie a to znak że coś jest nie tak, to logiczne Pozdrowionka Gaju ?

   7. Tak Majestic. jak nie było nagrań, znaczy, że na pewno nie było lotu w Księżyc, nie wiem co oni zaobserwowali przez te lunety, teleskopy, ale zdecydowanie coś tu jest nie tak, i to jest niepodważalny fakt. Pozdrowionka.

   8. a co jeśli to dla tego że ci jacy ciemiężą narody, Panowie i Przywódcy religijni z innego wymiaru rodem / demony ,ie chcą by 2 rzeczy.

    1 że nie jesteśmy sami i
    2 nie chcą pytom samym poszerzenia perspektywy przez wasze postrzeganie rzeczywistości a dodać warto że widzieć więcej znaczy w psychologi przesuwać horyzont i rozumieć więcej, dla tego nawet retuszowane fotki są dość groźne by ich nie pokazywać inaczej jak z kamera obskóra. o ukrywaniu własnych baz i okrętów nie wspominając.

    nie dość? 😉

   9. takie same demony jak ramtha, notabene. chodzi o złodziei ciał, uchodźców politycznych z piekła lub jak kto woli hadesu, oraz astrala.

   10. a te z piekła to tłumoki i brutale (takie ciapate gaje) jakich sami tam deportujemy. a tamten świat zniszczyli sami…

   11. są jak goauld, kradną wszystko, w tym i technologię. to po prostu takie brutalne małpy we frakach

   12. przyjdą czasy, właściwie już są. że kiedy człowiek spotka ślady (przejawy) drogiego człowieka, będzie całował ziemię..

   13. nie było w poradniku desantowym? otóż właśnie to, może święte yt poradzi? i ukryjecie odpowiedzi…

 4. motto 1:
  „Nikt nie chce się dowiedzieć, że to w co wierzy jest bzdurą” Alex Berdowicz
  motto 2:
  „Ignorancję można skorygować za pomocą książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.” anonim
  motto 3:
  „porzućcie wszelką nadzieję wy którzy tu wchodzicie…” Dante Alighieri

  Do pana prof. dr hab. Krzysztofa Michalika
  Podziwiam, że się panu chciało przegryzać przez całą „tfurczość” pana Ke$he i próbować podejścia do tematu w poważny sposób, ale muszę pana zmartwić – pański trud niesienia oświaty w tym przypadku jest daremny.
  A jest daremny dlatego, ponieważ polegnie pan w starciu z religią – ponieważ z takim zjawiskiem mamy tu do czynienia. Oraz z wyznawcami magrava i świętej plazmy (niemierzalnej metodami fizycznymi 😛 ), gdzie Ke$he prorokiem i mesjaszem w jednym.
  Z proponowanym przez pana (oczywistym) systemem pomiaru już się rozprawiono zawczasu. Tu – http://porozmawiajmy.tv/dlaczego-mierzac-parametry-magrava-nie-mozna-poslugiwac-sie-metodami-elektrotechnicznymi-boleslaw-ejsmont/ w formie dłuższego wykładu, natomiast user Gaja po prostu zaorała temat po całości tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=VAY8WkBYVoA
  Z powyższego linku możemy błyskawicznie dowiedzieć się, że pan, ja i każdy kto zechce wykazać jakieś usystematyzowane podejście do tematu magrava jest totalnym debilem. I w ogóle powinniśmy siedzieć cicho, bo nie mamy pojęcia czym jest prąd elektryczny, który zresztą nie ma tu nic do rzeczy jak się na końcu okazuje. 😛
  Tak więc pana szlachetne zamiary rozebrania się z tematem poprzez omówienie najpierw czym jest metodologia naukowa, poszczególne pojęcia i jaka jest waga spójności języka jakim sie zagadnienie przedstawia są całkowicie pozbawione sensu. Wkroczył pan na teren gdzie wyznaje się płaską ziemię wraz z całym przynależnym do tematu dobrodziejstwem inwentarza. Więc w ramach hobby może się pan przyglądnąć temu socjologicznemu zjawisku i zastanowić do czego ono prowadzi (chętnie posłuchałbym wniosków). Natomiast sukcesów w pańskiej obecnej misji z powyższych powodów raczej nie oczekuję, choć bardzo chciałbym się w tym względzie mylić.

  1. milion wat w kubku do kawy , to mi coś przypomina z idei komory oscylacyjnej Dr Pająka tak wiec PLAZMA BOSKA ENERGIA Keshe się nie mylił http://finance.yahoo.com/news/brilliant-light-power-inc-announces-080000998.html artykuł o Keshe przed 3 lat http://www.slimlife.eu/wordpress/2014/01/mehrere-millionen-watt-energie-aus-der-umwandlung-eines-wasserbrennstoffs-in-eine-neue-form-von-wasserstroff/ Czyli Keshe ZWYCIĘŻYŁ PLAZMA ZWYCIĘŻYŁA I IDEA MINI REAKTORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA UWAGA Praca Keshe zmienia swiat Darmowa energia w 2018 roku pudelko wielkosci puszki kawy

   http://investmentwatchblog.com/amazing-a-company-in-new-jersey-has-created-a-free-energy-device-the-size-of-a-coffee-can/

  2. Robert” „Nie” wypowiedziane z najgłębszym przekonaniem jest lepsze niż „tak” powiedziane by sprawić przyjemność lub, co gorsza, uniknąć problemów. ” Gandhi . teraz zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs Widzisz tu jest „TAK ” to jest epoka kamienia obojętnie gdzie Egipt itd kawałek miedzi , kość mamuta ,kamień w reku łupany , itp i co byś nie pokazał fakty przedstawił będzie TAK „”” powiedziane by sprawić przyjemność lub, co gorsza, uniknąć problemów”””

  3. Majestic – kurde stary, co ty mi tu zasuwasz? Ty celowo zmyślasz, czy też nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać tego, do czego linkujesz?
   Jaki Pająk? Jaki Ke$he? Ogarnij się chłopie! Bo to co zalinkowałeś to z Ke$hem nie ma absolutnie nic wspólnego! Ani z Pająkiem tym bardziej. To jest Randal Miles z Black Light Power i jego „hydrino”(aktualnie przemianowane na Brilliant Light Power).
   Ten cały Ke$he wam już tak całkiem umysły przerobił, że kiedy gdzieś tylko pojawia się słowo „plazma” – nieważne w jakim kontekście – to popadacie w jakieś orgiastyczne stany kompletnie wyłączające zdolność myślenia (pan widzi jak to działa panie Krzysztofie?)!
   Z tematem BPL i hydrino pierwszy raz zetknąłm się w książce Keitha Tutta The Search for Free Energy która miała pierwsze wydanie 2001-04-02. Jak widać więc rzecz jest znana od kilkunastu lat (więc jaki Ke$he?). I co? I nic. 😛
   Idea hydrino zakłada istnienie wodoru w stanie niższym niż podstawowy, co przy założeniu zastąpienia ciężkim mionem elektronu mogło by mieć od biedy jeszcze jakiś sens. Takie twory istnieją, problem w tym, że są bardzo nietrwałe.
   Ale od biedy można uznać, że sprawa ma jakieś pozory naukowości…
   Tylko że dziwne jest to, że jeśli gość dysponuje takim źródłem energii od kilkunastu lat, to nic poważnego jeszcze dopotąd z tym nie zrobił. Przecież powinien choćby dogadać się z Elonem Muskiem, który przecież jest wizjonerem, a że ma kupę kasy, to razem mogliby coś zdziałać.
   A tymczasem Musk idzie w fotovoltaikę. Czyż to nie dziwne? Zamiast pokrywać cały dach panelami jego w pełni zautomatyzowanej fabryki, mógłby ją zasilać z tego cudownego reaktora plazmowego. No więc dlaczego tak się nie dzieje?
   BLP od kilkunastu lat oferuje „demona w pudełku” i jakoś nie ma na to chętnych? Ejże…
   Kilkanaście lat! Gość sobie jest, ma potężny reaktor, nikt go podstępnie nie uciszył i jakoś nic z tego nie wynika… 😛
   Ale jakby nie było, jeszcze raz powtarzam, z Ke$hem i jego „boską plazmą” nie ma to nic wspólnego, więc te zaprezentowane powyżej orgiastycze spazmy są absolutnie nieuzasadnione. 😛
   Natomiast sorki, związku tego piramidalnego wzgórza i sensu całej tej wypowiedzi to już kompletnie nie łapię…

Comments are closed.