Otwarte Forum Tematyczne – 29.01.2016

Autorski program Grzegorza Slawickiego, w którym dziś podjął temat strefy astralnej, myślokształtów, egregorów i Archontów wraz z ich oddziaływaniem na naszą fizyczną rzeczywistość w odniesieniu do  zbiorowości jak i pojedynczych osób.


Igor Witkowski – dziennikarz, dokumentalista i historyk militarny zajmujący się najnowszymi technologiami wojskowymi oraz tematyką    II wojny światowej. Autor wielu książek i publikacji.
Na I Konferencji Projektu Ziemia, która miała miejsce w listopadzie 2015 r. w Warszawie wygłosił prelekcję pt.: „Dokąd zmierza ludzkość. Transformacja i jej skutki”.


471 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.01.2016

 1. kalina:
  „Narodzenie powtorne to powrot z reinkarnacji w astralu .”

  ..mówimy o powtórnym narodzeniu z ducha … co nie ma nic wspólnego z reinkarnacją,..narodzenie z ducha to uwolnienie z cyklu reinkarnacyjnego ,… to przemienienie,..to zósemkowanie dwuszóskowych uwikłanych w ciała fizyczne, eteryczne, astralne i mentalne, począwszy od zósemkowania atomów ciała fizycznego po zósemkowanie tworzonych myślokształtów.. starczy,

  „…w astralu
  Dziekuje bardzo nie skorzystam .”

  ..z astralu korzystasz i on z ciebie korzysta cały czas,.. jest to ci tylko nieświadome..

  „Zreszta w astralu nie bylam i nie bywam i nie mam zamiaru .”

  ..w astralu jesteś cały czas jest to ci tylko nieświadome.. twoje nie mam zamiaru w twoim przypadku jest nieczynne,.. jest to ci nieświadome i nieświadome ci jest dlaczego…
  Wlasciwie to mnie nie interesuje jako taki .

  1. Nie mow za mnie vv. Ja wiem kto ja jestem . I wiem na jakich zasadach jestem na ziemi .
   Nie wszystko jest takie rowne w narodzinach ludzkich jak to sie ludziom wydaje .
   Jezeli jest narodzenie powtorne w tej rzeczywistosci obecnej to jest astralne . Nie ma takiego pojecia w planetarnej kreacji Ziemskich jak cykle . Jezeli jest cykl to jest atrybutem astralnym. .Jezeli chodzi o mnie to nie korzystam z astralu i szeszynkowego programu tez .Bo nie mam programu szyszynkowego i nie bylam w zadnym cyklu co wiem z wlasnej energii . Programy szeszynkwe sa jak sie jest w cyklach astralnych reinkarnacji .
   Wszyscy , ktorzy maja jakies ideologie i byli w jakis religjinych programach i wogole byli w programach naukowych nawet sa zaszczepieni poprzednia infekcja astralno- szeszynkowa .
   Jezeli mowisz o Duchu jako Spiryt . To sa to z kolei atrybuty organiczne. Czyli jest to jednosc swiadomosci planetarnej do , ktorej wiem , ze naleze w 100procentach .
   Dusza jest programem syntetycznym poprzez szeszynke centrum a Duch jest organiczna planetarna swiadomoscia o wysokiej i najwyzszej formie kreacji .
   Czarna materia zawsze byla przed swiatlem . Czarna materia jest wiec kreacja pierwotna .

   1. kalina:
    „Nie mow za mnie vv. Ja wiem kto ja jestem . I wiem na jakich zasadach jestem na ziemi .”

    ..nie mówię za ciebie , zawsze i wszędzie mówię za siebie,..lecz wiem nie wiem,….że nie znasz wpełni siebie,..nie znasz praw swego świata i tego naszego świata i nie w pełni wiesz na jakich zasadach tu jesteś,..
    ..warto się dowiedzieć, …warto poznać siebie i swój świat oraz ten świat,.. warto przywrócić sobie w pełni świadomość warto przywrócić sobie prawdę bez niej jesteś tylko listkiem na wietrze…
    … ale wpierw warto uwolnić się z wszelkich hipnoz,.. również tej że wiesz na jakich zasadach tu jesteś,..jeżeli nie uznajesz tego że od bardzo dawna jesteś astralna i będziesz astralna,.. powiem ci jedno z praw tego świata,.. wbrew ” „, którzy wierzą i powielają zniewalające demoniczne hipnozy, że w tym świecie istnieje jedynie postrzeżone, zaobserwowane…bo wszystko co w nim zaistniało jest wieczne, jak i on zaistniały jest wieczny …
    ..prawda wyzwala nieprawda zniewala..ta druga jest domeną, narzędziem diabła,..a prawda w choćby 99,99(9)% jest ciągle nieprawdą…
    ..jam jest droga, prawda i życie…kto…

   2. ..można powiedzieć że bez poznania praw i obiektów tego świata bez poznania jego kwantowości wszystkie wierzenia o wolności i uwolbieniu się od niego są nadal jedynie wierzeniami….
    ..prawda to prawda,.. co więcej, poza lub ponad nią od diabła pochodzi..

 2. ..i nie pomoże pobielanie, czyszczenie mis zewnątrz, zajmowanie katedr czy jedynie tylko pierwszych ław w katedrach oraz nie pomoże wydłużanie tasiemek…to wszystko to jedynie świecidełka, błyskadełka..a że jeszcze bardziej zniewalajace to już inna bajka..

 3. ..i dopowiem ż wszystko co zaistniałe choć pochodzi z jasności, rodzi się do zaistnienia z ciemności i w ciemności,..zaistniały może jedynie to dostrzec lub nie nawet gdy był jego stwórcą..

   1. ..seja niepotrzebnie,.. mam już wystarczająco złą opinię,..a święta często lubieją zamieniać się w koszmar..

   2. { 🙂 }.

    -(v_v)- *poviemćy, co umńe we stari soncz, LÓszczana sytacjo 🙂 , nobo…

    @(^_^)@ https://www.youtube.com/watch?v=9onVp7WB_MM

    yno, JoKum y tak 3-mom siem sfojech N* gumofilc*Uf, y pozostaje pszy nałogu, sfojem
    http://www.humorpage.pl/obrazki/z/133_zrywam_z_nalogiem_nalog_nalog_smoczek.jpg
    jednak, jakbyczo 🙂 …/y dobrze mu tak/…

    @(^_v)@ . https://www.youtube.com/watch?v=AbyJ_h4xfRQ

    pees. pszekas łot ani… *yuma sfoie el…ele, ajo ani&jadże 😀 …
    cedeen. gr…

   3. el:
    ..stary sącz,..jableczny , śliwkowy bo chyba nie winny,..lubię sączyć gdy wieje i śnieży,..i nie dziwię się, że dobrze ósemkuje nie tylko gumofilce..

    .. a sączy smok dobry i dobrze uwalniający, nie trza głupio się go pozbywać..

    ..nie lubię śpiewu wokalisty myslowitz,… manieruje i sączy przez zęby,.. nie śpiewa pełną piersią,…
    ..el tekst dobry,.. lekarzu ulecz swe sny sam,… i gdy poznają swe sny, daj uleczyć je samym śniącym.. wystarcza tylko komunikować. je sobie komunikować, obrazować..

  1. Taki z ciebie malarz , który maluje najpierw tło obrazu na czarno a potem na nim maluje obrazek 🙂

   1. O co Ci chodzi? Przecież kto? powiedział że mnie choć troszkę lubi, no! to co pisze przecież- częściej jak 2 razy w roku, w tym raz kiedy drogę zastąpię i nie wprost, to nie zastąpię.
    Trudno, ja się tam opinią nie przejmuję. Tylko głupie to moje serducho, głupie. Wymyśli se nie wiem po co, jakieś jedno ciepłe słowo. głupie.

    Wiesz już że to nie ja?

   2. Mimo iż czasem sama w głowę zachodzę, usiłując sobie więcej przypomnieć z tych ról i obsad…

   3. Seja nie głupie serducho NIE ! Tylko bardzo pragnie miłości i te role to tylko szansa na sukces… poszukiwania Twoje są tajemnicze. Tylko bystry umysł dostrzeże piękno Twojego serducha, nie wiem czy naiwne, chyba nie, ale słabe… Musisz wziąść oddech i powiedzieć sobie nie poddam sie !! Idę do przodu z każdą chwilą ! Nic mnie nie przezwycięży jestem Boska, Kocham siebie może nawet Świat i ludzi… I moje serce zasługuje/ powinno być kochane, nie rezygnuj z serca, ale wzmocnij je, jestem z Tobą przyjaciółko, uda się, bądz silna…

    Z innej beczki, dziś dostałem dwie Walentynki 🙂 Woooo radość ! 🙂

   4. Ty ufasz bezgranicznie, a wtedy często są zawody serca. Tyle ode mnie będzie dobrze, jest Kochaj siebie.

   5. Cieszę się z Tobą Tomek, jednak mnie nie chodzi o ziemską miłość, a o proste – Nie lubię – prawdę.

   6. To ja już nic nie rozumiem 🙂 Poddaje się 😉 Ciebie nie można nie lubić. Ciebie nie można nie kochać Dzięki że dzielisz ze mną radość, naprawdę to dobry dzień, ktoś mnie „LUBI” Gdyybm znał Twój adres dostałabyś walentynkę, ale Ty nie chcesz Ziemskiej miłości, pamiętaj sama jesteś miłością, masz wszystko piękną duszę, „ciało” i Boga w sobie, i znasz te wszystkie Bóstwa, historię masz wiedzę na każdy temat, znasz prawdę, na pewno. I to co robisz, to dzielenie się, bo Ty już wszystko wiesz i umiesz a dzielisz się bo się do nas zniżasz, szukając siebie w kimś? Kto ma ci powiedzieć, że Cię nie lubi, nie czaję tego, ale niech to będzie Twoją słodką tajemnicą, jakby co to Wal jak w dym. Co będę mógł, to doradze/ pomogę, ale Ty wiesz lepiej Pa.

   7. nie 14 lutego ale dzis byłem na spotkaniu chorych i robilismy walentynki i dwie dziewczyny mi wręczyły 🙂 i ja jednej. Było extra pączki były i śmiechy i rozmowy i tulasy 🙂

   8. Owszem wiem, że się nie ograniczam do … i nie wiem nic 😉

    Snąłeś mi się dziś, jedyny raz.

   9. Ja i tak nie znam żadnych innych świąt jakie sama mam 🙂 Na prawdę nie znam dat…

   10. „Snąłeś mi się dziś, jedyny raz”

    Mówiłem już, że żądałem od Boga cudu? Jak byłem w podróży przedwczoraj?
    Przyjaciółka Dorota pisze, że jej sie sniłem i zaprosiła mnie do siebie bym był wujkiem dla jej dziecka, dobra stara przyjaciółka, Teraz Walentynki od młodzieczości nie dostałem Walentynki a tu taadamm 🙂 No i Twój sen. Istny cud 🙂 Ty mi się częściej śniłaś, ale od naszej kłutni ani razu. (prawdopodobnie) dziękuję za ten sen i słowa. Miłego wieczorku, i życzę nie więcej koszmarów 🙂 Hihi

   11. Nawet proste nie lubię, nie lubię bo, to za wiele. Cóż …

    Dobrej Nocy Wszystkim 🙂

   12. Ten ostatni wpis nie był do Ciebie Tomek.

    Co do snu był fajny, nic złego zwykła wizyta i rozmowa. Dobranoc wiadomo i Tobie 🙂

 4. No wiec 7 glow world power . . Siedem bialych klawiszow tonow na klawiaturze pianina . No i 7 astralnych pokladow reptilian umieszczonych w plaszczyznach zaleznych od siebie .Niektore synchronizuja ze soba niektore . Zalezy od czarnych lebkow poltonow wplywowych Anunaki :)Akordy tak zwane . Te 7 glow jest zarzadzane przez UN czyli Anunaki /No i pasuje mi 5 czarnych klawiszy Anunaki . Struktura UN .
  http://www.english-online.at/government/united-nations/un.htm
  No i co dalej . No teraz potrzebny jest papierz Petros Romanus z wytycznymi dla UN 🙂
  Mamy pozytywny czas astralnej aktywnosci na planecie ziemi ale nie z jej inwencji bo planeta ma to totalnie w dalekim powazaniu , tylko z astralnej choloty inwencji uzurpujacych sobie power i kontrole nad biednym ludzkim mind.

 5. vv Każdy z nas ma swoją prawdę i swoja rację , ale to jest tylko jego indywidualna prawda i jego indywidualna racja :))))))))))))) Wieczna Egzystencja nigdy nikomu niczego nie zabiera , tylko daje , stając się zawsze tym czego sami pragniemy , ale to już wyższa szkoła jazdy nie mieszcząca się w niektórych główkach :))))))))

  1. gaja:
   ..a co to jest wyższa egzystencja i czym się różni od zwykłej… i z czego daje jeżeli nie zabiera….. ciekawe czemu ta wyższa pomniejszyła tak główki niektórych i tak wysoko jeździ, że jej jazdy nie pojmują,… czy aby nie po to by umniejszeni i poniżeni ci z niższej szkoły jazdy, nie połapali się czym naprawdę jest ta wyższa i wyniosła..której odpowiadają niższi i pomniejszeni,..niższi i mniejsi od niej wysokiej i wyniosłej…

   1. ..i ciekawe czy się ją wyznaje i się jej ulega to się jest wyższym i bardziej wyniosłym ponad inych tych z niższych jazd czy szkół jazdy ,…. wybacz że pytam, bom jam jest niższej szkoły jazdy…

 6. Wieńców laurowych i … mam cały regał, nie muszę startować do biegu. Tym bardziej jeśli organizatorzy mnie nie lubią nawet. 😉 Co będę w drogę wchodzić, zastępować drogę, że kamień-em dostanę, bo sobie chem przydać w nie przeze mnie wyznaczonym konkursie od starszych, nie jeden zdobi me kurhany, te nie więdną.

  1. seja:

   .. nie o laury, igrzyska, lubienia i czy nielubienia oraz kamyki chodzi,…zawsze i wszędzie w twoim o ciebie i o twoje chodzi,…
   …. kurhany nie są złe ,..to tylko to tylko innego koloru kamyk,… i nie ten który na kurhanie układają, mie ten którym kuthany zdobią……. a kolorowe kamyki są o tyle istotne i ważne, o ile mówią i przypominają nam o nas, o naszych wyborach…

   1. biały kamyk to też dobra „” wróżba, to nowe imię jakiego nikt nie zna. dobrze wiem i świetnie znam ten kamyk, dla tego go nie szukam, bo przecież go mam, gdyby zresztą nie ten kamyk, już dawno trawa porosła by „” inne kamienie.

    przecież wiesz .. i nigdy inaczej

   2. no chyba, mam. inna sprawa co z tyn zrobię lub nie ..

    tak na marginesie.

    a dziękuje że się odezwałeś, ..

   3. sejuś, dlaczago teraz napisałaś swoje imię(nicka) z małej litery? to bardzo wymowne, martwię się o Ciebie… ale serce nie sługa, vv zostań nigdzie nie odchodz, badz wyrozumiały. A ja Ci mówię, że drugiego takiego serca, przyjaciela jak Seja nie znajdziesz. 🙂 Dużo uśmiechu Wam życzę, często tak jest że znajomości zaczynają sie od smutnych minek, by poznac wrazliwosc drugiego człowieka, mój przyjaciel zmyslał choroby by tylko dziewczyna mu współczóła i z nim była, i są juz ponad 10 lat. Przyjaciele chcę Wam powiedzieć, że nigdy nie spotkałem się na żadnym forum z tym co tutaj się dzieje, nasze dusze potrzebują drugiego człowieka, proszę wnet o niego, czyż nie miło vv jest być uważanym za przyjaciela???

   4. Boję się/Tomek:

    „Ps. mam nadzieje, że Cię nie wystraszyłem zbytnio ”

    ..zbytnio,.. mało powiedziane, .. mam pełne nogawki,..już rozumiem powiedzenie..nie bój się wrogów, a strzeż się przyjaciół..

   5. .. nie wiedziałem,.. że nogawki mogą też uczyć,.. zawsze uważałem je tylko za ciele przy ja..

   6. Tomek tak zawsze, szkoda spodni, a co dopiero przyjał-ć

    co do wielkości i rzędów wyższości obowiązujących na jaśnie dworze, rzecz jasna, bo nie ciemna na salonach 😉 bo co innego? forma retoryczna

  2. ..przy ja ciało….ufam że seja docenia ciało, które jest przy jej ja,..je swoje docenia,..a docenione docenia docenione..a mamuśkować można nie tylko 10 lat,.. szkoda tych co dali się na mamuśkę…

   1. najwyraźniej tylko mi się wydawało że lubię, się i to nawet bardzo i się wydawało.

  3. ..wiatr wieje dokąd chce, szum jego słyszysz, lecz nie wiesz skąd i dokąd wieje,..i nie wiesz czy wieje czy zwiewa..

   1. czy wieje czy zwiewa, to już wiatr niosący słowa sam wie 😉

    bo kto wiatr w polu dogonił jeśli nie jest sam jak liść tańczący na wietrze. a może i nawet, taki już jest że nie zwiewa a zwiewa bo gna 😉

    sztuka tańczyć tak, by wytańczyć więcej nawet niż gna i wiatr wyprzedzić będąc jak wiatr, by nie wiać sobie w oczy a w żagle.

   2. wiem, człowiek nie wie czego chce, kiedy prosi o jajo nie dostanie niedźwiadka, pytanie czy dostrzeże wiatr w żaglach i się ubogaci czy też nie.

    złej baletnicy … dla dobrego wszystko na dobre i pożyteczne. to i pod wiatr poserfuje z radością. z wiatrem zacznie się zastanawiać, gdzie go fale gnają? kiedy sam nie wie.

   3. ja sama jestem jak wiatr, w sensie dosłownym choć teraz to nie wieję po krańce świata ruchem palca drżąc by nie zerwać lądów i nie zburzyć miast, nie przestawić gwiazd a ledwie podmuchuje jak dymek z papierosa. ale to niezbywalny dar, jak każdy i wciąż w moich żyłach wiar hula nieco poza ciało. a jak trzeba to wszystko zwiewa i bawi się do celu pierunami. to nie przenośnia sam wiesz jak to działa bo ja wiem że nie jestem jedna.

    … autocenzura

   4. szlak, powiedziałam auto…cen…bzdura muszę ukryć to słowo i awtoowamt wp poczuł się zobowiązany i mnie oscentkował.

    że nie można się mylić.

   5. … wiecej ufności do siebie, ….jak jesteś dobra, …a tylko ty wiesz i tylko ty będziesz wiedziała, czy jesteś dobrą, czy nie dobrą,..to i twoje cenzurowanie jest i będzie dobre i niecenzurowanie jest i będzie dobre,. dobry zawsze i wszędzie dobrze myśli, dobrze czuje dobrze czyni… bo jest dobry,…co wybierasz być dobrą czy niedobrą..

   6. ja zawsze uważałam się za dobrą, nawet w byciu bardzo niegrzeczną.

    próbowałam być nie dobrą, kiedyś o dziwo i przekonałam się że to ponad moje siły, tak już ulepiona, kiedyś zrodzona.. że choć bym pękła to siebie nie przeskoczę i poza siebie nie wykroczę, to niewykonalne. bo gdziekolwiek bym była, tam królestwo boże i mój dom.

    dobry jest tylko jeden bóg, mnie nic co ludzkie nie obce…

 7. SeJa :
  „Nawet proste nie lubię, nie lubię bo, to za wiele. Cóż …”
  ..hej,… proste jest najtrudniejsze , bo wymaga odwagi,….łatwiej skrzywiać, pętlić i uciekać,.. jest to trochę dziwne, bo odwaga jest zawsze pod ręką, tylko brać..

 8. od ciała, (nie komplikujmy programami przynależnymi) można lepiej poznać cichego boga jaki mówi i wyraża, darowuje i … jest. i nie potrzebuje, naszych wstążek, wysokich i niskich, wywyższonych i poniżonych, jest dla każdego, akceptuje i wspiera. … pozwoli nam się wyrazić jak chcemy, zniszczyć matkę ziemię i świat nawet, … tu kwestia czasu w przestrzeni jaka zaistniała, mniejsza. pozwoli wybudować i stworzyć co zechcemy, słowem się nie odezwie kiedy zechcemy umieścić siebie i powyżej, i cieszył się z nami będzie jeśli by nam się udało być tam gdzie on, bo jego miarą jesteśmy.

  tak jak nasze ciało, i planeta i galaktyka i … jakie są naszym ciałem pozwolą nam się i zniszczyć, palec nie drgnie jeśli tego na prawdę zechcemy

  weźmy się za siebie odpowiedzialnie choć to nic jak babka z piasku jakiej sens i powód istnienia jest dla nas czego się bać?…

  1. tajne? to skąd na serwisach?

   tam brakuje jeszcze tylko 2 uchwał.
   pierwsza brakująca to dyrektywa co do liczby nóg
   a druga to o patronacie nawruconego lorda wadera z planety kasjo.

   1. Czekajcie jeszcze anex by się przydał że zbór w koluszkach się pod tym podpisał. i że w paragrafie 2 aborcja wśród przedszkolaków będzie refundowana co wystosował polski związek kajakowy.

   2. a ugandyjski związek motoryzacyjny w paragrafie 16 ustępu 4 unormował odtąd liczbę zwojów na zakrętce od pepsi koli. i to już było by pełne memorandom w sprawie nwo, bo odtąd na tyłku każdy będzie miał fiszkę gdzie ma kod kreskowy do kiosku z prasą.

    nie wiem czego się trza naćpać, ale taki jest ten tajny rewel.

  2. komuś się gacie lepiły, albo też strasznie też zależało i się nudziło.

   tym bardziej że to bełkot, jaki ma przypominać coś na wzór czyjegoś wyobrażenia.
   a wiem co mówię i jak jest. owszem zgadza się, bywają użyte literki a i e co nie znaczy że tekst jaki ma te literki ma cokolwiek wspólnego z czymkolwiek jak nie tylko skrzynką wina za wiele. i autor może i jest słabo poczytalny, żeby nie powiedzieć nie poczytalny, ale ktoś to zamieszcza, kto wie czy nie płaci, a inni to powielają, jak bardzo muszą nie móc odróżnić nawet świeczki od ziemniaków. no smacznego. 😛 w przyszłym tygodniu przepis na znicza.

Comments are closed.