Otwarte Forum Tematyczne – 29.03.2013

Kolejny odcinek programu z Jadwigą Kempisty, tym razem o poście, tradycji wielkanocnego stołu, potrawach wielkanocnych i ich dopasowaniu do zdrowego żywienia człowieka.

81 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.03.2013

  1. Wszystkie religie są fałszywe a Ludzie uczęszczający do synagog ,meczetów ,kościołów nie mają nic wspólnego z byciem religijnym .Bycie religijnym to bycie z Naturą za pan brat a nie słuchanie pierdoł z ambony.

  2. Dobrze że Polska jest coraz mniej katolicka. Dość się nacierpiała przez te setki lat

  3. bycie z naturą za pan brat to np. eliminowanie jednostek chorych i starych, nie mówiąc o tym że takie życie jest nierealne bo zawsze żyje się w grupie, a jeśli ta grupa jest izolowana od reszty to czy byś chciał czy nie prędzej czy później zaczniesz słuchać „pierdoł z ambony” tyle że będzie je wygłaszał inny przywódca stada.

  4. @maq szczególnie po 1945 roku jak rządzili ateiści i mordowali każdego co myśli inaczej

  5. Ty chyba na glowe upadles Franciszek
    Moj dziadek byl ateista moj ojciec byl ateista i nikt z nich nie rzadzil .To znaczy , kto nie wierzyl w Boga jakiego kosciol przedstawial to nazywano ateista . Znowu nastepna bzdure wymyslili zeby ludzie wierzyli . Wlasnie ten dziadek , ktory byl ateista przechowywal zydow w czasie wojny , ktorzy uciekli z getta . OJ OJ Ja bym troche byla ostrozniejsz z globalizowaniem sytuacji

Comments are closed.