Otwarte Forum Tematyczne – 29.03.2017

Tytułowe metale strategiczne, a właściwie ich złoża są i to w dużych ilościach na ziemi polskiej. Tyle, że Polska istnieje tylko formalnie i właściwie wszystko co można było wyprzedać zostało wysprzedane. Nie ma Ministerstwa Skarbu i nie ma stricte polskich spółek (może poza kilkunastoma). A więc nie ma skarbu, a Polska posprzedawała dostęp do złóż w postaci koncesji kapitałowi zagranicznemu.
I  tyle nam pozostało z prawdziwych wartości.
I choć zaproszeni goście: Piotr Wajda i Marcin Kołosowski z Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości zapewne nie tak wyobrażali sobie przebieg audycji, to w jej finale powiedzieli naprawdę jak jest.
Nie mniej jednak opłaca się inwestować, również  przeciętnemu Kowalskiemu, w metale strategiczne. Ich udział w nowoczesnych technologiach i zastosowania w kompleksie wojskowo-militarnym jest bardzo duży i stale wzrasta niezależnie od innych fluktuacji na rynkach.

Więcej o inwestowaniu w metale:
www.valoresveri.pl
www.prawdziwewartosci.pl


Zapis wystąpienia dr Theo Brylka na II Konferencji Zdrowi Ślężanie w Sobótce w marcu 2017 r.


62 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.03.2017

 1. Dlaczego kiedy coś napiszę fajnego zawsze musi zniknąć 🙁 zawsze wiedziałem jak to odtworzyć, bo naciskam coś obok alta i znika, ale wtedy trzeba cofnąć i wcisnąć odpowiedz. Tutaj jednak nie ma odpowiedzi bo to 1 post i się zepsuło, a fajne to nawet było, bo o Bogu. Nie lubię się powtarzać, szkoda, bo czuje, że to już resztki mojego umysłu, może za 2 tygodnie coś napiszę, teraz robię sobie przerwę, ciągle przebywam u znajomych, jutro kino, Baba Jaga 2, widział ktoś?? Szkoda, że znikło bo może by kogoś zainteresowało, przepraszam. Lubię pisać o Bogu, a ładnie mi to wyszło, musiałem nacisnąć ten alt ! 🙁 samemu nawet podoba mi się czasem co napiszę…. (już) ale robię przerwę od pisania z 2 tygodnie, bo wierzę że to był znak, wierząc w znaki dobre i złe czuję się wyjątkowy, ale nie wiem kiedy będzie ten znak i jaki, a jak wiem, nic mi to nie daję. co oznaczało to że nie wysłałem, może sprzeciwiły się niebiosa, że pisałem coś ciekawego, i nie chciały byście przeczytali, a może to zgniewany szatan, broni się przed dobrem, bo tamto chyba było dobre. szkoda, że nie wiecie co, to mnie czasem boli, że coś mi nie wyjdzie lub ktoś przeszkodzi…. a tak fajnie to wyjaśniłem, przepraszam. Zły.

  1. 17:17 ciekawa godzina , nieprawdaż??????? uspokajająca taka…..

  2. Sory za takie głupie pisanie, ale byłem zły 😛 Już mi przeszło, polecam Babe Jagę wciąga… i to na serio… :))

  3. Moje nerwy są na wyczerpaniu, zakochałem się i jestem zazdrosny, bo woli innego. Oj…….. nie wytrzymuję, muszę znowu zerwać kontakt. Co za życie, chyba jestem jakiś pechowy. 😛

   1. Tomciu To nie Ty jesteś zazdrosny . To tylko twoje małe , ludzkie „ego” trzyma takie uczucia . Przypominam Ci , że zazdrość to niskie wibracje – więc zastanów się nad tym .

   2. Może to ego zazdrosny byłem pierwszyi drugi dzień, potem pomyślałem że to dobry facet i że jak chce być z nim to liczy się jej szczęście, dzisiaj przed chwilą byłem u niej i zapytałem czy coś do niego czuję, powiedziała,że nie, ale on szykuje chyba zaślubiny, bo coś podejrzany jest wszyscy mówią… nie wiem, włączyłem szósty zmysł, bo zależy mi na niej i jej dzieciach… i wiem, że mnie tam lubią, ale czy kochają? Może mateusz ten z porażeniem mózgowym co chwilę mi mówi, że mnie kocha, tego młodszego odprowadziłem dziś do szkoły, i czasem do mnie przychodzi, tu jednak gra rozchodzi się o mamę, teraz jest szczęśliwa, bo po 6 krotnej chemii, okazało się znowu, że nic jej nie dolega, i nie chcę wykorzystowywać okazji, że im się powodzi teraz, ja jestem cierpliwy, fajnie, ze darzy mnie sympatią, to czasem wystarczy, by kochać, i trwać…. 🙂 Pozdrowienia Gajusiu.

   3. Pozdrawiam Cię Tomciu bardzo serdecznie i życzę Twojej Mamusi – aby już nigdy nie miała problemów ze zdrowiem . Opiekuj się Nią , najlepiej jak tylko potrafisz .

   4. Gajuś tu chodziło o mamę Bartka i Mateusza, niezrozumiale napisałem, mogłem dodać że tu chodzi o mamę chłopaków, a Ty zrozumiałaś, że o moją śliczna jesteś, będę opiekował się obiema mamami nie mogę spać, słucham Billa Evansa, oglądam niezapominajki, czytam oglądam to co puszczacie, bardzo istotne według mnie były te dwa filmiki które puściłaś pod wieczór do wszystkich, gdyby tylko ludzie wiedzieli jak można sprawić by był piękny świat, my to robimy pomagając sobie, słuchając się i rozmawiając, dając fakty miłość wzajemną i humor. Nie spodziewałem się zupełnie że tyle dostanę dziś, Sesia przypomniałaś mi, jak Ci się prywatnie kiedys zwierzałem z tego, że też mi wysłałaś kwiatki nie zapomnij o mnie…….. trzymała ta miłość Twoja mnie do dziś, dzisiaj jestem całkowicie uleczony miłością, i każdy kto nas obserwuję zaznał tej miłości, nie ważne czy na któregoś z nas barkach, ważne, że jesteśmy. Sesia teraz te kwiatki na razie powiem o nie zapomnij mnie, spowodowały, że trochę płakałem, drugie spowodowały, że zmężniałem, przypominam sobie wszystko co tam było i to co z nami, gdy pisaliśmy jeszcze nie wiedząc o istnieniu NTV, Oscar odpisał Majestic Wrócił do formy, a ja postanawiam sobie, postanawiam sobie, że….. nikomu z Was nigdy nie stanie się krzywda, taka rodzina z nas, a dla siebie, wejdę chociaz już nie muszę w obszary tego co było i odnajdę siebie ! Nie chcę mieć stu twarzy, Bóg miłość Przyjazń, Wy Rodzina, Ania i dzieci, Czas, Nowy Świat, jestem pełny, i chyba już nigdy nie będę się smucił, nie mam powodu, daliście mi to co pragnąłem, uwagę Waszą a nawet dużo więcej, przyjazń po kres… Będę teraz Wam się odwdzięczał po kolei, Gaja, Majestic, Kalinka, Sesia, Oscar, Qcyp, Wiktoria, Obserwator, zobaczcie Wszyscy jaka Wielka jest Sesia, wszystkie niepewności uczucia złe, odleciały, do Was wszystkich emanuję ode mnie miłość i będę ją Wam serwował, bo po porstu uwierzyłem. Że Kochamy. Siebie. Gadajcie sobie dalej Gajusia z Majesticem, nic nam nie zagraża, na wieki bądzcie sobą ja też już jestem, uleczyliście mnie, a mówią że się nie da?? 🙂 zobaczcie jaką drogą przeszedłem by nastał ten dzień co dziś, warto było? Pewnie ! Bo czuję się jak młody Bóg, i na te stronki co są w tych dniach będę zerkał często, znaczy wiecie, czytał, aż nie przeminom. Chcociaż tym mogę się odwdzięczyć, że po literkach, które piszecie i piszemy dotrę w rejony Waszych serc, by płomień nie zgasł, tego chcę, Kocham Was. Dziękuję. 🙂 Jesteście Piękni… 😉 i jesteśmy. bo ja też jestem z Wami jako obywatel Polski rzeczpospolitej hehe 🙂 Dzięki uśmiecham się z ukojeniem, wszystko co złe, było w moim życiu przemyślę w spokoju, ale nie żeby się bronić, tylko żeby zbierać siły na ostateczną porcję miłości dla Świata, która będzie już trwała po kres czasów, kto wie, może zaczęło się to dzisiaj 🙂 Buzi. :* (dla kobiet) i <3 serce dla wszystkich.

   5. Moja mama jest zdrowa na szczęście, i wierzę, że Twoja rodzina też skarbeuszku. Cmok….

   6. Tomciu ja też uważam , że już wyzdrowiałeś i bardzo się cieszę z tego powodu . Masz piękną i wrażliwa duszę i to już wystarczy a rewanż nie jest potrzebny . Pięknie to wszystko napisałeś . Przytulam Cię do serca i pozdrawiam też Twoich Najbliższych , życząc Wszystkim dużo zdrowia i spokoju .

 2. Tą drogą chcę zapytać Panią Nelly Radwanowską , skąd ma takie wglądy , informujące nas o braku naszej wolnej woli ? Uważam , że jeżeli w to uwierzymy – to tak się właśnie będzie dziać ! Pytam zatem – kto próbuje nam to wmówić ?! Czyli nadal pozostajemy niewolnikami !!!!!!!!!????

  1. Witam!
   NIKT nie zna prawdy [może poza Bogiem,rdzeniem,naczelną świadomością,stwórcą – nazwij to jak chcesz].Radwanowska opowiada swoją bajkę,Ty Gaju swoją…Nie przyjmuj niczego za prawdę….
   P.S
   Radwanowską możesz zapytać w komentarzach pod filmem.

   1. W cokolwiek uwierzymy – to stanie się naszą prawdą . Taką właśnie potęgę w sobie nosimy . Problem polega jedynie na tym , aby w to całkowicie uwierzyć / co również dotyczy mnie / , bo wtedy zmieniamy nasz umysł z binarnego na analogiczny, co umożliwia manifestację naszych marzeń .

   2. Pięknie powiedziane Gaju 🙂 ja też musze nad tym popracować, by uwierzyć w to co mówię i jest, wolę umysł analogiczny, bo zawsze taki miałem, Buziaki. 🙂

 3. Ewolucja zatoczyła koło 🙂 Czyli : zniewolona owieczka – Ja Bóg – zniewolona owieczka 🙂 Tak wiec kręcimy się w kółko ??? 🙂 🙂 🙂

 4. To tak bez wolnej woli wyjdziemy z Matrixa ? Czyli czekamy dotąd , aż ” któś cóś ” za nas zrobi – za bezwolne ryby w rwącym potoku 🙂

   1. Jak to nie ma.Ona była już w pociągu,prawie wolna a tu nagle dziecko.Nie raz mówiłem że empatia /współczucie to nic dobrego.
    Oczywiście ten serial to duże uproszczenie .Ziemianie/manekiny konsumenci mają bardziej zaprogramowane/zryte Ega.Wasi władcy też nie potrafią/nie wiedzą jak się zmienić aby wyrwać się z MATRIXA.To tak dla pocieszenia hihihihihihihihi
    http://filiser.tv/serial/westworld/s01e10/the-bicameral-mind/16635

   2. Prawie…. „Prawie czyni ogromną róznicę…” 😛 Poza tym ten film, podobnie jak „Matrix” to pewne uproszczenie. Takie kolejne przybliżenie czegoś, czego nie da się bezpośrednio i łatwo wytłumaczyć. Zwróć uwagę, że te światy (bo było ich tam całe mnóstwo) mogą istnieć wyłącznie w takim popieprzonum układzie do jakiego zostały powołane. A to z jednej prostej przyczyny (o której w filmie nikt się nie zajaknął nawet) – zasilanie. Żeby móc przeprowadzić jakieś skuteczne zmiany w kierunku niezależności, te światy musiałyby oprócz zmiany świadomiści tworów dysponować autonomicznym i nie dajacym się odłączyć zasilaniem. Więc chociaż „bogowie to cipy” jak to zostało trafnie zauważone, to jednak najpierw konieczne byłoby niepostrzeżone zinfiltrowanie ich świata i przejęcie całej ich wiedzy. Oraz przeniknięcie do struktur korporacyjnych i w ten sposób przejęcie kontroli. Zadanie graniczące z niemożliwością.

 5. https://www.monitor-polski.pl/ostrzegam-zostaniecie-surowo-ukarani-za-wycofanie-emisji-filmu-vaxxed-i-za-inne-przestepstwa-ukrywania-prawdy-o-szkodliwosci-szczepionek/ http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/NIL-GIS-i-NIZP-PZH-pisza-do-prezesa-TVN-w-sprawie-filmu-o-szczepieniach,171620,1018.html ” Działacze kresowi: Dlaczego Kaczyński boi się prawdy?
  Aktualizacja: 2016-06-2 10:11 am

  Pierwotnie projekt ustawy nie używał terminu ludobójstwo w stosunku do zbrodni jakich dokonywało UPA na Polakach, ale jako Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian wyznaczono 11 lipca, kiedy to przypadała rocznica Krwawej niedzieli na Wołyniu, kiedy to UPA zaatakowała 99 miejscowości w której mieszkali Polacy. Pierwotny projekt był konsulowany z Ukraińcami którzy nalegali na inny termin obchodów – 17 września, na co PiS przystał.

  O całej sprawie już wcześniej szeroko informowaliśmy na łamach naszego portalu.

  CZYTAJ WIĘCEJ:

  Sanisław Srokowski oskarża PiS o przekręt w sprawie kresowego ludobójstwa
  PiS w Kijowie konsultował ustawę o ludobójstwie z negacjonistą wołyńskim?
  Kaczyński nie chce, by 11 lipca Polacy czcili pamięć ofiar UPA „http://www.bibula.com/?p=87825 ” Jarosław Kaczyński pozdrawia tłum w Kijowie banderowskim zawołaniem ” https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk „Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu ” https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych http://dziecko.trojmiasto.pl/50-tys-kary-za-nieszczepienie-dzieci-n89297.html ” POLSKA SPRZEDANA! – Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim – NWO ” https://www.youtube.com/watch?v=Xt-RlSv6zDA

  1. Majestic Nie można Ci jednak zabraniać codziennej kąpieli w takich wibracjach , jakie po prostu kochasz . Dla mnie byłaby to codzienna kąpiel w brudnej wodzie , gdybym się poddała takim „higienicznym” zabiegom . Ktoś , kto nie znosi takich „klimatów” – naprawdę nie dałby rady ani tego czytać , ani oglądać . To trzeba po prostu kochać , żeby tym codziennie żyć . Przecież zanim tu cokolwiek wstawisz , musisz to chyba wcześniej czytać i analizować ?

   1. Majestic Przypominasz mi takiego lekarza , który mówi pacjentowi : PANIE KOCHANY – PAN MA RAKA , PAN JUŻ JEST SKOŃCZONY – BO NA TO NIE MA LEKARSTWA :)))))))))))))))))

   2. Majestic Cmentarze są pełne martwych pacjentów , którzy uwierzyli – właśnie takim lekarzom .

   3. Majesticu nie bódź Gaji, niech ona sobie błogo śni swój sen o Miłości hihihihihihihihi

   4. Gaja Majestic, tutaj mam nadzieje, nie chodzi o to, by zamknąć czyjąś buzie, Gaja zauważyła, że Majestic tkwi w jednej prawdzie, przemocy i informacji ciężkich, ja jednak obserwuję majestica to co daje i wiem, że w tym kryję się wielka dobroć, majestic nie potrafi po prostu bardziej sie otworzyć, może to dlatego, że nie chce, po co ma byc taki jak ja, ma swój styl, przyznam się, ze mi też ciężko się to czyta, ale widzę w tym sens, np taki, że Majestic tym żyje, bo chce poprawić czyjeś życie, byt, uświadomić, zło i ciągnie ten swój wózek, nie możemy mu tego zabraniać, ważne by dobrze się z tym czuł, a jak wiemy humor majesyic ma nietuzinkowy, ostatnio rozśmieszył mnie z tym Sesia masz Zeiza? Poprostu mistrzostwo, sesia wzieła to na powaznie, ale ja wiedziałem, że za tym kryje się prawdziwy majestic, jest rozsądny, zabawny, mądry, problem tkwi w jednym jeżeli już o problemach mowa, w tym, że to jest troche męczące, mam nadzieje, majestic, ze wszsytko masz pod kontrolą, te linki, te słowa mocne, może inny nie potrafi być, a jest dobry ! w tym co robi, ma wolenników, ale Gaja martwi się Medżik o Twoje wnętrze, że przestałeś się rozwijać, i utknąłeś w teoriach spiskowych, brudnej prawdzie, która niczemu nie służy, bo trochę jak widzimy za nadto ją wyolbrzymiasz, ale to jest Twoja prawda, Mnie przekonałeś i nauczyłeś wielu rzeczy, z przyjemnością Ciebie czytam, i rób co uważasz za słuszne, wiem, że myślisz, o tym co ci mówi(my) i analizujesz, pamiętaj nie bądz przekonany do końca o swojej słuszoności, to przyznależy że nie jesteś, tylko mistrzom, nie pokazuj tego co wiesz i tego co jesteś pewny, tylko pokazuj to co chcesz się dowiedzieć, niech ludzie pytają, bo inaczej odsłonisz wszystkie karty i będzie Ci zle, będziesz po prostu ciągnął wózek z pewnością, że robisz dobrze, więc wez pod uwagę co mówi Ci Gaja i teraz(przepraszam) ja że może to nie jest doskonałe co robisz, mówisz, bądz jaki jesteś, ale potraktuj to z przymróżeniem oka, obserwuję Cię, i nie tylko ja, wiem, że pływasz jak ryba w wodzie, ze z wszystkim sobie poradzisz, jesteś lepszy od wielu osób w tym mnie, My ja Gaja, chcemy Cię uczulić, że świat fizyczny nie jest taki sam co duchowy, ale Ty to wiesz, na siłę trochę, chcemy wpędzić Cię w świat marzeń, zamiast podstępów, zbrodni prawdy, jak chcesz to trzymaj się prawdy, Twoja prawda, może stać się naszą, ale nie musi, Gaja flaki sobie wypruwa, żebyś zrozumiał, że trzeba wierzyć w dobro bardziej niż serwowac zło, kto ma rację? Majestic jesteś moim przyjacielem, powiem Ci coś, To oddzielny świat mężczyzn i kobiet wciaż jest, nie każdy mężczyzna podąża drogą ducha, jak ja, czy ktoś kto chce, Ty stoisz twardo na Ziemi, nie przeszkadza nam Twoja informacja i wiedza, jeśli chcesz wiedzieć, ale martwimy się i ja też, dokąd Cię to zaprowadzi??? Bo ja widzę w tym co chwilę coś nowego co dajesz, ale miejwięcej jest to o tym samym, ale czy Gaja to takie złe???? Czy Majestic powinien się uczyć, lub ja? Może Medżik zna prawdę nad prawdami tylko, że nie mówi co go boli, a jest przekonany wciąż o swoim , i to jest Twoja wizytówka Medżik, przekonanie stawianie na swoim, pewnie chcesz mojego wsparcia, ale ja jedyne co mogę dać w obecnej chwili, to to, że mówię, że wszystko jest dobrze, wyprzedziłęś dekady, ale nie bądz fanatykiem, bo to szkodzi !!! Sory jak Cię uraziłem nie miałem takiego zamiaru, Ty jak zawsze wiesz wszystko lepiej, nie staje przeciwko Tobie ale słucham Gaji i stąd te wnioski, dla mnie jesteś cudownym człowiekiem, który rozumie i jest wyczulony ma sumienie, i rozum i serce, czy czegoś brakuję???? Nie kłuć się z Gają, Gaja mówi co widzi, i ja wiem o co jej chodzi, chciałbym też napsiać, Majestic, przecież Ty chłopie musisz dać sobie trochę spokój, ale nie mam prawa tak mówić, bo Cię szanuję, nie widze w Tobie błędu, jak inni którzy Cię znają, dla mnie jesteś ideałem, ale w zaciszu, że tak mruknę między nosem, powiem, że to jest zastanawiające co piszą…… chyba widzą coś czego MY nie widzimy. widzisz coś Medżik?? jakiś błąd systemu?? a Ty Gaja po co go nauczasz? Wszsytkich chcesz zadowolić, czy mają być na Twój obraz, co Cie boli Gaja???? Powiedz szczerze, krzywda? Co widzisz w Majesticu czego ja My nie widzimy? To dobry człowiek, ma swój rozum, może przeszkadza mu takie pisanie o nim, chce być neutralny, wesołkiem poważnym takim, może potrzebuje ręki obronnej przyjaciela, lub prawdziwej przyjaciółki która go doceni !!! Nie możecie mówić, od razu że coś jest nie tak, zobaczcie ja ani razu nanikogo nie powiedziałem ,że ktoś coś zle robi !!!!!!!!!!! lub złym jest !!!!!!!!! Nie wolno, potrzebna Najpieprw zazaznaczam 1. Pomocna dłoń 2 wsparcie 3 poczucie bezpieczeństwa 4, radość 5 miłość ( majestic jest na radości) Gaja miłość jednak macie i Ty i majestic, Tylko najpierw 4 punkty pierwsze przeróbcie !!!!! Kocham Was, Przperaszam, jakby co, zależy mi na Was 🙂 Przepraszam Gajulka i Medżik… ale wiem, że tutaj troche mam rację, wiem, ze powiedziałem cos zle ale już nie szukam co, puszczam jak jest…. (pewnie cos o Gaji) wybacz. Buziaki… :-* dla Gaji i uśmiech dla Medżika 🙂

   5. Kochani Qcypku , Tomciu i Majesticu : „Gdzieś wysoko ponad tęczą, Wiedzie droga do krainy O której słyszałam w baśniach i kołysankach. Wysoko ponad tęczą Jest pas błękitnego nieba . Pod którym spełniają się wszystkie marzenia Po które odważysz się sięgnąć. Pewnego dnia poszybuję do gwiazd I obudzę się wysoko ponad chmurami Tam gdzie wszystkie kłopoty znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Tam wysoko ponad dachami. Odnajdziesz mnie „

   6. Gaju dlatego Jesteś przechwycona”Dla mnie byłaby to codzienna kąpiel w brudnej wodzie” zobacz ile się wyzbywasz powiem inaczej nie posiadasz ,jak wyrazisz Współczuwanie ? współczuwanie to bycie kimś czymś w kimś w czymś , to nie jest puste słowo współczuje , i Ty nigdy nikomu nie współczujesz bo jak sama wyraziłaś się stronisz od brudnej kąpieli , nigdy nie dokonasz weryfikacji , nigdy zła nie zlokalizujesz bo będzie to dla Ciebie nieznane niepojętne , czlowiek w swoich uczuciach jest jak Kamerton uniwersalny wszystkie tony i wibracje odbiera , zginęlibyśmy bez tej uniwersalności , Twoja ziemska szkoła nie miałaby sensu apatia na bodźce zrównałaby Ciebie z tymi co ich unikasz stałabyś się taka sama nawet o tym nie wiedząc ,przytaczasz Wielkich Mistrzów wszyscy byli niemal tacy sami dlatego podam Buddę , zobacz Jego dzieciństwo Wszyscy robili to co proponujesz , nie widział bólu smierci starości troski , chciano Jemu pokazać jednobiegunowy świat , i miało to być Jego klęska a w ostateczności zwycięstwem bo doznał szoku widząc starego schorowanego starca , piszesz że jesteśmy w jedności ? jedno jest odbiciem całości wiec pytam gdzie ? skoro zaprzeczasz unikasz , weź grupę dzieci szkolnych i pokaz im zwykłą rzeźnie i co dostana zgorszenia ? ja Ci powiem że oświecenia , nie rusza więcej mięsa , napadną na zbira kopiącego niewinnego psa kota , z czasem ten odruch przeniosą na ludzi broniąc słabych i niewinnych nie będą znieczulicą , nie przejdą obojętnie ulica gdy zbiry będą kopać jakiegoś czlowieka aby jemu dziesiec zloty zabrać , i tak Gaju się zmienia świat , piszesz że nie chodzisz po astralnym śmietniku a ja chodzę bo mam tam podobną prace , po to aby ten śmietnik przestał być śmietnikiem albo zanikł ,na jedno wyjdzie . Pozdrawiam Cie Gaju

   7. Tomku Piszesz bezcenne refleksje , powiem tak, arbitraż równowagi , bardzo cenna cecha, właśnie przyglądanie się „awanturom ” pozwala na wypośrodkowanie , ja podobnie stosuje te metodę aby nic nie uronić , ale na tym polega nauka , inaczej to dogmat teoria, Pozdrowionka Tomek Stary i Wierny Przyjacielu .Ps Pozdrowienia dla Wszystkich zaglądających i komentujących Kalinka Qcyp Oscar itd , i Wszystkich co nie wymieniłem bez wyjątku . co prawda ma być Maj ale wiosna i kwitnące sady będą raczej w Kwietniu Skaldowie „Sady w Obłokach” https://www.youtube.com /watch?v=hG8WNdwcVHM

   8. ” PANIE KOCHANY – PAN MA RAKA ” nie Gaju , ja robię wszystko aby takiej diagnozy nigdy nie było , aby pacjent wiedział czego ma się wystrzegać aby jedynie pokosztował truciznę ją zobaczył , a nie codziennie konsumował w niewiedzy co konsumuje , tylko tak zachowa zdrowie tylko tak przekażę to potomnym , Ty nie mówisz o tym dlatego jest jak jest , ja stawiam znaki ostrzegawcze na ostrych niebezpiecznych zakrętach , uwaga zło !! i jakoś nie przybywa ofiar , a Ty nikomu nawet o tym nie wspominasz , widząc tonącego w tej brudnej wodzie jak wspomnialas nie ujdziesz na pomoc ?

   9. „Majestic Cmentarze są pełne martwych pacjentów , którzy uwierzyli – właśnie takim lekarzom .” Gaju wyobraź sobie że jeden i drugi ma miął zero pojęcia , WSKAŻ MI TERAZ WINNEGO ? nieświadomy pacjent przyszedł do nieświadomego lekarza , a wystarczy jednym pociągnięciem pozbyć się czegoś zbędnego uświadomiony pacjent nie bezie potrzebowali lekarza , lekarz obojętnie jaki będzie zbędny , ale to nie wszystko, zanik lekarzy będzie dodatkowym bodźcem aby ludzie sami szukali i egzekwowali równowagę energetyczna , same dobre wieści !

   10. Majestic Należy ludziom współczuć i pomagać w miarę naszych możliwości , ALE NIE WSPÓŁODCZUWAĆ – bo wtedy dokarmiamy te energie , które są odczuwane jako energie negatywne . Oczywiście czasami nie jesteśmy w stanie zapanować nad silnymi emocjami – kiedy komuś dzieje się wielka krzywda .

   11. Majesticu – Ty doskonale wiesz jak funkcjonuje rzeczywistość – bo za długo tutaj siedzisz , żeby o tym nie wiedzieć . Tak więc znasz „na wylot” instrukcję obsługi tego Świata , jednak nadal upierasz się przy swoim . Czasami w szczególnych przypadkach , można coś zaakcentować , ale nie codziennie i nie w takich ilościach – bo tym samym dokarmiasz zło , z którym równocześnie walczysz . A tak przy okazji – to kto mnie przechwycił i trzyma w objęciach 🙂

   12. Gaju „współczuć” ? przecież w takim przypadku to puste słowo , WSPÓŁCZUCIE można wyrazić jedynie identycznym stanem czyli współczuwaniem to DAR SERCA , to jest pakiet emocjonalno -energetyczny który można niejako obejrzeć , nie odbierasz tego jako bólu, radości itp odbierasz emocje efektu , skutków i nastepstw tej fazy , dlatego przeżywamy zdarzenie , zdarzenie to jest miarą Nas samych, to z darzenia przerabiamy emocje i w tym jest rezonans współczuwania wchodzenia w zakamarki powiedzmy szczęściarza albo ofiary tylko tak można dokonać wspulczucia , w Buddyzmie te aspekty są idealnie opracowane .

   13. Gaju „bo tym samym dokarmiasz zło , z którym równocześnie walczysz ” to lokalizacja zła jest dokarmianiem ? po co na noc zamykasz drzwi ? a moze Ten kto Ci powiedzial żebyś zamykała drzwi zlokalizował kilka kanalii , masz teraz kolizje , ten ktoś dokarmia zło ? a Ty mimo wszystko zamykasz ? ciekawe gdzie Siebie teraz umiejscowisz ? w walce czy dokarmianiu ?

 6. Świat wibruję cząsteczki tej wibracji oddziałowywują na nasze ciała dlatego jesteśmy ciężcy, lżejsi, dlatego cos nas boli, dlatego chorujemy, dlatego się starzejemy, przez te cząsteczki, coś co jest namacalne, to właśnie temu pozwoliliśmy mieć wpływ na nas, w dążeniu do równości, te cząsteczki się nasilają, jakby broniły się, i mówiły, nie będzie równości. To są złe cząsteczki, złe wibracje, sama nazwa wibracja mówi nam że coś wibruję, to jest niezależne nawet od czasu. wibruję coś, co pochwycasz, każda myśl jest wibracją, i karmią się te wibrację… powodując schorzenia.. one są nie widzialne, ale można je rozpoznać,że z czymś jest ciężko, lekkim być, znaczy, opanować wibrację, nieśmiertelnym znaczy pokonać, jak oddzielić się od wibracji? Rozróżniając że ciało to ciało, umysł umysłem, myśl myślą, zmysły zmysłami, więcej uwagi trzeba poświęcić zmysłom, postarać się zmienić zmysł, wzroku by inaczej lepiej widzieć, czasem choroba wzroku nie pozwala nam widzieć, słuch, to co słyszymy, to efekt tego co jest w około, każdy słyszy dzwięki które pasują do jego życia, smak, trzeba czuć, zachwycać się, by smakowało lepiej, dotyk, musi być delikatny, by każdy opuszek, działał na zmysł, szczególnie węchu, bo przez zmysł węchu, doznajemy wspomnień, i uczuć… nie z tego świata.. zmysły trzeba wyostrzyć, by wibracje, były zauważalne, każdym oddechem, drgniem serca, świadomość, mówi, że powinniśmy te wibracje zrozumieć, ale to jest błędne koło, bo poczujesz ulgę, ale pojawią się nowe, trzeba całkowicie zneutralizować wibrację, (wibrację życia) by tylko odczuwać. Myślę o tym, że jest jakaś siła, wibracja, która powoduję, że jesteśmy niedoskonali, trzeba ją pokonać umysłowo, a nawet fizycznie, ja w związku z tym rzucam palenie, bo chcę wyostrzyć zmysły szczególnie smaku i węchu, ale też i pozostałe…. to już jest postanowione, rzucałem fajki tydzień temu ale miałem sen że karmili mnie fajkami ,częstowali i nawet podpalali, i wstałem i chciało mi się palić i zapaliłem, a byłem mocno nastawiony,więc nie wiem jak tym razem wyjdzie, ale chciałbym mocno już skończyć palić.. Wznieść się trzeba, nie mieć pokus… złych… żeby tylko lewitować….. 🙂 Dobrej 🙂

 7. Odkryłem dlaczego piszę zawszę w taki sposób jaki piszę !
  Wyprzedzam fakty czaruję słowami, bo…………………………..
  Uważam że mi coś zagraża, słownego lub czynnego………….
  Dużo gadam żeby było zrozumiałe a zarazem niezrozumiałe
  wiem że doznałem w życiu krzywdy, kiedyś o tym pisałem,
  ale poprosiłem Voytka by nie publikował, chodzi o to, że
  spotkałem w życiu pełno zboczeńców, pedofilów, i ciul wie
  jak ich nazwać, zapraszali mnie do domu, próbowali
  wykorzystać, mówili ładne słówka, dawali jedzenie, wino
  nigdy się nie dałem….. ale to we mnie siedzi, bezbronny
  zaginiony, w nieznanym świecie, poznałem zło tego świata
  boli mnie to czasem i chociaż jestem bezpieczny, czuję że…
  urazili moją seksualność, a gdy nadepną na ten palec,
  człowiek staje się inny. Od tamtej pory, gdy również
  przeprowadzałem Szatana na dobrą drogę, uważam na to
  z kim i jak prowadzę konwersację, rozmowę, boję się. ludzi.
  jestem przelkniony światem nie pokazuję tego, idę na przód.
  ale w środku jak zraniona zgwałcona dziewczynka…………..
  boję się jakiegokolwiek ataku na mnie, dlatego zrobiłem
  płaszcz ochronny, by zawsze móc umieć się obronić, gdy nie
  ma czego się bać nie jestem sobą, poczułem to teraz, bo
  jestem bezpieczny, jednak obawiam się ataku ze strony
  Gaji i Majestica po tym co napisałem, to co teraz piszę za
  wczasu, to też obrona, bronię się całe życie, bronię się, i
  umiem. Nie poradził bym sobie tylko z 100 gwałcicieli którzy
  chcieliby mnie wykorzystać, mówię o aniołach, niebiosach
  i mam z nimi połączenie, ale nie do końca, miałem też kilku
  krotne zagrożenie życia, w chorobie i przez ludzi, okradli
  mnie, grozili śmiercią, chcieli kasę, grozili nożem(szkłem)
  mam już tego dość, nie chcę już być taki….. czy mam kontakt
  z zaświatami? Niebiosami, aniołami, ? Nie wiem, wiem że w
  okółmnie coś się dzieje, wczoraj o 21:37 był dowód, pomyślałem
  o Papieżu w godzine jego śmierci, miałęm pomyśleć, ale po co
  by wytrwać w rzuceniu papierosów, czy wypełniła się moja
  droga? Przecież palę, mniej ale palę, zawiodłem, obwiniać się?
  jak ta mała dziewczynka? Nie !! Coś się dzieje, nie wiem jak
  centralnie połączyć się z niebiosami, i Bogiem, nie wiem, nie
  wiem czego ode mnie chcecie niebiosa, wiem, że mam piękne
  życie…. z Bogiem i sobą myślami…. tylko znów jestem taki
  bezradny………………… ale bezradnośc jest chwilowa, gorzej jak
  umrę nic nie osiągając, nie widząc pięknego świata, lub jak
  nikogo nie pokocham, jak nikt mnie nie pozna, moich uczuć,
  myśli…… Mówię Kocham Cię, bo wiem że to broń, ale czy
  szczera? naprawdę dużo już umiem i się nauczyłem, tylko
  Gaja czy miłość przyniesie owoce?????? Po co się męczyć z
  pisaniem, potrzebowałem odrobinę uwagi, mam ją i co i co
  z tym zrobić, co zrobiłem, otworzyłem się, ale czy jestem
  głupi, czy ktoś mi wprost powie nie jesteś głupi? Znowu….
  chciałbym to słyszeć co jakiś czas, na podbudowanie się…
  czasem też tracę siły, gram wszystko wiedzącego, kochającego, takiego siebie zrobiłem, ale to była ochtona…. przed krzywdzicielami, nawet jako przyjaciel, przepraszam… 🙁
  muszę Was kochać czy nie? Czy to obrona, zna mnie ktoś aż tak dobrze, by coś pod tym napisać? Może Ty sesia, jakieś słowa pociechy od Ciebie by się przydały…. jestem w punkcie zero 🙂 Zero jest dobre. Zerem mogę być, albo kimś…… a może zwyczajnie być, bo po co być kimś??? co mi to da, chce znowu spać, ale żyję też, boję się…..o świat………

  1. włączali mi pornole… gnoje.
   dziś dzień żalów jest mi lepiej, ale psycha dostała, jeszcze to zwalczanie zła, papierosy, uzdrawianie, ile ja miałem ogarnąć, policja bycie Bogiem, znowu przypomina mi się moja droga…. jestem wolny już tak dziękuję 🙂 … 🙂 … 🙂

  2. I mój ojciec podrywał moją Hanię… po pijaku… widzicie jakie mam życie, widzicie????????? :((((( … (płaczę) ale zbieram siły, musiałem przepraszam. Przepraszam Tato.

   1. <3 wzruszające, motywujące, uzdrawiające !! Kocham Cię na zawszę w miłości braterskiej. już nigdy nie zawiodę…. dziękuje tutaj nie wystarczy, uleczasz moją duszą moje ja, moje myśli , moje uczucia, mojego Boga, moją krzywdę. Kocham Cię !!! :))) uścisk serdeczny 10 minutowy 😀 :))))) 🙂

  1. „Każdy powinien zobaczyć te dwa krótkie przekazy co dałaś, to jest czysta miłość, którą powinien znać każdy kto myśli”

 8. Sesia Kwiatku, dzięki tym Kwiatkom, mam siły na kolejne 10 lat znajomości z Tobą, ale już nie w kłótniach, chyba, że nie sprostam Twojemu charakterowi, mam siły na 10 lat dobroci po prostu, zmiękczyłaś mnie jak kiedyś… 🙂 I chyba, miałem lekką przewagę w myślach o nas, ale teraz ona zamieniła się w miłość, jak do siostry. co jakiś czas, zaglądam na kwiatki, co jakiś czas, błądzę, zamyślam się, czuję do Ciebie sympatię, dzięki, bo bałem się, że to już gniew… i wciąż i wciąż…. sympatia jest lepsza, wzruszyłaś mnie tymi kwiatkami, poczułem się jak dziecko, kochane, ze łzami, bezbronnymi a potem walczącymi o siłę. Wiedziałem że taka jesteś…. że zrozumiesz… jak coś Cię będzie trapić, to powiedz, chętnie z Tobą porozmawiam i wysłucham. Buziaki.. .

  1. Po prostu jak będzie potrzeba upomnij się, nie mówię, że zawsze jestem, ale jak mnie nie zawiedzie moja inteligencja, to będę wtedy z Tobą, wiem, że rozumiesz takie sprawy o których pisałem, te Kwiatki to pocieszenie, nie mogę wyjść z podziwu ich piękna, jakby były dla mnie jakbym miał się wpatrywać w nie kiedy mi zle i będę, przypomina mi się jak 1 raz dałaś mi kwiatki musiałem Ci o tym już wspomnieć, bo wspomnienia odżyły, teraz jestem dużo silniejszy i lepszy niż kiedyś i zdrowszy, więc pamięć moja będzie już nieograniczona w związku z Twoim gestem. Jeszcze raz Buziaki… możesz przekazać dla swojej miłości te buziaki, żeby nie było, że Cię całuję i dostanę w ryj 🙂 Hihihi sory wiesz, ze często żartuję… 🙂 Miłego dnia dla Wszystkich ja mam zaplanowane kilka godzin już dzisiaj, ale NTV NR 1.!!!

  2. To samo tyczy reszty moich przyjaciół, upominajcie się, jak potrzebujecie ale Nie My jesteśmy idealni, nie mamy słabości (wystarczy jeden) 🙂 Serio piszcie… Kocham Was.. widzicie, jak jest pieknie, widzicie, że zwierzanie się, to dobra droga każdemu na dobre wychodzi, nie bójmy się, że nie ma pomocnej dłoni, jak jesteśmy szczerzy względem siebie i innych, przyjaciół prawdziwych nie brakuję, za co dzięki wszystkim 😀 szczęśliwy :))) 😉 😉
   https://www.youtube.com/watch?v=C3_kG7eM50E

Comments are closed.