Otwarte Forum Tematyczne – 29.04.2016

Rozmowa przez Skypa z Januszem Grabowskim, na temat przekazów Kryona odbieranych za pośrednictwem medium Lee Carroll.


W studio NTV Irina Liszczuk – specjalista do spraw rozwoju duchowego, opowiada o warsztatach. które pozwalają odkryć prawdziwe swoje wnętrze – swoje Ja.


Rozmowa z autorką książki „Żyj z pasją”, Leną Kristina Tuulse, psychologiem, trenerem rozwoju osobistego. Prowadzi terapie, pracuje z emocjami i przekonaniami.
Rozmowę tłumaczyła Aleksandra Barańska.


23 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.04.2016

 1. Wiecej takich madrych, dojrzalych terapeutow, niepowodowanych ego , nie aroganckich. I do tego doskonaly tlumacz 🙂

 2. Już miałem kiedyś napisać (ale, zapomniałem) na temat tych cudownych fenomenów fizyki prezentowanych przez Pana Janusza Grabowskiego, a (ponoć, lub poniekąd?) wynikających z przekazów Kryona ?…! Chodzi o układy niesymetryczne, przeciwsobne….
  Chodziło tu o przykład tego cudu – opatentowanego urządzenia THOMASA BEARDENA, który oddaje 1,5/2,5 kW free energy.
  Niestety powierzchowność interpretacji rzeczy i zjawisk przez ludzi występujących publicznie często jest porażająca i zmusza do głębokiej refleksji. Co gorsza nie zadają sobie oni trudu choćby do poczytania ze szkolnym zrozumieniem głębszych treści.

  Przecież jak byk napisane jest, że ową moc 1,5-2,5 kW układy niesymetryczne owszem oddają, ale w obciążeniach -NIELINIOWYCH. A, to oznacza wprost, że NIE zasilisz tym urządzeniem żarówki, grzałki, silnika, nie naładujesz akumulatora, niczego, bowiem są to obciążenia – l i n i o w e.
  No i co Ci z tego człowieku ?
  Po co tyle dyskusji i przez pół godziny robienie show z czegoś, co nie posiada głębszego zastosowania ?
  Aby, dyskutować mądrze i otwierać usta do ludzi trzeba wcześniej zadać pytanie jaki jest dystans pomiędzy potencjałem rzeczywistości fizycznej, a urzeczywistnieniem w materii, która w istocie materią żadną nie jest!

  Niezrozumiały w ogóle jest fenomen psychiczny prezentacji Pana J.Grabowskiego podciągnięty niejako pod channeling ” Kryonów”. Co to za ”cudowne” objawienie rodem z innych wymiarów ?..!
  Przecież układy niesymetryczne inaczej zwane przeciwsobnymi byłe budowane i testowane jeszcze w latach pięćdziesiątych i jest wiele prac na ten temat p.Grabowski
  wystarczy zechcieć sobie poczytać. Nawet wiele amatorów budowało te proste urządzenia, a co niektórzy publikowali wyniki badań między innymi Naudin proszę bardzo – : http://jnaudin.free.fr/meg/meg.htm
  To tyle w ramach wyprostowywania tych fenomenów Iluzji, podpinanych jeszcze pod jakąś wiedzę z innych wymiarów często mglistych, nie podsiadających głębszych empirycznych treści oprócz – wiary w coś ?
  Proszę mi pokazać chociaż zarys, koncepcję, ideę urządzenia możliwego do zastosowania w tej rzeczywistości taką jaką ona jest – bez relatywizmów i fundamentalizmów światopoglądowych – to będę otwarty na to, aby posłuchać czegoś nowego i inspirującego !

  1. no wiesz 🙂 wszystkie channelingi są takie … w nich – jakieś gadanie jak u wróżek 😉 o jakimś potencjale zdarzeń, … by nie powiedzieć sorki nie mam pojęcia 🙂 eh pomagiery z za światóf co nie wiedzą nic o podróżach w czasie, o względności czasu, żaden z nich nie wybrnął poza światy równoległe… a ogólnie rzucają marchewkę by przejąć ciało naiwniaka jakiegoś i może podpiąć innych przy okazji. nie są głupi, ale swoje już przegrali i nie wiedzą nic, nawet tego że wcale nie są przegrani, tylko uparci… jak długo ludzie się będą na to nabierać? jak by nie było tu nikogo prawdziwego do rozwarzań.

   ps. zupełnie osobno. myślałam dziś o tobie astre, jakoś mi chodziłeś po głowie…

  2. a co powiecie o Testatika tyle lat daje energie https://www.youtube.com/watch?v=zwhxcEBGZ7I a tutaj Kapanadze https://www.youtube.com/watch?v=B6hVasVR7AI w sumie to wszystko Tesla uporządkował ale wiadoma mafia utajniła cały program , ziemia to cewka indukcyjna miedzy gruntem a atmosfera można wyłapać różnice potencjałów i zaprzęgnąć do pracy ,Testatike badały tęgie głowy fizyki aby tęgo zablokować temat a Kapanadze musiał dostać ultimatum jak Tesla , zobaczmy ten spontan w tej miejscowości jaka euforia tam panowała Oni wiedzieli ze to coś epokowego wszyscy byli w tym zaangażowani , no i jakoś dziwnie ucichło jakby ktoś w nocy kolbami w drzwi , jakby „zmowa” milczenia tu i tam ktoś napisze ze to szarlataneria ze to jakiś alkoholik, w skarpetkach znaleziono 2 kg zioła itd https://www.youtube.com/watch?v=Goq76CQapyI

 3. Istotny jest potęcjał danego fenomenu i to co można z nim dalej zrobić.
  Najbardziej efekciarskie kłamstwa szybko się „zużyją”.
  Czas nie jest względny i płynie tak samo wszędzie we wszechświecie, to co się zmienia to jego przepustowość.
  Jedno wiadro na godzine nalejemy tak z cienkiego węża ogrodowego, jak i z grubego chodz fakt że ciśnienie wewnątrz węży będzie odmienne a ktoś „mądry inaczej” stwierdzi że woda w jednym płynie szybciej 🙂 to też lanie wody jest pojęciem względnym 😉
  Lanie wody to sztuka ale współczesna nauka to też sztuka współczesna.
  🙂

  1. skoro tak uważasz to na pewno masz rację 🙂 , że twój czas jest bezwzględny. tak jest z poziomu jednej przestrzeni w czasie. i dla niej inna po prostu nie istnieje wcale, i odwrotnie. więc cała nasza przestrzeń w czasie jest też względna i można się wstrzelić gdzie się zechce w tę niezmienną w swej naturze maszynkę. owszem nastąpią pewne uzgodnienia, bo zawsze piszemy własną księgę i tkamy to sukno żywota, jednak to co się stało niezależnie to się już tak samo nie odstanie z naszego punktu widzenia. więc jeśli ktoś się wstrzeli 200 lat wcześniej albo 300 lat później w dane miejsce w czasie, to będzie wiedział co się wydarzy… dla ciebie to nie możliwe bo się ograniczyłeś więc uważasz że czas jest liniowy, bo tak wszyscy mówią, bo majaczą o alternatywy 4, o potencjałach zdarzeń ze swojego punktu widzenia, bo tak zapodano i powiedziano że tak jest, że to obowiązująca wykładnia prawdy jedynej. bo nie wiedzą, a on po prostu jest dany a nie liniowy. to w zasadzie koordynat.

  2. wszech świat = wieloświat = wiele przestrzeni w wielu sobie przynalrznych czasach

   świat = jedna przestrzeń w czasie. nawet jeśli jedna z wielu.

   lejesz wodę woj, skoro nawet tego nie odróżniasz i mówisz o świecie, nazywając go wszechświatem. 😉 ale w tym masz rację to się szybko zużywa 😛

  3. a ty po prostu mówisz o katedralnej, o tym że tu faktycznie można tak uzyskać złudzenie inaczej biegnącego czasu. jak w tym eksperymencie z dwoma bliźniakami gdzie jeden jest wystrzelony w kosmos a inny żyje na ziemi i jeden zerwie więcej kartek z kalendarza niż drugi, jeden się zestarzeje a drugi nie aż tak. i to jest prawda.

   ale ja powiedziałam o czymś zupełnie innym, a ty to tak łatwo przekreślasz bo nie wiesz o czym mowa. a mowa o przeskokach (potocznie podróży czasie), zarówno w ciele, jak i bez ciała.

  4. czego dowodem też jest p r a w d z i w e jasnowidzenie, czy na prawdę mocne i prawdzie deżawu …

   prawdziwe jasnowidzienie to dla mnie takie, że nie ma tu tam, jota w jotę, nie żadną symboliką, nie przez żadne filtry własnej percepcji, nie żadne ściemy czy wyliczanki, choć te też są dobre, nie samospełniające się prognozy, nie szaro widzenie i widzi mi się. ale realne prawdziwe doświadczanie przyszłości czy przeszłości taką dokładnie jaka ona jest lub będzie. co do każdego ziarnka piasku i włosa na głowie. co się nazywa też pamięć. czyli wyjście poza tę rzeczywistość i wstrzelenie się gdziekolwiek. tego nie mają majacznicy, co szaro coś jak by prawie widzą, a nawet i to nie tylko jakieś tam trendy czy jak to sprytnie nazywają potencjały, po co? by ukryć że nie wiedzą a przypuszczają.

   1. zawsze później jak by cio 😛 można poużywać sobie słów takich jak „nikt, i nigdy, zawsze już tak…, płynna, trendy się zmieniły” i tym podobne. ba na tym trendzie nawet idzie trzepać se kasiorkę…

   2. czas to MIG ,czyli ma określenie i istnieje ,nasz paradoks polega na tym że jestesmy pod tym czasem taki wyłom zawierający się w MIGU podam zwykły ziemski przykład zwykła mucha która to transformuje w odwrotnym kierunku w naszym czasie rzeczywistym nasz szybki ruch reki dla niej jest poklatkowym zwolnionym obrazem ,gdy przerobimy przetransformujemy identycznie w naszym kierunku aby uzyskać taki obraz poklatkowy potrzebujemy kilka tys klatek na sekundę aby stworzyć taki obraz a czas projekcji trwałby tyle co podzielenie tych klatek w sekundzie przez bodajrze 28 klatek wtedy obliczymy ile trwa taka sekwencja w naszym rzeczywistym odczuwalnym czasie .a paradoks zegarów jest błędnie interpretowany te obliczenia to świadoma obwodnica „czasu ” pola torsyjne druzgocąco miażdżą paradoksy czasu zegarów itp , co jest niekiedy uwidocznione w porwaniach uprowadzeniach przez „obcych tubylców” ten fakt istnieje ale nie w betonowej fizyce pełnej kłamstw w konsekwencji http://lalitamohan-himawanti.blogspot.de/2015/02/pola-torsyjne-i-proznia-szypowa.html

 4. Bo sztuką jest wciskać ludzią kit.
  No chyba że do okna między szybę a framugi wtedy to jest praca i to konkretna praca….

 5. https://www.monitor-polski.pl/keshe-zapowiada-nowy-typ-reaktorow-magrav-niemal-100-redukcji-zuzycia-pradu/#more-12509 cytat z Tego Artykułu : „Działanie intencji, czyli myśli, które wraz z emocjami są najpotężniejszą siłą we Wszechświecie” czy do tego potrzeba wzorów wyliczeń jak jest to samoistne samorodne egzystujące od zarania swiadomosci ?! ,jest to elementem fundamentem kreacji i istnienia wszechrzeczy , kiedy przełamiecie te stare schematy ,te labirynty bez wyjscia ? sami siebie na ironie spychanie na płaszczyznę bio- robotów z jednoczesnym krzykiem i pogonią za duchowością która właśnie w taki sposób zabijacie .

 6. Szybko i byle jak.
  Eter musi być skompresowany czy ziarna eneteru z ktorych składa się eter (jak i wszystko) bo to istotna różnca zwłaszcza że w środku eteru nie ma nic?
  (Jeżeli w środku eteru jest coś to to już nie jest eter tylko inny twór zgodnie z tym co pisałaś w związku z karoserją że ona sobie jest ale bez silnika i całej reszty nie jest ona traktorem).
  Czy aby nie jest tak że ziarna eteru zderzając się ze sobą tworzą zjawisko zimnej_ciepłej fuzji?
  Czy nie jest tak że obiekty promieniując =tworząc „pokoiki” z fal, zamykają albo próżnię albo inne ziarenka? Bo i co innego mogły by zamykać?
  Czy te pokoiki to aby nie to samo co ja określiłem jako baloniki?
  Czyli promieniowanie neutrin_eteru co określiłaś jako fale eteru nie są falami podobnymi do tych radiowych? Czyli że zbiór zarenek które wypromieniowują neutrina to takie pęczniejące balony składające się z ziarenek/cząsteczek? Tak jak balon/guma składa się cząsteczek np. atomów.
  Ich kształt jest różny zależny od zjawiska zwanego cynematyką o którym zresztą pisałaś i linki podawałaś.
  I dalej.
  Zauwarz że promieniowanie neutrin czy eteru (lub jak to określiłaś fale eteru) to siła odśrodkowa a tworzenie się pokoików/nakładanie fal eteru = siła dośrodkowa (z punktu widzenia środka pokoiku).
  Dalej:
  Zapadanie i umasawianie ziaren czy innych cząstek które jak to określiłaś na szczycie amplitud to aby nie „zasysanie” nicośći=pustki, czy jak to określiłas „lej się zleił”? Aż chciało by się dodać i nadal się odbywa zlejanie lejów.
  Dalej.
  Rozpad czegokolwiek czyli działanie entropii. Żeby zburzyć dom trzeba w to włożyć siłe=energie=pracę.
  Innymi słowy pustka=próżnia pracuje na rzecz rozbioru skąd pochodzi energia jeśli nie z pustki=próżni a raczej z jej pracy…. Pustka pracuje=reaguje z energiami.
  Czy to nie dowodzi że pustka rozkręciła wir światła?
  Zresztą jak to tłumaczył Maciej Marosz, jak zanurzy się piłkę pod wodę która tworzy na niej ciśnienie i zrobi w piłce dziury to zasysana woda sprawi że piłka będzie się obracać.
  Wir czy dysk światła nie był od zawsze. Wszystkie znane mi religie mówią o tym że Bóg stworzył się sam, czyli skoro się stwrzył to wcześniej Go nie było.
  Skoro już mówimy o świetle postępowym to też w samym tym słowie jest zawarty sens że światło postępowało=rozwijało=rozkręcało się czyli że nie zawsze takie było w przeciwieństwie do pustki która zawsze była.

  Więc czy już z samych określeń jakie stosujecie nie wynika co z czego powstało i co było pierwsze?

  Nie ma czegoś takiego jak mój czas Twój czas, nikt czasu nie wykupił sobie na własność.
  Piszesz seja o poziomie jednej przestrzeni tak jakby tych przestrzeni było wiele.
  Przestrzeń jest jedna a co w niej jest zawarte to inna sprawa oraz ile ma poziomów (cokolwiek znaczy „poziom”).
  To co Ty nazywasz względną przestrzenią z czego wynika możliwość „wstrzelenia się”
  to jest to co ja określiłem jako przepustowość lanej wody czyli ciśnieie w wężu.
  Tłumacząc z mojego na Twój język:
  Nasza przestrzeń=miejsce w wężu ogrodowym.
  Szybkość płynącej wody=szybkośc upływającego czasu.
  Odmienne węże=odmienne przestrzenie.
  Szybciej płynący czas gdzieś indziej=szybciej płynąca woda w innym wężu ogrodowym.
  Wiadro wody na godzine=czas jaki upływa niezależnie od przepustowośći węża/przestrzeni.
  Co się stało to się nie odstanie to się zgadza.
  Czas nie jest liniowy i ja nie twierdze że jest linowy. Z tego co napisałem wcześniej jasno wynika że czas we wszechświecie płynie tak samo 1 wiadro na godzine, a że wszechświat nie jest linowy to i czas nie może płynąć w nim liniowo.
  Jeśli już to wirkowo 😉 (jeśli wiesz co mam na myśli) a odmienne wirki=odmienna przepustowość=odmienna szybkość a w ostatecznym rozrachunku jak już wspomniałem zawsze wychodzi jedno wiadro bez względu na to czy wodę laliśmy przez cienki czy przez gruby wąż.
  Bo jego zródło jest jedno.
  Piszę o czasie a czy katedralnym skoro nie tak katedralni go rozumieją jak powinni?
  Pisząc o przeskokach masz na myśli alternatywnych wizjach przyszłośći?
  A czy te alternatywy aby nie zależą od poziomu zrozumienia stanu rzeczy wizjonera?
  Zeby wizjoner miał jakąś wizje przyszłości musi mieć jakieś podejrzenia jak ona mogła by wyglądać (świadome lub podświadome).
  seja ja niczego nie przekreślam co ma racje bytu, a co jest realne.
  Łatwo zweryfikować czy ktoś zna przyszłość, wystarczy na nią poczekać.
  Znałem wielu co twierdziło że w 2012 nastąpi koniec świata, tak jakby znali przyszłość.
  Jak widać mylili się.
  A jaką Ty seja znasz przyszłość?
  Jeśli nie tu to może popiszemy mailowo?

 7. woj, pisałam grubo ponad 2 godziny, a szybko piszę. no i palce mi se tak same drgnęły i skasowały zakładkę. na dziś mam dość, a może i tak miało być bo się i o grusze sprawy rozeszło. trudno, świat poczeka jak kocha 😛 …

  1. trudno. powiem więc krócej 😉

   byle jak

   syntezując, nie zaczepiając o grubsze kwestie. mądry voj. tak jest. ale nie ma pustki, nie ma nicości. nawet kompresja jest też – wielowymiarowym przejawem, co wynika z amplitudy fal. w zasadzie wszystko się o to mniej lub bardziej rozbija. nawet wielowymiarowość tej przestrzeni w czasie, jak i budowa eteru i cząstek…

   jajko czy kura? eter nie jest pierwotną formą, bez sensu wiem. … ale przynajmniej nie ściekną się czarne śmigłowce. i nie będzie kolejnej interwencji dziadka. a ja? odpocznę..

 8. seja, jest pustka w tym rzecz z czego ZAWSZE wynika równoważenie grawitacji.
  Tak jak czas płynie wszędzie tak samo czyli tak jak jest jedno wiadro wody.
  Co do wymiarów to są trzy x, y, z, czyli góra, szerokość i długość.
  A z zakresu fal i ziaren jeszcze będziesz gnębiona moja droga 🙂
  A tutaj chciałem Ci przedstawić ciekawego człowieka
  https://www.youtube.com/watch?v=J7oJQOzRmtA

  Obejrzysz jak zechcesz.

Comments are closed.