Otwarte Forum Tematyczne – 29.08.2016

Marcin Antoniak tym razem o związkach damsko-męskich, seksualności, partnerstwie i sztuce bycia razem w odniesieniu nie tylko do osób niepełnosprawnych. Każdy ma prawo do bliskości i miłości.


Wystąpienie Łukasz Lubickiego na XIV Zlocie Wolnych Ludzi- Harmonia Kosmosu 2016 r. w Sulistrowicach. Jest to druga część wykładu poprowadzonego na scenie II.


Wykład Tadeusza Miszczaka wygłoszony na XIV Harmonii Kosmosu.


 

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.08.2016

  1. W mojej ocenie warto, nim człowiek dorwie się do klawiatury upewnić się u źródła …
   Decyzja-Nr-21WC2016 Głównego Inspektoratu Medycznego z dnia 20.07.2016 odnosi się do wycofania z obrotu na terenie całego kraju konkretnej partii oznaczonej numerem „X” produktu „Y” wytwarzanego przez „Z” w postaci roztworu do iniekcji kwasu askorbinowego a nie różnorakich form prowitaminy samej w sobie …
   W uzasadnieniu GIF podaje, iż przebadana próbka produktów (pochodząca jak rozumiem z wycofywanej partii) nie spełnia konkretnych wymagań w zakresie własności chemicznych roztworu (tu barwa i PH) oraz cech fizycznych opakowania w postaci ampułki (tu siła niezbędna do przełamania ampułki).

   Czy to właściwa przesłanka dla wygłaszania takich sensacji ?

   (Źródło: Decyzja Nr 21/WC/2016 na portalu GIF.GOV.PL)
   https://www.gif.gov.pl/pl/decyzje-i-komunikaty/decyzje/decyzje/909,Decyzja-Nr-21WC2016.html

 1. Marcin Antoniak, święta racja… kobieta powinna być przez nas adorowana, a mężczyzna powinien być mężczyzną, wrażliwy mężczyzna jest teraz poszukiwany, ja tam nie chcę relacji już z kobietą, ale również fascynują mnie kobiety, One to wciąż zagadka Wszechświata, polecam wykład.

  1. To się nazywa siła, podziwiam pana. Życzę szczęścia i upragnionego kobiety, która gdzieś już w Świecie na pewno jest, nawet na starość, czasem warto tak długo marzyć… by poczuć chwilę że jesteśmy prawdziwymi ludzmi… tak się zastanawiam, przed chwilą napisałem że nie chcę nikogo, ale też gdby kiedys przyszłą do mnie kobieta, lub jak to się mówi, ja bym ją znalazł, to też bym chciał być taki jak Ty Marcin. 3 maj się szczęścia dużżżżżżooo 🙂 ale czasem miłość to nie szczęście, to przeznaczenie…. a czasem wybór, nie raz się szuka nie raz się nie szuka nie raz się myśli o tej wybranej a jej nie ma, ale jak kochasz to nawet jak nei będziecie razem, lub na starość, zawsze myślami możesz dać jej radość, nawet jak jest z innym ta którą kochasz… ale kochaj, to najważniejsze 🙂 Tak jak kochasz Boga i siebie kochaj swoją wybrankę, masz rację, trzeba budować i powinno nieść do radość, każdy ma do tego prawo, kto chce ten znajdzie, a czasem miłość zaskoczy, na co i ja po cichu liczę w Twoim i swoim wypadku 🙂 Dziękuje.

Comments are closed.