Otwarte Forum Tematyczne – 29.08.2017

W kuluarach Alternatywnego Festiwalu 2017 w Krakowie, Krystyna Maciąg w krótkiej rozmowie z prelegentką – Natalią Ślipińską-Sowicką o duszy kobiety, zdolnościach paranormalnych i jasnowidzeniu.


Zdolności paranormalne zwykle postrzegane są jako coś, co zostało nam dane od urodzenia, rodzaj daru od Boga. Nie jest to prawdą. Umiejętności te posiada każdy, tylko że większość z nas nie rozumie na czym one polegają, nie dostrzega ich, a więc nie wie w jaki sposób można je uruchomić.Prezentowany tu zapis wykładu jest okazją, by poznać ukryte możliwości jakie drzemią w naszej psychice oraz dowiedzieć się w jaki sposób zdolności te można rozwijać.

Wykład poprowadziła Natalia Slipińska-Sowicka – rosyjska psycholożka i psychoterapeutka. Studia psychologiczne skończyła we Lwowie, od wielu lat mieszka w Polsce. Pracowała jako bioterapeutka, stosując masaż leczniczy. Praktyka ta pozwoliła jej nauczyć się czytać, jak dusza człowieka przemawia przez ciało. Energie subtelne łączy z podstawami naukowymi. Potrafi szybko zdiagnozować stan fizyczny i psychoemocjonalny człowieka, nawiązując z nim kontakt duchowy. Czuje energię drugiej osoby bez słów i zbędnych wyjaśnień. Stosuje również udoskonaloną metodę Hellingera, a z pisma i rysunków umie odczytać przyczynę emocjonalnych zaburzeń. Prowadzi kursy oraz sesje indywidualne, dzięki którym ludzie mogą zrozumieć po co przydarzają im się choroby, brak obfitości czy miłości i znaleźć praktyczne rozwiązanie swoich życiowych problemów. Pracuje w atmosferze życzliwości, korzystając z empatii oraz daru jasnowidzenia. W swojej pracy korzysta z daru jasnowidzenia, telepatii, jasnosłyszenia. Posiada umiejętność skanowania informacji, pracując na ekranie mentalnym.


Zapis rozmowy Janusza Zagórskiego z Jadwigą Naira na wczasach NTV w Tąpadłach w sierpniu 2017


 

7 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.08.2017

  1. Bo nadużywanie kropek sprawia, że widzę tylko kropkę zamiast sensu .

   Po co ja o tym wspomniałem, tak dobrze szło .

   Teraz będę na to zwracał uwagę .

   ale fakt jest taki, że nie ucieknę przed prawdą …

   kropki mnie dogonią .

   „Kropki mnie dogonią” Czy to nie jest myślenie świra??

   Chociaż prawdziwe … 🙂

   🙁

   Idiota . Ze mnie .

   z niewyparzonym językiem .

   Chciałbym……..

   by……..

   Chciałbym dziś się kochać…

   jednak, poczucie że jestem stworzeniem, jak nie stwórcą….

   każde mi się powstrzymać .

   i tak niczego bym dziś nie zdziałał, 🙁

   jestem do dupy .

   Tylko ………

  2. Zamilknę na dwa, trzy tygodnie, nie odpisujcie mi, chociaż tyle mogę zrobić…

   Odpoczniecie ode mnie a ja skupię się na naprawianiu siebie, najwyższa pora …

   3 tygodnie, wracam 20 września na rentę.

   Renta Renta Emerytura Emerytura

   😛

   dupa.

 1. Sorry Voytek gorszy dzień/ noc. Wiem, że teraz dbasz, by nie było tu śmieci. Eh co mam zrobić, poszło to poszło, trochę mi głupio, trochę mi nie smacznie jest jak jest .

  //
  Dobrze, że zauważyłeś 😉

  Voytek – [Admin]

  1. Kochać mi się chcę co mi przyszło do głowy 😀 😀 Noc spędziłem grzecznie… Hahaha… Dupek jestem… :))))))))))))))))) !!!

  2. Voytek, poprawię się 🙂 Obiecuję 😀

   Pozdrawiam. Kolejny dzień przed komputerem, ale wciągnęło mnie to NTV, jeden dzień z miliona na bzdury to i tak jest dobra statystyka 🙂 Voytuś…. lubia Cię. 😀

Comments are closed.