Otwarte Forum Tematyczne – 29.11.2016

Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologii Keshe, który się odbył na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu. I tak jak w prelekcjach poprzedzających panel zarysował się dwugłos, tak i w dyskusji dalej był obecny podział. Dla jednej strony ta technologia działa, dla drugiej ta technologia to zwyczajna ściema. Wnioski z zaprezentowanych materiałów pozostawiamy do samodzielnego wyciągnięcia widzom.


Kolejny materiał o zatruwających toksynach przygotowany przez Dariusza Zarębę – tym razem odnoszący się do zatruwania ducha i umysłu.


W studio NTV następujący goście (od lewej siedzą): mgr Janusz Nawolski – farmaceuta, Adam Kołaczek – producent, Arkadiusz Uznański – lekarz naturoterapeuta oraz prowadzący Janusz Zagórski. Rozmowa dotyczy filmu pt. „Plaga 1 – RAK”. Pierwszy odcinek już się ukazał. Jest to pierwszy polski dokument, który obnaża mechanizmy powodujące, że rak jest coraz częstszą przyczyną zgonów w tzw. świecie zachodnim, do którego należy Polska. Do 11.12.2016 trwa akcja zbiórki środków na kolejne odcinki na portalu wspieram.to https://wspieram.to/7plag/

Więcej o projekcie na http://7plag.info/

61 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.11.2016

 1. W pełni potwierdzam słowa p.Marcina. Wspólnie interesowaliśmy się fundacją Keshe w 2013 r. Byliśmy w tamtym czasie, ośmielam się powiedzieć, jego entuzjastami. Do czasu opisanej historii osobistego kontaktu p.Marcina z Keshem. Na stronach fundacji w owym czasie można było dokonać zamówień rzekomo działających, lecz chwilowo ulepszanych urządzeń o mocy 1, 5 i 10 kW. Oczywiście nikt nigdy takich urządzeń nie otrzymał. Wyglądały one zupełnie inaczej niż obecnie pokazywane spiralki. Koszt takiego urządzenia w wersji 1kW oszacowany był na 2,5tys $. Równocześnie na przełomie 2012 i 2013 roku Keshe rozpoczął szkolenia, a właściwie organizowanie grup ochotników, którzy mieli za zadanie tworzyć własne wersje urządzenia oparte na jego bardzo ogólnym patencie. Rzeczywiście wiele osób z całego świata podążyło tą ścieżką. Wątek wiary jako elementu koniecznego do działania urządzeń pojawił się w wypowiedziach Keshego później. Początkowo Keshe starał się podkreślać swoją fachowość i odpowiednie wykształcenie jako fizyka jądrowego. Pokazywał próbki CO2 skrystalizowanego w temperaturze pokojowej, twierdził, że jego urządzenia, które de fakto miały być bezpiecznymi małymi reaktorami są w stanie również pozwalać na uzyskiwanie substancji o nowych właściwościach fizycznych i chemicznych. Dostępne były również filmiki dokumentujące zmianę wagi urządzenia mającą świadczyć o pokonaniu grawitacji. Pod koniec 2012 roku Keshe rozpoczął kampanię proponowania rządom całego świata, aby przyjęły jego technologię. Na stronie pojawiały się kolejne komunikaty zawiadamiające o tym, które państwa już to zrobiły. Z państw UE jedynie Włochy zdecydowały się na ten krok (według informacji fundacji). Kolejnym krokiem Keshego był tak zwany traktat pokojowy, do podpisania którego chciano skłonić wszystkie państwa świata. W traktacie zawarte było stanowcze żądanie całkowitego rozbrojenia. Traktat ten podobno podpisały Włochy (mam to wśród materiałów skopiowanych z forum z tego okresu). Nie dziwię się obecnym entuzjastom, ale moje doświadczenia niestety nie napawają optymizmem. Pozdrawiam.

  1. konstans Ja jestem za Traktatem Pokojowym żądającym całkowitego rozbrojenia – a ty „konstans ” nie jesteś za takim traktatem ? Czy wolisz wydawać wielomiliardowe kwoty wydawać na zbrojenia i prowadzenie wojen ??? Jeżeli to wyszczególniasz , to chyba takie rozwiązanie w sprawie ustanowienia Pokoju na Ziemi , nie interesuje cię ?! Czy w takim razie reprezentujesz interesy koncernów zbrojeniowych i produkujących inny sprzęt wojenny ? Ja i z całą pewnością nie tylko ja , pragnę Pokoju na Ziemi a ty ? Czy chcesz pozostawić kolejnym pokoleniom , wiecznie skłócone narody żyjące w ciągłym strachu i zagrożeniu , oraz Ziemię zakrwawioną ludzką krwią ? Wojny to stare programy , które muszą raz na zawsze zniknąć z Planety Ziemia . Jako ludzkość mamy wybór. Możemy wybrać to co już było i nadal trwa , oraz co nigdy nie działało / bo po tylu latach prowadzonych wojen wojny by już dawno nie było / albo wybrać POKÓJ na Ziemi . Tylko wtedy wszelkie merkantylne , biznesowe , korporacyjne względy , należy odsunąć naprawdę na bok .

   1. Do Gaji. Szanowna Pani widzę, że zainteresowała Panią kwestia tak zwanego traktatu pokojowego Keshego (podkreślone to zostało w moim komentarzu, że był on pokojowy tylko z nazwy). Nie lubię pisać długich komentarzy, gdyż nikt ich nie czyta. Chodziło mi o poparcie wypowiedzi Marcina, gdyż znam tę sprawę, posiadam również zarchiwizowane częściowo materiały z forum z tamtego czasu. W rzeczywistości traktat ten był zobowiązaniem do pozbycia się i nie stosowania żadnej broni. Na nasze zapytanie, co z możliwością obrony własnej lub pokojowego wykorzystania technologii wojskowych, Keshe nie uwzględniał takich aspektów sprawy. W takiej sytuacji państwo lub obywatele (była też wersja osobista dla każdego obywatela ziemi) pozbawieni byliby możliwości jakiejkolwiek obrony przed wszelkimi zagrożeniami i korzystaniem z jakichkolwiek narzędzi i środków, które mogłyby być zastosowane jako broń (koniec np. z nożami, siekierami, kosami itp). Poruszenie kwestii tego traktatu miało uświadomić osobom nie znającym tematyki fundacji, jakimi sztuczkami socjotechnicznymi posługuje się Keshe. Oczywiście hasło pokoju na świecie, to bardzo silny lep na ludzi ideowych i świetnie działał na fanów Keshego. Do tego jeszcze udostępnienie za darmo swojego patentu dla całego świata. Szkoda tylko, że na jego podstawie nic nie można konkretnego zrobić. W każdym bądź razie Keshe lansował się z jednej strony jako zbawca, nauczyciel i genialny uczony, z drugiej zaś jako osoba o potężnych możliwościach wpływania na rządy, a nawet dyktowania im swojej woli. Czas zweryfikował ten obraz. Przepraszam, ale nie ustosunkuję się do wypowiedzi dotyczącej „jazdy na autopilocie”, gdyż nie rozumiem o co Pani chodzi.

   2. konstans W takim razie pozostańmy przy starych zasadach , czyli że wojny nadal będą prowadzone i będziemy się już tak mordować bez końca . Oczywiście na zbrojeniach zarobią potężne koncerny , bo wojny to dla nich wielki biznes i nie ważne ile ludzi zginie , ale ważne aby się dobrze broń sprzedawała . Oczywiście to wszystko będzie się dziać tylko w tzw „obronie własnej ” , wystarczy tylko umiejętnie i dyskretnie skłócić odpowiednich ludzi , którzy w tych wojnach najczęściej nie biorą udziału .

   3. Szanowna Pani Gaju, jeśli odpowiada Pani życie, w którym wyrzeknie się Pani wszelkich noży, siekier, pił, kos, kamieni ostrych patyków, materiałów palnych, żrących itp. internetu też (bo to technologia wojskowa) i całej reszty, której w całości pozwolę sobie nie wymieniać, to może Pani oczywiście podpisać ten „traktat pokojowy”. Musi mieć Pani jednak na uwadze, że inni ludzie tego nie zrobią. Wybranie pokoju na ziemi, to rzecz bardziej skomplikowana, wymagająca zmiany świadomości ludzi, a nie bzdurnych deklaracji. Przecież większość ludzi nie zabija innych tylko dlatego, że posiada zestaw noży. Czy mamy zakazać posiadania noży tylko dlatego, że zdarzają się przypadki morderstw dokonanych przy ich użyciu? Pani argumentacja wskazuje na to, iż zalicza mnie Pani nie wiadomo czemu do zwolenników wojny i obecnego systemu. No cóż jedyne co mogę o sobie powiedzieć to to, że staram się kierować rozsądkiem. Jeśli chodzi o fundację Keshego to byliśmy zafascynowani tym, co prezentował, podjęliśmy trud przekonywania naszych parlamentarzystów do tej idei, uczestniczyliśmy w warsztatach ochotników budujących reaktory, czyli nie tylko gadaliśmy, ale aktywnie włączyliśmy się w zmienianie świata i realizację tej wizji. Dla wielu wiązało się to również z konkretnymi wydatkami. Niestety …

   4. Do szanownego Pana”konstans” . Czy Pan wie , że ta INTELIGENTNA TECHNOLOGIA działa tylko dla LUDZI , którzy mają WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚĆ ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŻELI NATOMIAST NIE DZIAŁA – TO ZNACZY , ŻE CI LUDZIE – TAKIEJ WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI NIE POSIADAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A DOWODEM NA TO JEST chociażby ich stosunek do ZAPRZESTANIA WSZELKICH WOJEN – CO WIĄŻE SIĘ Z USTANOWIENIEM MIĘDZYNARODOWEGO TRAKTATU POKOJOWEGO !!!!!!!!!!!!!!! i co musi być PIERWSZYM DZIAŁANIEM w tym względzie , ale tego ci ludzie w swoich dotychczasowych działaniach nie uwzględnili i nie biorą nawet pod uwagę !!! . Dla takich ludzi , którzy lecą na „starych programach ” ta zaawansowana technologia , nie jest przeznaczona . Chyba Pan wie , że przestarzałe komputery, nie odczytują nowych , zaawansowanych programów !? Nomen omen – rzeczywiście jest Pan „konstans ” , dlatego dalsza nasza dyskusja na ten temat , nie ma najmniejszego sensu .

   5. Jeżeli tutaj nie wznosimy się ponad 3D to i po tzw „śmierci” nie wznosimy się ponad 3D . Dlatego właśnie z powrotem się tutaj wcielamy – bo tak czy inaczej egzystujemy nadal w 3D . Miłość bezwarunkowa / Świadomość Chrystusowa/ to Świadomość Most – po której można przedostać się do kolejnych wyższych wymiarów 4D, 5D, 6D, 7 D . O tym właśnie mówił kiedyś Alex Collier , że wszyscy musimy się stać Chrystusami , bo to jest dla nas , czas weryfikacji .

  2. rozpad pól grawitacyjnych https://www.youtube.com/watch?v=tnBdhsXl088 epizod wcześniejszy https://www.youtube.com/watch?v=O0lqmLLmROg Keshe sam czas zweryfikuje , dlatego emocje za i przeciw, powinny być drugoplanowe , to On powinien zabiegać o swoją wiarygodność ,a na fali obecnej krytyki powinien dać konkretny przykład , entuzjaści wolnej energii są głodni takich rozwiązań technicznych i to chyba oni swoim entuzjazmem przeoczyli coś ? wiec czekać na spolecznosc międzynarodową niech każda Nacja się wypowie .

  3. zobaczmy to PRZECIEŻ NIE DZIAŁA!! https://www.youtube.com/watch?v=vOWPJEq42l4 NIEMA PRAWA DZIAŁAĆ !! przebadał to „BETON elektryczny ” i nie działa!! , ALE jakim sposobem kilkadziesiąt już nowszych nawet modeli do Kury -Nędzy Działa w miejscowości Linden w Szwajcarii prawie 50 lat ? aby to kompletnie zakutym pałom z głowy wybić , z tej miejscowości, mieszkancow, zrobiono Sektę tradycyjnie , Mesjasz i Guru się tam urodził , tysiace plugawych informacji na ten temat do czasu jak Alternatywny Świat przestał się tym interesować, ucichły ataki oraz możliwość produkcji nieograniczonej energii ( darmowej ) .

 2. Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologii Keshe… Moze podam taki przyklad: ORGON – terapia,ktora za pomoca wytwarzanego Pola Magnetycznego miedzy warstwami bawelnianego plotna i stalowej waty…LECZY ?! Dowiedzialem sie tez,ze koszt leczenia jest bardzo maly: bawelniane plotno mozna kupic a stalowa wate tez wiem gdzie mozna dostac… ale gdzie ja kupie te Pole Magnetyczne…? Na tym polega tutaj KESHE – dyskusja…?

  1. Jak kupisz bawełniane płótno i stalową watę i owiniesz się tym to wystarczy mocno skoncentrować się ,wyobrazić sobie to pole magnetyczne ,uwierzyć że działa i już je masz,nie trzeba kupować. Na tym polega tutaj KESHE.

  2. konstans Otacza nas i przenika Inteligentne Pole Energii , które odpowiada na nasze myśli i to jest całkowicie potwierdzone przez naukę . Czy kiedykolwiek próbowałeś porozumieć się z Tym Polem Energii , czy też nadal lecisz na autopilocie ?

  3. http://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/438-Podr%C4%99cznik%20akumulatora%20orgonu/438-03.htm uważam że FACHOWCY OD ENERGI ELEKTRYCZNEJ nie powinni zabierać głosu w dyskusji to tak jakby z ateistą rozmawiać na temat wielowymiarowości duszy . podobnie dyskutowano o Tesli . tutaj F. Rychnowski prekursor praktyczny orgonu plazmy itp http://bialczynski.pl/wielcy-polacy/franciszek-rychnowski-1850-1929-jego-elektroid-i-eteroid-orgon-chiphipsi-ist/ przecież to magia dla fachowców od prądu .

   1. Majestic Zapewniam Cię kochany Majesticu , że bomba atomowa jest równie niebezpieczna i ma możliwość wtopienia ludzi w beton / przykład Hiroszima /. Jeżeli wojsko przejmuje takie technologie – to wiadomo ,że z intencją wykorzystania jej , do mordowania ludzi , a nie do tego aby służyły dobru całej Ludzkości !

 3. Cały ten Keshe and Co., to zwykły cwaniaczek, nawet nie cwaniak. Młodzian z bródką i wysokim czołem zaczął coś od lubienia rosołu i na tym rosole można zakończyć całą jego i kolegi argumentację.

 4. Nie istnieje żadna technologia, żadne lekarstwo, żadna metoda, żaden uzdrowiciel.To wszystko może być tylko pomocą, jedyne uzdrowienie jest w Nas .Kocham Was. Ps . MIŁOŚĆ DO WSZYSTKIEGO I DO WSZYSTKICH…

  1. krys Masz rację . Nawet Pan Taratajcio powiedział , że te wszystkie Zappery można sobie spokojnie wyrzucić -bo najważniejsze jest to , o czym tutaj mowa . Buziaki dla Ciebie 🙂

  2. krys pisze:”To wszystko może być tylko pomocą” jak najbardziej , jest jedno ale , świat otoczenie jest zwyrodniale , zobaczmy jaki mamy smog energetyczny , a to pobudza niepożądane , dlatego nienormalność wymaga ingerencji rzeczy zastępczych , jak tabletka na ból , na skutek .

 5. Technologia Keshe – działa, czy nie działa?
  Odpowiedź: na tę chwilę? …nie działa.
  Jest to tzw. wałek (Keshe), kolejny wałek-bolek.
  Oczywiście należy łączyć technologię z duchowością; na razie umiemy używać różdżki, kart i wahadełka. Na razie tylko tyle łączymy. Poziom, jaki mają inne cywilizacje (które łączą duchowość z technologią – dowodzi, że jako cywilizacja, jesteśmy dopiero na początku łączenia. Na razie …tylko jasno widzimy, a i to tylko jednostki.
  Pan Keshe o prawdziwym łączeniu nie wie, On tylko zdaje sobie sprawę z tych mechanizmów i pod to kombinuje. Nie może wiedzieć …to przyniesie dopiero ewolucja; ewolucja tak długa, jak długa jest ewolucja starszych cywilizacji które się nie unicestwiły. Technologia musi wzrastać razem z człowiekiem …każde przyspieszenie technologiczne bez rozwoju człowieka to pycha i wojna.

 6. Dzięki, że zainteresowaliście się tym filmem i wsparciem projektu autora, pana Adama Kołaczka. Wielki szacun, Panie Adamie za pana pracę! 🙂
  Zachęcam widzów NTV do obejrzenia tych filmów, demaskujących panujący system medyczny, na przykładzie podejścia do leczenia chorób nowotworowych. Później podobno pojawią się filmy, dotyczące innych schorzeń.
  Jeszcze raz, za NTV podaję, że pod tym linkiem można obejrzeć pierwszy cały i fragment drugiego odcinka:
  http://7plag.info/
  Jeśli Wam się to spodobają – wesprzyjcie faceta jakimś groszem, żeby mógł zrealizować 3 część, a zostało już niewiele czasu do końca zbiórki:
  https://wspieram.to/7plag

 7. To wszystko tu jest jednym Wielkim Kłamstwem. Cały Świat, Wszyscy ludzie, religie, duchowość, Ziemia, Historia… Chyba trzeba uświadomić sobie że żyje się w kłamstwie, by choć trochę dobrych emocji z tego zabrać, nie naprawimy świata zapomnijmy o tym, możemy co najwyżej naprawić trochę świat w okół nas, gdyby każdy uświadomił sobie że żyje w kłamstwie, mógłby żyć w zgodzie z światem, trzeba być oburzonym, zirytowanym, inaczej się nie da. Jestem zmęczony bardzo zmęczony tymi wszystkimi kłamstwami ludzi świata w okół nas i w ogóle świata, to przekracza wszystkie granice… trzeba wydobyć z siebie złość, złość na siebie że daliśmy się oszukać, jeszcze to wydobędę z siebie.. jeszcze to TAK ! Każde wyjście na ulicę, każde spędzone chwile w domu, każda podróż i każde dotknięcie czasu, będzie świadome nie do końca, tylko na ile się da, ciekawe do czego można jeszcze dojść, sami jesteśmy częścią kłamstwa, jak szkolnictwo, jak telewizja, kłamstwo kłamstwo kłamstwo, żeby znaleść prawdę trzeba zrozumieć kłamstwo, to się da zrobić, naprawdę się da, by tylko i choć na chwilę być sobą, szczepienia, rak, wszystko to programy, systemy, jesteśmy jak roboty, nie dusze… nie umysły… kłamstwo tego świata, ujrzy światło dzienne w naszych duszach poprzez sny, oraz przez oburzenie…. złość… ja chce być dobry, a nawet to mi zabrali, nawet o dobroć trzeba WALCZYĆ, walka to złe słowo, powinniśmy cieszyć się z życia mieć plany, siły, duchowość każdy powinien rozumieć od tak, nie potrzeba do tego wiedzy, każdy ma ją w sobie, ale nie duchowość kłamliwa, nakazała nam się uczyć, powinniśmy płynąć, lewitować, mieć spokój, kurde wezme się za to wszystko, może i ja kłamię, ale już nie chcę, bo oni zrobili ze mnie takiego, koniec z tym !!!!!

  1. Tomciu – nie zmienisz świata , jednak możesz stworzyć taką bańkę dobra wokół siebie . Kiedy inni też to zrobią – a takich osób jest trochę na Ziemi , to te bańki dobra z czasem się połączą i nasz świat, zmieni się z pewnością na lepsze . Wierz mi Tomciu , że wiele jest dobrych ludzi , jednak media najczęściej eksponują zło – bo ono jest bardziej medialne . Pozdrawiam Cię Tomciu bardzo serdecznie .

   1. Izabela Wysyłam zło do Wiecznego Źródła, celem transformacji w Czystą Świadomość .

   2. a już nie wiecznej egzystencji? następnie jak nie będzie oporów to do próżni i pustki

    /

    twoje słowa – bez czasu

    moje wnioski – śmierci – każdego? kto odeśle się do tych bredni

   3. Aha Gaja. Taj, pamietam tez tak robiłam z niewiedzy. To sie nazywa pycha ego.. i ok nastepny etap to załamanie swiata i konkluzja: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

   4. Izabela To jakiś zły diabełek Cię napadł , czy tylko zsynchronizowałaś się ze swoimi własnymi wibracjami ? 🙂

  2. Oj Gaju Kochana, nawet nie wiesz ile znaczą dla mnie Twoje słowa, chciałbym zrobić w okół siebie tę bańkę, czasem myślę, że moje myśli dosięgają coś co jest w pobliżu mnie, taki płaszcz ochronny mam, ale ja we wszystkim jestem sam, i nie wiem kogo szukam, kogoś podobnego? Kogoś lepszego? Jakiegoś nauczyciela? ja sam dla siebie jestem nauczycielem, wciąż mam takie uczucie, jak się budzę, takiej siły, a zarazem bezradności, jakby każdy dzień toczył się swoim prawem, nie pamiętam wczoraj, nie interesuje mnie to, tylko chwila się liczy, ta chwila, mówiło się, że ważne jest tu i teraz, ja to osiągnąłem, teraz ważne są inne rzeczy, a ja jestem w tu i teraz, ciągle w tyle, ciągle muszę nadganiać, tracę siły, może i trochę zrobić trzeba tą bańkę, potem okaże się, że coś nowego jest, gdzieś dążę, tylko gdzie, a Ty Gaju? Wiesz gdzie dążysz? Wierzysz? Czy wiara, jest tylko tym czymś czego powinniśmy się wstydzić, gdy się nie sprawdza? Znowu wierzyć w nowe rzeczy, ile tych rzeczy ma jeszcze być? Zapędziłem się gdzieś, i coraz ciężej o spokój, do tego ta choroba, na prawdę nie wiem już gdzie mam iść, dziękuję pozdrawiam serdecznie i przytulam 🙂 oczywiście do serca Hihi 🙂

   1. Tomciu Dzięki wielkie za pozdrowienia . Zastanów się kochanie , czy Bóg Wieczna Egzystencja /Żródło/ się gdzieś wybiera ? On żyje w „Tu i Teraz” , czyli w tym nieruchomym momencie , gdzie czas nie płynie a więc nie ma niepokoju , cierpienia , chorób , śmierci i smutku . Przyczyną tych wszystkich zmartwień jest nasz umysł , czyli nasze „ego” i sam wiesz jakie ono jest , bo go doświadczasz go na co dzień . Tak więc potencjał tego” Teraz” jest Wszystkim , natomiast umysł”ego” , wykorzystujemy tylko na tej płaszczyźnie istnienia . Płaszczyzna wibracyjna , której doświadczamy , przypomina salę treningową dla dusz , jakie się tutaj wcielają , zaledwie niewielką chwilę . Przecież Ty Tomciu masz tę wiedzę , dlatego możesz się nieco zdystansować , do swoich dotychczasowych doświadczeń . My nie żyjemy Tomciu , my jesteśmy życiem i warto o tym pamiętać , bo to jest zasadnicza różnica . Warto też wiedzieć , że właśnie w związku z tym – nie ma chorób nieuleczalnych , są tylko nieuleczalni pacjenci . Pozdrawiam Cię serdecznie .

  3. Seju i Izo Czy wszyscy muszą myśleć i robić tak jak Wy- czyli nadal utrzymywać świadomość zbiorową ? Czy chcecie na siłę ustawić wszystkich w swoim własnym szeregu , jak żołnierzy ? Ja sugeruję / bez narzucania tego komukolwiek / tylko to – co dla mnie działa , ale co wcale nie musi dla Was i dla innych działać .

 8. TOMASZU KOCHANY PRZECZYTAJ JAK ZECHCESZ PONIZEJ specjalnie przenioslem dla ciebie!!!!!!!!!!!! Jest tak jak Gaja w/w pisze dodam TYLKO POTRZEBA TA BANKE 24 GODZINY NA DOBE WSPIERAC ZASILAC ODWAGA ZAUFANIEM CIERPLIWOSCIA + BEZA WARUNKOWA MILOSCIA /to jest i tak PRAKTYCZNIE PRZEBYWA SIE W TU TERAZ!!!!!!!!!! / BO JEZELI TA CUDOWNA CHWILA KTORA TWORZYSZ I PRZEZYWASZ DOSWIADCZASZ TO I KAZDA NASTEPNA JEST TAKA !!!!!!!!!!!!!Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2 grudnia 2016 o 16:55
  Kalina kochana ,sam rowniez zamiszczalem ten link ok dwa tygodnie wczesniej = DAM KOMENTARZ /nie uzywam slowa „WIARA” -=????niech kazdy sam sie domysli / te PRROROCTWA + PRZEPOWIEDNIE wg. mnie to kolejne sciemy i wrozenie z fus kawy?????????? DOSWIADCZAMY TERAZ TAKIEGO PRZYSPIESZENIA W 3D =NIGDY NIE POKRYWALY SIE ZADNE PRZEPOWIEDNIE NAWET NOSTRDOMUSA =dopasowuja po faktach wszelkie TEORIE MOZNA UDOWODNIC a jak w/w KALINA PSZE WSZYSTKO MOZNA WCISNAC LUDOWI!!!!!!!!!! A WCISKANO OD POWSTANIA I PRZEBYWANIA CZLOWIEKA W CIELE I TU NA ZIEMI!!!!!!!!!!! A OSTATNIE 100 LAT UDONSKONALONEJ TECHNOLOGI I PRZEKAZU TO JAK I TU PISALEM w co kto wierzy ?????????? to i tak odbiera = kiedys tez wierzylem !!!!!!!!!!!!!!!!! a TERAZ OPIRAM WSZYSTKO NA FAKTACH I ZAUFANIU TO CO UDA MI SIE ROZSADNIE SPRAWDZIC a dzieki internetowi gdzie 70 % jest manipulacji MOZNA ROWNIEZ ODKRYWAC FAKTY!!!!!!!!! APOKALIPSA wg przekazow to dla mnie to CO TERAZ MAMY =INNACZEJ PRZEMIANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZMIANA KLAMSTWA =MANIPULACJI NA UJAWNIANIE I FAKTY ORAZ ISTNIENIE ODWAZNYCH -TWORCZYCH ISTOT KTORE SLUZA SPOKOJOWI I POKOJOWI I TE INTENCJE WSPIERAJA a strach + lek + terorr te metody to juz przeszlosc !!!!!!!!!!!!!!!! zachecam moi kochani wzrastajmy w ODWADZE SPOKOJU I POKOJU I WIZUALIZUJMY TO W SOBIE I TYM PROMIENIUJMY NA ZEWNATRZ wsrod swoich siostr i braci to prosta latwa i przyjemna metoda mam ja sprawdzona na sobie i wobec mnie od 50 lat bawmy sie i tyle
  Odpowiedz

  1. janek ale tego co robi gaja nie zaliczam do miana dobra, to psychomanipulacja by sprzedawać szkodliwe programy dla biednych na umyśle. niestety, brskuje odważnych istot jakie choćby to , te brednie przemyślą i odkryją jak jest na prawdę, wtedy nie dadzą się nabrać na brednie i jak na dłoni zobaczą czemu to służy, a jest to bardzo złe, ukryte pod pozornym pseudo dobrem dla niepoznaki, to jest programowanie… i to podstępne, bo pomijające świadomość…

   1. @sesia – Gaja z grubsza stale nadaje ten sam program, natomiast spójrz co dostajemy w przypadku pana Zaręby – trzy przyzwoite progtamy o toksykologii, które rzeczywiście dla wielu mogą być użytecznie i nagle czwarty – zonk! Psychomanipulacja w czystej postaci!
    [18:20 – 19:24] „jaka inteligencja w tobie mówi na wiele sposobów, że ta książka nie jest dla ciebie, skoro nigdy nie przeczytałeś jej w całości” Brrr… Jak dla mnie tzw. biblia jest to księga ponura i swym bezmairem bezsensownej przemocy przyprawiająca mnie o stany depresyjne. Więc powyższe pytanie uważam za co najmniej dziwne, szczególnie jak na toksykologa, który powinien wiedzieć (bo sam tego nauczał wcześniej), że to poprawnie odczytane sygnały samego organizmu każą mi odrzucić tę księgę. I że organizmu należy słuchać!
    Jeżeli np. wypiwszy kieliszek alkoholu poczuję się źle, to przecież nie muszę dalej obalać całego półlitra, żeby wiedzieć że mi zaszkodzi i że to nie dla mnie. 😛 To samo dotyczy tej ponurej księgi. Tudzież innych podobnych dzieł religijnych. Równie dobrze mogłbym zapytać pana Zarębę, dlaczego uważa, że np. koran jest nie dla niego. 🙂

   2. „Tobie i tobie podobnym – nie zależy na tym , żeby ludzie to mieli”
    Gaju – nie zależy żeby mieli co właściwie?
    Bo co ma Leedskalnin do Ke$he, albo na odwrót?
    Leedskalnin działał w samotności i nie pragnął rozgłosu w stylu Ke$he. Nie sprzedawał ludziom niedziałających zabawek za ciężką kasę. Leedskalnin to zupełnie inna bajka. Zamiast się rozdrabniać na Ke$ha, lepiej posłuchać Witkowskiego, bo ten przynajmniej z sensem mówi. I na miejscu Janusza od razu przydzieliłbym mu przynajmniej dwa razy więcej czasu, żeby się człowiek mógł swobodnie i w pełni wypowiedzieć i żeby nie musiał spiesząc się skakać po tematach w każdym niedosyt pozostawiając.

   3. Seja Jesteś naprawdę obrzydliwa zarzucając mi jakąś manipulację. Jesteś obrzydliwa i powtarzam to jeszcze raz !!!

 9. Przecież to nie jest żadną dyskusja
  2 kompletnych nieuków do kwadratu
  w obliczu nagiej prawdy. To tak jakby wziąć z buszu murzynów i kazać im to mówić w kółko to samo może nawet mieli by te same miny. Gościu na dzień dobry bełkocze coś o jakimś rosole myślałem że on powie coś sensownego ale gdzie tam! Dyskusje podejmuje mimistrant kiesza ochszczony w wierze kiesza. Cały cyrk odbył się chyba przy współudziale służb. Monthy Python, KOC, KIEPSCY, Sąsiedzi

  w 1 Show! Gratuluję!

  PS Wy także pompowaliście ten balon.

  1. kulfon To powiedz może o swoich osiągnięciach w dziedzinie nauki ,którą / jak sądzę /tutaj reprezentujesz , poza oczywiście nieeleganckim krytykowaniem innych.

 10. Tak sesia,masz absolutną rację, obecnie obserwujemy zalew różnymi bzdurami, i fałszywymi programami i tak ma być, bo to zmusza do myślenia. Kiedyś spod tego steku idiotyzmów wyłoni się coraz większa grupa zdroworozsądkowo myślących ludzi.
  Mam taką nadzieję.

 11. BANDA IDIOTOW… SORRY, ALE INACZEJ TEGO NAZWAC NIE MOZNA… 50 MINUT PAPLANINY I CZEGO SIE DOWIEDZIELISMY ? NICZEGO. KOGO WYSCIE TAM ZAPROSILI ? NIKT KONKRETNIE NIE POTRAFIL PRZEPYTAC 2 LEPKOW ? PANIE ZAGORSKI, CZY PAN SOBIE ROBI Z NAS JAJA ??

 12. Twórcom polskiej strony kieszeni powinno się wg. mnie i paru znajomych wytoczyć sprawę o oszustwo z art. 286 p1.

 13. Podejrzewam, że analogiczna historia może być z tym tzw. telefonem grawitacyjnym, którego twórcę posadzono za oszustwo.
  Co prawda on niby zaprezentował jakieś urządzenia, ale w zasadzie nie sposób na podstawie tego co pokazano zweryfikować, czym ono rzeczywiście było.
  Tym bardziej, że mówił coś o „stojącej fali grawitacyjnej” wiec cokolwiek to znaczy, to fale stojące raczej nie są zbyt chętne do przenoszenia informacji.
  Oficjalnie przecież posadzono go za oszustwo wobec inwestorów, czyli ludzi którzy utopili w tym jego wynalazku swoje pieniądze i zapewne (podobnie jak w przypadku Ke$ha) nie byli zbytnio zadowoleni z rezultatów.
  No ale dorobiono do tego legendę, że zamknieto wynalazcę, bo jego wynalazek podkopywał system… 😛 Tylko ów nieszczęsny wynalazca niestety nie wpadł na taki patent, na jaki wpadł Ke$he, że mianowicie należy wykazać się wiarą, żeby owo cudo zadziałało.
  Więc w związku z powyższym, obawiam sie że panu Ke$he można będzie naskoczyć, bo każdy może wierzyć w co chce. Nawet w garbate aniołki… 😛 I jeśli by wsadzono Ke$hego, to trzeba by jednakowoż zamknąć wszystkich przywódców religijnych. 😛
  A co do twórców ke$hestrony, to trzeba by najpierw wykazać, że działali świadomie w złej wierze, co może być równie trudne…

  1. Iluzja Iluzja Iluzja . Technologiczny astral im zawalil sie w jedna linia czasowa i to nie prosta ale falista constant Czasami troche wiecej fali w brzuchu lini czasami troche mniej i ze swoja update technologia nie pociagna dalej kolo sie bedzie krecilo na tej wiedzy co maja ale dalej ani siu siu . Tylko organic technologia bedzie przechwytywac wszystki. I to bedzie totalna porazka syntetycznych istot.

  2. Gdybyś zadał sobie trochę trudu i prześledził ostatnie dokonania fizyki kwantowej , to przestałbyś być taki radykalny. Naukowcy powoli dochodzą do wniosku , że : „każdy z nas jest kreatorem tworzy swojej rzeczywistości /swojego wszechświata/ ” a ponadto – „w co uwierzysz- to z czasem stanie się twoją prawdą ” Jednak powiedz to ludziom, to cię rozerwą na strzępy 🙂

Comments are closed.