Otwarte Forum Tematyczne – 29.11.2017

Konferencja naukowa we Wrocławiu pod hasłem: Człowiek – Żywność – Zdrowie w dniach 24 – 25 marca 2017 r.
Wystąpienie Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Tadeusza Trziszki na temat bezprecedensowego jak na dzisiejsze czasy projektu „Zielona Dolina”.


„II Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” zorganizowane przez Radę Miasta Krakowa pod patronatem Prezydenta Jacka Majchrowskiego.
Jednym z zagranicznych mówców był prof. Dominique Belpomme, który wygłosił bardzo dobrze udokumentowany i merytoryczny wykład nt. „Diagnozowania, leczenia oraz zapobiegania negatywnym skutkom oddziaływania pól elektromagnetycznych u dorosłych i dzieci”. Dobrze, że wreszcie głos na arenie międzynarodowej zabierają poważni naukowcy, którzy usiłują się przeciwstawić publikując rzetelne, dobrze udokumentowane badania naukowe o szkodliwości emisji wi-fi, anten sieci telefonii komórkowej i ogólnie promieniowania elektromagnetycznego.


Wystąpienie Jerzego Zięby na Konferencji o szczepieniach, która odbyła się w Warszawie 20.11.2017 r.


Wystąpienie prof. dr hab. Nadziei Drela na Konferencji o szczepieniach, która odbyła się w Warszawie 20.11.2017 r.


Janusz Zagórski rozmawia z Wiesławem Bruzgo o konferencji na temat szczepień w Sokółce k/Białegostoku.


Jarosław Sachajko i Jerzy Zięba – Otwarcie Konferencji o szczepieniach – Warszawa 20.11.2017 r. Dziękujemy Adamowi Kołaczkowi za przekazanie nam niniejszego zapisu wideo.


Na Konferencji naukowej we Wrocławiu w dniach 24 – 25 marca 2017 w kilku wystąpieniach i w został przedstawiono wielki proekologiczny projekt pod nazwą „Zielona Dolina”. Oto kolejne wystąpienie w tej sprawie doradcy Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Ireneusza Ratuszniaka.


 

56 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.11.2017

 1. KOMÓRKI MACIERZYSTE DO ATAKU….. !

  Zmieniły się parametry geomagnetycznej siatki utrzymującej szkielet ziemi.
  Zmieniła się jej barwa ale również nieco kształt oczek i punkty energetyczne na jej łączach, teraz ona jest podwójna w barwie czerwonej w postaci rombów.

  Jeszce niedawno była czarna w postaci kwadratów.
  Nie wiem jeszcze wszystkiego, co to dla nas znaczy.. ale wiem ,że ma to bezpośredni związek z tworzeniem się i utrzymywaniem w organizmie biologicznym KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

  JEDNYM SŁOWEM .. ZNOWU NAM SIĘ UDAŁO!

  Wszystkie komórki macierzyste niosą w sobie KOD PIERWOTNEGO STWORZENIA… inaczej doskonałość budowy i zdrowia LUDZKIEGO CIAŁA, oparty na wibracji dźwięków , które je tworzyły, oraz na planie pierwotnej magnetycznej siatki na którym były tworzone ….

  Chodziło więc o przywrócenie budowy pierwotnej siatki strukturalnej, pierwotnego pulsowania naszych płynów ustrojowych, zestrojenie ich z pulsowaniem energii GWIAZDY MATKI, by odzyskały możliwość długoterminowego działania .

  Te parametry spowodują naładowanie ich mocą życia umożliwiającą rekonstrukcję wszystkich zaburzeń chorobowych, oraz w przyszłości odbudowę wszystkich utraconych organów wedle planu zdeponowanego na siatce strukturalnej naszego ciała fizycznego.

  Musiało nastąpić ponowne uruchomienie wibracji materii.. tak by ,dostroić ją do pierwotnego kodu za pomocą klucza dźwiękowego( odpowiednia intonacja w odpowiedniej kolejności 5 samogłosek) w warunkach optymalnych czyli stworzenia .. „EDENU” ( w grę wchodziły zupełnie inne parametry zewnętrzne, ciśnienia powietrza i jego składu chemicznego) zapewniła nam to jedna z Komór Normobarycznych.

  Nie o samo namnażanie się komórek macierzystych w tym chodziło, a, o wydłużenie maksymalne ich żywotności i odnawialności. Oraz wpisanie tego procesu w pole morfogenetyczne jako możliwości stałego sposobu samoleczenia się LUDZI!

  Wpis musiał być dokonany w momencie zaistnienia nowej siatki strukturalnej Ziemi.

  Uffff… nie było lekko ,jak zwykle.. ale dałyśmy radę 🙂

  Jak to będzie działało?

  Oczywiście nie identycznie i nie w tym samym czasie u wszystkich LUDZI duchowych … nie podlegają tym prawom ludzie bez duszy.

  Mamy już plan działania,czyli przywrócone pierwotne ustawienie siatki strukturalnej / energetyki ziemi, mamy, zestrojenie pulsu GWIAZDY MATKI Z PULSEM KOMOREK MACIERZYSTYCH ,mamy otworzone możliwości samoleczenia. Potrzebny jest impuls SŁOŃCA…. jego MOC przekazana do globalnego uruchomienia procesu na Ziemi , oraz osobista moc ( MOC .. nie siła fizyczna, a MOC sprawcza) do uruchomienia tego procesu w każdym z nas… czyli rozświetlenie siebie wewnętrzne.

  Każdy to zrobi na swoja miarę , skutki osiągnie również na swoja miarę.. ale zostanie otworzona możliwość dostrojenia energetycznego słabszych LUDZI DUCHOWYCH przez osobę .. depozytariusza KODU ŻYCIA.

  *KOD ŻYCIA .. WZORZEC PIERWOTNEGO STWORZENIA DOSKONAŁEGO CIAŁA MATERIALNEGO CZŁOWIEKA.

  Istnieje tylko jedna osoba , która jest „STRAŻNIKIEM KODU ŻYCIA” oraz DWIE OSOBY , które są STRAŻNIKAMI KODÓW LINII RODOWYCH.

  Kiara.

  Ps. Nie opisywałam szczegółów i miejsca , bo jestem ciekawa ,KTO .. tym razem przysposobi sobie to wydarzenie jako „swój autorski program leczenia” … 🙂 i „wyjątkowych warsztatów uzdrawiających” za niemałą kasę …… uffff..

  To jest dar dla wszystkich LUDZI za który nikt nie musi nic płacić, który zadziała w sposób naturalny dla każdego ,ale na poziomie możliwości osobistej MOCY samodzielnie uzyskanej na drodze życia..

  I NIC WIĘCEJ.

  Siatka strukturalna Ziemi:
  http://www.igya.pl/component/content/article/1-z-ostatnich-dni/596-siowy-szkielet-ziemi.html

  Słonce nie próżnuje…
  http://losyziemi.pl/kolejne-dziury-koronalne-na-sloncu-wywolaja-burze-jonosferyczne-dodatkowo-wkrotce-moze-wzrosnac-aktywnosc-sejsmiczna-i-wulkaniczna

  Radosne pozdrowienia dla WSZYSTKICH….. 🙂

  1. .. i snowu wiency leczenia i dalszego oraz mocniejszego siatkowania w nofe stliutuli, ..miast się zdrowienia,.. a leczenia i siatkowania w nowetwory przez kogo…

  2. tak, zachciało się sprzedać i po programować se, że i niby. zamknąć se kupionych w swojej dywidendzie a i więcej o ochłapie z waszego stołu… po prawdzie to te same, tylko bardziej już odjechane wyświechtane sztuczki.

   ciekawe? 😉

  3. No tak NWO uzdrowi wszystko i bardziej wpakuje w mozg ludzki kulke ziemie i zabije tym strzalem wiecej mozgownic myslacych tylko w sieci .Pileczka ziemia w siatce .A kulka elektromagnetyczne w mozgu i gotowe pajace do tancowania positive matrix sie zbliza UWAGA!!!!Tylko najpierw musi byc jakas jadka , jakies ogolne morderstwo zeby rozpacz cierpienia zaczela kreowac dobro i milosc . Oh teatr stary od czasow kiedy to dugie lby zasilaly sie naszym miesem wyrwanym z naszych piersi jeszcze zjacych i cierpiacych istot . No nie wiem co jeszcze konowaly teori olsnienia wymysla. Kiara wez sie pozbieraj do kupy .Ijak jestes nie jestes zydowka to chociaz badz taka jak Karen Hudes .

 2. SPRZECIW
  wobec art. 16b ust. 4 projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

  Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego
  Minister Zdrowia forsuje groźny zapis w ustawie:

  Do szczepień – zamiast lekarzy –
  mają kwalifikować pacjentów pielęgniarki.

  Zgłoś swój sprzeciw!

  Szanowni Państwo,

  Czas bić na alarm. Ministerstwo Zdrowia właśnie zatwierdziło przygotowany przez lobby farmaceutyczne bardzo niebezpieczny dla polskich pacjentów projekt ustawy.

  Chodzi o projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Ogromne wątpliwości budzi zapis, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.

  To bardzo groźne dla naszego zdrowia

  Pielęgniarki nie mają wystarczających kwalifikacji medycznych do oceny stanu zdrowia pacjenta. Tym bardziej nie znając jego historii chorób, nie mając dostępu do jego pełnej medycznej dokumentacji, nie są w stanie kompetentnie ustalić, czy nie istnieją przeciwwskazania do szczepienia.

  Tym bardziej, że szczepionki przeciw grypie są – ze względu na swoją specyfikę i proces powstawania – praktycznie nieprzebadane pod kątem bezpieczeństwa ich stosowania.

  Jeśli ustawa przejdzie w proponowanym kształcie, grozi to zwłaszcza osobom starszym i przewlekle chorym poważnymi komplikacjami zdrowotnymi.

  Ten zapis pozwoli koncernom
  farmaceutycznym omijać prawo

  Nie jest bowiem jasno określone, kto miałby dokonywać wyboru konkretnej szczepionki, którą pielęgniarka podaje pacjentowi.

  Obecnie czyni to lekarz, kierując się swoją wiedzą medyczną. Rozszerzenie możliwości kwalifikowania do szczepień na pielęgniarki sugeruje przekazanie im również prawa dokonywania wyboru preparatu.

  Tym samym projekt ten stwarza firmom farmaceutycznym szansę łatwego dotarcia do osób decyzyjnych i wywierania na nich wpływu w celu promowania swoich produktów.

  Prawo znacznie ogranicza bowiem koncernom możliwość wpływania na lekarzy (pamiętamy jeszcze nie tak dawne wycieczki zagraniczne i inne kosztowne prezenty fundowane lekarzom, którzy wystarczająco często przepisywali pacjentom leki danego koncernu).

  Jednak w przypadku pielęgniarek niczego im nie zakazuje.

  Mamy czas do 30 listopada br.,
  aby zgłaszać sprzeciw do projektu ustawy
  30 listopada br. mija termin na konsultacje publiczne projektu tej ustawy. Jeśli nie zostaną zgłoszone żadne uwagi, będzie on przekazany do zatwierdzenia przez rząd, a potem do przegłosowania w parlamencie.

  Pozostało niewiele czasu. Dlatego podpisz, proszę, skierowany do Ministra Zdrowia sprzeciw wobec proponowanego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Apelujemy o wykreślenie z niego art. 16b ust. 4, który mówi o tym, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.
  . Zgłoś swoj sprzeciw
  .. https://www.crpo.org.pl/petycje/stop-uprawnieniom-do-szczepien-dla-pielegniarek,13

  1. .. z motykom na słońce,.. miast wzmacniać się i swe siem,.. by i największa z sianych trucizn ich nie przemogła, a dotknęła tylko tych co je siejom.. dla się i dla ich siem siejom..

   1. ..z motykom i by siem wiencej osłabiać i zarobaczać oraz by inicjować, poradzać i wzmacniać z siem i na się oraz siem jakieści robacze nowe twory, wg starych sprawdzonych technik i modeli.. miast się zmądrzeć i krzepnąć w mocy oraz mądrzyć i krzepić w mocy swe siem…iście wijskie..

   2. ….tu nie idzie o zbawianie świata, pod zwodniczym oświeceniem, przyświeceniem pochodni robali,… pochodni budującej robalom nowe jaskinie, nowe wieże, nowe piramidy, ..ale o zapalenie na powrót w sobie własnego światła i zmądrzenie i okrzepnięcie w swym własnym świetle , w świetle ducha z ducha … , a wówczas, ..gdzie podzieje się robal i jego robale,.. gdy nie znajdą jaskiń , w których by się skryli,.. i skrycie zżerali swe robacze łowy i gdzie rodziliby swe robacze mioty..

   3. ..ja,… kiaa, kiaa, kiaa, … orzeł biały to nie jakiści egipski sokół,.. żadne skóry mu nie przeszkodą by dopaść robali i ich wije ,.. żera i wije i skórzane czerepy i rękawice ze skóry,.. kiaa, kiaa, kiaa,,,

   4. ..miała być kania ruda,.. ale to mało znany ptak, do tego ruda, cio moź kojarżyći sim żilie i z koś.. nie to co orzeł, do tego biały..i z polską kojarzony..

   5. ..i nie po to by walczyć z tym ale po to by nie dać się wkręcić…. w nowe robalowi..

  2. Kto wyprodukował tak durną petycje ?! Co to za różnica że przymusowe przyjęcie TRUCIZNY przyklepie lekarza a nie pielęgniarka ? Podpisanie tej petycji to podpisanie zgody co do zasady przymusu zatruwania organizmu

   1. szkoda słów , to tragedie umysłowe , dyskusje nad ludobójstwem humanitarnie w białych rękawiczkach, czy gdzieś tam podstępnie , podobnie jak GMO nieskończone debaty a ma BYĆ tak albo nie i koniec dyskusji !

   2. Lepsze to niz nic . Ludzie w komentarzach pod petycja pisali STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEN .
    Petycje podpisało PRAWIE 10 tys osob ( na trzydzieści kilka milionów mieszkańców ). Tak ” wielkie” jest zainteresowanie przymusowym programem wyszczepienia wszystkich Polaków .
    Do wiadomosci zainteresowanych :
    Dr Theresa Deisher – DNA abortowanych płodów, retrowirusy i super adiuwanty
    . .https://www.youtube.com/watch?v=ghO6Ei0JZeQ&app=desktop

    Szczepionki którym kończy sie termin przydatności maja byc przekazywane
    do ośrodków opieki nad osobami niepełnosprawnymi, dla domów dziecka, dla osob starszych .
    https://m.youtube.com/watch?v=6IHZjKfoDU8&feature=youtu.be

    .

   3. „Lepsze to niz nic ”

    ..w czym,.. czy potrafisz zatrzymać lub zawrócić wisłę,.. nie szkoda ci czasu i sił na machanie kijkiem.. wiem , że boli,.. ty też w tym świecie masz niemały udział…czy nie lepiej ten czas przeznaczyć na zmądrzenie, nabranie sił oraz wycofanie swego udziału w mocy wisły,.. stać się tą, którą żadne rzeka, nie tylko wisła nie przemoże.. pomożesz sobie, a jak sobie to być może i innym gdy będziesz chciała i oni zechcą…

   4. … tak tylko łudzisz się niby jakąś wspólną mocą i budujesz z siebie, ze swj mocy, moc tym, którym nie chciałaś i nie chcesz,..tak jak dawniej łudziłaś się i budowałaś moc innym,.. jak myślisz po co zeszłaś do tego co m.in. i ty zbudowałaś…

  3. Rząd niestety jest w rękach korporacji farmaceutycznych, które planują wywołanie potężnej śmiertelnej epidemii która wykosi w pień miliony europejczyków stąd ten przyszłości szczepień

   1. Czytac NASA dokument o depopulacji .A teraz logika . ten dokument istnieje i jest dostepny i byl dostepny tylko barany ludzkie i ciemnota wierzy w to , ze NASA jest instytucja na madrosc kosmiczna . Jezeli taki dokument istnieje o depopulacji a istnieje z pieczecia NASA To znaczy automatycznie. Jaka funkcje spelnia NASA dla ludzkosci ? Ten dokument jest jawnym przykladem prowadzonej dezinformacji kosmicznej , ktora byla wabiacym puttingiem ze smierdzacym spodem morderczych nazistowskich zamiarow satanistow z korporacji NASA Ja go czytalam juz pare lat temu . I pisalam tutaj na forum jak przyjechalam do tego kraju ale wszyscy to olali , ze tak powiem . A dokument jest realizowany pelna para krok po kroku i dalej sie wlasciwie o nim nic nie mowi i dalej sie w Polsce nie podwaza nauk nazistowskiej NASA i dalej sie kultywuje jej klamstwom nawet przez ludzi tutaj w NTV i na forum i na innych alternatywnych forach . Wezcie zacznijcie nie od dupy strony gre o wolnosc .

 3. ..cdn.. stąd http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-25-11-2017/comment-page-1/#comment-115033

  …ja żem je w tym kośnym fachu,.. to moć żem se przypomiał z balasu, którem żem siem obciążył ło robalach i śmierci kiedy i co…tak pokrótce by nie powiedzieć hasłowo i symbolicznie,…pierwszy robal, raczej znany i pomniejsze jego mioty, choć jeszcze nie zobiektyzowane zrodziły się w siem w raju, ..i tam w siem ludzisków zaczenli swą rbaczom robotę,..wincy i gorszych bo również kośnych narodziło się w siem dziciów,..i by w się nie pokosili boś musiał interweniować, dajonć ludziskom na zrodzone w nih kośi kamieńi,. po śiedem kamieniów oraz tarcz na juś umniejonce wylazić z siem kośne robale.. kamieni i tarcz dyć moćno kronili lódźiuw przed kośnymi robalami, nim tiak się naźarli,.. żie tylko koś,..lódźiśka źili i tiśiońcie latóf,.. alie splitni lobal, ktuleń naóćil się wichidzić z siem lódźiuw i żleć ich ż ziwnońtź ni śpal, ucił ińńie lobale unikac kamni i wihodźić,..z tieh i ź swoich juś źiewńieńćnih miouf glomadzil ziagońi, aź naucil się atiakować niktulih z lódziuf z śpoziasiem i tiakom kalmem wleńciać w ih kośne lobale, zie ci som mendsi niś ińńi, zie siom kahhuniami, sinami i culami bośia, … tiak nalodzili się lobacie zewnięćnie hiblidi, któlne by sklyć i się i tio cio w ih siem je lobacie naucili lódziuf mófić,.. a tio poźfolilo im tiak zalobacić ludziów zie loni zacieli tiak slywać i sklyte twaldniec, zie zapomńli na tile oih dźbańku, zie pozwolili lufńieś se gio wynieć z nih i ponad nih tiak zie plaf wsieh stiali się tyś hiblidami,.. cio boś mugl zlobić to zlobil bi latować,.potopil ih, a ulatownih i ih rody utopil w genściejsi mateli, bi lobalom w ih siem i spozia siem olaź ś potopinih zalobacionih utludnić dośtep przież genściejsi zaśloni i ciasiu i pśieśtźieni,..aleś i utlunilo ludziśkiom dośtiep do winieśiońiego pońiat nih dźibiańka,..jedńiakźie geńściejsi poźwolilo by genściejsi lódźiśka się namnozili i źiapanowali nad snuf niad źiem tyź jak i łoni geńściejsiom, hoć juś genściejsi ludziśka zili duzio klućiej, i colaź cińściej, ćięś s nihz potkalnianiego wstlętu do niowgo gęściejsieko,.. zapominiali o kamniah …alie tiś pielwś kośny lobal i ći jeko, luwieź ć i ci z potopinyih hiblid nie śpali,..i ś boś naućki moć łobmyślali jakbi tu lódźiuf otdźielić od bośia,..bi ótlońcić bośiowi i lódziśkiom beśpoślednie kiońtiakti,.. i iak se śplitnie wydumali tiak zlobili,.. dla nipi lepśiajsieko kiońtiktiu, kalmili lobale w ludźióf siem kalmą budiowy w ih siem tjójpoziomih wieź, łociwiście dlia nipy lepsiaiśieko kiotiaktiu s bośiem,.. a gi ci nakaklnieni przieź lobale wibudiofali w siem wieźie,… to pielfsi kośni lobal wzięli i im je pobuzili,.. sliwająć i końtiakt międzi członami wieź,.. gólnie ćlioni wynieśli ponad ludziof jak pielwiej dźbańki, tylko tilie zie wsie w jedni skupili i nażwali wiźsim bohiem wsieh ludzióf,…. a fińdiamienti wieź, pouklili moćnio w lódziuf wsiem..i popzieź śpiec kalmę dlia ih lobaków ucili lódziuf bi tie pbiudowali se mońdle kanialy kiońtiaktów ś ih niowim wiśsim bohiem poprzieź ih niśsi fińdiameńt loźwalionich wieź i zie tela tźia śpieć niofih języków bi się mokli diogiadać z loźwalioni nipi pzieź moć wliednieko stalieko bosia, któleń nipi się więziami moć na nih loźgnifal,.. tak śpieć tludnih jeńzikuf ,.. zie lepsiei nie lamać se nimi glówkuf,.. i te śpeć nofom mofę ostawić śpeć z nih, ktiuzi się doi tyć nofih nadajom,.. i nadajom się dio tih nofih jeńzikuf i luwieś dio tih nofih końttiaktów mińdzi poloźfalanimi przieć staleko źliego i oklutnieko bośia..
  ..musia cedenować,.. jakieści więksiajsia lobota..a i ja juś moć śmeńcioń aktióalnim wglońdiem i opiśmiem gio..

  ..cdn..

  1. vv dobra bozia dała internet, dała też słowo, myśl i język skoro już tak, a czemu nie dać i tego? skoro i gęstość dał i gąszcze sobie wyhodowaliśmy na własny już tu rachunek… w każdym razie proszę cię, nie utrudniaj mi zwykłego czytania a o citanie się już nie kłopotaj..

   po prostocie ja mam taki nawyk, nie czytam sama tego co jest zbędne… skoro tak komp mi czyta kiedy tylko i co mu nakażę, jednak trudno mi zrozumieć gaworzenie jak do dziećka. rozumiem i przecitałam jak sama wiem ale i dany od dobrej bozi program do odczytywania tekstów sobie nie radzi, włąściwie to nie obrażaj się ani nikogo, kto ma zrozumieć prostą mowę ten zrozumie jak zechce a kto nie ma bo nie zechciał i zechciał tkwić w niewiedzy ten nie zrozumie choćby nie wiem jak gaworzyć i seplenić by go nie urazić… więc proszę pisz i pisz normalnie

   dziękuję kochany…

   1. semiela,

    „… w każdym razie proszę cię, nie utrudniaj mi zwykłego czytania a o citanie się już nie kłopotaj..”
    ..ńieh śiem óćiom ćitać i kómać pio piolśki…ja ni ńikt ińśi zia nih tiego ńie źlobi..

    „i zechciał tkwić w niewiedzy ten nie zrozumie choćby nie wiem jak gaworzyć i seplenić by go nie urazić… więc proszę pisz i pisz normalnie”
    .. to jest normalnie, bardzo normalne, a zarazem bezpieczne i zabezpieczające pod każdym względem i mnie i co ważniejsze cit’ającego, …. to nie pisanie do konkretnego kogoś, pod to co sam z się i siem już przejawia,.. tam prócz prostej drogi i zaklętych kamyków jest również możliwość zejść z drogi w swoje ważne ścieżki wg swoich splotów, pętli by je móc spostrzec, usłyszeć, odczuć po swojemu, a pogubione na nich znaleźć, podnieść, na powrót przyjąć i wstawić na swoim miejscu wg własnego aktualnego porządku,.. nim pójdzie się dalej..
    …nie zapominaj se, że pierwszy robal i jego już w mniejszym lub większym stopniu robale,.. to tylko pustaki,.. wiedzom tylko tyle co przecchwyccą, skradną, zjedzą i strawią,.. z tego ich władza, spryt i moc… bez tego to znów tylko głodne pustaki..
    „dziękuję kochany…”

    ..babska broń…..ty nie być wredniejsza ode mnie,… kochającego to se znajdź i niech cię kocha,.. i nie zabijaj ani mnie ani cię kochającego jakieści babskim kochaniem,. ….jeżeli oczywiście wredna wredoto mnie choć ciut lubisz, lubisz choć ciut kochających cię i lubisz siebie….a i jeżeli nie chcesz zbierać, parować i wciąż od nowa prać jakieści śmierdzących i brudnych skarpetek… i jak wiesz mnie nie musisz lubić, ani nawet ciut… ale siebie i kochających cię warto choć ciut,.. ja lubia żyć,..moc nie lubia być marnowany czy zabijany miłościami, nawet najpiękniejszych kształtnych,.. ja tylko i aż sękaty sękacz.. lubia lubić.. a ty lubisz być….

   2. ..być skarpetką do pary,.. tio juś moć kośmićńia dulńiota,.. i prać i prać i prać,..

   3. ..juś ja widza jakbi mnie luda wyplala, zia to żie mom jom zia bliźniciom skalpetkem,..kamni i koś nić bi nie poladzil.. juś bi mnie nikt nie zacylował…

   4. vv…prać trzeba, bo inaczej skarpetki z brudu zesztywnieją i nie będzie widać, która ma sękaty sęk, a która gładkolice wdzięki….

    oj vv… :)… ja myślę, że ty to jesteś jak te majtki fioletowe, niepasujący do tych skarpetek, sam w sobie pełnią…doskonały, tylko nie zakładaj ich zbyt często na oczy…bo sękaty sęk coś może przeoczyć…

   5. vv…a poza tym zarzuciłeś… se… manipulację babskimi sztuczkami, a sam to robisz i z całą sympatią, jaką mam do ciebie (i to nie jest manipulacja) muszę to powiedzieć, bo gdy przesłałam ci całusa, to również zarzuciłeś mi manipulację, by potem potwierdzić, że wiesz, że był on przyjacielski…ale…no właśnie było ale…z twej strony,luda, kosa i suche jej korzenie….otóż to, takie już nie czerpią soków, więc czujesz się bezpiecznie, bo żyjesz z martwym korzeniem, który już nie sprawia kłopotów, dzięki temu, twój nad wyraz żywotny korzeń pije z wielu źródełek…
    …patrz jedynie vv…komu te majtki na oczy zakładasz…bo niektóre z nas mają wzrok na wskroś przeszywający nawet z majtkami na głowie …

   6. „…vv… ty to jesteś jak te majtki fioletowe, …”

    … obwina i fioletowe majtki na oczy,.. i za co,.. że nie kcem se być skalpetkom..

    ttps://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

    …ja,.. taki juś mój sękaty los.., violet maitki jako logi…

   7. vv…..czarny diament, czarne złoto, choć nie błyszczy w słońcu, a w promieniach księżyca tylko ono może dać prawdziwe ciepło…tylko w jego obliczu ogrzeje się spragnione ciało i nakarmi nienasycony umysł….a jednocześnie będzie się karmil i karmil jak długo zapragnie…tego pragnę i do tego zmierzam być tym płomieniem, który nie gaśnie w obliczach burzy, który cichutko czeka, czasem od nadmiaru wody lekko przygasa, by na powrót rozblysnac…che być niegasnacym płomieniem, przy którym ten…moze się ogrzać…to wszystko i aż to wszystko czego pragnę…natura dała mi atrybuty i nie mogą iść na zmarnowanie….

   8. ……a ty vv…musisz zdecydować czy chcesz być majtkami, lub zakładać je innym na oczy, czy być jak ta skarpetka, pozwolić się wyprać, by odnaleźć druga wyprana…brud nie pozwala dostrzec prawdy o skarpetce, chyba, że ty boisz się zobaczyć jaki jesteś piękny pod tą powłoka…ja to widzę, Ty również, chociaż wciąż uciekasz przed tym pięknym księciem nocy, którym jesteś naprawdę….naprawde vv z całego serca życzę ci tego byś poczuł się naprawdę szczęśliwy i kochany….

   9. „tego pragnę i do tego zmierzam być tym płomieniem, który nie gaśnie w obliczach burzy, który cichutko czeka, czasem od nadmiaru wody lekko przygasa, by na powrót rozblysnac…che być niegasnacym płomieniem, przy którym ten…moze się ogrzać…to wszystko i aż to wszystko czego pragnę…natura dała mi atrybuty i nie mogą iść na zmarnowanie….”

    ..i nie pójdą,…ja ogień, powietrze, woda, ziemia i eter zaklęte w czarne złoto, w czarny diament,.. i leka i twarda i ciepła i lodowata,.. i ostra jak sztylet i delikatna jak muśnięcie poranka.. tylko brać, czerpać i cieszyć się pięknem wytrawnej doskonałości,.. i tyran i niewolnica,..,, i bezlitosny sędzia i miłosierny kat,.. lubia takie,.. a luda mi włócznią i tarczą..

    „musisz zdecydować czy chcesz być majtkami, lub zakładać je innym na oczy”

    .. nie,.. lubia majtki i bezmajtki,.. nie zakładać… lubia topić się i modrych i zielonych i czarnych, i piwnych, i niebieskich i szarych,.. i lubia gdy topią mnie i mnie twrdnieją… luda mi włócznią i tarczą..

    https://www.youtube.com/watch?v=FenMX_cGDvc&list=RDFenMX_cGDvc&index=1

    ..she’s the one, right now …quintet is the ideal..

   10. ..i kto ma tu świń myśli… ja,.. sęk strzela, a bóg kule nosi,.. sęk jedno, drugie jedno i tak odbierają po swojemu,.. i jak się tu nie zrozumieć.. po cóż słowa, kiedy każd wie co kce bez słów.. ja, lubia ,.. co wiedzom co kcą.. wted ja nie musza wiedzieć co kca..i wiedział bóg co robi, gdy robił kształtne i piękne… musi tyż lubić kwile się zapomnienia..
    …luda mą włócznią i tarczą..

   11. spoko lubie lubie i rozumiem, bo sama bym pogoniła każdego kto chciał by jakimiś mdłościami zepsuć co dobre… no i to samo kiedyś odparłam komuś co do kodów i tego że musi być napisane tak a nie inaczej…

 4. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za zdrowie i życie ludzi, to śliski temat jak…religia. Takie tematy socha się jeśli nie pod dywan to najlepiej w „kompetencje” korporacji nietykalnej i bezkarnej, zwłaszcza że najbogatsza kasta korporacyjna tego globu
  Nic się niestety nie da zrobić podpisami na liścikach. Tylko demonstracje we Warszawie najlepiej górników,

  1. ..a wówczas najlepiej by była i krew i ciało,.. by był płacz i zgrzytanie zębów matek i ojców,..by były nowe moc zbiorowe katafalki i ołtarze, katafalkoołtarze na ofiarę molochowi..z młodych ciał,.. by było chęć zemsty i smak przegranej,.. by było to co lubi moloch..

 5. Najwieksza korporacja moim zdaniem jest NASA nikt wiecej .
  NASA Organization Structure
  Agency Organization
  (See Center Organization)

  Office of the Administrator
  Administrator: Robert Lightfoot (acting)
  Deputy Administrator: vacant
  Associate Administrator: Robert Lightfoot
  Deputy Associate Administrator: Krista Paquin
  Chief of Staff: vacant
  Associate Administrator for Strategy and Plans: Thomas Cremins

  Advisory Groups
  NASA Advisory Council (NAC)
  Chair: General Lester L. Lyles (USAF, Ret.)
  Aerospace Safety Advisory Panel (ASAP)
  Chair: Dr. Patricia Sanders

  Office of the Inspector General
  Inspector General: Paul K. Martin

  Administrator Staff Offices
  Chief Engineer: Ralph Roe
  Chief Financial Officer: Andrew Hunter (acting)
  Chief Information Officer: Renee Wynn
  Chief Scientist: Gale Allen (acting)
  Chief Technologist: Douglas Terrier (acting)
  Chief Health and Medical Officer: Dr. James D. Polk
  Chief, Safety and Mission Assurance: Terrence W. Wilcutt
  Diversity and Equal Opportunity:
  Associate Administrator: Stephen T. Shih
  Education:
  Associate Administrator for Education: Mike Kincaid (Acting)
  International and Interagency Relations:
  Associate Administrator: Al Condes
  General Counsel: Sumara M. Thompson-King
  Legislative and Intergovernmental Affairs:
  Associate Administrator: Rebecca Lee (acting)
  NASA Management Office:
  Director: Marcus Watkins
  Office of Communications
  Associate Administrator: Jen Rae Wang
  Small Business Programs:
  Associate Administrator: Glenn Delgado

  Mission Directorates
  Aeronautics Research
  Associate Administrator: Jaiwon Shin
  Human Exploration and Operations
  Associate Administrator: William Gerstenmaier
  Science
  Associate Administrator: Thomas Zurbuchen
  Space Technology
  Associate Administrator: Steve Jurczyk

  Mission Support Directorate
  Mission Support Directorate
  Associate Administrator: Daniel J. Tenney
  Human Capital Management:
  Assistant Administrator: Bob Gibbs
  Strategic Infrastructure:
  Assistant Administrator: Calvin F. Williams
  Headquarters Operations:
  Executive Director: Jay M. Henn
  NASA Shared Services Center:
  Executive Director: Mark Glorioso
  Procurement:
  Assistant Administrator: Bill McNally
  Protective Services:
  Assistant Administrator: Joseph S. Mahaley

  NASA Organization Chart (107KB PDF)
  (November 2015)
  Other Space Agencies and Related Organizations

  Centers and Facilities
  Ames Research Center
  IT, fundamental aeronautics, bio and space science technologies
  Director: Eugene L. Tu

  Armstrong Flight Research Center
  Flight research
  Director: David D. McBride

  Glenn Research Center
  Aeropropulsion and communications technologies.
  Director: Janet Kavandi

  Goddard Space Flight Center
  Earth, the solar system, universe observations, and space communications and navigation
  ​Director: Christopher J. Scolese

  Headquarters
  Agency leadership
  Executive Director, HQ Operations: Jay Henn

  Jet Propulsion Laboratory
  Robotic exploration of the solar system
  Director: Michael Watkins

  Johnson Space Center
  Human space exploration
  Director: Ellen Ochoa

  Kennedy Space Center
  Prepare and launch missions around the Earth and beyond
  Director: Robert Cabana

  Langley Research Center
  Aviation and space research
  Director: Dave Bowles

  Marshall Space Flight Center
  Space transportation and propulsion technologies
  Director: Todd May

  Stennis Space Center
  Rocket propulsion testing and remote sensing technology
  Director: Richard J. Gilbrech

  Goddard Institute for Space Studies
  Broad study of global climate change
  Director: Gavin A. Schmidt

  Independent Verification and Validation Facility
  Provides safety and cost-effectiveness for mission critical software
  Director: Gregory D. Blaney

  Michoud Assembly Facility
  Manufacture and assembly of critical hardware for exploration vehicles.

  NASA Engineering and Safety Center
  Independent testing, analysis, and assessments of NASA’s high-risk projects
  Director: Tim Wilson

  NASA Safety Center
  Development of personnel, processes and tools needed for the safe and successful achievement of strategic goals
  Director: Alan Phillips

  NASA Shared Service Center
  Financial management, human resources, information technology, and procurement
  Executive Director: Mark Glorioso

  Wallops Flight Facility
  Suborbital Research Programs
  Director: William Wrobel
  Nawet Polski jakis zyd tam sie znalazl na samym koncu WROBEL
  ha ha ha
  Zobaczie jakie to serio jest wszystko jakie struktury i offices , smiechu warte i to wszystko oparte jest na( powaznym)funkcjonowaniu NASA. Tak oparte na powaznej mind control calej ludzkosci i na nazywaniu was respekyujacych tego typu hierarchy baranami albo stadem napedzanym syntetyczna wiedza o kosmosie i podbojach . A to tylko chodzilo o to zeby zajac wasze umysly i wprowadzac inne wazne dla homocapensis manipulacji na ziemi .
  Caly czas chodzi o Was wierzacych tym skurwielom . Jak nie bedzie WAS nie bedzie ICH
  Aktorstwo istytucji i hierachi instytucji ich pajacowanie i manipulowanie ludzkim mind jest tylko dla tych , ktorzy sa wychowani dla respektowania tego systemu Ja od dziecka nie mialam w sobie takiej postwy dla respektowania niczego co sie nazywa moim bosem i co sie nazywa wyzej mnie .

  1. tak nie zostawili ani jednej furtki wszystko jest przechwytywane , na przedpolu niema nikogo sprzedają wspomagają swoją „wiedzą” a w odpowiednim czasie jak ktoś wydal już miliardy na programy kosmiczne ( komiczne ) to dają do zrozumienia że to wszystko to kit i ofiara musi improwizować loty na księżyc i inne planety atrapy” Nasa CANCELS MARS MISSION!! (Shocking Admission) | FLAT EARTH PROOF 27 pt5 ” https://www.youtube.com/watch?v=dNuMGG0ebuY „The HOAX NASA Mars Rover is filmed on Earth ” https://www.youtube.com/watch?v=Cc6as0CYVUk ten teatr jest finansowany przez pseudo agencje ale to też jadłodajnia technologi bo kto z obecnych „uczonych” nie chce brać udział w gwiezdnych wojnach !no i jakiś kamień z kosmosu można otrzymać w pancernej szafie aby nikt nic nie widział , a zaludnienie marsa skończy się oszustwem jak w kultowym filmie „Seksmisja” ha ha ha ………… https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_agencji_kosmicznych

 6. Nastepny korowod , ktory powinien byc rozpatrywany to Homocapensis pupett –

  Nexus April 2015 article Einstein was wrong: references.

  Einstein Conspiracy

  Dealing with the conspiracies around Einstein and the cover-up of the Unified Field theory (UFT).

  Einstein plagiarism

  Top Secrets of Einstein

  Einstein – illuminati connections

  Boscovich lectures

  Akcja Boga homocapensis cwane sztuczki dla ludzi organic na ziemi . Popatrzcie po ziemi jest pelno budowli cietych niezwykla sound technologia . Ona zostala wykreowana wiec mozna sie domyslec , ze to im sluzylo do jakis celow . Ja podejrzewam , ze wtedy NASA sytem byl troche inny niz teraz i pod inna publiczke do zalatwiania ludzkiego mind . Bylo to wprowadzenie wiary w Bostwa i potem w Boga Slonca i po tem w Boga Wszechmogacego .
  Kiedy uzyskali pelen efekt manipulacji zrobili saobie tak zwana 4 D krolestwo atsralnej technologi ze zmaterializowanej formy fizycznej komputera ich mozgu z nie z ludzkim DNA Jak to wskazuja obecne badania ich kadlubowo reptalianskich dlugich czach / Zrobili sobie krolestwo dla siebie z planem na matrix dysk kosmiczny ziemia .Energie ludzka skierowali w odpowiednie dla siebie miejsce no i zrobili totalne morderstwo na ziemi niszczac wieksza ilosc populacji do swojej technologia 4 D kreujac tam dla ludzi program Soul sie nazywa program Duszy . Dlatego wszyscy , ktorzy byli w reinkarnacji nie bede mieli juz trzezwego patrzenia na to co sie tutaj dzieje .
  No tak ja nie bylam w ich kieracie reinkarnacyjnym i moze dlatego mam inny talerz z innym jedzeniem przed soba
  Niezle sie schowali w swoim kroleswie niebianskim 4D.Mam wrazenie , ze ten obraz Ostatnia wieczerza przedstwia sytuacje w jakiej byliscie ludziska . Tak zrobili ostatnia wieczerze sobie z ludzkosci .
  Nagle znika ich cywilizacja z nasza oczywiscie .
  Czy ktos pomysl dlaczego z tak zaawansowanej nagle sie zmyla w niebyt ich i nasza .Ale dalej bylismy cykani nawet w 4D 🙂
  Welcome w swiecie wielkiej realizacji
  Jeszcze wrocicie do tego wpisu mam nadzieje , ze zaczniecie investigatigowac swoja egzystencje na ziemi

 7. Od dawna wiedzialam ,ze scientist,s mind to tak jak rebus polaczony jakas siata A wyczatowalam to obserwujac mojego kolege w pracy na durnych krzyzowkach , ktore tak namietnie inni ludzie rozwiazuja . Mysle , ze ludzki mind zostal ukierunkowany to follow somebody i tak kazdy follow somebody jak sie dobrze kliknie w ta siec to ma sie jakies olsnienia i discovery ( oczywiscie zgodne z planem matrix)i jest sie slynnym , zananym , popularnym -Astral-boski czasami dawal idee swoim naukowcom wybranym czy innym niby to zdolnym pupetts tanczyc na ich sznurku gwiazdzenia . Prawie wszyscy slynni byli nakreceni na boga i divine will .
  ha ha ha Talenty ziemskie to nie wasze . Nie wasze to ich ha ha ha
  Zalosna sytuacja ale coz moge zrobic zdejmuje wszystki ze sznurka gwiazdorzenia i wspozawodnictwa i wogole z wszystkich wielkich wartosci podnoszonych na piedestal niektorych , ktorzy w rezultacie koncowym g…no znacza Ot taki mamy kulturalny system ocen i akceptacji .

 8. Proszę! Piszcie mniej bełkotliwie, po polsku, krócej i do rzeczy (pod materiałem – na temat – a nie by się popisać na dowolny temat lub komuś dołożyć…)
  Ktokolwiek nowy tu trafi, odniesie wrażenie, że tutejsi komentatorzy i publiczność jest nieco (oby tylko) odjechana, a niektórzy to już odlecieli zupełnie. Ten rodzaj dyskusji może przenieść na forum prywatne (?), bo tutaj robi wątpliwą markę dla NTV, a szkoda by było. Janusz realizuje wg mnie poważny projekt i po co nam kolejni zniechęceni a nawet hejterzy.

  1. Lech, bardziej otwarcie proszę jak możesz? widzisz trolli to mów otwarcie i powiedz trollowi co o nim mydlisz jak nie troll to skoryguje swoje błędy a jak cham manipulator to Ci odpyskuje Pozdrawiam i dzięki że się wreszcie pokazałeś Tutaj, przy okazji Lumena Pozdrawiam Stara Piękna Gwardia, chciałoby się dnia doczekać jak Wszyscy jednego czasu powrócą i podzielą się swoją energią . Wracajcie Wszyscy Ludzie Dobrej Woli ! niedawno Tomek apelował w chwili nostalgii do starych czasów . W analogi do powrotów https://www.youtube.com/watch?v=clrrPVhil6E

Comments are closed.