Otwarte Forum Tematyczne – 29.12.2014

Ciąg dalszy rozważań Marcina Łobejko (doktorant Uniwersytetu Śląskiego) na temat połączeń pomiędzy fizyka kwantową a zjawiskiem telepatii. Rozmowę przez skype prowadzi Janusz Zagórski.

658 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.12.2014

   1. Alinko i gUralu – ta Bałkanica jest suuuuperrrrrr 🙂 🙂 🙂 Życzę Wam i Wszystkim na Forum ,dobrego , pięknego dnia 🙂 🙂 🙂

   2. 😀
    Co Wom mówi scsnario na poniszszem ^^^ 😀 poza muzzom oczywyście.
    🙂 lo WP.

 1. Kiara…No widzisz odkryłeś jeden ze sposobów jak się manipuluje i koduje podświadomość, bo u chłopców ona jest aktywna na zapisy do 7 lat, u dziewczynek do 5 lat”

  Jak to jest i skad, ze wiesz (musisz…) zawsze wiecej i lepiej?
  …chlopcy do 7 dziewczynki do 5 🙂 ok… 🙂
  Dalabys rade zdradzic zdrodlo tej konkretnej informacji? Czy Ty to po prostu wiesz I JUZ ?! 🙂
  #Majestic nic nie odkryl z tych… „danych” ,ktore/co probujesz mu wmowic 🙂 on tylko luzno zrelacjonowal co wydaje mu sie wydarzylo w ‚traumatycznej przeprawie’. To bardzo indywidualna historia, Ty zas (przepraszam za slowo – jak zwykle) probujesz ,z niesamowitym zreszta skutkiem! trzeba Ci to przyznac, …to jakas umiejetnosc, dar czy cos takiego ,nadpisywac swoje… do czyichs opinii tak…by i tak wyszlo na Twoje…A jest tym jakas osobista wizja swiata i ludzkosci ktora bardzo starasz sie utrzymywac przy zyciu…implantujac ja „przy okazji” innym
  Jaka jest wiec PRAWDA? 🙂 ta najistotniejsza dla nas, wg mnie:
  Kazdy z nas ma racje, bo pojdzie w i zobaczy: Nicosc, Niebo, Raj, Pieklo, Swiat, Matrix, Planete, Wymiar itd etc w/g wlasnych upodoban\uwarunkowan, tendencji, powiazan emocjonalnych z innymi, przyzwyczajen, uzaleznien, przekonan, aksjomatow, priorytetow itp wyobrazen. To jest glowym determinantem. Np. Majestic w kulminacyjnym punkcie ‚przejscia’ zobaczy/l Szarakow(moze ta wizja to przebudzenie wczesniejsze, zrezygnowanie z potrzeby bycia Szarakiem i wejscie w potrzebe przezycia wyzszych uczuc w tyglu ziemskim transmutacji; ktos inny w tym samym miejscu zobaczy Czarna Madonne, itd. Kazdy bracie moj na swoj wlasny stan swiadomosci i wyobraxni stroj
  LINK. w polowie tego filmu 26 min jest wypowiedziana (…wierze ze prawdziwie; grzebanie w ziemi jako religijny rytual Ciemnej Strony – oraz slowianski a przetrwaly w Indiach system starozytny, duchowy) roznica miedzy „tradycyjnym” pochowiem a spopielaniem. Moze sie Wam spodobac, komus niektoremu 🙂 . Zachecam, zapraszam:
  https://m.youtube.com/watch?v=Z0baB7Qh7oM#t=1528

  1. Geregory czytaj uważnie ?,uważasz ze małe dziecko które zaledwie nabrało kontaktu z fizycznym światem najadło się jakiś religijnych bajek ?i w pospiechu wbudowało to w swoja traumę??? pomijam cala resztę , wiec proszę sprostuj ten wpis bo jest nieautentyczny ,to tak jakbym ci opowiadał ze widziałem setki pojazdów obcych nieobcych obojętnie a Ty mi odpowiesz ze naoglądałem się filmów o ufo i jest wynik mojej wyobraźni. Gregory zapewniam ze moja rezygnacja miała korzenie na czystym planie fizyczny wiec nie było to wynikiem jakiś przejść wizji ,później odbiło się to innymi sprawami i anomaliami .

   1. Majestic czasami cie widze jak plywasz w Oceanie sciemy do ktorej kompletnie nie nalezysz i probujesz to wszystko zrozumiec i twoje argumenty sa perfekt . Ale black goo w ludziech tez jest inteligentne i czasami moze przybrac shape bardzo wykwintny i delikatny nawet eteryczny i czarowac swoim modnym wygladem.
    Powiem ci tak jako czlowiek , ktory mial doswiadczenie z astralem ( bo z twoich wpisow to wyczatowalam )to mi sie cholernie podobasz , poniewaz zauwazyles tam co miales (realia tego hologramu ) a nie to co chcieli zebys zauwazyl jak to bywa u wielu ludzi .
    Bardzo lubie Cammeron Day on tez zauwaza wiele istotnych spraw w astralu . I ostatnie jego video bardzo nie nareke tym co zarabiaja na healingach i roznych magicznych leczeniach quantami , punktami , i bogwie czym .
    https://www.youtube.com/watch?v=u_mfY7eSdqs
    Tak mi przykro , ze nie ma tego po polsku .
    Ciekawe wszystkie wazne rzeczy sa niedostepne w zydowskim panowaniu tego kraju .

   2. Wiesz Kalina pokochaj albo zaakceptuj w sobie najpierw to „black goo”.. to jest proste jak drut.. ktoś mi mówi- uwielbiam duriany, widzę obrazek ale w życiu tego nie jadłam i nie wywołuje to we mnie emocji i skojarzeń. Najpierw musi to być we mnie, odcisk w umyśle.. fajowo siebie kochać za super rzeczy ale zdobądź się na pokochanie w sobie tego black goo /cokolwiek to znaczy/-to też Twoje. Majestic i Ty zrobicie co chcecie.. Wolna Wola.Miłego dnia @all.. wsiem..

  2. Gregory pisze:
   7 stycznia 2015 o 10:58

   Kiara…No widzisz odkryłeś jeden ze sposobów jak się manipuluje i koduje podświadomość, bo u chłopców ona jest aktywna na zapisy do 7 lat, u dziewczynek do 5 lat”

   Jak to jest i skad, ze wiesz (musisz…) zawsze więcej i lepiej?
   …chlopcy do 7 dziewczynki do 5 🙂 ok… 🙂
   Dalabys rade zdradzic zdrodlo tej konkretnej informacji? Czy Ty to po prostu wiesz I JUZ ?! 🙂

   ********
   Ty też to wiesz…. 🙂 skoro wiesz że ja wiem….. 🙂

   🙂 🙂

   Wiesz Gregory ja sięgam do pokładów mojej wiedzy dawnej, bez problemu mogę powtórzyć nauki dawnej Świątyni …. dawnej „SZKOŁY SZKARŁATNYCH DZIEWIC”… 🙂 ( dziewica w dawnym znaczeniu była odpowiednikiem dziewiczości, czyli czystości , czystości wiedzy, a nie w obecnych seksualnych konotacjach), staram się nie za bardzo już tą wiedzę przekazywać, ale czasami wymyka mi się z pod kontroli jakiś temat.
   Zwyczajnie otwieram „osobisty komp”…. puszczam temat i ….. przekazać wiedzę jest trudniej niż wejść w dostęp do niej.

   Ale akurat różnice w dojrzałości podświadomości u dzieci , to nie jest trudne do wytłumaczenia. Cała duchowość opiera się na cyfrze 5 ( nasz niezrozumiany pentagram Venus….. gwiazda pięcioramienna ), z nią połączona jest osobowość żeńska. Osobowość męska powiązana jest z aspektem materialnej logiki czyli cyfrą materii 7. Z tymi różnicami w indywidualności mentalno/duchowej wiąże się czas zakończenia dojrzewania podświadomości u dzieci.
   Dziewczynki dawno temu szły na nauki do Świątyni w wieku 5 lat, chlupcy w 7 lat.
   Taka mamy odmienną naturę , dziewczynki są indywidualnością intuicyjną , chłopcy logiczną.

   Jako LUDZIE dążymy do uzyskania harmonii wewnętrznej czyli u dziewuszek uzyskania wiedzy logiki, a , u chłopców , wiedzy intuicji. Pełnia tej wiedzy , pełnia wiedzy obydwu aspektów, tworzy w nas MOC sprawczą , uzyskania wiedzy 12 poziomów ( połączenia wiedzy materialnej i duchowej) co daje nam oświecenie czyli zakończenie kolejnego etapu rozwoju duchowego, osobistego.

   To długi , obszerny temat, nie na to miejsce, tu można go tylko dotknąć. Żeby go zrozumieć trzeba naprawdę WIEDZIEĆ po co Energia wciela się w materialną powłokę , czemu służą te życiowe sytuacje i do czego dążą Energie po wyjściu z ciała.

   Filmik , który wkleiłeś jest dobry , sporo wyjaśnia ale tym , którzy szerzej rozumieją temat, dotyczy właściwie tylko etapów ewolucyjnych w III wymiarze . Ja znalazłam tam kilka małych nieprawidłowości, ale ogólnie jest bardzo dobry.

   Na jego podstawie warto zrozumieć egipskie mumifikacje z wyjmowaniem istotnych organów ludzkich….. tam… to dopiero była czarna magia!

   Wiem… bo wiem co zrobiłam w Kairskim muzeum w sali mumii ….. 🙂

   Kiara.

   1. Ciało Dziewczęce i chłopięce inaczej rozwija się w Męskie i Żeńskie czyli bez obrazy od zawsze Samcze i Samicze ze względu na imperatywy biologiczne. Samiczka nie musi być mądra, ale miła i kochliwa, nie musi też być silna ani odporna, wręcz nie powinna. Samiec wręcz przeciwnie, powinien być mądry, opanowany, rozważny, silny i gruboskórny. To On musiał nanieść skór, rozwalić głowy wrogom, albo nie mógł utrzymać rodziny. A Dziewczynka byle może rodzić dzieci i je wychować to już aż nadto było.

    Stąd różnice w czasie dorastania i osiągania pełnej przydatności społecznej i możności założenia rodziny. Dla podtrzymania gatunku, w zasadzie u obojga wszystko z tego wynika choć nie zdają sobie z tego sprawy.

    Więc symbolika zawsze wynikała z rzeczywistości, a nie rzeczywistość z symboliki. Tak więc nie dla tego tak jest bo wenus ma tak a mars siak i ktoś namalował jakiś znaczek, tylko dla tego że takie są prawa natury.

    Człowiek to coś znacznie więcej niż Imperatyw i zespól cech Biologicznych, i więcej niż determinizm ciała. 🙂
    Dla tego ten poziom oświecenia jako podstawę przyjmuje wyjście ponad ten determinizm zwierzęcy bądź co bądź, budzi cechy męskie u Kobiet, jak Logika, Mądrość, … I wzajemnie cechy Żeńskie jak Uczuciowość i Subtelność u Mężczyzn. A to jest też właśnie to złe Gender jeśli dobrze rozumiane zauważ 😉

    Do dziś te cechy zwierzęce biorą górę, a choćby pozycja w stadzie jest wyrazem przystosowania genetycznego, lepszy dom, fura, komóra to te piórka jakie są wyznacznikiem dla Samiczek i innych Samców.
    _________

    Co do rytuałów pogrzebowych w Egipcie i mumifikacji, Dowiedzieli się od Orionczyków, że forma Antropomorficzna jest związana z ciałem i dopóki ciało się nie rozpadnie ona też istnieje. Więc Oni będą żyć w astralu a nie pójdą na recykling. Taki wytrych do życia wiecznego dla biomaszyny bezdusznej jak każde zwierzątko. Oczywiście nawet klątwy nie pomogą i ktoś wpuści powietrze do sarkofagu a ciało się rozpadnie, więc dobrze zbudować dystrybutor bioenergii w postaci religii by się tam dalej mimo to zasilać. Ale Religię własna miał nieliczny, a schować trupka każdy mógł i jeszcze podzielić na wiele słoików bo lepiej się zakonserwuje 😀 Oczywiście to potężna wiedza o naszych ciałach ale tak ją tylko lekko wyjaśniam skoro lepiej się nie da. Więc też nie żadna Magia, a obrosło głupotami. Bo Małpki robiły jak im kazano i guzik z tego rozumieli.

    SeJa.

    Ps. Każdy sam sobie zdecyduje co jest prawdziwe i spójne a co wyrazem dziwactw i niezrozumienia.

 2. 😀
  Jo tysz gadom Ci 7-emka, co scytUie y pacze, pacze & znowuś scytÓje, y domam
  rze przez „gruzina” sie nie łodbedzie, y ftm je senk 😀 Abo”udeptano ziemia”
  😀

   1. 😀
    Nu i tero jak karzden sobie, łosobiście na własne łape scytóje
    😀 Noto Sama niech popaczy. Tyle X-zy- 333 beło gadane ło „gruzinie”. y ło senku wy desce. Noto pocza wspólnemy siłamy,
    Nobo jenacej nima zadowolnienia 😀 , y to sie robi napiencie
    łoziembłość ytp.ytd. A cza sie wczÓć co te 2-ge gada/szemra/
    do uch. 1-em słowem cza sie „zanurzyć miendzy wierszamy”
    Świat ukry SKARB, f przeciwności noto dłłłgo nic, a y potem
    wcale tysz. Next 2-tałzeny,abo ile??? 😀
    😀 Cdn.

Comments are closed.