Otwarte Forum Tematyczne – 3.01.2017

Prelekcja wygłoszona na Powitaniu Jesieni, w Sobótce w 2016 r.

Renata Łęcka – ambasador Kampanii Społecznej „ŻYJĘ ŚWIADOMIE”. Łączy pracę  trenera rozwoju osobistego i coacha ze zdrowym odżywianiem bo tylko „W zdrowym ciele, zdrowy Duch”.
W 2007 r. założyła Akademię Ruchu w Szpitalu Zachodnim  (najlepszym  w rankingu Rzeczpospolitej szpitalu na Mazowszu). Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się chętnie ze studentami Instytutu Promocji Zdrowia Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej oraz uczestnikami swoich autorskich warsztatów.


W ramach I Forum Wynalazczości Alternatywnej wystąpił Daniel Trybus z prelekcją i pokazem polskiego urządzenia do wytwarzania wody REDOX (woda o ujemnym potencjale  nasycona wodorem).
Forum odbyło się w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


Prelekcja wygłoszona na Powitaniu Jesieni 2016 r. w Sobótce.

Irmina Mrozowicz-Szmidt, lekarz medycyny, internista praktykujący holistyczne podejście do pacjenta. Od 2 lat współpracuje z ntv,  prowadząc audycje dotyczące szeroko pojętej edukacji prozdrowotnej. Pasjonuje ją idea szerzenia wiedzy o nowym wielowymiarowym spojrzeniu na zdrowie i życie człowieka. Wpisane w zawód lekarza zainteresowanie  odchodzeniem  zaowocowało w ostatnim czasie cyklem rozmów z osobami które doświadczyły tzw. śmierci klinicznej zatytułowanym „Doświadczanie śmierci”.


5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.01.2017

    1. „zastanawiające czemu nie rozpowszechnia się tego typu wyników badań”
      Zastanawiające ??? Raczej nie a już na pewno nie dla obudzonych. Przecież chemizowanie i niszczenie życia na ziemi jest priorytetem elyt władających obecnie.

      Konkretnie na temat glifosatu/randapu mówi pan Sanecki: https://www.youtube.com/watch?v=ebL7p4Qg8Xw

Comments are closed.