Otwarte Forum Tematyczne – 3.02.2016

W studio NTV Andrzej Pieczyński – Prezes Fundacji Scena Pobiedziska oraz Piotr Gerlach – Członek Zarządu Fundacji. Rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski koncentruje się wokół spraw związanych z Wielkim Turystycznym Zlotem Słowian w Ostrowie Lednickim w dniach 25 – 29 maja 2016 r.


28 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.02.2016

 1. …czyżby miała powstać już uskrzydlająca pieśń budząca słowiańskie serca i słowiańskie moce…

  1. Posłuchaj wypowiedzi /w hipnozie /Daniela Cankowa na temat budzenia Śpiących Rycerzy .

   1. … ciekawe czy jasza zmądrzał,..ciekawe czy gdy go już obudzą będzie chciał ponownie wyręczać tych, co gdy tylko usnął,.. to szybko zaprzedali siebie, swe dzieci, wnuki i prawnuki,..to sprzedali wszystko , co mieli dla świecidełek i błyskotek,.. czy gdy go obudzą to podda się szantażom ,..że im … że ich,.. że mają,.. że nie mają,… i obietnicom,.. że już będą,..że już nie będą..

   2. to już pewnie nie długo. ale jeszcze nie czas.

    właśnie dla tego. a kiedy moim zdaniem będzie czas, oby nigdy bo tego nikomu nie życzę kto by na dzieci nieba rękę podniósł zbrojną a raz na zawsze. i nie wie że, kuł sam własną ręką oręż i diamenty jak złoto z ofiru na nowe jakie świat cały porwie.
    wtedy całe góry a one staną u naszego boku i w góry odejdą. a skarby niezmierzone po całej ziemi się objawią. i nie jak mawiałam w darach dla narodów, ale większe dla rodów z jakich nikomu nie braknie, bo to nasze wspólne dziedzictwo przed najeźdźcami ukryte, nie zasypane.
    i jak dawno mówiłam, naszym zwyczajem nie staniemy na wyzwoleniu ziemi i uwolnieniu naszych braci i sióstr pojmanych i zesłanych, i nie tylko miejsce należne zajmiemy wśród gwiazd, ale jak ci inni archonci stojący z boku z przodkami się połączymy. gdzie bratnie „” światy, nie marzą nawet o takim progresie. ich myśl dawno okrzepła zatrzymała się w wszech z całym szacunkiem do … (mojej) wiedzy, niewyobrażalnie więcej, waszym dziedzictwem na dobry początek. gdybyście widzieli i pojmowali co macie, szach mat to mało powiedziane a liczycie że ktoś coś wam da? wyzwólcie świat, wpierw siebie. a macie to co nie mieści się w najśmielszych snach i wyobraźni, daleko poza technologię tej galaktyki.
    pyłku na wietrze, nadziejo światów.
    Polsko.

   3. jeszcze chwila, i objawi się wasza chwała. że inne rody tylko dla was są. tylko dla waszej dzieci nieba chwały, swoją zgubę wykuwają mozolnie, że jedynie wam służą. gdyby wiedzieli, dali by każdemu kto ma polską duszę, choćby z pradziada po miliard funtów miesięcznie, by was uśpić i zaślepić, na kilka miesięcy, ale oni nie wiedzą, nie wiedzą nawet komu służą, myśląc że sobie. a budzą was i tylko was od czasu atlantyckiej targowicy. że się zebrali, raz i trzeci przeciwko wam i znów się zbierają stronami świata, bo im kazano was obudzić.

   4. ..wrót już nic i nikt nie zatrzyma,..zostaną otwarte,.. i pytanie, zostajesz na ziemi..

   5. .. nigdy nie jesteś i nie będziesz, .. mimo, że nie raz zwątpisz … wiedz, że wywołałaś wilki z lasu… nie bój się ich, .. one mają taką naturę, że sprawdzają..

   6. ..miłej wspinaczki,..ale pamiętaj, że łatwiej zdobywać szczyty, niż z nich zejść…

   7. …spytasz się ,.. po co się wspinać,.. byś zobaczyła, usłyszała, poczuła, że góry są górami, a lasy są lasami,..choć uczeń widzi góry, nie górami, a lasy, nie lasami….

   8. nie łatwa droga, wiem i tylko dla tego, gdyby ktoś się znalazł zawsze wolałam. nie dla tego żebym się bała naprzód, lub chciała zostać dla wyżyn o nie… po prostu nigdy nie chciałam porzucać ciała, to nie moja bajka. ale mam wiele domów, a tu wiele jeszcze tułaczki. dla tego to świadomy wybór i umiłowanie … i obietnica. moja radość, i tego domu.

    wiem że nie łatwe jest zejście, bo zawsze jakieś góry wyrastają pod stopami, … to jednak jest proste, gorzej że ukryć się nie można pod gołym niebem, ale mam ‚kapelusz’ 😀 😉 i kij, no nie żeby do łojenia zaraz jak by co, bo też szczyty a ja wolę zcitywać nawet 😀 . a jak mnie ktoś zcita to go powitam radośnie.

    wilków się nie boję, już dawno je poznałam i w zasadzie to mnie również wspierają … no i te jakie strzegą wyżyn i mnie wspierają.

    a zmasowieni i poszfladkowani i ci pofragmentowani widzą inaczej, mam inny pokarm i nie jestem sama …

    chciało by się zażartować, tańcząca z wilkami 😉
    brawo ja heee 😀 😉

 2. oj żem się dziś zasiedziała czas śpiumkać 🙂

  dobrej i spokojnej nocy wszystkim

 3. Wybor nalezy do nas HAHAHAHAHA.
  NO NO NO nie u wszystkich 🙂
  W mozgu jak sie zorientowalam jest wmontowany program szeszynkowy -zbudowany na zasadzie krysztalowej cieklej substancji . (Wogole to reptois energia jest jakby krysztal ciecz fluid wiec warto sie nad tym zastanowic)
  Szeszynka zbudowana jest z klepsydry( wyglada jak granat wybuchowy ) cos w tym rodzaju jakby naciec trojkatnych krystalicznych plynnych (jest ich tylko 108 ) .Zobaczcie sobie panstwo co znaczy 9 w numerologii to domyslicie sie , ze jest to numer umyslowy najbardziej ze wszystkich . Kazdy trojkat naciety jest programem zbierajacym energie i akumuluje ja przesylajac do srodka jej centrum . Niektorym sie piernicza te programy to znaczy sa na drodze wyjscia a niektorym otwieraja sie coraz to nowe naciecia plaszyczyzn trojkatnych i wskakuje dany osobnik . Wiec moim zdaniem jestesmy ograniczeni wlasnie tym malym elementem scietych trojkatow . Zaznaczam , ze niektorzy nie maja programowania ksiezycowego jest tych ludzi bardzo malo .

  1. Pasuje mi to i gdyby nie ziemia filiżanka i takie tam wymysły bym był skłonny polemizować a tak powiem tyle, weźta się w graśc. A nie żydzi i Reptole.SŁOWIANIE UPADLI I TYLKO SAMI MOŻEMY SIĘ PODNIEŚĆ WŁASNYM WYSIŁKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Atlantis

Comments are closed.