Otwarte Forum Tematyczne – 3.03.2017

Zapis prelekcji Łukasza Kulaka wygłoszonej na Alternatywnym Festiwalu w Krakowie w maju 2016 r.


Prelekcja Karoliny Głogowskiej na I Konferencji „Zdrowi Ślężanie” w Sobótce, w styczniu 2017 r.

Lek. Dent. Karolina Głogowska jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Lekarsko-Dentystycznego. Od wielu lat jej pasją jest zdrowy tryb życia. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się ortodoncją holistyczną i leczeniem zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego.

Więcej na http://nietylkoortodoncja.pl/


Zapis krótkiego wystąpienia Iriny Liszczuk na I Konferencji „Zdrowi Ślężanie” w Sobótce, w styczniu 2017 r.


54 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.03.2017

 1. Lukasz =tajemnice SUMERU= mlody chlopak z wygladu mlodszy od syna mego, zmierzyl sie I przedstawia temat =Plejadianie ,mam w ponad 90% przekonanie I sprawdzone podczas nocnych podrozy sprawdzone ze stamtad jest ta Istota z ktora sie przyjaznie I staram istniec w tym matrixsie I palce pisza te texty tu u Janusza . To dobry przekaz o moich korzeniach I wielu zwas tu piszacych rozpoznaje po tym co piszecie jest mi to bliskie dziekujemy Lukaszowi I NTV. PL za ten material

 2. o ortodoncji Karolina =dziekujemy mialem zone z tym tematem dopiero teraz dala zalozyc sobie aparat ,z trzecim partnerem ??? w wieku 52 lat

 3. Nie wiem skąd czerpać wiedzę, z głębi siebie? co jest takiego waznego co wiem ja czego Wy nie wiecie, chyba wszystko już wiecie co ze mną i co u mnie. więc nic nowego nie dam, wkurzam się, bo zawsze chciałem dawać coś nowego, teraz nowe daje wciąż gaja, majestic, qcyp, uzi, a ja stanąłem w miejscu. 😀 Dlatego jestem wyrzutkiem, pozbyłem się całej wiedzy, co moge dać człowieczego, boskiego, jestem niepochamowany. Próbuję coś wymyśleć i jest pustka, chociaż jestem pełny, to czuje sie troche gorszy,że nie mam wiedzy, e choroba mnie powstrzymała. Musiał być gdzieś kres mojej choroby, mojej wiedzy. Przepraszam, mówię poważnie nic już we mnie nie ma, długo się trzymałem bo 3 lata, z waszą pomocą i swoim umysłem, było dość ciekawie, czasem potrafiłem powiedzieć coś na temat, ale nie chce się chwalić, bo nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że teraz będę zwykłym człowiekiem ze słabościami. Starać się będę tylko być szczęśliwy, nie ogarnełem całej wiedzy majestica, gaji, może niektórzy się spodziewali,że wszystko ogarnę, bo to wynikało z tego jak piszę, ale jestem tylko zwykłym Tomkiem.

  1. Tomciu – jesteś nieskończonością , więc jak Ty możesz być „zwykły” ? Jesteś jednocześnie i „zwykły” i „niezwykły” 🙂 Nic na siłę , zrelaksuj się a inspiracje pojawią się w swoim czasie i pamiętaj , że to Ciebie cytuje Pan Owsianko 🙂 Pozdrawiam Cię .

   1. :-* 🙂 jestem Ci wdzięczny za Twoje dobro 🙂

    Zwykły… (bo skromny) – a ja lubię być skromny.

    (Pan Tadzio już mnie nie cytuje nie połapałby sie w tych wszystkich nickach) ale super ze zauwazyłaś, Pana Tadzia programy to dla mnie wyzwanie. 🙂

 4. :_) myslę, że zwykły… to odpowiedni nick dla mnie, nie słucham jana piotra, by się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo to zobowiazanie, i miło ze niektórzy tak się nazwyają za bardzo we wszystko wierzę, zwykły to odpowiedni człowiek dla mojego zdrowia aktualnie, i nie przekonasz mnie piotr, ze lepiej z imienia i nazwiska, bo to co piszesz jest niezdrowe, jak mozna przejmowac się tym pod czym jestes podpisany? kto to zreszta obserwuję, popełnisz błąd pod swoim nickiem, kto Cie ocenia, Ty od początku jan piotr, przejmowałeś sie tym jak kto podpisany, dla mnie to tylko część gry, nie przeszkadzam mi jak ktos jest drzewem lub człowiekiem z imieniem i nazwiskiem, ale nie bede wyrózniał i rozrózniał bo to tylko nick i nie znaczy on nic o Tobie, dopuki tego nie zechcesz, więc nie róbmy problemu i jan piotr zaakceptuj mój nowy nick zwykły… bo nikomu tym krzywdy nie robię, a ja głupi myslę, że robię i to przez Ciebie, bo Ciebie słucham i myślę, że to ważne jak się nazywamy tu jest interenet !!! Czy to może być ważne???? jestem zwykły… a jak mam na imię jak nie wiesz, to się zapytaj, to powiem ci jako zwykły… że na imię mam Tomek. i wszystko !! Nie wyolbrzymiajmy problemu !! 🙂 Pozdrowienia dla Wszystkich, czuję ulgę, że mówię co myślę. janek uwielebiam Cię, ale z tymi nickami to mącisz w głowie i się nie zgadzam, już… 🙂 zwykły…

  1. jan piotr kutereba przyjacielu zapamiętaj żebyś nie panikował przypadkiem. NICK TO WYRAZ CIEBIE ALE NIE TY !!!

 5. „Kilka przykładów , jak piloci zapomnieli wyłączyć opryski chemiczne podczas lądowania” Ścierwa i Trolll+le tradycyjnie powiedzą że to wyziewy z kanalizacji pokładowej , to dzięki wam będą ofiary , a jak będziesz zdychał albo twoi bliscy to sobie przypomnij brakujący ogniwie Darwina czego dokonałeś !
  https://youtu.be/BlTeqBwf2Ic

  1. Jak zwykle mącisz i sam nie wiesz o co ci chodzi. Bo jak będą sypać to wszyscy zdechną, bez wyjątku i ty też. A jak zawieje wiatr, to oni też. A poza tym ciągle o tym piszesz, jakbyś chciałby zaczęli sypać… jakbyś chciał to wykrakać… Wywyższasz się. A zapominasz, że jesteś tylko małym trybikiem. Nazywasz ludźmi ścierwami. Jesteś chory. Masz obsesję, i dla mnie powinny cię trzymać w wariatkowie.

   1. Nie podszywaj sie pode mnie łośku. zacznij myśleć samodzielnie.

   2. zwykły… bardzo dobry motyw na zastanowienie/wzrost duchowy dla małego trybika Majacznika 😛

   3. wiem Tomek , to ten przeklęty troll+l , nazywam ludzi ??? nie! nazywam scierwa ścierwami , bo Czlowiek tak się nie zachowuje , Czlowiek ma Sumienie a ty go raczej nie masz , bo działasz odwrotnie z premedytacją , i nie udawaj że stoisz w obronie jakiegoś czlowieka!!? , skradasz się jak LISSSS , jesteś tak podły że podkradasz Cudze Nicki , ale to tylko o tobie świadczy Bądź Przeklęty Sobą i Doznaj Siebie Po Stokroć i Więcej !!!+! Niech Się Dokona .

  1. Ashton Kutcher
   Cos kiepsko przedstawiciel hollywood .Moze tak o swoim gniezdzie niech zacznie . Jakos sie bezpiecznie trzymaja nizszych rewirow spoleczenstwa . Jak widze gora nietykalna . Mysle Majestic , ze to jest dupek ten Ashton wielkie gadanie a gora dalej odprawia rytualy .

   1. Dzięki za potwierdzenie i diagnozę Kalinko , mnie zaniepokoił ten plącz wzruszenie ?, czlowiek w takim gremium powinien krzyczeć alarmować , chcieć i szukać zemsty i kary za takie zbrodnie , no i sobie przypomniałem te podstawioną dziewczynkę w UN -debata jak planowali atak na Saddama Husseina Serdeczne Pozdrowionka

 6. Alternatywne spojrzenie, alternatywne media, alternatywna wiedza – alternatywność definiowana jest, jako coś, co jest w OPOZYCJI do czegoś oficjalnie uznanego, za przeciwstawianie się temu, co tradycyjne…
  Czy zwróciliśmy uwagę, że wszystko, co ALTERNATYWNE, jest ATAKOWANE, jako rodzaj takiego „wypatrzenia” przyjętego przez społeczeństwo NAWYKU „normalności”? 🙂
  ale:
  Czy dzieła artystów nie składają się z harmonijnego połączenia czy to alternatywnych kolorów, czy też alternatywnych nut, których nikt artystom nie narzuca, kiedy je sobie SAMI TWÓRCZO dobierają ?!
  więc:
  Jeśli wszystko jest informacją, to dlaczego ta zasada nie dotyczy każdej informacji? 🙂

  Dlaczego więc MY nie MAMY BYĆ właśnie takimi ARTYSTAMI, którzy DOBIERAJĄ sobie TAKIE INFORMACJE do STWARZANIA ŚWIATA NASZYCH MARZEŃ, jakich SAMI CHCEMY, uznając WSZYSTKIE informacje za RÓWNORZĘDNE, czyli tak, jak za równorzędne uznawane są kolory, czy nuty, z których powstają DZIAŁA mistrzów ?

  DLACZEGO TAK BOIMY SIĘ STAĆ SIĘ NIEZALEŻNYMI OD KOGOKOLWIEK MISTRZAMI STWARZANIA którzy STWARZAJĄ SWÓJ WŁASNY ŚWIAT MARZEŃ?

  DLACZEGO TAK KURCZOWO TRZYMAMY SIĘ TEJ INFORMACJI JAKĄ DOTĄD ŻYLIŚMY ZAMIAST od-PUŚCIĆ JĄ i POZWOLIĆ JEJ ODEJŚĆ NA ZAWSZE ?

  Spójrzmy na nasze życie, przez pryzmat CZYSTEJ INFORMACJI, z jakiej korzystamy na co dzień w naszym życiu. Aby było prościej zrozumieć o co w tym chodzi, może na początek spójrzmy, jak to wygląda w życiu tej części społeczeństwa, która kieruje się światopoglądem religijnym.
  Otóż istnieje w tej społeczności pojęcie tzw. „roku liturgicznego”. Kiedy spytamy „wujka google”, co to takiego, to odpowie nam, że jest to cykl wspomnień historii zbawienia w oparciu o wydarzenia z życia i śmierci Jezusa, zawarte w ciągu jednego roku kalendarzowego. Pomijamy przekłamanie, jakoby zbawienie już się dokonało, co można by z takiej interpretacji wywnioskować. Spójrzmy na coś zupełnie innego.

  Zwróćmy uwagę na to, że jest to POWTARZAJĄCY się CYKL INFORMACYJNY, który powtarza się jak „zacinająca się płyta” każdego roku – przez kolejne lata non stop to samo.
  Jeśli dodatkowo spojrzymy na obrazy, jakie istnieją w sieci do „rok liturgiczny”, to zauważymy, że ta „zacinająca się płyta” przypomina taki swego rodzaju … tor wyścigowy z pit-stop’ami, który okrąża się – jak podczas wyścigów – wielokrotnie.

  Widzimy więc, że społeczność religijna ma od dość dawna wciąż TEN SAM „zacinający się” TOR INFORMACYJNY, którego trasa „przejazdu” ustalona została przez… no właśnie – przez KOGO?! 🙂 czy przez BOGA, czy przez tych, którym się upieprzyło, że są bogami? 🙂 niech każdy sam sobie na to odpowie…

  Dla jasności – nie chodzi o czepianie się religii, tylko o UŚWIADOMIENIE sobie ciągłej i nieustającej POWTARZALNOŚCI TEJ SAMEJ INFORMACJI, którą ŻYJEMY i z której KREUJEMY nasze wspólne życie, ponieważ TAKI SAM SCHEMAT dotyczy naszego społecznego życia – nas wszystkich! Nic się nie zmienia – wciąż działamy TAK SAMO w oparciu o TEN SAM ZESTAW INFORMACYJNY np. w zakresie ZARZĄDZANIA PAŃSTWEM i NASZEGO WPŁYWU na TEN PROCES ! 🙂

  Jeśli więc dla zobrazowania problemu, z jakim mamy do czynienia, przyjmiemy w uproszczeniu, że INFORMACJA pochodząca od ZAMYSŁU STWORZENIA, jest, jak taka niekończąca się „płyta” (CD lub gramofonowa), z której możemy czerpać nieskończone informacje służące naszemu rozwojowi cywilizacyjnemu, a my WCIĄŻ korzystamy z jej NIEWIELKIEGO WYCINKA, który został nam WYTYCZONY przez MANIPULANTÓW w postaci takiego „zamkniętego toru” informacyjnego tej „zacinającej się płyty”, no i jesteśmy PILNOWANI, abyśmy nie OŚMIELILI SIĘ z tego wytyczonego toru „zjechać” sobie SAMODZIELNIE w DOWOLNĄ STRONĘ, to w taki sposób najprościej będzie nam uświadomić sobie i zrozumieć, czym jest określenie ALTERNATYWNA INFORMACJA – ALTERNATYWNA WIEDZA! 🙂

  TO JEST NORMALNA RÓWNORZĘDNA INFORMACJA JAK KAŻDA INNA ! 🙂
  (tak, jak równorzędne są kolory, czy nuty służące do zapisu muzycznego)
  TYLKO ZAPROGRAMOWANY NAM NAWYK PORUSZANIA SIĘ PO ZAMKNIĘTYM TORZE INFORMACYJNYM POWODUJE W NAS ODCZUCIE „WSTYDLIWEJ ODMIENNOŚCI” odczuwanej jako:

  CO LUDZIE O NAS POWIEDZĄ/POMYŚLĄ JAK SIĘ DOWIEDZĄ ŻE MYŚLIMY ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ CAŁA RESZTA ! 🙂

  Jeśli teraz w miejsce tego zamkniętego „toru wyścigowego” wstawimy nazwę zamknięty „tor kolejowy”, to RESET INFORMACYJNY, jakiego mamy dokonać aby ten system się ostatecznie ZAWALIŁ, polega na „zatrzymaniu pociągu”, (którym WSPÓLNIE jedziemy po tym zamkniętym torze informacyjnym) i na „PRZESTAWIENIU ZWROTNICY” co umożliwi nam OPUSZCZENIE DOTYCHCZASOWEGO TORU INFORMACYJNEGO i RUSZENIE w ZUPEŁNIE INNYM KIERUNKU , czyli rozpoczęcie jazdy na ZUPEŁNIE INNYM TORZE INFORMACYJNYM na którym naszym „maszynistą” będzie ODTĄD BÓG, a nie – jak dotychczas – te PiSdnięte POpierdółki, odgrywające teatralna rolę tzw. „władzy” 🙂

  Czyli – korzystając z ziemskiego porównania – tak, jak zmienił się nie do poznania wygląd TELEFONU który dzisiaj w niczym nie przypomina swojego PIERWOWZORU, tak też dążymy do ZMIANY ZARZĄDZANIA NASZYM KRAJEM do tego stopnia, żeby ten proces W NICZYM NIE PRZYPOMINAŁ PIERWOWZORU, czyli aby nie przypominał tego, co było i co jest dotychczas.
  Mamy myśleć, jak NOWOCZEŚNI KONSTRUKTORZY, którzy w swojej twórczej pracy patrzą w PRZYSZŁOŚĆ i – wymyślając rozwiązania – NIGDY NIE WZORUJĄ SIĘ na rozwiązaniach z przeszłości … (czyli podobnie, jak w przypadku telefonu, który dzisiaj w niczym nie przypomina tego, co kryło się dawniej, pod nazwą „telefon”)
  🙂

  1. a może po prostu płyta się zaciela na auto reverse? w nadziei że gówno prawda stanie się prawdą? 😉 tylo skąd to gonienie za własnym ogonem, czyli powturki z tej złej przez nie dobrych rozrywki? 😉 a może…

   ostatni będą pierwszymi?

 7. Bardzo ładna piosenka. https://www.youtube.com/watch?v=xLPGtQoRUbk siedze sobie i nie wychodzę z NTV, no może na chwilę poszukać piosenki, czytam uważnie każde słowo w całym tygodniu i wracam i czytam i wracam i czytam, zastanawiam się, uczę się i myślę, że zrobiliśmy jeden wielki krok do przodu, róbmy po malutku te kroczki, bo one są już w lepszym świecie, nie ma już starego, i nie mówicie mi, że ktoś kogoś zabił, zgwałcił, że władza pizzagate, pedogate bo moje serducho tego nie trawi, jestem taki jak Gaja, miękki, ale silny… Dobrze. Dzielmy się każdą informacją, nawet tą brutalną, ale tylko chce wspomnieć, że to jest sposób na zwalczenie zła, ale gdyby tak zamienić to co złe, w stwarzanie już lepszego świata, mówienie nie z wrogością do tych spraw, i tu kieruję swoje słowa, do Klinki, Majestica i Lumena oraz Obserwatora, tylko trzeba po prostu pokazać, jak ma być by było pięknie, pokazujmy złe rzeczy ale tłumaczmy co zrobić, by było lepiej !! I nawet jak to będzie wieśniackie, próbujmy już, taka refleksja mnie naszła, bądzmy pierwsi którzy pokazują piękno którzy mają receptę na zło, to na prawdę się da, wystarczy, by każdy którego coś boli, powiedział z serca, bo ON na pewno to czuje jak boli, jak to naprawić, co myśli…? Bo ja jak widzę dzieci w Alleppo, mam ochotę tam pojechać z przyjaciółmi wszystkimi, i dać im jedzenie wodę i opiekę, a potem namówić rządy, byśmy byli przykładem… i to jest szukanie rozwiązania, nawet najbardziej wieśniackie, jednak pokazujmy, że można, bo to nie mogą być tylko informacje o złu, ale szukanie wyjścia, to będzie kolejny nasz krok !! Niech moc będzie z Nami !!! 😎

  1. NTV wciąga… jak jakaś koka. (nie zażywam).

   Czy naprawdę czujecie, że jesteśmy w stanie coś zmienić? Jak dużo może dać pojedyńcza osoba gdy myśli trzezwo, tutaj mamy narzedzie NTV Forum nam to umożliwia, nie zepsuliśmy tej stroni i nie zepsujemy, przeglądających nasze forum jest tysiące, jak nie miliony, niektórzy też śledzą nasze komentarze od dłuższego czasu, przykładem Kasandra, nowa perełka w tym świecie czarów, była też Anna której nikt nie odpowiedział, jak pisała o Homocapensis, ciekawe co u niej…? my potrzebujemy ludzi i ludzie potrzebują nas, potrzebujemy się, przybywa nowych odzwyaja sie stazi znajomi bywalcy, naprawdę zdobyliśmy zaufanie, pod każdym filmikiem Janusza czy Voytka, zaglądają nowe osoby ciekawe komentarzy, nawet jak są nie w temacie przeczytają to czy owo. Mózgi się zarażają miłością, bo my jesteśmy tylko miłością, i mimo nielicznych już nieporozumień, tworzymy jedność !! Jak pisać jednym zdaniem jedną myślą, gdy myśli i sytuacji jest tysiące? a mimo wszystko radzimy sobie, pokładaliśmy ten syf z matrixa, pan Owsianko ma więcej widzów za każdym razem, tak jak My !!! Jedna jedyna prawda, jak będziemy przyjaciółmi otworzymy te drzwi otworzymy tą bramę sprawiedliwości, spokoju, i prawdy. Wiem to. I Wy wiecie. Każdy z nas z góry wiedział do czego to zmierza, mamy już rok 2017 zobaczcie jak czas leci początek marca, co powiemy pod koniec roku, że to musi być 2018 potem 19, miało być teraz, i dzieje się, po komentarzach widać, ze pocisneliśmy z kopyta, każdy wie kim jest miejwiecej co nam pozostaje???… jak nie obrucić tego w pozytywną energię, pozytywne zmiany którzy KAŻDY CZŁOWIEK JEST CZĘŚCIĄ, poczujmy że jesteśmy tego częścią, teraz ! Każdy w sobie ! I zmieniajmy ! Bez poczucia, że nie damy rady, ze ktos inny zrobi cos za nas, może nie zmienimy całego świata, (może zmieniamy?) ale może zmienimy choć cząstkę świata ezotorycznego, duchowego w kórym jesteśmy czyli możemy nastawić np ludzi psychicznie na zmiany, ale ile można nastawiać, oni muszą czuć że są zmianą, od jednej osoby może się to zacząć, naprawdę, wierzę w to że ktoś stąd, kto tu był, może poprowadzić ludzkość, naprawdę w to wierzę…… :)) Do boju w imię miłości, a może nie do boju tylko do miłości w imię boju Hihihihihi… Nic nie sugeruję i nie posądzajcie mnie o to, proszę tylko byśmy dawali z siebie trochę więcej, ale cii nie mówiłem tego, żeby nie było sztucznie, myślę, że każdy z nas tego chcę….. pokażmy miłość, dobro jakie mamy w sobie, niech od dziś każdy post, będzie nowym początkiem, to na prawdę da się zrobić, trochę zaufania w siebie panowie i panie… Ty Nowy stary z gwardii lub nie, daj co masz, jesteś zmianą !!! Do usłyszenia…. :)) Dobrze mówię, czy to za wcześnie, w porywach serca mojego do lepszego nie jestem pochamowany, więc może wbijam się przed szereg, ale to powinno zaowocować, i zaprocentować, jest idealnie według „mnie” wszystko idzie tak jak chce czas, ale czy czegoś nie przegapimy? i bedzie 2018? Podstawa myśleć o ludziach, podstawa naprawiać, nawet jak nie zawiniłeś… dobra bo to monolog się robi, przemyślcie !!! Albo do cholerki powiem krótko jak facet bez owijania w bawełnę, Dajmy trochę więcej z siebie w kierunku dobra 🙂 PAPA :)) .

  2. Bo informacja najlepiej jak do czegoś prowadzi, a nie że tylko informacja, zmieniajmy strukturę forum, niech będzie podstawa, do powrotu informacji o której wszyscy będziemy mieli pojęcie, Niech nawet temat jednej informacji wałkuję się przez tydzień bądz tygodnie, bo my tylko dajemy i znikamy, i przychodzi nowy dzień dajemy i znikamy, Majestic wraca do swoich informacji Kalinka daje ciągle coś nowego, trzeba to połączyć już, by nikt z nas nie czuł się pominięty, połączyć informację, lub wziąść w całość, by dać obraz jak to (ta informacja) wygląda tym którzy czytają i może chcą mogą coś zmienić !!! ?? bo powiem Wam jak to wygląda, każdy daje informację, czy to Gaja, o duchowości z sesią, czy kalinka z majesticem o prawdzie.. i tak może być w nieskończoność, a my czekając na zmiany, karmimy tylko siebie i czytających, ale nie dajmy im wskazówek o to jak walczyć jak zmieniać, jak zrobić by było lepiej, i o te wskazówki właśnie chodzi, nie możemy tylko narzekać, przepraszam, że zwróciłem się do kalinki majestica i reszty Kiary… która wytłumaczyła majesticowi odpowiadając na pytanie o jezusa i o to wytłumaczenie chodzi, o czątkę siebie, każdy może być Kiarą. Skromną mądrą kobiecą czy człowieczą lub boską…. tylko piszmy zrozumiale, ja sam się za to wezmę, bo nie jestem tutaj od narzucania, tylko jak wspomniałem taka refleksja podczas, 5 godzinnego czytania waszych i swoich postów mnie dziś naszła, nic wielkiego, wiem wiem ,macie opory by słuchać głupka, ale co jakiś czas, potrafię coś powiedzieć co uważam za szlachetne np. i to jest jedna z tych rzeczy… pozdro.

  3. Jednym słowem KOCHANI róbmy tak by wyprzedzić bieg wydarzeń 😉 😉

   czyż nie jesteśmy kowalami własnego losu, a co za tym idzie na tej stronce cudzego losu? Kto w to wierzy? Kto nie wierzył? Jesteśmy odpowiedzialni za los innych, mamy narzedzie umysł i jesteśmy połączeni, pokażmy naszą siłę w połączeniu kto w to wierzy? kto nie wierzy? przecież robimy tak cały czas, tylko każdy osobno, jak zmienić bieg wydarzeń? Proste, być wydarzeniem… 🙂 Kto w to wierzy? kto nie wierzy i się poddał? nie sądze że są tacy ludzie wszyscy wierzymy w to co się dzieje wspierając siebie nasza wiedza wibruję dlatego tak zależało mi na przyjazni i miłości, bo w połączeniu jest siła, ja nie umiem łączyć, ale czuje, że jestem z Wami połączony i to jest piękne, dlatego mam siłę przemowy, i Wy ją macie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielcy…..

 8. Witamy Zwyklego i niezwyklego Tomaka . Wywolales mnie do odpowiedzi ponizej podaje twoj wois;;;zwykły… pisze:
  5 marca 2017 o 09:49
  :_) myslę, że zwykły… to odpowiedni nick dla mnie, nie słucham jana piotra, by się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo to zobowiazanie, i miło ze niektórzy tak się nazwyają za bardzo we wszystko wierzę, zwykły to odpowiedni człowiek dla mojego zdrowia aktualnie, i nie przekonasz mnie piotr, ze lepiej z imienia i nazwiska, bo to co piszesz jest niezdrowe, jak mozna przejmowac się tym pod czym jestes podpisany? kto to zreszta obserwuję, popełnisz błąd pod swoim nickiem, kto Cie ocenia, Ty od początku jan piotr, przejmowałeś sie tym jak kto podpisany, dla mnie to tylko część gry, nie przeszkadzam mi jak ktos jest drzewem lub człowiekiem z imieniem i nazwiskiem, ale nie bede wyrózniał i rozrózniał bo to tylko nick i nie znaczy on nic o Tobie, dopuki tego nie zechcesz, więc nie róbmy problemu i jan piotr zaakceptuj mój nowy nick zwykły… bo nikomu tym krzywdy nie robię, a ja głupi myslę, że robię i to przez Ciebie, bo Ciebie słucham i myślę, że to ważne jak się nazywamy tu jest interenet !!! Czy to może być ważne???? jestem zwykły… a jak mam na imię jak nie wiesz, to się zapytaj, to powiem ci jako zwykły… że na imię mam Tomek. i wszystko !! Nie wyolbrzymiajmy problemu !! ???? Pozdrowienia dla Wszystkich, czuję ulgę, że mówię co myślę. janek uwielebiam Cię, ale z tymi nickami to mącisz w głowie i się nie zgadzam, już… ???? zwykły…
  Odpowiedz te nazwy ,nicki to tzw. lusterka ,tzw. moje pisanie rowniez jest nie moje NIC tu nie mam !!! jestem elektrycznym bialym lacznikiem =tak nazwali majowie wg. daty przyjscia na ta ziemie??? =te wszystkie nazewnictwa okreslenia tak nas ucza =wbijaja programy w te „ego ziemskie” = czasami mam wrazenie ze ten „CUD CIALA”= jest sztucznym zarazem tworem =kombinezonem a zarazem pelni szczegolna role wspolpracownika Ducha /w wiekszosci u ludzi nie jest rozpoznanne =wyscig za money =sa pozbawieni czasu i wytchnienia =czasu na wlasne odkrywanie!!!/ Po to wg. mego rozpoznania i tych co byli tu przedemna Jezus ,Budda I inni dali przekazy kazdy znas nosi w sobie zmutowane DNA =te zapisy sa wymagaja dyscypliny , zaufania,determinacji ,bez zadnych skrotow/ jakichkolwiek uzywek/ ,cierpliwosci ,wyrozumialosci ,wspolczucia itd i itp. =mozna te czesci nazwac jednym narzedziem SWIADOME ODKRYWANIE CUDU ISTNIENIA. Wszystkie te narzedzia potrzebuje kazdy sam poswojemu odkryc ,zrozumiec ,rozpoznac ,wdrozyc i uzywac ciagle . Tomku to co pisze i podpowiadam nie mozesz stosowac bezwarunkowo =silowo ,takie procesy =przeprogramowania trwaja cale ziemskie zycie albo krocej ,jednak wszyscy nauczyciele =podpowiadacze polecaja ostroznosc i rozwage rowniez i przezemnie plynie taki przekaz = Tomku z przekazami jest tak jak z piosenkami ,ty lubisz muzyke i podpobnie jest i tymi tzw. waznymi tematami potrzeba samemu zrobicmixa i nie przywiazywac sie ;;;https://www.youtube.com/watch?v=hT5rTrYl8vM =o radzeniu sobie z emocjami -Ajhn Brahn === ten kolega dzieli sie podpowiedziami jak mozna to robic , Tomku ucz sie =przyswajaj cierpliwoosc i wspolczucie + szacunek te elementy wyzszej wibracji one sa w kazdym jednym . Wszyscy jestesmy TACY SAMI ??? tak mozna powiedziec od ponad 60 lat cud zycia daje mi prykaldy ze jest innaczej ??? Ktokolwiek czy tzw. „jan piotr kutereba czy GAJA ,MAJESTIC CZY ktokolwiek z jaka kolwiek podpowiedzia chocby byla najdoskonalsza i w 99 przypadkach skuteczna a w 100 tnym przypadku bezskuteczna !!! =na tym wlasnie polega cud zycia i istnienia . Ok. a co do nickow to wymyslaj tyle nickow ile ci pasuje Tomku .To twoj wybor i twoje zycie kochane ,jestes wielki masz potezny potencjal /choroby to tzw. zolte kartki ??? =ostrzezenia od Ducha/ kazdy z nas jest Duchem czy wierzy czy nie to bez znaczenia ,bardzo znamienne wypowiedzi sa u Alexa Sergiela Wojciecha =ateista zupelny =posluchaj jego ,jezeli zechcesz . Wszelkie wiary utrudniaja ,potrzeba wykasowac =przeprogramowac to co wbija sie nam ,a co do innych inni zawsze beda inni!!! kazdy to inna czesc puzzli tego samego jednego wielkiego obrazu ,bawmy sie dobrze ze jestes Tomku na tej ziemi .

 9. Tomku ,ty krazysz po internecie ,zapewne ci znana kolezanaka otworzyla na forum ciekawe porady na zywo =byc moze i ty zechcesz skonfrontowac /sorry z tego co piszesz sam miast zabrac sie za siebie uciekasz od tej pracy ???/ ; https://www.youtube.com/watch?v=swrYjNUeli4 posluchaj byc moze zechcesz skorzystac ??? =abys tylko nie pial Tomku ze nakazywalem =mozesz wybrac yes albo no ,pozdrawiam

 10. Ha Ha ha Nie moga sie ze smiechu zatrzymac. Najbardziej ulubiony prezydent Pan Polskich TV spikierek i innych sod of elegenckich srodowisk . Bo umial przemawiac i aparycja i przystojnosc . No wiec jak to wyglad moze namieszac w glowach ludziom . Ale co mowil to nikt nie analizowal zbytnio . Tylko jak mowil i jak gestykulowal z madra mina a w mozgownicy tylko szatanstwo i eliminacja . Widze , ze przyslowie ciemnoty ludzkiej jak cie widza tak cie pisza pracuje . Mam nadzieje , ze czas obludnej skorupy sie skonczy .
  A teraz wiki leaks odkrylo , ze wiertapping podsluchiwal wszyskich nawet swoich bliskich kumpli . Juz nie mowiac , ze Trump byl na podsluchu przed wyborami i stad te rosyjskie wplywy na jego wybory i inne wymyslone w chorej mozgownicy mind control pajaca Obamy z bialego domu . Pewno Trump sie kontaktowal z Putinem przed wyborami a Obamowskie parszydlo wykreowalo nowa niezwykla historie hakowania Rosjan do Trumpa wyborow . I Janusz mowil tez takie bzdury jak to sobie pamietam .
  Wolalabym zapomniec .
  No Janusz powiedz teraz jak Obama podsluchiwal wszystkich z jego kregu i nie tylko z swojego . Dlatego tyle morderstw dookola Obamowsko- Clintonowskiej polityki .
  Coz za genialna sztampowa uczciwosc polityczna .

 11. cieszmy sie i radujmy na naszej ziemi pojawily sie nowe gwiazdy sportu ;;;http://telewizjarepublika.pl/wideo/nowy-wunderteam-2017-03-06,4717.html ;;; Kalina skomentowala oddchodzacych ze swiecznika medialnych oszustow /20 lat temu / jak w swojej rodzinie tej najblizeszej wsrod siostr i braci z ktorymi dane mi bylo rosnac, jak powiedzialem ze by przejrzeli na oczy to malo zrodziny mnie nie wypisali co w/w Kalina pisze o tym piekniusiu /polowa polek byla w nim zakochana??? ha ha ha / =ktory sprzedal te zakochane i nie zakochane a sam z babcia z zachodu sprymierzyl sie i sprzedawal dalej cala jeurope ha ha ha = ale to juz koniec i nie WROCI WIECEJ !!! =ktos spiewal taka pisenke /??? byc moze Zwykly Tomek znajdzie to zamiesci tu ,bawmy sie i rosnijmy w moc WOLNOSCI =SPOKOJU I POKOJU =kazdy jest tworca wystarczy INTENCJA SZCZERA i puscic ja a wszystko sie realizuje teraz jest klimat POKOJU =DOBRA I WOLNOSCI i tak ma byc tylko 40 lat nigdy whistorii ziemi tego nie bylo . z powazaniem moja istota cieszy sie wraz z wszystkimi ITOTAMI tu piszacymi i dzialajacymi dla WOLNOSCI.

 12. Kiedy slowa traca sens =ludzie traca WOLNOSC. Rozmowa Ewy Stankiewicz z Marcinem Kwasnym o naszej historii Polski i III tzw. rzeczpospolitej to dokument zywej histori o PRAWDZIE I WOLNOSCI=polecamy wszystkim polkom i polakom;;;;http://telewizjarepublika.pl/magazyny/otwartym-tekstem/53/otwartym-tekstem-odc-56-quotwykletyquot-niezwykla-historia-o-zolnierzach-niezlomnych,2727.html = tak po obejrzeniu wysluchaniu tej historii =sklania do refleksji kim jestem =kim „MY” =jestesmy opowiada o cenie ze placi za to ze wybral WOLNOSC !!! = potwierdzamy mam ten sam temat wielu ludzi opuscilo mnie i moja przestrzen ze wzgledu na to ze od dziecka zyje prawda i faktami i zachecam wszystkich wokol aby tym tez zyli ,potrzebna tylko ODWAGA.

Comments are closed.