Otwarte Forum Tematyczne – 3.07.2017

Jubileuszowy, niezwykły, największy – taki był XV Zlot Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”. Janusz Zagórski, inicjator i główny organizator tego wydarzenia otwierając go między innymi: zainicjował (jak się okazało po 20 minutach skuteczną) wizualizację celem której było zneutralizowanie deszczu nad głowami uczestników, udzielił głosu pan Henrykowi, bohaterskiemu Niezłomnemu oraz podziękował tym kliku wspaniałym ludziom z naszej przestrzeni, którzy ostatnio odeszli do innego świata.


Na XV Zlocie Wolnych Ludzi – Harmonia Kosmosu jaki odbył się w dniach 23 – 25 czerwca 2017 r. w Masywie Ślęzy k/Wrocławia wystąpił najbardziej znany w Polsce promotor zdrowia i medycyny naturalnej Jerzy Zięba. Jak zwykle jego wystąpienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.


Żywiołowe wystąpienie Marzeny Bielińskiej ze słowiańskim przekazem „Sarah Mata do Polachów” na XV Harmonii Kosmosu.


Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Czobą – twórca strony internetowej biotronika.pl, gdzie opisuje on swoje konstrukcje urządzeń typu zapper czy free PEMF służące do terapii polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości. Swoje projekty zamiesza w postaci open source, a więc każdy zainteresowany może wykonać taki model i spróbować terapii.
Więcej szczegółów na http://biotronika.pl


„Pomierzyć niemierzalne” – druga część prelekcji Włodzimierza Zylbertala pod patronatem Wolnej Wszechnicy Polskiej, wygłoszonej we Wrocławiu 8 maja 2017 r.

Włodzimierz Zylbertal – filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki „zjawisk paranormalnych”, autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie. Prowadzi własną niekomercyjną placówkę badawczą – Laboratorium Energii Subtelnych, zajmującą się wypracowaniem naukowych metod badania zjawisk paranormalnych. Jest też wykładowcą podstaw psychotroniki w krakowskim Studium Psychotroniki im Juliana Ochorowicza.
Wykonuje szeroko pojęte doradztwo życiowe (zawodowe, osobiste, partnerskie); korzystając z potencjału swego laboratorium oferuje także badanie zdolności ekstrasensorycznych – bioterapeutycznych i radiestezyjnych. W laboratorium wykonuje także osobiste energetyzatory, pomagające w wielu problemach psychicznych i zdrowotnych. Jest też ekspertem w sprawach profesjonalnej ochrony radiestezyjnej.

Więcej na http://www.labes.edu.pl/


 

23 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.07.2017

 1. Kuzwa!!!:)
  Co jest realne a nie mierzalne ?Cos czego nieznamy , nie widzimy , nie wachamy nie dotykamy i nie obserwujemy nie jest realne wiec wedlug nie jest nie mierzalne .
  Dajcie spokoj black space Ona/Ono / On nic nie musi analizowac ( Badzicie w tym rewirze)to bedziecie wiedziec jak wasza swiadomosc funkcjonuje ). Tam tez sie ukryli w wielkiej czerni ci co juz dawno pomierzyli to bez was ludzi bo to wykreowali Laboratorium Energii Subtelnych co wy chcecie mierzyc ha ha ha . Swiadomosci sie nie da mierzyc .

  To jest realne zejdzcie na ziemie . Bylo tlumaczone na polski dlatego daje linka gdzie warto sie sfokusowac i to wyplenic . Aczkolwiek wedlug nas ochrania wampirow korony krolewskich na swiecie Pan Ronald Bernard a tylko krzyczy o finansjerze .
  No i wlasnie znowu wszystkiego nie powiedzial .
  Dlatego mowie zajac sie swinstwami i je eliminowac nic sie nie zrobi samo A zwlaszcza , ze Archons uzywaja kwantow dla zabawy z wami 🙂
  Wszystko inne to banialuki i ta cala kwantowa tez 🙂

 2. 10 DUCHOWYCH PRZYKAZAŃ

  1. Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną. Posłuchaj mnie dobrze! Powiedziałem „przede mną”, czyli na zewnątrz; szukaj mnie w duszy, słuchaj jedynie swojego wewnętrznego głosu, który zaprowadzi cię do mnie.

  2. Nie szukaj idoli, nawet samego Boga nie stawiaj w tej roli; idole opróżniają nasze dusze, prowadzą je przez drogę uzewnętrznienia do powierzchowności. Nie ma nic ważniejszego od twojego wnętrza.

  3. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie…Więc nie chwal się, nigdy nie mów o sobie, nie staraj się być lepszy od nikogo poza sobą. Nie marnuj słów, kochaj milczenie, a tym samym pokorę.

  4. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił, czyli uczyń świętą każdą chwilę odpoczynku; świętowanie nie jest bezmyślną zabawą pozbawioną wszelkich hamulców, ale znalezieniem poza godzinami pracy czasu dla siebie, aby znaleźć się sam na sam z własną duszą.

  5. Czcij ojca swego i matkę swoją, czyli bądź dojrzały, niezależny, dorosły, wolny. Jest to dla twoich rodziców najbardziej chwalebne, widzieć dziecko, które jest ostatecznie ojcem i matką samego siebie w swojej realizacji wewnętrznej.

  6. Nie zabijaj należy rozumieć w pierwszej kolejności jako nie zabijanie siebie swoimi wadami, ignorancją, nienawiścią…Jeśli zadbasz odpowiednio o siebie, nie zrobisz krzywdy innym, nie zniszczysz rzeczy, nie zrujnujesz natury.

  7. Nie cudzołóż, nie czyń niczego co jest sprzeczne z twoim sumieniem. Wszystko jest czyste w czystych oczach. Wystarczy po prostu znaleźć czystość we własnym sercu, a nawet zło będzie miało sens na drodze ku dobru.

  8. Nie kradnij, ponieważ zabrać coś komuś jest samoprzekonywaniem siebie o niemożności posiadania własnej tożsamości, własnej wartości. Za skradzionymi rzeczami poszukujesz właściwie własnego „ja”, z którego sam siebie okradłeś.

  9. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, bo kłamstwo pokazuje jak bardzo nie znasz samego siebie, twoja prawda jest ci obca. Kłamca nie oszukuje innych, ale przede wszystkim oszukuje samego siebie.

  10. Nie pożądaj własności innych, bo pierwszym objawem braku znajomości samego siebie jest zazdrość; prowadzi ona do życia kosztem innych, życiem innych, a nigdy własnym, nigdy w sobie. Spójrz w głąb siebie, nie gap się maniakalnie na rzeczy i życie innych ludzi.

  Jeśli nie jesteś Bogiem sam w sobie, nigdy nie zaczniesz zachowywać się jak Bóg, czyli nie będziesz żyć w dobroci, pokoju i radości. I w tej sytuacji uznasz, że lepiej odstąpić to zadanie innemu Bogu, z nadzieją, że dokona cudu.

  //
  Bzdury, to jest archoncki program kontroli !!!

  Voytek – [Admin]

   1. 1. Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną. Posłuchaj mnie dobrze! Powiedziałem „przede mną”, czyli na zewnątrz; szukaj mnie w duszy, słuchaj jedynie swojego wewnętrznego głosu, który zaprowadzi cię do mnie.

    To ja jest panem i władca. Wystarczy wejść w siebie ,chodzić z bogiem A PRZYNAJMNIEJ Z WYŻSZA JAŹNIĄ.Jednak jesteśmy jednym………………nie ma ;oddziału chyba że zamkniętego hihihihihuuuuuu
    https://www.youtube.com/watch?v=6A2a0y6BcME

   2. Nie szukaj idoli, nawet samego Boga nie stawiaj w tej roli; idole opróżniają nasze dusze, prowadzą je przez drogę uzewnętrznienia do powierzchowności. Nie ma nic ważniejszego od twojego wnętrza.
    Tutaj w Lechii te kościelne popaprańcy pobudowały groby Chrystusa/Aariocka ,super nocleg hihihihihihihihi
    DZISIAJ Jakś wariatka rzuciła rożne białą do środka hihihihihihih
    Marze o kamienny posłaniu tak mnie plecy bolą ale nie na kolcach…………….

   3. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie…Więc nie chwal się, nigdy nie mów o sobie, nie staraj się być lepszy od nikogo poza sobą. Nie marnuj słów, kochaj milczenie, a tym samym pokorę.

    Racja ta hołota moze w koncu zobaczy że Mesjasz jest tylko jeden ,jedyny i oni nim są, każdy z osobna ………………brawo JANIE ten wpis to miód ba serce.Ja ARCHONT……….

   4. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił, czyli uczyń świętą każdą chwilę odpoczynku; świętowanie nie jest bezmyślną zabawą pozbawioną wszelkich hamulców, ale znalezieniem poza godzinami pracy czasu dla siebie, aby znaleźć się sam na sam z własną duszą.

    Każdy dzień powinien się zaczynać od Kąpieli w czystej wodzie.
    kiedy jesteś czysty jedzenie i woda sama się znajdzie…………

  1. Czcij ojca swego i matkę swoją, czyli bądź dojrzały, niezależny, dorosły, wolny. Jest to dla twoich rodziców najbardziej chwalebne, widzieć dziecko, które jest ostatecznie ojcem i matką samego siebie w swojej realizacji wewnętrznej.

   ZGODA ale lepiej z daleka być od wszelakich rodzin. Strata czasu i Energi hihihihihi
   https://www.youtube.com/watch?v=5-CN7ZBVN0I

  1. manekiny są zahipnotyzowani a Szegolnoie w Polsce tylko bomba to zmieni.DZISIAJ WIDZIAŁEM NAWET SZCZĘŚLIWA URZĘDNICZKĘ I CO TY NA TO ????nic się nie zmieniło i zmienić nie moze kraj wariatów /alkoholików i pasożytów cdn………………..

 3. Alex 4 lipca 2017 at 10:51 Reply
  Ola, zanim uwierzysz w cokolwiek co mówi Wikipedia, oglądnij te dwie części o dezinformacji rozsiewanej przez Wikipedię:
  https://youtu.be/4Q4mTXwrpfI
  https://youtu.be/HnTGKJr6Acg

  TV Planete jest zbyt poważną telewizją, aby inwestować mnóstwo pieniędzy w wyprodukowanie żartu na prima aprilis. Sam fakt, że film został opublikowany 1 kwietnia, nie znaczy jeszcze, że jest żartem. To może być tylko zagrywka telewizji, aby nie zrobiono z nich pośmiewiska, gdyby ktoś chciał z nich szydzić za ten film. Tu jest opis tego filmu dokumentalnego i jakoś nie piszą, że to był żart:
  http://www.planeteplus.pl/dokument-homo-orcus-nasz-dziki-krewniak_42464

  W opisie dotyczącym Yeti, oni również używają słów „mityczny”, „jakoby”, „kryptozoologia”, „rzekomy”, „wiara w istnienie Yeti”, itp… Jak widać, Wikipedia nie służy rozwojowi wiedzy, tylko rozmydlaniu prawdy.

 4. Nie zabijaj należy rozumieć w pierwszej kolejności jako nie zabijanie siebie swoimi wadami, ignorancją, nienawiścią…Jeśli zadbasz odpowiednio o siebie, nie zrobisz krzywdy innym, nie zniszczysz rzeczy, nie zrujnujesz natury.

  OBRONIE WŁASNEJ ZAWSZE DZIAŁAJ BEZ NAMYSŁU………………….Duch podpowie gdzie to ścierwo pochować/spalić.

 5. Nie cudzołóż, nie czyń niczego co jest sprzeczne z twoim sumieniem. Wszystko jest czyste w czystych oczach. Wystarczy po prostu znaleźć czystość we własnym sercu, a nawet zło będzie miało sens na drodze ku dobru.

  BZDURA w Polsce był kiedyś bardzo seksowne/podniecające kobiety i to te starsze zwłaszcza.Teraz zagląda sexu …………………….albo ja się wzniosłem hihihihihiihihihi7D

  1. Nie kradnij, ponieważ zabrać coś komuś jest samoprzekonywaniem siebie o niemożności posiadania własnej tożsamości, własnej wartości. Za skradzionymi rzeczami poszukujesz właściwie własnego „ja”, z którego sam siebie okradłeś.

   A CO TU MOŻNA UKRAŚĆ,WSZYSTKO JEST I BYŁO ZA DARMO……….

 6. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, bo kłamstwo pokazuje jak bardzo nie znasz samego siebie, twoja prawda jest ci obca. Kłamca nie oszukuje innych, ale przede wszystkim oszukuje samego siebie.

  Mówić można wszystko a fałsz to żart . System w którym Żyjecie,,PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO” tworzy problemy psychiczne.

  1. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, bo kłamstwo pokazuje jak bardzo nie znasz samego siebie, twoja prawda jest ci obca. Kłamca nie oszukuje innych, ale przede wszystkim oszukuje samego siebie.

   Prawda daje ci wszystko, łącze z przyszłymi egzystencjami,a wiec wszyscy którzy żyjecie w matrixe/SYSTEMIE jestescie kłamcami ,STERYLNI NA PRAWDĘ/WOLNOŚĆ I MIŁOŚĆ.

 7. dzieki Qcyp =to MY dwaj archonty=nawet nie wiem co to znaczy??? juz w latach 1998 roku rozwazalem tzw. te przykazania do ktorych przestrzegania zmusili mnie tzw. moi rodzice ,rodzina I ta szopka religia tzw. katolicka I wtedy juz rozstalem sie ztymi programami I tym niewolniczym systemem .Teraz dostalem powtornie ten przekaz tych tzw. 10 przykazan =nazywam to 10 praw INSTRUKCJI DO WOLNOSCI SIEBIE!!! I taka uwazam za sluszna. Dziwne jak reaguja nadal ludzie ktorzy maja rowniez codziennie stycznosc I rozeznanie oraz tyle info =FAKTOW!!! A jak reaguja swiadczy to ze sa tylko filozofami I bawia sie zabawkami bez swiadomosci!!! Pozdrawiam Qcyp ty jedna istota z jajami I ODWAGA wiesz jaka to sila I moc w tej INSTRUKCJI I swietnie rozwazylem dales komentarze do wszystkich 10 punktow instrukcji dziekuje

 8. Dodam Qcyp zaprzestalem uzywac slowa tzw. prawda=uzywam fakty ,prawda moze byc twoja moja I nasza I ktora jest faktyczna??? drugim takim slowem jest rowniez milosc??? uzywam MILOTA to slowianskie okreslenie tak mozna wymieniac po koleji tzw. polskiego jezyka niektorzy przekazuja ze 75 % polskiego jezyka z tymi przedrostkami np. =nie= sa dla podswiadomosci odwrotnie rozpoznawalne I stad cala wieza BABEL tzw. jezyka polskiego ha ha ha

 9. podaje definicje ;;;;Archont – definicja

  » Archonci

  » Archontowie

  » Bizancjum zarządca okręgu wojskowego

  » Każdy z 9 najwyższych urzędników w starożytnych Atenach

  » Najwyższy srarożytny urzędnik w atenach

  » Najwyższy urzędnik państwowy w starożytnych Atenach

  » Najwyższy urzędnik w Atenach

  » Najwyższy urzędnik w staroż. Atenach

  » Najwyższy urzędnik w starożytnych Atenach

  » Najwyższy urzędnik, zwł. jeden z dziewięciu wybieranych corocznie najwyższych urzędników ateńskich

  » Urzędnik najwyższy w starożytnych Atenach

  » Urzędnik w Atenach

  » Urzędnik w Atenach starożytnych, najwyższy

  » Urzędnik w starożytnych Atenach

  » W bizancjum zarządca okręgu wojskowego

  » W Bizancjum, zarządca okręgu wojskowego (archontii)

  » W cesarstwie bizantyjskim: wysoki urzędnik

  » W starożytnej Grecji: jeden z grupy najwyższych urzędników, sprawujących władzę w Atenach

  » W starożytnych Atenach: jeden z dziewięciu najwyższych urzędników wybieranych raz do roku

  » Wysoki urzędnik w cesarstwie bizantyjskim

Comments are closed.